شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• سلام خدمت دوستان

ما خوب و بد یاد گرفتیم وقتی حرف میزنیم پاش وایسیم ..

من دست تمام رفیق هام رو میبوسم شرمندشونم نتونستم کنارشون باشم ،،قطعا لیاقتش رو نداشتم 🙏🙏

این سرور با یسری دوستان جدا نشدنی و تیمم میریم NW همونطور که قبلا عرض کردم

امیدوارم با وجود با برکت بعضی از دوستان بزرگوار و پر سابقه سرور جذاب و خوبی رو تجربه کنیم کنار هم 💪🌹

شاد و خوشحال باشید همیشه

شاهین شیرکش🙏

• بازیکنان عزیز‌ اسپیدترا

یک سرور آزمایشی با سرعت 25 برابر با تنظیمات سرور اصلی ، هم اکنون آماده شده است.

برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید :

test.speedtra.com

به همراه سکه ی رایگان

زمان شروع : پنج شنبه 12 خرداد ساعت 18:30

با احترام

• به نام خدایان زِئوس

به اطلاع همی دوستان و رقبا میرسونم که تیم زئوس از بازی در این سرور منصرف شده و فعلا قصد بازی ندارد

سلام داداش گل نمونه سال

این کار هارو چند بار انجام دادین

اگر هم نیاید عیب نداره چون می دانیم از کجا دارین می‌سوزین

بهنام و اشکان بیا بازی کنید که این ها فقط پول و حرف دارن

حیف که ما مثل شما ها نیستم وگرنه مثل بقیه ناز می امیدم

• سلام داداش گل نمونه سال

این کار هارو چند بار انجام دادین

داداش ایشالله روز‌۵۰ بازی میبینی اعلام حضور میکنن دوستان ;)بازی همیشگی همینه

پ.ن: خب همونطور که امین گفت این سرور احتمالا تیم لیدوکایین حضور داره<3 ، فعلا سایدی به طور قطعی انتخاب نشده تا ببینیم چی میشه

پ.ن: سرور تست به نظرم ایده خوبی بود

شاید سرور تست بازی کردیم کرممون خوابید دیگه سرور اصلی نیومدیم ^^

پ.ن: به دوستان آبادانی و جنوبی هم تسلیت عرض میکنم:(

• _ud25.jpg

دو کلمه هم از این بشنویم

خدا رو شکر این اسپید ترا راه افتاد چهار تا بچه خورده هم مثل تو همر کش شد وگرنه (ویرایش مدیریت)

البته اسپید ترا هم باشه کافی یه اکانت از زئوس تو سرور باشه که چهارتا بچه مثل تو ادب کنه میتونی برگردی عقب در سرور دو ایکس که فقط یک اکانت از زئوس شمال شرق با اون همه پلیرش نابود کرد حتی جنگ یونیک شمال شرق هم میزدیم که یه ترسو تر از خودت به اسم امید قرار بود همر بزنه نزد در صورتی که خود ما همر نزدیکش داشنیم

در کل امثال تو به ما نمخورن برو بگو بزرگترت بیاد

پست اولی که تو این فروم بعد سه سال گذاشتم گفتم حوصله کل کل ندارم مثل ادم بشین یه گوشه بازتو کن حرف بزرگ تر از دهنت نزن

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: از کلمات بهتری استفاده کنید - اخطار ().

• _ud25.jpg

ياد سرور ٢ ايكس اى ار افتادم بعد از ساختن هربار از اينا يه ده ميپريد😅يادش بخير…

پ.ن: سايدتونو زودتر انتخاب کنین ما بین اس ای و ان ای موندیم کدومو تارگت کنیم😜😅

پ.ن: همچنان مثله قبل تارگتا از فروم مشخص ميشه🦟

• یکی تو زئوس خراب شده نیس یه لیوان آب قند دست این زبون بسته بده فشارش افتاد

من نه ادعای بازی داشتم و نه الان دارم همیشه هم گفتم دنیای تراوین بازیکن بی نقص وجود نداره دست بالای دست هم بسیار وجود داره

(ویرایش مدیریت)

راجع بازی تو سرور ای ار و اسپید ترا هم کارنامه هرشخصی مشخص و عیان هست نیاز به توضیح من بدم

