نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• آخر نفهمیدم رید من زیاد هست یا کم هست ؟

یه جا میگی یه موتوره شارژ کن که نخوای زیاد رید بدی و یه جا میگی اگه بلد نیستی رید بدی تا بیام یادت بدم ؟ جدیدا مد شده اون که ریدش کمتره میاد به اون که ریدش بیشتر رید زدن یاد میده . خداییش دمت گرم امروز کلی خندیدم باز هم ساقی یه پیک بهش بده که بیاد اینجا و روحیه بده بهمون ^^^^^^

خدا وکیلی مردونه بگو فقط فازت کشیدنی هست یا نوشیدنی ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام و درود خدمت تمامی بازیکنان

به اطلاع میرسانیم جمعه مورخ ۱۲ اردیبهشت ساعت 22 الی 24بامداد سرور جهت ارتقاع زیرساخت از دسترس خارج می شود.

توضیحات تکمیلی:

بنا به اتفاقات و ایرادات چند هفته گذشته که به دلایل مختلف اعم از استفاده بی رویه بات و تعداد بسیار بالای غارت های ارسالی و میلیون ها گزارش در ثانیه تیم اسپیدترا سه هفته پیش درخواست خرید سرور با ۵ برابر قدرت سرور فعلی از دیتا سنتر Hetzner آلمان کرد و به دلیل نحوه ی ستاپ حضوری سرور درخواستی ( که در لیست فروش دیتا سنتر نبود ) و مواجه با قوانین کار حضوری در شرایط کرونا در آلمان به ما اعلام کردند که تا ۱۴ روز زمان خواهد برد.

بعد از ۱۴ روز گفتند قوانین کار حضوری تمدید شده است و هفته ی بعد تحویل میدهیم.

در طی این ۲۱ روز، سرور به صورت کاملا ماکزیمم در حال کار بود و تمام سعی تیم فنی در این بود که مشکلی برای سرور پیش نیاید و گیر کردن ارسال و دریافتی های اردوگاه (۰۰:۰۰:۰۰) و از این قبیل مشکلات به این دلیل بود که روز به روز با راه حل های مقطعی به دنبال نگه داشتن سرور در حالت عادی بودیم.

طبیعی است که وسعت مجموعه ما به بزرگی تیم اصلی تراوین نیست و همچنان سعی داریم با کمک و حمایت شما بازیکنان عزیز به آن نقطه دست پیدا کنیم .اگر مشکلاتی باشد تیم ما شبانه روز در پی حل کردن آن است و مهم ترین نکته حمایت و شکیبایی شماست که به ما روحیه می بخشد.

به امید یزدان پس از ارتقاع زیرساخت سرور به هیچ عنوان مشکلاتی نظیر گیر کردن اتک ها و نظیر آن نخواهیم داشت.

مشکلات گزارش شده و‌ایرادت بازی نیز پس از این آپدیت به طور کل حل خواهد شد

با تشکر از صبر و شکیبایی شما

مدیریت تیم فنی اسپیدترا

• از اتاق فرمان خبر دادن که آقا رضا گارد که ادعا میکنه حتی اکانت دوم نداره چه برسه به مولتی با رمز ( دقت کنین با رمز نه جانشینی ) روی اکانت Trader-Natar لاگین داره .

البته دوستان شما این امضای پایین نامه رو نگاه نکنین که نوشته شده رضا گارد چون به احتمال زیاد به شما هم انگ توهم زدن زده میشه ^^^^^^^^

ولی خداییش رضا جان نگفتی فازت کشیدنی هست یا نوشیدنی ؟

دوباره از اتاق فرمان اشاره کردن که اگه نوشیدنی بودی کلا تو فاز راستگویی میرفت ( اشاره به جمله مستی و راستی ) ولی این فازش بالاست دوست داره فکر کنه میتونه بدون مولتی بازی کنه و معمولا وقتی رویاهاشون رو واقعیت میبینن و فکر میکنن اطرافیانشون تو توهم هستن از اثرات مصرف شیشه هست .

