نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• صحبتایی که داری میکنی یکم خارج از تماس هاییه که باهم داریم!

امیدوارم با یه عذرخواهی این داستان رو تموم کنی!

غیر این باشه دوباره بن شدنت به مدت نامعلوم رو خواهی دید

• چیزی نیست ! ایلیاست داره تلاش میکنه از دیوار رد بشه

اول اینکه عکسش محتوای مستهجن داره جناب مادریتور

دوم اینکه از سالار یاد بگیر یکم

عکس بهتر میزاشتی خودم لایکت میزدم

• خیلی هم هم عالی! بنده به شدت استقبال میکنم اکانت متخلف حذف بشه.

بنده پیگیر این قضیه از مدیرت محترم سایت هستم.

ممد چیکارشون کنیم هر کاری میخوان میکنن میان یه دوتا جک مینویسن زیربار نمیرن که

از بچه های جنوب شرق تقاضا دارم ازین به بعد جک بنویسند

• از مانی جان و آقای پارتیزان فعلا تنزل پیدا کردی به مانی! و ازونجا که با هرکسی در سطح خودش باید بحث کرد

حرف از شعور و قاطی کردن همه چیز با هم زدی!

طبق همین حرفت پس نباید پست میزاشتی سورنا میخوای جایگاه من در مافیا رو پیدا کنی! و تصاحب کنی!پستت هم موجوده توی همین تاپیک! یا پستای اساتید رو لایک نمیکردی! پس شعور نداری!

گفتم به احترام حریف هم باید جنگید تا لحظه آخر، ولی ظاهرا حریف محترمی نیستی، به احترام ساید وایمیستم!

و در ساید تیکه پاره و نپ!!؟ :D:D:D

فرصت دادن!؟

بیشتر شبیه حرفای خالی زنکیه تا پست فروم

چجوری ۸ تا همر لانچ کردی پس!؟ و به هر قیمتی شده میخواستی مرتاض یونیک رو برداری!؟ توی تایم ۳ ۴ ساعتی!؟

اول فیک روی مرتاض، بعد ریل روی مرتاض و فیک روی تارگت های دیگه! جلو قاضی و ملق بازی!؟ سر نوپو خودمون این حرکت رو زدیم، روی خودمون که نمیتونی پیاده کنی! یکم خلاقیت به خرج میدادین حداقل

من هرجا رفتم بهم ریخته!؟

اون سرور که من اس دبل بودم، شما در بیابان های ان دبل داشتی برده شارژ میکردی!

سرور دیگه هم یادم نیست با هم توی سرور بوده باشیم

یه ۲ ایکس هم بود که تروریست توی خاکستری بود، من هر از گاهی روی اک سورنا لاگین داشتم، ۲ تا خفت و اینسرت زدم رفتم. اونجا ترور تیم خوبی بود، چون اس ای بودی و ترور با ان ای درگیری داشت، الان طبق استانداردهای دوگانت، همون تیم تیم بدی شده!؟

من اگه کل نقشه هام رو میزدن، حداقل ۱ سال فروم نمیومدم! مقاومت خوبی داری ها آفرین!

سطح همر کشیدن هم توی رمر من توی راسخ در مقایسه با نوپو مشخص و مبرهنه با ۲ هفته آوانس!

گرزی های نوپو در آبادی رو زود پیدا کردی ها، داشتم هنوز لول آپ میکردم هیروهارو بهتر گرزی دیوار کنن، به هرحال مولتی بقیرو زدن هم عواقب خودشو داره :)))

یه مثل هست میگه خر خودمه میخوام کانگوروش کنم، دستای جلوشو قطع میکنم میشه کانگورو، شما مشکلی داری؟ خر خودتو دستاشو قطع نکن

ولی برام سواله اون چشمان روی کپ بدون همر چیکار میکنه؟ نگو داری اسکات توتن میکشی :)) یا نیزه هایی که میکشی چشماشون بهتر کار میکنه اینجوری؟ اگه از ترست نبود از چی بود.

ادی هم هر زمان وقتش آزاد بود، میتونید ازش تایم بگیرین یکم ورکشاپ آموزشی براتون بزاره، سطح پلیتون بیاد بالاتر، کسی مشکلی نداره

هنوز معنی تیم رو متوجه نشدی که ازین حرفا میزنی!

