نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• با سلام

ضمن عرض خسته نباشید خدمت تمامی بازیکنان هر چهار ساید لازم دونستم چند مطلب رو بیان کنم:

فک کنم روز۱۷سرور بود که به درخواست امیرحسین عزیزم قرار شد یه تایمی رو در روز بیام سر بزنم تا امروز که اخرین روزه.از همون روز اول که تاپ و مپو دیدم فهمیدم که سایدای هم مرز با دست پر اومدن با توجه به رید و کلونی اکانتها.تا به امروزم همین فکرو میکردم ولی:

با اینهمه سر و صدا و بوووم بووووم کردن دوتا تارگتو که میشه گفت مهمترین تارگتا بودن رو درست نتوستن دف کنن.

عزیز دلم پشت پرده و اصل کار رنک ۱ رید و رید چندصد میلیونی(میلیاردی تو فینال) مدیریت منابع و ساخت نیرو هستش.همینجوری سیکیم خیاری آخه؟والا پاپ بازی کردن و کاتا کردن ده های رنک یک پاپ سرور بخاطر اول شدن با رید میلیونی تناقض داره!.

دوما اسکاترای عزیز فک کنم معیارشون برای اسکات زدن و تشخیص نان کپ پاپ دهکده بود که خیلی جالب بود به نوبه خودش.ایلیا جان کسی که سواره همرشو گذاشته جلو اتک نمیاد اینهمه ایموجی خنده استفاده کنه تو پستش!یاد حرف علی آقا کینگ اس ای افتادم که میگفت ارزش دهکده به تروپ داخلشه اگه نمیتونی دف کنی همرو بزار جلوش البته اونموقع فک کنم همر ۲ و۳سرور لانچ شده بود و ده پریده بود نه چندتا دمپایی جنگی!

آرش افکت عزیز شما همیشه علاقه خاصی به واندرزن کردن دیفالت اکانتت داشتی مث خودم:)بچه ها هم فهمیدن اکانت همرساز بااصولی رو زدن چه اصراریه میگی جنگی سنگین،فدا سرت خورده دیگه کاریش نمیشه کرد.

پ.ن۱:ما همیشه کوچیک جمع بزرگا بودیم و هستیم

پ.ن۲:اگه این عرفان خانی که عرض میکنید عرفان دیاکتیور 2ایکس آی اره بگم که آرشیو فرومش موجوده! وگرنه که دستش مریزاد و سر و تنش سلامت.

پ.ن۳:نیازمند یه دوران کورونایی دیگه واس جابجا کردن رکورد خودمون و قهر کردن دوستان و عزیمت به بیابون جهت کشتن حیوانات!!!آخه دیگه دفم نمیتونند بریزند رو مولیتا از اونور رنده کنیم پس بفرستیم(جهت تایید اصالت خبر به پلیرهای اکانتx3xمراجعه نمایید)

(پست موقت)

مخلص همگی

A_NimDa

• بیشتر بچه ها خودشون گلد خریدن ولی پیش مملی توتالی هم میگیری

من از مملی گلد گرفتم عزیزم ولی ایرادی نداره رسول رو من ازش خواهش میکنم میزان گلد خریداری شده روی اکانت TSCOرو اعلام کنه

گلد خریداری شده اکانت گوسفند نباش رو هم میگم همینجا اعلام کنه

تو هم وجودش رو داشته باش همینکار رو بکن

نداری دیگه منو ریپلای نکن نه سنت بهم میخوره نه طرز فکر و فهمت بس که فهمیتر و فکور تری

• علی جان متاسفانه شما رو بجا نیاوردم،خوشحال میشم معرفی کنی برادر

درسته من علاقه ی زیادی به بازی هجومی دارم و معمولا هم طوری برنامه ریزی میکنم که همر دیفالت در صورت لزوم به واندرزن تبدیل بشه ولی این سرور واقعا اینطور نبود،از تعداد رم و کاتای داخل عکس ها میشه متوجه ی این موضوع شد،دلیلی نداره بخوام واندرزن رو جنگی اعلام کنم

