نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• میگن برای نقشه ها هم با ادی توافق شده بود،

متاسفم

ایلیا بازی بلد نیستی قبول کن دیگه ! چقد دست و پا میزنی ،

با کسی که بدون هیرو لانچ‌میکنه روی واندر ، میگی چرا لانچ میگه میخواستم پوینت بگیرم در‌مورد تراوین صحبت نکنین:))))

• میگن ادی همون سامان بد بوی هست

راست میگن؟

• سلام عرض میکنم به همه

تبریک میگم بابت پلن قشنگ نقشه ها

واقعیتش این بود من نمیدونستم نقشه ها تو مختصات یکنواخت پخش میشن دهکده های ساید مخالف رو هم دیدم ولی فکر نمیکردم واسه نقشه باشه مقصر من بودم از دو ساید شمال شرق و جنوب غرب هم عذرخواهی میکنم

مورد بعدی این واقعیت قضیه است که ما حتی تو شمال شرق هم با هم مچ نبودیم یعنی حتی تا یک هفته قبل از کتیبه ها تکلیف اکانت تسکو معلوم نبود که میخواد تو کدوم طرف پلی بده

کلا هم تو شمال شرق آرین بود من بودم بچه های اکانت dhhr2 که سولو بازی میکردن و تریدر که روی اکانتش هم نمیومد زحمت اکانتش هم با محمد توشی عزیز بود

تمام امیدمون هم این بود با این وضعیت موجود سرور تمام تیم های موجود صرفا برای لذت بازی بازی کنند بازی بالانس باشه نه برای برد

ایرادی هم نمیشه گرفت به ساید و تیم های روبرو برد همیشه شیرین هست و مهم

مبارکتون باشه

با یه عده اتون تو این سرور رفاقتمون مسلما بیشتر میشه یکی دو نفر رو هم فهمیدیم لب و دهنن رفاقتشون یا داداش گفتنشون

بحث خرید نقشه ها شد من ازتون میخرم 3 میلیون هر نقشه !

ایشالا که این سرور زودتر تموم میشه ما هم ضعف هامون رو شناختیم دوستای جدیدمون رو هم پیدا کردیم هر سروری که شروع میشه یه روزی تموم میشه مهم اینه نه کسی تو باد پیروزی بخوابه نه تو غصه شکست

فقط خواستید کری بخونید ! یادتون باشه 20 نفر بودید اینور کلا 4 نفر هرجا رو زدید بعد از مچ شدن همین 4 نفر دیوار شدید گزارش هم نگرفتید !

راجب خفت زدن و اثر هنری خلق کردن و .... 4ساعت تایم گزاشتم برای خفت زدن 40 کی کاتا و رم خفت شد

شاد باشید و خوش

• میگن ادی همون سامان بد بوی هست

راست میگن؟

والا بزرگای تراوین فعلا توی سکوتن نمیشه سوالی ازشون کرد،

خیلی قدیمی هستنا !

انقدر که نقشه رو قبول ندارن ، بدون نقشه با معماری واندر آپ میکنن ، و طوری آپ میکنن که توی قسمت آمار دیده نشه،

مونده تا برسیم بهشون

امیدوارم ادعا های تو خالی ( چادری های کلیک کن)

روشون بشه رکورد هایی‌که این سرور زدن رو اسکرین بفرستن و از فوایدش برای دیگران توضیح بدن شاید اونایی که بازی بلد نیستن یه چیزی باد بگیرن

• والا بزرگای تراوین فعلا توی سکوتن نمیشه سوالی ازشون کرد،

خیلی قدیمی هستنا !

