تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 3X اسپید ترا

• سلام خسته نباشید خدمت تمام فروم نویس ها ,

لطفا سریعتر تیم و سایدتون رو انتخاب کنید که بدونیم چند چندیم و کی به کیه.

لرد و استاد و هرچی هستید خلاصه زودتر جمع بندی کنید دیگه خسته شدیم تاپیک امادگی به صفحه ششم رسیده و همش حدس و گمانه زنیه.
    نشه مثل یک سروری پیش که روزه دهم اسم lucky به Zeus Has Return تغییر پیدا کنه :))

پی نوشت: استاد من تو رو با ویدئو زیر به چالش میکشم :دی

https://www.aparat.com/v/vALQz…%D8%B1%DA%AF%D9%88%D8%B2)

• حالا که بحث ساید SW داغ شده باید یه چیزی رو بگم

دوست عزیز به شما پیشنهاد میشه به هیچ عنوان SW رو انتخاب نکنید، امیدوارم جایی رو انتخاب کنید که از حضور شما استقبال بشه.

لوووووول الان مثلا شما شاخ SW هستی؟
    من این سرور قصد بازی نداشتم فقط رو حساب حرف شما و اون جوجه نوب هایی که لایکت کردن میام SW هر 5تاتونو میزنم و میرم
    فقط اونی که باید داشته باشید داشته باشید همون روز اول که ریجستر کردید اسم اکانت بگید با اینکه در حد تیم جمع کردن نیستید چندنفری و میارم یه حالی بهتون میدم
    فقط بعد که خوردید مثل سرور قبلی که اینجا خوردی اومدی توو دسکورد آی آر گفتی رسول هوای SE داشته آمار داده بهونه نیاری :D
    دو روز بهت و دار و دسته نوبتون فرصت میدم طلب عفو و بخشش کنید در غیر اینصورت عواقب خطرناکی در انتظارتونه :D

• سلام
    یک بکس نمسیس میشناسم ازir قدیم
    پلیر های خوبی بودن یکیشون ممد سپاهی بود تا اون جایی که یادمه حافظه یاری نمیکنه اسم همه دوستان رو

راجب زئوس هم تا اون جایی که یادمه فقط یک سرور خارجی نتجه گرفت
    تو سرور های ایران آخرش حذف دسته جمعی بود (نهایت حرکت شاخ)
    حالا تا ببینم چی میشه :)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• سلام همگی خسته نباشید
    اوه اوه چه خبره این تب تراوین انگار هیچ وقت نمیخوابه، امید به خدا که شلوغ و شلوغ تر بشه که همگی از بازی لذت ببرید
    دوستان سوال کردند که بازی می‌کنم یا نه واقعیت وقت آنچنانی که ندارم شاید در حد دوال حسین فستر بازی کنم .ساید قدرتمند شمال شرق هم که رضا و سعید با قدرت بازی می‌کنند و خیالم راحته که شمال شرق را با راه قدیم خودمون ادامه می‌دهند. از عزیزان شمال شرق میخوام با این دو عزیز کمال همکاری را داشته باشید و اجازه ندهید که این ساید دوباره شاهد حضور فروشندگان و لات و لوت مجازی نباشد مطمئن باشید چند روز اول سرور خواهم بود، که فقط برای پاک سازی درون ساید کمک این دو عزیز خواهم بود و در ادامه هم در حد قوت قلب در کنار عزیران خواهم بود
    آرزوی بهترین ها برای پلیر های این سرور دارم و امیدوارم که تیم زعوس هم به صورت کامل بازی کند چون به زیبایی بیشتر سرور کمک می‌کند
    ارادتمند دوستان
    میثم سینیور

• لوووووول الان مثلا شما شاخ SW هستی؟من این سرور قصد بازی نداشتم فقط رو حساب حرف شما و اون جوجه نوب هایی که لایکت کردن میام SW هر 5تاتونو میزنم و میرم
    فقط اونی که باید داشته باشید داشته باشید همون روز اول که ریجستر کردید اسم اکانت بگید با اینکه در حد تیم جمع کردن نیستید چندنفری و میارم یه حالی بهتون میدم
    فقط بعد که خوردید مثل سرور قبلی که اینجا خوردی ، اومدی توو دسکورد آی آر گفتی رسول هوای SE داشته آمار داده و این دروغا ، بهونه نیاری :D
    دو روز بهت و دار و دسته نوبتون فرصت میدم طلب عفو و بخشش کنید در غیر اینصورت عواقب خطرناکی در انتظارتونه :D

علیک سلام عزیز دل
    مورد اول: سرور قبلی ما زننده بودیم قربونت برم یکم اطلاعات کسب کن بعد بیا نوتوق بکش پلن هم موفق بود ولی بحث سر چیزای دیگه بود که گذشت و حل‌شد .

مورد دوم: ما داریم، بزرگشم داریم، .... اسم اکانت هم همه میدونن همینجا هم هستیم جایی هم نمیریم

مورد سوم: شما فعلا تو کف (صدای مونث) باش خطرناک بودنت پیشکش.

