نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• سلام

خب من یه چندتا نکته لازم دونستم بگم و برام جالب بود و این که واقعا میخوام جواب سوالم بگیرم

1.
    قطعی اینترنت قرار نبود طول بکشه یا کسی اطلاعی نداشت همانطور که شما عزیزان اینترنت نداشتید تیم مدیریتی هم دارای اینترنت نبوده ثانیا قرار بر بک آپ نبود .

خب فکر کنم خودتون گفتید بک اپ میشه و من دعوت میکنم شمارو به این سایت که معنی بک اپ رو بدونید https://www.parsdata.com/glossary/website-backup

2.روز صلح نیز برقرار بوده .( خب در این مورد هم باید به جاسوسی کردن اشاره کنم )

3.
    قطعی اینترنت هیچگونه به اسپیدترا مربوط نبوده و تا جایی که توانسته از این موضوع به خوبی پیشگیری کرده و در سرور اعمال شده ، اسپیدترا هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نداشته و تماما به قطعی اینترنت مربوط میباشد.

خب اگر به اسپید ترا ربطی نداشته خب چرا به جای پیام اول که نوشته بک اپ میشه همین جمله بالا رو ننوشته ؟؟؟

4. سوال اصلی این هستش که ایا بازی بک اپ کلی میخوره و همه چیز عادی میشه یا نه؟؟؟؟

حداقل ما هم بدونیم

این پست فقط جنبه یاد اوری داشت و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

• هیچکسیو به جز اسمشو نیار مقصر نمیدونم. نه ادمین سرور تقصیری داره نه پلیرا .
    بکاپ سرورو که حق میدم نتونسته باشن دقیقا برگردونن چون حجم فایل بکاپ فوقالعاده سنگین میشه ولی میشد وقتی دارن تطبیق میدن کل جریانات بازی مثل گلد رو تطبیق بدن
    طبق گفت و گویی که با بعضی از دوستان داشتم همر ها تقریبا دقیق بک خوردن
    گلد کامل بک نخورده که طبق حرفای ثانویه قراره کامل ضرر و زیان گلد جبران بشه
    دف تقریبا کامل بک خورده

درکل پیشنهاد میدم اگه تلفاتتون در حد زیر 5ک بوده به بازیتون مثل روال گذشته ادامه بدین و اگه تلفات خیلی زیادی داشتین بگین بررسی کنن

• درکل پیشنهاد میدم اگه تلفاتتون در حد زیر 5ک بوده به بازیتون مثل روال گذشته ادامه بدین و اگه تلفات خیلی زیادی داشتین بگین بررسی کنن

تلفات توتن خیلی سنگین میتونه باشه جوری که چند ساعتش به چشم میاد چه برسه به چند روز

بحث دیگه ای که مطرح میشه شارژ نیرو هستش ، اونایی که این مدت با جنگ شارژ داشتن همر هاشون بزرگ تر شده

و کسانی که شارژ نداشتن کلا همرشون خاموش بوده

روز به روز که سرور جلو تر میره ضعف مدیریتی اسپید ترا بیشتر داره به چشم میاد :whistling:

فرق یه سرور فیک با یه سرور رسمی تو این شرایط معلوم میشه :rolleyes:

• وقتی شما اینو میفهمی انتظار داری ادمینا نفهمن ؟
    فکر نکنم نیاز به اظهار نظرها باشه وقتی همه چی درست بک شده و هیچ همر واندرزنی بیشتر نشده !
    ثانیا مشکل اینترنت رو میخوای پا چی بزاری ؟
    تاجایی هم که تونستن خوب عمل کردن
    اگه خیلی پلیری یا بازی نکن یا برو کام فاز روشن فکری هم ورندار

سرور رسمی اصلا اهمیت و ارزشی برا مخاطب قائل بود؟چه برسه بخواد بک آپ بزنه
    بیخیال دایی

ملت همیشه در صحنه :thumbup:

