نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام‌دوستان

حاجی این‌لینک اتک توش کاتا وجود نداره مگه میشه با نیرو خالی جایی و صفر کرد ؟ این پست شما بیشتر این معنی و داره که اگه حتی نیرو های مارو بکشین ما مولتیاتونو کاتا میکنیم . اگه چیزی غیر از اینه لطفا مارو هم‌روشن کنید

موفق و پیروز باشین

• سلام‌دوستان

حاجی این‌لینک اتک توش کاتا وجود نداره مگه میشه با نیرو خالی جایی و صفر کرد ؟ این پست شما بیشتر این معنی و داره که اگه حتی نیرو های مارو بکشین ما مولتیاتونو کاتا میکنیم . اگه چیزی غیر از اینه لطفا مارو هم‌روشن کنید

موفق و پیروز باشین

• سلام‌دوستان

موفق و پیروز باشین

سلام عزیز

صرفا جهت اطلاع

• خطاب من خدمت ادمین سایت

داخل بازی که حیثیتتون رفته

داخل فروم حداقل اون فضای توهین و فحش رو باب نکنید

اگه هرکسی میتونه فحش بده توهین بکنه و فقط پست ها پاک بشه

فحش دادن ، توهین کردن برا ما قفل نیست

هفت جد و اباد طرف رومیاریم جلو چشمش

میاد میگه مدیر فروم چرا پاک میکنه پستمو پارتیم کلفته بن هم بکنه سریع برمیگردم دوباره

اسپید ترا نمونه ی خاص تراوینه

• سلام بهنام جان شما منو میشناسی اما مطمئنن یادت نیست از کجا

بهنام جان این اتکا مطمئنی قبل اتکا بچه های شما بودن ؟ شخص خودم تو یروز ۲۰ کی گرز ۵ کی تیکی سر دف ریختن تو ناتار و مولتی لاست دادم‌اما اصلا چیزی نگفتم چون شاید طرف مقابل اینجوری دوست داره بازی کنه اما اینی که بچه ها ی ش ش اینهمه اول کتمان میکنن بعد میگن زدین ما زدیم و درک نمیکنم .

امیدوارم از بازی لذت کافی و ببرین

موفق باشین

• شخص خودم تو یروز ۲۰ کی گرز ۵ کی تیکی سر دف ریختن تو ناتار و مولتی لاست دادم‌اما اصلا چیزی نگفتم چون شاید طرف مقابل اینجوری دوست داره

با سلام

کی؟ کجا؟ چطور؟

شاید باورتون نشه ولی این دیگه واقعا برای من قفله! بیایید بگید چجوری دف ریختید که من از کنجکاوی دارم می میرم^^

جدا از شوخی بحث دیگه داره به جای باریک کشیده میشه

تمامی کسایی که دارن اینجا بازی میکنند همه آدم بزرگ هستن و درک و شعور به اندازه کافی شکر خدا همه داریم

این موضوع دو راه حل داره یکیش همینه که انقدر مولتی همو بزنیم تا یکی بیخیال داستان شه یا مولتیش تموم شه

یکی دیگه دو طرف مشکل رو بپذیرند و بیان با گفتگو مشکل رو حل کنن و گذشته فراموش بشه وهمینطور لیدرای محترم با مسببین این عمل به شدت برخورد کنن یا به طرف دف ندن بزارن ساید مقابل خودش ترتیب طرف رو بده

اگر این اتفاق بیافته که دو ساید مایل به خطم ماجرا هستن اگر نه از بالا خودشونم مایل به این جنگ به اصطلاح نیابتی هستن که جنگ رو به زمین فرعی بکشونیم که بنظر شخص خودم برنده ای نداره یکی همرش زخمی میشه یکی 4 تا مولتیش میپره و تر و خشک باهم میسوزن

خودمون با دست خودمون بازی رو داریم خراب میکنیم به شخصه این سبک بازی باب میلم نیست مطمعنم با 90 درصد دوستان هم عقیده ایم و نگذاریم اون 10 درصد به ظاهر دوست بازی رو برای همه خراب کنند

