تاپیک آمادگی برای دور چهارم سرور 3X اسپید ترا

• بازی کردن جلوی زئوس دل جرات مخواد مخصوصا واسه پلیر های شمال شرق که در مرز شمال غربن و کلا همیشه مثتمره زئوس بودن

درگیر شما ؟!!!!

شما حکم زنگ تفریح مارو دارین انقدر که منم منم میکنید.

یه روزی تو سرور ۲ایکس ای‌ار گفتم به بچه‌های NEکه الان زد و خوردش برای شماس ۴روز دیگه یکی مثل شیر پاکتی میاد میگه من ال کردم بل کردم و NE مستعمره ما بوده

اولا که مستعمره درسته جیگر این چیزی که تو نوشتی برای دهخدا هم قفله

دوما اینکه ما هر وقت دیدیم از ترس جونتون(8o)

رفتین زیر بلیط یه ساید دیگه، نمیدونم کی NE مستعمره شما بوده :/

سرور‌های قدیمم که تا بوده منطقه نفت خیز والس بودین شما حالا این حجم از خودشاخ پنداری نمیدونم از کجا اومده8o

باشد که رستگار شوید

• ما هم مشکلی نداریم مخواد فردا باشه امروز باش 5 شنبه باش دو هفته دیه باش

ولی کاش حدقل اون دوستانی که اگه دنیا برتکه میگن تغثیر زئوس بوده و تهمت زدن جرات معذرت خواهی هم داشته باشن

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _LEO_ ().

• بابا بی خیال تو سنت به والس هم مخوره:huh:

حالا ما کت خور بودیم یا کت زن قضاوتش با دوستانی که اون زمان بازی میکردن 😉

• خوبه خوشم اومد رو نوشتارت کار کردی!

بازی جلو زئوس دل جرات نمیخواد فقط پول یا مفت میخواد که بعدشم آقای محترم س،ل برینه به زحمات ۱ ساید که سرور بالانس نگه داره! اون پولشو در بیاره تو ام بیای از نکرده هات اینجا بگی! روز ۶۰ بازی اعلام حضور نکن رک دستو پامون میلرزه خطرناک لووول باو:)

• خوبه خوشم اومد رو نوشتارت کار کردی!

بازی جلو زئوس دل جرات نمیخواد فقط پول یا مفت میخواد که بعدشم آقای محترم س،ل برینه به زحمات ۱ ساید که سرور بالانس نگه داره! اون پولشو در بیاره تو ام بیای از نکرده هات اینجا بگی! روز ۶۰ بازی اعلام حضور نکن رک دستو پامون میلرزه خطرناک لووول باو:)

اخه سرور پیش مگه تیم زئوس بود که اعلام کنیم

کیفت میدونی کجا مشخص میشه اونجا که اون همه پلیر خرج و امکانات رو در اختیار داشتین ولی بازی به یه نفر باختین اونم کسی نبود جز خدای زئوس آرش10کل بازی به یه پلن باختین با اون همه امکانات از زئوس فقط یه اکانت امده بود سرنوشت بازی رو عوض کردو شما از رو نمیرین شما این قدر حقیر بودین که از وحشت اون همه همر رو بی هیرو زدین

کارنامه شما مشخصه ولی مثل کبک سرتونو کردین تو برف.

• با سلام

متاسفانه شاهد تغیرات عجیب و غریب توی سرور هستیم به دلایلی مانند اینکه فلان تیم آماده نیست بعد همون تیم میاد میگه ما اوکی هستیم مشکلی نیست

وقتی توی یک مجموعه ای نظم و قانون حکومت نکنه همین میشه

تمام خواسته من این بود که به تاریخی که از یک و ماه بیست روز پیش یعنی 13 Jun اعلام شده سرور استارت بشه و التیماتوم دادم که در غیر این صورت بازی نمیکنیم چون سروری که از اول نظم و قانون توش نباشه آخرش معلومه و سرونوشت بازی از همین الان مشخص شدست آیا سر تاریخی که دوباره اعلام کردید ما بگیم آماده نیستیم دوباره میندازین عقب؟ خیر

منی که الان دارم این پست رو میزارم همتون میدونید از اولین سرور بودم اینجا با کمو کاستی هاش ساختم و هرکمکی از دستم بر میومد برای پیشرفت این سایت کردم گفتن یه روز دیر گفتم اوکی گفتن زود گفتم اوکی هرجوری ساز زدن رقصیدیم

اما یه جایی دیگه به شعور آدم توهین میشه

هرکسی برای زندگی خودش برنامه ای داره و وقتی یه تاریخی اعلام میشه از یک ماه و بیست روز قبل آدم برنامه ریزی هاش رو انجام میده و بازیچه دیگران نیست.