• باسلام و صلوات
    یه بک آپی رو امروز مشاهده کردم که کلا تصورم از کارم و بک آپ هایی که تا الان از سایت مشتری هام میگیرفتم رو عوض کرده :))
    آخه این چه بک آپی بود دیکه . بنده توی این مدتی که اینترنت قطع بود به نت دسترسی داشتم . برای یکی از اکانت های دوستان کپ بالا دادم . شارژ زدم و چیف کردم حتی
    امروز رفتم روی اکانتش دیدم همه اون حرکتا مونده و تغییری نکرده :))
    کاش بیشتر رو اکانتش بودم الان :D :D

• همر های خوب سرور تا رنک 50 60 هیچ تغییری نکردن
    اگرم با جنگ آموز شارژ کرده باشن کمتر شده. یه نمونش اکانت heros
    شما دیگه چرا اعتراض میکنی ؟ هرکی هم اعتراض کنه تو و ممد پودوشک نباید اعتراض کنین که تا الان باید اکانتتون حذف مدیریتی شده باشه که نشده

• سلام به همه
    علت قطع شدن اینترنت ربطی ب سایت نداره اما بک خوردن اون وظیفه اوناست
    اما قضیه بک خوردن مگه فیلمه ک دقیقا از همون لحظه ک قطع شده اینترنت بزنن عقب بیاد همونجا؟؟
    حداقل توی چیزی ک سر رشته ندارید نظر ندید
    فقط یاد گرفتید ب غر زدن و اعتراض
    تا جایی ک میدونم اک خودم و دوستانی ک در ارتباط هستم 12 همر از 30 همر اول بودن ک رنکاشون همون بود
    این یعنی منطقی بک خورده حالا دلیل اعتراضات دوستان اصلا درک نمیکنم

• با سلام خدمت دوستان گرامی

آزمون سختی بود و من بشدت ناامید شدم
    دلیل اینکه ما توی ای اربعد از سرور یک راند دو تیم پلی ندادیم بعضی از رفتارهای غیر متعارف تیم مدیریتی بود ولی اینجا هم تجربه کردیم این موضوع رو
    وقتی یه اشتباه کسی مرتکب میشه به نظر من در دنیای مدرن بهترین شیوه اینه که اول اعتراف بشه به اشتباه و سعی در تکرار نکردن اشتباهه
    ما هممون در تلاشی عبث و بیهوده سعی میکنیم خیلی از رفتارهای رایج کشورمون رو نقد کنیم فارغ از اینکه ما خودمون همین شیوه رو داریم
    هرجایی من به شخصه جلوی بچه هایی که در کنارشون بازی کردم اعتراف کردم که کارم یا تصمیمم اشتباه بوده محبوب تر شدم چون میفهمیدن من شجاعت اینو دارم که به اشتباهم اعتراف کنم و این خودش نشونه رشد و تعالیه
    ما اینجا بازی میکنیم چون میدونیم تیم مدیریتی پلیر قدیمی و بسیار با سابقه ای هست و مارو درک میکنه بازیو درک میکنه و خوشحال تر میشیم اگه تیم مدیریتی با ما هم مثل خودمون و اونچه شایستمونه رفتار کنه نه معیارهای دیگه
    اشتباهی رخ داد و خدا رو شکر همه اینقدر فهیم هستن که مسایل کوچیک رو میشه به راحتی حل و فصل کرد و گذار کردن
    اس دبلیو یه توتال داره به اسم اقای پارسا از اکانت catch me team مسایل ساید به ایشون مربوطه و تصمیم گیرنده هستند ما هم تا مادامی که ایشون توتال باشن پیرو دستوراتشون هستیم
    اس دبل بنا به دستور توتال مثل قبل با قدرت به بازی ادامه میده
    این اخرین سرور ما نخواهد بود قطعا
    بعضی از پست هارو خوندم یکی نوشته بود توی ای ار بک اپ نمیخورد لازمه بگم دوست من سن شما قد نمیده ولی ای ار هم خورده 48 ساعت خوده ادمین ایران بک داد حتی ادمین اومد اکانت رو به خاطر اسم خدا بیامرز نیمای بزرگ گوار بن فور اور کرد و همچنین خرید کتیبه پس دخالت مدیریت چیز جدیدی نیست شما نبودی ببینی