راستی استاد آموزش ناتار تو هر پست میخوام اینو بهت بگم هی یادم میره یه نگاهی به موقعیت اکانت هامون بکن تو مپ شما پشت سرت ناتاری نیست و وقتی میزنی ناتار ۱۰۰ خونه فقط داری از یه بعد ناتار ها رو اد میکنی ولی من چون مرکز مپ هستم وقتی ناتار رو تو ۱۰۰ خونگیم اد میکنم از ۴ سمت صد خونگی اد میشه که در اصل صد خونگی ناتار کلاهبردار به اندازه ۴۰۰ خونگی ناتار شما هست . تراکم ناتار در مرکز بیشتر از تراکم ناتار در اطراف شماست . و نکته آخر داداش من کلا تا ۱۵۰ خونگیم ناتار هست . ( فکر کنم گرفتی که این نکاتی که در مورد اکانتم و موقعیتش نسبت به ناتارها گفتم همون هایی بود که مثلا میخواستی توضیح بدی بهم ^^)

یکم مصرف رو کم کن برای سلامتیت ضرر داره اینو به عنوان یه دوست میگم بهت نه دشمن .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• دوستان سلام
    طاعات و عباداتتون قبول و ایام بکام
    لطفا برای احسان شانیز عزیز ماهم به کرونا مبتلا شده.ازتون میخام دعا کنید که هرچه زودتر سلامتیش رو بدست بیاره

ارادتمند همتون

انشا الله سلانتیشو بدست بیار داداش و همه هم وطن ها چه داخل و چه خارج در سلامت و بدور از این ویروس ببمونن

• دوستان سلام
    طاعات و عباداتتون قبول و ایام بکام
    لطفا برای احسان شانیز عزیز ماهم به کرونا مبتلا شده.ازتون میخام دعا کنید که هرچه زودتر سلامتیش رو بدست بیاره

ارادتمند همتون

ایشاا... هر چه زودتر حالش خوب بشه

• داداش اون مولتی هایی که توش دف شده بود و اومده تو فروم پست گذاشته بود مولتی های اون اکانتش Trader-Natar بود نه اکانت Ne Guard . راستی الان به قول خود آقا رضا اینجا دچار دو شخصیتی نشده ؟

یه جا میاد تو فروم میگه چرا تو مولتی های ما دف میریزین

یه جا از اکانت تریدر ناتار نامه میده با امضا

یه جا میاد میگه من اکانتم Ne Guard هست و هیچ اکانت دیگه ای هم ندارم چه برسه به مولتی

داداش این دو شخصیتی بودن هم از عوارض شیشه هستا =O=O=O=O

• با سلام و خسته نباشید به nw sw se و اون یکی ساید(کلا رنگ بندی فروم مشکل داره به اینجا که میرسه قهوه ای میشه)

ناصر جان یه چیزی بگم در حد نکته بین صحبت های شما

وقتی تراوین از فیلترینگ در آمد رفیق ما اولین سروری که استارت شد در ساید جنوب شرق اکانت با نام SE GuarD رجیستر کرد و استارت کار اکانت های با نام گارد از اونجا شروع شد

خیلیا سعی کرد با استفاده از این اسم برا خودشون اسم و رسم درست کنن که یکیشونم ایشونن که شما دارین باهاشون صحبت میکنین

خلاصه مطلب اینکه از کسی که اسم و رسمش هم کپی هست و رفته به صورت اسکی وار اسم اکانت میراثی جنوب شرق رو دزدیده و گذاشته رو خودش توقعی نمیره

ایشون هم لقبش هم اسم اکانتش یه کپی هست . وقتی زمانی اینقدر بزرگ شد که همه به اسم واقعیش بشناسنش اون موقع باهاش هم کلام شو .

