نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• ببینم تا صفحه چند صحبت ها در مورد ما ادامه داره

اون عزیزی که گفت چی داره و ...

رنک دفات در خوب ترین حالت چند بوده؟

ما هر موقع یادمون میاد سامان ۱ بوده

یه نکته دیگه اسم سامان بد بوی کل تراوین ایران میشناسن ، شاید بعد از اون با اختلاف نفر دوم شهرت تو تراوین هادی لئو باشه

ولی مثلا امیر اسپارتان نمنه؟؟؟

مهرشاد تکشاخ کیمده؟

حالا سید شناسه

پ.ن: باز ما در جعبه شیرینی رو تو فروم باز کردیم

مقس جمع شد

پ.ن : ای مقس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست

پ.ن: قرار بود جنگ شخص به شخص باشه

ولی شما با دوستاتون میاین فروم کلکا

و در آخر

جوووووون

• سلام و درود

دوستان در جریان حذف تعدادی زیادی اکانت و رفتن بسیاری از پلیرها به سایدهای دیگه از ساید شمال شرق هستید. به رسم ادب و احترام به رقیب این سرور بصورت خیلی محدود با تایم کم و با پتانسیل موجود، نهایت تلاش خودمون را برای داشتن ساید منسجم و زیبا تر شدن سرور داشته باشیم.

برای برد نیومدیم ولی بهترین خودمون خواهیم بود.

دیفالت یکسری اکانت ها در ساید شمال شرق هست و متاسفانه از این دهکده ها حرکت هایی هم در جهت تخریب بازی شمال شرق خصوصا از سمت اکانتهایی که به جنوب شرق رفتند، انجام میشه. امیدوارم هم پلیرهای اکانت و هم لیدرهای ساید در مورد دیفالتهای این اکانتها تصمیمات درست با در نظر گرفتن شرایط بازی پاک داشته باشند.

پ.ن : سرور قبل هم دیفالت یکی از پلیرهای شمال شرق که در ساید جنوب شرق بود توسط خود پلیر دیستروی شد. آقای لیدر یادتون هست؟

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود

پ.ن : سرور قبل هم دیفالت یکی از پلیرهای شمال شرق که در ساید جنوب شرق بود توسط خود پلیر دیستروی شد. آقای لیدر یادتون هست؟

ارادت

درود

جاوید جان سال خوبی داشته باشی

با این که از خودتون بدی ندیدم ولی یک سری بد اذیت کردن مارو

خدمت اون اشخاص که دهن وا میکنن:)

فروش بهارانه

کتیبه ها به تعداد زیاد با دلار 68 تومنی موجوده

بیا به تو میفروشیم ارزون

فک نکنم کسی که با ریال عرق کاسنی بگیره جمع کنه

بتونه با دلار خرج کنه :))

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• درود

لطفا چند نمونه از تخریب بازی ش.ش توسط دیفالتهای جنوب شرق که در ش.ش هستند تا شب داخل فروم قرار بدید تا بررسی صورت بگیرد.

در غیر این صورت جنوب شرق سیاست مظلومنمایی و اعتبار حرف شما را به عنوان لیدری قبول نخواهد داشت.

• درود

لطفا چند نمونه از تخریب بازی ش.ش توسط دیفالتهای جنوب شرق که در ش.ش هستند تا شب داخل فروم قرار بدید تا بررسی صورت بگیرد.

در غیر این صورت جنوب شرق سیاست مظلومنمایی و اعتبار حرف شما را به عنوان لیدری قبول نخواهد داشت.

تشریف ببرید دو اکانت ali 110 و sharaf را بررسی کنید خودتون مشاهده میکنید.

من به دنبال کسب اعتبار از جنوب شرق نیستم ولی بهتره قبل از اینکه فروم کنید یه بررسی انجام بدید.

حالا بیا فرض کنیم تخریب کاری هم نبوده. سرور گذشته مگه اکانت ما اتکی رو اکانتهای جنوب شرق داد که هومن خواستار حذف دیفالت اکانت شد. اون موقع بازی پاک بود الان شده سیاست های مظلوم نمایی؟!؟! بعد یکی مثل هومن میاد لایک میزنه!؟!

