نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• اتفاقا شما قضاوت کردی وقتی تا میبینید یک اکانتی 3,4 میل منبع از شما بیشتر غارت کرده با اطمینان میگید حتما داره مولتی میزنه در صورتی که اطلاعی از مهارت های بازیکن اون اکانت ندارید

تلاشتون رو بیشتر کنید بجای تهمت زدن به دیگران

اگر هم بلد نیستید بدون غارت مولتی بیاید تاپ میتونید بیاید رمز رو بگیرید 24 ساعت بازی یاد بگیرید

این فرصت آموزشی رایگان دیگه گیرتون نمیاد !

حاجی ب شخصه نوب تر از این حرفام ک بخوام با 24 ساعت راه بیوفتم باید از آموزش های بیس و اکادمی شروع کنم فعلا

سرور 2x دیگه کلا ران نمیشه؟!

• من تمام نظرات در مورد مولتی بازی رو نخوندم ولی یک اشاره کوتاهی میکنم به روش های دات کام برای جلوگیری از اون. امیدوارم که تکرار مطالب نباشد.

اکانت های مولتی رو از نظر لاگین میشه دو دسته کرد:

۱- آیپی مشترک:

در واقع یک بازیکن چند اکانت میسازه و با سیستم مشترک روی اونها لاگین میشه. این دسته که نیاز به توضیح نداره و به راحتی تو اسپیدترا هم قابل شناسایی هست. دات کام یک سیستم اتوماتیک داره که بلافاصله در صورت تشخیص اکانت بن میشه و متناسب با خطا اکانت جریمه میشه.

۲- لاگین با سیستم های متفاوت و یا VPS:

تشخیص مستقیم این گونه اکانت ها پیچیده است ولی طبق تعریف دات کام اکانت غیر مولتی اکانتی هست که به فرد یا اتحاد سود برساند. در واقع اکانتی مولتی هست که صرفا برای منفعت اکانت دیگری ساخته شده باشد. البته در این مکانیزم پارک کردن نیرو بلا مانع است. در دات کام دو راهکار برای تشخیص / جلوگیری از این اکانت ها وجود دارد:

- امکان لاگین از طریق جانشینی محدود است و نیاز به لاگین پیوسته شخص بعد از تعداد روز مشخص است.

- اگر اکانتی تحت غارت پیوسته باشد و دفاع نکند، توسط سیستم به عنوان مولتی در نظر گرفته میشود و احتمال حذف اکانت بسیار بالاست اگر به عنوان مولتی تشخیص داده شود. دات کام مکانیزم پیچیده ای برای یافتن این اکانت ها دارد و شرایط یافتن آنها را درز نمیکند.

البته کسی منکر پارتی بازی در دات کام و شاید چشم پوشی تراوین بر بعضی تخلف ها نیست، چیزی که تورنمنت شاهد هستیم.

• امیر من قبلا این پیشنهادو داده بودم و ادمین هم ازم پرسید که میتونی پلیر جور‌ کنی برای اون سرور ؟ اگه میتونی همین الان برات سرور راه میندازم و من واقعا نمیتونستم تضمین بدم که اونقدی پلیر جذب اون سرور بشه بشه ازش به عنوان یه سرور رسمی یاد کرد ...

سلام

مگه ادمین برا تاریخ شروع سرور و سرعت سرور و ... به پلیر میگه که ضمانت بده پلیر میاد یا نه ؟ ادمین اگه دنبال سروری بدون مولتی باشه تاپیک اعلام آمادگی براش میذاره یا حداقل نظرسنجی میذاره نه اینکه از پلیر ضمانت بخواد

دوما سرور گذشته قرار بود کاملا بدون بات باشه مگه غیر اینه ؟ شرافتا تو ne اوایل سرور بات دیدی ؟ ولی تو se و sw همه بات داشتن پس اعتماد نمیشه کرد

سوما اگه قرار بر این باشه که طبق گفته بقیه عزیزان خود پلیرها و مسئولین ساید با مولتی بازی مبارزه کنن همین سرور که همه میگن فان هست مولتی هارو بذارن رو حذف ، سرور حداکثر ۴۰ تا پلیر داره با ۳۰۰ تا اکانت نمیگم ۲۶۰ تا اکانت حذف بشه ولی ۱۰۰ تا اکانت بذارید رو حذف که باور کنیم واقعا نمیخواید مولتی بازی باشه نه اینکه از رو روشنفکری یه چیزی میگید

برا سرور فان جاسوس فرستادن تو اتحاد ne بعد به حرفشون ما سرور رسمی مولتی نزنیم ؟

پرهام گرین عزیز داری تو ان دبل پلی میدی ، اکانت amir_dasttala توی ne ریجستر شده ، اومده داخل اتحاد ne و بعد ۲ روز رفته اتحاد nw . تا وقتی اون اکانت رو خودت شخصا نزنی و صفر نکنی با کمال احترام نمیتونم به بقیه صحبت هات در مورد عدم مولتی بازی اعتماد کنم

اگر هم بلد نیستید بدون غارت مولتی بیاید تاپ میتونید بیاید رمز رو بگیرید 24 ساعت بازی یاد بگیرید

این فرصت آموزشی رایگان دیگه گیرتون نمیاد !