گفتم از حضورتون استقبال نمیشه خلاصه از ما گفتن بود.

At war with everyone
    Still, is unfair to them

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Endless Suffering: از توهین به دیگر بازیکنان جدا خودداری کنید ().

• والا توو دیسکورد که اومده بودی آویزون حسین و آرمین بودی برات پلن برن :)))
    توهین به دیگران

داداش خودتو اشتباه گرفتی با من اونی که توو کف صدای مونثه شمایی که شب تا صبح توو دیسکورد هرجا مونث ها بودن شما هم بودی :)))
    من عاشقه اینم جایی برم که ازم استقبال نشه حتما میام خدمتتون شک نکن ساید پنجم هم میاییم ببینم چندتا 15کراپ درصد بالا میتونید بگیرید
    یه زمانی با پیمان کینگ هکتور و ممد شگی و نیمای خدابیامرز کل کل میکردیم حالا کارمون به کجا کشیده که با 4تا جوجه نوب مثل تو باید کل کل کنیم :)))
    میدونی چرا باهات کل کردم چون میدونم پشت پرده چه خبره رییست کیه وگرنه خودت مال این حرف ها نیستی :D

• باز هم برات مورد میارم.

مورد اول: دوستان توی ان ای ۲ ایکس به ما گفتن بیا کمک پلن بزنیم و کمکشون کردم از حسین و آرمین عزیز اطلاعات کسب کن که کی لنگ پلنر بود.

مورد دوم: حاجی اون موقع که غزل ایسگات کرده بود ما داشتیم هر هر بت میخندیدیم کی تو کفه؟ تو این موضوع با من کل نکن عزیز دل که از زیروروت باخبرم چندین بار به بچها گفتم بابا یه چند نفرو برا این بفرستین سر یه صدای مونث سایدتونو به فنا نده. کی بود سر صدای مونث داشت متا رو بهم میزد؟
    همیشه دور ور ما بوده و هست هر وری برم بامن داشم، تو چی؟ این چیزا ادعا داره آخه؟ لایو بدی؟ بزینسی ۳۰۰؟ =))

مورد سوم: ما هیچ وقت ادعا نکردیم که خداییم چون دهن گشاد نشانه بزرگ نماییه. نوب یا خوب همینی هستیم که هستیم آیا شما هرآنچه وانمود میکنید هستید؟ لول

پ ن: بیا ببین رییس کیه

• عزیز من چیزایی که شنیدم از زبون خودت توو دیسکورد دارم میگم اطلاعات چی کسب کنم
    همون غزلی که فکر میکنی منو ایستگاه کرده بود پی ام های تلگرام و واتس و اینستاش هست شنیدم یه سری اسکرین داده هر کی اسکرینشو بده بهم اسکرین های قبل و بعدشم من میدم بهش ببینیم ایستگاه من بودم یا اون :D راستی میدونی همون غزل اسمتو چی گذاشته بود سمندون صدات میزد عزیزم :))) حالا ایستگاه من بودم یا تو؟
    خبر نداری عزیزم کار از ایستگاه کردن گذشته بود من سر مونث نمیگفتم متا بهم بخوره سر این بود پلیر من که مونث بود با من به مشکل خورد توتال طرف متا بهش کتیبه بزرگ و منحصر داد و برد توو اتحاد خودش سر این من میگفتم متا بهم بخوره

داستان رییس هم یه روباهی بوده ادعای رییسی میکرده و...یه سرچ بزن توو گوگل میفهمی رییس به کی میگن :D

• عزیز من چیزایی که شنیدم از زبون خودت توو دیسکورد دارم میگم اطلاعات چی کسب کنمهمون غزلی که فکر میکنی منو ایستگاه کرده بود پی ام های تلگرام و واتس و اینستاش هست شنیدم یه سری اسکرین داده هر کی اسکرینشو بده بهم اسکرین های قبل و بعدشم من میدم بهش ببینیم ایستگاه من بودم یا اون :D راستی میدونی همون غزل اسمتو چی گذاشته بود سمندون صدات میزد عزیزم :))) حالا ایستگاه من بودم یا تو؟
    خبر نداری عزیزم کار از ایستگاه کردن گذشته بود من سر مونث نمیگفتم متا بهم بخوره سر این بود پلیر من که مونث بود با من به مشکل خورد توتال طرف متا بهش کتیبه بزرگ و منحصر داد و برد توو اتحاد خودش سر این من میگفتم متا بهم بخوره
    عزیزم بیزینسی افتخار نداره 1تومن بدی 3تایی میان گروپ میزنیم اونوقت تو دلت خوشه به 300 عقب جلو :)))
    داستان رییس هم یه روباهی بوده ادعای رییسی میکرده و...یه سرچ بزن توو گوگل میفهمی رییس به کی میگن :D