ارادت

• رفیق من معمولا پاسخهام بصورت فکت و مستند هست

شمایی که پلن رفتید و همرهای یک تارگت رو از ان ای زدید دیگری رو از اسدبل

ما دفاعمون داخل تارگت 2 بر اساس براوردمون از اسدبل بود که حدود 10 ساعت قبل پلن شما برای پلن خودمون طراحی کرده بودیم و میتونی کامل مقایسه کنی که تمامی همرهای بکار رفته هم انالیز شده هستند (عکس رو برات قرار میدم مقایسه کن)

ضمن اینکه رنک یک پاپ خود شخص شده و بعد پلن چیف دهکده هاش انجام گرفته عکس این رو هم قرار میدم که دیگه حرفی داخلش نمونه

اون همری که شما واندر زن میبینی چکمه یونیک کلین کرده و رمر داخلش بوده و هنوز هم پابرجا هست دیستروی که نشده!

شاید با سبک بازی شما این همر واندرزن باشه. ما از لحاظ زیرساخت طوری عمل کردیم که جنگی حسابه دیگه شرمنده ..

پ.ن1: ما هم کوچیک خیلیا هستیم نه اونایی که خودشونو بزرگ میببنین

انچه عیان است چه حاجت به بیان. همه چیز واضحه دیگه پاسخگو نیستم

نداری دیگه منو ریپلای نکن نه سنت بهم میخوره نه طرز فکر و فهمت بس که فهمیتر و فکور تری

یچیز میگی یکی هم میشنوی سادست!

• یچیز میگی یکی هم میشنوی سادست!

نه عمو جون سیستم یه چیزی میگی یه چیزی میشنوی نیست تراکنش گلدهامون بیاد کف فروم یا نه کارت ملیم رو میزارم تراکنش حساب رو هم میزارم تاریخ هاش هم هست ! تو هم باید بزاری ! یا میگی بیجا کردم حرف مفت زدم کدومش؟؟؟

• نه عمو جون سیستم یه چیزی میگی یه چیزی میشنوی نیست تراکنش گلدهامون بیاد کف فروم یا نه کارت ملیم رو میزارم تراکنش حساب رو هم میزارم تاریخ هاش هم هست ! تو هم باید بزاری ! یا میگی بیجا کردم حرف مفت زدم کدومش؟؟؟

با خودت درگیر باش مانی

من حرفی از گلد نزدم

طرف از کام اومده شما شناختت ازش گلدساپ هست! احترام متقابل به وجود میاد

• ما اندر خم یه کوچه ایم

ولی امان از کوچه پس کوچه ها

ان دبل سه تا واندر گرفته ما دنبال اینیم ببینیم کی پول گلد خودشو میده کی نمیده

• من هی میخام تحلیل نکنم شما بی تعدبیرا نمیزارید

هدف از پلن;جذاب شدن بازی

نتیجه پلن:کشتن یک ملیون سیصدو هفتادو شیش هزار نیروی دفاعی ازاد کردن گندم خور های ساید ان ای برای قدرت مانور بالاتر نسبت به کمتر شدن تارگت های دفاعی ومتمرکز شدن دفاع ساید بر اهداف خاص ناقص شدن دو همر ان گیم ساید حریف زدن یک کتیبه ی کوچک استراتژیک استرس شیش ساعته به پلیر های ساید رقیب

پ ن :از یک پلن بیش از این ها چه انتظاری میشه داشت من شخصا با هفتاد درصد موفقیت امیز بودن این پلن موافقم ولی سی درصد با شکست خورد

