نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• دکتر جان دوباره اون 15 کراپیه رو نگاه کن ببین اصلا میشه اون اعدادی که تو وارد کردی !
    عقل کل عدد وارد کردن تو کیریللوید کاری نداره !!!!! عدد درست وارد کردن سخته

حساب هم شد برات با توجه به گفته های خودت هم 4 درصد ساعتی بیشتر تولید میکنه ! خودتو نزن بخواب !
    تماااام

• دکتر جان دوباره اون 15 کراپیه رو نگاه کن ببین اصلا میشه اون اعدادی که تو وارد کردی !عقل کل عدد وارد کردن تو کیریللوید کاری نداره !!!!! عدد درست وارد کردن سخته

فدات شم زیر اون نقشه کوچیک آبادی خشت و گندمه تو خوب نگاه کن

اگر منظورت درست فهمیده باشم از عکسی که گذاشتی
    بازم ممنون که دقت کردی و حداقل بررسی کردی:)

• بعد مدتها(که فروم شده بود محلی برای تخریب و مسخره کردن و عقده گشایی سرور های گذشته )به لطف همه دوستان يه فروم خوب و چالشی و تحلیلی داریم،
    لطفا با به حاشیه بردن و تخریب و بی اخلاقی خرابش نکنید.
    باتشکر
    دانیال
    Killing God

before filtering!!
    ts3......Deadlock
    ts1......oldwolf
    TT2012....deadriver
    after filtering
    ts3.....Godkillm3
    ts1 R1.....Trasilver
    ts1 R2 ......deadhammer
    (ts1 R3 .... boogh(wwww team
    ts1 R4 .... Jupiter

• با سلام خدمت همه دوستای عزیز چهار ساید از داش علی ممنونم بابت تحلیل درست و خوبش که ی چیزایی رو توضیح دادن امیدوارم سرور جذابی داشته باشیم

میتونم بگم تنها اکانتی که تو تاپ باشه پوش نمیکنه اکانت بچه های ماست که خسته نباشید میگم بهشون

باز امیدوارم سرور جذابی باشه

KillinG God

• امیدوارم بعد از علی آقا بازم شاهد تحلیل های خوب و چالش برانگیزی باشیم . اول از همه مهم تحلیل و بررسی هستش بعدش چالش برای درستی یا نادرستی تحلیل انجام شده
    درکل من خودم انتظار نداشتم توی دومین سرور اسپیدترا رقابت اینقدر حساس و خوب باشه . جا داره از مدیریت هم تشکر کرد که جلوی فروش منابع رو گرفتن و سرور رو جذاب کردن. البته یه سری ایرادات جزئی هم داره که ایشالله برطرف میشه

• میتونم بگم تنها اکانتی که تو تاپ باشه پوش نمیکنه اکانت بچه های ماست که خسته نباشید میگم بهشون

دوست عزیز پیشنهاد میکنم اگه اطلاعی درباره بقیه اکانت ها و غارتشون ندارین حرفی نزنید!!
    4میلیون واقعا خسته شدن داره؟ :D ;)

• دوست عزیز اکانتی که شب 300کا از ما عقبه فردا صبح 200 کا جلو میوفته میشه تحلیل کنی برامون یکم یادبگیریم که چجوری غارتشو میکنه

طرز فکر شما بسیار ستودنی و قابل احترامه
    شما همونایی هستید که میگید هرکی ماشین بهتر زیر پاشه یا دزده یا قاچاقچی
    ممکنه بعضی از افراد که از شما بیشتر غارت میکنن مولتی داشته باشن اما اینکه میای کل تاپ تن رو میبری زیر سوال و میگی فقط ما خوبیم فقط نشون دهنده ویرایش شد جنابعالی هست ;)

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل:به کار بردن کلمات نامناسب ().

• اخه داداش دیدیم که میگیم ولی شاید حق با شماس همشون پوش نکنن ولی باز میگم دیدم که میگم

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل:در صورت اسپم در فروم پست ها حذف خواهند شد. برای حذف نشدن پست های بی ربط,عکس یا آماری در رابطه با سرور حتما در پست خود گنجانده شود. ().