والا اینقدری که تمرکز جنوب شرق تو جذب پلیرهای شمال شرقه و وتایمی که میذاره واسه زدن ده تو شمال شرق، ما یک چهارمش وقت داشتیم الان اوضاعمون این نبود. میخوایی واسه جذب پلیر هم چند نمونه بگذارم تا اعتبار بدی!؟!؟!

ایلیا فروم واسه کسی اعتبار نمیاره. ما سرور قبل مردش بودیم دیفالتو حذف کردیم. شما مرد حذف کردن دیفالتها هستید؟

پ.ن: تورج جان ارادت

پ.ن: هومن لایک و دیسلایک را ولش کن. بیا وسط...

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام

جاوید جان اکانت شریف رو من زدم . اونم چون تو اتحاد نبود . پاپش زیاد نمیشد و فرض بر این بود که اینم یا روی حذف هستش یا دیگه پلی نمیده

در هر صورت خسارت رو بفرمایید چقدر بوده بهتون برگردونم.

دیفالت اکانت رو هم با سالار هماهنگ کردم . هر وقت خواست بیاد چیف کنه . اگر نمیخواین چیف بشه بفرمایید خالیش میکنم کاتاش کنین .

از دیفالت اکانت نالنجی هیچ حمله ایی به مجموعه اتحاد های شمال شرق زده نخواهد شد .دیوار و دفی هم نخواهد شد .

هروقت مایل بودید برای چیف یا دیستروی دیفالت اطلاع بدید در خدمت باشیم :)

• سلام و ارادت

ممنون از حسن توجه شما

حرف شما برای من سند

با اکانت نالنجی این اتفاق افتاده و واقعیت اینه که ما تازه داریم اتحادها را تشکیل میدیم و ساماندهی میکنیم.

نکته قابل تامل اینه که پلیر شمال شرقی ما میاد فروم میگه چیف یا دیستروی بکن. لیدر جنوب شرق (نمیدونم البته) میگه اعتبار سنجی بکن!

با این سبک فروم نویسی، شیرینی متامون را نخریده باید حلواش بکنم.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• پست توسط takshakh ().

پست حذف شده توسط خود نویسنده ().
  • ای مگسش رو خوشم اومد تو هم مثل استورت شدی سوژه خنده من این سرور بخدا.

من کاری ندارم اما خدا شاهده تو 8سال اخیر که حافظم یاری میکنه من فقط تنها چیزی که از سامان بد بوی و تیمش دیدم پروفایلش بود که مینشستیم بهش میخدیدیم

تهشم یا جنگ داخلی راه مینداخت یا میدگیم نشده حذف بود:)

در مورد خودم هم نیاز نیست واسه تو شناس باشم اونی که باید بشناسه میشناسه حالا یا به خوبی یا به بدی:)

• یه نکته دیگه اسم سامان بد بوی کل تراوین ایران میشناسن ، شاید بعد از اون با اختلاف نفر دوم شهرت تو تراوین هادی لئو باشه

داداش ترو خدا به هادی رحم کن حداقل احترام هم سایدی بودنمونو نگه دار 🤣

پ.ن : جای هادی لئو واقعا خالیه چند ساله بهم نگفته کورههههه 😍

پ.ن : پرهام جان ناراحت نشو اما این بحث استاد ۱۰۰۱ روش دفاعی رو دیگه کشش نده ؛ به نظرم بهتره

پ.ن : مانی خدا لعنتت کنه

• با سلام خدمت دوستان

خیلی عجیبه که هنوز هیچی نشده دوستان ما شروع کردند به کری خوندن و همون داستان های همیشگی دوباره شروع شده

مثل همیشه تیم پر حاشیه شمال شرق اینبار خیلی گزینشی تر و سختگیر تر شدوع کرده به تقسیم خودی و غیرخودی توی ساید و از همین اول بازی بوی متای زیرزمینی میاد

البته نظر من اینه با توجه به سبک بازی شمال شرق اخر بازی متا سه به یک میشه

البته خودشونم میدون که لنگاشونو دراز کردن توی ساید های دیگه

همون بازی همیشگی و تکراری و خسته کننده

و همچنان هم تیم تروریست این بار توی شمال غرب با قراره جلوشون به صورت تخریبی بازی کنه

