نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام به همگی

خیلی وقته پست نزاشتیم این رفیقمون نمیزاره

دوست عزیز نه شما مارو میشناسی نه ما شمارو قضاوت کردی ما نپردیم بقل عربا عربا میان دنبالمون که حتما باهاشون بازی کنیم بیشتر سرور ها هم با تیم ایرانی TW رفتیم خدارو شمر همه هم میدونن چیکار کردیم

به شخصه کلا دو سروره اسپیدترا بازی میکنم بخاطر دوستان بقیشو دات کام بودم

شما تمساح که هیچی شما بل بل هم نیستی که بخای ترسی به اندام کسی بندازی

• سلام و درود به دوستان

همانگونه ‌که احتمالا اطلاع دارید این سرور به دعوت دوست عزیزم؛ پرهام عزیز اومدیم تو سرور و ایده هیجان انگیز بازی در منطقه خاکستری رو در حد توان به اجرا گذاشتیم. این ایده چند وقت پیش توسط پرهام مطرح شد. ما آن زمان درگیر سرور دیگری بودیم ولی چون از این ایده خوشم اومد بهشون قول دادم که در وقت دیگری سعی خواهم کرد کمک کنم این ایده جذاب رو اجرا کنند.

اینجوری شد که به همراه ۳-۴ نفر از بچه های خودمون از تیم تایگرز وارد سرور شدیم. بقیه بچه های تیم تایگرز به دلایلی که نمیخوام مطرح کنم این سرور بازی نکردند. اما بنده رو قولم موندم و با تمام مشغله و گرفتاری روزمره به عنوان یک پلیر در کنار رفقا بودم. هر چند دوستان لطف داشتند و به حرمت این چند تار موی سفید اسم ما رو سردر اتحاد زدند که صدالبته از ادب و معرفت خودشون بود.

داشتیم این ایده رو تست می کردیم و باگ ها و ایرادات رو پیدا می کردیم. اما ظاهرا پلیرهای ساید استارت ما یعنی جنوب غرب به دلایلی و اتحاد ترور باز به دلایلی از ادامه سرور صرف نظر کردند. شخصا دوست داشتم این سرور رو تا انتها بازی کنم اما متاسفانه میسر نشد و بنده هم به تصمیم جمعی عزیران احترام می‌گذارم و بر خلاف میل باطنی خودم از سرور خارج خواهم شد‌.

اینها رو گفتم که چند نکته رو بگم و از خدمت عزیزان مرخص بشم:

اول: دوست عزیز نسبتا محترمی در دو پست کاملا غیرمحترمانه در مورد تیم تایگرز صحبت کردند که ظاهرا اسمشون امیرعلی هست. بنده شناختی از شما ندارم طبیعتا نظری هم در مورد شخصیت شما نخواهم داشت اما دوست من دقت کن که:

۱ در مورد چیزی که اطلاعاتی نداری صحبتی نکن. تیم تایگرز و پیشوا هیچ وقت تو سرورهای آی آر کنار هم بازی نکردن که بخوان چیزی بفروشن یا بخرن.

۲ از تیم تایگرز چند نفر انگشت شمار اومده بودن که کارنامه شون مشخص هست. شما اگر کوچکترین مدرکی مبنی بر هر گونه تخلف و فروش و خرید و... از بچه های تایگرز دارید بنده به عنوان لیدر تیم از شما میخوام در ریپلای همین پست ارسال کنید تا ما رسوا بشیم.

۳ ظاهرا تنها شناخت شما از تیم تایگرز به سرور اسپید آی آر برمی گرده که با تیم آقای سارنگ به مشکل خوردیم. شما اطلاع دارید که ما بازی اونها رو خراب کردیم؟ ممکن نیست اونها بازی ما رو خراب کرده باشند؟ مضافا چه ما چه اونها عامل جنگ داخلی باشیم به شما مربوط میشه؟

کاش حداقل ادب رو از سارنگ عزیز یاد می گرفتی برادر.

۴ اگر متوجه اشتباهتون شدین حداقل انقدری وجود داشته باشید که عذرخواهی کنید و من بعد پشت سر کسی یا تیمی صحبت کذب نکنید.

۵ در مورد تیم پیشوا بنده هیج وقت در این تیم نبوده ام. اما در ساید خودتون چند پلیر پیشوا هست. آقا یوسف هم که ظاهرا در جریان بودند و پست شما رو لایک کردن همینطور. از ایشان سوال کنید تا در مورد تیم پیشوا توضیح بدن.