چه دوست چه رقیب هر کی میخواد باشه

• سلام بهنام جان شما منو میشناسی اما مطمئنن یادت نیست از کجا

بهنام جان این اتکا مطمئنی قبل اتکا بچه های شما بودن ؟ شخص خودم تو یروز ۲۰ کی گرز ۵ کی تیکی سر دف ریختن تو ناتار و مولتی لاست دادم‌اما اصلا چیزی نگفتم چون شاید طرف مقابل اینجوری دوست داره بازی کنه اما اینی که بچه ها ی ش ش اینهمه اول کتمان میکنن بعد میگن زدین ما زدیم و درک نمیکنم .

امیدوارم از بازی لذت کافی و ببرین

موفق باشین

مصطفی جان من ارادت دارم خدمتت مگه میشه بچه های se رو یادم نباشه

ولی داداشم این اتک ها مال 4 5 روز پیش هست بچه های ما دیشب باز شروع کردن ب این کارها

• موصطفی جان من ارادت دارم خدمتت مگه میشه بچه های se رو یادم نباشه

ولی داداشم این اتک ها مال 4 5 روز پیش هست بچه های ما دیشب باز شروع کردن ب این کارها

مخلصم بهنام جان

داداش گلم این قضیه از یجایی شروع شده بلاخره یجاییم تمام میشه (حالا به هر بهایی که دوطرف میدن ) اگه منو بشناسی میدونی من اصلا اینکارارو نمیکنم اما به کسی هم خرده نمیگیرم همه امدیم بازی کنیم که سرگرم بشیم یکی هم اینجوری حال میکنه اما حرف من این بود بجای کتمان مثل خیلیا که امدن گفتن زدیم و میزنیم همین کارو کنن بازی با کل کلش قشنگ میشه البته کل کل درست و بدور از توهین

این اخرین پست من بود اونم به احترام بهنام جان

روزگار خوش

• سلام و درود

در شب گذشته اکانت XxX که از خوردن کپ اکانت های مولتیش به شدت عصبانی بود تصمیم انتقام از سلطان امیر علی zapar zapar گرفت و شبانه برای خفت او اقدام کرد...

نتیجه شد این :

واکنش سلطان امیر علی هم به این خفت زیبا این بود :

پ. ن: کلا امیر علی ها رو نمیشه کنترل کرد 😘

پ. ن: شب ها که ما می خوابیم امیر علی ها بیدارن 😘😘

• سلام و روز بخیر خدمت همگی

در واقع تو تمام ورژن های تراوین گیج کوچیک و بزرگ خزانه رو پشتیبانی نمیکنن اما اینجا کلا داستانش تو همه امور متفاوته و یکی از دوستان که دو سرور اخیر این سایت رو بازی کرده بود این قابلیت گیج بزرگ تو این سایت رو به ما گفته بود و بخاطر همین بچه ریختن تموم گیج بزرگا رو بلند کردن.😬

و در مورد اتک دیشب برای بلند کردن کتیبه چکمه با رصدی که از هیرو کرده بودیم دیدیم کلاه خودش عوض شد و مطمئن بودیم که هیرو با همر(دمپایی) نیست اما کلا با توجه به شرایط سرور همیشه انتظار داریم تو ده دقیقه آخر یه هیرویی از یه جایی لانچ بشه برا همین دف ثابت رو تمام کتیبه ها هست همیشه اما اینبار هیرو از فاصله بیش از یک ساعتی لانچ شد که خیلی راحت هدف تشخیص داده شد و اتک ناکام موند.

و در نهایت این قلب تقدیم به بر و بچ اکانت Honors Theif و دست اندرکاران♥️😌

• سلام دوست عزیز

وقتی میگیم مولتی بازی خلاف هست . وقتی میگیم رو بات گذاشتن اکانت خلاف هست وقتی ... شما در جواب میگین اینجا اسپیدترا هست نه تراوین .

