نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• با سلام و خسته نباشید

دوست عزیز اکانت Open grave از تابلو ترین اکانتای سرور بود که مجید اول سرور گفت سپردمش به بچه های NE و این اکانت از اول سرور مثل بعضیا زیر چادر نبوده و از قضا خود شخص بنده و امیر علی اون اکانت رو کشیدیم بالا و خودمونم کتیبه رو زدیم. تازه این کتیبه تو 10-15 خونه ای اکانت shaniz بود اما ایشون میل به چکمه بزرگ داشتن و این لطفو کردن که کتیبه رو ما بزنیم:) مشکل اینجاس که لیدرای شما حتی به خودشون زحمت ندادن از این اکانت یه اسکات بزنن یا حتی برنامه ای برای زدنش داشته باشن.

ساید شمالغرب حتی از این اکانت یه اسکات هم نداره شما چطور میتونی بگی که خزانه اینو 0 کردید؟؟ اونم همون ساعت آزاد سازی کتیبه هااا؟؟؟ چون خود من روی این اکانت لاگین داشتم. اگر لینک یا گزارشی بعنوان سند داری ممنون میشم رو کنی در غیر اینصورت باز یک داستان دیگه داری میسازی علیه NE

این نتیجه سهل انگاری خودتونه و بهتره قبولش کنید. از خود بنده چشمان زده شد نفر اول اومدم اشتباه خودمو قبول کردم و تمام

بحثی هم درباره متا شد دوست داشتم نظر شخصی خودمو بگم.

مورد اول تا اونجا که یاد دارم هیچ متا 3 به 1 پایدار نبوده و آخرش یکی بوده که بزنه زیرش البته امیدوارم متاتون پایدار باشه دوستان;)

مورد دوم خیلی از دوستانی رو میشناسم که تو خاک NE نیستن اما چشم دیدن واندری که بخواد توش زنوس دخیل باشه رو ندارن (رجوع شود به سرورهای .ir)

مورد سوم که رزومه زنوس میگه واندری که بخواد خارج از خاک NW صد بشه یا باید اسم زنوس روش باشه یا باید 0 شه

این ها تجربیات شخصی خود بنده هست

پ.ن: تو دیگه از شرف صحبت نکن که کل پلیرا خندشون میگیره:D:D:D

دوستیتون پایدار:love:

• سلام خدمت همگی

1 > 3

امروزگفتم یه پست نیمچه تحلیلی از میزان همر های دف شده روی ساید قدرتمند NE بزارم

مجموع پوینت دفاعی 20 اتحاد اول ساید NE حدود 6,349,000 ( به حروف : شش میلیون و سیصد و چهل و نه هزار ) میباشد

حالا موفقیت بزرگ بدست آمده در میان این حجم از اتک ها که حاصل همکاری سه ساید بسیار بسیار قدرتمند حریف بوده شامل یک عدد همر 80 ک تبری بوده فقط ! که همری که دیوار شد هم 150ک گرزی بود و همر دوم نیز زخمی شد .

حالا ممکنه بگن همر ها جنگی بوده که درست میگن منتهی 6,349,000 همر بزنی 80 ک تبری بگیری نشان از قدرت متای 3 ساید حریف دارد.

هرچند چندین همر در این بین کاملا توانایی تبدیل به همر واندر زن داشتند حتی اگر کتیبه جنگ آموز دریافت نمیکردند میتوستند رمر بکشن برای واندر

در این بین هم دف کشته شده از ساید NE به هیچ عنوان قابل برگشت نبوده و دوستان دنبال راه چاره برای این اندوه بزرگ هستند.

پ.ن: داش امین انشالله هر چه زود تر خوب شی داداشم , این 200 ت هم همونیه که ای ار وقتی همر ما 200ک گرزی بود ایشون بیگ همرش 70ک گرزی داشت .