دوم: ما یک ایده رو اجرا کردیم و همه دوستان مستقیم یا غیر مستقیم به جذاب بودن آن اشاره کردند. بازی کاملا جنگی و جذاب که همه رو یاد روزهای شلوغ تراوین انداخت. پس اگر حرکتی و ایده ای قشنگ هست الکی نکوبیم.

سوم: یوسف عزیزم؛ شما تا الان از بنده توهین و بی ادبی و دروغ و کتیبه فروشی و.... دیدین؟ پس چرا پستی که در محتوای آن به تیم ما توهین شده را لایک کردین؟

پرهام جان ظاهرا در مورد آقا یوسف حق با شما بوده و بنده اشتباه می کردم. تمام حرفهایی که در دفاع از شخصیت یوسف پشت سرشون زدم رو پس می گیرم.

یوسف جان؛ شخصا از شما توقع بیشتری داشتم. وقتی برای یک بازی این کارها رو می کنید از زندگی واقعی و حضور واقعی شما بیمناکم!

چهارم: همیشه سعی کردم یک بازی برام بیش از یک بازی نباشه و هر وقت حرفی زدم در حیطه بازی زدم. ولی اگر به هر دلیلی کسی رو خواسته یا ناخواسته رنجوندم همین جا ازشون عذرخواهی می کنم. به بزرگی خودتون ببخشید.

پنجم: رضا گارد عزیز؛ بهتون گفتم شخصیت پرهام این نوشته های داخل فروم نیست. این پسر عاشق کل کل هست. قبول دارم بعضا از یک سری خطوط عبور می کنه ولی در مجموع پسر دوست داشتنی و محترمی هست. الان فکر می کنم خودت هم بهش رسیدی.

راستی من گفتم شاتت کنن! خیلیییی چسبید! خخ

ششم: بچه های تروریست شخصا خیلی از بازی کنار شماها لذت بردم. بعد از مدت ها یک تیم یکدل و باحال و مبارزه طلب دیدم که همه در کنار هم با تمام توان جنگیدند. شماها از نظر من برنده سرور بودین چون به خواسته تون رسیدین. از پرهام و محمدها و عرفان ها و رضاها و ادی و مهران و کیا و مجید و شهریار و بقیه بچه ها که ذهنم یاری نمی کنه ممنونم که روزهای شیرینی برامون ساختین.

هفتم: دوستان آقا مازیار و بقیه بزرگترهای تراوین چه در ساید شما چه در ساید مقابل شایسته احترام هستند. لطفا با حفظ احترام باهاشون صحبت یا کل کل کنید.

ببخشید طولانی شد یه کم!

شاید سروری دیگر در خدمتتون بودم

پایدار باشید

پ.ن۱: رضا گارد میگم مگه اون نقشه هم چیف میشه؟

پ.ن۲: نوری به پیام میگم بیادها! دنبالته!

پ.ن۳: مصطفی فلفلی چی شد پس. تلفن نصف شب؟

پ.ن۴: میگم به نظرتون کی قراره ترور بشه؟ منتظر باشید. این عدد۲۳ هم داره کم کم مقدس میشه.

پ.ن۵: پرهام جان به خاطر همه چیز ممنونم ازت.

• :شما اطلاع دارید که ما بازی اونها رو خراب کردیم؟ ممکن نیست اونها بازی ما رو خراب کرده باشند؟

چون شما و تمام امثال شما تو کل تاریخ سرور های آی آر، قدرت مدیریتی یک اکانت واندر زن، ساخت یک واندر زن و چرخش و دف دهی یک کتیبه کوچیک!

البته تصحیح میکنم ، تمام تیم شما، حتی قدرت زدن کتیبه یونیک ساید خودتونو نداشتید،

متاسفانه اون سرور ها شما با فروم آشنایی نداشتید وگرنه متچجه منظورم میشدید،

شما حتی توی سرور های اسپید ترا که خیلی ایزی تر هست هم ازتون یه دونه واندر زن بیرون نمیاد، چه برسه به اینکه بخواهید کتیبه جمع کردن رو مدیریت کنید!

