نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• مجید جان چندین بار از اعتماد اس ای سواستفاده کردید و طی پیگیری های انجام شده مشخص شد انبار ناتارهای جنوب شرق کاتا میشند

امروز به اراده شخصی جهت پاسخ دهی به این عمل 350 ناتار ان یی کاتا شده و پس از مطلع شدن لیدری متوقف شده

نظر بازیکنان اس یی به چنین کاری نیست و نبوده

اگر موافق هستید یک لیست خدمت شما تقدیم کنم کنار همدیگه و با همکاری اس یی این ناتارهارو دیستروی کنیم

اگر نه که ضررش برای همگی هست

ارادت

• خداییش این سرور چیکار کردین که اینقدر ادعا میکنین

یعنی از هر لحاظ کثیفترین بازیو اجرا کردین ولی زمین خوردین

اخه کاتا کردن ناتار؟

خداییش دیگه ببوسین بذارین کنار

واندرم 100 کنین شرف به شما بر نمیگرده

چرت و پرت گفتنم حدی داره انصافا

واژه شرف اندازه دهن شما نیست دوست عزیزم

برو از بزرگترات در مورد شرف ما بپرس

لطفا به واژگانی که استفاده می‌کنید دقت کنید

با تشکر لغت نامه دهپرهام

• عزیز دلم پوست کلفت من،

من حرفم زمین نمیمونه.

تجربه ثابت کرده با لیدراتون هم نمیشه توافقی کرد چون در اسرع وقت میکشن زیر حرفشون و برای هدف سایدی بهر کار کثیفی دست میزنن تا بوده همین بوده و تمام پلیرهای قدیمی هم میدونن.

اینکه 350 ناتار کاتا کردی فوقالعاده پلنی مزحک هست و مسخره.

اگر ناتاری توی اس ای کاتا شده و شما ریپورتی داری توسط ان ای باید ارائه میکردی من موظف بودم جلوی این حرکت چیپ رو بگیرم تا گسترده نشه.اما وقتی با دستور بزرگتون به چنین کار حقیر و پستی دست میزنید بعد میاید میکید توافق؟

بالا گفتم:

حرف من زمین نمیمونه.

یک پیام منو به اوساتون برسون:

تمام سیاستهای کثیف ممکنم این سرور پیاده کنی، بازم نمیتونی.

همیشه برد با کسیه که انصاف و عادل رو سرلوحه خود قرار داده.چه توی بازی چه توی کاسبی چه توی زندگی.

درست عینهو فیلمهای بالییووود. :دی

• شرف

تو شرفت رو توی اون سرور راند یک ای ار با قضیه ایناز از دست دادی.

حداقل تو از شرافت حرف نزن.

پروندت زیر بغل منه.

• تهدید نکن خربزه خوردید پای لرزش بشینید!

1200 تا بوده متوقف شده!

این نمونه کار متای از قبل بسته شماست نیومدید چیزی نگفتید گوششونو بکشید

شما یک عکس از کاتای انبار طی 40 روز اخیر از دو ساید ش.غ و ج.ش بزار میگم اکی بشینیم بزنیم

پس این شمایید که برای برد به هرکاری دست میزنید

یا به این مسخره بازی خاتمه میدید یا همین روند ادامه داره

در ادامه پست قبلیم منظورم از مدرک یه همچین چیزی بود

• در روزگاری دور آهنگری در بلخ (شمال خراسان)می زیست که مثل همه ی آهنگران داستان های ایرانی، چوب لای چرخ حاکم وقت می گذاشت.

او بجز آهن و آتش و کوره آهنگری و مخالفت با حاکم وقت به کاری دیگر مشغول نبود!

از صبح خروس خوان تا بوق شب کار او ساخت شمشیر، قمه و چاقو بود. تا ادوات رزمی را در اختیار مخالفان حاکم قرار دهد.

