تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 3X اسپید ترا

• سلام

فعلا ندیدم روی دست بچه های خودمون حیف که درگیر سرور یک هستیم
    اگر قرار باشه بازی کنیم باید کل تیم باشه
    که کار دوستان یکم سخت میشه با امدن ما توی سرور

ترکیبی پرو
    monakoمامور مخفی

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با عرض سلام

صرفا جهت اطلاع عزیزان تک اکانت در ساید جنوب غرب در خدمت هستیم.

پ.ن: حضور چراغ خاموش تیم ها ممکنه منجر به بهم خوردن بالانس بازی بشه و امیدوارم تیمی ازین جنگولک بازیا در نیاره و قبل از ثبت نام حضورشونو اعلام کنن

• با همین فرمون بریم جلو واسه خودمونم توی sw جا نمیشه .باید کارتن خوابی کنیم :|

آقا نفرمایید شما تاجه سرید قربان اس دبل ما که توش مهمونیم ولی از همون سهمه مهمونی شما بیا قدم رو چشم ما بذار

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• درود .
    از 3.6 کم مونده تو اس دبل و یا اصلا نمونده ؛ تصمیم به بازی بود ، خاک و خونه خودم میدونم و نیاز نیست چیزی هماهنگ کنم ،عوارضی راه ننداختم برا تعداد محدودی که خیلی عشق اجازه داشتن و نمیدونستن که جاده خاکی دیزل آباد ، آسفالت شده ، سرورهای بعد فیلتر هم نیومدیم چونکه بی برو برگرد درگیری میشد و تسویه حساب های کهنه و خاک خورده و این برای ساید شکست محسوب میشد ، حرمت گذاشتم و نیومدم و اس دبل سودای 100 کردن رو قاب طلایی گرفت ،فعلا هم که فقط نتیجه سرورهارو دنبال میکنم .

امیدوارم که اس دبل پر قدرتی رو ببینیم و طلسمو بشکنه .
    پیروز باشید تو بازی .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• حالا که بحث ساید SW داغ شده باید یه چیزی رو بگم

ساید هنوز انتخاب نشده ne یا sw ببینیم اگه هادی لیو اومد میریم sw

دوست عزیز به شما پیشنهاد میشه به هیچ عنوان SW رو انتخاب نکنید، امیدوارم جایی رو انتخاب کنید که از حضور شما استقبال بشه.

• هرکی دوس داشته باشه میتونه بیاد اس دبل . اگه با ورژن 3.6بخوایم حساب کنییم من نباید از se تکون میخوردم!
    اس ای یه مدت افتاد دست نا اهلاش دیگهه اس ای نرفتم و ساید رفیقم که شناسنامه ساید به اسمشه (ماهان هلسیکر) بازی میکنم
    در ضمن اس دبل قبل فیلتر توی 3ایکس یبارم واندر صد نکرد!
    این سرور هرکی به نفع ساید بخواد بازی کنه قدمش روی تخم چشامون جا داره . هرکی هم فکر منم منم کردنه و بخواد ساید رو بهم بریزه میزنیم جاش تو مپ نفت در بیاد

• درود .
    تند نرو ، از باغ بقیه خرما نچین که صاحبش رفیق گرمابه و گلستان بوده و اون نفت نبود و سوراخ کردن رو مپ بود اون زمان که سه ساید محترم روبرومون تو بازی تجربه کردن . قرار بر بازی نبوده این راند که نام بقیه چاشنی صحبت بشه .

امیدوارم که دیگه هیچوقت اس دبل کتیبه اجاره نده و شوهر نکنه به تیم هایی مثل زعوس . خفت و خواریی بالاتر از این نبود هیچوقت . زد و خورد کردیم و سرمون بالا بود ( ماهان هم اینو خوب میدونه ) ، اما خفت نکشیدیم.
    پاورقی : پشت پرده این تئاتر باید مهره تکون داد .
    قباله و شجره نامه تو کمد داره خاک میخوره .