• بررسی 10 اکانت اول سرور از نظر جمعیت

• با 6 دهکده رنک یک پاپ سرور
    • پایتخت اکانت تقریبا در مختصات مرکزی جنوب شرق قرار دارد
    • با توجه به نحوه رشد پاپ اکانت دهکده ها گلد آپ میشند
    • رتبه 5 غارتگران سرور نیز در این هفته میباشد
    • نژاد این اکانت توتن میباشد

جمع بندی
    این اکانت دارای پتانسیل بالایی میباشد و جز با کیفیت ترین اکانت های سرور است نکته عجیب در مورد این اکانت شکل نحوه و ترتیب گرفتن دهکده های این اکانت است(!)

• این اکانت نیز با 6 دهکده رنک دوم جمعیت سرور میباشد
    • پایتخت این اکانت تقریبا در منطقه مرزی ساید جنوب غرب قرار دارد
    • رنک دوم غارتگران این هفته میباشد
    • این اکانت دارای نژاد گول میباشد

جمع بندی
    با صرف نظر کردن از نحوه بالا امدن اکانت در اول سرور ، این اکانت کیفیت بالایی رو از بازی به نمایش گذاشته اینکه این اکانت چه استراتژِی برای بازی خود انتخاب کرده نکته جذاب این اکانت خواهد بود طبیعتا یک اکانت گول جنگی در اون مختصات میتونه خیلی ترسناک باشه برای ساید های دیگر

• تنها اکانتی که آبادی سوم خود رو گرفته است
    • یک توقف، نسبت به اول بازی در رشد جمعیت اکانت دیده میشود
    • پایتخت این اکانت در منطقه مرکزی جنوب شرق قرار دارد

جمع بندی
    به نظر سزمایه گذاری این اکانت روی کراپ بالا بردن میباشد و با توجه به نحوه پاپ دهکده ها و پایتخت، ابتدا علاقمند هستند که کراپ های خودشون به سطح دلخواه برسونند:) تکنیک متفاوتی رو برای اکانت خودشون اتخاذ کردند نسبت به اکانت های هم سطح خود(!)

• مختصات پایتخت در منطقه مرکزی جنوب غرب

جمع بندی
    سرعت رشد متعادلی داشتند بعد از پرش جمعیتی پایتخت که در 2 ساعت ابتدا سرور داشتند، مورد خاص و جذابی تو این اکانت نظرم جلب نکرد:)

• مختصات پایتخت در منطقه انتهایی جنوب شرق
    • دارای قهرمان سطح 7 :)

جمع بندی
    این اکانت در واقع جذابیت خاصی ندارد یه سبک که تقریبا توی هر سروری که بازی کردند به همین شکل بوده گرفتن یک پایتخت در دور دست ساخت تک همر واندر زن:) جدا از اینکه هنوز از نحوه رشد غیر طبیعی اون 15 کراپی که الان به جمعیت 554 رسیده:) توضیحی ندادند(!) برای بهتر متوجه شدن میتونید با اکانت های S U M I T O M O و Takrefigh که با همین سبک بازی کردند مقایسه بفرمایید:) اکانت پیرمردی:)

• این اکانت 4 دهکده دارد
    • مختصات پایتخت ابتدای منطقه انتهایی شمال شرق

جمع بندی
    چند دقیقه پیش به رنک 5 ارتقا پیدا کردند، با توجه به جمعیت دهکده سوم حدس میزنم این اکانت زیر ساخت همر واندر زن خود را پایه ریزی کردند احتمالا کاتا همر واندر زن خودش رو ریز استارت کرده:) عشق رکورد چه کارا که نمیکنه با آدم:)

• دهکده اول دارای 2 آبادی
    • پایتخت در منطقه مرکزی شمال شرق
    • در فاصله 5 خونگی وانر 100 100 شمال شرق

جمع بندی
    اسم اکانت برام جالب بود:) دهکده اسپان اهمیت زیادی داره که دو تا آبادی گرفته:) این اکانت به واسطه فاصله نزدیکی که با واندر مرکزی شمال شرق داره میتونه تاثیر زیادی در انتهای بازی داشته باشه به نظرم موقعیت استراتژیک نکته جالب و جذاب این اکانت است.