حاکم محلی ،که از دست او به تنگ آمده بود نامه ای به شاه می نویسد و شرح حال می گوید و درخواست حکم حکومتی برای کشیدن گوشش می خواهد و طبق معمول داستان را یک کلاغ، چهل کلاغ می کند!

پادشاه که نه وقت کاوش داشت و نه حال جست و جو، نخوانده و ندانسته یک خط فرمان می نویسد مبنی بر اینکه:

به محض دریافت حکم گردن آهنگر را بزنید تا درس عبرتی برای همه باشد

و بدانند مجازات سرکشی چیست !! حکم صادره را به پای کبوتری بسته روانه می کنند ، کبوتر نامه بر بجای اینکه به بلخ پرواز بکند بطرف شوشتر حرکت می کند!!!

خلاصه اینکه حاکم شوشتر نامه را می خواند و اطرافش را خوب نگاه می کند و می بیند

در شهرشان آهنگری نیست و از طرفی حکم حاکم است و کبوتر نامه بر نیز که وظیفه شناس است و کاردان… !!!

نتیجه می گیرد شاید در پایتخت حکومت به مس ، آهن می گویند و برای همین تنها مسگر شهر را دست بسته آورده و حکم حاکم را در مورد او اجرا می کند!!

بر این پایه است که می گویند:

گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری

۱ ماه پیش با اس دبل کاتا بازی کردید که اونم خودتون شروع کرده بودین

الان چون بهانه نداشتی برگشتی به ۱ ماه پیش که اونا کاتا کردن شما حرف نزدین؟😂😂

زرت و پرت مفت تر نداشتی کنی اینطوری حرف میزنی ایلیا؟

به هرحال چیزی که عوض داره گله نداره والا!

هرچی به پست ایلیا بیشتر نگاه میکنم به شخصیت فان این بچه بیشتر پی میبرم 😂 (حسین فستر دوم)

• یاا کوری یا خودتو به کوری زدی.

اولا این اس دبل هست.

چرا مطرح نکردید تا ما یا لیدرهای اس دبل پیگیری کنند؟

و اینکه ما تا ته این مسخره بازی رو ادامه میدیم ببینم چقدر وجود دارید بی ناتار تحمل کنید بازی رو.

is loading

• حاجی پیگیریشون اینطوریه میخوای متنشو کپی پیست کنم ام ام کنم؟

درود

post_04_cfn6.jpg

باکی نیست ولی کل سرورو به فنا میدیما 😂

• حاجی پیگیریشون اینطوریه میخوای متنشو کپی پیست کنم ام ام کنم؟

باکی نیست ولی کل سرورو به فنا میدیما

مثل اینه ان دبل بیاد اس دبل رو کاتا ناتار کنه

بعد اس دبل بره اس ای رو کاتای ناتار کنه

پس تو تنت میخاره منم امروز حسابی میخارونمت تا سری بعد با کسی که از این کارها نکرده کاری نکنی.

کل سرور که هیچ، سایت هم بره روی هوا حتی بگی غلط هم کردم

من یکی ولکن نیستم تا یاد بگیرید دست از پا خطا نکنید.

فردا صبح میتونی بیای صحبت توافق رو بکنی.نخاستید همینطور نان استاپ خواهیم زد تا دونه آخر ناتارهاتون رو هر 24ساعت هر دونه ای که در بیاد این رو بهت قول میدم.

فیستم جمع کن دندونات جرم زیادی گرفته

• خب دیگه یه عکس از کاتای ناتار تو 40 روز بزار بگیم شروعش با ما بوده

وقتی نداری پررو نیا تز بده یا توافق کن یا بچرخ تا بچرخیم

• خب دیگه یه عکس از کاتای ناتار تو 40 روز بزار بگیم شروعش با ما بوده

وقتی نداری پررو نیا تز بده یا توافق کن یا بچرخ تا بچرخیم

من حال و حوصله عکس ندارم

شعور ملت رو میسنجم با دیدن عکسهای زیر فقط:

اینکه کسی بیاد بگه ما نکردیم فلانی بوده من نبودم دستم بود تقصیر استینم بود تو کت من نمیره.