جنوب شرق هم مثل همیشه بی حاشیه خلوت و متحد (امیدوارم)

----------------------------------------------------------------------

جای تیم لویال خالیه :دی

پرهام باز چی تو مغز مریضت میگذره؟

ممل فرانکشتین تراوین با ترکیب بات و مولتی و پاهای دراز و سیاست های زیرزیرکی همچنان رنک اول حاشیه رو به خودش اختصاص داده (به این میگن ترکیب برنده)

• سلام جاوید جان

والا من این سرور نیستم زیاد یه اکانتی دارم که فقط نظاره گر بازی شما عزیزان هستم.

کوچکترین اختیاری هم واقعا ندارم که بخوام تصمیمی بگیرم یا حرفی بزنم.

فقط چون اسم از بنده اوردید خواستم جواب بدم که سو برداشت نشه.

بله سرور پیش پیرو صحبت هایی که بین بنده و شما و لیدر جنوب غرب محمدعلی وگنس شد چندتا توافق داشتیم که تو یکی از بندها متعهد شدیم رجیستر کردن اکانت در ساید مقابل ممنوع باشه.

یادمه به اکانتی از اس ای بدون خبر قبلی به شمال شرق منتقل شد که بنده با شما صحبت کردم و بعد از یه پروسه ۲ هفته ای و به صورت کاملا تحمیلی اون دیفالت دیستروی شد. حتی یادمه یه همچین اتفاقی بین ما و جنوب غرب اتفاق افتاد که من با محمد علی قبل جا به جایی اکانت هماهنگ کردم و به محض جا به جا کردن اکانت دیفالتو ما دیستروی کردیم.

در کل جاوید جان من سرور پیش مسئولیت داشتم ولی این سرور پلیر ساده ای بیش نیستم

توافقاتی هم که انجام دادیم مربوط به سرور پیش و بین ما بود. بر فرض من قبل فیلتر یه توافقی با لیدر اون زمان شمال شرق داشتم. ایا الان شما و لیدر اس ای موظف به انجامش هستید؟ طبیعتا خیر. ماجرای هر سرور متفاوته و باید مجددا راجبش صحبت بشه به نظرم. و من نمیدونم این سرور چه اتفاقاتی بین لیدرها افتاده حقیقتا علاقه ای هم ندارم بدونم. همونطوری که خودتون سرور قبل میگفتید و بخاطرش مارو نکوهش میکردید که تو فروم مطرح نشه این صحبت ها الانم من نظرم اینه که لیدرهای اس ای مشخصن. ایدی و شماره همشونم فکر کنم دارید. باهاشون صحبت کنید ایشالا توافقی حاصل شه.

الانم که اومدم وسط صرفا هم عرض ادبی کرده باشم هم چون اسمم اومد خواستم جواب بدم.

ارزوی موفقیت برای همه

تا اینجا اومدیم یه پینوشتم بزنیم.

پ.ن: رفیقاتو بیخیال شدی واسه کی مردی؟ (مخاطب خاص)

• پست توسط Sadegh WaNTeD ().

پست حذف شده توسط خود نویسنده ().
  • نیما چرا پست گذاشتی دیسلایکا روانه شد برات 😅😅😅

تروریست تموم شد حاجی ما به دعوت دوستان به عنوان دفساز امدیم

سرور دات کام به اندازه کافی وقتمون رو گرفته

پ.ن: ما همتون رو دوست داریم به دل نگرید فروم همش‌شوخیه

پ.ن: اول فکراتو بکن بعد پست بذار

پ.ن: نیاز نبوده خیلیارو بشناسیم ولی دوست داریم بشناسیم

پ.ن: تعویض شاخ شما در محل

با تشکر مجددا جووون

• سلام و عرض ادب خدمت عزیزان

پیرو صحبت جاوید عزیز و ایلیا و هومن عزیز من باب دیفالتهای اکانتهایی که متاسفانه از ش ش کوچ کرده و به ساید جنوب شرق منتقل شده اند ، نظر خودم و اقدام شخص خودم رو لازم دونستم خدمتتون عرض کنم.