کسی که سطحی نداره، و با مولتی بیشتر داره شاخ و شونه میکشه ارزش کل کل هم نداره، این سرور هفته اول رنک غارت مشخص کننده تفاوت ها بود، ادامش دیگه برتری بات بیکار به انسان بود.

سرور بعد همچنان با اک دیابلو میام، اسم اک اعلام کن با ساید مورد نظر، یکم چلنج داشته باشیم، بحث فرومی خسته کننده شده دیگه! البته اگه کلیک بی قرار رو رها کنی، نگی میرم خاکستری بری ان ای، یا اس دبل یا هرجایی، درست قبلش تصمیم کبری رو بگیر!

این سرور که اولش اومدی دیسکورد گفتی اومدم اذیتت کنم، اولین اتک هم از من

یکی خوردی صفر شدی، با باگ موندی!

میری کپ مصری میزنی از حرصت؟ :)))))))))

• موقع طلوع خورشید لانچ شده رضا جان موزها اینطوری بودن بالا سرتون

موقع طلوع خورشید برا همه سایه داره مهم موقع غروب خورشیده

اگه نمیدونی بیا شمال شرق بهت نشون بدن سایه چیه ، غروب چیه ، ودر اخر موز چیه

• موقع طلوع خورشید برا همه سایه داره مهم موقع غروب خورشیده

اگه نمیدونی بیا شمال شرق بهت نشون بدن سایه چیه ، غروب چیه ، ودر اخر موز چیه

رضا جان هنگام طلوع و غروب خورشید اندازه سایه یکسان هست این فکت علمی هست

طبق امار گوگل انالیکتیک جستجوی کلمه موز امروز 80% افزایش یافته اگر انقدر بدنبالش هستید تقدیم کنیم

گرچند من نمیدونم حسین عکساش رو از کجا اورده ولی دیسلایک زدم بدلایل معلوم شما هم در شانتون نیست اینطوری پست بزارید

• رضا جان هنگام طلوع و غروب خورشید اندازه سایه یکسان هست این فکت علمی هست

طبق امار گوگل انالیکتیک جستجوی کلمه موز امروز 80% افزایش یافته اگر انقدر بدنبالش هستید تقدیم کنیم

گرچند من نمیدونم حسین عکساش رو از کجا اورده ولی دیسلایک زدم بدلایل معلوم شما هم در شانتون نیست اینطوری پست بزارید

موقع لانچ سایه داشته ولی موقع لند سایه نداشته (فکت )

اگه میخوایی عکسای اتکاتون رو هم بزارم

اصلا ما به همه میگیم شما ( بزن )

پست فان بوده شما جبهه گرفتی

• هم موقع لانچ و هم لند سایه داشت منتها به جای س شما 6 حرف الفبارو شیفت کن عقب متوجه میشی عزیزم

هم بازی هم فروم فان هست اگر عمری باشه سرورهای اینده هم قراره بازی کنیم پس خطوط قرمز شوخی و فان رو رعایت کنید

• فستر ؟ فاستر این همرت رو خودت چیف میکردی سنگین تر نبود ؟

پ.ن3: سروری که حتی نقشه نداشتن دوستان، بعد از اتمامش سرزده رفتیم مهمونی، تریدر جون، توی پستو قایم شده بودی و استرس داشتی بیای باهامون همصحبت بشی. الان خوب جولان میدی عزیزم.

سلام بر ستون تیم چوکور ، لات سرورهای خالی ، بزرگ پلیر سرورهای خلوت ، گفتم بهتون سرورهایی که هستیم زرنگ باشید کتیبه های خودتونو زودتر از ما جمع کنید گوش نکردید مجبور شدید برید مسافرت ، الانم داغ نکن با ادمین صحبت کن خیلی زود سرور با ایکس بالا ران کنه برید دوباره عربده کشی کنید

مشکلتون میدونید چیه ؟ از شمال شرق عقده ی بزرگی دارید نمیدونم چرا برا همینم خیلی دوست دارید جایگاه پلیرای شمال شرق مثل مجید پرشیا و ... رو داشته باشید ، اگه روزی این جایگاه رو هم داشتید بهتون تبریک میگیم ولی تا اون روز کمتر گنده بیاید که از بازی لذت ببرید ، قبل سرور هم بهتون گفتم از جو و توهم سرور ۵ ایکس بیاید بیرون بازی براتون خراب نشه گوش ندادید ، این سایدی که میبینی جلوی کسایی ۳ به ۱ پلی داده که از سایشونم میترسید ، تو اسپیدترایی که همه میگن پلن بری دیواری ۲۰ روزه جمعتون کردیم ، رکورد زدید ولی تو صفر شدن ، رکورد زدید ولی تو تو حذف دسته جمعی زودهنگام😍

سرور بعد همچنان با اک دیابلو میام، اسم اک اعلام کن با ساید مورد نظر، یکم چلنج داشته باشیم، بحث فرومی خسته کننده شده دیگه!

