تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 3X اسپید ترا

• ضمن عرض سلام و خسته نباشید
    با توجه به عدم حضور هیچ تیمی
    در ساید شمال غرب تصمیم بر این شد
    که به همراه تعداد اندکی از دوستان
    به منظور تلاش جهت ایجاد تعادل
    و همچنین جذاب تر شدن بازی
    در ساید شمال غرب در خدمت باشیم

با آرزوی موفقیت و بازی جذاب برای تمامی عزیزان در تمامی ساید ها

• سلام میگم اینایی که زدی بزار از بیمارستان در بیان :D
    ما هم احتمال زیاد با جمعی از دوستان قدیمی بریم اس دبل
    باشد که رستگار شوید

• پاشو بیا . این اعصابت خیلی به درد ساید میخوره :D

والا احسان تنها چیزی که ندارم اعصابه درسته :)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• سلام به همه دوستان . من هم به همراه مسعود احتمالا در یکی از ساید ها به صورت رندوم به عنوان دف ساز ثبت نام میکنم .
    فقط در حد یک اکانت دف در خدمتتون هستیم این سرور .

امیدوارم سرور شلوغ و جذاب باشه .

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام به همه دوستان.
    والا ما هنوز ساید رو انتخاب نکردیم..
    ولی خوب خالی از لطف نیست صبر کنیم ببینیم وضعیت تیم ها چطور میشه.
    با تیمی که راحتر کنار میاییم و بیشتر لذت میبریم کنارشون پلی بدیم..
    ارزوی موفقیت و سربلندی برای همه عزیزان

:love: Nvidia❣️ <3

• سلام

اس دبل اصلا شلوغ نیست تنها دلیلی که دوستان فکر میکنن اینجا قراره شلوغ بشه اینه که بچه هایی که میخوان اس دبل بازی کنن اعلام کردن ولی مابقی دوستان چراغ خاموش پیش میرن
    ترس از باخت خیلی بده برادر من بیا بگو ما که کاری به کسی نداریم با همه دوستیم البته از اون اجتماعیاش

ساید دست پارساست و دارو دستش اگرم دیدم نارضایتی وجود داره شورا تشکیل میشه تمامه این داستانه ما فقط پلیریم واسه منافع اس دبل بازی میکنیم
    اس دبل ارث پدری هیچ کسی نیست هرکسی دوست داشته باشه بازی گروهی و تیم پلی رو تجربه کنه بنظرم تجربه لذت بخشی خواهد بود واسش بینش پارسا و دارو دستش رو اینجوری دیدم

muhamad.komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• پست ادیت شده بود پست قبلیمومنظورم همون اعصاب داغونته که به درد میخوره

خخخخخخخ اعصاب داغون من بدرد آباد کردن نمیخوره
    باهاش میشه خراب کرد فقط ❤️

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• تو گفتی و منم باور کردم. حالا با افشین میری ne یا تکی ؟

این بار یه سری درگیریا پیش اومد برام با Ne و این که افشین پسوور اکانت رو لو داد و باعث خورده شدن اکانت شد دیگه تنها بازی میکنم البته توی سرور نرمال بود!
    اینجا اگر اون نخاله ها Ne نباشند ترجیح میدم که Ne بازم باشم و اونجا بازی کنم!ولی خوب باید دید اون تیم هست یا نه نمیخوام باعث درگیری داخلی وارد سایدی که میشم بشم!ولی خوب‌اگر‌نباشند قطعا مثل همیشه Ne ولی باشند Se!

• آخرین سروری که توش خراب کردن نباشه بدرد نمیخوره. آبادی کردنیامونو کردیم قبلا

یعنی اصلا به من آباد کردن نمیخوره
    فقط بدرد خراب کردن میخورم

• سلام به همه اسپیدبازان عزیز

بیانیه رسمی تیم پانیشر

با توجه به تکمیل شدن سه ساید شمال شرق و جنوب شرق و جنوب غرب به علت خستگی و با توجه به نگرانی پلیرهای ساید دیگه از نبود تیم کامل شمال غرب و بالانس نبودن بازی تیم پانیشر با هماهنگی لیدر های محترم ساید و لیدر محترم ساید همیشه جاویدان ان ای خانه پدری ما جایی که از ابتدا تاریخ اسپید ایران در این ساید متولد شدیم تا هم اکنون که راند 14 بازی اسپید ایران میباشد ( چون اعلام کرده بودیم میریم ان ای بازی میکنیم )

