نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• درود و خسته نباشید

یادمه یه عزیزی یه بار بهم گفت من سر 2 کی تی کی که اکانت Shadowland ازم دیوار کرد ازش انتقام میگیرم، فک کنم جواب من اون زمان کامل ترین جواب بود که عرض کردم خدمت دوستمون بچه های اکانت Shadowland جنگ جو های صلح طلب هستن...

الان به حرفم رسید فک کنم :دی

به راستی که 2 کی تی کی ارزشش رو نداشت :d

پ. ن: عجیبه که HoLY تو تاپ دفاع نیست 😆😆😆

پ. ن: اینقدر طرف راجب رنگ قهوه ای حرف زد که الان علاوه بر خودش سایدش هم قهوه ای شده...

پ. ن: صادق این پلنایی که واسه تضعیف ان ای میگفتی تا آخر سرور باید زده بشه رو امیدوارم تا آخر سرور هم بزنی...

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

• خب خب خب میبینم که خودکشی دسه جمعی ماهی های کوچولو اکواریوم

چه فکری با خودتون کردیدو که نمیدونم اما گندم خور خوبی ازاد کردید

الان وقتش باز بیاید بگید باگ زدید مولتی هانتر تارگت داده بود و ...

اگه درباره دیوارم میخواید بگید نهایت ۳۰۰کی دیگم دف میکشتید چون هنوز ۱میل دف اونجا هست

خوبیش به اینه نیاز نیستبگم هر تارگت چقدر دف داشت اسکات زدید دیدین تازه اینجا کمترین دفو داشت تو تارگتا

اخریو همرو نذاشتم ارزشش کم بود خواستم دف باقی مونده تارگتو ببینید که دیگه جای بحث نمونه

درضمن وقتی باگیو خودمون یاد میدیم راه حلشم بلدیم اموزش خواستین که بدیم (اسم ده با باگ)

• اینقدر طرف راجب رنگ قهوه ای حرف زد که الان علاوه بر خودش سایدش هم قهوه ای شده

دیگه حداقل حرف خودتونو شهید نکنید احترام ساید خودتون و ساید مقابلتونو نگه دارید لطفا.

دیوار تخریب شد

دیوااار تخریب شد

دیوااااااار تخریب شد

ما هیچ ما نگاه :|

• صادق جان من همیشه به دنبال ساقی خوب بودم و خواهم بود اگه شماره ای داری بده دمت گرم

یقیننا دوستان میگفتن که با شما حرفی نزنم ولی لازم دونستم بهت چند چیز رو یاد اوری کنم.

اونی که شما زدی فیدر بود دقت کن دقیقا

17:59:59

پلن بود و به خاطر همین ما ده دقیقه قبلش چنج کپ کردیم و عملا شما به کاهدون زدی :D:D:D

http://uupload.ir/files/qde3_کپ_خوردن.png

و بازم بگم فیدر لول 10 زدن و تلفاتی که داده نمی ارزید :D:D:D

http://uupload.ir/files/zb3d_داخل_کپ.png

حالا اگه داخل کپ رو میزدی بلکه میسوختم :D:D

ولی در کل تو بهترینی میتونی.

همون نیم ساعت قبل تو دوستت اومد ببخشید بزرگترت اومد

http://uupload.ir/files/064i_adfgergergergerger.png

دیدی؟

اره عمو اگه لینکم نگرفت بگو من بهت بدم 130 کا کشته خیلیههههههه:D:D

و در اخر بازم قبوله ما ضرر کردیم شما سود کردی.

شما خوب ما بد :D:D

• بسیار عالی که هیجان دوباره داره به سرور برمیگرده

فقط یک سوال

قضیه اون سه بار تخریب شدن دیوار چی بوده؟

اگه درباره دیوارم میخواید بگید نهایت ۳۰۰کی دیگم دف میکشتید چون هنوز ۱میل دف اونجا هست

توی اتک اخر که دیوار سطح ۹ زدید سر ۳ ۴ثانیه دیلی بود خودتونم میدونید این اتفاقم نبود بازم با سر تو دیوار بودن عکس دف اولیم میذارم به کل بی دیوار حساب کنید

• سلام عزیزم

روزت بخیر

دستت درد نکنه که به ما کمک کردی

ما فوقش 8 تا کراپر رو میپرونیدیم میرفتیم شما خودت ترتیب مابقی رو دادی.