نهایت توانتون اینه که تو early game دست حریف رو گرم کنید و بعدش هندونه زیر بغل هم بزارید و فرار رو بر قرار ترجیح بدید،

• سلام و عرض ادب

آقا رضای عزیز ، متاسفم که یک لایک من باعث شد شما تموم حرفای اون شخص معلوم الحال رو قبول کنید! دقت کنید که وقتی میگید هرچیزی در مورد یوسف گفتی درسته یعنی چی و یک یاداوری کنید که خیلی حرفا در مورد من زده شد! ، اگر یک لایک من باعث چنین چیزی شده بهم حق بدید که با بازی کردن شما کنار اون شخص هم بگم تمام حرف هایی که زدن در مورد شما درسته! اما من هیچ وقت چنین حرفی نخواهم زد چرا که من تفکر دیگه ای دارم و با یک لایک و یک بازی کردن ساده این چنین عصبانی نمیشم که همه چیو از یاد ببرم ...

پ.ن : هرکسی ارزش ریپلای نداره

پ.ن : متاسفانه فروم قابلیت لایک بخشی از پستو نداره!

یا حق

یوسف

• همچین تایگرز تایگرز میکنی هر کی ندونه فک میکنه یکه بزن کل تراوین بودین

هیچکدومتون نسبت به اون یکی برتری ندارین چه پیشوا چه تایگرز نوبین در ساید نوب ها

بابا همون سرور ای ار که میگی سارنگ اینا 6نفری جمعتون کردن

حالا اینجا منابع نامحدوده و رید خودکار 4تا تروپ ساختی احساس میکنی شاخی؟

• بعضی وقتا بعضی آدما رو امتحان می‌کنیم

ببینیم ارزش احترام دارند؟

ولی گویا به سن و سال نیست !!!!

در ادب عذر خواهی میاد کسی که عذر خواهی کرده رو ریپلی می کنن , نه اینکه رونالدینیویی ریپلی بزنن

شما ادب نداشتی پس شرمنده خودم شدم که ازت عذر خواهی کردم

ضمن اینکه قول داده بودم روح پیشوا کبیر سامان بد بوی کبیر در این سرور ظهور خواهد کرد

میگن چیفرای شمال شرق برای عرض دستبوسی از روح پیشوای بزرگ جهانیان سامان بد بوی کبیر راهی سرزمین جنوب غرب شدند

با تشکر از روح سامان بد بوی کبیر ، بابک بد بوی

و فرهاد لوتوس

• مجید داداش من اصلا مخاطب قرار ندادمت

هیچیم نگفتم در مورد پیشوا تایگرز یا تروریست

فقط این دوستمون امد گفت ساید فروختی اکانت فروختی ....

الان فازتو درک نمیکنم !!!

من با مسعود فقط دجکوب سرور c1 و d1

پلی دادم سرور ۵ ایران زدمش از اس دبل به ان دبل

بچه جون معلوم الحال تویی که از لپ لپ درومدی

• سلام و عرض ادب

ما یک کلمه گفتیم از شما اینجا لینکی ندیدیم

شما ۲۰ خط پست گذاشتین ، آفرین به شما که دنبال دوست و روابط اجتماعی هستین تو تراوین

در هر صورت انتظار نداشتیم دیفالت شما چیف بشه

شما حکم پدر رو داری برای شمال شرق

و تیم تروریست پدر شمال شرق رو چیف کرد

همین در پاسخ شما کافیست

• همچین تایگرز تایگرز میکنی هر کی ندونه فک میکنه یکه بزن کل تراوین بودین

هیچکدومتون نسبت به اون یکی برتری ندارین چه پیشوا چه تایگرز نوبین در ساید نوب ها

بابا همون سرور ای ار که میگی سارنگ اینا 6نفری جمعتون کردن

حالا اینجا منابع نامحدوده و رید خودکار 4تا تروپ ساختی احساس میکنی شاخی؟

بد نیست

قبل از اینکه پست بزاری یکم فکر کنی

و البته قبل از لایک هم فکر کنید بد نیست

که اینقدر به تناقض گویی نیفتید

اون امیرعلی میگه تایگرز ساید رو بهم ریخته

بعد تو میگی ۶ نفره سارنگ اینا جمعتون کردن

میاد لایک میزنه

خب استاد اگه ۶ نفر بودن اونا، پس اونا اقلیت بودن دیگه نه ما، اونا بهم ریختن سایدو

ولی خب ۶ نفر نبودن

سارنگ خودش هست، شما خودتو ناراحت نکن

تایگرز نه هیچوقت مولتی رید کرده برا همر، نه باگ زده و نه بات استفاده کرده

هر وقت تونستی همر سالم بکشی، بعد بیا ادعا کن.

این بارم میخواستیم اس دبل رو بهم بریزیم ^^، اینقدر گفتین که متنبه شدیم، حیف شد.

• نکته پایانی.....