فرصت آموزشی رایگان نخواستن بچه ها ، فقط قسمتون دادن به پرو پلیرهای با رزومتون بگید دست از سرشون بردارن هیچکس شماره سجاد تراوین استراتژی رو نداره همون دستی پلی بدید اگه هم بلد نیستید شما ۲۴ ساعت بیاید رو اکانتای بچه ها دستی پلی دادن رو یاد بگیرید

ولی خب کمتر ساخته شده اینبار ته مزه ای از تراوینو میشه چشید خداروشکر

کمتر ساخته شده چون سرور فان هست ؛ اگه شرایط و اوضاع نت عادی بود تو سرور با مپ ۲۰۰×۲۰۰ یه مولتی بازی میدیدی که درخواست کنی از سرور بعدی ۶۰۰×۶۰۰ ران کنن که جا برا زدن ده ۲ باشه

شادزی

• حالا کار نداریم بات تو شمال شرق دیدیم یا نه

ولی انصافا تو مولتی بازی دست کمی از سایدای دیگه نداشتین

ولی بحث الان سایدی نیست

دوستان مبحث بزرگتری رو دوباره مطرح کردن

که هر ساید بزرگتر داره و ....

خاطر نشان کنم که بزرگتری و ولایت یک امر انتصابی نیست

به طور مثال سامان بد بوی کبیر ، استاد بزرگ تراوین و نویسنده کتاب هزار و یک روش دفاعی

این بزرگ‌مرد به واسطه راه نیک و پسندیده از طرف خداوند به درجه استاد بزرگی رسیده هست

همین باعث شد تا در قلب پرهام گرین ها جاودانه شود بنده خیلی از مهارت های بازی رو از ایشون یاد گرفتم

و به شخصه ابداع کننده روش بازی نقطه ای هستم

در این روش به جای داشتن بزرگتر ، مثل سرور های roa مناطق متفاوتی داریم ، که هر منطقه وظیفه ای در پیش دارد ، هر منطقه هماهنگ کننده(لیدر یا آموزش دهنده) خاص خودشو داره

وقتی از حالت ساید به منطقه تبدیل بشیم

تایید هویت اکانت ها بسیار ساده تر خواهد شد

بزرگتری از دید بعضی از دوستان میتونه سن و سالی باشه ، میتونه بر اساس پولداری باشه که بیشتر این دو مورد دیده شده

که بنده همچین اعتقادی ندارم

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• حالا کار نداریم بات تو شمال شرق دیدیم یا نه

ولی انصافا تو مولتی بازی دست کمی از سایدای دیگه نداشتین

بعضی وقتا میگم خدایا پرهام سرور قبلی بوده و این حرفارو میزنه یا داره منو اذیت میکنه

تعداد اکانت مولتی ne و se یکی بوده ؟ توی se کپ واحه ۷۵ رو میکردن سطح ۱۹ صدقه سر بات ، توی ne کپ واحه ۱۵۰ رو ۱۸ میکردن

توی se بعد از اینکه ۲۷۰ تا کپ پرید بازم رید بالا داشتن ، تو ne خدایی اگه ۲۷۰ تا کپ میپرید منابع برا زنده کردن هیرو پیدا نمیشد

توی ne هر مولتی نهایتا ۴ ۵ تا فیدر داشت ولی توی se هر مولتی میانگین بیشتر از ۱۰ تا فیدر داشت بازم صدقه سر بات

در مورد عدم مولتی بازی توافقی هم گفتم بهت ، خودت یا هر کسی که به عنوان بزرگتر ساید قبولش دارید الان نشون بده که میشه رو حرفش حساب کرد ، کاری که شایسته بزرگتر یه ساید هست رو نشون بده از خودش با مولتی و مخصوصا اکانت جاسوس از همین الان برخورد کنه تا توی سرور رسمی به حرفش بشه اعتماد کرد ، وگرنه توی سرور رسمی هر کی با این وضعیت توافق کنه باید به عقلش شک کرد

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

امیر یه جوری صحبت میکنی انگار تو دنیای موازی با اسپید ترا بازی میکنی ...

یا متوجه منظورم از تضمین نشدی یا نمیخوای که متوجه منظورم بشی چون برات صرف نداره ...