متاسفانه لحظاتی قبل تعدادی از پلیرهای شمال شرق از جمله مانی پارتیزان از شدت خنده اتفاق خوبی براشون نیفتاد

اینجوری میای حلمن مبارز میطلبی شمال شرق ریزش پلیر پیدا میکنه

ببین دیابلو آدم توی باتلاق که گیر کنه هرچی بیشتر دست و پا بزنه زودتر غرق میشه الان میگی سرور بعد با اسم خودم میام بنظرت همه میگن دیابلو اومده ؟ چقدر ترسناکی

اینکه اومدی دف کورد یه ساید شدی همه دف رو مثل جارو برقی کردی رو خودت همه جا رو با لینک سبز زدیم بنظرت ترسناکه ؟

اینکه به قول مانی رکورد نگه داشتن جنگ در یک دهکده رو تو اسپید ترا زدی ترسناکه ؟

اینکه سورنایی که میگفت لینک چی بدم خفت یا اتک یا دیستروی کارش به مهاجرت کشید ترسناکه ؟

کپ مصری زدیم نوش جونمون این همه ده دیستروی کردیم نوش جونمون

همه از یه جایی شروع کردن تو اول آباده شمال شرق رو رید برو ترست بریزه بعد برو رو فیدر بعد روی کپ

همه از یه جایی شروع کردن

مجبورید لقمه گنده تر از دهنتون بر دارید اسم دهتون رو بزارید جگوار😆

بعد چیف بشید ؟

کل کل کنید تیکه پاره بشید

• ایلیا جان

خطوط و خط قرمز رو رعایت کردن خیلی هم عالیه

شروع کننده این داستان هم پلیر ساید خودتونه

در ضمن لفظ سایه رو هم اولش خودت گفتی منم فکت اوردم برات که با مخ تو دیوار بودین سایه دیوار بیشتر روتون بود

اگه عکس یه موز انقدر فشارتون رو میبره بالا درخواست بدم سریع حذف کنن پست رو

فقط سرور بعد مارو فارم نکنی

• سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز و خوانندگام فروم

دست خوش به همت همتون بچه ها واقعا گل کاشتید و تک تکتون فوق العاده اید افتخاره بازی کنارتون <3
    دم بچه های همر ساز هم گرم که این همر ها رو ساختید، خسته نباشید علل خصوص گاد فادر و تورین که داشت زخم میکرد خدایی :دی
    اصل ترواین به همین حمله هاست و اوج لذت بازی هم برای هر کسی که درگیرشه چه مدافع و چه مهاجم اون چند ثانیه آخری هست که منتظره ببینه چی میشه (صدای ضربان قلب همتون تو گوشمه :دی از جمله خودم)
    فارغ از نتیجه ای که هر ساید گرفت به همه دست ان در کاران و کم دست در کاران تبریک میگم

اما
    یه چیزایی از ظهر تاحالا خوندم قلبم تیر کشید
    یه سری دوستان انگار تو سرور بازی نمیکنن تازه اومدن ! یا یادشون رفته تا الان چه اتفاقاتی افتاده و دچار عوارض مسائل خاصی هستن!

ما یادمون نرفته توی ساید ما جوری اکانت ساختید که حتی uid اکانت هاتون از اکانت من که میخواستم توی سایدم بازی کنم پایین تر بود!
    یادمون نرفته اولین دهکده ای که توی سرور زده شد از جنوب شرق توی شمال شرق بود!
    یادمون نرفته یه ساید کامل با n تا پلیر نشست توی شمال غرب و از روز اول اومد ما رو بزنه و انواع و اقسام حرف هارو به ما زد!
    لینک از ما ندیدی تا الان؟ شمال غرب رو رنده کردیم قبل کتیبه ها! کتیبه هارم که جارو کردیم! و کاری کردیم که تا همین دیروز خیلی از بچه های شمال غرب غیبت صغری داشتن
    دنبال لینکو پلنم اگه هستین یکم صبر کنین بوقتش میایم اگه هنوز نیومدیم نگران نباش از رو ترس نیست یهو میبینی داریم میایم! یکم فکر کنی کم کم یاد میگیری:thumbup:

سر یه دهکده که با اینسرت کتیبه نپرید اینقدر موز اومد کف فروم که خود من شخصا 2 3 تا جعبه پر کردم واسه مراسمی چیزی بعدا استفاده کنم حالا میگی مسخره نکنید فلان ؟ آب سرد ؟ نیازی به آموزش نیست اگه شما با اینسرت کتیبه ده نگه داشتین، ما با یدونه دیوار خالی نگه داشتیم! جارو و خاک انداز لطفا :)
    بزارید لا اقل یه نصف روز بتونیم خوشحالی کنیم دیشب سنگین بوده بچه ها خیلی زحمت کشیدن

طرف با کوهی از تجربه و سابقه و فلان همرش ته بیابونای شمال شرق خفت شده پسورد عوض کرده همراشو کوبیده به کسی نگفته و حذف کرده رفته حالا این شده افتخارت ؟ میزاشتی لینکارو خدایی من خودم از تو همین فروم دیدم لینکارو !

سرور 5ایکسم که بعد چندین ماه از روزی که دیگه خیلی چیزا مثل اولش نشد جهت راه اندازی و گرم کردن پلیر ها واسه شروع دوباره راه اندازی شد و جنبه فان داشت، یک دهم بچه های ثابت شمال شرقم نبودن استارت شد. از روز اولم که شمال غرب با جنوب شرق متا بود مثل این سرور از اول بازی داشتن شمال شرقو میزدن. حالا ته اون سرور شمال شرق نقشه نداشت واندر بکشه بالا ؟ ایولا خدایی بدجور خفنی اینم بزار تو کارنامت

خلاصه که

انواع و اقسام حرکاتی که به عنوان عرف بین ساید ها بود رو شکستید آخریشم که کاتا کردن نصف ناتارای ساید ما بود که دیشب زدید !!! بعد ما واسه برد هر کاری میکنیم ؟ خدا رو شکر جارو و خاک انداز رو اوردن هنوز اینجاست!

من شخصا واسه رغیب سنتیمون جنوب شرق احترام زیادی قائلم اما این قضیه ناتارای دیشب واقعا خرابم کرد، همیشه سالم مبارزه میکردیم اما این سرور تصمیمای عجیبی گرفتید ایشالا که خیره

کلام آخر:
    شرمند طولانی شد اما لازم بود یه سری چیزا یادآوری بشه تا اگه یه بنده خدایی اومد فرومو بخونه بدونه واقعا چه خبرایی بوده. این یه بازیه استراتژیکه. مادر تمام بازی هاییه که تاحالا ساخته شده سیاست داره، حمله داره ، دفاع داره ، شهر سازی، اقتصاد و ...
    از وقتی سرور شروع میشه همه این چیزا هم باهاش شروع میشه پس لطفا سعی کنید حرفه ای باشید، یاد بگیرید هر سرور شرایطش فرق داره، کینه ای نباشید، احتمالش هست اگه اینجا رغیبیم تو دنیای واقعی رفیق بشیم

یه بام دو هوا نباشید حداقل توی فروم
    مرسی
    Sj

• شما سایه دیوارت بالا سر ما رضا جان ما با شیفتش لانچ زدیم تارگت ها موقع انتخاب از قبل قرمز رنگ شدند.

لیدر وظیفه هدایت پلیر رو داره اگر از شما چنین عملی سر بزنه از پلیر چه انتظاری میره پس درخور رفتار کنید

ما کاری به شروع کنندش نداریم از حد خودش داره میگذره

خیر فشاری نمیاره ولی این رفتار در شان شما و شمال شرق، سایدی که داخلش بازی کردم نیست

این سرور که شما اومدید مارو فارم کنید :دی

• خسته نشدی از حرفای تکراری امیر حسین ؟؟؟؟؟

من خسته شدم !!!!!

واقعا فکر می‌کنی نشستیم جلوتون داریم بازی می‌کنیم؟؟؟؟؟

ما که تبریک گفتیم که داداش گلم

ولی ناراحت میشم پاتریوت رو ریپلی کنی بگی من شاخم

از بچه های ما بکش بیرون

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان

لینک های زیبایی بود از هر دو طرف مهاجم و مدافع و دیدنشون لذت بخش بود و امیدوارم باز هم از این موارد ببینیم چون صرفا بازی برای هیجان و سرگرمی هست.

