نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• بحث بات و مولتی بازی هیچوقت پایان نداره ولی به شخصه حاضر به استارت سرور بدون هیچ مولتی و بن اکانت هستم ( که ناشدنیه تو ای ار سه تا مولتی مینداختیم رو بات اینجا 20 تا )

امیر جان اون بات به عنوان ربلز بود رو قبل از این که سرور دو ایکس شروع بشه من به مجید اخیلیوس دادم که اون ها هم استفاده کنند که تو کل سرور هم چرخید و خیلی ها ازش استفاده کردند که باتش رو اگر شما باهاش کار کنی خیلی عیب و ایراد داره بات اختصاصی نبوده که فقط در دسترس بچه های جنوب شرق باشه سرور دو ایکس هم خیلیا نتونستن استفاده کنن نمونش بچه های خودمون فرهاد و رضا و ممد نوب و امام که دستی حدود 100 تا مولتی کشیدن

موقعی که پارسا از سرور رفت بات استراتژی رو معرفی کرد که بچه هامون هیشکی استفاده نمیکرد بخاطر اینکه سابقش تو فروش رمز اکانتا قبلا مشخص شده بود

از مولتیایه شخص شما هم به نظر من که مشخص بود اکانتا داره دستی میاد بالا ولی اینکه تعداد ده مولتیایه ما بیشتر بود دلیل بر استفاده بات نمیشه چیف ناتار برای مولتی کلا همه داستان رو تغییر میده در دسر هم اصلا نداره

یکم دیگه بعضی جاها اغراغ کردی که حوصله بحثش نیست

بحث سرور قبلم به نظر من تمومش کنین بزارین سرور استارت شه پلنتون خیلی قشنگ بود ولی اینکه بخوای از ارزش پلن بچه های ما کم کنی که قشنگتر جلوه بدیش کار بدیه بالاخره نداشتن دو کتیبه مهم عند گیمی برای هرسایدی فاجعه باره

شاید هم اگر زمان پلنتون یکی دوروز زودتر بود 90 درصد کپ های استراتژیک حفظ میشدن(تیم ما کلا اون موقع هممون کربلا بودیم )

شما نمیتونی ثابت کنی که با خوردن اون کپ ها برنده سرور تغییر میکرد همینطور بالعکس من ضمن اینکه ما اشتباهمون این بود که رو حرف بعضیاتون حساب کرده بودیم که فهمیدیم بعدش فقط لب و دهنین پس صبر کنین تا سرور استارت شه

قبلا هم جاوید گفته بود کف فروم کم ارزش ترین چیز تو اسپید ترا کپ هست

درسته ما توی تامین گندم برای دف میلیونیمون به مشکل داشتیم میخوردیم که با ایده چنتا از بچه ها به طور موقت رفع شد تجربه این پلنتون هم سرور قبلش ناصر خان پیاده کردن و کپ مولتیارو صفر کردن حتی چیف فیدر مولتی و انویل دفاعی ولی تونتیجه بازی تاثیری نداشت و یک هفته ای همه کپ ها ریکاوری شدن

سه سرور قبل که تیم شما کامل اومده بود ولی جنوب شرق با 10 درصد پتانسیلش ما نگفتیم این سرور فانه و بهونه نیاوردیم و شدیم باعث رزومه تارتاروس :دی

حالا این سرور 5 ایکس شد فان براتون ؟

• بعضی وقتا میگم خدایا پرهام سرور قبلی بوده و این حرفارو میزنه یا داره منو اذیت میکنه

تعداد اکانت مولتی ne و se یکی بوده ؟ توی se کپ واحه ۷۵ رو میکردن سطح ۱۹ صدقه سر بات ، توی ne کپ واحه ۱۵۰ رو ۱۸ میکردن

توی se بعد از اینکه ۲۷۰ تا کپ پرید بازم رید بالا داشتن ، تو ne خدایی اگه ۲۷۰ تا کپ میپرید منابع برا زنده کردن هیرو پیدا نمیشد

توی ne هر مولتی نهایتا ۴ ۵ تا فیدر داشت ولی توی se هر مولتی میانگین بیشتر از ۱۰ تا فیدر داشت بازم صدقه سر بات

خروجی یاد گیری و خفن شدن تو اسپیدترا رو مشاهده میکنین:

ننه من غریبم ، ما بیچاره ایم ، ما مولتی نداشتیم ، گندمای اونا مرغوب تر بود (چند صفحه قبل : ما خیلی خفنین)

وقتی ۲۷۰ تا کپ زدی و غارت ساید توی تاپ بعدی اوکی میشه چندتا دلیل داره یا خوب نزدی،یا بلدنبودی بزنی ، یا تیم‌حریف بازی تیمیش خوب بوده!