در ضمن اوایل سرور و انتهای سرور نداره ، اینکه بات میزدن مهمه ! چه سایدی هم مهم نیست ...

کاری نکن دوباره گان بیاد دستم بزنمتا :دی

بگذریم

الان تو هر ساید 50 تا اکانت تو اتحاد وجود داره باقیش بیرون اتحاده ، پیشنهادی که دادی بیشتر به معنای مساواته تا عدالت که در حال حاضر همین مساوات حدودا در هر ساید برقراره تا جلوتر بریم و ببینیم چند تا اتحاد دیگه ساخته میشه از مولتیا ...

پ.ن : در کنار اون سرور بدون مولتی یه سرور با مولتی هم قراره ران بشه ، هرکسی که فکر میکنه نیازه مولتی بزنه میره اون سرور مولتی بازیشو میکنه و اون سرور بدون مولتیو بزاره برای ما ها که میخوایم یکم بازی کنیم . کسی که سرور با مولتیو ول کنه و بیاد تو سرور بدون مولتی و مولتی بکشه مشخصه که دنبال چیه ...

یا حق

یوسف

• بعضی وقتا میگم خدایا پرهام سرور قبلی بوده و این حرفارو میزنه یا داره منو اذیت میکنه

تعداد اکانت مولتی ne و se یکی بوده ؟ توی se کپ واحه ۷۵ رو میکردن سطح ۱۹ صدقه سر بات ، توی ne کپ واحه ۱۵۰ رو ۱۸ میکردن

توی se بعد از اینکه ۲۷۰ تا کپ پرید بازم رید بالا داشتن ، تو ne خدایی اگه ۲۷۰ تا کپ میپرید منابع برا زنده کردن هیرو پیدا نمیشد

توی ne هر مولتی نهایتا ۴ ۵ تا فیدر داشت ولی توی se هر مولتی میانگین بیشتر از ۱۰ تا فیدر داشت بازم صدقه سر بات

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده

حاجی ما که مولتیارو دستی بالا اوردیم همه هم ۱۵ ۲۰تا فیدر داشتن

ولی اون اتحاد Ne4 که از مملی بود و من به شخصه خودم دیدم که تماما رو بات بود نمیدونم کی بود که اسکریپت نوشت و فقط بین بچه های خودتون با اسپانسری مملی بود :)

پس یا بات خوب انتخاب کنید یا نون بازوتون رو بخورید

هم بات زدین هم ۵۰ نفره رفتین رو یه اکانت هم ۶۰تا اتحاد مولتی مصری داشتین اخرشم میگن مولتی نداشتیم بات نداشتیم :) اخرشم ادعاتون میشه

امار ارقام الکی نیار مثلا ۲۷۰تا کپ‌ یا فلان جاسوس از فلان جا یا فلان مقدار پلیر داره این سرور

امار بخوایم اقا یوسف هست با تحلیل های زیباش

شما بشین مولتیتو بکش

• هم بات زدین هم ۵۰ نفره رفتین رو یه اکانت هم ۶۰تا اتحاد مولتی مصری داشتین اخرشم میگن مولتی نداشتیم بات نداشتیم :) اخرشم ادعاتون میشه

امار ارقام الکی نیار مثلا ۲۷۰تا کپ‌ یا فلان جاسوس از فلان جا یا فلان مقدار پلیر داره این سرور

تنها کسی که نمیدونه ما ۲ نفر بیشتر رو اکانت نبودیم خواجه حافظ شیرازیه در مورد ۲۷۰ تا کپ هم که میگی آمار الکی نیار با بچه دو ساله که حرف نمیزنی ، اسم اکانتارو کف فروم گذاشتم هر کدوم رو الکی گفتم افشاگری کن😂اسکرین شات کپشو بیار بذار تو فروم آبروی مارو ببر

شما بشین مولتیتو بکش

مولتی بکشم پروندنشو بلدی ؟ یا بازم زودتر از ما عکس دیوار شدنتو خودت میذاری فروم ؟😂

امیر یه جوری صحبت میکنی انگار تو دنیای موازی با اسپید ترا بازی میکنی ...

یا متوجه منظورم از تضمین نشدی یا نمیخوای که متوجه منظورم بشی چون برات صرف نداره ...