پ.ن2: فحش باد هواست , حالا تا صبح فحش بده ما که مشخصه کی هستیم چی هستیم , شما هم میشناسن :دی فشاری نشو فقط.

پ.ن3: میبینم از زیر چادر در اومدی کسگم.

• ایشون همون دوستی نبودن که گفتن ما اومدیم برا خودمون بازی کنیم به ما کار نداشته باشین؟

وات ده فاز یا سیدی

چرا حرفای خودتونو زیر سوال میبرین؟

ما بیشتر نگران این حجم از ادمایی هستیم که ۲شخصیت متفاوت دارن

یکی خوب و پاک و مظلوم

یکی هم .... الله اکبر

پ.ن: شهریار عزیز شما تا وقتی شمال شرق بازی میکردی اجازه مایک گرفتن نداشتی حالا رفتی ساید دیگه شدی فروم نویسشون؟دیگه برا همه اره واسه ماهم اره؟ خدایی اگه میثم دست تو و حسین فستر رو نمیگرفت الان میتونستین توی همچین سروری بازی کنین و ادعای پلیری واسه خود مارو داشته باشین؟

پ.ن: باشد تا کسانی که نمک خوردند،نمکدان نشکنند که این کار جزای سنگینی دارد. (سوره هدایت.ایه ۸۵)

• با سلام

شنیدم دم از این میزنین که بچه های se دف میریزنن تو اکانت هایne

شما هم مظلوم هستین نه؟؟

اینم سندش

شهریار جان یه عکس بزار سر و تهش معلموم باشه

خب لیدرای SE انگاری کثیف بازی کردن رو دوست دارن ، باشه اشکالی نداره

تا اینجای بازی تیم ما با توجه به احترامی که برای امید عزیز و آقا رضا قائل بود جوابی به این گستاخ بازیتون نداده بود اما ...

خبر آمد ، خبری در راه است .....

پ.ن : هر عملی عکس العمی دارد .

ادریس ناتار

• شما اول اینکه بری اسم من رو با یکی دیگه کنی برو بیین من نیاز ندارم به کمک کسی

یادم نرفته چند سرور براتون دف کشیدم رو اکانت های اقا نعمت همین اسپیدترا

چند تا اکانت مولتی کشیدم واسه اقای ادریس و اقای امیر

بعد شما برین پرسین من نیازی به کمک کسی نداشتم

برو پرسجو کن من سرور های ۱ چیکار کردم

سرور ۲ راند ۱ بعد فیلتر بازی کردم

بعد اسپید هم اسپید های قبلا که من با اقای کیوان بازی میکردم

بعد من تا الان ننوشتپم چون احترام بعضی ها مثل اقا میثم و اقا تورج و خانمشون رو داشتم

از اونجایی شروع شد همون اقا میثم اومدن اومدن تیم اسپیک neبهم گفت اقا پارسا گفته من sw بازی میکنم و دروغی بود واسه ید کردن من بین شما

و اقا نعمت چند سرور من می اومدم بازی کنم و باهاتون بازی کنم گفت اون قضیه نباشه

بعد از اکانت گرفتم از اقا حمید یا حامد بود

بعد کشیدم بالا

بعد به حسین گفتم بهم گمگ کن کن که بعد منو زد و خواست صفرم کنه

بعد دیدم شب صبح نشده اقایی که بهم اکانت رو داده پسورد رو عوض کرده و اقا نعمت منو بن کرده

حسین فستر یک کس دیگه اس من یک نفر دیگه

• اقا ادریس من با شما کاری ندارم

چون من از یک چیزی بدم میاد اونم دروغه

کسی میاد منو وصل میکنه به یکی و هزار چیز بهم میبنده

من دوست داشتم این سرور پیش شما بودم

ولی چون بعضی از بچه هاتون دوست ندارن دیگران پرابال پیدا کنه و زیر چتر خودشون باشن و اخر بگن این اکانت من بودو که اینقدر فلان کردم

