نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• با سلام

نمیدونم چرا بچه های شمال شرق چه برنامه ای میریزن ولی برنامه شون خوبه

چون هرکی تا چند وقت پیش بچه های شمال شرق رو نشناسه بود الان بازی میکرد الان میگفتن اره این یک دعوا واقعی هست

والا ما ندیدیم چیزی

مایی که از قدیم ایام باne بازی میکردیم میدونیم چخبره8o8o8o

با چند نفر از پلیر هایی که ساید های دیگه که حرف زدم هم نظر من بودن

میان میگن ما اتحادمون جدا شدیم

یکی میاد میگه ما یکی از اینا رو صفر کردیم

و اون گروه میاد بیاین ببینین ما هم یک ده رو هم صفر کردیم

بامزه نیست؟؟؟

اره خنده داره

ما تو فروم سرور های معمولی تو ir هم اینکارا رو کردیم

این چیز ها قدیمی شده واسه مون

در مثال بگم بهتون

اخرین سرور ۱ که بودیم یک سری

اس ای ۲ تا گروه بودیم

اتحاد امرداد

و یک اتحاد که اسمش رو یادم رفته ولی اسمش ایدین بود

اخر چی شد ؟؟

فکر میکردن که ما هم رو میزنیم و حذف میکنیم نه اینطور نشد

برین خودتون رو سیاه کنین

میتونین بهم پیام بدین ببینین چیزشد اخر اونجا

پس سیاه نمایی نمومه

اقای ادمین من درباره این سرور حرف زدم فقط یک مثال زدم

• اسم اون اتحاد swansبود

:دی

بله دعوا ساختگی این حرف من نیست حرف همه هست من به همه گفتم این زمان به نفعه ne هست دارن زمان میگیرن که بازیو به نفع خودشون بگردونن

• اسم اون اتحاد swansبود

:دی

بله دعوا ساختگی این حرف من نیست حرف همه هست من به همه گفتم این زمان به نفعه ne هست دارن زمان میگیرن که بازیو به نفع خودشون بگردونن

شمال شرق چ دو دسته چ یکپارچه نیاز به زمان کسی نداره

هر سایدی احساس میکنه میتونه بزنه سریع اینکارو بکنه

حداقل اینجوری شاید همرایی که قراره از این دوتا اتحاد به سر هم بخوره راهش کج میشه به سمت اون سایدی که به نظر خودش به ما زمان نمیده میخوره ، فلذا ما اینجوری راضی تریم

• تصاویری از درگیری شدید در شمال شرق :دی (البته بعد از درگیری خونین بین اکانت تریدر ناتار و یاغی که منجر به ضربه جبران ناپذیر به اکانت یاغی و تخریب فیدر 250 جمعیتی اش شد)

پ.ن: برای اینکه دعوا نامردی نباشه بهم جنگ آموز قرض میدن:/

• پ.ن: برای اینکه دعوا نامردی نباشه بهم جنگ آموز قرض میدن:/

سلام صادق جان

شما به عنوان ساید پنجم بازی وارد شدین الان با تنها کسی که رد و بدل دف و کتیبه ندارید رسول هست اونم بخاطر اینکه اکانت مولتی هانتر نمیتونید براش دف بفرستید یا کتیبه ازش بگیرید وگرنه معلوم نبود الان وضعیتتون چی باشه

بعد الان دنبال جابجایی کتیبه بین اکانت های داخل خود ساید شمال شرق هستید؟؟؟واقعا شرمنده ایم که ساید رو 2تیکه نمیکنیم چون زورتون به شمال شرق یکپارچه هنوز نرسیده با وجود 3یا 4 به 1

پینوشت :من خیلی ارومم توی فروم و معمولا پست اینجوری اصلا نمیذارم ولی واقعا گاهی اوقات مغزم سوت میکشه از یه سری پست ها

پینوشت: منظور از 3 یا 4 به 1 اینه که هنوزم نمیشه گفت شما یه ساید مستقل هستید یا یه اتحاد که چسبیده به 3 ساید دیگه

پینوشت: خودم به شخصه منتظر پلن جدید مشترک و سومین پلن روی اکانت خودم هستم

• سلام پویا جان

شبت بخیر

لقب ((ساید پنجم)) لقبی هست که توی اسپیدترا‌ مصطلح هستش چون اینجا از روز اول تمام سایدها معمولا یکپارچه و هماهنگ پا به سرور میذارن، حالا اگه یه تیم نخواد توی این چهارچوب فعالیت کنه و خودش سیاست ها و تصمیماتش رو مستقل تعیین کنه میشه ساید پنجم به گفته شما.