یوسف از وقتی میشناسمت وسط فروم دنبال پاک بازی بودی روحیه خوبی داری بهت آفرین میگم ، تو فروم که خداروشکر هر کسی رو میبینی از مولتی بازی بدش میاد و دوست داره تو سرور بدون بات و بدون مولتی پلی بده خب منتظر چی هستید دیگه به ادمین بگید سرور ران کنه شرایطی هم که پرهام گفته رو اعمال کنه ، باور کن مولتی باز ها هم خوشحال میشن شبا زود میخوابن

• مولتی بکشم پروندنشو بلدی ؟ یا بازم زودتر از ما عکس دیوار شدنتو خودت میذاری فروم ؟😂

یه اصطلاحی هست که شاید اینجا جاش نباشه بی ادبی نباشه میگه

خوبه تو هر پلن همرای من جلو زن بود رو مرتاض یونیک رفت رو جنگ یونیک رفت رو نالنجی رفت رو دهکده های لب مرزی رفت اخرش همر سوم چهارمم رو دیوار کردین

افتخارتون شده زدن کپ‌مولتی و دیوار کردن همر گرزی

فک‌ کنم عکسشو سیو کن رزومش کن شب به شب قبل خواب با خودت بگو اره ما بزنیم یه جایی یه همر دیوار کردیم

مورد بعدی هم‌گفتی افشاگری کن حیف ک سایت قطعه دسترسی ندارم عکس بگیرم وگرنه از این توهم میاوردمت بیرون که کپای ۷کراپی از ۱۶ اومد رو ۱۲ ۱۳ :)

اگر می خواهی خوشحال باشی، خوشحال باش. 《لئو تولستوی》

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین ().

• خوبه تو هر پلن همرای من جلو زن بود رو مرتاض یونیک رفت رو جنگ یونیک رفت رو نالنجی رفت رو دهکده های لب مرزی رفت

اولا که رو نالنجی که ۱۰ تا همر رفتید رو دیوار ، مرتاض و جنگ هم فدای یه تار موی پلیرای اکانتی که ازشون زدید تاثیری تو نتیجه سرور نداشتن

کلا ۳ تا پلن اومدید رو ne به جز پلن کتیبه

روی تنسر رد شدید به خاطر اشتباه پلیر رزومه دار خودتون که گفتیم همرتو بخوابون جلوش خنده تحویلمون داد

روی نالنجی اومدید که رفتید تو دیوار

روی bowie یا tusk هم که زیر ۲ ساعت ۶ ۷ تا همرتونو کردیم تو دیوار

بیشترین مولتی مربوط به North empire بود و بیشترین تارگت هم مربوط به همین اکانت بود و اگه میتونستی میزدی ، بعد باز شدن سرور هم اگه تونستی بزن

اگه کتیبه ای تونستید از North empire بزنید یا نان کپی ازش بپرونید بیا بگو وگرنه شب بخیر

بچه ها جنگ یونیک رو زدیم دیگه همرای NE شارژ نمیشه بازی رو بردیم

همرای NE : 😐

• سلام به همه

خب خب

کلا ۳ تا پلن اومدید رو ne به جز پلن کتیبه

روی تنسر رد شدید به خاطر اشتباه پلیر رزومه دار خودتون که گفتیم همرتو بخوابون جلوش خنده تحویلمون داد

بیشترین مولتی مربوط به North empire بود

ای بابا تو چرا ول کن نیستی و فقط میای از دلاوریات میگی واسمون؟🙃

رد شدن بخاطر اشتباه محاسباتی سوپر استادتون که بدونه هماهنگی با من دفه دهارو پخش کرد و متاسفانه تارگت اصلی رو کمتر از دهایه دیگه پر کرده بودن

و سوتی بعدی هم پخش کردنه دف مولتیایه خودمون تویه جاهایی که نباید میبود و فقط به خاطر استفاده از سیستم اقا مانی که اتومات دفو ارسال کرده بود رویه تارگتایه دیگه با اینکه قبلش هم تاکید و گرفته بودن از سمته من

🙂

بازم اطلاعی نداری از چیزی ندو بیا اینجا یچیزی بنویس و برو

اصلا مگه اکانت داری تو این سرور؟میخوای گردن بگیریش یا نه بقوله ادی؟

اگه نمیترسی البته😆😆

خط اخرتم که مشخصه سبک بازیه همیشت

دو نفر ادم بدونه بات و دستی خیلی دیگه جالبه

بیشترین تعداد مولتی ساید رو داشته باشی 🙂🙂🙂

تویه پستایه قبلی گفتم شما فکر میکنید با دسته کورا طرفید🙂

دوستان هرکس نحوه ساخت دف ملیونی از ۱۲۰ اکانت توسط استاید رو خواست بدونه به ای دی ایشون پیام بدید لطفا حداقل بار علمیتون بالا بره

تضمینی بدونه بات و دستی🤭

را جع به این پستتم بگم که:

سطر اول

شرافتا؟

مرزایه راستگویی جا به جا شد

ما که از ب بسمالله داشتیم

شمارو هم خبر داشتم داشتین از همون اولش

قبل استارت سرور هماهنگیاش انجام شده بود🙂

دوستان دیگه هم از اول سرور داشتن تو بگو روز ۴ سرور استارتشو زدن خیلی دیگه با تخفیف

کلا شاید ۶ ۷ تا اکانت نداشتن

اونا هم پلیرایی بودن که منو یوسف اورده بودیم ان ای🙂

وقتی تو تیم رقیب کسی هست که از ریز و درشت ساید خبر دار بوده...