• پایتخت در منطقه مرکزی جنوب شرق
    • ساختار دفاعی اکانت نزدیک واندر مرکزی جنوب شرق

جمع بندی
    این اکانت به تازگی بن و پانیش خوردند حدود 10 ساعت بن بودند :) از رتبه 6 سرور به رتبه 12 سقوط کردند:) نکته جالب دیگر اکانت، ساختار دفاعی آن که میتونه جز تاثیر گذار ترین اکانت ها در آخر بازی باشه، این اکانت نیز رشد غیر طبیعی در ابتدا بازی داشتند(!)

• جز غارتگران این هفته نیز میباشند
    • پایتخت در مختصات مرزی با جنوب غرب

جمع بندی
    این اکانت جز سالم ترین اکانت ها بازی از نظر من میباشد:) رشد نسبتا متناسب و ساختار خوب:)

• این اکانت رنک 11 سرور میباشد
    • رنک یک غارتگران هفته با حدود 4 میلیون اختلاف با رنک دوم غارتگران
    • رنک یک مهاجمین هفته
    • مختصات پایتخت در منطقه مرکزی

جمع بندی
    برای اینکه اکانتی نیز از شمال غرب بررسی شده باشه این کانت بررسی شده، با توجه به رید اتحاد پانیشر که مجموعا 21 میلیون غارت کردند و غارت تک اکانت Guns 4 war که 13 میلیون غارت کردند یکی از دلایل اختلاف نبود غارتگر در شمال غرب میباشد:) یا غارتگر های شمال غرب ناتار و آبادی رید نمیکنند:) به هر حال یی از اکانت های جذابی هست که میخوام نتیجه کارش ببینم(!)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دو مورد هم برام جالب بود گفتم اینجا مطرح کنم

رتبه اول قهرمان اکانت و رتبه ده مهاجمین(پوینت هجوم اکانت ببینید) sina007 و رتبه یک مهاجمین و رتبه 8 قهرمان (اختلاف پوینت قهرمان و هجوم اکانت تفاوت چندانی ندارد)Guns 4 War میباشد اختلاف قهرمان این دو 10 سطح میباشد:) به نظرم توزیع نامناسب کتیبه قهرمان تو سرور باعث ایجاد این اختلاف شده:)

مورد بعدی هم غارت به شدت سرعتی و قدرتی اکانت LanCinaTe هست که فکر کنم از صبح تا الان از رنک10 به رنک 5 غارتگران و همجنان اختلاف خودش داره کم میکنه:) فکر کنم مولتی ها حاضر شده و باید شاهد تغییرات عجیب غریبی تو غارتگران باشیم:)

پ.ن: از دانیال و سهند عزیزم بخاطر اینکه اکانتش رنک ده بود و بررسی نکردم معذرت میخوام خیلی عشقید پسر:)

• مورد بعدی هم غارت به شدت سرعتی و قدرتی اکانت LanCinaTe هست که فکر کنم از صبح تا الان از رنک10 به رنک 5 غارتگران و همجنان اختلاف خودش داره کم میکنه:) فکر کنم مولتی ها حاضر شده و باید شاهد تغییرات عجیب غریبی تو غارتگران باشیم:)

سلام دوست عزیز خوشحالم که با تحلیل هاتون حداقل یک مقدار یخ فروم رو اب کردید بله هم اکنون شاهد پوش کردن دوستان هستیم گویا اکانت های مولتی شون رو تونستن بکشن بالا و اماده شده :D
    میدونستیم دوستان اینقدر علاقه به مدال دارن اجازه میدادیم هفته های قبل هم بگیرن :D
    البته منظورم Mr.No0oB نیستن امیدوارم این دوستمون به خودشون نگیرن :thumbsup:
    Guns 4 War

• سلام خدمت تمامی عزیزان این سرور برگشتیم خونه ی خودمون SW

امیدوارم سرور جذابی باشه
    دوستان تاپ10 اول بازی زیاد ملاک خوبی نیست
    هنوز ریدرهای اصلی به نظرم در حال آپ کردن مولتی ها هستن و فکر کنم از هفته دیگه تاپ تغییرات زیادی به خودش ببینه.