حداقل یه زحمت کوچیک به خودتون میدادین میرفتین توی توضیحات کتیبه میخوندین ببین چی نوشته شده در موردش .

البته تقصیر خودتون نیست از بس با مولتی و بات کار کردین یکم حس و حال و لذت بردن از تراوین رو فراموش کردین و شدین فقط مثل یه ربات که باید یه سری کارها رو انجام داد .

تو خود تراوین هم هر سرور یک سری قوانین عوض میشن که باید بری چک کنی و متوجه بشی این که دیگه به قول خودتون یه سرور مجزاست و فقط گرافیکش شبیه تراوین هست .

با تشکر از پلنر محترم که این پلن خوشگل رو رفت و با تغییر تجهیزات هیرو مثلا میخواست بگه اتک فیک هست . داداش داری اشتباه میزنی اولین تیمی که اومد برای گمراه کردن فیک هیرو و اتک ریل بدون هیرو رو زد ما بودیم حالا میخوای بلایی که خودمون سرتون آوردیم رو سر ما بیارین . خخخخخ

امیر علی جان اول برو سعی کن اتک هاتون رد بشن بعد بیا از تاثیر کتیبه روی پلنتون صحبت کن . بر فرض که خزانه رو هم زده بودین با چی میخواستین بردارین کتیبه رو ؟

پ . ن : میان پلن میزنن و کلا میرن تو دیوار و بعد میان شاکی میشن چرا خزانه تخریب نشده . از دوستان شمال شرقی خواهش میکنم یکی اینو توجیح کنه که داداش اگه خزانه هم تخریب میشد باز کتیبه سر جاش بود .

پ . ن : آرمین جان شرمنده میوه تو ده ایمورتال زیاد بود و متوجه نشدیم جای کتیبه چی رو برداشتین . فقط اگه بادمجون بوده حواستون باشه خراب شده و ممکنه باعث ایجاد حالت تهوع بشه براتون با احتیاط مصرف کنید لطفا

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• متاسفانه نميشه مسج هاي شخصي رو اينجا كذاشت وكرنه واكنش ها ديدني تر ازين بود :D:D:D

از كري خوندن اولش تا خواهش و التماس بعدش براي وقت خريدن كه دف برسه و دوباره شاخ شدن!

بيام اخلاقي: باور كنين يه بازي ارزش بوقلمون بازي رو نداره (كيبوردم عربيه)

متاسفانه اشتباه كردم اما جبران ميشه نكران نباشيد.

• امین جان من خودم هیچ وقت مولتی رجیستر نکردم ولی اکثر کسایی که منو میشناسن میدونن که اول سرور با ۳ تا اکانت میام ولی آخر سرور حداقل یه اتحاد ۶۰ اکانتی دستم هست ( البته دیگه پیر شدم و حال و حوصله اینکارها رو ندارم ) کسی نمیگه مولتی کشیدن راحت هست و ... ما میگیم خلافه اون کسی هم که میره بانک دزدی میکنه بالاخره سختی های خودش رو داره ولی آیا باید بیام بگیم چون سختی کشیده پس اشکال نداره بره پول رو بدزده ؟

خب مزایای مولتی کشیدن چی هست ؟

۱- دف سنگین داری و خیالت راحت هست که کسی بهت اتک نمیده و اگر هم اتک بده رد نمیشه .

۲- منابع نامحدود داری و هر چندتا همر که دلت بخواد میتونی روی اکانت بکشی

خب معایب این کار چیه ؟

۱- ریزش پلیر و کم شدن بازیکن ها در سرور . حتی اونایی هم که مولتی میکشیدن بعد از یه مدت خسته میشن و میرن از سرور

۲- عدم وجود هیجان در سرور ( الان سرورها شده یه مشت مولتی و اکانت از اول سرور دف و همر میکشن که آخر سرور فقط بزنن به واندر هم )

۳- بی فایده بودن پلن ها به خاطر حجم بالای دف تو سایدها و در نتیجه از بین رفتن انگیزه برای پلنرها

حالا هی بیاین بگین چون مولتی کشیدن زحمت داره پس مولتی بازی خوبه

در مورد گیج بزرگ که میگی باگ هست . اگر تو توضیحات نوشته شده بود که این تاثیر روی خزانه و شگفتی جهان نمیباشد حرف شما کاملا درسته امین جان ولی اینجا قشنگ نوشته که فقط شگفتی جهان پس دیگه باگ نیست .