یه نصیحت از من به شما

شما یچی بیا بگو حداقل که حتی ینفرم ندونه و اطلاعی نداشته باشه

که حداقل خودت روت بشه بیای اینجا یه پست دیگه هم بزاری

سطر دوم:

اون پلیر یه شخص تازه وارد به سایدتون بوده که تهدید دیده ازتون و شروع کرده به زدنتون هیچ ربطی به تیم ما نداشته و برنامه ای از قبل تعیین شده نبوده که الان نقصی پیش اورده باشه شما باید سایدو پاکسازی کنید🙂

سطر آخر:

کدوم یکی از بچه ها دقیقا میشه اسم اکانت بگید؟

جسارت نباشه ها و احترام ویژه ای واسه بزرگان ان ای دارم که قابل احترامن و صحبته من با این اشخاص نیست به هیچ عنوان

ولی کسیو جز خودمون در این حد نمیبینیم که بخوایم دستی پلی دادن یاد بگیریم ازشون بیشتر از دونسته هامون🙂

البته شما خواستی واسه شما رایگانه کلاس🙂

فقط از قبل وقت بگیرید با تشکر

بی ار بی😜

• امیر جان عزیزم جنوب غرب هم هر سرور مولتی میاره

از اکانتای اصلیشم نمیتونه استفاده کنه

ولی آورده ، انصافا تو ساید شمام ما شنیدیم بات بوده ، بات خوبیم بوده شاید دیر به دستت رسیده

حالا این باتی که تحت عنوان بات پارسا بوده که همچین اصولی هم کار نمیکرده

منتها به عده رفته بودن استراتژی خریده بودن

که ما ازین پولا نداریم ، دنبال چیزای مفت میگردیم :دی

در مورد صداقت کلام

من کلا بزرگتر نیستم ، کوچکترم 😁

دوم اینکه اگر سایدی بهم نسبت داده بشه ساید پنجم هست

سوم اینکه اگر بازی کنیم در قالب تیم بازی می‌کنیم نه ساید

انقدر هم نظراتمون هم سوء هست که نیازی به بزرگتر نداریم

بچه های ما تو تروریست ثابت کردن که با رم کاتا می‌کنن ، به نظرت ما نیازی به مولتی اکانت داریم؟

مولتی اکانت مال کسیه که چیز خوردن نداره

ما که امدیم تجاوز کردیم به مرز های یه ساید دیگه

با اسم های خودمون ، نه با یوزر های فیک

چون ترسی نیست که بگن اکانت گرین رو زدیم

برای ما عملکرد یک تیم مورد برسی قرارا داده میشه

تیم ما هم شما رو حرف همه میتونی حساب کنی تک تک ، نیازی به بزرگتر نداره

یعنی اگر یک سرور نرمال با مپ ۲۰۰×۲۰۰.

با ۱۵ کراپ محدود باشه

شما با مولتی بیای هم باز من بدون مولتی میام خیالت راحت

• اصلا مگه اکانت داری تو این سرور؟میخوای گردن بگیریش یا نه بقوله ادی؟

اگه نمیترسی البته😆😆

خدایی خیلی میترسم ازتون بذارید یه گوشه بشینیم سوسکی پلی بدیم ، همین سرورهای فان شاخ بمونید

شرافتا؟

مرزایه راستگویی جا به جا شد

ما که از ب بسمالله داشتیم

همین سرور ۲ ایکس قبلی

به جز یه اکانت توی ne که بات مخصوص خودشو داشت بقیه اکانت ها بات نداشتن

اینجوری دست به افشاگری میخوای بزنی فکر آبروی ما هم باش ، ۳ صفحه قبل گفتم یه اکانت بات مخصوص خودشو داشت اومدی اینجا اعتراف میکنی ؟😂

بچه های بالا فقط خودت بقیه اداتو در میارن

یه چیزی رو جدی میخوام بگم ، تو اسپیدترا جای خالی فرزاد پانیشر کامل حس میشد همه زورتو داری میزنی جاشو پر کنی

طی عملیات های پیچیده اطلاعاتی آقای ویچر فهمیدن همه از روز اول توی NE بات داشتن

عکس اول مربوط به یکی از بچه های تارتاروسه تاریخ شروع سرور رو نگاه کنید به تاریخ پیام ها هم دقت کنید که بعد ۱۴ روز از سرور بات به دستشون رسیده