حالا جایی آیا گفته شده ما بعنوان ((تیم پنجم)) حاضر در بازی حق نداریم با هیچ کس مراوده و تعامل داشته باشیم؟ یا خودمون جایی گفتیم که ما قراره کنج عزلت بشینیم و با هیچ کس ارتباطی نداشته باشیم؟

اما بحث در مورد خودتون مگه نمیگید به تنهایی از پس هر سه تا ساید بر میاید در حالی که توانش رو هم دارید،خب دیگه این فیلم بازی کردنا توی فروم چیه پس؟بعد اینکارو انقدر ناشیانه انجام میدید که آدم خنده اش میگیره.

ما کاملا شفاف با هرکس تصمیم به همکاری گرفتیم علنا گفتیم، تصمیم به دشمنی گرفتیم علنا گفتیم حتی کتیبه هم دادیم و گرفتیم علتش و چیزایی که در مقابل گرفتیم رو کامل گفتیم.

اون پست رو هم برای شما نذاشتم، شما هرکاری دوست دارید بکنید بلاخره اینم یه سیاستیه واسه خودش؛ اون پست رو گذاشتم چون دیدم یکسری ها انگار واقعا این تئاتر شمارو توی فروم رو باور کردن.

• من تا به حال در سروری نبودم که سه به یک باشه 😂

الان چی میخواد بشه

فرضیه اول :

فرض کنیم ۳ تا سرور کل ne رو صفر کنن بعد با هم واندری به عنوان واندر متا ۱۰۰ کنن ( خیلی چرت میشه)

فرضیه دوم :

Ne رو صفر کنن بعد با هم دیگه بجنگن که اگر دو ساید متحد بشن بازم توازن بازی خراب میشه . میشه ۲ به یک که بازم واندر متا برنده میشه

فرضیه سوم :

یکی از ساید ها الان بره با ne متا کنه که اونم بخاطر حجم زیاد اکانت های ne واندرشون ۱۰۰ میشه . فکر نکنم هیچ سایدی بره زیر بلیط ne چون ne وقتی دوساید رو کنار بزنه با قدرتی که داره ساید متاشو هم میزنه و فقط خودش میاد بالا

فرضیه ها زیادن و یکی بدتر از دیگری 😎

اینجاست که میگن لیدر علاوه بر پلیر خوب بودن باید سیاست مدار خوبی باشه

نصف اکانت ها تون رو حذف کنید شاید سرور به توازن برسه 😂

پ.ن: پست از روی بیکاری بود هیچ نیتی نداشتم دوستتون دارم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام و خسته نباشید

سید جان یه نگاه به کتیبه ها بندازی متوجه میشی که زدن ne اونقدرام که شما میگی حتی در حالت 3 به 1 اسون نیست

و در ضمن چون با سایدی رو برو هستیم که برای بقا خودش دست به هر کار کثیف و ناشایستی میزنه

من جمله :

1) بلند کردن معماری یونیک با پسورد سرور قبل از ساید مقابل (بصورت دزدی شبانه)

2) زدن زیر نپ با جنوب شرق

3) اقدام به تخریب شخصیت پارسا در فروم

4)زدن کتیبه جنگ آموز حنوب شرق در حالت نپ

5) اقدام به دعوای زرگری داخل فروم برای خرید تایم

پ.ن:بسم الله قاسم الجبارین: چادر گل گلی جدید رسید:D

پ.ن2: دوستان اکانت yaghi رو پوش کنید تا گوشه ای از صدمات جبران ناپدیرش رو جبران کنه<3

پ.ن3: از کی تا حالا دهکده با پاپ 250 همر جنگی ساخته؟ (#سیاه_نمایی):thumbdown::cursing:

پ.ن4: امین اقا پروانه D: :*

• شما انگار متوجه نشدید که منظورصادق جان چی هست از پستی که گذاشتن !