متاسفانه میزان مولتی های موجود در سرور از طرف تمامی سایدها باعث میشه تا از یه تایمی به بعد احتمال موفقیت پلن ها نزدیک به صفر باشه چون حجم نامتعارفی از دف در هر چهار ربع موجود هست و این از زیبایی بازی به شدت کم می کنه اما خب باید با این موضوع کنار بیایم چون تلاش های زیادی انجام شد اما این آرمان تراوین کلاسیک و زیبای قدیم محقق نشد و فکر هم نکنم در آینده هم بشه ... اما جرعت پلن رفتن و همکاری دفاعی در هر صورتی قابل تقدیر هست.

خسته نباشید به تمامی سازندگان همر و دف و لانچرها و دف کورد ها. امیدوارم پست های تحلیلی غیرجانبدارانه هم گذاشته بشه تا سطح فروم کمی ارتقا پیدا کنه و ما که خیلی در جریان نیستیم هم لذت ببریم. به نظرم خیلی جالب می شد اگر چند پلیری که تحلیل های قوی ای میتونن اراعه بدن و خیلی ها قبولشون دارن فارغ از سایدشون این درگیری های سرور رو بررسی کنند. پتانسیل ها با این حجم از منابع به نظرم به قدری هست که تحلیل های واقعی حتی اگر به ضرر سایدی هست خیلی ضربه ای به ساید نزنه. شاید هم اشتباه میگم و سیاست ها مقدم بر لذت بردن میتونه باشه :/

پ.ن : فروم نویسی یک هنر هست که بسیاری از پلیرهای قدیمی تر به زیبایی انجام می دادن و فروم رو هم به اندازه بازی لذت بخش می کردند ولی در عین حال مرز کلکل و بی احترامی رو حفظ می کردند و با حفظ احترام حریفانشون جایگاه خودشون رو هم بالاتر می بردند چون شخصیتشون خیلی مهمتر از اکانتشون بود. امیدوارم اینجا که مولتی بازی کم هست مثل قدیما فروم تراوینی بشه :)

ارادت

• تا الان صفحات سرور به 51 صفحه رسیده...

1 صفحه کم میکنم بابت پست های خودم...

10 صفحه کم میکنم بابت پست های حق بچهای nw و se زدن با مدرک اما نه جوابی گرفتیم نه توافقی انجام شد نه ادمین انگار وجود داره پیگیری کنه...

40 صفحه = 40 پست تکراری 40 پست توهین آمیز و بی احترامی و... برای ne و sw و خاله های چادر گل گلی ...

من که هنوز هنوز پست زیبا و منحصر به فردی پیدا نکردم تو فروم این سرور

سرور چند روز دیگه ادامه داره ببینم 40 تا دیگه اضافه میکنید این حرفهای تکراری و... رو

خدایا منو بکش این چیزا نبینم...

هی روزگار با کیا شدیم 80 میلیون نفر ...

• این دوستمون همرش تازه خورده تو دیوار امادگیشو نداشته

زیاد گیر بدید برمیگرده تنظیمات کارخانه ، همر خودشو چیف میکنه

با چ زبونی بگه ما دیگه همر نداریم ( و یا نمیخواییم فعلا بزنیم میخواییم سیو بدیم ) و نمیدونیم چطوری شمارو تحریک کنیم تا مارو بزنید یه جارو هم ما دیوار کنیم و درنهایت بگیم دیدید اینسرت و دفاع رو چجوری انجام میدن

لعنتیها😂

• این دوستمون همرش تازه خورده تو دیوار امادگیشو نداشته

زیاد گیر بدید برمیگرده تنظیمات کارخانه ، همر خودشو چیف میکنه

با چ زبونی بگه ما دیگه همر نداریم ( و یا نمیخواییم فعلا بزنیم میخواییم سیو بدیم ) و نمیدونیم چطوری شمارو تحریک کنیم تا مارو بزنید یه جارو هم ما دیوار کنیم و درنهایت بگیم دیدید اینسرت و دفاع رو چجوری انجام میدن

لعنتیها😂

همری که دیوار شده رو دوستان شما عرضه نداشتن با 90 موج و 700ک همر بدون دفاع بندازن

همون همر لانچ شده 250ک پوینت گرفته

پس بله یاد بگیرید داخل همرهاتون خزانه 10 کنید ازین به بعد

هرکاری بخوایم میکنیم نگران همرای ما نباش