این نکته رو هم همیشه یادت باشه این شما بودی همیشه گفتی ما نیستیم ، ما نیستیم سپس روز 45 اومدی ، بعد رسیدن دفاع تیم به یه حدی و عوض کردن اسم اکانت ها اومدی توی فروم عربده کشیدی

راستی لینکی از زدن من یا صفر شدن حتی فیدر های استیل پیدا کردی خیلی خوشحال میشم به اشتراک بزاری

یه دو واحد هم املا پاس کن به درد دنیا و اخرت خودت میخوره

سلام ارمین عزیز

تارگت هارو از فروم برمیداری خودت لانچ میکنی یا میدی کسی برات لانچ کنه

ساید هم مشخص میشه روز اول بازی اسم اکانت هم خدمتت اعلام میکنم

با تشکر

• _ud25.jpg

رضا جان میای میگی انرژی و بذارین توو بازی صفحه آخر و نگاه میکنیم میبینیم اکثر پست ها را شما و بچه هاتون گذاشتین امیدوارم داخل بازی هم همینطور پر انرژی باشین زودتر هم سایدتونو انتخاب کنین

پ ن:مسیله این است شمال شرق یا جنوب شرق :d

• بابا نکشییی ماروووو هادی لئو تو کی اینقدر لات شدی, تو که کلا رزومه تراوینت حذف و فرار بوده دو سه بار توی کوچه خلوت عربده کشیدی فاز قلدری گرفتت ی لیوان هم عرق بیدمشک بزن برات خوبه وگرنه زئوس بدون لئو میشه دیگه کی بیاد فروم بلوف بزنه .

پ.ن خیلی دوست دارم علت فرار این سرورتو بدونم. دقیقا از کدوم ساید یا کدوم پلیر ترسیدی که پا به فرار گذاشتی

پ.ن مورد بعد ما به تو نمیخوریم ولی تو اگه به ما بخوری ترک میخوری

Avenger team

• بین اس ای

چطوری ارمین

آقا کاری با بقیه شمشیر بازیات ندارم ولی داداش وجدانن بذار اینایی که بدون حضور حسین از اس ای زدیو ما از بیمارستان مرخص کنیم بعد بیا بقیمونو بزن...جدی جا نداریم تو راهرو ها باید جا بندازیم.

• چطوری ارمین

آقا کاری با بقیه شمشیر بازیات ندارم ولی داداش وجدانن بذار اینایی که بدون حضور حسین از اس ای زدیو ما از بیمارستان مرخص کنیم بعد بیا بقیمونو بزن...جدی جا نداریم تو راهرو ها باید جا بندازیم.

شما هنوز در حد زدن نيستى صاف بشين دوغتو بنوش

بايد فعلا بيايى كلاسارو شركت كنى تا تارگت بشى😅

وسط حرف بزرگترا هم نپر😬

• یکی تو زئوس خراب شده نیس یه لیوان آب قند دست این زبون بسته بده فشارش افتاد

من نه ادعای بازی داشتم و نه الان دارم همیشه هم گفتم دنیای تراوین بازیکن بی نقص وجود نداره دست بالای دست هم بسیار وجود داره

اول دیسلایک رو بکوب بعد پست رو بخون

دست بالای دست بسیار هم که باشه

کسی اسم بچه (ویرایش مدیریت) ای به نام

رضا پاستیل نشنیده

ولی هادی لئو خال روی صورتشم شناسه

بحث بازیشم نیست

بحث قدمتشه

یه زیپ بدوز دور لبات بعضی وقتا بکش

کسیم نمیگه (ویرایش مدیریت) از دنیا رفتی

بابا نکشییی ماروووو هادی لئو تو کی اینقدر لات شدی, تو که کلا رزومه تراوینت حذف و فرار بوده

پ.ن مورد بعد ما به تو نمیخوریم ولی تو اگه به ما بخوری ترک میخوری

Avenger team

چیه اونجره فازت

با اون کاراکتر شاخت

سرت بره توی لاکت

نمیخوای ( ویرایش مدیریت ) ساکت

کلا طرف امده میگه نمیایم

هر بچه ای که رد شد یه ایکه انداخت

حالا لات کوچه خلوت تویی یا اون

رزومه تراوین دیگه چیه؟ جدیده؟

زندگیت حول همین محور میچرخه؟

یل حول محور سیبیل بابا؟

خال صورت هادی تو ( ویرایش مدیریت )