خودت بالاتر گفتی زدی الان داری چرت میگی

جمع کن خودتو بالا هم گفتم بگی غلط هم کردم فایده نداره.

در یکصورت شایید کوتاه اومدم

تمامی این 350 ناتار رو باید تا 6صبح اس ای دیستروی کنه تا ناتار جدید در بیاد

تضمین میکنم هیچ احدی تو ان ای دهی چیف نکنه که دیوار کنه و اگه کسی کرد به همون مقدار از کاتای تارتاروس رو میزنم تو دیوارتون.

864 ناتار کل اس ای لیست و پخش شده یا اینکارو میکنید چون خودتون شروع کردید اونم با سایدی که هیچکاری با ناتارتون نداشت(مغز خر نخوردیم ما)

و یا تا صبح کل ناتارهای اس ای رو میفرستم رو هوا و اینطوری قطعا ضرر و زیانش هم برای منه هم برای شما و هم برای هممون.

میخاید سرور به لجن کشیده بشه بسم الله یک قدم برداری 10 تا بر میدارم.

یا اگه قبول داری نباید با کسی که اینکارو باهات کرده، اینکارو میکردی، لیست میدم برید دیستروی کنید تا 6 صبح.والسلام.

بعد این پستی نمیزارم و بر اساس پستت تصمیم خواهمگرفت.

درصورت توافق تلفن من اینه تماس میگیری به چرت و پرت هات گوش میدم

09138025747

• عجب

عکس ها جا موند:

دنبال زیر بغل مار نگرد که برم تک تک لینک کاتای اینارو توسط اس ای پیداکنم.

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

30 دقیقه وقت داری یه تصمیمی بگیرید برای دیستروی اینها.

29.59

29.58

29.57

......

• خب خوبه متوجه شدی همه ضرر میکنن

کوتاه بیای نیای فرقی برا ما نداره عزیزم همه میریم رو هوا

بار اخرتون باشه چه خودتون چه متاتون کاتا بلند میکنه رو ناتار اس یی

صبح امتحان دارم برگشتم شروع میکنم دیستروی تا 12 شب تموم بشه یحتمل (مختصاتاشون بالاست)

حرف مام حرفه. والسلام

• با زرزرت حال نکردم.

پس توافقی هم نمیمونه.

والسلام.

اینقدر بزنید تا ببینم ما بیستر میزنیم یا تو

• مجید جان توافق چی داری میکنی با کسی باس توافق کنی که در حد و حدود جایگاه تو در شمال شرق باشه

لیدرهای محترم جنوب شرق تشریف بیارید یا حرکت پلیرتون رو تایید کنید یا تکذیب کنید و عذرخواهی کنید پسرجان سرور 2 ایکس تو جواب کاتا کردن های ناتار جنوب شرق ، اومدن از سمت جنوب شرق اعلام کردن که داریم کاتا میکنیم تو وجود همین کار رو هم نداشتی !! که بگی میزنیم همون حد و حدودت در حد کاتا کردن ناتار هست نه بیشتر نه کمتر برآیندت تو این سرور چی بوده ؟؟ کاتا کردن ناتار !!!

• شرف

تو شرفت رو توی اون سرور راند یک ای ار با قضیه ایناز از دست دادی.

حداقل تو از شرافت حرف نزن.

پروندت زیر بغل منه.

