نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• با سلام و عرض ادب

تبریک میگم به ساید های شرقی بابت پیمان مولوتوف–ریبنتروپ

متا دو ساید و همکاری در سطح بالا قابل تقدیره اما چند مورد اصلا زیبا نبود.

۱. مولتی زنی اصلا کار زیبایی نبوده و نیست، گفتیم اینطوری بازی نکنیم ولی خوب حداقل شروع کننده این ماجرا ما نبودیم.

۲. رضا جان چیزی که از شما انتظار داشتم اونی نبود که فکر میکردم، گفتین متا نکنید کار درستی نیست ۲ به ۱، متا نکنید، من با کسی متا نمیکنم، بزار بازی زیبا شه و لذت ببریم. خب شاید لذت شما در اینه.

۳. بحثی شده بود درمورد صحبت سپهر با سامان که پس از متای احتمالی با اس ای وسط کار متا رو بهم میزنیم و با شما متا میبندیم که کذب محض بود و طبیعتا از رفتار و اعمال جنوب غرب معلومه که پای عهد و پیمانمون هستیم، کما که در متای کتیبه با هر دو ساید بدون قید و شرط سر عهدمون بودیم و همینطور باقی ساید ها که قابل تقدیر بود، پس خواهشا از این جور شایعه پراکنی ها دوری کنید.

اما دو به یک که هیچی شما بگین ان دبل هم با شما ۳ به یک بزنید.
    اما زیر و رو نکشید (مورد ۳) ، سر حرف خودتون بمونید (مورد ۲) و جوانمردانه بازی کنید.

امیدوارم از این پس این موارد رعایت شه.

• برو بگو والار، حیات خلوت

در شطرنج، بهش میگن زوگزوانگ، وقتیه که تنها حرکتی که می تونی بکنی حرکت نکردنه، اما شما باید حرکت کنید چون نوبت حرکت شماست...

تصاویر

• Capture.PNG

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• سلام.کلا اهل پست گذاشتن تو فروم نیستم و صرفا برای اینکه بدونم چه خبره سرور میام فروم ولی بعضی وقتا چیزایی میبینم که واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم. :دی

دوست عزیز. ۲ تا کتیبه کاملا مهمتون زده شده. چشم یونیک که تقریبا سبز برگشت و انبار بزرگ که نسبت به تایم سرور کتیبه مهمی هست. همر واندر زنتون چیف شد و ۲ روزه دوستان مثل پت و مت دارن تلاش میکنن صفرش و نمیتونن. یعنی تو ساید خودتون ۱۷۰۰تا کاتای لیدرتون با یه اینسرت خوشگل میره تو دیوار. بعد از اونم دیوار شدنتون روی چشم کوچیک (که نیما جان عکسشو گذاشت.). در مقابل ۴ تا دمپایی (تاکید میکنم دمپایی) دیوار کردید. از نظر شما کدوم ضرر هنگفته؟؟؟؟

نیما جان واقعا جا داره یه خسته نباشید ویژه به تو و صادق بگم که گل کاشتید این چند شب. دمتون گرم.
    پ.ن: چند روز پیش اعلام شد که اکانت والار تو شمالغرب مال جنوب غربه ولی هنوز اون اکانت توی شاخه اصلی شمال غرب حضور داره و به خوبی خوشی داره بازی میکنه. کسی هم هیچ توضیحی نمیده راجبش. جالبه.