با توجه به تنها تیمی که از طرف که از طرف لیدر محترم شمال غرب دعوت به بازی در این ساید شدیم برای این راند و به خاطر اینکه بازی ار هیجانش کم نشه و با توجه به انتظاری که تمام ساید ها از تیم ما دارن مبنی بر این شدیم با نشان دادن رفتار حرفه ای و با هماهنگی و رضایت کامل بچه ها و همه دوستانمون در بقیه ساید ها تصمیم گرفتیم این سرور رو در ساید شمال غرب در کنار بچه ها و لیدر محترم شمال غرب (مانی عزیز) بازی کنیم و با این تصمیم به طور کامل نگرانی تمام سرور را به هیجانی ناوصف شدنی تبدیل کنیم و شاهد سروری پر از هیجان و بی نظیر باشیم

همواره در تمام این سال ها هدف لیدر ها و بازیکنان عزیز تیم پانیشر این بوده تا در کنار تمامی دوستانمون سرگرم یک بازی پر از هیجان و جوانمردانه و پر از احترام باشیم و هر کاری که باعث خشنودی کل خانواده تراوین ایران باشد را انجام میدیم تا ثابت کنیم هدف ما از بازی نشان دادن روحیه جوانمردی ما هست و همیشه دوست داشتیم خدمتگزار دوستان خوبمون در خانواده بزرگ تراوین ایران باشیم

پس ما در کنار تیم شمال غرب و لیدر محترمشون مانی عزیز این سرور بازی خواهیم کرد و آرزو داریم همگی در کنار هم شاهد یک بازی بی نظیر باشیم

پ.ن: ما کوچک و خاک پای همه بچه های عزیز تراوین ایران از هر سایدی هستیم

با احترام سخنگوی تیم پانیشر : احمد اف بی آی

• با سلام

هم اکنون ثبت نام سرور 3x باز می باشد

میتوانید ثبت نام کنید !

tx3.speedtra.com

سرور جمعه 10 خرداد ساعت 18:30 شروع خواهد شد به همراه جوایز نقدی !

به دوستان خود اطلاع دهید

لطفا در کانال تلگرامی ما حضور داشته باشید تا از اخبار سراور مطلع شوید
    @Speedtra_Com

با تشکر
    مدیریت اسپیدترا

• با عرض سلام و خیرمقدم خدمت دوستان عزیز و آرزوی سروری جذاب
    بنده از طرف تیم فونیکس(سامان گرس، آقا بابک، رضا اشکبوس و بقیه بچه ها) اعلام می کنم در کنار و شونه به شونه بقیه رفقا تمام تلاشمون رو برای اعتلای ساید بزرگ NE خواهیم کرد.
    امیدوارم به دور از حواشی و با کنار گذاشتن کدورت ها برای هم خاطرات خوبی بجا بزاریم و در آخر سرور دوستان بیشتری نسبت به امروز کنارمون ببینیم.

مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM

• با سلام
    جهت اطلاع اون دست از دوستانی که میخوان مارو بزنن فارم کنن ما اکانتمون رو ساختیم

S U M I T O M O

فردا این اکانت در خاک جنوب غرب سر بر میاورد خخخخ میخوام مثل فرزاد بنویسم نمیشه

جهت اطلاع رسانی عرض کردم کل کل نبود.
    به قول سیروان مانا باشید.

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• سلام
    بصورت رسمی اعلام میکنم که تیم زئوس تو این سرور قرار نیست حضور پیدا کنه! برای همه عزیزان هم آرزوی موفقیت دارم

من بجای شما بودم همون شمال شرق بازی میکردم :) آدم خونه خودش ول نمیکنه بره باغچه همسایه رو بیل بزنه:) به نظرم کار عاقلانه ای نمیکنید حالا سرور میخواد متعادل باشه یا نه :) نمیدونم شده بری مسابقات فوتبال بعد تیم حریف 2 تا بازیکن کم داشته باشه شما از تیم خودت بازیکن بدی به حریف تا مسابقه برگزار بشه:) شاید مسابقه برگزار بشه اما نتیجه جالبی نداره(حالا شما اون بازیکنی باشی که تیم خودت بازی کنی یا اون بازی کنی که رفته تیم حریف) در نتیجه توصیه اکید میکنم به حاشیه کار نداشته باشی برای خواسته دیگران هم از علاقت چشم پوشی نکنی شمال شرق بمون

پ.ن: احسان شانیز نشد که بیایم اما میدونی دوست دارم
    پ.ن: فرزاد پانیشر شمال شرق بازی کن :ایکس
    پ.ن: مانی توتالی بهت میاد :) ببینم چیکار میکنی پسر این سرور، میدونی که دوست دارم
    پ.ن: من اگر بازی میکردم اولین کار ریجستر کردن(ترجیحا نژاد گول) کنار اکانت S U M I T O M O لیدر جنوب غرب :) تا اسم اکانت نده کف فروم:)
    پ.ن: سامان وتیم فونیکس هم موفق باشند خیلی بازیکن های خوبی هستند.