در هر صورت تبریک بهت میگم بابت دف های قشنگی که امروز رو اکانتت کردی👍

• اگه درباره دیوارم میخواید بگید نهایت ۳۰۰کی دیگم دف میکشتید چون هنوز ۱میل دف اونجا هست

توی اتک اخر که دیوار سطح ۹ زدید سر ۳ ۴ثانیه دیلی بود خودتونم میدونید این اتفاقم نبود بازم با سر تو دیوار بودن عکس دف اولیم میذارم به کل بی دیوار حساب کنید

سپهر جان من اصلا در جریان پلن و تایم لانچ نیستم و صرفا سوال پرسیدم که بخاطر فاصله زمانی بین اتکا بوده یا شاید اون دیواری که تو SW غیبش زده یه موقع اونجا پیداش شده؟

• سلام خدمت تمام عزیزان

خسته نباشید به مهاجمین (متای سه گانه )بابت کشیدن همرا و پلن

خسته نباشید و تبریک به شمال شرق بابت دف و دیوار بلندشون

تبریک به دف کورد شمال شرق سپهر ، مرد سبز داری چیکار میکنی با اینا

ایدی کلاهبردار عشق میوه بود این موز هم تقدیم ایشون

پ.ن: ارزوی سلامتی برای احسان شنیز و غلبه بر کرونا

• تجربم شاید به دوستان نرسه ولی تو زندگیم سه به یک به این ضعیفی ندیدم

۳-۴ بار پلن بیای مشترک یک تارگت هم رد نکنی واقعا کار سختیه که فقط از متای سه به یک دوستان این سرور بر میومد
    این کلاه بردار ها هم دلخوش به چنج کپ هستن :)) بزارین اینم تو رزومتون :))

اون یارو که قهوه ایی قهوه ایی میکرد کجاست ؟ عزیزم تو فروم گندگی بکنی به جایی نمیرسی تو بازی قهوه اییتون کردیم دیگه تراوین بازی نکنی.

1 > 3

• سلام خدمت همگی

اول تبریک به مهاجم و مخصوصا مدافع برای جذابیت بازی ، عالی بود

باتوجه به مشکلات بی پایان سرور که صفحه 74 بهش اشاره کردم و همچنین یسری مشکلات درون سایدی که اصلا قصد باز کردنشو ندارم

اکانت 200t و MenTaL روی حذف هستن به همراه 12 اکانت دیگه

یک ماهی بود که تصمیم به حذف داشتیم و MenTaLهمونطور که توی عکس تروپش مشخصه بازی رو ول کرده بوده و من برای پوش ، ده چیف میکردم روی اکانتش ، 2 تا اتک خفتی ام که زده شد از روی Mental از طرف ساید زده شد و افشین اصلا در جریانش نبوده تا روزبعدش که من بهش عکس رو دادم

اینم عکس همری که بعد 20روزازآزادسازی کتیبه ها 8 ساعت روش جنگ آموز فعال شده و کلا 100 ساعت با جنگ آموز شارژ شده
    -دیفالت هم کتیبه بزرگ کلین کرده

- الان امیر رپتور میاد میگه بکتاش بیشتر از تو دف کشیده :دی
    - اکانت ها قرار بود تحویل ساید داده شه که به دلایل بدی پری شب گذاشتیم رو حذف مجددا ، وگرنه پری شب اکانت ها حذف شده بودن
    -این دوست هم سایدی ام که ناراحته از حذف ما ، میگه احترام میذارم به تصمیمتون تا وقتی که مولتی هاتونو بدین من بعد حذف:)))

-یه طرفه به قاضی نرین فقط ، مشکل وجود داشته ، ولی دلیل اصلی همونه که قبلا اشاره کردم

پ.ن : عذرخواهی میکنم از رضا استیل و امین بابت مسائل پیش اومده ، هر کسی اندازه خودش مقصر بوده البته به جز آقا رضا ، من اندازه خودمو قبول دارم و جلو جمع عذرخواهی میکنم ، نمیخوام به خاطر یه بازی کینه و کدورتی جا مونده باشه
    -احسان جان امیدوارم زودتر حالت خوب شه گل

اگه باعث ناراحتی کسی شدیم شرمنده
    امیدوارم سرور بدون مشکلی پیش رو داشته باشین
    یا الکس

• خسته نباشید میگم به کارو عزیز بخاطر‌زحمات بی پایانش و سپهر عزیزم بخاطر دفکوردی‌مهدی‌جان همر‌قشنگی بود خسته نباشی تبریک ب بچه ها دمتون گرم بابت دفتون بحث کپ‌رو کارو توضیح داد عمو رضا میخوامت

• سلام‌خدمت همگی دوستان

فقط خواستم این‌ نکته رو بگم عمو میلاد تو مرام معرفت و بردی

تبریک میگم‌ بهت داداشم

پ.ن خیلی دلم شکست

• نه عزیزم بد فهمیدی قضیه رو کمک نکردیم اگه کپ چنج نمیشد مثل این دوست قبلیمون که لینک نگرفت شما حتی امار زدن دف به بیست کا رو هم نمیدیدی 😃😃

• با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان SE SW NW و NE

تبریک به شمال شرق بابت جذاب کردن بازی.