انقدر که نقشه رو قبول ندارن ، بدون نقشه با معماری واندر آپ میکنن ، و طوری آپ میکنن که توی قسمت آمار دیده نشه،

مونده تا برسیم بهشون

میلاد جان شما تو سروری؟

رو کدوم اکانتی ؟؟

در جریان وضعیت سروری؟؟

میدونی چی شده چی نشده ؟؟

نقشه نداریم عزیز دلم بلد نبودیم نقشه بزنیم داریم نگاه میکنیم بقیه صد کنن

الان خوشحال شدی من که تو سرور عملا کاری ندارم اکانت رو هم بستم هرکدومتون میخواین کری بخونید بیاید من بهتون تبریک بگم بگم آفرین چقدر شاخید ما چقدر نوبیم حتی تویی که تو سرور نبودی

• سلام مانی جان خوبی « داداش »

ضمن عرض احترام ، قیمتی که اعلام شد بهتون ۶۰۰ کیلو گلده ، زیر این قیمت واقعا راه نداره

برا خودمون خیلی بیشتر از این آب خورده

ولی چون بازار خرابه ۶۰۰ کیلو خواستی نقدیم میشه

همشم پیش پرداخت میگیریم

نکته مهم تر از این وقتی در مورد رفاقت و لب و دهن صحبت میشه به نظرم خوبه که مخاطب خودتم مشخص کنی کی هست

در انتهای کلام یه سرور ارزش اینو نداره که هر حرفی بخواد زده بشه ، احترام ما نسبت به رفقامون از سر رفاقته ، مگه نه اخلاقیات منو به خوبی میدونی

با کسی تعارف ندارم که

اینو از اقا مملی ، آقا یوسف و دوستان دیگه ای که قبلا با سطح بالایی از رک‌ بودن اینجانب روبرو شدن

میتونی بپرسی

هرچند اون موقع ای که ما با هم آشنا شدیم عده ای از دوستان در حال پر کردن جاهای خالی در کتاب هدیه آسمانی بودند

حرف شما اینه

بیاین یه کاری کنید شمال شرق برنده بشه

که سرور بالانس باشه

خیلی دوست دارم

ولی پست آخرت یکم برام مجهول بود

جنوب غربم اصلا ضعیف نبود

همش برمیگرده به مدیریت

گیر اصلی رو به بچه های شمال شرق و جنوب غرب باید بدی ، همکاری نکردن ، شل بازی کردن یا هرچی

بچه های ما زحمت کشیدن وقت گذاشتن بیداری کشیدن ، ربطی هم به فان بودن یا نبودن نداره

همه واس فانش بازی می‌کنن

به جز چند نفر که عشقشو دارن

• والا پست ها نزدیک شد به هم سو برداشت شد،

من با شما که کنار هم بازی کردیم و بهترین سرور ها رو پیش بردیم ، کری نخوندم آقا مانی،

فک کنم ۱۰ سالی میشه که کلمه آقا مانی از دهن‌من‌ نیفتاده درسته؟

پس مخاطب من شما نبودی و توی گروه هم به بچه ها گفتم هدفم کیا بودن خواستی بپرس از‌پرهام ، ۲تا پست قبلی هم اولش گفتم هرجا بازی کردی تعصب ساید رو کشیدی و در هد توانت انرژی گذاشتی و خرج کردی ،

جسارت نکردم ، بزرگ مایی

• یه توضیحاتی به دوستان عزیز بدم

اول از همه شخصیت همه دوستان خارج از بازی

برای من قابل احترام هست ، دیشب که سر زده رسیدیم دیسکورد شمال شرق این احترام بیشتر هم شد

اما نکاتی هست که باید در موردش گفت

۱. شمال شرق مانند مفسدین اقتصادی خرد و کلان

دست به بازی کثیف میزنه و توجیه می‌کنه

اینکه من نکردم اون کرد و به من چه که اون کرد

مال تیم های بی در و پیکره

یه تیمی که هویت داشته باشه قوانین و اساس نامه داره

۲. ما چند بار پل ارتباطی با شمال شرق زدیم

تو دوستی همه میدونن که تواضع حرف اول رو میزنه

مسئله اینه که تو پل های ارتباطی رفتار های نسنجیده و مشمئز کننده ازشون سر زد

(علت درگیری تروریست با شمال شرق سرور گذشته دقیقا همین رفتار و نگاه از بالا به پایین بود)