عکس دوم هم مربوط به پلیر برادرز هست که بنده خدا بعد کتیبه ها بات به دستش رسیده

یه بار دیگه لازمه بگم ۲ هفته اول هیچکس به جز تنسر توی NE بات نداشت هر کسی گفت طی عملیات های پیچیده اطلاعاتی متوجه چیز دیگه ای شده با این عکسا بزنید تو دهنش

دو نفر ادم بدونه بات و دستی خیلی دیگه جالبه

بیشترین تعداد مولتی ساید رو داشته باشی 🙂🙂🙂

ما هم دقیقا ۱۰۰ تا اکانت رو دستی بالا آوردیم

۳۰ تا مصری امیر بالا آورد

۳۰ تا مصری ادریس بالا آورد

۱۵ تا توتن و ۱۵ تا گول و ۱۵ تا رومن دف ساز هم من بالا آوردم

هر کی میگه بدون بات نمیشه با توجه به توانایی خودش میگه باور نکنید

در مورد پریدن ۰۳ تنسر هم یه سری چیزا گفتی که خودتم میدونی دروغه اگه تقصیر شما نیست اسکرین شات پیامت با کاوه رو لطف کن بذار ، ما که میدونیم

بذار بقیه هم بدونن

• بحث واقعا سر لاحاف ملا داره به حاشیه میره

تاریخ اتمام این سرور تقریبا مشخصه

۶۰ روز که همون ۲ ماه خودمون میشه

و یعنی تعطیلات نوروز تایم خاتمه سرور هست

هرکی هر کار کرده کرده

هرچی شده شده

همین دوستان که تو اسپید ترا از نامداران هستند

و امروز با اسامی روشنفکر و کاربر حرفه ای و سوپر من دیده میشن ، قبلا تو آی آر یه گوشه داشتن پلی میدادن

تیم کشی قبل سرور هم اینجوری نداشتیم واقعا

که یه ساید بشه ارث پدری کسی

به جز جنوب غرب که ارث پدری پیشوای جهانیان

استاد بزرگ تراوین ، استوره ناپدید نشدنی

سامان بد بوی کبیر بوده

بیاین یکم باهم مهربون تر باشیم

دیگه رسما ته دیگه شاخ بازی تو تراوین درومده

این گود و میدان رو کمی جوانمردانه تر کنید

این القاب چرت و که خیلی ها باورشون شده رو حذف کنید و بازی تکنیکی کنید

از تو هم بکشید بیرون ، خداوکیلی دات کامشم چیزی نداره من حرف از جذب می‌زنم چرا همدیگرو دفع می‌کنید

پ.ن: عرق فروش سرور یه پست بزاره مستمون کنه

• به نظرم از الان تاپیک یه سرور جدید نرمال با مپ ۲۰۰×۲۰۰ میتونه مطرح بشه

و حتی خود عزیزان ادمین سرور میتونن یه گروه راه اندازی کنند داخل دیسکورد ، چون الان دیگه کل تراوین باز های دنیا به دیسکورد متصل هستند

و خارج از فضای کی بزرگه کی‌کوچیکه با هم و با تیم ادمین در ارتباط باشیم

مسائل برسی بشند و راهکار هایی داده بشه

وقتی جمع درگیر مسائل اصلاحی بشه

راندمان صداقت بالا تر میره

وقتی همه شماره تلفن ادمین بازی رو دارند

چقدر قشنگ تره که این ارتباطات در یک فضای عمومی انجام بشه ، این بحثا پای مایک برسی بشه

و باهم بیشتر آشنا بشیم

شاید روزی رسید که تریدر ها خواستن به خانواده بزرگ پیشوا بپیوندند

شاید روزی فرا رسید که مملی ها از خر شیطون امدن پایین و مغازه گرین هارو پلم نکردند

من به شخصه از دستش خیلی ناراحتم

در کمال صداقت باهاش حرف زدم ولی رفتار نامحترمانه ازش دیدم

در کل این روز ها رفاقت ها بوی دلستر تلخ پر کف گرفته ، آدما جنسشون سنگ شده و تو حال خودشون نیستند و گذر روز می کنن

فرقی نداره پول داری یا نداری ، هوا برای همه آلوده میشه ، آب برای همه آلوده میشه

پس اگر خواسته ای تو دلت هست

باید پشت گرین وایسی تا گرین هم تا خشتک پشتت وایسه

• اولا مگه لقمان بات داره؟

تا جایی که من خبر دارم باته ادد ناتار داره لقمان نه چیزه دیگه ای حالا اگه شما دارید ببین شما چقدر پیگیر این داستان بودید که اطلاع دارید و استفاده هم میکنید و ما حتی روحمونم خبر نداره