درود .
    عرض ادب خدمت شما .
    بازم واقعا خسته نباشید و خسته نباشید جانانه به بچه های خودمون که آماده هر شرایطی هستن و شونه خالی نمیکنن هیچوقت .
    فرمودید 2 کتیبه مهم : چشم یونیک که موافقم اما انبار که دست خودم هم اومد ، والا جناب کتیبه انبار کتیبه بسیار خوبیه و همه نمیتونن راحت بگیرن و استفاده کنن چونکه هزینه داره رو اکانت ، همین انبار هم تاثیر مثبت داشت برام و هم منفی ، حالا جنبه مثبتش رو همیشه مد نظر قرار دادم ولی فکر نمیکنم دست مایه ی جنگ روانی باشه این کتیبه ( نسبت به تایم سرور رو خوب اشاره فرمودی و این هم نظر شخصی شما از دیدگاه شما هستش و میتونه برعکسش هم صدق کنه ) .
    خب بنده عنوان کردم تحلیل نه اینکه تیکه مثلا طنز آمیز ، تحلیل زمانی تحلیل حساب میشه که توان اینو داشته باشه تحلیلگر که فارغ از گرایش به سایدش ، بیاد و لطف کنه و تحلیل کنه ، نه اینکه بجای منطق ، احساس شخصیش رو بیان کنه ( ای کاش قید میفرمودی که تحلیل بنده تنها استنباط شخصیم از زد و خوردها هست و هدفم کوچیک کردن ساید رقیب هست ) .
    تحلیل هارو از ابتدا خوندم و تحلیلگر گرامی هم تنها سه تا ساید رو سیبل تحلیل کرد و آخه به شعور مخاطبی که تو بازی هم ممکنه نباشه احترام بذاره نه اینکه اینو رندی تصور کنه در قالب نوشتن چند پست مثلا تحلیلی ( با واژه های ظاهرا شیک و مدرن ) .
    بله از نظر شما اونا دمپایی تشریف داشتن و 1700 دونه کاتا ضربه سنگینی به دارایی ساید وارد کرد ، باز هم خسته نباشی و محبت فرمودی و وقت گذاشتی و نظر شخصی ت رو ابراز کردی اما ای کاش دقیقتر حساب میکردی که شوربختانه انتظار بنده زیاد بوده انگار .

اون کلمه ای که انتهای پست قبلی نوشته شد ، صرفا برای تلطیف فضای فروم بود و نه تمسخر و نه تیکه به هیچ کس و هیچ سایدی نبود و امیدوارم برداشت اشتباهی نشده باشه .
    /// قبل عکس العمل شما ، ما هم نمیدونستیم بخندیم یا گریه کنیم و دلایلش مکتوبه تو همین تاپیک و قبلا بهش اشاره شده .
    پ ن : دمپایی؟ اگر همون بقول شما دمپایی رد میشد ، بگو بهم دوست گرامی : الان ترکیب بندها و ترجیح بندهای جمله ت این بود؟ ، مشخصه نه و بهتره ادامه ندم .( دوست عزیزمون و هم سایدیم عنوان کردند که چیزی نبود و اینا گندمخور بودن ;) ) .

خسته نباشید به بچه های هر 4 ساید .

برقرار باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام.کلا اهل پست گذاشتن تو فروم نیستم و صرفا برای اینکه بدونم چه خبره سرور میام فروم ولی بعضی وقتا چیزایی میبینم که واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم. :دی

دوست عزیز. ۲ تا کتیبه کاملا مهمتون زده شده. چشم یونیک که تقریبا سبز برگشت و انبار بزرگ که نسبت به تایم سرور کتیبه مهمی هست. همر واندر زنتون چیف شد و ۲ روزه دوستان مثل پت و مت دارن تلاش میکنن صفرش و نمیتونن. یعنی تو ساید خودتون ۱۷۰۰تا کاتای لیدرتون با یه اینسرت خوشگل میره تو دیوار. بعد از اونم دیوار شدنتون روی چشم کوچیک (که نیما جان عکسشو گذاشت.). در مقابل ۴ تا دمپایی (تاکید میکنم دمپایی) دیوار کردید. از نظر شما کدوم ضرر هنگفته؟؟؟؟

نیما جان واقعا جا داره یه خسته نباشید ویژه به تو و صادق بگم که گل کاشتید این چند شب. دمتون گرم.
    پ.ن: چند روز پیش اعلام شد که اکانت والار تو شمالغرب مال جنوب غربه ولی هنوز اون اکانت توی شاخه اصلی شمال غرب حضور داره و به خوبی خوشی داره بازی میکنه. کسی هم هیچ توضیحی نمیده راجبش. جالبه.

عزیز دل اصلا قبول ما بیشتر ضرر کردیم!
    2میلو700 پوینت دفاعی دو تا اتحاد ما توی اس دبل بوده!
    یه همر اونتادور که با وجود جنگ کوچیک متسففانه کلا100ک گرزی داشت پریده و 4 5 تا مولتی ! (کتیبه چشمان یونیک هم که ارث پدری کاظمه. دیر یا زود لازم میشد بیگ همر هم میزد اینو ببره )
    برد اصلی ساید ما توی این درگیری ها نبود برد اصلیمون زود جمع شدن بند و بساط یاکوزا و 4تا اکانت سست عنصر بود!