یعنی چی ؟ یعنی تمایلی به دوستی نشون ندادن

۳. مسئله اتحاد بسیار مسئله مهمی هست که شرایط سرور رو هم میتونه عوض کنه ولی شمال شرق ترجیه میده بیشتر از بقیه مولتی بسازه تا اینکه کنار یک گروه دیگه مخالف مولتی بازی اعتراض کنه

گزینه ۲ و ۳ باعث میشه که شمال شرق و بازیش و بالانس بودن یا نبودن شرایط براش اصلا برای یه تیمی مثل ما مهم نباشه

۴. نکته چهارم در مورد جنوب غربه

که از نظر تعداد اکانت و ترکیب نژاد به شدت جنگی هستند ولی از ابتدای سرور دنبال نپ و متا بودن

صد در صد خادم بزرگ‌جنوب غرب هم برنامه ای به جز متا بستن در راستای دستور العمل کار خودش نداره

بنا براین انتظار میرفت شمال شرق دست نوازشی به سر برنامه های محافظین سطح ۱ جنوب غرب می‌کشید

نکته ۵ : وقتی متا ضربدی شد مهم ترین مکان نقشه منطقه خاکستری هست که اصطحکامات قوی و دفاع شناور خوب و همچنین بستن مسیر های تجاری ۲ ساید ضربدر دیگه از وظایف مهمش هست که هیچکدوم رو انجام ندادید

یعنی چی؟؟؟ یعنی شما امدین با مولتی و بات

واندر زن و انویل دفاعی بکشید واندر ۱۰۰ کنید

ما امدیم کلی فعالیت دیگه انجام دادیم

حالا شما به من بگو لیاقت برد رو اونی داره که مولتی بیشتری داره؟ یا تیم پلی بهتر؟

و در آخر مجدد توضیح میدم که

ما با جنوب شرق رفاقتی بستیم

اصلا هم مهم نیست کدوم واندر ۱۰۰ میشه

انشالله که واندر رونان ۱۰۰ میشه که کل افتخارات این سرور شخص اکانت رونان باشه

سرتونو درد نیارم

برای منو بچه های تیممون واندر ۱۰۰ کردن افتخار نیست

ولی اونایی که ادعاشون پای اسب رو میشکونه

هر وقت انقدر جنم داشتن که نگن نیستیمو فانه و ...

هر موقع مملی امد تو فروم گفت ۲ تا نقشه «لطفا»

به شمال شرق بدید ، ما مرحمت خواهیم نمود

متوجه عرایض من شدین؟

• سلام خدمت همه ی دوستان

ضمن تبریک به هم تیمی های خودم بابت تمام زحماتی که کشیدن بخصوص ایلیا و ادی و مهدی کلت عزیز باید بگم که زیاد خوشحال نباشن چون تیم روبرو کلا ۴ نفر بودن و ما ۲۰ نفر

همین ۴ نفر کلی کاتا و رم از ما خفت کردن حالا اینهمه نقشه زدید که چی بجاش برید خفت کاتا و رم همری که دیوار شده رو یاد بگیرید

اقا اصلا چرا واس برد بازی میکنید؟ چرا واسه جذابیت بازی تا تایم نقشه نپ نمیبندیم با ۴ ساید ببینید چقدر سرور جذاب میشه :))

به هر حال یکی میشه ادریس کبیر که با درایت خودش روز نقشه سرور رو تموم میکنه

یکی هم میشه مانی که فقط بلده مزدور و تیرانداز بسازه اونم با گلد مملی آخرش هم بگه من ۴۰ سالمه درست صحبت کنیم باهام در صورتی که خودش حرف زدن بلد نیست