اگر هم بر فرض که دفی جلوتون نبود و کتیبه رو بلند میکردین باز هم میگفتین که این یه شوخی بود ؟

فکر نکنم بلند کردن لنگه دمپایی برای زدن کتیبه شوخی باشه .

پ . ن : خوشحال میشیم دست از شوخی بردارین و اون همر خوشگلاتون رو بلند کنین تا ببینین بدون مولتی چقدر دف میشه ساخت شاید به راه راست هدایت شدین و دیگه مولتی نکشیدین 8o8o8o

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• خیلی خوش حال شدم که فهمیدم بالاخره افشین اولین خفت سرورش رو زد

حقیقتا لینک زیر رو که دیدم خودم 1 روز دپرس بودم...

بوسه ی رعدای بی قرار به نیزه های نیزه دار :

خلاصه فک کنم خسارتی که خودتون خوردید از خسارتی که به ما زدید بیشتر بود...

• خیلی خوش حال شدم که فهمیدم بالاخره افشین اولین خفت سرورش رو زد

سلام علیکم :)

آقا منم خوشحالم از خوشحالیت . از اون مدل رعدا زیاد هست . رعد واسه زدنه . یا خفت میشه یا دیوار . اصلا مهم نیست . تو اگه بودی رو اکانت و حجم شارژ رو میدیدی ، اصلا خوشحالی نمیکردی :))

اینکه رعدا موندن و بقیش رو هم نفرستادم واسه روبوسی هم بر میگرده به شرایط سرور و گیر کردنا .

• امین جان سلام

متاسفانه شنیدم از بچه ها که گویا کسالت داشتی. خوشحالم میبینم بهتری. دورا دور جویای احوالت بودم امیدوارم سلامت باشی عزیز.

والا امین جان من خیلی ماشین حساب به دست نیستم ولی حالا که بحثش پیش اومد شما که اهل حساب و کتابی پس قربون دستت این عکسای زیرم بذار کنار خفت دیشب افشین یه حساب کن ببینیم کی خسارت دیده کی سود کرده؟ ;)

پ.ن: یه 50 کی پیاده بغل اون رعدای بد بخت میذاشتی ثواب داشت بخدا.

• البته کتیبه گیج واقعا کارایی خاصی نداره جز یونیکش تو موارد خاص یا مثلا بزرگش تو موارد اینسرت کتیبه :دی اما کلا شما اگه می خواستی هم فکر نکنم توانایی زدن کتیبه دیگه ای رو داشتی گل! صرفا یه سری گیج رو زمین بود شما تونستین بزنین:دی این رو هم اضافه کنم این کتیبه وقتی مفید هست (البته تو این سرور) که کتیبه ای دیگه ای هم کنارش باشه که شما کتیبه های دیگتون از گیجاتون کمتره :دی در مورده این نیمچه همر هم خواستیم یه گندم خوری آزاد شه و از اول از اون جا که همه همرهای ما گرزی بود! خواستیم یه تنوعی ایجاد کنیم یه تبرم کشیده باشیم اینم خورد خورد با غارت ناتار ساختیم یا باید میزدیمش دوباره به خود ناتار یا دوستان کلاه بردار:دی که پوینت خوبی بگیریم که دومی رو انتخاب کردیم البته با توجه به دف؛ ناتار پوینت بیشترری می داد!:دی و ما اشتباه فکر کردیم..

نکته بعدی

البته من یکی از موافقین مولتی بازی هستم و همچنین این مثال شما از ریشه غلط هست چرا که کلمه غارت تو تراوین خودش یعنی دزدی! بنابراین میشه گفت یه مشت دزد دور هم جمع شدیم :دی حالا دزدی که از دزد بزنه میشه شاه دزد! و مولتی بازی میشه یه هنر دزدی! بنابراین اگه دزدی با بانک رو مثالی برای مولتی بازی بزنیم نادرست هست!