پ.ن: نیما کاکو سرور بعد تو رکاب خودتم هرجا باشی. <3

• خواستم ساید ها رو بر اساس اتحاد ها و بازیکن های تاثیر گذارشون تو چند پست بررسیشون انجام بدم دیدیم حیفه از این پست بگذرم این پست تحلیل نیاز داره:)

سلام خدمت تمامی عزیزان این سرور برگشتیم خونه ی خودمون SW

سلام به روی ماهت(!)
    خب شد با خبرمون کردی:) حالا که برگشتی جنوب غرب اگر اسم اکانتت میگفتی دیگه عالی میشد:) یه تحلیلی هم میکردیم از اکانتت

دوستان تاپ10 اول بازی زیاد ملاک خوبی نیست
    هنوز ریدرهای اصلی به نظرم در حال آپ کردن مولتی ها هستن و فکر کنم از هفته دیگه تاپ تغییرات زیادی به خودش ببینه.

متاسفانه باید بگم اینکه بیای اینجا یه چیزی بگی که گفته باشی خوبه اما نه در این حد:)
    اولا ک فکر کنم الان دیگه مولتی ها اماده شده(حداقل دهکده اول ها بصورت کامل):) اینکه شاید مولتی تو اماده نشده باشه دلیل به جمع بستن نمیشه :) میدونی حکایت تو حکایت کدوم ادم ها هست:) اینایی که مثلا تو محله شون دوبار دزد میاد میگند چقدر دزد تو جامعه زیاد شده(صدای خنده جمع) دنیاشون به همون اندازه هست:)
    در مورد 10 اکانت اول سرور باید بگم همین الان که دارم برات مینویسم 6 تا از همون اکانت ها تو تاپ غارتگران هستن اونم غارت مولتی ها نه غارت ناتار و آبادی:)
    از همون 10 اکانت اگه یه بررسی کنی میبینی استارت همر واندر زنشون خورده یا تا فردا بصورت کامل امده میشه:)
    ممنون میشم دفعه دیگه خواستی چیزی رو نقض کنی( ابراز وجود کنی) حداقل دو تا دلیل یا مثال بیاری و رو هوا چیزی رو نگی:)

پ.ن: نیما کاکو سرور بعد تو رکاب خودتم هرجا باشی. <3

این نیما رو من نمیشناسم فکر کنم خیلی ها دیگه هم نشناسند اگر خیلی دوست داشتی ابراز علاقه کنی اگر تو سرور اکانت داره بهش نامه خصوصی بده ، اگر فروم اکانت دارند نامه خصوصی بزن بهش، اگر شمارشو داری زنگ بزن بهش به خودش بگو:) تلگرام واتس آپ ، رو دیوار اتاقت.....

جمع بندی کنم فکر کنم پستت غیر از اینکه بگی ادم مهمی هستی ، یه چیزایی از بازی بلدی، خیلی ادم مهمی هستی، باز مهم بودن خودت، خودت و مهم بودنت و ...

پ.ن: نیما جان هر جا هستی امیر میخواد سرور بعدی باهات بازی کنه داداش ریجستر نکن >2<
    پ.ن: حالا پست این بنده خدا به کنار ،من نمیفهمم حسین تی ان تی چی تو این پست دیده لایک کرده:) اون 8 نفر بقیه رو من حرفی ندارم! حتما ادم مهمی هستی خودت نمیدونستی
    (!)
    پ.ن: نظر شخصیم در موردت اینه که چون اکانتت جز این اکانت ها نبوده خواستی ابراز وجود کنی(!) اگر مولتی هات اماده نشده به نظرم دیگه اماده نشه بهتره:))
    پ.ن: اکانتت بگی برات بررسی اکانتت میزارم فروم عشق کنی.
    پ.ن:چشمان یونیک که زدند ازت ، اینجا ببینیم چی قرار تحویل بدی:)