نمیتونه بیاد بگه اقا دمتون گرم خوب بازی کردید سخته واسش

کل هنرش اینه بیاد کار و زحمت تیم حریف رو زیر سوال ببره بجای گفتن یک تبریک ساده حتما باید بهونه بیاره

در صورتی که ما همون ۱ پلیرمون (ادریس کبیر) تکی همتونو حریفه

همون بهتر اشتباهی شمال شرق ثبت نام کردی با یکی مث تو همبازی نشدیم پیشنهاد میکنم بازم همون شمال شرق ثبت نام کنی سرور های بعد ماشالله جمع نوب ها جمعه :))

• من چیزی که میارزید از نظرم بابت نقشه ها رو گفتم اونم به رسول گفتم صادقانه ما نمیدونستیم مختصات نقشه ها فیکس میافته ! وگرنه دهکده با کاتا کنارشون میزدیم

حرف من این نبود که شمال شرق ببره ! حالا تو این برداشت رو کردی نظرت محترمه ! وقتی غارت دو ساید 3 برابره یک ساید هست تاپ پیشرفتش یک و نیم برابر ! تعداد جنگ های کوچیک اون دو ساید 5 تاست اینور یه دونه جنگ بزرگ اونور سه تا با یه یونیک اینور یه دونه احمق اونور 6 تاست اینور یه دونه پلیر اونور 30 تاست اینور 6 تا تحت هیچ شرایطی شمال شرق شانس برد نداره یا باید میگفتیم شانس برد نداریم با همین تعداد و پتانسیل دگمه حذف رو میزدیم کاری که n سرور هم خودت هم اتحاد پیشوا کرد یا بدون توجه به نتیجه تا دقیقه 90 میجنگیدیم راه دوم رو انتخاب کردیم

اینکه برید متای پشت پرده ببندید قشنگ نبود !فول نبود ولی قشنگ هم نبود ! اینکه یوسف با ادی حرف بزنه نپ کتیبه ها بشه با جنوب غرب بعد برید کتیبه هاشون رو جارو کنید قشنگ نبود ! اینکه اکانت تو شمال شرق رجیستر بشه تو اتحادهای شمال شرق باشه بعد بره تو اتحادهای شمال غرب قشنگ نبود ! جزوی از بازی هستا

خیلی دوست داشتی مملی تو این سرور باشه نیست ! ایشالا سه ایکس اومد

گیر اصلی رو هم به بچه های شمال شرق نمیدم چون فراتر از پتانسیلمون بودیم کلا 4 نفر بودیم

بچه های شما واقعان زحمت کشیدن ایشالا مزد زحمتشون رو هم میگیرن

در مورد لب و دهن بودن و ... اگر از نظر خودت لب و دهن بودی به خودت بگیر اگر هم نبودی به خودت نگیر سه بار پشت تلفن بهت گفتم منو مخاطب نکن تو فروم خوش باشی

• با سلام

به عنوان عضو کوچکی از تیم THE OLD MAN لازم به ذکر دانستم ک چند نکته را یاد اوری کنم در ابتدا تنها هدف حضور تیم ما دراین سرور فقط و فقط تشکیل یک تیم کامل و جامع و پلن های درون تیمی بود (جهت هماهنگی تمام اعضا) باتوجه به اینکه شناخته کمی نسبت به دوستان درون ساید داشتیم ولی خیلی سریع به هماهنگی نسبی با ان عزیزان رسیدیم و وظایف خود در قبال ساید را کم و بیش به ثمر رساندیم . تیم از ابتدای بازی هیچگونه هدفی برای واندر نداشت و نداشته و در خصوص اتفاق های بوجود امده هیچگونه نظری نداشته و نداریم شایان ذکر است هرکدام از این واندر ها ک صد شود میتونه واندر ما باشه هیچ فرقی به حال ما نمیکنه .