• درود بر تو عزیز

خسته نیاشید

دمتون‌گرم خوب پلن و تشخیص دادین

و حواستون بود

هم شما و هم پلنر ما خسته نباشن

• دوست عزیز،دقیقا یک روز قبل اینکه NE بیاد رو دهکده ی من و ما پلن بریم رو NE از اکانت لیدوکائین و ایشی زاکی و چند تا اکانت دیگه رو همه مولتی های من دف اومد،باید عکس میگرفتم تو فروم میذاشتم؟؟؟؟همونجا لاست هم دادم اما چون بازیه و هرکاری تو بازی میکنن چیزی نگفتم،ولی برای شما مثل اینکه اون مثال صدق میکنه که میگن مرگ خوبه(دور از جون همه ی عزیزان) ولی برای همسایه!!

شما هرکاری بکنین خوبه ولی دیگران دف بریزن بده؟

• دوست عزیز،دقیقا یک روز قبل اینکه NE بیاد رو دهکده ی من و ما پلن بریم رو NE از اکانت لیدوکائین و ایشی زاکی و چند تا اکانت دیگه رو همه مولتی های من دف اومد،باید عکس میگرفتم تو فروم میذاشتم؟؟؟؟همونجا لاست هم دادم اما چون بازیه و هرکاری تو بازی میکنن چیزی نگفتم،ولی برای شما مثل اینکه اون مثال صدق میکنه که میگن مرگ خوبه(دور از جون همه ی عزیزان) ولی برای همسایه!!

شما هرکاری بکنین خوبه ولی دیگران دف بریزن بده؟

بله درست می فرمایید ولی اون حرکت در جواب دف ریختن های اکانت kaspersky بود

چرا صحت اتفاق رو از خود پلیرش نمی پرسید ؟

چوب اشتباه همچین اکانت هایی رو ، امثال شما که دارید زحمت می کشید و همر می سازید میخورید

شما اول باید جلوی دف سازای ساید خودتون رو می گرفتید بعد گلایه می کردید

ما چندین بار ازتون خواستیم که باهاشون برخورد کنید ولی انگار تیم لیدری SE با این موضوع مشکلی نداره

• بله درست می فرمایید ولی اون حرکت در جواب دف ریختن های اکانت kaspersky بو

اگر پلیری کاری میکنه با خود پلیر برخورد کنید،مگه من نمیتونم تو مولتی شما دف بریزم یا مولتی هاتون رو چیف و کاتا کنم؟ اکانت لیدوکائین جزو اکانت های اصلی ساید شماست،برای منم کاری نداره آمار مولتی های شما رو دربیارم،الان هم دارم میگم اگر اکانت من فقط یدونه لاست دیگه سر این کارها بخوره بیخیال بازی میشم و هرچی همر و مولتی دارم میذارم برای بازی کثیف،اونوقت ببینیم کی بیشتر ضرر میکنه،شخصا برای من هیچوقت صد کردن واندر مهم نبوده و نیست،فقط اومدم کنار دوستان چند ساعتی رو خوش باشم،رو همین حساب زدن واندر هم برام لذت چندانی نداره اما پاش بیافته همرها رو میذارم تک تک مولتی ها رو 0 میکنم ،خواستید هم دف کنید مهم نیست اما باید کل دفی که برا واندرتون دارید میسازید جمع کنید برا 0 نشدن مولتیهاتون

موفق باشید

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT ().