• سلام دوباره خدمت دوستان
    اقا یکی بیاد به من یه توضیح بده من با این دوستمون دقیقا چیکار کردم اینجوری منو ریپلی کرده :D
    بنده توی اعلام آمادگی اعلام نکردم که میایم چون نه میدونستیم قراره کجا برم نه 100% بودیم که اصن استارت بزنیم
    و وقتی حضورمون توی سرور قطعی شد لازم دونستم اعلام کنم
    حالا اینکه به شما چه ربطی داره من نمیدونم ؟؟!!!
    یا اینکه اصن طرف صحبت من مگه شما بودی ؟؟؟!!

جناب فراستی من نیازی ندارم اکانت مارو آنالیز کنی
    شما هم اگر خیلی دوست داری ببینی قراره چی تحویلت بدم یه اکانت برای خودت دست و پا کن بهت بگم چی برات کنار گذاشتم
    این سرور اومدیم اروم بازیمونو بکنیم نزارید طوری شود که دیگران فکر کنن طوری شده است :D

راجب کتیبه چشمان هم لازم نمیدونم درباره سروری که تموم شده اینجا بحث کنم
    اما همینقدر بدونی که یه سری کتیبه ها تاریخ انقضا دارن و بعد از یه تایمی ارزش ندارن کفایت میکنه. :*
    پ.ن: شما بفرما فعلا ابادی های اطراف بقیه رو انالیز کن
    پ.ن:نیما دوست دارم .
    پ.ن: شما مهمترین ادم این سرزمین هستی (خنده حضار،مرگ 2 نفر)
    قصد ادامه بحث با همچین دوستانی رو ندارم از این به بعد هرچی شما بگی درسته :thumbup: :love:

• .

سلام
    چند پستی که تو فروم گذاشته بودی ، باهاشون حال کردم و لایک کردم چون بالاخره این فرومو از سوت و کوری درآوردی
    ولی اینکه به کمبود سوژه بخوری و بیای به هرکی پست بزاره یک تیکه ای بندازی و ازش یک پوینت فانی در بیاری ، زیادی چیپه.
    مِن بعد اگر دوستان خواستن تو فروم چیزی بنویسن ، صحبت میکنیم با شما هم یک هماهنگی داشته باشن که منافاتی با معیار های فرومی شما نداشته باشه !: دی

.

چون خودم 2ایکس بودم و کاملاً در جریان مسائل ساید بودم ، کتک خور شدن اون ج.ش دلایل دیگه ای داشت که تو این فروم نمیگنجه.
    امیر هم مستثنی نبود از این قضیه . همر خودش فدای ساید کرد و چه بسا اکانتش هم فدای ساید شد .
    اینکه میای ماست میریزی تو قیمه ها زیاد جالب نیس!

پ.ن : تنها حسرت من تو این سرور ، نبودن رفقای قدیم هست که تو خونه خودشون ، پیش ما ، ریجستر نکردن.

• آقا نیما هم گویا پیدا شدند:)))
    برای من مهم نیست لایک یا دیسلایک هایی که بصورت دسته ای و رفاقتی انجام میشه :) اینکه کی از پست من خوشش میاد یا نمیاد:) تو بحث تحلیل و موضوعات وابسته بنده اگر چیز جالبی دیدم و نظرم جلب کرد به اشتراک گذاشتم تا بقیه هم استفاده کنند:) خیلی از دوستان با لحن تندجوابم دادند (دمشون گرم)و... یا جوابی ندادم یا نهایتا تو خصوصی حل کردیم جریان رو:) خیلی هام امدن خصوصی تشکر کردند یا درخواست کردند اکانتشون براشون تحلیل کنم . اما متاسفانه متوجه نشدم امیر جان دوست آقا نیما امدند برای اعلام حضور خودشون پست گذاشتند اون وسط گفتن 10 تاپ مهم نیستند:) منم جواب اینکه اون 10 نفر الان چقدر تاثیر دارند تو سرور به سبک خودم دادم:) اگر تازه امدی بزار برسی بعد شروع کن به نظر دادن:) اگرم بودی الان چه وقت اعلام حضور:) متاسفانه مظلوم نمایی و ... تو زمان هایی که جواب سخت دریافت میکنیم و چیزی نداریم بگیم میشه گزینه آخر (فن استاد) الانم رسیدیم به اونجا:)