امیدوارم لذت ببرید از بازی و پیروز سرور باشید و رفاقت هاتون هم مستدام .

پیروز و سربلند باشید این راند .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.

در ساید جنوب غرب خواهم بود.

دوشواریم نداریم، همچی عالیییی ه.

من برم پی زندگیم، فعلا

دیشب اشتباهی نوشتم جنوب شرق! امیدوارم بزرگواران جنوب غرب کله این کوچولوی حقیر را نکنند.

• الله و اکبر :)) میبینیم که باز ملت ریختن این جا و بازی به راه :دی

و بچه ها هم اکثرا آشنا ! :دی بشینید به زندگیتون برسین این تراوین چیست که همه نشسیتیم بازی میکنیم :دی

یه پستی دیدم :دی که هنوز هیچی نشده خط و نشونا شروع شده :)) تو قدیم رسم بود کسایی که یه سرور می خوردن یا فرار میکردند اول یه دور یه سرور

میبردند :)) بعد اعلام آمادگی مجدد برای تیمی که ازش خوردن میکردن!

خلاصه بگم که این سرور گویا جنوب غرب بارشو بسته :دی پارسا تک همتونو حریفه :)) پارسا هم نشه امیرعلی و می فرستیم جلو :دی

الکی خط و نشون نکشید :)) که همین جور که ۲ ایکس شخم زدیمتون این جا هم خواهید خورد یکیم یه پست گذاشته به اسمه نمسیس بود کی بود :)) ببین اول

رات میدن جنوب غرب بعد بیا خط و نشون بکش از اون جا :)) اسم اکانت بذار این جا :دی جای دعوت :دی

خلاصه خواستم اعلام کنم که فعلا قصد بازی تو این سرور رو ندارم یعنی من سرم درد میکنه برا فارم کردن :دی اما خوب وقتش

نیست ؛ ولی خوب دوستان هستند و

بخوام یه درصد هم بیام با توجه به حضور دوستام به ویژه هانیه :دی کلاغارو کوچ میدیم جنوب غرب

در هر صورت رستگار شوید تا عذاب استاد بر شما نازل نشه :دی

شاید تو سرور نباشم ولی یهو دیدن یه لانچی ؛ پلنی چیزی زدیم :دی

• بخوام یه درصد هم بیام با توجه به حضور دوستام به ویژه هانیه :دی کلاغارو کوچ میدیم جنوب غرب

به به ببین کی اینجاست چطوری آرمین جان
    تو کوچ کن عزیزم با هم یه جا اتراق میکنیم D:

والا تا اینجای کار همه رفتن تو کار Ghost Mode اکثرا یا وایسادن ببینن کی کجا میره یا اینکه یهویی بپرن تو سرور همه سوپرایز شن بگن واییی حالا چیکار کنیم؟؟؟ =))
    اکثر جنوب غرب و چندی از دوستان در شمال شرق اعلام حضور کردن بقیه پشت ثانیه ها قایم شدن تا زمانشون برسه

منظور از ابزار تخم مرغ توی یخچاله دیگه

:D

• به به ارمین اینورا اومدی
    میدونی که چقدر دوست دارم ولی این دوستمون که کل کل کرد برای زىوس کرد کاری به شمال شرق دوایکس نداشت
    و چیزی که تو اون سرور اتفاق افتاد این بود که شمال شرق حیاط خلوت شمال غرب بود چیزی که اول سرور بهت گفتم و گفتی نه اینطوری نمیشه حالا جریاناتو نمیخوام دیگه باز کنم و در جریان خیلی از اتفاقات دو ایکس هم نیستم ولی چیزی که از بیرون سرور دیدم اینطوری بود ماجر
    ا

اما داستان این سرور خیلی دوس دارم رقابت جذابی باشه و تیم های خوبی شرکت کنن ولی باید اماده رقابت با بهترین جنوب غرب سال های اخیر تراوین باشن
    و خیلی دوس دارم اون تیمی که توی سرور تست در جنوب شرق از یسری شرایط سود میبرد الان ببینمشون البته شنیده میشه چون اون شرایط نیست توانایی بازیو ندارن