بالاخواه درومدم عشقی

پ.ن: شاید ما هم نیایم

مگر اینکه برای دست بوسی از روح و

(ویرایش مدیریت)

پیشوای اعظم جهانیان

قدیسه ۲ عالم

روحی که با مسیح همراه با مهدی موعود ظهور خواهد کرد

پدر تراوین ایران ، کسی که حق پدری گردن تک تکتون

تو این بازی داره

سامان بد بوی کبیر

صف بکشید

• شما هنوز در حد زدن نيستى صاف بشين دوغتو بنوش

بايد فعلا بيايى كلاسارو شركت كنى تا تارگت بشى😅

وسط حرف بزرگترا هم نپر😬

2نفر بهت گفتن استاد خودتو اوردی قاطی بزرگا تارگت تعیین میکنی عزیزم؟

این سرورم قراره مثه لیدر نخودیا بیفتی وسط ازمون امون نامه بگیری واسه نپ کتیبه بعدش لیدرات بگن ارمین ....(میدونی چی میگم دیگه )یا پیشرفت کردی رفتی جایی که خلوت تره اختیار گرفتی اینجوری واسه ما گنده میای؟

مثل اینکه حسین باهاته وگرنه خودت تهش بیای اکانت بکشی واسه تاپ رید:)

• 2نفر بهت گفتن استاد خودتو اوردی قاطی بزرگا تارگت تعیین میکنی عزیزم؟

این سرورم قراره مثه لیدر نخودیا بیفتی وسط ازمون امون نامه بگیری واسه نپ کتیبه بعدش لیدرات بگن ارمین ....(میدونی چی میگم دیگه )یا پیشرفت کردی رفتی جایی که خلوت تره اختیار گرفتی اینجوری واسه ما گنده میای؟

مثل اینکه حسین باهاته وگرنه خودت تهش بیای اکانت بکشی واسه تاپ رید:)

من کاری به اراجیف چهار تا بچه خورده که پست من ریپلای کردن ندارم چون کلا به من نمیخورن زئوس هرجا بازی کرده زده هیچ تیمی هم نتوانسته یه اکانت از زئوس صفر کنه هر کرده لینگ رو کنه ولی مخوانین تا فردا صبح فقط بدم بچه ها لینک صفر کردنتو بزران؟ یا بگم لینک همرهای واندر زنی که تو اکانت لئو دیوار کردینو بزارن حرف مفتو همه میتون بزن تو عمل چی بودین؟

اینای که گفتم منظورم فرهاد تو هومن نیستین چون قلبا دوستون دارم درسته والسی هستین ولی بعد توبه کردین:)

من یه پست گذاشتم گفتم بازی نمیکنم این فقط به نفع شماست ما نباشیم چون باشیم مطمینن اس ای میزنیم فرهاد توکه دیگه منو خوب میشانسی دیدی اخرین سروری که بودیم تو اون شرایط چطور با شمال شرق متا کرذم چرا خودتو میخوانین تارگت کنید شما که با ما بازی کردین میدونید بخوام سایدی بزنیم میزنیم بد میزنیم الانم گفتیم بازی نمیکنیم دلایل خودمونم داریم پس دمت گر این بچه خورده های ساید جمع کن رو اعصاب من نرن دوست ندارم تصمیمو عوض کنم ولی اگه این کار بکنم دودش فقط تو چشم اس ای میره من حرفمو زدم دیگه خود دانید

• سلام خدمت دوستان و ادمین عزیز

یک پیشنهاد:

درخواست دارم از مدیریت محترم این سرور، تولید منابع ناتارها در هر سرور ( و البته این سرور به طور خاص) رو بر مبنای تعداد اکانت رجیستر شده در هر سرور ( یا دست کم تعداد اکانت های رجیستر شده منهای تعداد اکانت های نژاد مصری که بیشتر کاربری تولید منابع و دف سازی دارند) در نظر بگیرید و تعدیل بفرمایید. طبیعتا در سرورهای این چینی که تعداد پلیر بیشتری هم داره، صرف نظر از اون فرمولی که برای اسپاون ناتار وجود داره، باز هم خروجی منابع از ناتارها برای اکانت های غارتگر که مولتی باز هم نیستند خیلی کمتر میشه. و منابع کمتر یعنی همر کمتر، یعنی زد و خورد کمتر، و یعنی جذابیت کمتر. برای همین درخواستم اینه که تولید منابع ناتار نسبت به سرورهای قبل بیشتر باشه و برای سایر سرورهای آینده هم این نکته رو به عنوان یک پیشنهاد در نظر بگیرید.

