نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• خوبی پستهای شما اینه که اونایی که باید بفهمن فقط میفهمن

مثلا ما الان از پستهای شما فهمیدیم که تو اتحاد ما جاسوس بوده و با این حال شمال سرور رو برد

اولا مرسی که اینو به ما فهموندی

دوما مرسی که با گفتن شناختت از یوسف کلا جو فروم رو عوض کردی

;););););)

• مهرشاد جان سلام

من واقعا از برده کشی و بقیه مسایل اطلاع ندارم اما اینو میدونم همونطور که به قول شما مجید برده میکشه رو واندر(حالا گناهش با مجیده یا کسی که از واندرش فقط با برده دفاع میکنه نمیدونم)شما هم قبل از خارج شدن جنوب از رقابت با همری که نیروی قابل توجهی داشت و انصافا همر زیبایی بود واندر خاکستری شمال که از دور خارج شده بود رو بجای واندر اصلی زدید اطلاع ندارم یکبار بود یا بیشتر اما یک لینکش رو من دیدم.

به نظر من شما هم از رنک یک هجوم بودن انچنان بدتون نمیاد الله و اعلم

• والا تا جایی که یادمه

من یک برده هم نکشتم چون اونقدر داشتم که بزنمتون تا پوینتمو بگیرم.

در‌مورد پوینت هم رقیب قدری جلوم نبود که بخام استرسی بگیرم:))

در‌مورد رید هم یادم میاد خودتون رو خسته کردید و یک اتحاد رو رید دادید اخرش هم با گریه به تاجر متوسل شدید و پوش و خلأف کردید تا رنک یک رو از من بگیرید که تهش مدالتون بخاطر خلافتون که ثابت کردم به مدیریت پرید.و در اخر آرش عزیزمون گریه کنان از من آدرس گرفت بیاد منو بکنه تو گونی که هنوز خبرش نیست.راستی سلام منو بهش برسون بکو بقول قوددت اسکیری تیم ۱۰ ۱۱ نفر یک ساید بود اما حریف ۲ نفر که روی تارتاروس کلا با تیمش پلی میداد نشد .یک ساید حریف مجید و علیرضا نشد چه برسه حریف تیم عظیم شمال وسروران عزیزم تو شمال.

در این حد حقارت ب خودتون خریدید :D

اگر‌کسی‌ریپورت برده کشی تارتاروس روی هر اکانتی تو سرور رو رو کنه تا الان تارتاروس حذف میکنم وگرنه از سگ کمترم

اگرم ندارید دهن مبارک رو ببندیدوکمتر وقت خوانندگان عزیز رو بگیرید.چون‌فقط خاصیتت لب و دهن بودنه.هنر خاصی نداری هرچی داشتی رو کردی اما تهش دیدی که در حد ما نیستی.شب بخیر.

واندر زدن ایز لودینگ...

برو برده جمع کن بچه جون.

• مهرشاد جان سلام

من واقعا از برده کشی و بقیه مسایل اطلاع ندارم اما اینو میدونم همونطور که به قول شما مجید برده میکشه رو واندر(حالا گناهش با مجیده یا کسی که از واندرش فقط با برده دفاع میکنه نمیدونم)شما هم قبل از خارج شدن جنوب از رقابت با همری که نیروی قابل توجهی داشت و انصافا همر زیبایی بود واندر خاکستری شمال که از دور خارج شده بود رو بجای واندر اصلی زدید اطلاع ندارم یکبار بود یا بیشتر اما یک لینکش رو من دیدم.

به نظر من شما هم از رنک یک هجوم بودن انچنان بدتون نمیاد الله و اعلم

والا ما فقط داریم از بازی لذت میبریم نه بحث مدالشه نه چیز دیگه مازیار جان فقط چیزی که هست نمیدونم چرا سهیل برده فقط میسازه آیا از قبل هماهنگ شده باهاش؟

بعدشم ما تا اونجا که یادمه بعید میدونم واندر خاکستریتون برده توش بوده باشه فقط هماهنگی هم باهاتون نکردیم که چی جلومون بذارید اما انگار مجیدتون

این مسایل رو داره انجام میده اگر قراره مدالی هم داده بشه بهتره جوان مردانه باشه بنظر شما اینجور بهتر نیست؟