وگرنه ما ۲۷۰ تا کپ مشابه نداشتیم که بلافاصله جایگزین کنیم🤣🤣

۲۷۰تا کپ میانگین پایین در نظر بگیریم روزی یک‌میلیارد منابع میده ، پس یا ۲۷۰ تا کپ رو زدین و حریف ۲۷۰تا جایگزین‌کرده بلافاصله ، یا نزدین🤣

توی اس ای فیدر زیاد بود توی ان ای کم بود ، سطح کپشون بالا بود واسه ما پایین بود، اینجوری بود اونجوری بود،

ادمین بنده خدا باید یه سرور ران کنه ، بات مساوی ، تعداد مولتی مساوی ، تعداد گلد مساوی ، تعداد پلیر مساوی ، اگر تعداد فیدر مولتی در یک ساید بالاتر رفت اونیکی ساید هم تعداد فیدرش بره بالا،

واندرا ام مساوی ،

همچی مساوی

اخرشم شیر یا خط میندازیم کی برندست یا مثلا پنالتی میزنیم رسول میشه داور مهدی میشه داور خط نگهدار،

• سه سرور قبل که تیم شما کامل اومده بود ولی جنوب شرق با 10 درصد پتانسیلش ما نگفتیم این سرور فانه و بهونه نیاوردیم و شدیم باعث رزومه تارتاروس :دی

حالا این سرور 5 ایکس شد فان براتون ؟

متاسفانه شمارو نمیشناسم نمیدونم کدوم اکانت بودی که باعث رزومه تارتاروس شدی

بعدشم سه سرور قبل NE کامل اومده بود و شما ۱۰ درصد ؟

هنوز سرور شروع نشده بود با اس دبل متا بستید

بر عکس گفتی عزیزم

مجموعه NE TEAM از دو تا تیم تشکیل شده

فونیکس + آریانا

از آریانا که نصفشون بودن

از فونیکس هم فقط من و سامان و سهیل روز سی ام رفتیم ان دبل اگه بوده باشی اون سرور

همین سرور هم از کل فونیکس فقط من و ادریس و سهیل و سامان اومده بودیم که سامان و سهیل رفتن ، از بچه های بالاتون بپرسید ببینید از فونیکس به جز ما ۴ نفر رضا اشکبوس ، بابک ، کاوه ، علی مهری ، علی گرس و ... رو دید یا نه ؟

پیشنهاد میکنم سروری که فقط آریانا یا فونیکس بیا سه به یک کنید اگه هم سروری دیدید که NE TEAM کامل اومده سه به یک که سهله پنل هم داشته باشید باید سرور رو فان بگیرید

• البته نا گفتنی هایی که نبود در اون پست ایناست که استعماری که شمال شرق در دو ساید شمال غرب و جنوب غرب با دیدگاه خوب تیم هدایت کننده انجام داده بود هم دفاع زیادی میکشید و هم 7 واندر رو واندر اصلی خودش میکرد زیر اسم NE TEAM

این هم یک نمونه از دلایل زیر حرف زدن شخص توتال ان ای توسط نوچه حقوق بگیرش

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

• نتیجه ی گنده شدن توی اسپیدترا اینه ،

آدم بالغ ندیدم اینجوری صحبت کنه

اینا همونایی هستن که واسه مختصات دیفالتشون برنامه داشتن ولی واسه کتیبه های یونیکشون نه ، توقعی نمیشه داشت، به سه به یک بردنتون ادامه بدید مزاحم نمیشیم:))))

این اکانت فیکه یک نفر نیست، حاصل تیم دو نفرست ،

کی به کیه منم یه اکانت فیک بزنم بیام بگم میلاد خیلی خفنه، سرور بعدی ام بگم من تنها جنوب شرق ریجستر میکنم ، کل پلیرای اسپیدترا توی ۳تا ساید پخش شن متا ببندن که منو بزنن ، اخرم بزنین منو بگم شما بیشتر بودید یا بگم دهکده ی پاپ صفر من هنوز وجود داره پس منو نتونستید بزنین :))))