• اگر پلیری کاری میکنه با خود پلیر برخرود کنید،مگه من نمیتونم تو مولتی شما دف بریزم یا مولتی هاتون رو چیف و کاتا کنم؟ اکانت لیدوکائین جزو اکانت های اصلی ساید شماست،برای منم کاری نداره آمار مولتی های شما رو دربیارم،الان هم دارم میگم اگر اکانت من فقط یدونه لاست دیگه سر این کارها بخوره بیخیال بازی میشم و هرچی همر و مولتی دارم میذارم برای بازی کثیف،اونوقت ببینیم کی بیشتر ضرر میکنه،شخصا برای من هیچوقت صد کردن واندر مهم نبوده و نیست،فقط اومدم کنار دوستان چند ساعتی رو خوش باشم،رو همین حساب زدن واندر هم برام لذت چندانی نداره اما پاش بیافته همرها رو میذارم تک تک مولتی ها رو 0 میکنم ،خواستید هم دف کنید مهم نیست اما باید کل دفی که برا واندرتون دارید میسازید جمع کنید برا 0 نشدن مولتیهاتون

موفق باشید

سلام و درود آرش جان

گفتم این داستان رو توضیح بدم

چندین بار مولتیای ما رید خورد از ساید شما و ما در جوابش مولتیاتون رو رید زدیم و همه مدارکش هم هست که تلگرام یا واتس آپ میفرستم براتون...

بعدش یک پله پلیراتون پیشرفت کردن و این سری 8 موج گذاشتن رو کپ اکانت مولتی ما و ما اینسرت کردیم اومدن انبار و گندم زار 18 زدن که عکس این هم پیوست میفرستم براتون و در جواب ما کپ مولتی تو اس ای زدیم...

و داستان دف ریختن هم همینطور شروع شد....

اون موقع که آقا رضا استیل و ادریس جان اومدن گفتن این حرکت رو ما هم میتونیم انجام بدیم و نمی کنیم و از همه می خواییم که اونا هم انجام ندم شما کجا بودی؟؟

مشکل اینجاست که فکر می کنید مولتی زنی و دف ریختن واسه ساید ما قفله و برای شما و سایدتون مشکلی نداره...

اگه قراره جمع بشه این داستان از ساید خودتون شروع کنید به تذکر دادن و قطع شدن این حرکت و در عوض من هم تضمین میدم از ساید ما همچین حرکتی نبنید...

در غیر این صورت کاری که عوض داره گله نداره

پ. ن:ممنون از همه دوستانم که پیگیر حال و مراحل درمانم هستن ❤️

• اگر میخواین اینطوری ادامه بدین باید خاطرنشان کنم که ماهم بلدیم

در صورتی که ساید جنوب شرق بخواد به همین روش ادامه بده مطمئن باشید نمیذارم حتی ۱ ساعت هم بخوابین

تذکر اخر بود و دیگه تذکری در کارنیست

سلام دوست عزیز

نمیدونم چرا دوست دارید فقط جو فروم رو عوض‌کنید یجوری حرف‌میزنید انگار خودتون پاک و منزهید ولی بقیه شیطان رجیم! ^^^^^^

چندتا چیز رو گفتن بدونید بد نباشه به هر حال فکر نکنید فقط شما بلدین حرف بزنید بقیه زبون ندارن ! نکته اول این که اون موقع که از طرف شما تو اکانتای بدون اتحاد دف ریخته شد و تلفاتش برای ما اومد باید فکر بعدشم میکردید ، اولین بار شما این کارو کردید که من فقط نیومدم مثل بچه کوچولو های شما برم دست بزرگترمو بگیرم بیام ، اقدام به تلافی کردم که سریع اومدید تو فروم پر کردید ! و بعد دوباره همون کارو کردید بازم کسی نیومد چیزی بهتون بگه ، به هر حال هر اقدامی که با قوانین درج شده بازی در تضاد نباشه ایرادی نداره . کسایی که منو میشناسن میدونن دروغ نمیگم چون اصلا احتیاجی بهش ندارم دوست داری باور کن دوست نداریم به شمشیر محافظم ;)

نکنه دوم هم اینه که هیچ کدوم از کارهایی که توسط این اکانت انجام شده با تیم لیدری هماهنگ نشده ، بیخودی چیزیو به ساید نچسبونید .