• ما که دوس داشتیم زئوس باشه و سرور جذابی رو داشته باشیم
    عملا یکی از سایدا خالی از پلیر اسمی و معروفه الان

• به نام اهورا مزدای ایران

داداش علی گلم سلام خوبی داداش ؟
    چشم داداش علی من نگرانی های بچه های شمال غربو درک میکنم اما هدف ما فقط بالانس کردن بازی بود اما با توجه به این که من 11 سال برای ان بازی کردم و همیشه پلنر و لانچر ان ای بودمو مدت های زیاد رقیب شمال غرب دقیقا درک میکنم اومدن من به شمال غرب جز افتادن تو چاله ای بزرگ هیچ خاصیت دیگه نداره تو همیشه مثل برادر خیرو صلاح منو میخوای الانم دقیقا میدونم نباید بیام بعد پست امروز احمد از شمال غرب حمله شدیدی بهمون شد میدونم داداش مرسی که صلاح و ابروی من برات مهمه ایشالا عمری باشه لطف احترام و خوبی هاتو جبران کنم ..

ی دو کلام هم با بچه های گل شمال شرق صحبت دارم :

بچه ها ببنید الان ان ای این سرور سه تیم میخواد بیاد تیم رضا اینا تیم بابک اینا و تیم ما درسته ساید شلوغ میشه امکان داره خیلی ها با هم نسازن و یک سری اتفاقات بیفته اما خب تیم ما همشون بچه های قدیم ان ای هستن و هیچ وقت جز صلاح ان ای چیزی دیگه نخواستن بازیکن ها و لیدرهای بزرگی مثل احمد اف بی ای حمید سنگک مهدی مرلین و و و که از قدیم ان ای بودنو برای این ساید خیلی زحمت کشیدن جز خیرو صلاح ساید چیز دیگه نمیخوان تاریخ ثابت کرده ما همیشه در راستای منافع ساید عمل کردیم و همیشه هم ی گوشه بازیه خودمونو کردیم هر وقتم ساید به مشکل خورده و از ما در خواست شده خودمونو دخالت دادیم ما لیدرهاییمون کردیم بردن هامونم کردیم قصد از بازی و حضور ما اینه تیم قدیمی ان ای از هم نپاچه و بنا به عادت قدیم ی مدتی دور هم جع بشیمو سر گرم بشیم همین ..