پ ن:دوستان فهیم حاضر در فروم خود نتیجه گیری کامل را از پست بنده ونتیجه گیری های مختلف دوستان برداشت خواهند کرد موفقیت ویا شکست پلن قضاوت با پلیرهای بازی بلد تراوین ن اونا ک خاله بازی میکنن قابل توجه یوگی دوستان خاله اوگی داگی مهدی کتلت وسایر عزیزانی ک از راه دور ونزدیک تشریف اوردن

امضا

مجی سامورایی

• من هی میخام تحلیل نکنم شما بی تعدبیرا نمیزارید

هدف از پلن;جذاب شدن بازی

قدرت مانور بالاتر نسبت به کمتر شدن تارگت های دفاعی ومتمرکز شدن دفاع ساید بر اهداف خاص ناقص شدن

متمرکز شدن دفاع برای اهداف خاص منظورت واندریه که ندارین هست؟

• قراره گلد بدیم بخریم فقط مشکل اینه مملی گوشیش در دسترس نیست

دیگه گلد جواب نمیده

سامان بد بوی کبیر گفتن که خود مملی رو دست و پا بسته تو گونی تحویل بدید تا واندرتون رو پس بدیم

در غیر اینصورت مذاکره ای نداریم با شما نوب ها

ضمن خسته نباشید به پلنر و دفکوردها باید فقط به دفکوردها تبریک بگم چون پلنر تمام همر جنگی های دو ساید رو بلند کرد و بجاش ۶۰ک شوالیه از اس ای کشتن حتی ۱ دهکده هم نتونست دیستروی کنه و این ضعف پلنر رو نشون میده و امیدوارم در سرور های آینده پلن ها و پلنر های بهتری رو ببینیم

پ.ن: سرور خوبی بود ولی حریف خوبی نبودید :*

• علی جان متاسفانه شما رو بجا نیاوردم،خوشحال میشم معرفی کنی برادر

درسته من علاقه ی زیادی به بازی هجومی دارم و معمولا هم طوری برنامه ریزی میکنم که همر دیفالت در صورت لزوم به واندرزن تبدیل بشه ولی این سرور واقعا اینطور نبود،از تعداد رم و کاتای داخل عکس ها میشه متوجه ی این موضوع شد،دلیلی نداره بخوام واندرزن رو جنگی اعلام کنم

ارادت

آرش جان بنده هم شمارو بخاطر سبک بازی و کیفیت و سایز همرهاتون در آخر سرور میشناسم و از لحاظ شخصیتی شمارو نمیشناسم همینو میدونم که بزرگتر و باتجربه ترین و احترامتون واجب.این همر دیفالتتون هم با اینکه یونیک زده بود(اطلاعی از ریکاوری تروپ نداریم) ولی با توجه به شارژ با جنگ اموز و ورود نامنظم اکانتتون به تاپ(احتمال شارژ با کلاه خود)میتونست در اینده خطر جدی واسه معماری و نقشه واندر باشه و با توجه به وضعیت این سرور و سایز دف اندازه گندمخور خودش شایدم بیشتر کیل بگیره همانطور که در چند سرور گذشته دیفالت شما به چنین مقاصدی در سایدهای مقابل لانچ شده است.موفق و پیروز باشید.

دسخوش.آقا ایلیا با توجه به این عکسی که فرستادین مثل اینکه شما وظیفتونو به نحو احسنت انجام دادین و فقط مشکل تیم ورکتون بوده حرف منم به استناد گفته خودتون بود که یه تارگتو ریل تشخیص دادین.راجب اکانت رنک یک رید هم بگم با توجه به حجم رید اکانت و قابلیت هندل دف بصورت شناورداخل دهکده هاش با میدون۲۰ راحت میتونست این دو تارگتو هرکدوم ۱تا۱.۵میل دف پر کنه(به نسبت دف پوینت اکانت میکاسا).در ضمن بنده در سیاست ساید و پلن ها هیچ دخالتی نداشتم که اگر وقت داشتم و میبودم سعیم این بود مرتاض یونیکو از دست ندم و حداقل اتکای چیف واندرو با اختلاف تایم کم بزنم اگرم جای شما بودم اونو روی یه اکانت دپو نمیکردم!