خب بازی داره باحال میشه. و با امدن نقشه ها و آپ شدن واندر ها قشنگ تر هم میشه.

در این قسمت از بازی که زد و خورد های بین سایدی هست.

یکی از عواملی که به جذاب شدن بازی کمک میکنه اینه که تارگت اصلی تشخیص داده بشه و دف به اون سمت هدایت بشه.

حالا این که شمال شرق اینقدر دف داره که با خیال راحت روی تمامی تارگت های زده شده دف داره بحث جدا گانه داره که قبلا در مورد اون زیاد صحبت شده.

در کل تبریک

زیبایی بازی به همین زد و خورد ها هست و هدف از هزینه من و تمامی دوستان همین هست.

و در اینجا هم به پلنرها و لانچرها خسته نباشید میگم که دیشب تا صبح بیدار بودن و واقعا زحمت کشیدن.

امیدوارم در آینده بازی زیبا تری رو شاهد باشیم.

• داداش یادت رفت se sw nw رو قهوه ایی کنی

اره ما با این دفمون یکار کردیم بازی برای شما سه تا ساید زیبا نباشه ولی برای ما که خیلی بازی جذابه فقط یکم ضعیف کشیه

پ.ن : خبر ها هاکی از اونه که زعوسی ها مجددا به غار برگشتن و وجودشون تو این سرور رو تکذیب میکنن :)) هادی کجایی ببینی م..

• سلام مجدد

این پست رو می خواستم آخر سرور بزارم ولی خب الان تایمش بود و باید گذاشته میشد

اول :تشکر ویژه از تیم اکانت لیدوکایین : دکتر کیا و عمو رضا و امیر رپتور و مهران ( بی شک هر کدوم شما ها نبودید این تیم یه جای کارش لنگ میموند)

تشکر از بچه های ایشیزاکی و بکتاش عزیز با 18 روز تاخیر به خاطر من وارد سرور شدن ❤️🙏

دوم : دَمِ بچه های تیم خودمون گرم با اینکه قصد بازی نداشتن ولی ما رو تنها نذاشتن : سپهر (پسر سبز) ، علیرضا و علی نوب و کوگی و بهنام وارلاک عزیز، بهنام ویوا عزیز و حمید و امید و عمو حسام عزیز که ما رو دور انداخته 😆😂

سوم : این سرور ما در کنار رفیقای قدیمی بازی کردیم که واقعا لذت بخش بود برامون؛ دانیال و بردیا و آرمین و سجاد لودر و پژمان لودر عزیز و کارو و سهند...وو

همبازی شدن مجدد با تورج عزیز بعد 10 سال (داستان برمی گرده به اولین ورژن 4 تراوین که ران شد)
    که واقعا برای خود من افتخار بود ❤️

چهارم : سامان و تیم فونیکس ( کاوه عزیز و بابک و مهرداد و پیام عزیز و امیر حسین تریدر و رضا گارد و ادریس و...) بر خلاف اختلاف های اکانت ما و تیم فونیکس در آخرین سرور اسپید ای ار Tx2 خیلی ها حتی باور نمی کردن که ما کنار هم تو یه ساید بازی کنیم ولی خب قبل شروع سرور تموم اختلافات کنار گذاشته شد و یه هدف مشترک تیم های ما رو بهم نزدیک تر کرد اون چیزی نبود جز سربلندی و برد NE (اختلاف نظر همیشه وجود داره مهم زاته ادماس ❤️)

پنج : خب این سرور خیلی از رفیقا دوباره روبه روی هم قرار گرفتن که رفاقت بیرون بازی ما ربطی به تراوین نداره و شاید حتی تو سرور هم یه حالی بهم بدیم ولی در نهایت رفاقت بینمون خیلی مهتره : نیما که خودش میدونه داداشمه ❤️، سپنتا عزیز و همون و میلاد عزیز

تو طول سرور یه سری اتفاقا بین من و میلاد افتاد که 2 طرف به اندازه ی خودمون مقصر بودیم ولی خب اینم یه قسمتی از رفاقت هست که شاید یه وقتی برای همه اتفاق بیوفته و مسئله برای جفتمون تموم شدس، میلاد خودت میدونی که چقدر عزیزی ❤️

پ. ن : امیر علی رو جز هیچ تیمی حساب نکردم چون متعلق به سایده 😍😍

در پایان آرزوی موفقیت اول برای رفیقامون دارم و پیروزی و سربلندیه ساید NE

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().