اسم داشتن یعنی اینکه وقتی تو تراوین میگی امیدX3x یا رضا انزلی همه میدونن کیو میگی نه اینکه هرکسی امد اسم یه نفر دیگرو کپی کنه بذاره سر در اتاقش

پ.ن: یادی هم بکنیم از سهیل پرزیدنت که این سرور هم انگار یه نفر لقب ایشونم دزدیده.:thumbdown::rolleyes:

پ.ن2:اسم خاص فقط سپنتا<3 لقبشو دیگه نمیگم8o

پ.ن3:بعضی وقتام داخل فروم, لقب توسط هم سایدی ها مورد تمسخر قرار میگیره مثلtrader با t کوچک که کار بدیه.:D

پ.ن4: ناصر جان شما که اسم اینارو میاری فک میکنن گنده شدن بیخیال اینقدر گندش نکن طرف رو.

رفع اسپم :

بعضیا یه جوری مولتی بازی کنن ادم فک میکنه سرور با سرعت 1000 بازی میکنه.

• من نمیدونم مشکل یک سری دوستان چی هست .

اصلا قبول رنگ ساید ان ای قهوه ای یا هر رنگی تو بخوای بزاری عمو جان ولی چند نکته رو در نظر بگیر .

ایا خودت کیستی که داری ساید مقابل که به رنگ قهوه ای تشبیه کردی حرف میزنی؟

مهم اسم نیست مهم اصالت بازی هست آیا داریش اصالتشو؟

مهم کپی اسم هست؟ هر کسی که اسمی رو میزاره حتما و بدون شک باید توانایی حملش رو داشته باشه .

من به شخصه احترام خیلی زیادی برای هر چهار ساید قائل هستم بدور از چهارچوب بازی و واسمم مهم نیست اسم کی چی هست مث همین سپنتای مفت بر خودمون ;);)

شمایی که داری دم از این میزنی که توی اس ای هستی نبودی همه این پلیرها که تو ساید ها دیگه هستن یه زمانی توی ساید های دیگه هم پلی دادن و شدیدا پرچم دار سایدشون بودن.

نمونه خیلی هست.

ولی همیشه اینو بدون در حدی نیستی بخوای یک ساید یا یک گروه رو خراب جلو بدی . چون تنهایی مثل یک تبل تو خالی هستی.

حق داریا حرف بزنی چون اگه نزنی فکر میکنن که خدایی نکرده لکنت زبان داری یا چیزی.

ولی از اونجایی که شما میگین پلیر اسم و رسم دار شما ایا تا به الان پلنی رفتی که موفق باشه سرورای قبلو نمیگم همین سرور رو پلن موفقت رو بگو که بگیم شما شاخ و گنده هستی نه اینکه لب و دهن باشیم و حرف بزنیم.

در اخر بگم فکر نکن تو اولین و اخرین کسی هستی پرچم دار ساید اس ای بودی و خواهی بود همگی زمانی توی هر سایدی پلی دادن و رجز خوانی کردن اما بی احترامی به یک ساید هیچ وقت کار درستی نبوده.

مشکلی هم نداریم اسم کپی دوست داریم. مثلا من یکی بالای ده سال هست با همین اسم اومدم و الان کپی میگن بهمون . مشکلش به من ربط داره نه به توی نوعی که به جای اینکه سرت تو اخورت باشه اومدی بیرون و فریاد میزنی.

سپنتا کجایی بابا برس به داد این دوستان عزیزم :D:D

در اخر هم بگیم احسان شانیز با توجه به مریضی که دارن شدیدا منتظر هستیم دوباره به جمع پلیرها بیاد و سلامتی کاملش رو به دست بیاره .:*:*

• ایا اکانتی با سی و اندی دهکده برای شما مولتی حساب میشه؟!

توی پستای قبلیت که حرف از مولتی بازی شد گفتی اول سرور با ۳تا اکانت شروع میکردی و در اخر یه اتحاد ۴۰ اکانتی دستت بود.