سوال ساده ای هست و امیدوارم جواب قانع کننده ای داشته باشید.

اینکه وقتی یکی از لیدرای NE میاد کف فروم به صورت رسمی به اون یکی لیدر تو اون یکی اتحاد میگه کتیبه میخایید بیایید بزنید اگر تونستید ببرید. یعنی چی؟

بعد الان شما دقیقا از چی ناراحت میشید از سوالی که ازتون شد؟

یا از سیاه نمایی دوستانتون؟

• این فرضیه هارو هم اضافه کن بهشون

ایا سه ساید واندر مشترک اپ میکنند ؟ قطعا خیر

ایا 6 تا واندر اپ خواهد شد تا همر بیشتری از شمال شرق گرفته شه ؟ قطعا

ایا شمال شرق به همهی این 6 واندر اتک خواهد داد ؟خیر

ایا شمال شرق در ادامه ی بازی یکپارچه خواهد شد ؟ر.س بزاره

در صورت اتک ندادن شمال شرق به واندر های 6 گانه چ کسی صد خواهد کرد ؟؟؟؟

ایا دو دستگی حال حاضر به نفع سرور میباشد و ر.س بنزین در کدورت پیش امده میریزد ؟

واندر های 6 گانه چگونه اپ خواهند شد همه به صورت همزمان یا به مرور ؟زئوس دور دوم اپ میکنه چون ریسک خوردن سری اول رو نمیکنه

دفاع راز معماری باتوجه به استراتژیک بودن کتیبه ان چند لایه خواهد بود یا با واندرهای دیگر یکسان خواهد بود ؟

اینا همشون سوال هایی که پلیرا از همدیگه میپرسن و لیدرا باتوجه به سیاست های خودشون جلو میرن

دو حالت داره این سرور

یا شمال شرق میبره همه جا میگیم سه به یک رو زدیم

یا سه ساید با واندر های 6 گانه میبره که بازم میگیم سه ساید جمع شدین بردین که اونم ما میگیم کی ببره (با هرکی حال نکنیم واندرشو میبزنیم مخصوصا اونایی که بهمون زمان ندادن(مثلا ما مثل بید به خودمون میلرزیم دف نداریم زمان میخواییم ) )

حالت سوم هم داره بعدا میگم

• ایا شمال شرق به همهی این 6 واندر اتک خواهد داد ؟خیر

یا سه ساید با واندر های 6 گانه میبره که بازم میگیم سه ساید جمع شدین بردین که اونم ما میگیم کی ببر.

نکته ای که اینجا مد نظر هست اینه که NE سعی داره بگه که اقا ما واندر بعضیا رو نمیزنیم بعضیا رو میزنیم هرکیو میخاییم میزنیم هر جور بخاییم میزنیم . از اینور میزنیم از اونور میزنیم . ویرایش شد.

خب این یعنی اینکه میخان تفرقه افکنی کنن بین 3 ساید که هرکی کمتر بزنه مام کمتر میزنیم واندرشو تا صد کنه در نتیجه سه تا ساید کمتر بزنید مارو.

یه موضوعی رو انگار یادتون رفته ما سه تا ساید با هم دیگه نپ نیستیم بلکه متا هستیم

یعنی هرکدوممون 100 کنه اون دوتای دیگه هم همون قدر با ما شریکن در برد بازی . و در نتیجه هر سه ساید برنده بازی هستیم.

متوجه هستی؟ به هم دف و همر و کتیبه و ... میدیم .

ویرایش شد.

پ.ن: همت کنی بندازی چمران تا نواب سر پایینی بدویی .بعد برا ما تعیین تکلیف کن .

پ.ن2: اقا توروووووووووووووووو خدا 6 تا واندر نگیرید( خلاصه اشک و ناله های دوستان در مختصات مثبت مثبت)

R3ZA ROYAL:saint:

CAPITAN TEAM8)

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: ویرایش شد ().