• سلام من خودم به شخصه با اینکه تایم سرور بدون نظر سنجی عوض شد مخالفم چون تراوین بازی محاسباته حالا که عوض شد ادمین عزیز یا بزار 4 شنبه یا بزار 5 شنبه که 2 3 روز تعطیل باشه (البته با نظرسنجی)

اخه ک......خول سرور پیش مگه تیم زئوس بود که اعلام کنیم

کیفت میدونی کجا مشخص میشه اونجا که اون همه پلیر خرج و امکانات رو در اختیار داشتین ولی بازی به یه نفر باختین اونم کسی نبود جز خدای زئوس آرش10کل بازی به یه پلن باختین با اون همه امکانات از زئوس فقط یه اکانت امده بود سرنوشت بازی رو عوض کردو شما از رو نمیرین شما این قدر حقیر بودین که از وحشت اون همه همر رو بی هیرو زدین

کارنامه شما مشخصه ولی مثل کبک سرتونو کردین تو برف.

هادی استعمارگر مارو مثتمره نکن خلاصه اینکه گناه داریم

لیدرای سرور قبل شانس آوردید نزاشتیم ان دبل ببره ها :)) شما 3 به 1 زدین ولی ما نزاشتیم سکه یه پول بشین :))

پ.ن:نه سلامی نه علیکی بپر به ان ای؟ یاد سرور 2 ایکسو زدن اس دبلتون افتادم

پ.ن:رضا سراغ امیرعلی نمیگیری دلش شکسته :)

• بردن یا باختن شمال غرب در سرور قبل دست شما نبود عزیزم شما بعد از خودکشی نهنگ ها چیزی نمیتونستی مشخص کنی درسته اس ای بالا بود ولی خیلی راحت میتونست بشه NW یا SW ما خودمان گذاشتیم SE صد بشه حالا بماند بعضی از دوستان نمیخواستن ما مثل شما نیستم و قتی حرف میزنیم بهش عمل میکنیم به کسی قول الکی نمیدیم هزار تا فیلم بازی نمیکنیم واسه 100 کردن بخوایم 100 کنیم روی دانش بازی خودمون حساب میکنیم نه روی زیر رو کشیدن نه گول زدن یه بچهای مثل شانیز وغیرو غیره که دوستان انجام دادن

ما ثابت کردیم تو تراوین هر کاری بخوایم میتونیم انجام بدیم هر کی بخوایم میتونیم پرپر کنیم ولی شما چی با این همه منم منم بعد از چند سال حتی نتونستید از یه همر من رد بشین والا ما امدیم رو مختصات پایین هم بازی کردیم باز هم با کله رفتین تو دیوار

• سلام به همگی

ما یه سفر 1روزه رفتیم شمال اومدیم یه سری اتفاقاتی افتاده

اول از همه بگم من خودم مخالف تغییر تایم استارت بودم و هستم

میدونستم 1هفته دیگه استارت میشه برنامه ریزی میکردم حداقل تعطیلات و شمال باشم نه اینکه 1روزه برم بیام که واسه استارت سرور حضور داشته باشم با بچه ها هماهنگ بشیم

تا اینجا که من در جریانم ظاهرا دیروز با لیدرهای 4ساید صحبت شده که سرور 1هفته دیرتر استارت بشه 3ساید موافقت کردن و پارسا مخالفت چون اون 3ساید هنوز پلیرهاش به حد معقول نرسیده بوده و با این موضوع موافقت کردن بتونن پلیر بیشتری جمع کنن و تنها سایدی که بسته بوده اس دبل بوده و طبیعی هم هست مخالفت کنه

حالا یا مشکل فنی بوده یا کمبود پلیر من نمیتونم قضاوت کنم در هر صورت اتفاقی که افتاده با اینکه نکته منفی برا سایت محسوب میشه که سر موعد استارت نشده شده سرور بدون پلیر هم باید سر تایمش استارت میشد یا حداقل رسول شفاف سازی میکرد دلیلشو میگفت که اینهمه حرف و حدیث پیش نیاد