یا اینکه اگه منظورت همون ادد ناتاره که ایولا شما حتی ناتاراتونم دستی ادد میکردین مثکه🤣🤣🤣

دوما اینکه

اگه راجع به نداشتنه بات از استارته سرور خودتون میخوای دفاع کنی هم اسکرین شات پیامام با کبوتر نامه برتون هم هست واسه قبل استارت سرور و استفاده از استراتژی🙂 و حتی قرار بود با هم بگیریم که یهو سرو کله مانی پیدا شد🙂

و راجع به تعداد اکانتی که داری میگی دستی اوردید بالا سه نفری

اولن که اگه پلیری بیشترین وقت و میزاشت تو تیم ۴ نفرتون شما دوتا از همه کمتر تایم داشتید و تایم میزاشتید🙂امیر که درگیر شرکتش و تو هم درگیر عشق و حال و کافت

فلش بک به دعوا و جدا شدنه ادریس ناتار و بعد از مدتی هم محمد توهمی بخاطر نبودنه فرد شما🙂 حالا باز امیر یه نیمچه تایمی از تو بیشتر میزاشته

میگم که مشکل اینجاس گه در جریانات کامل همه اتفاقا هستم🙂 چه قبل از استارت سرور چه در حین و چه بعدش🙂

گلم شما رو حتی هم سایدیات در جریان نمیزارن

حق میدم که قبول اینکه از ریز و درشت همه اتفاقا و ماجراها باخبرم یکم برات سخت باشه

مشت محکمی باشه تو دهن کسی که میگه عزت نفس و ...😉

شعورم میرسه و جسارتشم دارم اگه یه کار اشتباهیم کنم هم به اندازه خودم گردن بگیرم ومعذرت خواهی هم کنم

پس سعی نکن با حرفایی که کسی ازشون خبر نداره بیای جو فروم و عوض کنی و به خود شاخ پنداریتون ادامه بدین🙂

تو پیام هم نوشتم که فکر میکردم دف بیشتر بیاد رومون🙂 یعنی اشتباه از جایه دیگه بوده گلم نه من وگرنه به اندازه میبستم تارگتو🙂

بنظرم بسه دیگه جواب تورو دادن و تلف کردنه وقتم

تا جایی که لازم بوده مشخص شده داستانها ما بقیش اضافه کاریه

روز خوش

• قافیه که به تنگ آید شاعر به جفنگ آید

چیز دیگه ای پیدا نکردی بگی گیر دادی به اسم بات ؟

تو NE به اسم بات لقمان شناخته میشد بعد اینکه بچه ها استفاده کردن گفتن ریبلز نوشته اگه اشتباه نکنم

اولا که ممد توهمی کلا ۵ روز روی اکانت ما نبود

ادریس و امیر هم زندن خداروشکر نیاز به وکیل وصی ندارن اگه بیشتر از تعدادی که گفتم اکانت بالا کشیدن بگو بیان اعلام کنن

ادریس هم که خارج از بحث تراوین و بازی کلی همکاری با هم داریم تراوین چیزی نیست که بین ما اختلاف بندازه

البته اینم بگم ادریس درسته ۳۰ تا اکانت آپ کرد ولی ایمیل کل ۴۵ تا اکانتی که من بالا کشیدم و همینطور ۳۰ تا اکانتی که امیر بالا کشید هم دست ادریس بود اگه مشکلی با هم داشتیم میتونست چنج کپ کنه ولی خب یا مشکلی نداشتیم یا آدم بی صفتی نبوده که اینکارو نکرده

همین که دیگه روتون نمیشه بحث ۲۷۰ تا کپ و مشکل شارژ شدن همر و ... رو مطرح کنید برام بسه😂

فعلا از اسم بات ایراد بگیر لذت ببر

پ ن : به جای اینکه ادای بچه بالاهارو در بیاری ، رو اکانتتون درست بازی میکردی با تیپا بیرونت نمیکردن

• خیلی چیزای جالبی دیدم و دیگه نتونستم ساکت بشم. بچه های مودب و محترم شمال شرق همیشه خیلی ساکت میمونن و صدایی ازشون در نمیاد جلوی چرت و پرت گفتن های شما داخل فروم ولی داخل سرور همیشه بردن. فقط با این تیم جدید شمال شرق سه سرور پشت سر هم بردیم و این یکی سرور هم بنا به خلاصه جنگ هایی که ممل میذاشت مطمئنا وینر بودیم. البته نا گفتنی هایی که نبود در اون پست ایناست که استعماری که شمال شرق در دو ساید شمال غرب و جنوب غرب با دیدگاه خوب تیم هدایت کننده انجام داده بود هم دفاع زیادی میکشید و هم 7 واندر رو واندر اصلی خودش میکرد زیر اسم NE TEAM. در صورتی که در ساید مولتی بات باز جنوب شرق فقط یک واندر اصلی و یک واندر فیک وجود داشت.