نکته بعدی تو یه سری موارد باهات موافقم مولتی بازی به روش سنگین باعث میشه ریزش و این داستانا باشه اما چیزی که مهمه به نظرم سختیه کارشه خیلی ها این سرورها راحت می تونن مولتی بازی کنن خیلی ها رو این سرور دیدم که اصلا تو سرورهای اصلی نزدیک تاپ ۱۰ هم نمیشدند چه برسه بهش فکر کنن اما این جا راحت و با خرج کردن میتونن بهش برسن در صورتی که تو سروهای ما قبل این نمی تونستن چون زحمت داشت و فقط خرج کردن کافی نبود هنر داشت یادمه سرور آخر ای آر ما ۴۰ تا مولتی داشتیم انقدر بن شد مولتیا با این که کارمونو بلد بودیم مجبور میشدیم از سیستم های کافی نت و سیستم های مختلف و دستگاه های مختلف برای اثبات ای پی مک متفاوت اقدام کنیم که خیلی سخت میکرد و کمر شکن بود البته اون جا هم بود اما مولتی بازی میشد برای افراد خاص نه صرفا همه و این مدلی نبود امروز تصمیم بگیرم مولتی بازی کنم فردا ۱ غارتو بگیرم و غارت میلیاردی نداشتیم مگه تو موارد خاص! حالا این که بره رو ۲-۳ میلیارد غارت که یه جوکه! اگه اون قوانین این جا اجرا شه نهایتا ۱۰-۱۲ تا بازیکن تو کل ۴ ساید بتونن این مدلی بازی کنن در نتیجه حجم دف و همر نا خودآگاه حذف میشه و همچنان بازی پابرجاست کسایی که بودند می دونن ما سرور آخر ۹۰ درصد سایدمون جنگی بود و بیشترین لذت رو بردیم حدود ۷۰ نان کپ و کپ از ساید مقابل صفر کردیم اما این جا حتی نمیشه به جنگی بازی کردن فکر کرد و زدو خورد کافی رو نداره چرا که اول و آخرش دیواره در صورتی که اون سرور یه همر ۳-۴ جا میرفت بر میگشت البته به قول شما و ما این جا اسپیدتراست و قوانین خاص خودشو داره با این حال این همه یوزر و ساپورت کردن داشتن بات ؛ داشتن اسکریپتای مهم تراوین خودش عالیه و تا این جا عملکردشون در حدی بوده که برا اوقات فراقت بیای یه وقتی بگذرونی ..

نکته بعدی اشکالات کتیبه گیج بود که گفته شده

اشکال بعدی غارته! شما انبارت پر باشه و یه مقدار اونی که عشقش میکشرو بیشتر بر میداره در صورتی که اصولش این نیست! نمونش این زیر هست..

Screenshot_2020-04-29_Travian_tx26.png

در ضمن ناصر جان من اسم شمارو تو سرورهای رسمی اصلا نشنیده بودم و فکر هم نکنم اگه مولتی بازی برداشته بشه و همه از ناتار با این سطح سختی که com یا ir داشت بازی کنن بتونی همین همر این جا هم بکشی! چرا که همش لاسته! به نظرم تراوین از وقتی که تعداد بازیکنش رو از دست داد دیگه هیچ وقت اون تراوین قدیم نشد قدیم شما ریجستر میکردی دقدقت این بود که که ۲۰-۲۰ هر چی اکانت توتن هست فارم کنی الان این جا شما اکانت بسازی میشی لیدر بین المللی :دی بازیکناتونم میشن هولدر جهان! اینه که به نظرم این بحثها کلا بی فایدست و دوره تراوین خیلی وقته تموم شده!

اینم یه اتک از شمال غرب رو جنگ یونیک که دیوار شدن..

Screenshot_2020-04-29_Travian_tx24.png