• سلطان مهدی نیکروش هستند از بزرگان بازی تراوین

و از استوره های بنده

یکم بیشتر اگر تو تاپ غارت برسی میکردی هر سرور میدیدی

با تخریب دیگران بزرگ‌ نمیشین

• نتیجه ی گنده شدن توی اسپیدترا اینه ،

آدم بالغ ندیدم اینجوری صحبت کنه

اذیتمون نکن دیگه ، مگه اسپیدترا بده ؟

اگه اسپیدترا اینقدر راحته چرا تعداد پستای امثال تو از تعداد دفی که هر سرور میکشه بیشتره

بعد امیر میگه چرا مولتی اینا میپره برا ما نمیپره

گنده ی آی آر ، گنده ی دات کام ، اگه ما اینجا مولتیامون نمیپره چون از زمان آی آر مولتی بازی رو اصولی یاد گرفتیم ، شما که اینجا با بات ریبلز و ... ۴ تا گندمزار یاد گرفتی بدی بالا نتیجش این میشه ۲۷۰ تا کپت تو یه هفته بپره

حداقل تو آرشیو ما ۲ تا عکس از مولتی بازیمون تو آی آر پیدا میشه

حالا تو بیا رو کن ببینیم چی داری

• بعد از این همه سال بازی کردن

تا به حال آدم هایی به ضعیفی بچه های شمال شرق ندیدم

تو ظاهر همشون بچه پولدارو آقا زاده هستند

ولی در نهایت میبینی مثل آدم هایی که پول مفت رسیده بهشون و با پول دنبال خرید شخصیت و اعتبار هستند ، هیچ جوره شماها اعتبار ندارین دیگه

یعنی ادم بیزار میشه که شماهارو حتی به عنوان دشمن نگاه کنه ، بیزار میشه از بازی کردن در سروری که امثال شماها توش باشین

طبل تو خالی هم نیستین

الان میگن اگه سرور فریز نمیشد ۱۰۰ میکردیم

نچایین !!! گندتون انقدر جلو ما تر تر کرد

که انگ فحش ناموسی زد

واس اینکه یه دلیل داشته باشه تو فروم جلوی ما

الان دیگه همه هم مارو میشناسن هم شمارو

حالا شما برو آیدی فیک بیار بگو فلانی بده فلانی خوب

• تخریب چیه چرا فکر میکنی ما هم مثل بقیه دنبال تخریب هستیم

وقتی نمیشناسم بیام بگم میشناسم ؟ اگه منظورش اسکیری بوده که از اون اکانت فقط آرش کاپیتان و مهرداد و دیپورتی اکانت مملی رو میشناسم اگه هم اکانت دیگه ای بوده بازم حضور ذهن ندارم

• الان این عکسا مال IR هست؟

Dejkoob.ir

Traaviaan.ir

Travianspeed.ir

Travion.ir

ما که تو travian.ir تریدر اینا نمیشناسیم

تو تاپ غارتم امثال شمارو ندیدیم

تو شمال شرقم مملی پملی نداشتیم

شما ها کجا بودید ما نمیدیدمتون؟

واس ۴ تا ادمی که از سرور ۵ راند ۳ ، ۲ سرور قبل تغییر دومین تراوین بازی می‌کنن شماها نامدار شدین؟

الان فاز چیه؟

عکس مولتی بازی تو آی آر داری؟

دیگه چی داری؟

• تخریب چیه چرا فکر میکنی ما هم مثل بقیه دنبال تخریب هستیم

وقتی نمیشناسم بیام بگم میشناسم ؟ اگه منظورش اسکیری بوده که از اون اکانت فقط آرش کاپیتان و مهرداد و دیپورتی اکانت مملی رو میشناسم اگه هم اکانت دیگه ای بوده بازم حضور ذهن ندارم