با تشکر

محسن

• من کاری به اراجیف چهار تا بچه خورده که پست من ریپلای کردن ندارم چون کلا به من نمیخورن زئوس هرجا بازی کرده زده هیچ تیمی هم نتوانسته یه اکانت از زئوس صفر کنه هر کرده لینگ رو کنه ولی مخوانین تا فردا صبح فقط بدم بچه ها لینک صفر کردنتو بزران؟ یا بگم لینک همرهای واندر زنی که تو اکانت لئو دیوار کردینو بزارن حرف مفتو همه میتون بزن تو عمل چی بودین؟

اینای که گفتم منظورم فرهاد تو هومن نیستین چون قلبا دوستون دارم درسته والسی هستین ولی بعد توبه کردین :)

من یه پست گذاشتم گفتم بازی نمیکنم این فقط به نفع شماست ما نباشیم چون باشیم مطمینن اس ای میزنیم فرهاد توکه دیگه منو خوب میشانسی دیدی اخرین سروری که بودیم تو اون شرایط چطور با شمال شرق متا کرذم چرا خودتو میخوانین تارگت کنید شما که با ما بازی کردین میدونید بخوام سایدی بزنیم میزنیم بد میزنیم الانم گفتیم بازی نمیکنیم دلایل خودمونم داریم پس دمت گر این بچه خورده های ساید جمع کن رو اعصاب من نرن دوست ندارم تصمیمو عوض کنم ولی اگه این کار بکنم دودش فقط تو چشم اس ای میره من حرفمو زدم دیگه خود دانید

سلام شیر هادی

اقا دل به دل راه داره همون روزی که اعلام حضور کردی تو بچه ها حرفش بود گفتم چه باهم باشیم چه روبروی هم بازی حال میده.

هادی جان ما بازی کردن شما رو دیدیم همه ی حرفاییم که میزنی درست ولی شما هم بازی کردن مارو دیدی دیگه به کسی باج نمیدیم پاشم بیفته هم به اندازه واسه طرفمون سیاه چاله درست میکنیم هم به وقتش همر بلند میکنیم به اندازه هم کنار دوستانمون وا میستیم... الانم چیزی نشده بچه هاتون خواستن یه قلق رو اس ای بگیرن جوابشو شنیدن.

راجب متا و اینکه بیاید اس ای رو میزنید هم که اولا متا نوش جونتون تو همون سروری هم که بعد فحش کاری متا کردید مگه اوضاع اس ای بد بوده که اینجوری میگی؟ در ثانی ما این سرور نیتو به زدن ساید خاصی نذاشتیم اصن در وهله اول به نیت خالی نبودن ساید و شلوغی سرور اومدیم ولی به این معنی نیست یه گوشه بشینیم هر کی از راه رسید یه حرفی به ما بزنه بره اومدیم بازی کنیم نیومدیم اینجا که منتظر حرف کسی باشیم بگه هیس حرف نزنید اگر حرف زدید میزنمیتون...ما کار خودمونو میکنیم شمام اگر دنبال زدن مایی دیگه بیا خودمونو الکی لوس نکنیم این حرفا دیگه از منو شما گذشته...اگرم دنبالش نیستی که آشتی آشتی

فرومم که چاردیواری اختیاری البته فعلا تو این چاردیواری فقط من از اس ای پست گذاشتم نمیدونم چرا اینقدر به مذاقتون ترش اومده که حمله کردید یکیتون میگه ما در حدی نیستیم تارگت شیم و شما هم که میگی نمیایم مگر برای اس ای:)

در هر حال شما نیتت زدن ما بوده ولی نمیتونم بگم از نبودنت خوشحالم...

حرف اخرم اینکه یه ماه مونده به سرور از الان بخوایم برا همدیگه تیز کنیم اعصاب خوردیش واسه خودمونه تارگتامونو انتخاب کنیم بذاریم یه گوشه روز اول لیستشو بذاریم اینجا ،فعلا بریم یکم استراحت و هوا خوری و فیفادی ببینیم:)

ارادت