• دو حالت داره این سرور

یا شمال شرق میبره همه جا میگیم سه به یک رو زدیم

یا سه ساید با واندر های 6 گانه میبره که بازم میگیم سه ساید جمع شدین بردین که اونم ما میگیم کی ببره (با هرکی حال نکنیم واندرشو میبزنیم مخصوصا اونایی که بهمون زمان ندادن(مثلا ما مثل بید به خودمون میلرزیم دف نداریم زمان میخواییم ) )

حالت سوم هم داره بعدا میگم

نه عزیز یک حالت بیشتر نداره

اونم 3 به 1 علیه ش.ش

حالا شما جنگ داخلی داشته باشین یا هر چی بازم فرقی به حال بقیه نداره

مگر اینکه حذف بفرماییند بعد ما سه ساید دیگه تصمیم میگیریم چکار کنیم

و با این حرفتون که بولد کردم (چند بارم تکرار کردین) تلاش مذبوحانه یی برای پیدا کردن متحد دارید

این حرف بیشتر ضعفتون رو نشون میده تا قدرت

راستی سید جان آخرین سرور 3ایکس ای ار3 به 1 شدن علیه اس ای

که با کمک حسین تی ان تی و پلن های خوبش اس ای 100 کرد

یادش بخیر لازم نبود واندر دشمن رو بزنیم خود ناتار کلینشون میکرد!

• دوست عزیز

یه نکته ای است که فک میکنم شما زیاد بهش توجه نکردی

بعدها که راجب این سرور و برندش حرف بزنن میگن فلان ساید 100 کرد دگ حرفی راجب متاش نمیزنن بقیتون ول متلید پس زیادی صابون نزن زیر گاز بقیرو:دی

پ.ن راجب نواب جات بودم حرف نمیزدم سر پایینی هست ولی از مدل سر بالاش😱

پ.ن باشد که انقد حقیر نباشیم

• خب از ضعف صحبت شد

سه ساید چرا شروع نمیکنید قدرت خودتون رو نشون بدید

از کتیبه ها و همرای خودتون چرا استفاده نمیکنید

الان ما دفاع نداریم ؟

مارو انقدر زدین اومدیم درخواست کمک میکنیم ؟

زمان واندره و همر نداریم ؟

از اینور میزنیم از اونور میزنیم از پشت میدیم میزنیم.

خب ما هم میگیم که به 36 روش از پشت تنبیه میکنیم یه تتو قلب هم پشتت میخوام بزنم

الگوت ایدی mjd هست که سه ساید رو گوسفند خطاب کرد

• دوست عزیز

یه نکته ای است که فک میکنم شما زیاد بهش توجه نکردی

بعدها که راجب این سرور و برندش حرف بزنن میگن فلان ساید 100 کرد دگ حرفی راجب متاش نمیزنن بقیتون ول متلید پس زیادی صابون نزن زیر گاز بقیرو:دی

پ.ن راجب نواب جات بودم حرف نمیزدم سر پایینی هست ولی از مدل سر بالاش😱

پ.ن باشد که انقد حقیر نباشیم

شمارو ارجاع میدم به پست های قبل در همین تاپیک

دوستان خود شما چندین و چند بار اشاره کردند به برد متا غرب در سرور قبل توجه کردی؟ متا غرب

یعنی این متاس که برندس حالا هی شما بیا تخم نفاق بپاش و فک کن ما هم مثل شما کوتاه فکر هستیم. و تحت تاثیر .

پ.ن: گل پسر شما رسیدی نواب سر خیابون قزوین وایسا ما خدمت میرسیم.(زمانی که محتویات خاک بودی لفظ میومدیم)

• یه جورمیگه میزنیم انگار تاالان که زدن چی شده انگارخخخخخخخخ

یه حالت دیگه هم هست اخرش همه میان بزاریدواندرما100بشه کم ندیدیم

متای سه گانه 100کنه؟؟؟ خدایا اخه چرا ؟؟؟؟

واقعا بازم گفتید خجالت بکشید مردونه

همتون بازی کلاه لردارهارو خوردین ادعای زرنگیتونم میشه امد گفت ان ای قویه داستان 3به1 چید کارهاش انجام داد الانم میاد یه پست الکی میزاره و میره

همونطور که قبلاگفتم ودوستانم اشاره کردن خودمون کتیبه دادیم خودمون نخواستیم حذف کنید وگرنه الان داشتید برای سروربعداماده میشدید

خودمون کتیبه باسیاست دادیم شما ها حال کردیدفکرکردیدازهمه چیزخبردارید

پ.ن:اونی که اخرمیخنده بیشترمیخنده

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• من به اینکه کی برنده میشه کی برنده نمیشه کاری ندارم فقط سوالم اینه

