تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

• سلام داداش به سامان سلام برسون بگو اشکان سلام رسوند اشکان fire و مصطفی rock.ford بگو منتظریم بیاید تو بازی

درود عزيزم،

پوزش امكان داره اين پيامم طولانى بشه ..

چقدر خوب شد اين موضوع رو گفتى
    داداشى اكانت پيشوا رو من اولين سرور ساختم و پلير اصليه اكانت من هستم
    شايد باورت نشه تو اين چند ساليكه پلى دادم كسى به اسم سامان تو تيممون نبوده
    ولى انگار تو اين ٤-٥ سالى كه نبوديم يكى به اسم سامان با اسم اكانتمون پلى داده ..

من سرور ٦ پلى دادم از روز اول فقط داشتن پيام هاى بدى ميدادن كه تا جمعيتت ٥٠ نشده بازيرو ول كن و برو ...!
    من تعجب كردم
    با دوستان تماس داشتم و گفتن كسى به اسم سامان دارين گفتم نه و بعد قضيه رو توضيح دادم، توتال شمال شرق تو دات كام از دوستان نزديك بنده هست
    به اسم صادق پارتيزان

گفت دانيال اصلا عصبانى نشو قضيه اين همه دلخوريها برميگرده به اين چند وقتي كه نبودى

من اصلا در جريان نيستم چه اتفاقي افتاده
    حتي نميدونم اقا سامان پسر خوب يا بديه

ولى خواستم بدونين كه پلير اصليه اكانت پيشوا من هستم و خيلى دوست دارم با سامان جان تماسى در اين مورد داشته باشم ..

تا الان ٥نفر از سرور ٦ بشدت عصبانى بودن ( ٥ تا از ليدرا پليراشون رو خبر ندارم ) و با سما ميشن دونفر كه جزو دوستان ايشون هستين

اگر ايدى يا شماره اى ازش دارين بدين كه بدونم دليل ساخت اكانت پيشوا به دست ايشون چى بوده ..

وگرنه من اولين سرور دات اى ار رو اگر كسى بوده باشه با اميرتيام صد كرديم
    خودم هم واندرهاى زيادى بوده كه صد كردم
    چندتا هم با امين mfm و سعيد بلر هولدر بودم ..

در كل جالب نيست كسى با اكانت كس ديگه اى پلى بده..

همون قديما هم بعضى سرورا دوستان تماس ميگرفتن دانيال سرور دو استارت زدى ولى چرا مارو تحويل نميگيرى بهت پيام ميديم ..
    ميرفتم ميديدم حتى پروفايل من رو هم كپى كرده ..!

دركل شماره اى ازشون دارين يا ايدى ممنون ميشم بهم بدين ..

بازم پوزش اگر خستتون كردم .. ولى نياز بود ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• اکانت پیشوا همون سامان خودمونه؟؟؟ بگو مهدی لوسیفر سلام رسوند گفت ما هم SW ران میکنیم!!!

درود مهدى جان،
    پيام قبلى توضيح دادم،

داداشى پلير اكانت پيشوا از ابتدا اين افراد بودن
    دانيال پيشوا
    كيان
    ارمان
    ارين
    رامبن خواب الو
    سجاد
    رضا
    امير حسين و امير بيگ بير
    محمد واندا
    محمد سناتور
    بغير از اين ليست از تيم پيشوا نيستن،
    حتى تو گوگل سرچ كنين دانيال پيشوا تيم پيج ٤ ركوردهاى تراوين
    تاپيك ما هست كه ركورد زديم

اونجا اخرين سرورمون بود و به يادگار گذاشتيم
    ميتونين اونجا ببينين نوشتم دانيال و كيان پيشوا تيم

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• البته منم از ایشون خبر انچنانی ندارم فقط میدونم هر سرور بود برای خراب کاری بازی کرد و با هیچ سایدی هماهنگ نشد!! دو سه باری هم صابون ما به تنش خورد!! خدایی اگه توضیح نمیدادی همون روز اول میزدیمت حاجی

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• البته منم از ایشون خبر انچنانی ندارم فقط میدونم هر سرور بود برای خراب کاری بازی کرد و با هیچ سایدی هماهنگ نشد!! دو سه باری هم صابون ما به تنش خورد!! خدایی اگه توضیح نمیدادی همون روز اول میزدیمت حاجی

:))))
    از اس دبل هر اتكى بياد من حاخالى ميدم كه حتى يدونه سرباز هم تلفات ندن

از ايشون بدى بيشتر از خوبى شنيدم ..