آیناز خانم چه نسبتی با شما داره؟

من که نمیشناسم

چیزی مصرف کردی؟ سرور ۱ راند ۱ تو بگو من تو کدوم ساید پلی دادم خودم جایزتو بدم

همینمون مونده تو از شرف برای ما صحبت کنی

مولتی باز ، پوشر ها هم به دسته آدما پیوستن

تو آی آر به جز یه پلیر پوشر چیز دیگه نبودی

حالا اینجا تو اسپید ترا شدی ورتان؟

حلالت باشه عدالت

ترررررررررر روریست

• اس ای اینقدر بدبخت شده که میاد ناتار کاتا میکنه؟

چه خبرهههههههههه

پیاده شو با هم بریم سالار

دمش گرم هرکی ناتار کاتا کرده اینم یه سبک بازی هست دیگه حتی به نظرم جو فروم هم عوض کرد

ایشون پلیر شمان دیگه؟

اون موقع که ناتارای ما کاتا میشد و پلیراتون خوش نمکی میکردن که اینم یه سبک بازیه، خاله بازی نیست باید جلشونو میگرفتید

الانم یه کوچولو ایلیا زده، شاخ و شونه نداره، میخوای ناتار کاتا کنی بکن میخوایم همون حرفی که ایلیا زد اجرایی شه،منو بازه عزیزم هر کدوم خودت راحتی.

دیگه کاتای ناتار که سیس پهلوونی نداره که حرفم زمین نمیمونه ، میخوای اکانت بده خودم برات کاتا کنم اصن که یه وقت حرفت زمین نمونه:)))

در باره کاتای ناتار از سمت ما حرفاتون از دهنتون در بیاد،هر کی میگه قبل از این جریان اس ای جایی ناتار کاتا کرده پاشه بیاد عکس بذاره وگرنه بیخودی هشویات ننویسید کف فروم.

پ.ن: متاسفم واسه سطح ادبیاتتون...بدبخت سایدیه که با 10 تا کتیبه کاهشی تایم جنگ پلیرش رو اکانت ما نامه میذاره از اوضاع بغرنج لیدری سایدشون میگه و از لیدری شکایت میکنه نه بچه های ساید ما که 4نفری دارن سایدو میچرخونن.

پ.ن:برای بازی ای که نتیجش تقریبا مشخص شده اینقدر بی ادبی نکنید، دوزار بهتون احترام میذارن فک نکنید بلد نیستیم مث خودتون حرف بزنیم بازی برامون بی ارزش تر از این حرفاس. فرومم که صاحاب نداره پستای ما ممیزی میشه، پستای اون سمت همینجوری مث حرفاشون ول میشه به امون خدا.

• تایم ادیت تموم شد.

ذرخواهی کنید پسرجان سرور 2 ایکس تو جواب کاتا کردن های ناتار جنوب شرق ، اومدن از سمت جنوب شرق اعلام کردن که داریم کاتا میکنیم تو وجود همین کار رو هم نداشتی

عذر خواهی نمیکنیم چون کار اشتباهی نبوده ولی اگر نمیخواید ادامه پیدا کنه تنها پیشنهادی که داریم اینه که میتونیم اون ناتار هارو با هماهنگی کاتا کنیم.

میخواید قبول کنید نمیخواید هم مختار به انجام هر کاری که به صلاحتونه هستید ازین به بعد بازی هر سازی کوک کنید ما تا صبحش براتون میزنیم موردی نداره:)))

.فقط احترام خودتونو نگه دارید.

• به هرحال این حرکتا رو ان ای شروع نکرده بود!

حالا بیاین ضعف خودتونو جای دیگه نشون بدین😂

شمالیا یه مثل دارن میگه گ.. داده پارسال ، بو کرده امسال 😂

الانم مشکلی پیش نیامده کسگم

شما میخواین اینطوری ادامه بدین ما هم لبیک گفتیم به حرکت شما و همراه با شما این کار رو ادامه میدیم

دیگه این همه علت و معلول نداره عزیزم

اس دبل کاتا کرده ، ان ای کاری نداشته اونم ۱ ماه پیش

چون ان ای کاری نداشته پس ما ان ای رو مجازات میکنیم که دفعه بعد یادش بمونه وقتی با سایدی متا میکنه توی اتکای اون ساید هم کمک کنه

اگه همون موقع ناتاراتون کاتا میشد اینطوری بلبلی نمیکردین😂