دوستان عزیزم.....

یک بنده خدایی هست که در حسرت یک ریپلای خواهد ماند! من نمیدونم مجید آخیلیس! آکیلیس! ....چی چی لیس! ...لیس میس! کی پلیر شده!؟ کی لیدر شده؟ کی ....شده؟ آخه من وقتی اصلا حسابت نمی کنم. آخه وقتی هنوز تو حسرت تک اتک قهرمانی که برگرده ازم! وقتی هنوز تو کف کوچکترین حد تحویل گرفتنی! وقتی هیچکس برات تره خورد نمی کنه! حتی با اینهمه مولتی سازی و حسابداری و حساب مالی و ....مالی و چاد و .... ح...مالی سازی و اینها! باز هم در بین (آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانید!) هیچگونه اعتباری نداری! لااقل می تونی سکوت کنی که مجبور نشم مثل خودت بشم و فکت رو چفت کنم!

حداقل جوری صحبت کن که بقیه فکر نکنن همه جا با بزرگترها اینجوری صحبت می کنی! به بزرگترهای خودت احترام بگذار. زشته به خدا. ملت چه فکری می کنن.

هی گنده تون گنده تون می کنی...

من یک کلمه چیزی نمیگم یعنی برو دنبال بازیت و با هم شان خودت صحبت کن.

اگه حافظه ات یاری نمی کنه! بگم چند بار با خاک یکی کردم؟ من همون اکانت گری ولف هستم! افتاد؟ باور کن تازه اون موقع فقط برای نمک بازی اومده بودم از روت رد شدم! ببخشیدا باید یه سری فک ها رو بست!

دوست بعدی....

امیرعلی دیگه غیرمحترم....

من عادت ندارم برای کسی بیش از لیاقتش احترام بگذارم. احترام باید منزلگاه حرمت هم داشته باشه. وقتی کسی شعور(جمع مکسر از ریشه شعر یعنی احساس) درک احترام نداره لیاقت احترام هم نداره.

گیریم...

ما هیچ وقت دوتا گرزی هم نساختیم. که چی؟ الان اگه سکوت کنی میگن لالی؟ اینکه کسانی که دوتا گرزی نمی تونن بسازن یک نخ از یک دستگاه رو کشیدن و رنگ‌شما تغییر کرده بهت فشار آورده؟ حداقل ما با همون دوسه تا گرزی پرونده خیلیارو بستیم. که همین الان با خیلی‌هاشون رفیقیم. شما چی؟ کتک میخوری می تکونی میگی درد نداشت؟ آره داداش فقط اسمش بده....بقیه ش عالیه. خوش بگذره.

کاش....

حداقل وجود داشتی می گفتی اشتباه کردم. حواسم نبود تو ساید خودم پیشوایی ها بودن نباید حرف الکی می زدم. کاش حداقل انقد وجود داشتی که بخوای اشتباهت رو قبول کنی که دو تا تیم رو اشتباه گرفتی..... خب نداشتن یه سری چیزها باعث میشه اینجوری رسوا بشی. راستی مدارک شما کجاست؟ ارسال شده من نمی بینم؟

مرد باش حتی اگه برخلاف منافع بود اینجوری در کوتاه مدت بد! در بلند مدت مرد خواهی بود!

به جز همین دونفر که شایسته ش نیستن

پایدار باشید

پ.ن: یوسف جان؛ با یک لایک خیلی تصورات جابه جا میشه برادر. هرکس پشت سر ما هر چی میخواد بگه. تکلیف ما مشخصه. کاش شما هم تکلیفت مشخص بود. متاسفم کردی وقتی اراجیف یک آدم بی ادب و بی.... رو لایک کردی. بمیرم چنین مطلبی حتی به نفعم باشه لایک نمی زنم. خودت هم می دونی. کاش یا توضیح می دادی یا لایک نمی زدی. لایک می زنم یعنی بله تایید میکنم.

• شیب؟ بام؟ وجود؟

نکنه شما. مارو کتک زدی؟ تا الان چیزی از تیمتون در نیومده، از الان به بعدم در نمیاد، فروم اومدنم یاد گرفتید چون تو اسپیدترا لینک فروم همین کنار بوده، وگرنه همین لب و دهنم نداشتید،

چیزی که از شما وجود داره،

یک سرور ۰ شدن خودت و تیمت تو سرور اسپید ۵ آی ار و درگیری داخلی و کتیبه فروشی تو اون سرور!