راجب پلن امروزم بگم اگر من بودم ویو۵۰۰تایی کاتا با همر رو تصادفی نمیزدم رو دهکده!(شاید بعد از مد شدن بازی صنعتی کارایی خودشو از دست داده باشه ولی تاثیر روحی و روانی خودشو رو مدافع میذاره)که اخر پلن اردوگاه و ساختمان اصلی و انبارغذابزرگ بمونه.به هر حال این پلن به وسیله تعداد کمی از بچه ها صورت گرفته که مانی جان هم اشاره کرد و جای تحسین داره.امیدوارم ادامه سرور برای همه سایدها جذابتر و هیجان انگیز تر باشه.اولین کپ آخرین سرور آی ار رو زدیم خودمونم یادمون نموند.اینکه به تعداد کمتر پلیرهای یه ساید واقف باشیم و دست به تمسخر و تحیقر بزنیم صورت خوشی نداره.

پایدار‌و مانا باشید

یاحق

• اهداف پلن دیشب

1-پرت شدن حواس دشمن به اتک ها و پریدن دهکده ها

2-بی توحی به پوینت هایه تاپ هجوم بعد از لند اتکا

.

.

.

.

3- زدن واندر مرکزی اس دبل وقتی کسی حواسش نیست

.

.

.

بله بازم واندر با لینک سبز تقدیم به پرهام

متاسفانه پلن دیشبتون با شکست مواجه شد

• آرش جان بنده هم شمارو بخاطر سبک بازی و کیفیت و سایز همرهاتون در آخر سرور میشناسم و از لحاظ شخصیتی شمارو نمیشناسم همینو میدونم که بزرگتر و باتجربه ترین و احترامتون واجب.این همر دیفالتتون هم با اینکه یونیک زده بود(اطلاعی از ریکاوری تروپ نداریم) ولی با توجه به شارژ با جنگ اموز و ورود نامنظم اکانتتون به تاپ(احتمال شارژ با کلاه خود)میتونست در اینده خطر جدی واسه معماری و نقشه واندر باشه و با توجه به وضعیت این سرور و سایز دف اندازه گندمخور خودش شایدم بیشتر کیل بگیره همانطور که در چند سرور گذشته دیفالت شما به چنین مقاصدی در سایدهای مقابل لانچ شده است.موفق و پیروز باشید.

یاحق

علی جان منم تو پست اشاره کردم همر جنگی خوبی بود،شما فرمودی واندرزن بوده و اینکه فکر کنم همین پست های فروم باب آشنایی رو باز کرد امیدوارم بیشتر آشنا بشیم

دوستان عزیز یک پلنی از تیم مقابل چیده شد و لانچ شد و ... خواهش میکنم زحمات همدیگه رو زیر سوال نبریم

موفق باشید

• راجب پلن امروزم بگم اگر من بودم ویو۵۰۰تایی کاتا با همر رو تصادفی نمیزدم رو دهکده!(شاید بعد از مد شدن بازی صنعتی کارایی خودشو از دست داده باشه ولی تاثیر روحی و روانی خودشو رو مدافع میذاره)که اخر پلن اردوگاه و ساختمان اصلی و انبارغذابزرگ بمونه.به هر حال این پلن به وسیله تعداد کمی از بچه ها صورت گرفته که مانی جان هم اشاره کرد و جای تحسین داره.

بنظر من اصول این مدل پلن کلاسیک کامل اشتباه جا افتاده! داخل راندهای قبلی هم مشاهده شده که یک همر با 4 ویو لند میشه.

بصورتی که اگر بر فرض 28 موج کاتا بر روی دهکده باشه با دیوار شدن 12 تاشون دهکده باقی میمونه!

حالت ایده آل این هست که همرها به عنوان کلینر لند بشن و کاتا در ثانیه سیم پس از تمامی همرها.