شما وقتی رفیقات بازی میکنن و پسوورد بهت میدن و ارادت خودشونو بهت نشون میدن دچار ۲شخصیتی مزمن میشی؟ یکم از این فاز ان مجنون الحسین در بیا دلبره من

معلوم نیست چی میزنی که اینطوری جوگیر میشی

انقدر هم جنسش خوب بوده که این همه ناتار دور اکانتمه رو ندیدی

حالا بیا توضیح بده فازت چیه داداش

اون دوستی که حرف از اسم و رسم میزنه

خواستم بگم بعد از فیلتر که ای ار باز شد رفیقتون با اسم Se guard ثبتنام کرد و من اکانت Guard در ساید Ne

اگر یکم کمتر از دستت استفاده کنی شاید یادت بیاد که چند سرور چشمان شمال شرق دست من بوده. فقط جهت این که شخصی رو معرفی کنم برای مثال: در همون سرور ها حسین TNT حضور داشت و روی اکانت من لاگین داشت.تورج حضور داشت و کامل یادشه.حمید سرمیلو و حمید ۱۳ که دیگه بازی نمیکنن و دلتنگشونم

جهت اطلاع:ما نیازی نداریم تا ویرایش شد بیان اسممونو ببرن تا بزرگ بشیم.نیازی هم نداریم تا شما مارو بشناسی که احساس بزرگی کنیم(کوچک تر از اون چیزی هستی که بخوای فکرشو بکنی)

به پایان امد این دفتر،حکایت همچنان باقیست

پ.ن:هرچی که زدی انصافا فاز خوبی داشته و خیلی بالا برده شمارو.فقط میگم اون بالا هستی میشه یه ۲تا نارگیل بندازی برامون؟ بچه ها هوس نارگیل کردن گفتن از شما تقاضا کنیم

پ.ن: یارو واسه این که اسم در کنه میاد مارو بکوبه LoOoOoL

پایدار باشید

• خدمت دوستی که پلن موفق میخاستن

کپ اکانت oooo کنار کپ خودم هست .

لاگین اکانت Ar3s رو هم که مشاهده میکنین.

وقتی از هیچ چیز سرور خبر نداری لطفا یه گوشه بشین مولتیتو بکش برا دوستات.

امیدوارم ملاحضه دهانتون رو بکنید از این به بعد و به موقع بازش کنید .

• خسته نباشی دلاور

شاهکاری از ایشون.

کل چهار ساید بیاید دست هورا و تشویق برای ایشون .

تونسته یک عدد چشمان ببره

عجب پلن موفقی و تمیزی که بترکون بوده.

یک چشمان که هم جنگ اموز میشه هم انبار.

تازه مهمتر از همه جنگ یونیکم میشه .

از چی میخوای اسکات بکشی باهاش هههههههه

از دفی که واسه دوستامون میکشیم یا از واندرزنا؟

نکنه اسکات میکشی واندرزنا رو خفت کنی؟

یا اینکه بیای ده تا همر بعدش بزنی وال کنی؟

• این حرکتت رو دیدم یاد این بچه پررو ها افتادم که یکی میخابونی زیر گوششون میزنن زیر گریه بعد میرن از دور زبون شکلک در میارن

داداش مدرک خاستی منم برات مدرک اوردم حالا چرا مسخره میکنی وشکلک در میاری مگه بچه ای که این کارا رو میکنی.

حالا چرا گریه میکنی؟؟؟;(;(;(;(;(;(;(;(

اوخی ببخشید نمیدونستم اینقدر کفری و ناراحت میشی اینجوری خودتو بریزی بیرون

دوستا میگفتن ساید بقلی یه مشت بچن من باورم نمیشد الان به چشم دیدم:P

داداش من هرچی سعی کنم با فونت و رنگ نوشتاری سایدتون رو خراب کنم به پای بچه بازی شما نمیرسه که یه تنه نشون دادی یه مشت بچه دور هم جمع شدین. بازی میکنن. <X

بقیه دوستانم با دیسلاک هاشون یه مهر تایید بر حرف های من هستن.:saint:<3

رفع اسپم:

خبری شده لینک بذارین ببینیم.

پ.ن: از بسم الله القاصم الجبارین خبری نیست . نگرانش شدم.بهش بگین چادرای گل گلی رسیدن.

• ببین با بچه بودنه مشکل ندارما

فقط نمیدونم چرا سایدی که ادعای پیری دارن از ما بچه ها انقدر میترسن؟! مگه بچه ترسیدن داره که بری با ۲تا ساید دیگه سرشون متا ببندی 😂😂

از قدیم گفتن فلفل نبین چه ریزه،بشکن ببین چی تیزه

ویرایش شد.