پ ن :به تمام عزیزان حاضر در سایت خسته نباشید میگم به تیم برنده و بازنده هر دو تبریک میگم سرور جذابی بود لذت بردیم اگر احیانا به کسی خواسته و نا خواسته بی احترامی شد شده ک شده همینی ک هست دی: دوستان اگر عمری بود یه سرور دیگه در خدمتتون خواهیم بود از اونجایی ک واسمون فرقی نداره کدوم ساید پلی بدیم اگر تیمی قابل دونست و دوست داشت میتواند از ما دعوت کند امیدوارم واندر دلاتون صد بشه خوش گذشت خدا نگهدار تا سرور دیگر بدرود

امضا

مجی ساموریی

• ول کنین اینارو بابا سروری که اینا جدیشون چی بوده که بخان فان بیان

سرور دو ایکس هم جدی اومدن قرار بود مثلا سه به یک بازی کنن برعکسش سه به یک کردن علیه جنوب شرق

تهش هم از 40 تا همر اول سرور 30 تاش اس ای بود 4 تاش ایلیا :دی

درود بزرگواران احتمال داره بنده این سرور بازی کنم حتما شمال شرق ران میکنم هنوز شمال شرق بی در و پیکر نشده که دهنش به این سادگی ها سرویس بشه اینو بارها و بارها هم اون زمان که کام بود هم آی آر هم این جا ثابت کردیم سه به یک هم شدیم زدیم بهرحال تاریخ رو میشه تحریف کرد ولی نمیشه عوض کرد

چطوری گنگستر آمل :D افتخار اولین تیم بدون نقشه هم ثبت شد برا شمال شرق

مانی جان شما این سرور بی احترامی کردین به بچه های شمال غرب و تهمت زدین که گلد مارو جنوب شرق میده هنوز که اثباتش نکردین هیچ معذت خواهی هم نکردین

بحث تعدادم خاهشا نکنین دیگه کاش دیشب شما هم دیسکورد بودین اگه یوسف اینا رو هم نفر منفی بخوای حسابشون کنی تقریبا میشیم یر به یر

ما هم سرور رو فان گرفتیم جدی میخاستیم بیایم اینجوری نمیومدیم خداوکیلی واندرزنمون تقریبا برابر بود و دف شما از ما بیشتر

زمزمه های سرور جدید با سرعت 3 ایکس میاد لطفا اول تکلیف سرور 2 ایکس رو مشخص کنین سرور باز شه تریدر بیاد هممونو بزنه بریم خونمون بعد به فکر تیم جمع کردن باشین از الان ;)

• اقا اون زمان که شما مانی پارتیزان بودی

من ازین مملی نوب تر بودم

الانم که پیشکسوت مایی

در کل تو شیر آب رو باز کنی رو ما هم بازم استوره به یاد موندنی ما هستی

دقیقا اکانت کوجیرو تو جنوب غرب رجیستر شد رفت تو اتحاد شمال شرق ما هم صفرش کردیم

ناموسا فروم دستو بالمو بسته مگه نه میگفتم من خادمتم ، من خامه ی نون خامه ایتم

من خانه رویاییتم

همین الان اکانت Green رو برات چنج میل میدم

ولی دست یه سری از بچه های شمال شرق شونه تخم مرغ هم نمیدم

تو دنیای ریل صندق عقب ماشینمم تقدیمت می‌کنم

باک بنزینمم مال تو

اون تصویری که از قدیم هست میگه مانی پارتیزان

اسمش تو صفحه اول لیست نفرات بزرگ جامعه تراوین هست

کل کلی هم ندارم باهات چون میدونم اگه تک به تک دوئل کنیم تو میرنی 😛

داداش بیخیال دیگه انصافا من سرم جلوت پایینه

الان بازی مثل اره دو طرفه گیر کرده تو من

من نوکرتم

• جایی از پست های من برداشت شده اینکه ما 4 نفر بودیم شما 20 نفر ایراد از شماست ؟؟