حالا میتونید واقع بینانه نگاه کنید به جریان:) اینکه طرف وقت بزاره چند ساعت و یک پست تحلیلی ارائه بده و یک نفر بیاد فقط به خاطر اعلام حضور خودش تو سرور زیر سوال ببره تحلیل رو حتی بدون یک مثال:) (تو سه خط جمله )آیا شما جای من بودید جواب نمیدادید؟!!!!!!
    الانم میتونیم فروم ببریم حالت خاله زنکی ،دسته کشی :) رفیق بازیو اعلام حضور .....

پ.ن: اون زمان که اکانت داشتم اکانت داشتی آخرش ؟ این شد:) واندرتون حذف شد(!) حالا هم هر زمان احساس کردی میتونی من دکمه چلنج اکسپتم اماده است بیا :))
    پ.ن: در ضمن در حال نوشتن تحلیل ساید ها بصورت مجزا بودم:) من نیاز به سوژه فردی ندارم بیام فروم پست بزارم:)
    پ.ن: من به عنوان صاحب تحلیل میتونم از تحلیلم دفاع کنم :)

موفق باشید

• پ.ن : تنها حسرت من تو این سرور ، نبودن رفقای قدیم هست که تو خونه خودشون ، پیش ما ، ریجستر نکردن.

سلام
    نیما یه اکانت بزار کنار دارم میام برات :)
    اینور اصلا آب و هواش به ما نمیسازه . کودکستان باز کردن :))

• سلام مجدد خدمت همه
    من چندوقتي از اول سرور تا الان يكم كم رنگ بودم و قضيه هاي سرور رو بيشتر از طريق دوستان ميشنيدم ، كه به شكر خدا ٣٠٪‏ از عمده ي مشكلات زندگي شخصيم برطرف شده و از اين به بعد بيشتر هستم خدمت دوستان ...
    دوستان از ما خرده گرفته بودن كه شما چرا اس دبليو دارين بازي مي كنيد ؛ به طور كلي بخوام پاسخ بدم به شما ربطي نداشته و دوست داشتيم :دي
    ولي خارج از شوخي دلايل زيادي بود كه ما اس دبليو رو انتخاب كرديم ؛
    ١- ما اين سرور با يه بچه تيم اومديم و از اول هم گفتيم كه نه مي خواييم تو تيم ليدري باشيم و نه زمان و تايم كافي براي اين كار رو داريم ، صرفا با تعدادي از دوستان براي تجديد خاطرات و فرار از زندگي روزمره وارد سرور شديم ...
    ٢ - ما قرار بود طبق روال هميشه ان اي بريم كه خب به ليدر يكي از تيم ها صحبت شد و تموم موارد بند ١ رو براشون گفتم و حتي حضور ما قطعي شد داخل سايد ان اي حتي من از هم بازي ها و رفيقاي قديميه خودم ( بچه هاي زوپير ) دعوت كردم كه بيان سايد ان اي به ياد قديما ...
    كه متاسفانه ليدري كه ميگفت ما خاكمون ان اي هست روز اخر تصميم گرفت بره ان دبليو و ما ان دبليو برو نبوديم ...
    ٣ - به دعوت دانيال عزيز روز اخر ٥-٦ ساعت مونده بود به شروع سرور تصميم گرفتيم سايد اس دبليو رو براي بازي انتخاب كنيم...

تيم ما شامل ٧ تا اكانت ویرایش شد كه البته تعداد كمي از بچه ها كنارمون هستن اين سرور ؛ با برنامه ي كشيدن ٣ همر واندرزن و ٧ همر جنگي وارد سرور شد و كاملا هم در راستاي سياست هاي سايد از اين ١٠ همر انشاا.. استفاده ميشه ...

به اميد داشتن سروري خوب
    موفق باشيد
    امين