من در حدى هستم كه حتى براى رد نشدن همرا از اكانت بچه ها حتى همر گرزيمو اينسرت كنم ..

حالا با برگشت خودمون با هم بيشتر اشنا ميشيم :)

دوستان ميدونن از روز اول راه بده متا هم ميبنديم چه برسه يكپارچگى :)

سرور ٦ سه تا سايد قرار بود منو بزنن :))
    تا اخر توتال NE و از بخت خوشمون توتال SE مهدى پلير اكانت Nem!D0nAm هم از دوستان قديم بنده درومدن ، جنوب شرق بخاطر متاى جنوبمون هميشه من و مهدى جلو ميومديم و با صادق به گفته دوستان اولين متاى ضربدرى اى ار رو زديم .. ولى من نميدونستم اوليش بوده

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• کاش سرور سه شنبه ران میشد تا تو 3 روز تعطیلی حسابی بتونیم حال کنیم ولی حیف!!

هدف كنار هم بودن و با هم بيشتر اشنا شدنه،
    اين سرورو دست گرمى ميريم بعديارو اميدوارم تو تعطيلى بيفته

بنظرم سرور جالبى بشه ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• سلام

داش مطمعنی اشتباه نمیزنی؟!!! :rolleyes: :D :D

سامان کیه ؟؟؟ :whistling: :whistling:

داش بنگت خوب بوده اینجا منگ‌کردی 8o 8o

ایشون آقا دانیال هست اسم تیمش و اکانتش پیشوا 8)

اسم در بازی هم تیم _X_ 8) 8)

داش اگر بازم متوجه نشدی میتونی بیای پیش خودم یه جنس نابی بهت بدم بری دنبال سامان‌ دوستت 8o 8o

• عزيز منى شما،

اين سامان كارى كرده ما رومون نميشه سرمونو بلند كنيم .. مهدى هم ميدونه طرف چيكارا كرده
    ولى كسانيكه با دونستن كار ايشون بازم طرفش هستن جاى تعجب داره ..
    من سه ماهى هست دنبال شماره ايشون هستم كه فقط ازش بپرسم چرا اينكارو كردى همين

اميدوارم بتونم باز سوتفاهمارو برطرف كنم

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• سلام

آقا دانیال این پیشوایی که میگن سامان از اکانت بدبوی هست که لیدر تیم پیشوا هست و چون به هیتلر میگفتن پیشوا ایشونو هم پیشوا صدا میزدن وگرنه اسم اکانتشون پیشوا نبوده

شمارشونو هم اگه میخوای من دارم تلگرام پیام بده بدم خدمتت ایدی تو والِته

دیگه هم لطفا بحثش نکنیم که داره به اسپم تبدیل میشه موضوع

مرسی.

• دارم عكس اپلود ميكنم ببينم مياد يا نه

سرور ١ دوروز دير استارت زديم ولى خب تو هفته دوم همرو گرفتيم .. يكم تايم نياز داريم تا هفته بعد رنك يك براى ما بشه ..

رنك تروپ يك تا ده براى ماست .. رنك تروپ يك تا سى هم نود درصدشون از پليراى ايكسه ..
    كاش تمام جمع اين فروم سرور١ هم بودن چون بليراى مودبى هستين و اين لذت بازى رو دوچندان خواهد كرد ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• دوست عزيز هيچ بحثى قرار نيست به اسپم تبديل بشه .. همه اينجا بالغ هستند و درك از سخنانشون دارند ..
    من هنوزم اسكرين چت هاى دوستان رو كه از سامان با اكانت پيشوا هست رو دارم ..

همشونم همين رو ميگفتن كه خوب شد مشخص كردى وگرنه ما ميزديم ..
    و اين طبيعيه
    كسيكه خلاف سايدها عمل ميكنه بدنام خواهد شد ..
    تا الان ٤-٥ نفرى از اكانت پيشوا طى اين ٥ساليكه بنده نبودم با من صحبت كردند و نامى از سامان بدبوى نبوده
    بهرحال قرار نيست نه بحثى پيش بياد نه اسپمى اتفاق بيفته فقط توجه به اين موضوع حساسيت اتفاق افتادنش رو بيشتر ميكنه ..
    اگر با ايشون در ارتباطين بنده ايدى خودم رو بذارم بهشون بدين ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• یدونه ارمین نو مرسی پیدا بشه یه تجزیه تحلیل بزاره ببینیم چی شده تا الان چه تیم هایی دارن میان وضعیت ساید ها چطوره