• با سلام و عرض ابد و احترام خدمت تمام عزیزان و سروران گرامی و بازیکنان محترم سرور.

دیشب هم شاهد اجرای پلن بسیار زیبا از بچه های جنوب شرق بودیم که ما حصل آن صفر شدن همر اکانت دالتونز بود.

خسته نباشید به دکتر مهرداد عزیز بابت پلن زیبا و همر قشنگشون. همینطور سپنتا و هاتف و سهند عزیز از اکانت کیلینگ گاد بابت همکاری خوبشون. و تمام عزیزانی که در اجرای این پلن نقش داشتن.

پ.ن: خودتون میاید سایز و رنک همر تو سرور رو میگید یا بگیم؟ هرچند الان میاید میگید دمپایی بوده با 100 کا گرز. :دی

با سلام و عرض ادب.
    دوست عزیزم به فرض که حرف شما درست و اکانت اونتادور کلا 100 کا گرز داشت. اینکه 3 روز جنگ کوچیک رو اکانتی که 100 کا گرز داره قرار بگیره جای بحث داره.
    ببین دوست عزیز. کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده به خواب خیر. حالا شما خودتو زدی به خواب و خیلی چیزارو نمیخوای ببینی دیگه کاریش نمیشه کرد. همینجوری خودتونو بزنید به ندیدن. . همینجوری دلخوش باشید به زدن 2 تا اکانت یاغی. اون یکی دوستتون هم مثل شما خودشو زده به خواب پس دیگه ریپلای نکنیم بهتره.

• سلام به فروم خوانان عزیز

تبریک میگم به متای شرق برای صفر کردن دهکده اکانت دالتونز. پلن خوبی بود و متای شرق استفاده خوبی از چکمه هاش کرد با دیوار کردن چند همرش که نصفه شب و با چکمه لانچ شده بودن یه دهکده صفر کرد

چند تا عکس از این حملات ببینیم

جالبه که تو فاصله 5 ساعته، اونم تایم لانچ 3 و نیم صبح گزارش نگرفتید. درود بر شما :دی

یه همر 175 گرز هم که ترکید :دی

• اینا که همر نیست

ما به اینا تو سایدمون میگیم دمپایی
    خوشگلم همر ندیدی هنوز
    احسان شانیزتونم که ادعاش میشه این سرور از ترس خفت شدن رفته ته مپ :دی
    شماها به اس ای نمیخورید اخه قشنگای من
    برید دم درتون توپ بازی کنید اینجا جای شماها نیست

• آره شما از همه ساید ها قوی ترید

اونی هم که از ترس دو به یک. متا کرد ما بودیم نه شماهااا :thumbsup:

• این دوست عزیزمون خسته جواب شما رو به خوبی دادن.
    ان شاالله که شما سوپرمنید و میزنید میترکونید
    من فقط خواستم لینکا رو به طور کاملتری بذارم که خواننده ها بهتر در جریان اوضاع قرار بگیرن. البته اینم بگم که 2 تا دمپایی دیگه هم بعد این 170 کی خورده

در ضمن نکات جالبی هم داشتن این دمپاییا. شاید علی بهتر بلد باشه تحلیل کنه. من زیاد تو فاز تحلیل وارد نمیشم. علی زنو کجایی؟

• سلام
    من یه سوال دارم شما دوست داشتی بهش فکر کن پیش خودت ;)
    شما سه تا همر که پتانسیل اینو داشتن که به همر های واندر زن تبدیل بشن (که رسما همر اکانت مهرداد رمر خوبی بود)و با توجه به تعداد سواره ها احتمالا از اوایل سرور شروع کردن به ساخت و نکته جالبی که داره یه همری رو صفر کردی که برابری میکنه با همر اکانت مهرداد که سایز احتمالی همر در بهترین حالت چیزی حدود 180 تا 200 کیلو گرز و 40 تا 45 کیلو هم سواره داشته ?(
    حالا بعد اومدی اینجا از سطح بازی خودتون دفاع میکنید و سطح بازی طرف مقابل رو میارید پایین؟ ?( :S
    بی خیال 8|

• آره شما از همه ساید ها قوی ترید
    اونی هم که از ترس دو به یک. متا کرد ما بودیم نه شماهااا :thumbsup:

میگن یک دروغ اگر مدام تکرار کنی ، فکر میکنی واقعیت داره . حالا این حکایت شماست
    در ابتدا ، وضعیت اکانت والار مورد سوال بود . اما الان وارد ابعاد جدیدی از تباهی شدید
    علاوه بر تبادل کتیبه هایی که توسط والار با شمال غرب داشتید تو این چند روزه ، یک احمق و یک جنگ آموز کوچک هم از شمال غرب گرفتید ولی هنوز ادعا میکنین با شمال غرب متایی ندارید !
    واقعا متاسفم برای عزت نفس لیدرا و پلیر های شمال غرب
    از این ها هم بگذریم ، شما دوست داشتید مثلا جنوب شرق بیاد متای جنوب ببنده باهاتون که 3 ب 1 بریم شمال شرق بزنیم ؟ اینقد تباه نباش پسر

سلاممن یه سوال دارم شما دوست داشتی بهش فکر کن پیش خودت ;)
    شما سه تا همر که پتانسیل اینو داشتن که به همر های واندر زن تبدیل بشن (که رسما همر اکانت مهرداد رمر خوبی بود)و با توجه به تعداد سواره ها احتمالا از اوایل سرور شروع کردن به ساخت و نکته جالبی که داره یه همری رو صفر کردی که برابری میکنه با همر اکانت مهرداد که سایز احتمالی همر در بهترین حالت چیزی حدود 180 تا 200 کیلو گرز و 40 تا 45 کیلو هم سواره داشته ?(
    حالا بعد اومدی اینجا از سطح بازی خودتون دفاع میکنید و سطح بازی طرف مقابل رو میارید پایین؟ ?( :S
    بی خیال 8|

به حمدالله با برنامه ریزی هایی که از اول سرور تو ساید شده ، نه کمبود همرجنگی لب مرزی داریم و نه همر واندرزن
    هرچی تاحالا رویت کردید جنگی بوده و یا صرفا دمپایی .

چیزی که شما در تحلیلت درک نمیکنی و یا نمیبینی این هست که یک همر دیفالت ، تک همر واندرزن یک اکانتو صفر کرده .
    شما که سطح بازیتون در درجه های کلاس هست ( : دی ) بیاین دیفالتاتون همر واندرزن کنین و قبلشم بگید اینحا واندرزنه تا صفر نکنیم
    تو حادثه چرنوبیل هم ، آنتولی دیاتلوف خودشو مبرا از هر اشتباهی میدونست . قبل پست دادن یکم فکر کنیم !

• با سلام و عرض ادب.دوست عزیزم به فرض که حرف شما درست و اکانت اونتادور کلا 100 کا گرز داشت. اینکه 3 روز جنگ کوچیک رو اکانتی که 100 کا گرز داره قرار بگیره جای بحث داره.
    ببین دوست عزیز. کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده به خواب خیر. حالا شما خودتو زدی به خواب و خیلی چیزارو نمیخوای ببینی دیگه کاریش نمیشه کرد. همینجوری خودتونو بزنید به ندیدن. . همینجوری دلخوش باشید به زدن 2 تا اکانت یاغی. اون یکی دوستتون هم مثل شما خودشو زده به خواب پس دیگه ریپلای نکنیم بهتره.

اینکه ما روی اونتادور جنگ بردیم اشتباه استراتژیک خودمون بود و کاملا قبول دارم این اشتباهمونو!
    همر دالتون رو زدین و پروندینش که یکی از بهترین واندرزنای سایدمون بود و تبریک میگم

پ.ن : همر دیفالت دکتر 85درصد زخمی شد
    پ.ن2 : همر جنگی حمیدرضا دیوار شد
    پ.ن3 : همر جنگی امید هم دیوار شد

• فکر کنم این عکس به اندازه کافی جواب شما رو بده اگه باز روت شد بگو متای دو به یک نیست جناب قوی ترین ساید :whistling: ?(
  • واقعا متاسفم برای عزت نفس لیدرا و پلیر های شمال غرب

دوست عزیز, قبلا که پانیشری هم بود ساید nw رو به سختی میشد یک ساید تلقی کرد چون در برابر 3 ساید دیگه خیلی ضعیف تر بود , الان که تعداد پلیر های nw به زور به 20 تا میرسه (بدون مولتی ها)

شما برای لیدر و عزت نفس خودتون متاسف باشید که با وجود اینکه متا دو به یک بستید دست به دامن ساید nw شدید و حاضرید به هر قیمتی برنده باشید.