و راند ۶ هم جنگ داخلی با پلیرای شاه اسماعیل،

و در نهایت جنگ داخلی و جمع شدنتون توسط سارنگ بوده!

من کتکامو خوردم، اکثر سرورایی هم که بودم تحت شرایط ۳ به ۱ بازی کردم! ولی قطعا توی بازی تاثیر گذار بودم، شما با مولتی هم ازتون همر و واندر زن در نمیاد! چه برسه بخواید بدون مولتی واندر زن بکشید! شاید یکی از دلایلش این باشه تا با تتیمت تا حالا اندگیم و اخر بازی رو ندیدی!

پ.ن: احیانا پلنر مرتضی واروار نبوده؟ یه چند تا همر دیگه هم قرض میکردید میزدید برای یه ده.

• عزیزم شاید شما خبر نداری اون دهکده توش چه خبر بود ، به شیر کاکائو علاقه داری فکر کنم

حرفات تبلیغ شیر کاکائو شده

کل دمپایی هایی که به اون دهکده خورد

، اندازه همر سوم تنسر نمیشه

کل رم و کاتا به کار رفته تو پلن اندازه کاتا اون دهکده نمیشد!!!!!

زمین کجه؟

یبار میگین تارگت مهم نبود

یه بار میگین چند تا همر؟

رو که نیست سنگ پا قزوینه

• گری ولف دیگه عطر کدوم گلیه؟ یه اسمی بگو بشناسیم من توو کل دوران توراوین هم خوردم هم زدم ولی از نوبی مثل تو که دیگه نمیخورم :D:D

اینجا که منابع نامحدود بود و 4تا تروپ میتونستی ببینی دمپایت 2 رقمی شد نتونستی گندم بدی جلوزن شدی اکانتی که بالای 10تا واندرزن داره یکیشو پروندی خیلی خوشحالی :d

الان تو هم میخوای بری کام بازی کنی بیام فارمت کنم؟

کل تایگرزو بردار بیار اسم اکانت بده گندشون که تو باشی و لینک فارم شدنتو میذارم همین جا

• سلام

اولین به پلن شما نگاهی بندازیم

.

.

برای این ده که پاپش شد 0

.

اینو زدین

.

.

برای این ده که فکر کنم توش اسکات میکشید 4k بیشترم فکر نکنم داشت اینو زدین

.

.

\پرهام یه ادیت ریز زدن شما هم اومدین بزنین اینم نیرو هایه پرهام که هرچی بود فرستاده بود برایه من قبل اتکا

.

به قول رضا گارد سوال! اگه همر داشت تو پلن امشب ما استفاده نمیشد؟

.

بهترین تارگتی که 0 کردین کپ من بود

.

.

.

اینم کل همر اکانت منه اون 4k استپ مال کپ بود 3k هم مزدور داشت خسته نباشین اگه جایی دیگه هم لینک سبز زدین عالی بود

.

اون ۴۰ک گرز هم زدین چون نمیتونستین هدف بزرگتری پیدا کنین بزنین و تنها دنبال موفقیت پلن بودین و سایز همر براتون مهم نبوده.تنها همین که همراتون رد بشه و هدف تخریب بشه کفایت میکرده براتون.

دلیل کوچیک بودن تارگ تو پلن اول موفق بودن تارگت بزرگ در پلن دوم بود

قطعا مخ دفکوردتونم رفته بود سمت 3 تا اسکات دیشبی که از Silence با the_mob و T A R T A R U S 09 زده بودیم و تارگت هایه کوچیک

یه چند تا همر دیگه هم قرض میکردید میزدید برای یه ده.

تو این تایم اونم تو اسپیدترا اسم چیزایی که ما زدیم دمپایی نمیزارن

ما با پتانسیل کوچیک خودمون بهترین استفاده رو کردیم از نظر خودمون ما که راضی

.

اینم از سوراخ دمپایی هایه پاره ما

.

.

.

.

سومین واندر زن T E N C E R پرید خسته نباشید به کسایی که اونور دف جابه جا میکردن

سرور خوبی بود دم دوستان هم گرم برایه کشیدن دمپایی برایه زدن

دوستانی خوبی پیدا کردیم این سرور چه اینور چه تیم حریف

از عرفان عزیزم تشکر میکنم که واقعا تکی نمیشه لانچ کرد

ارمان جوری خوردی جات ناتار سبز شد دلیلشم اون شیپور هایی بود که دست اتکر ها بود :دی

اگه وقتی بود کنار باقی دوستان در ساید اس ای بازی میکنیم