روی کدوم پلنتون یا حتی دیوار شدنتون نیومدم تبریک نگفتم چه بابت همرهایی که کردید تو دیوار چه بابت اتک هایی که زدید ؟؟

کسی اینور گفت چرا واسه برد بازی میکنید ؟!!! یعنی دوتا ساید با این همه کتیبه و سه برابر غارت تک به تک بازی میکردید میباختید ؟

نقشه ها رو زدید نوش جونتون ولی این اسمش درایت نیست که منی که سرور دوم دارم اینجا بازی میکنم نمیدونم مختصات نقشه ها فیکسه همه هم میدونن این رو هم که تبریک گفتم !

الان دقیقا رو نژاد هون جز تیرانداز و مزدور چیز دیگه ای باید کشید ؟؟ شما بعنوان دوال اکانت کلت دقیقا چی کشیدید چون ما هرچی اسکات زدیم همین ها رو دیدیم

اون که با من همبازی نشدی رو مسلما سعادت نداشتی این سری با هرکسی همبازی شدی موقع لالا کاتاها رو بفرست هواخوری یا دف و اسکات بزار کنارش

شاد زی

• بیخیال پرهام این سرور هم میره کنار صد تا سروری که بازی کردیم چه خوب چه بد

خوش باشی داداشم

• در مورد نپ کتیبه با جنوب غرب

۱. اقا یوسف محترم با اخلاق دلنشین و مهربان و تو دل برو ، ولی تجربه بازی با ایشون و اختلافاتی که داخل تیم ایجاد کردند و عدم مدیریت صحیحشون منجر به تصمیم گروهی تیم در مورد عدم به رسمیت شناختن مذاکرات با آقا یوسف شد

بعدا نشستن هی به ادریس گفتن اینا تورو خراب کردن

بیینید فرض کنید ادی رهبر ایرانه

تو ایرانم محبوبه

چه اهمیتی داره که رئیس جمهور جیبوتی چه فکری در موردش بکنه

ضمن اینکه تا جایی که من میدونم نپو بین ۲ سایدی می‌بندن که همدیگرو دارن جر میدن

نه با سایدی که از بین کتیبه هاش فقط راز معماری و گیج کوچیک تونسته برا خودش نگه داره

بازی تراوین رو کردین مولتی بازی میگین اقتضای اسپید تراس

دیگه اینکه تا ته سرور نپ باشیم و جنگ واندری باشه سلیقه شماست نه ما

متا پنهانیم وجود نداشته ، پرسیدی با اس ای بستین گفتم بله ، این چیش پنهانه؟

• بیخیال پرهام این سرور هم میره کنار صد تا سروری که بازی کردیم چه خوب چه بد

خوش باشی داداشم

من متوجه هستم که تو چی میخوای و چی میخواستی

تو میخواستی ۴ ساید تک بشینن

الانم واندری بالای لول ۵۰ رو نبینه

بچه های ما هم نسبت به پتانسیل شمال شرق دو به شک بودن چون امار با گفته ها هم خوانی نداشت

برای همین نپذیرفتن

الانم با دادن ۲ تا نقشه به شمال شرق

باز هم شمال شرق حرف برای گفتن داره

بازم رک‌میگم بچه ها نخواستن شمال شرق حرفی برای گفتن داشته باشه

در اینکه مدیریت ساید توهم زدگان سخته شکی نیست ، واقعا خسته نباشید میگم

دمت گرم که اینجوری پاشون وایسادی

انصافا باید قدرتو بدونن

ولی ما با شمال شرقیا چپ افتادیم

منتظر یه تعداد عذر خواهی هستیم

تا نکنن ، بدون توجه‌به بالانس سرور تارگت ما هستن

بازم میگم من در بست نوکرتم

اگر کوچکترین جسارتی بهت کردم

غلط کردم

• من در جریان نیستم توی دیسکورد چه خبر بوده و چه صحبت هایی شده، ولی هر نقشه ای با توافق و تک هیرو بیاد ان ای، پسورد اکانت هولدر رو عوض میکنم و اجازه نمیدم حتی یک لول واندر آپ بشه