بچه ها باور کنید هر کی جای ما بود میامد میگفت اینجا ارث بابامه یا هر چی که ما میگیم یا جنگ داخلی ..
    الان تیم های جدید که به ان ای اومدن عمر مفید بازیشون تو ان ای دو الی سه سرور هست اما مثلا من راند یک اسپید ایران ورژن 3.6 سال 2007 دف کر ساید بودم سه راند ورژن 3.6 همه یکی بودیم اما از ورژن 4 که تیم الموت و حامد لرد ویکی و یونس چیکو اومدن اونا اتحاد خودشونو داشتن منو سه پیچو (علی ) وسالیو هم اتحاد خودمونو لیدرهای ارزشمند خیلی داشتیم مثل خشایار میثم سنیور رسول علی گرگانی و الی اخر همیشه هر کی اتحاد خودشو داشت با هم متا میکردیم و بازی میکردیم ی وقت اینقدر جمعیتمون بالا میرفت مجبور بودیم برای شارژ همر ی احمق کوچیکو بین ده تا اکانت بچرخونیم خیلی دورش نریم راند یک ورژن 4.5 که ان ای واندرو 100 کرد تمام تیم قدیم و لیدرهای قدیم ان ای بود اکانت سه پیچ که منو علی بودیم و 9 تا اکانت دیگه یونس چیکو و و و و با ی احمق شارژ میکردیم هممون هم همرهایی خوبی زدیم بازیم بردیم بله کل کل بود بحث و جدل بود اما اخر حرف همه بردن ان ای بود <3
    به خدا ما نه حوصله لیدری داریم نه حوصله سرو کله زدن با پلیرهارو اینا احتیاج به نیروی جوان داره اما خب بازیکن های تخصصی که با تیم ما بازی کردن نمیتونند مثلا فلان لیدر بهشون بگه چیکار کن برای همین همیشه ی توتال انتخاب میشه که بتونه بازیو با مدیریت خوب بین اتحادهای حاضر هماهنگ کنه و بهترین نتیجه را ساید بگیره خیلی ها هستن وقتی تو ساید دیگه بودن با من درگیر بودن اما الان جز ان ای هستن اینکه پلیرهایی با سابقه نهایت سه سرور بیانو از زیر بگن مثلا ما با فرزاد مشکل داریم باید بیرونش کنیم یا بزنیمش این اصلا کار درستی نیست ما تو این خاک به دنیا اومدیم همین جا هم از دنیا میریم خیلی ها هم خواستن بزنندو اما الان نیستنو ما قوی تر از قبلیم ما هیچ انتظاری نداریم پلیرهای جدید ساید بیان بگن اقا نوکرتیم هر چی تو بگی نهههههههههههه اصلا در عوض من نوکرشونم هستم هر چیم اونا بگن ما میگیم چشم تاریخ ثابت کرده پانیشر حرفش حرفه زیر حرفش نمیزنه و وقتی با یکی دست یا علی بده تا اخرش هم وامیسه حتی اگر این قول منجر به صفر شدنم بشه همه هم دیدن در تاریخ چه بلایی هایی سر من اومده ان ای خونه ما هست و این همه سال زحمتو حنجره پاره کردنو پول خرج کردن فکر کنم به این بیارزه ی گوشه از خاک خودمون اکانتی بسازیمو برای منافع ساید بازی کنیم خیلی وقت ها هم وقتی ی جا کار گیر میکرده و از هیچ کسی هیچ کاری برنمیامده منو صدا میزدن درستش میکردم..
    همه لیدرهای قدیمی ساید جز تیم من هستن حالا یک سری بازیکن تازه میانو میخوان ی سری حرکات بزنند عقلانیت اینو میگه حرف کسیو گوش نکنید اگر تجربه بازی با منو نداشتین اول با من بازی کنید کفش هایم این همه سال راهو و بدو بدویی که من کردمو به پا کنید بعد نظر بدین پانیشر چجور ادمیه اینا همرو گفتم تا خط قرمزی بکشم رو تمام حرف حدیث هایی که باز این چند روز سبز شده !!
    و یک سری از پلیرهای عزیزمون که جدید هستن سابقه بازی کنارمون نداشتن مطلع بشن شما جز هر تیمی از ان ای باشین ما نوکر شما هستیم و مثل یک سرباز صفر فقط دوست داریم بازی کنیمو برای ساید مفید باشیم ازتون خواهش میکنم در راستای برد بازی قدم بردارید و هیچ شایعه ای را گوش نکنید بله بچه ها من سال ها لانچر و پلنر ساید بودم از سال 2011 تا 2015 لانچر تیم امریکا بودم خیلی هارو زدم صفر کردم صد درصد دشمن دارم که میخواد از زیر پوست بین بچه های ان ایو بهم بریزه و با ضعیف کردن ما بهمون بخنده راند 4 اسپید و راند 6 اسپید همگان قدرت تیم منو و قدرت پلنریو منو دیدن الان بازی داره شروع میشه شما به چشم خواهید دید تا روزی که ما همر داریم حتی یک دونه جنگی کوچک اگر کسی از دشمن هامون جرات کرده بیاد بگه افسانه افسانه کنه و مسخره کنه سوراخ موش دونه ای میلیارد..
    اینا باید باعث افتخار تک تک شما باشه چون من هر چی باشم جزیی از ان ای هستمو پاک کردن اسم منو امثال منو رویایی بیش نیست از هم سایدی های عزیزم میخوام حالا به عنوان لیدر ساید و پلیر ساید هوای بزرگ ترهای سایدو داشته باشن و فضایی ارومی را مهیا کنند تا ما هم بتونیم راحت در گوشه ای از خاک خودمون بازی کنیمو از بازی لذت ببریم به وقتش هم باعث افتخار ان ای باشیم خودتون دیدین من حتی با این که قدیمی ترین بازیکن ان ای هستم حاضر شدم برم شمال غرب تا جا باز بشه پلیرهای جدید ان ای راحت تر بازی کنند اما خب شمال غربی ها حق دارن نمیتونند ی لیدر ان ای که نزدیک 11 سال باهاش جنگیدن را تو خاک خودشون تحمل کنند منم به نظرشون احترام میزارم همین ی گوشه ساید خودمون بمونیم بازی کنیم خیلی بهتر از اینه برای خودمون الکی دشمن تراشی کنیم ما هم مثل تک تک شما ی گوشه ان ای ثبت نام میکنیمو ایشالا بتونیم باعث این بشیم همتون ازمون راضی باشینو همیشه مارو دوست داشته باشین ما و من جز خدمت هیچ کاری دیگه ای بلد نیستیم امیدوارم که این سرور واقعا سرور خوبی باشه و همه عزیزانی که با ما بازی نکردن ازمون خاطره خوبی پیدا کنند وهمیشه مثل کوه پشت هم واسیم .

با احترام - فرزاد پانیشر