هدف من به شخصه از بازی لذت بردن و رفاقت هاش و دورهمی هاشه اینکه بخورم یا بزنم زیاد برام مهم نیست بخورم یکی دو روز ناراحتم ببرم یکی دو روز خوشحال چون صرفا بازی میکنم که لذت ببرم الانم چه سرور الان استارت بشه چه 5شنبه چه یکشنبه برام فرقی نمیکنه با اینکه با عقب افتادن تایم سرور تعدادی از بچه ها انصراف دادن از بازی

خودم اعلام حضور کردم و پای حرفم هستم

گیریم که همه حرف و حدیث ها درست باشه زیوس تایم خریده پلیر جمع کنه حالا هم من به پارسا پیشنهاد میکنم یکم کوتاه بیاد و بازی کنن هرچی تیم روبروت قویتر باشه لذت بازی بیشتره هدف لذت بردن از بازیه و پر کردن اوقات فراغت

از اینجا به بعدش مربوط میشه به هادی شیر پاکتی:d

هادی جون چرا اینقدر جوگیری فکر میکنی خیلی بزرگی و شاخی به خدا مایع خنده تراوینی

میشه بگی از کی تا حالا ان ای مستعمره ان دبل بوده چه قبل فیلتر چه بعد فیلتر یه سرورشو مثال بزن

سرور دو ایکس هم که در اصل شما مستعمره ما بودید قبل استارت سرور ارش تلفنی با من صحبت کرد گفت اگه متا میکنید ما بیایم وگرنه بازی نمیکنیم که من بهش اکی دادم متا قبل سرور بستیم شما هم تونستید یه سرور بیایید بازی کنید که نشستید کنار و همر و دفتون اکی کردید توو دیسکورد ان ای دنبال جذب پلیر از ان ای بودید واسه تیمتون اونقدری پلیر نداشتید که 3تا 3تا کتیبه رو خودتون بود چندتاشو دادید به پلیرهای ان ای وگرنه که چندتا سرور بود اصلا بازی نمیکردید

سرور قبلی اسپیدترا هم که من با شناختی که بهتون داشتم میدونستم همه چیو به اسم خودتون تموم میکنید توو تاپیکشم گفتم دوستان دو ساید دیگه فکر کردن واسه تفرقه افکنی میگم

آخر سرور هم جوگیر شده بودی پست میذاشتی اموزش تراوین بدی به همه میگفتی میایم 1به3 میبریم بازیو یادتون میدیم اون همه کری خونی کردی واسه ملت بعد میگی همه درگیر زیوسن؟

من نمیخواستم در مورد زیوس صحبت کنم ولی مثل اینکه سخنگوی زیوس شدی

کلا مگه زیوس چند نفرید اولین سرورتون که ان دبل تری دات بود داود بلک و تیمش بازیو بردید بعد به اسم زیوس تموم کردید سرور نرمال هم بعدیش هم بود که کلا سرور 200تا پلیر نداشت جلوتون تیم خاصی نبود واسه خودتون تاخت و تاز کردید بردید بعدشم دو ایکس آی آر بود که قبل استارت سرور ارش اومد تیم اسپیک ان دبل گفت اگه میخواهید ما بیایم باید بشم توتال ان دبل که من و ممد کوماتسو قبول نکردیم که ارشم گفت نمیاد رفتید ان ای پیش الدرز که الدرز هم قبولتون نکرد دم کتیبه ها اومدید ان دبل بعد با امین لیو داستان درست کردید توتالیو از ممد بگیرید بکشین زیر ممد ساید و بهم ریختید سرور بعدشم که اسپید بود داستان گلد هکی پیش اومد و اکانت هاتون بن شد

خلاصه بگم اینقدر زیوس زیوس نکن هیچی نیستید

ببخشید اگه طولانی شد

• يه عده هم شدن زرنگ كوچه خلوت :D

تا قبل فيلتر كه تري دات بود فرت و فرت از والس ميخوردن

سرور دو راند يك سرور هشت و در اخر هم شاهكار تري دات سرور دو راند سه(آخرين ورژن سه ايران)

بعد فيلتر هم كه جلو الدرز صفر شدن

اون موقع ها ابهت تري دات به اردشير و آقا مازيار بود

البته نا گفته نماند يك بار هم نتونستن واندر صد شده ببينن

خلاصه كوچه خلوت شد و كم كم دژكوب و اسپيد ترا و ... اومد يه عده زرنگ شدن سه به يك ميكنم و اين حرفا

:P

بورو تو كوچتون بازي كن

ارادتمند همگي

سعيد :)

• من نمیخواستم حرفی بزنم ولی انگار نمیشه اولا انگاری انقد به خودت این حرفو خوروندی خودتم باورت شده . اون سرور دو ایکس آي آر تو بودی که زنگ زدی تو واتس آپ که پاشو بیا این سرور من تا آخرش هستم . قبلش هم تو سرور نرمال آي آر که بازی می کردید یادته تو فروم آی آر میگفتی که اگه یه مرد باشه تو تراوین آي آر اونم آرشه و از این به بعد با زئوس بازی میکنم.