و در پایان تیم مدیریت کارش از نظر من خوب و حرفه ای هست ولی یکم شفافیتش رو بیشتر کنه بهتر میشه
    ما هستیم در خدمت بعضی از دوستان تا انتهای سرور

muhamad.komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• شما دیگه چرا اعتراض میکنی ؟ هرکی هم اعتراض کنه تو و ممد پودوشک نباید اعتراض کنین که تا الان باید اکانتتون حذف مدیریتی شده باشه که نشده

عزیزم شما حرفی داری مستقیم برو سر اصل مطلب

در ضمن شما همونی نبودی میخواستی کتیبه ساید دیگه رو بخری :thumbsup:

از کنار برو زخمی نشی عمو :D

• یه چیز خیلی برام جالبه

مگه بک اپ گرفته شده از روز 2شنبه نیست؟

چطوریه که مدال های هفته قبلش رو ندادن؟ :D

موقعی که بک اپ نگرفته بودن و اینترنت وصل شده بود مدال ها بودش :دی

اما حالا هیچ خبری نیست از اونها

• عزیزم شما حرفی داری مستقیم برو سر اصل مطلب
    در ضمن شما همونی نبودی میخواستی کتیبه ساید دیگه رو بخری :thumbsup:

از کنار برو زخمی نشی عمو :D

نچ
    من تا حالا کتیبه نخریدم . اقدام به خریدش هم نکردم و نمیکنم , اشتباه گرفتی
    حرف من کاملا مشخصه . حرفو بندازی زمین صاحبش برمیداره

• این سرور هر کی میخواد دیوار بشه اینوری میاد چرا :whistling:

گزارش کاملش رو اگه بزاری مشخص میشه کی دیوار شده و چی دیوار شده :))

• سلام استاد
    ظاهرا مشخص شد برای ساید اس دبل که فعالیت درون بازیتون رو انجام دادید و احمق زدید از ان ای؟؟یعنی الان به عنوان لیدر اجازه دادید این کار انجام بشه یا پلیراتون بدون هماهنگی زدن؟رسیدگی کنید یا بفرمایید ما برداشتمون از پست حضرتعالی اشتباه بوده و زدن کتیبه تا مشخص شدن بعضی مسایل که فرمودین مد نظرتون نبوده؟
    در هر حال با توجه به مسایل پیش اومده هنوز خیلی از پلیرهای بازی نتونستن اونجور که باید به بازی بپردازن
    خیلی ها هنوز برای اینترنتی با سرعت قابل قبول منتظر رفع مشکلات هستن مثل خود من که اینترنت محل کارم هنوز به شرایط مطلوب نرسیده.
    بگذریم.انشالله که برداشت من اشتباه بوده و پلیر ساید اس دبل بدون هماهنگی رو احمق لانچ کردن چون کل ساید ان ای با پست سپهر جان حدس میزدن که سرور در حال نپ تا معلوم شدن قضایا هستش خصوصا با ساید اس دبل (البته منظور برگشت کامل پلیرهای همه سایدها و ...)

• گلم از تایمی بکاپ به شکل عجیبی ریستور شد و همر ما رفت هوا کسی رو اکانت پلی نمیده
    اکانت هم رو حذفه الکی همر دیوار کردید :rolleyes:

گلم اون اکانت هم حذف شده دقت کن
    شما که رو حذفی گزارش کامل میزاشتشی
    کلی دف و همر رنده شده . میایی گزارش نصفه میزاری خوب نیست آخه