این سرور تموم شدست، این بساط رو هم جمع کنید لطفا

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

توی یه مدت زمان کم کلی پست توی فروم بود. خداییش همه رو خوندم. روی صحبتم با چند تن از دوستان عزیز NE:

دوست خوبی که میگی نصف نصف نصف نصفمون اومد فان زد، جون جدت اگه میخوای سرور بعدی، حالا هرچی میخواد باشه، بازی کنی، بگو ما همگی با هم نیام.
    آخه انقد نصف نصف کردی، میترسم سرور بعدی که تهدیدمون کردی، منقرض بشی(البته دور از جونت دوست من.)

دیشب سرزده اومدیم توی دیسکورد شمال شرق، آقای محترمی که تا دیروز شاخ تراین بودی، وقتی مهمون میاد خونه ات واسه ترس از پذیرایی نرو اتاق خواب قایم شو.
    زشته بخدا، خوبیت نداره.

دم اون دوستی گرم که گفت تبریک میگم.
    دم اون دوستی گرم که هیچ کم نمیاره. و هی میگه فان اومدیم فان اومدیم. چند سرور خوب و بده که هی میگی فان اومدی این فانت بود این همه گلد خرج کردی، جدی بودنتو عشقه.

خدائیش خسته نمیشی انقد میگی فقط 4 تا بودیم. دیشب که اومدیم دیسکورد، حداقل 10 تا مخاطب خوش برخورد و محترم بودن که اکانت داشتن.اونا پلیر دیسکورد بودن؟؟؟؟!!!!
    دیسکورد بازی خوبیه؟؟؟؟ ما هم بیایم؟
    در خصوص نقشه ها، من به همه بچه ها گفتم، حتی یه نقشه هم بهتون ندن. نقشه رو باید به کسی بدی که تو زد و خوردش یکی باشه، نه اینکه وقت زدن بزن بهادر، وقت خوردن شاکی دادگاه. خوبیت نداره کتک بخوری بری شکایت کنی ها. زشته بخدا.

در آخر عرایضم، آقا مانی شماره کارت بده هزینه 1 کی گلد رو تقدیم کنم، یه وقت ازم دلخور نشی، قبضارو خودم پرداخت کردم، بوستم پس.خخخخ;);)

پ.ن1: شنیده ها حاکی از اینه که دیشب بچه های NE وقتی وارد دیسکورد شدن، حس کردن هنو تو سرورن که تسخیر شده، باور نکردن، که هم سرور و هم دیسکوردشون توی یه سرور تسخیر شده.

پ.ن2: دیشب گفتم من مهربونم با من معامله کنید، دیدین نپذیرفتین. حالا بی نقشه موندین.

پ.ن3: میدونم الان دارین تمام تلاشتونو میکنید که واندر بالای 90 رو بزنید. که بگید نذاشتیم. ولی بترسین اگه اونم نشه خیلی ضایع میشه.

پ.ن4: آقا من فان بازی کردن بچه های NE رو گردن میگیرم.8o8o8o

پ.ن5: پرهام، رئیس میگم به اینا یکی دو روز دیگه میان پای معامله، هنو تو شوک نقشه ها هستن.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• واندر لول ۹۹ فول امکانات

دارای نقشه ساخت

ویو عالی (۵۰_۵۰) شمال شرق

موقعیت شهرکی

کنارتون مزارع گیلاس اکانت نوب هست

پارکینگ ، انباری

دارای نقشه ساخت عالی و ویژه

این واندر دست یه خانم دکتر بوده

روزی یک‌ لول انبار میداده بالا

قیمت توافقی