حیف که فروم آي آر بسته اس واگرنه همه رو برات اینجا اسکرین می ذاشتم.

اون سرور دو ایکس هم خودتون اومدید توی تیم اسپیک ما واسه متا که بچه های ما گفتن حالا زوده تازه روز ۵ بازیه. که تو گفتی من همون اول کار میخوام ببندم.و اینکه من اون سرور از اولش مصطفی و علی کینگ اس ای راجع به متا باهامون صحبت کرده بودن . ولی فقط به خاطر شخص خود تو با شما بستیم.

و اینکه اکثر بچه هامون میگفتن با مجید ببندیم .

راجع به صد کردنامونم توی سرورهای اسپید همه سرورا رو ۳ به ۱ بازی کردیم و حتی ۱ همر از سه ساید رو به رومون توی تمام سرورای اسپید و نرمال که بازی کردیم روی واندری غیر واندر ما لانچ نشده بود.که سرور راند دو اسپید صد کردیم . سرور راند سه هم صد کرده بودیم ولی اکانتامون بن شد.

راجع به سرور ران دو نرمال هم هیچ کسی از تیم ما توی الدرز پلی نداد غیر از نادر چیکو که اونم از تیم زئوس نبوده .تو اون سرور من دو روز قبل از کتیبه ها اومدم که بهترین کتیبه هارو واسه ان دبلیو جمع کردم ولی ساید صاحاب نداشت و کتیبه ها با هیرو یا به صورت کاملا مسخره و بدون لاست میرفت تو ان ای

(انگاری کلا این کسب درآمد از تراوین و فروختن اکانت و کتیبه تو بطن ساید بود.)

راستی تا همین یه سال پیش به گفته خودت تو فروم آي آر من بهترین بازیکن آی آر بودم و از همه مرد تر D:

یه آشنایی یا رابطه ای با فرزاد پانیشر خدا بیامرز نداری خدا وکیلی ؟! انقدر ثبات از یه نفر بی سابقه اس

(همونایی که الان دارن لایکت می کنن و قراره باهاشون تو یه ساید بازی کنی انواع و اقسام فحش مادر رو نثارت کردن

اونم زمانی که باهان دوست بودن و بهت میگفتن داداش و گلد و وی پی اس هاشونو میدادی-اسکریناش موجوده )

• دو کلمه هم از ننی عروس بشنویم

سرور 8 راند یک والس با مزرعه جغندر فرقی نداشت زدن کتیبه 5ایکس از روی اکانت اریو برزن توسط همر من زدن کتیبه چکمه یونیک از روی اکانت توتال سایدتون ایدین خدا بیامرز یادت رفته فکر کنم ادین رفت کنبد خونه مازیار عهد نامه نگین کنبد پیشنهاد داد یادت رفته جنوب غرب والس پیشکش کرد تری دات فقط به خاطر اینکه صلح اعلام کنیم و نزنمتون

تو پست قبلی هم گفتم رو که رو نیست سنگ پای قزوین

• آرش من بهت زنگ زدم اینجاشو درست میگی ولی ادامه رو داری میپیچونی اول که زنگ زدم گفتم الدرز میخواد بیاد میایی گفتی خبر میدم بعد زنگ زدی گفتی تیم کامل نیست شما کدوم ساید میرید گفتم احتمال زیاد اس ای با علی کینگ اس ای