یه سری آدما چجوری روشون میشه تراوین بازی کنن. یکی این پرهام. حاجی تو از چهارتا سرور قبل تا الان 35 مدل حرف زدی. هربار هم دستت رو شده بهونه جدید رو کردی. مثلا همین سرور قبل برای مبارزه با مولتی بازی اتحاد تشکیل دادی ولی چی بودی ؟ آخرش که همه اومدن رنگ و روت رو عوض کردن بهونه جدید رو شد که ما بخاطر مشکلات شخصی شمال شرق رو انتخاب کردیم. یه سرور میگفتی جاسوس نباید باشه معلوم شد یه اتحاد جاسوس گذاشته بودی وسط یه ساید. اصلا به تو پرداختن چه از لحاظ شحصیتی چه از لحاظ فرهنگی و چه از لحاظ هوش و بازی وقت تلف کردنه. اصلا اکسیژن مصرف کردن تو برای این دنیا ضرر داره. برو عمو جون اصن تو دیگه رد دادی، تموم شدی. من در عجبم اطرافیانت توی زندگی واقعیت چطوری تحملت میکنن.

یکی این بچه ، آخه تو چجوری روت میشه پست بزاری؟ چقدر دروغ میگی تو آرمان. یکی اینکه از اطلاعات ساید شمال شرق گفتی که خوب در جریانشون بودی. حاجی تو در جریان مسائل اکانتی که ادعا میکردی روشی نبودی چه برسه به مسائل مدیریتی ساید، بعدش میای به امیرحسین این حرف هارو میزنی؟ داداش تو هم رد دادی دیگه، امیر حسین در راس تمام امور ساید شمال شرق بوده و هست و خواهد بود. جهت اطلاعات در تمام گروه های حلقه مرکزی شمال شرق، دفاعی، واندر عمومی و واندر مرکزی و هجومی و غیره فعالیت مستمر و صاحب نظر بوده. چی میگی تــــــــــــو ؟

تمام پلن اکانت ممل و مانی و سامان (تنها این سه نفر وقت میذاشتن، شما قاق بودی) هم مملی برای ما خیلی قبل تر از سرور که تو بوجود بیای برای ما توضیح داده بود. تمام اون پلن ها هم داشت اجرا میشد که متاسفانه عقده ای هایی مثل تو تونستن ضربه ی ناچیزی بهش بزنن. طبق گفته های منابع معتبر 15ک شمشیر زن و 2ک سزار از همر اصلی تمام ضرری که با بی آبرویی و نهایت رزالت به اون همر رومن خوشگل بزنی این بود. دفاع نفرستادی و همر نخوابوندی همر پرید بی وجدانی کردی بی ادبی کردی (هنوز ویس های فحش ناموسی شما هست) ده ها نفر وسط این فروم کار تورو اعم از لیدرهای سابقت و دوال های سابق محکوم کردن، بازی تورو محکوم کردن، شخصیت تورو محکوم کردن باز میای وسط فروم؟ خدایی جای تو توی مجلس ج.ا خیلی خالیه. با این همه تخریبی که شدی باز سر بالا میگیری یه مشت دروغ سر هم میکنی و با ادعا و حقانیت در موردشون حرف میزنی واقعا تحسین برانگیزه. امثال تو الان جایگاه های خوبی دارن. جدی بیخیال تراوین شو برو وقت بزار برای سیاست، البته داخل این کشور. خارج این کشور کار اجباری تو اردوگاه های پناهندگیه;)

• از الفاضی که بکار میبری میتونم حدس بزنم کدوم بچه سالی نشسته و داره تایپ میکنه

مشخصا در حدی نیستی که بخوام جوابتو بدم چون اگه جرئت میکردی یا معرفی میکردی علنی یا با ایدی فروم خودت میومدی پست میزاشتی ترسوووووو

تا فردا هم میگم الفاضی که بکار بردی مناسب خودت و امثال توعه

مگه نمیگی دروغه؟

غیرشو ثابت کن

مدارک موجوده و پشیزی کسی برایه این حرفایه شما ارزش قائل نیست

لطف کنید اگه هستید تو بازی اعلام کنید اگه نه که بیرون گود همه عقابن 🙂

بازم تاکید میکنم

دیگر جوابی نخواهم داد به خزابلات شما دوستان شمالیه کم سن و کم شخصیت🙂