ترس از شکست , شما رو به چه سمت هایی که نکشیده ; ) , حتی حاضر به بستن متای جنوب نشدید چرا که تو دیدگاه لیدرتون قدرت شمال شرق از جنوب غرب بیشتر بوده و رفت زیر سایه سایدی که قوی تر به نظر میاد.
    ترسی که الان از شکست و باختن دارید میتونه بعدا زمین گیرتون کنه.

ساید SW حتی اگر 1 درصد احتمال باختش باشه , با عزت نفس باخته و جلوی دو ساید با قدرت ایستاده و خواب رو از پلیر های شرقی سرور گرفته :دی

ولی اون روی دیگه سکه , باختن دو سایدی هست که برابر یک ساید متا کردن و پتانسیل هر سایدشونم هم کمتر از ما نبوده ولی به خاطر استراتژی های غلط و پلن های ناموفق باختند...

• سلام
    این دوست عزیزمون نمیدونم چرا هر وقت میاد فروم مثل دختر بچه ها جیغ میزنه و گلایه میکنه ! آقا هرکی آبنباتشُ ازش گرفته لطفا برگردونه . واقعا نگرانشم : دی

شما برای لیدر و عزت نفس خودتون متاسف باشید که با وجود اینکه متا دو به یک بستید دست به دامن ساید nw شدید و حاضرید به هر قیمتی برنده باشید.
    حتی حاضر به بستن متای جنوب نشدید چرا که تو دیدگاه لیدرتون قدرت شمال شرق از جنوب غرب بیشتر بوده و رفت زیر سایه سایدی که قوی تر به نظر میاد.
    ترسی که الان از شکست و باختن دارید میتونه بعدا زمین گیرتون کنه.

شما میای تو فروم گلایه میکنی که چرا باهاتون متا نبستن . این حجم از تحقیر و گل به خودی تا حالا ندیده بودم جایی . مرسی که همیشه چیزی برای ارائه داری
    جنوب شرق دقیقا کجا رفته زیر سایه یک ساید دیگه ؟ و کجا دست به دامن شمال غرب شده ؟ آقا من فک میکنم تو جنوب غرب شماها دارن شستشو مغزی میدن =))
    کاکو اگر فک میکنی حقتو خوردن باید بری به یکی دیگه اعتراض کنی و الکی خودت و اکانتتو سوژه نکن اینجا . با این فرمون که میری جلو اون دوتا همری هم که میکشی ، عمرشون به ماه دوم بازی نمیرسه .

و خواب رو از پلیر های شرقی سرور گرفته :دی

=))
    این جملت آنچنان مضحکه و خنده دار بود که خودت هم : دی گذاشتی آخرش =))
    از اون دوست عزیزی که تباه خطابش کردم عذرخواهی میکنم . این لقب باید به شما اعطا کرد

• درود
    شما همر دیفالت رو تا آخر سرور نگه میدارین ترشی بندازین یا ازش برای پیشبرد اهداف ساید استفاده میکنین؟همر جنگی رو برای همین می سازن و مشخصه که همه چیز طبق پلنی که داشتند پیش رفته،اگر غیر این بود اون دهکده 0 نمیشد،حالا شما فکر میکنین که ارزشش رو نداشته ولی افرادی که پلن رو ریختن طور دیگه ای فکر میکنن و به همین دلیل چند تا همر رو پشت هم لانچ کردن چون میدونستن احتمال دیوار شدن دو همر اول زیاده
    به امید اینکه سرور تا آخر جذاب باشه
    موفق باشید

• دوست عزیزم سلام.
    حقیقتا این پستو که خوندم احساس کردم شما شاید اصن پلیر یه سرور دیگه باشی.
    اول از همه که شما از نحوه ریپلای کردن اشتباهت مشخصه وضعیت پستت. پست نیمارو به اسم امیر کیلر ریپلای میکنی. یعنی رونالدینیو رو گذاشتی جیب بغل. لوووول

ولی چند تا سوال ذهنم رو درگیر کرده که به شدت منتظرم جواب بدی.
    1. دقیقا کجا و چجوری ما دست به دامن nw شدیم؟؟؟ مگر نه اینکه شما دارید باهاشون تبادل کتیبه میکنید. آخریش همین کتیبه جنگ کوچیک. و اینکه اکانت والار هنوز که هنوزه داره اونجا بازی میکنه و هیچ جواب شفافی از لیدرهای 2 ساید غربی در مورد این اکانت داده نمیشه. پس مشخضه کی دست به دامن کی شده.