شمال غربی که با اون التماس ها و حذف میکنم ها و دست به گریبان شدن به ر.س کتیبه معماری منحصر رو گرفته ایا میزاره واندری جز شمال غرب بره بالا (واندر جنوب شرق بالا باشه میزاره ؟؟؟)(واندر جنوب غرب بالا باشه میزاره )

از خواب بیدار شید

توی اخرین سرور دو ایکس ای ار که واندر صد شد همه میگن زئوس صد کرد هیچ کسی نمیگه واندر متا صد شد

سرور قبل هم متا صد کرد ولی احسان شانیز داره پزشو میده و اول سرور هم از صد شدن واندر شمال غرب میگفت پست هاش هست رجوع کنید تو همین تاپیک

ما نیازی به متحد یا متا با هیچ سایدی نداریم سه به یک هم باشه تهش یا برده یا باخت و لذت بردیم شما چی دارید این سوالو از خودتون بپرسید

خطاب من به پارسا و امید ایکس تری ایکس : متارو نشکونید ولی تضمین های خوبی بگیرید که دقیقه 90 پشیمون نشید

زئوس توی سرور دو ایکس ای ار پشت شمال شرق قائم شد اخر بازی چون همراش بزرگ بودن و دفاع هاش رو ساخته بود زد زیر همه چی

به این فک کنید یک درصد بزنه زیره همه چی کی باخته اونم دقیقه نود

تضمین بگیرید

باز تر نمیکنم دیگه

• صادق عزیز صحبت های شما اول سرور با عملکرد شما در این مقطع از سرور یکی نبوده و نیست تنها بحث من همینه

در اینکه هر حرکتی کردید شفاف بعدا اعلام کردید کاملا درسته و شخصیت شما رو میرسونه ولی در اینکه هدفتون نسبت به اول سرور با توجه به شرایط و 3 به 1 شدن بازی تغییر کرده هم شکی نیست

در مورد پست بعدی

یه مثال میزنم امیدوارم شما هم مثل من سایدی که داخلش هستید رو همینگونه تصور کنید

هر ساید یه خانواده هست که مطمئنن نظرها/عقاید/طرز فکر ها و حتی گاهی اوقات اهداف و روش های رسیدن به این اهداف متفاوته پس درگیری و مشکلات هم بی شک دور از ذهن نیست مخصوصا که 3الی 4تیم مختلف بدون توتال در این ساید هستیم

حالا اگر هر سری مشکل پیش بیاد باعث درگیری داخلی سنگین بشه و ساید نابود بشه که باید سرمون بذاریم زمین و بمیریم

من خودم همین سرور با خیلی ها شاید مشکل داشته باشم ولی قرار نیست به ساید ضرر بزنم

نهایتا در مورد خودم و تیمم تصمیم میگیرم همونطوری که سری اول لانچ اتک ها روی اکانتم فقط 20ساعت مونده بود اکانت حذف بشه که بنا به صحبت ها و علی الخصوص لانچ همرها تصمیم ما به ادامه بازی شد و الان هم از تصمیمم راضی ام وگرنه اگر منم میخواستم دلایلی که بخاطرش وارد ساید شمال شرق شدم و در اون برهه حاصل نشد رو برای خودم دلیل بر درگیری کنم که سنگ روی سنگ بند نمیشه و کارنامه کاملا سفید خودم و تیمم از سیاه هم سیاه تر میشد

تمام حرف من هم اینه که اگر فکر میکنید سیاه نمایی باشه / نباشه دلیلی نداره حملات و اهدافتون رو به تاخیر بندازید

• به یاد آر

چیشد؟ ساید nw با کمک متا ۱۰۰ کرد ، آیا این سرور هم nw با کمک متا ۱۰۰ خواهد کرد و شاهد این پست خواهیم بود؟ همه کمک کنید تا ان دبل ۱۰۰ کنه.

ابتدای سرور پارسا گفت چندین سروره ۱۰۰ نکردم و این سرور میخوام ۱۰۰ کنم یعنی سرور قبل رو جزو برد هاش حساب نمیکنه ، ایا این سرور هم اجازه برد به ساید دیگه ایی خواهد داد ؟