شما لطف دارین به بنده ممنون :دی والا سرور که شروع نشده تجزیه تحلیل باشه برای شروع سرور اما به نظر سرور شلوغی میاد و با توجه به صحبت های دوستان و حدس بنده کار ساید ها و لیدرهای منتخب برای مدیریت بازیکنانی که درون هر ساید هست کمی مشکل هست چون تعداد تیم ها و سلایق متفاوت هست همچنین یه جورایی باید از همه استفاده بشه تا تیمی خم به ابروش نیاد ( ایرانی بازی :دی )

و این حدس رو میشه از همین ابتدا زد که مثله سرور های گذشته سایدی به صورت توتالی اداره نشه مگه ساید شمال غرب اون هم چون از نظر تعداد تیمی که اعلام شده به نظرم تیم کمتر و یکپارچه تری رو تو خودش جا بده اما حدس بنده به این صورت هست که ساید جنوب غرب و شمال شرق از نظر اکانتی به مراتب بیشتر از سایدهای دیگه باشن و مدیریت و یکپارچگی در این دو ساید سخت تر هست نسبت به دو ساید دیگه از طرفی تعداد اکانت و بازیکن بیشتر می تونه تو ادامه راه در صورت یکپارچگی اون خلا رو پرکنه البته این صحبت بر اساس اعلام آمادگی دوستانی و آمار شهودی هست که تو فروم اعلام آمادگی کردند و با اضافه شدن تیم های جدید و پر بازیکن میتونه ورق برگرده!!

خیلی هم عالی امیدوارم که این سرور حضور خوبی رو از تیم شما و جنوب غرب شاهد باشیم همچنین بنده چون جنوب غرب هم بازی کردم اسم های آشنایی از متن شما به چشمم خورد که این می تونه بیانگر حسن نیت شما به جنوب غرب باشه چون حقیقتش خودم هم کمی نا امید شدم و تا وقتی که این رو نگفته بودید فکر میکردم تیم ۱۰۰۱ روش داره میاد :دی و نا امید شده بودم از جنوب غرب در ادامه راه با توجه به این متن شما برای من به شخصه جالب بود و این سرور می تونه یکی از سرور هایی باشه که ۴ ساید پرپلیر رو به خودش ببینه من که امیدوارم این گونه رقم بخوره و بازی جذاب باشه تا ما هم این سرور آخری یکم لذت ببریم ..

آرزوی موفقیت و بازی زیبا برای هر ۴ ساید .

• سلام مجدد داداش
    سامان با اکانت badboy بازی میکنه ولی اسم اتحاد و تیمشون پیشوا هست و چون شما بعد از اسمت نوشتی پیشوا تیم بچه ها رو گمراه کردی . به نظرم همون دانیال پیشوا خالی بنویسی بهتره چون وقتی تیم میذاری آخرش بچه ها فکر میکنن که اتحاد پیشوا هستین

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام خدمت برادران گرامی

در گذشته دوستانی که تو اسپیدترا به شغل شریف ((مولتی بازی)) مشغول بودن در راستای توجیه کارشون میگفتن پلیر کافی تو سرور وجود نداره.

اما این سرور از قرار معلوم خداروشکر پلیر به اندازه کافی قراره شرکت کنن پس من از تمام دوستان و همچنین مولتی هانتر گرامی تقاضا دارم به اصول و تاریخچه این بازی احترام بذارن و هر پلیر حداکثر با سه اکانت بیشتر حضور پیدا نکنه.

در حال حاضر بیش از هزار پلیر ایرانی دارن تو سرورای تورنومنت و دات کام بازی میکنن و همه شون از ته دل دوست دارن تو سرورای داخلی هم شرکت کنند اما متاسفانه یکسری دوستان به پشتوانه منابع مالی بی پایان و همچنین عدم نظارت دقیق معادلات این بازی رو به هم زدن و تراوین به انحصار این عزیزان در اومده که اگه بخوای توش بازی کنی باید هزینه گزاف برای vps، بات و گلد پرداخت کنی مگرنه به جایی نخواهی رسید.

بنابراین این خواهش رو از دوستان و همچنین مولتی هانتر دارم که لطفا بزارن این بازی رو اصول و استراتژی واقعی جلو بره تا کسی که شایستگی داره توش برنده باشه نه اونی که بیشتر خرج میکنه...