2.من در مورد سیاست خارجی ساید هیچ اطلاعی ندارم اما بر فرض که حرف شما درست و لیدرهای ما پیشنهاد متا جنوب رو نپذیرقتن. پس یعنی لیدرهای اس دبل پیشنهاد متا جنوب دادن؟؟؟ بعد اونی که از باخت ترسیده شمایی که پیشنهاد متا میدید یا ماییم که رد میکنیم؟؟؟ یه توضیحی میدی؟ قشنگ خود زنی کردیا :)))))

3.دقیقا چجوری خواب رو از ما گرفتید؟ با کدوم پلن؟ همرمونو صفر کردید؟ کتیبمونو زدید؟ چیفمون کردید؟ چیکار کردید؟ حتی دریغ از یه فیک لیست گسترده رو ما :)))

4.کدوم پلن ناموفق؟ میشه بگی بهم منم بدونم؟ پلن اول که صفر کردن کپ چندتا اکانت بود که تا اونجایی که مد نظرمون بود بهش رسیدیم. پلن چیف همر واندرزن اونتادور بود یه چیف شد و موفق بود. پلن سوم کتیبه انبار بود که زدیم و موفق بود. پلن چهارم کتیبه چشمان یونیک بود که تقریبا سبز برگشت و موفق بود. پلن پنجم صفر کردن واندر زن دالتونز بود که صفر شد و موفق بود. کدوم پلن نا موفق. میگی بهم؟؟؟ منتظرم بشنوم.

ببین دوست عزیزم. شما نمیدونم تو سرور هستی یا نه ولی تک تک صحبت هات اشتباه محض بود.
    چندتا نصیحت برادرانه دارم.
    اول اینکه بزرگترین فرق انسان با سایر موجودات قدرت تعقل و تفکر هست. خواهش میکنم ازش استفاده کن و قبل از ارسال پست کمی فکر کن.
    دوم اینکه میدونی چرا 2 تا گوش داری و یه زبون؟ تا بیشتر گوش کنی و کمتر حرف بزنی. سعی کن بیشتر راجب به اتفاقات سرور بشنوی و کمتر اظهار نظر کنی.

پ.ن: قطعا این پست جزو خنده دار ترین پست هایی بود که به عمرم خوندم در فروم تراوین. پیشنهاد میکنم هرکی ناراحت یا بی حوصلس پست این دوستمون رو بخونه ساعت ها شاد میشه :دی

• درودشما همر دیفالت رو تا آخر سرور نگه میدارین ترشی بندازین یا ازش برای پیشبرد اهداف ساید استفاده میکنین؟همر جنگی رو برای همین می سازن و مشخصه که همه چیز طبق پلنی که داشتند پیش رفته،اگر غیر این بود اون دهکده 0 نمیشد،حالا شما فکر میکنین که ارزشش رو نداشته ولی افرادی که پلن رو ریختن طور دیگه ای فکر میکنن و به همین دلیل چند تا همر رو پشت هم لانچ کردن چون میدونستن احتمال دیوار شدن دو همر اول زیاده
    به امید اینکه سرور تا آخر جذاب باشه
    موفق باشید

بابت پروندن همر دالتون تبریک گفتم دوست عزیز :)
    همر اونتادور رو گفتم که ارزششو نداشت . وگرنه همر جنگی که اصلا 300ک گرزی هم داشته باشه کاتا یا رم نداشته باشه ته سرور به درد نمیخوره

• واقعا متاسفم برای عزت نفس لیدرا و پلیر های شمال غرب

سلام به همگی
    دوست عزیز که میگی پلیرهای شمال غرب عزت نفس ندارن آیا به حرفی که میزنی فکر هم میکنی .یه کلاس بزار تا عزت نفسو بهمون یاد بده .
    ما تو شمالغرب چند تا پلیر هستیم که اصلا با هیچ سایدی متا نبستیم. ما داریم برای سرگرمی بازی میکنیم . ولی متاسفانه چند نفر تو ساید ما هستند که اینجارو با خونه خاله اشتباه گرفتند
    واسه خودشون کتیبه جابجا میکنن . ما هیچکس را به عنوان لیدر تو سایدمون قبول نداریم .
    دو سه تا پلیر هستیم دور همی داریم بازی میکنیم .
    لطفا همه پلیرها رو با دو سه تا پلیر مقایسه نکنید .