بعد دیدیم الدرز نمیاد گفتیم سرور یه طرفه نباشه حذاب بشه با مصطفی کینگ اس ای صحبت کردیم دو ساید پخش بشیم ان ای و اس ای ما بریم ان ای مصطفی اینا برن اس ای بعد تو زنگ زدی گفتی بچه هارو جمع کنید بیایید ان دبل گفتی غیر از ان دبل سایدی بازی نمیکنی گفتم بچه های ما هم غیر از ان ای بازی نمیکنن گفتی اگه متا رو اکی میکنی من بیام گفتی متارو همین الان ببندیم اعلام نکنیم تا کتیبه که من گفتم نه باید رو بازی کنیم دو ساید دیگه هم تکلیفشونو بدونن که روز5 اعلام کردیم خلاصه به شرط متای با ما اومدی چندبار هم تاکید کردی اگه متا نشیم 3به1 میشه رو زیوس چون اونموقع از علی کینگ اس ای مطمین نبودی مانی هم فرستاده بودی با علی کینگ صحبت متارو کرده بود من گفتم خیالت از ان ای راحت بعد امدی توو سرور با مصطفی هم از طریق مانی اکی کرده بودی ان ای نباشه اس ای باشه خلاصه بگم ارش جون به پشتوانه ما اومدی اون دو ایکس بعد مگه قرار نبود اون سرور شما اس دبل بزنید ما اس ای؟ تا کتیبه یه اتک هم رو اس دبل نرفتید تا کتیبه که هادی زد واسه کتیبه سارنگ که اونم بدون هماهنگی تو بود

اون سرور چه کار مثبتی شما کردید؟ درگیری و زد و خوردش واسه ان ای و اس ای بود اس دبل هم که جنگ داخلی شما نشسته بودید فقط همر و دف شارژ میکردید

من از لحاظ پلیری به عنوان پلیر قبولت دارم توو فروم ای ار هم گفتم بعد فیلتر بهترین پلیری که دیدم تو بودی الان هم میگم ولی تیمی میگم از زیوس بهتر خیلی تیم ها بودن و هستن 5تا 10تا اکانتو تیم نمیگن از نظر من

ولی در مورد مردونگی صحبت نکن من توو رفاقت کم نمیذارم با تو هم رفیق بودیم توقع داشتم رفاقت دو طرفه هست

دو بار مردونگیت بهم ثابت شد اولیش دومین سرور بعد فیلتر سر کتیبه چکمه یونیک وحید اف بی او که من اون سرور بازی نمیکردم وحید ان ای بود چکمه یونیک داشت با انی درگیر بودید 2هفته ای کار داشت زنگ زد به من مجید نیستم بیا رو اکانتم گفتم اکی اومدم رو اکانتش دیدم 500ک دف ثابته بهت زنگ زدم ارش این اکانت موقت دست منه تایم هم زیاد ندارم چکمه رو نزن من دفشو بک میکنم گفتی اکی حله خیالت راحت بعد دو روز امدم دیدم هادی چکمه رو زده زنگ زدم گفتی هادی زده من کاری نمیتونم بکنم بیا جنگ یونیک خودمو ببر گفتم حاجی حرف زدیم من ضایع شدم جنگ یونیک میخوام چیکار

این دو ایکس هم که متا بودیم پلیر ما نوبت انبارش بود مولتی هانتر اومد 15تا اکانت اول ان ای و پانیش سنگین زد من به دانیال گفتم انبارو بده به سامان بعد بقیه بچه ها که پانیش خوردن آخریش هم بده خودمون بعد بده اون پلیر چون اکانتش در حد انبار بزرگ نبود اون پلیر ناراحت شد گفت میرم از ان دبل میگیرم بعد توو دیسکورد دیدم با چندتا بچه ها کل کل کرده گفته من هر کاری دوست دارم میکنم

بعد اومد اتحاد شما بهش انبار دادی و بعدش جکمه یونیک که من به دانیال گفتم بزنیم گفت ارش بهش دف بده بهت گفتم به پلیری که ما باهاش به مشکل خوردیم دف میدی گفتی اره دف میدم

که بعد من اومدم به بچه ها گفتم متا بهم بخوره که داستان طولانی میشه بگذریم

• نني عروس چيه؟

نَني؟

تو جنوب ما به گهواره بچه ميگيم نَني

يادته چطور با مرغ اتش اكانت هادي علي خفت ميشد؟:D

هر سروري بالا پايين داره

ليدر والس هم هميشه فريار بوده و هست (با تمام احترامي كه برا ايدين قائلم)