بزارید این بازی ای باشه که همه اقشار جامعه ازش لذت ببرن نه فقط یه عده خاص...

مخلص همگی <3

• سلام و درود

والا مولتی بازی و غارت توافقی از جایی که من یادمه تو تراوین بوده و هست...

حالا 2 تا بحث مطرح میشه :
    1.شما به سرور کام اشاره کردی؛ خوبه که بدونی حتی تو تورنمت هم که سهمیه ای هست مولتی می کشن و اگه خواستید من می تونم براتون عکساش رو هم آپلود کنم...

2. برای مثال شما اکانتی که قراره 2 تا همر واندرزن بکشه رو درنظر بگیر در روز آزادی نقشه های ساخت، حداقل سایز همرا 600 کی گرزی به 140 کی شوالیه به 22 کی کاتا(در صورت رمر بودن حداقل 40 کی رم) خب با یه حساب ساده 1/2 میلیون در ساعت باید گندم خور بده برای هر همرش (تازه اگه هیچ دفی روی اون ده وجود نداشته باشه) تقریبا برای 2 تا همرش باید در ساعت 2/5 میلیون منابع فقط بابت گندم خور اکانت بده خارج از منابعی که نیازه تا سربازخانه ها رو شارژ نگه داره...

در روز فقط 50 میلیون فقط گندم خورشه...

حالا حتی اگه اون دوستمون 30 تا فیدر هم بزنه که هر فیدر تو 2 ایکس 10 کی تولید داره و کپ اکانت رو 19 باشه که اونم تولیدش میشه 270 کی در مجموع در ساعت تولیدش 570 کی هست و کاملا متوجه میشی که دخل با خرج جور در نمیاد...

نکته ی پایانی : مولتی کشیدن علاوه بر هزینه، هنر و زحمت خاصه خودش رو داره و فکر نکنید کسی که مولتی میکشه خرج میکنه یه کپ از آسمون بیفته تو 7*7 اکانت تا ریدش بزنه باید روش زحمت بکشه تا بالا بیاد و هواسش باشه کاتا نشه و....

پ. ن: سعی کنیم اگه خودمون هم نمی تونیم مولتی بازی کنیم یه دست خوش به اونایی بگیم که وقت گذاشتن و زحمت کشیدن تا مولتیا شون بالا بیاد...

ارادت و آرزوی موفقیت

• سلام خدمت آقا امین گل

در مورد صحبت های شما چنتا نکته هست:
    1. تراوین ورژن جدیدش حتی مولتی اکانت هارو با vps و مرورگر تور رو هم شناسایی میکنه.
    شما بیا دات کام تو شرایط واقعی مولتی بازی کن 600 کی گرزی بکش من خودم اولین نفر تحسینت میکنم.
    مگرنه تو شهر بی قانون همه هفت تیرکشن.

2. توی جهان گیم کدوم کشورا به چیت کردن معروفن؟ چین و روسیه
    من تو سرور دات کام جاری که حضور دارم با دو تیم چینی و روسی هم پیمان هستیم و حتی اونا هم دیگه این کار رو تقلب میدونن.

3. شما گفتی دخل با خرج نمیخونه و این طبيعيه، چون شما قراره واندریو بیاری پایین که هزترتا اکانت مولتی روش دف ریختن.
    اگه کلا مولتی حذف شه کلا لول سرور به حدی میرسه که دیگه همرکش هم نیازی به مولتی بازی نخواهد داشت.
    الان تو سرورای بین المللی با 150کی گرزی واندر میارن پایین اما اینجا ماشالا اینقدر مولتی زیاده شما با 800کی میزنی یه خط رو واندر نمیوفته.

در کل ارادتمندیم
    به صورت کلی یه پیشنهاد بود

ولی من تضمین میدم اگه شرایط اینجوری پیش بره انقدر آدمای بیشتری از این بازی زده میشن که تا چند سال دیگه از تراوین ایران جز خاطراتش چیزی باقی نمیمونه.

• با عرض سلام و درود
    بنده هم به عنوان کوچکترین پلیر و عضو تیم بزرگ فونیکس و ساید NE با وجود کمبود شدید وقت تصمیم گرفتم حضور کمرنگی در این سرور جذاب داشته باشم و امیدوارم سروری با نهایت احترام به همدیگه و جذاب رو در پیش داشته باشیم

پ ن:دوستان میگن مهلت ثبت نام توی NE تموم شده ساید دیگه ای مارو نمیخواد؟