پ.ن: اگر قرار بود لینکی گذاشته بشه تا حالا میذاشتن دوستان.اگر نذاشتن چون دلیلی نداره شما هرچیزی رو ببینی.نگرانیم که از دیدن بعضی چیزا دچار سرگیجه بشی و جیغ بکشی

• خبری شده لینک بذارین ببینیم

حوصلم سر رفته بود اومدم گفتم جوابتو بدم

هر لحظه منتظر یه حرکت غیر قابل پیش بینی از دوستان کلاهبردار بودم که خوب ....

سرور به چند دسته پلیر تقسیم شده

یه عده یه گوشه نشستن دارن پلی میدن ساکت که هنرشونو به وقتش میبینیم و تحصینشون میکنیم

یه عده لب و دهنن کف فروم، کل پلیر ان ای رو بچه خطاب میکنن که خوب ...

یه عده از بیرون نگاه میکنن و کاسه داغ تر از آشن مثل من.

فقط یه جور عمل نکن که تا چن سرور روت نشه پیدات بشه ....ادب خوبه بابا

امیدواریم احسان هم حالش خوب بشه زودتر

راستی سرور تموم نشه تش بگن چه کاره بودی بگیم هیچی ماشالله گو بودیم واس دو تا چنج کپ رو پلن اس ای ،2 ک گرزی دف کردیم رو مولتیهای ان ای، یه کپ مولتی پروندیم، 3 هزارتا پست تو فروم گداشتیم.

سرور بعد بودیم بیا مسول فروم نویسی ان ای شو دست به قلمت خوبه

الانم که با دوستم کل کل نمیکردی خطاب قرارت نمیدادم

• داداش ببخشید ولی تو فاصله ۵۰ خونگیت کلا ۳۰ ناتار هست به این نمیگن اینهمه ناتار دور منو ندیدی یادت تو پست قبلی بهت گفتم که تو ناتارهات فقط تو یه بعد هستن ولی ناتارهای من تو ۴ بعد هستن متوجه منظورم نشدی الان با رسم شکل بهت یاد میدم . وقتی میگن این همه ناتار اطراف منو ندیدی یعنی اینجوری

الان ۲۶ تا ناتار تو فاصله ۲۰ خونگی هست نه مثل شما ۶ تا ناتار فاصله ۲۰ خونگی .

داداش ما با بازی کردن رو اک تریدر مشکلی نداریم و یا با مولتی بازی کردنت مشکل ما اینه که روی اکانت ها پلی میدی و ۱۰ تا اکانت از ۳ اتحاد مولتی اکانت تریدر ناتار اطراف کپ شما هم هست و از رو اکانت تریدر ناتار نامه میزنی بعد میای تو فروم میگی من فقط یه اکانت دارم مشکل این جمله ات هست که داری در برابر حقیقت مقاومت میکنی و هر چی بیشتر مقاومت میکنی داری بیشتر اعتبار خودت رو زیر سوال میبری .

به قول قدیمی ها نرود میخ آهنی در سنگ

باشه داداش شما درست میگی و من اشتباه میکنم

شما اصلا رو اکانت تریدر بازی نمیکنی

اصلا اطراف کپت ده اکانت مولتی از اتحادهای تریدر ناتار نیست

شما فقط ناتار رید میزنی و چیز دیگه نمیزنی

شما پلیر حرفه ای و ما پلیر نوب

کلا از این لحظه هر چی آقا رضای گل بگه درسته

و من از همه دوستان عذر میخوام که وقتشون رو گرفتم .

• الان بخوابیم با خیال راحت یا بیدار بمونیم . گندم منفی اعمال میشه؟ نمیشه؟ برنامه چیه

ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام

ساعت ۱۲ شد و رد شد

میخواین تایم بدین رد میشه درست تایم بدین

ما معطل شما نیستیم که

میگفتن 10 ساعت دیگه

مشکلی نبود

میرفتیم 10 ساعت دیگه میومدیم

اینکه برا وقت و اعصابمون ارزش قايل نیستن اذیت میکنه