کسانیکه از ش ش رفتن ب هر دلیلی ادب حکم میکنه تمامی دیفالتها دیستروی بشن.یا توسط خودشون و ج ش و یا ش ش. هرچقدر کوتاه و کم باشه این سرور ابتدا توی اون خاک بوده ایم. حتی کسانی هستیم که چندین سرور در ش ش بودیم. با کامل احترام برای لیدرهای ج ش و همچنین ش ش بنده نظر شخصیم و تصمیم قطعیم به دیستروی دیفالتهام بوده و هست و روز اولی که رفتم به 2 نفر در ش ش گفتم هروقت کاتاتون در امد خبر بده بم کاتاش کنید. و اگر تصمیم به حرکتی داشتم دیفالتها از روز 3 4 بازی ول نمیشدن و هیچ پاپی زده نشده براشون.

افشین عزیز هم نظر و تصمیمشون رو اعلام کردن فکرنکنم آنچنان موردی باشه که نیاز باشه بولد بشه.این بحث و خواهشی که از هر 3 شخص عزیز و محترم جاوید هومن ایلیا دارم مختومه اش کنند.اگه موردی بود خودم شخصا با هماهنگی لیدر سایدم پیگیرش میشوم.

سپاسگزارم ازتون

اراداتمند همگی (بجز پرهام لعنتی 8o:D^^:P)

--مجید پرشیا

• پسرخوب تو تنها شاخه ای که داشتی همون شاخ درختی بود که روش نشستی.

هرجارفتیم.. تو جایی نرفتی هلو شمارو هرجا رفتی چیدنت سبز رفتی رنگی تحویلت دادن پسر عکس پروف دات رو بگیر با شاخ کسی هم بازی نکن.

پ ن: طرف به عمرش تنها قهرمانی که دیده قهرمانی پرسپولیس بوده بعد میاد اینجا عکس دات کام میذاره و میگه من شاخم:)

پ ن: کامت رو بازی کن وقت ماروهم تو فروم نگیر

• درود

ما توافقی به کسی بدهکار نیستیم و صرفا جهت اثبات حسن نیت باهاتون مذاکره میکنیم.

اوایل سرور قبل که توافق صورت گرفته با بازیکن اکانت لردحجت که از تیم تورج خان بودن مذاکره شده و اعتبارش برای شخص شما نیست جاوید عزیز.

ضمناً سرور قبل هردو ساید شرقی اوایل بازی بالانس بودند.
    الان شما در موضع قدرت نیستید که حرف از مردی و مردانگی بزنید و با متلک هاتون اعم از تخریب بازی و بازی کثیف به جنوب شرق اشاره کنید و حد خودتون رو رعایت کنید.

اگر کسی به جنوب شرق ملحق شده صرفا به علت عدم توانایی لیدری و مدیریت بازیکن شمال شرق بوده و همچنین میهمان نوازی جنوب شرق.

پیرو صحبتهای انجام شده اختیار دیفالتهای داخل ش.ش با خود بازیکنهای ش.ش که این سرور مهمان ما هستند خواهد بود و در صورت عدم موافقت با چیف یا دیستروی از سمت آنها حمله ای به شمال شرق صورت نخواهد گرفت.

• مهشاد جان داری گریه می‌کنی دیگه درست نیست

من راضی نیستم گریه کنی زیبا نشان

اولا که سوختی ، لفظی که واست به کار بردم رو به خودم دوباره تحویل دادی ، مگه بچه ای آیینه میذاری

در مورد وین و ... از ۴ نفر که تو آی آر با من همبازی بودن سوال بفرما مطمئن باش افتخارات پروفایل من از تو دوست گلم بیشتر بوده

ضمن اینکه پروفایل اسپید ترا خودتو با مال من مقایسه کن به مفهوم قطع بودن آب میرسی

ببین تو دیگه کی هستی که به منم نمیخوری 😅😅

این پیام جواب نرم و لطیف واس تو مهشاد جون

شلنگ داشت جاری میشد برات ولی

برنامه امسالم اینه که کسی رو ناراحت نکنم دیگه

رو همین حساب به عنوان شروع کننده لفظ و داستان یه بوس از لپات می‌کنم

• خوشامد میگیم به تیم دیسلایک شمال شرق :D