آها پس به این میرسیم که شما غزل رو اسکل کردی نه اون تورو؟ جا داره غزل خودش اینجا باشه به اتهام هایی که میزنی پاسخ بده دیگه ها؟ یا نگران ویس و پیامات هستی که بش دادی؟

• آها پس به این میرسیم که شما غزل رو اسکل کردی نه اون تورو؟ جا داره غزل خودش اینجا باشه به اتهام هایی که میزنی پاسخ بده دیگه ها؟ یا نگران ویس و پیامات هستی که بش دادی؟

داداش میگم که ویس و پیام رو کن برات رو کنم نگران چی باشم ؟
    غزلم بگو بیاد اینجا یا هرجای دیگه هرچی داره رو کنه منم رو کنم

• فکر کنم بیشتر از این جا نداره اینجا بحث بشه نه درخور شماست نه درخور بنده کرواتارو ببندیم دیگه
    صرفا نصیحتی به شما کردم که مثل اینکه بهتون برخورد دیدم هوا گرفتتون گفتم یه هواگیری کنیم. ولی بیا پیش ما فکر کنم خوش بگذره :thumbsup:

بازی خوشی رو برای خودتون و دوستانتون آرزو میکنم.

• به به اقامیثم گل برادر دلم برات یه ذره شده توی اسممون دمنبالت بودم
    تورو فقط توی اسپید باید پیدات کرد
    ارادت داریم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام خدمت دوستان عزیز اسپید ترایی <3

والا توو دیسکورد که اومده بودی آویزون حسین و آرمین بودی برات پلن برن :)))

مجید جان کسی که آویزون پارسا شده بود برا پلن زدن من بودم نه ایشون و صرفا بخاطر فشار زیادی که اویل بود نیاز بود کمک حالمون باشن
    اینو که خودت بهتر از من در جریان بودی :)

همون غزلی که فکر میکنی منو ایستگاه کرده بود پی ام های تلگرام و واتس و اینستاش هست شنیدم یه سری اسکرین داده هر کی اسکرینشو بده بهم اسکرین های قبل و بعدشم من میدم بهش ببینیم ایستگاه من بودم یا اون راستی میدونی همون غزل اسمتو چی گذاشته بود سمندون صدات میزد عزیزم :))) حالا ایستگاه من بودم یا تو؟

واقعا این برای شما افتخار داره ?!!!البته در صورتی که حقیقت داشته باشه گفتتون که شما ایشون رو ایسگاه کرده بودید
    شما اینو افتخار میدونید؟(اگه باشه که من کل جواب سوالامو چه از قبل داشتم و چه چیزایی که میدونستم رو گرفتم)

-پ.ن:آقا میثم مرسی که هیچوقت سایدو تنها نذاشتی و همیشه بودی <3 (دوال حسین فستر دهنت سرویس :D :D )
    پ.ن:آقا سامان اسکرین و گرفتم برا حریفت فرستادم باشد که کلی حال کنید این سرور xd

و در آخر
    امیدوارم هیچکس برای اثبات حرفاش حاضر نشه به دروغ افراد دیگه ای رو بد جلوه بده و خراب کنه
    این تحقیر آمیز ترین کاریه که یه ادم میتونه در قبال کارهای خودش انجام بده .

موفق باشید <3

• چطوری احسان جانفعلا که تنهاییم
    چند نفری قراره بهمون خبر بدن
    و ایشالله که چند نفر از بچه ها جمع میشیم رو یک آک و بازی می کنیم
    امید وارم سرور خوبی باشه ❤️

پاشو بیا . این اعصابت خیلی به درد ساید میخوره :D

از قدیم مستر پرزیدنت اس دبل بازی میکرد ولی این سرور اس دبل خ شلوغه تیم ما جای دیگه ریجیستر میکنه امیدوارم سرور خوبی از اب دراد هرسایدی بریم تیم ما درخدمت سایده با ارزوی موفقیت واسه همه عزیزان

به سلامت

• سلام به همه اسپید بازها همنطور که داداش گلم گفت به احتمال زیاد میریم خونه همیشگی مون ساید ان ای بازی میکنیم انشاله که در کنار همه دوستان به دور از کدورت و کینه ورزی در راستای ساید و صد کردن واندر کمک کنیم

از اونجا که یه بنده خدایی هی زعوس زعوس میکنه و میگه با زعوس فلان میکنم از همینجا اعلام میکنم اکانتی به اسم شیفت یا حسین شیفت هر جا که ببینم بدون شک صفرش میکنم تا کسی که پسورد میفروشه نیاد هی واسه تیم ما و سایدمون شاخ و شونه بکشه

از همه دوستانی که در راستای ساید میخوان کار کنن کمال تشکر رو دارم اسم نمیبرم میترسم کسی از قلم بیوفته

هدف قدرتمندتر کردن ساید ان ای هستش وسلام

پ.ن: یه تبریک هم به رضا انزلی بابت صد کردن واندر بگم

احمد اف بی آی