و یه چیز دیگه اینجوری که من اطلاع دارم اسم بازی تراوینه نه سیمز ( البته شاید اسمش عوض شده من نمیدونم!) توقع ندارید که به زور یه بات و یه تعداد نا محدودی مولتی پلیر بشید دیگه زیادی بازیو آسون میگیرید یکم سختش کنیم براتون لذت بازی زیاد شه ^^ کار کثیفیم نیست وقتی به سمت صنعتی بازی کردن میرید باید توقع پیامدهاشم داشتع باشید دیگه به هر حال ، یه ضربالمثل قشنگی هست که میگه هر که بامش بیش برفش بیشتر :/

پ.ن : زیادی بازیو جدی نگیرید شل کنید لذت ببرید تهش یه بازیه ولا غیر . ;):)

شاد باشید

• سلام عزیزم

مگه من گفتم نمیتونین انجام بدین،من گفتم اکانت لیدوکائین مستقیم اومده دف ریخته رو مولتی من،اما من هیچی نگفتم و فقط دف ها رو بک دادم،اما تا رو مولتی بچه های شما دف میاد همه میریزن فروم و عکس میذارن،نکنه به قول شما عکس گذاشتن وتو بوق کرنا کردن برا ما قفله؟الان هم من مشکلی ندارم با این موضوع،گفتم دف بیاد رو مولتی من منم مستقیم شروع میکنم مقابله به مثل،حالا شما برنامه تون چیه دیگه خودتون میدونین

• امیدوارم بحث دف ریختن روی مولتی ها هرچه سریعتر فیصله داده بشه و این بازی بیش از این لجن نشه تا بالاخره وقت لذت بردن ما هم از راه برسه
    بنده تضمین میکنم هیچ کاتا و یا دفی از اکانت ما روی مولتی های احدی نیاد

فقط رعد

دررابطه با اکانت اپن گریوزبنده اشتباه کردم و قبول میکنم اطلاعاتم غلط بوده و از تمامی دوستان به ویژه سپهر بابت اون سناریوی غلط عذر میخوام
    الحمدلله یاد نگرفتم پای اشتباهم وایسم

دوستان خواهشی که دارم یه ذره باهم مهربون تر باشید و نقد کنید و نکوبید

ارادتمند هر 4 ساید

• باز که سایت رفت به سواحل زیبای گ...

تایم رسیدن اسکات رو میبینید . تایم سیستم رو هم میبینید . چیزی حدود 2 ساعت داره میگذره و هنوز اسکات نشسته !

یه سوال دارم . الان اگه یه تیمی پلن رفته بود داستان چی میشد ؟!

همچنان هیرو اثر هنری نمیاره ! جناب مدیریت چرا جواب نمیدی ؟

• Started Engine .

بازیکنان عزیز انتقال سرور به پایان رسید و دیگه مشکلی نخواهیم داشت

باتشکر از شکیبایی شما

دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس را

مسئله اینه دوستان مدیریت بازی کمترین ارزش رو برای تک تک ما ها قائله و هرجور که دوست داره میتازونه

اتک لانچ کردیم از فاصله یک دقیقه ای با هیرو

نیم ساعته داره با پشم هاش بازی میکنه گیر کرده تو سرور

چیفر میزنیم همش یه هو میره میخوره تو سره هم

برای ساخت دوباره چیفرا باید چندین ساعت صبر کنیم

اتک لانچ میکنیم منابع بیاره یه هو یه حجم عظیمی منبع وارد میشه انبار گنجایش نداره سر میره

اگه واقعا اینجوری میخواییم ادامه بدیم عطاش رو به لقاش ببخشیم با یه خداحافظی اقا رسول رو خوشحال کنیم

هر سری هم میگیم جواب میدن این سری اوکیه قشنگ 2 ماهه داره سرور اینجوری اداره میشه

سرور بعدی تیم لیدوکاییئن حضور نخواهد داشت از الان دارن میگن زئوس و بابای زئوس قراره بیاد ما نمیاییم دوستان

اخرین سرورمون توی اسپید ترا خواهد بود

با تشکر