این استارازانکا کیه الان؟

نمیتونی بگی‌نمیشناسم

تو فروم یکی‌تو بودی یکی مجید

من الان دنبال ایدی استرازانکام

این کیه؟

• چند ساله سودای عدل جهانی تو سرم میچرخه

رو همین حساب ۲ تا جان به بچه های شمال شرق گفتیم که حدشونو ببینیم

ولی امروز میبینیم که اعتراف می‌کنند

که با هندونه زیر بغل اینو اون گذاشتن

و گنده کردن افراد پوچ و به قدرت رسوندن اونا تو سایدای دیگه حرف از استعمار میزنند

در دنیا همه از هیتلر به عنوان یک جانی یاد می‌کنند

رسانه ای که دست یهود هست بزرگترین دشمن خودش رو انقدر پست می‌کنه

منکر تخریب جنگ جهانی دوم نمیشیم

ولی دنیایی که بخواد هرمی اداره بشه و

یه عده بی مغز به واسطه جایگاه پدرشون تو هرم

صاحب عنوان و شخصیت بشن دنیای ما نیست

یه دوستی داشتیم با پول باباش دلار میخرید

بعد گرون می‌شد میگفت سود کردم

ادم یاد نصیحت های مملی میفته

یاد یوزر و القاب گنده بعضی از دوستان میفته

خلاصه که خیلی پوچین

پشیمون شدم اصلا که این سرور از جنبه محبت باهاتون حرف زدم

شما لیاقتتون در همین حده که بیام بکوبم برم

• این هم یک نمونه از دلایل زیر حرف زدن شخص توتال ان ای توسط نوچه حقوق بگیرش

زمانی که شمال غرب کسی نبود از زمین خالی تیم مدیریتی بهترین استفاده رو کرد. زمانی هم که جنوب غرب حذف کرد باز تیم مدیریتی سریع دست به کار شد و به فکر زمین های خالی و استفاده از اونها شد. به ما چه شماها فکر میکنید بازی یعنی فروم. داخل بازی هی وینر شدیم شما نگاه، باز نگاه، باز فروم. ما بازی، ما پلن، ما استمرار، ما برنامه ریزی

این استارازانکا کیه الان؟

کسایی که توی شمال شرق باید بشناسن میشناسن من کیم. کسی هستم در حلقه های مرکزی این ساید ولی جالبه برای هیچکدوم از حرف هام هیچ جوابی نداشتی و مثل اون آرمان دوزاری آبنبات به لب غنچه شده و ابروهای کج فاز مظلومیت برداشته و خود را با شخصیت و تنفری که در اعماق وجودتون بخاطر باخت های پیاپی بدست آوردید جملات زیر رو گفتید. یعنی وقتی میخونمشون دقیقا لب غنچه ایه ابرو کج آبنبات تو دهنتون جلو چشام ظاهر میشه.

نقل قول

بعد از این همه سال بازی کردن

تا به حال آدم هایی به ضعیفی بچه های شمال شرق ندیدم

نقل قول

تو ظاهر همشون بچه پولدارو آقا زاده هستند

ولی در نهایت میبینی مثل آدم هایی که پول مفت رسیده بهشون و با پول دنبال خرید شخصیت و اعتبار هستند ، هیچ جوره شماها اعتبار ندارین دیگه

نقل قول

یعنی ادم بیزار میشه که شماهارو حتی به عنوان دشمن نگاه کنه ، بیزار میشه از بازی کردن در سروری که امثال شماها توش باشین

نقل قول

دیگر جوابی نخواهم داد به خزابلات شما دوستان شمالیه کم سن و کم شخصیت

هیچ وقت یادم نمیره ویس 4 دقیقه ای که ممل برام از فحش های ناموسی آرمان پلی کرد، یا زمانی که زنگ زده بودی بهش به لطف برنامه Call Recorder تمام 1:30 ثانیه فحش های ناموسی تورو برامون داخل دیسکورد پلی کرد. شماها هزارتا شخصیت دارید. بیا این آبنبات رو بگیر.