این حرکت دست رو برای لانچ با تایم پایین تر هم باز میزاره و اگر پلنر هر سایدی جسارت انجام چنین حرکاتی رو داشته باشه مطمعنا تشویق میشه!

ارادت

• دوستان به احترام اولین دهکده دوم آخرین سرور آی آر فروم رو به یک ساعت سکوت دعوت میکنم همراه با کف دو انگشتی

لطفا کسی چیزی ننویسه افتخارات این دوستمون رو همه بیان ببینن

=)))))

اوااا عرفان جوون تو چرا داری میسوزی من که این عکسو بعد چهارسال از انباری دراوردم البته دنبال عکس همر آقا ارش میگشتم اینو دیدم یادم اومد یجا نوشته بودین یکی فلانه دوتا ستمه سه تا بهمانه گفتم بهت بگم شما گنگستر شهر آمل اصلا حالاهم سیوش کن عکسه رو پستو میخام پاک کنم

یادته روز عید98 رو همین آقازاده دیوارت کردم یادته خاکستری خاکستری میکردی خاکستری شدی؟هنوز تو دلته که تو اول نزدی بابا افتخارش برا تو ما نخواستیم

یادته دهت که هیچ قرینه کوردینیت دهت هم تو نقشه سوراخ شد؟.آخه عاموجونی اگه ما پلی میدادیم که الان تو سوپر اکانتات جرئت داشتی اسمتو بنویسی؟.امیر حسین که نبودو اینکه روز بعد کتیبه متاسفانه مادربزرگ محترمشون فوت کردن کلا از روز17دست تنها بودم رو اکانت.اونقدر نمیارزی که حتی انبار بزنم رو اک!همین مجید پرشیایی که تو خیالاتت باهاش درگیری و پلی میدی اگه یه دست و یه پاش هم پلی میداد الان اینجا نبودی تو اردوگاه بودی نمیرسیدی فیک و ریل ازهم جدا کنی

راستی بچه ها میگفتن تا چن وقت اکانت رومن و سزار میدیدی تشنج میکردی فیکس شدی الحمدالله؟چن سال دیگه وردست کارو میموندی یاد میگرفتی یه چیزایی رو

خلاصه که:

عاموو تییییییزی بگو ب

• سلام و عرض ادب خدمت تمام پلیر های این سرور (بجز یک نفر )

اول از همه تبریک میگم به 4 تا ساید .

دوم یک موضوع پیش اومده که باید تو فروم روشن میشد . من تنها اکانتی که دراین سرور داشتم Nevsky که چندروزی میشه تحویل آقا متین عزیز دادم .

بعد این پلن به من پیام دادن که تو پلن لو دادی و از این حرفا . من واقعا اکانتی ندارم حتی همون اکانت Nevsky هم رمزش عوض شده و لاگینی به سرور ندارم .

بنظرم بجای اینکه منو بدنام کنی برو یه واندر بگیر .

پ.ن: شما برای پلن سرور بعدتون دونبال یه حمال بودن ولی من حمال شما نیستم .

پ.ن: نیکی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند.

• عسلم اون سرور که داری راجبش صحبت میکنی کل افتخار شما خرید اولین کلاهخود گلادیاتور سرور بوده

اون همر دیفالت هم که که از ما دیستروی شد همر رنک ۸ سرور بود و همر رنک ۱ سرورو روش دیوار کردید تا پرید

بعدم همر رنک ۱ بعدیتون رو با ۴ تا دمپایی صفر کردم و در نهایت چون مطمعن بودیم زعوس تو تیم لیدری جنوب شرق جاسوس داره از سرور رفتیم چون پلن سایدی تارگت لو میرفت و ما فقط با همرای خودمون میتونستیم پلن بریم

به هر حال عملکرد ما تو اون سرور و سرورای دیگه کاملا مشخصه

شما هم دلت خوش باشه به همون دهکده دومی که زودتر از ما زدی :))