واز اون بیشتر خدمتکار عزیزمون لرد نمیدونم چی هم بازی کنه
    البته شاید چون اربابش نیست اونم بکشه کنار

برای سایر تیم های تراوین احترام زیادی قاىلم امیدارم موفق باشن

• سپهر تو که روز ۱۲ - ۱۳ از بازی رفتی و مارو تنها گذاشتی :دی بعد اکانتت مونده بود :دی رو بات حسین همر میکشید باهاش :دی اینا خفت میکردند :دی میگفتن لیدرتون خفت شد :دی بگذریم ...:)) چند بارم حتی رفتی تو فروم نمی دونم دیدی یا نه؟! :دی

چجوری این حرف و می زنی یا دقیقا از کدوم قسمت بیرون این جوری نگاه کردی به این نتیجه رسیدی جالبه حیات خلوت !! چون دقیقا تنها سروری بود که حداقل معنی متا به طور کامل اجرا شد! چه از نظر کتیبه چه پلن مشترک چه واندر زن مشترک چه واندر مشترک و میل و ... که تو کمتر سروری حداقل من تو ای. آر این جوری دیدم حالا تو که اکانتت هنوز هست :دی چراغشم خاکستریه یه سر بزنی متوجه میشی من چی میگم!! فقط یه سری بحث هایی شد از اعضای زعوس و اعضای ما که اون هم اصلا مهم نبود چون اصلا این متا به بودن و نبودن این اعضا نیازی نداشت و فراتر از این بود و بیشتر بر پاییه ی دوستی بنا شد!

اتفاقا این دوستمون که این جا خط و نشون کشیدن بیش از ۴-۵ بار از شمال شرق خوردند این پست های آخر و مطالعه کنی متوجه میشی :دی سر همون جواب گرفتن :دی

سرور اولم اینجا هم میگفتی همینارو بهترین جنوب غرب و اینا ... :دی ولی خوب بهترین جنوب غرب نشد و ناکام موند سره لرد ها بگذریم! این سرور دستتون بیشتر بازه با پلیرایه خفنی که من میبینم مثل پارسا و حسین و دانیال و امیرعلی و میلاد احتمالا بازی و میبرین ؛ منم براتون آرزوی موفقیت میکنم ..

• چجوری این حرف و می زنی یا دقیقا از کدوم قسمت بیرون این جوری نگاه کردی به این نتیجه رسیدی جالبه حیات خلوت !! چون دقیقا تنها سروری بود که حداقل معنی متا به طور کامل اجرا شد! چه از نظر کتیبه چه پلن مشترک چه واندر زن مشترک چه واندر مشترک و میل و ... که تو کمتر سروری حداقل من تو ای. آر این جوری دیدم حالا تو که اکانتت هنوز هست :دی چراغشم خاکستریه یه سر بزنی متوجه میشی من چی میگم!! فقط یه سری بحث هایی شد از اعضای زعوس و اعضای ما که اون هم اصلا مهم نبود چون اصلا این متا به بودن و نبودن این اعضا نیازی نداشت و فراتر از این بود و بیشتر بر پاییه ی دوستی بنا شد!

به عنوان کسی که کمو بیش در مسائل سرور بودم این رو قبول دارم متای خیلی مستحکم و پا به پایی بود
    شنیدم هادی لئو میخواد واندر جنوب متحد رو کلین کنه :دی لینک هم اینجا بزارید حال کنیم با همر سینامی هم خیلی حال کردم

سرور اولم اینجا هم میگفتی همینارو بهترین جنوب غرب و اینا ... :دی ولی خوب بهترین جنوب غرب نشد و ناکام موند سره لرد ها بگذریم!

اون سرور تست بود هم برای سایت هم برای پلیر ها هیچکی ۱۰۰٪ پتانسیلشو نذاشت.