پ.ن: من یه آدم خواننده فروم. بر اساس خواندن این فروم تمام این حرف هارو زدم. همش هم درسته. میخوای از همین فروم مدرک بزارم وسط فروم؟ دوزاری

• من یه اکانت فروم دارم به اسم TRaDeR یکی هم قبلا داشتم که بن شده جز این دو تا مسئول اکانت دیگه ای نیستم

• تو اگه دوست داری شماره تلفنتو بده ریکوردرتم روشن کن باهم حرف بزنیم

هرچند فکر نکنم اون چادر روی سرت به این راحتی در بیاد

• من یه اکانت فروم دارم به اسم TRaDeR یکی هم قبلا داشتم که بن شده جز این دو تا مسئول اکانت دیگه ای نیستم

در مورد افتخار که پسرای خوب زیادن امیر جان

ولی همشون پسند ما نیستند حالا خودت ببین تو افتخارشو نداشتی یا ما

بعد این بنده خدا میگه همه میشناسنش

شما نمیشناسی؟

افتخار اشنایی با شمارو نداشته؟

• پ.ن: من یه آدم خواننده فروم. بر اساس خواندن این فروم تمام این حرف هارو زدم. همش هم درسته. میخوای از همین فروم مدرک بزارم وسط فروم؟ دوزاری

الان با خوندن فروم متوجه شدی ما با 6 همر زیر 10 و 200 مولتی اکانت که هیچکدوم از لیدرت مختصات نگرفت مستعمره ایم؟ لول.

• پسر جانی ای ار بازی کردی

اول اینکه من عقده اینو ندارم اسکرین بگیرم که مولتی بازی کردم:))) سرور ۲ بعد فیلترینگ اکانت destroyer roman رو نمیدونم دیده بودی یا نه اگر ندیدی حتما از آدمی که سابقه داره بپرس،

من و علیرضا بنیتو و مرتضی بودیم،

جمع‌کل تاپ غارت ضربدر ۲ میشد اندازه ی غارت ما ولی نه عقده عکس‌گرفتن داشتم نه واسه کسی کری خوندم که با تقلب چنین غارتی دارم!!!

اتفاقا همه حال میکردن میگفتن دمتون گرم ولی خب خودم حال نمیکردم و کل سرورم رنده کردیم!

من تهشو دست زدم برگشتم، و اینو ننگ میدونم که بیام اسکرین مولتی بازیامو نشون کسی بدم،!!

آدمی که مولتی بازه و حمایت میکنه از این داستان قطعا آدم بی وجودی هست ، از اوناست که وقتی دعواش میشه سریع زنگ میزنه ۱۰ مفری بریزن سر یه نفر!

چون در‌مورد اصول صحبت کردی ، اینم بگم که اون امار غارت و مولتی فقط و فقط ۶۰۰تا گلد اول بازی از جیبمون خریدیم تا اخر بازی یک ریال هم خرج نکردیم!

ولی خب اینا با پول و بی کاری و تقلب گنده میشن کوچیا!

یبار میگی مولتی خوبه من رکورد زدم و فلان .‌‌...

یبار میگی اس ای زیاد ساخته بود مولتی بده....

تکلیفتو با خودت مشخص کن ،

• کسایی که توی شمال شرق باید بشناسن میشناسن من کیم. کسی هستم در حلقه های مرکزی این ساید ولی جالبه برای هیچکدوم از حرف هام هیچ جوابی نداشتی و مثل اون آرمان دوزاری آبنبات به لب غنچه شده و ابروهای کج فاز مظلومیت برداشته و خود را با شخصیت و تنفری که در اعماق وجودتون بخاطر باخت های پیاپی بدست آوردید جملات زیر رو گفتید. یعنی وقتی میخونمشون دقیقا لب غنچه ایه ابرو کج آبنبات تو دهنتون جلو چشام ظاهر میشه.

پ.ن: من یه آدم خواننده فروم. بر اساس خواندن این فروم تمام این حرف هارو زدم. همش هم درسته. میخوای از همین فروم مدرک بزارم وسط فروم؟ دوزاری

ممل گفتن منو به فکر اینکه یا جعفر داره پست میزاره یا مملی انداخت:))

شایدم سامان گرس که میگف ممـــــــــــــــللل:)

یا معرفی کن و جنم داشته باش و جسارت ( هر چند میدونم نه تو بازی داری اینارو نه تو واقعیت وگرنه که تو بازی دنباله شخصیت و اوام فریبی و معتبر شدن نبودی:)

یا چادرت و در نیار دیگه تا آخرش:))))

چون دیگه خیلی ضایعس بفهمن همه کی هستی:))))

غنچه هم دوس داری شماره بفرست تو شخصی یا رو اکانت نامه بده تا شخصا واست بیارم تقدیمت کنم:)