خلاصه جونوم برات بگه مگر اينكه تو دژكوب و اسپيد ترا كري بخوني

• که بعد من اومدم به بچه ها گفتم متا بهم بخوره که داستان طولانی میشه بگذریم

تو در کل ادم خوش شانسی هستی ملخک یه بار چستی اکانت فروختی رفتی ملخک دو بار چستی حسین تی ان تی و ممرض شدن ضامنت اگه حسین و ممرض سرور دو ایکس نبودن ne زیر پا له میکردیم حرمت این دو پلیر شدن کو خیر واسه تو ابو مجید و گرنه الان زبان در نمیاوردی ولی ملخک این بار سومه این سرور راه چستن نیست

• تو در کل ادم خوش شانسی هستی ملخک یه بار چستی اکانت فروختی رفتی ملخک دو بار چستی حسین تی ان تی و ممرض شدن ضامنت اگه حسین و ممرض سرور دو ایکس نبودن ne زیر پا له میکردیم حرمت این دو پلیر شدن کو خیر واسه تو ابو مجید و گرنه الان زبان در نمیاوردی ولی ملخک این بار سومه این سرور راه چستن نیست

هادی جون اون سرور در حد همر جنگی های ان ای هم نبودید زیر سایه ne شاخ شدید بعد میگی له میکردید لووووول

والا الان هم حسین و ممرز زیوس نبودن کلی بد و بیراه بارشون میکردی الان کارت گیرشونه که دست مال به دستی :d

این سرور ببینم چیکاره ای سورپرایز برات زیاد دارم خوشحالم که بالاخره افتادی توو تله اول سرور ابراز وجود کردی :d

• افرین خدا خیرت بده من اون سرور و اصلا قرار نبود بازی کنم تو زنگ زدی گفتم تایم ندارم دیگه واسه تیم بستن و اگر بیام باز ۳ به ۱ میشه که گفتی بیا با هم میبندیم منم اومدم اگه یادت باشه هادی و سینامی ۴ روز از بازی گذشته بود که اکانت زدن پس هی نگو من تا متام جور نباشه پلی نمیدم تیم ما اکثرن بالای ۳۰ سال سن دارن همه با این قیمت دلار الان نه اعصاب بازی کردن دارن نه حوصلشو پس اگه تیم ما تو این ۲ سال درست جم نمیشه سر اینه نه ریزش پلیر

خودت تو ما بودی میدونی رابطه ماهارو تو nw

راجب اون سرور نرماله بازم میگم من واقعا خبر نداشتم ترسی هم ندارم که بخوام دروغ بگم اون سرور 2x هم که انبار خودمو دادم بهت اول از همه

• هادی جون اون سرور در حد همر جنگی های ان ای هم نبودید زیر سایه ne شاخ شدید بعد میگی له میکردید لووووول

این سرور ببینم چیکاره ای سورپرایز برات زیاد دارم خوشحالم که بالاخره افتادی توو تله اول سرور ابراز وجود کردی :d

من که گفتم انگاری جدی نگرفتی اگه سانچو اومد منچستر ما هم میایم شمام بمونید تو خماری که میایم یا نمیایم خدا بده برکت به زئوس و پلیراش که اینهمه ادم میخان مارو بندازن تو تله :)‌

• من که گفتم انگاری جدی نگرفتی اگه سانچو اومد منچستر ما هم میایم شمام بمونید تو خماری که میایم یا نمیایم خدا بده برکت به زئوس و پلیراش که اینهمه ادم میخان مارو بندازن تو تله :)‌

آرش من و تو کامل همدیگرو میشناسیم هم من میدونم هم خودت میدونی سروری مطمین نباشی نمیبری نمیایی میگی سروری میرم باید ببرم رزومم خراب نشه همیشه هم ترس از 3به1 داری

سرور قبلای هم هادی قول داده بود بزنه منو که تاپیکشو نگاه کنی همون هفته اول اومدن اسم اکانتمو دادم مولتی هاتونم داشتم رید میکردم تنها کار مثبتی که میکردید نامه زدید اتک نده مولتی های اکانت two haji هست شما اگه بزن بودید اون اکانتو توو 20 روز باید جمع میکردید توو nw دیدم هیچ خبری از هادی نشد اکانتو و مولتی هارو دادم به امیر علی به عنوان مولتی استفاده کنه

همون اکانتی که مولتی استفاده میشد ازتون جنگ بزرگ زد با همری که فقط توو 1ماه اول شارژ شد از ناتار و مولتی های خودتون بعد هادی روز 60 اومد گفت من اکانت مارادونام بیایید بزنید

حالا چه بیایید چه نیاد من هستم مغازه هامم سر کرونا تعطیله بیکار و علاف