چیزی که من رو اکانت سهیل دیدم علاوه بر خودش چندین اکانت دیگه هم داشتن برده بهش میدادن کاملا مشخصه با سهیل همکاری داشتید تو سرور که الان اینجور داره

بهتون حال میده یا شایدم سر رفاقت خدا داند من تهمت نمیزنم به سهیل چون رفیقمه اما در کل مهم نیست برای بنده حداقل این قضیه ی پوینت

• مجید عزیزم چرا اینقدر عصبی هستی؟

نکشتی باشه رقیبم که نداری باشه ببینم از این به بعدم نمیکشی:)؟

حالا تو که دو قدمی ما بودی کلی هم همر داشتی چرا نزدی ما نفتی بشیم؟:)

باوا ایولا خدایی ما بودیم تو پروفایل فوش دادیم بعد مدال یا شما؟:D انصافا این حرکت رو هم من گفتم بچه ها بزنن که داغ کنی بخندیم

مجید داش باورکن خوشم میاد ازت خیلی تا الانشم خوب جلو رفتی اما اگر من هون تو رو داشتم و اون کتیبه باورکن الان اون 3تا همری که اسکری سمت دیفالتش داشت

یا صفر بودن یا بازم صفر بودن:)

صحبت از نفتی شدنم نکن خدایی اصلا خوشم نمیاد:)

• توقع داشتم جاهایی که باید جواب بدی رو هم جواب بدی ولی ماست مالی کردن تو خون شماست

بگذریم.

مورد ۱

اگر مدرکی دارید اگر فحشی داده شده همینجا ارائه بدید تا همه شاهد باشند چون که فحش تا فحش تفسیر و توصیفش فرق داره.فرضا من به نپی بگم‌نوب سگ شما بیاید بگید فوحش دادید.

مورد ۲

شما کل هم اجمعین سوژه خنده آید حالا فردا که فهمیدید گندتون هر هر بیشتری بکنید منم بخندم🤣🤣🤣🤣🤣 از دست شما ما لرزش بدن گرفتیم اینقدر این سرور خندیدیم

مورد ۳

اینکه توان داشتن هون من رو داری یا نه نمی‌دونم.

و اینکه پلن هر اکانت چیه به پلیر اکانت مربوطه ولی اینکه

اگر تو فلان دسته بد رو داشتی و من دسته سالم رو و اگر دسته بازی من خراب نبود فلانت میکردم از مد گذشته🤣🤣🤣🤣🤣

۸ تا همر اسکیری داشت ۸ تا تارتاروس

ولی خب شما در حدی نیستی که نه با تارتاروس خودت رو یکی بدونی و این اکانت رو بسازی اونم نصف سرور با ۱ پلیر

چون هنر شما ۱۱ نفری ثابت شدس که اکانت بسازید

و در حدی هم نبودی که همون رید رو بگیرید اینقدر زووووووووور زدید نتوانستید رنک هجوم هم همینطور

خدارو شکر که ۴ روزه لپ تاپم تعمیرگاهه و با گوشی فقط میام سر میزنم ولی اینو بدون که مونده تا بهش برسید.

البته اگر بتونید برسید

:D:D:D:D

به داداش ارشمون بکو من همچنان منتظرم آدرس مستقیم خونمو دادم بیاد بکنتم تو گونی

نکنه اونم لب و دهن بود :D:D:D:D:D

• خخخ خدای مازیار دوره طلبه گی رو فکر کنم با نمره بالا گذروندی آخه دقیقا مثل اونا بحث باهات توی هر پست تغییر میکنه و مدام در حال عوض کردمچن موضوع هستی این خوبه ها اما جریانش میشه توپچی و ترقه

میدنی خوبه آدم وقتی اوضاع رو خیط میبینه یکم به اعصابش مسلط باشه و یدفعه خودشو خراب نکنه (باز نیای داستان کنی اینو مخاطبم کسی دیگه بود)

مهرشاد اکانت شما که شاخ بودبماند دیفالت اکانت gambit نزدیکترین ده بود ولی نمی دونم چرا جای نفت شد قبرستون ;)

• نه تنها چرت و پرت بهم میبافید

بلکه حتی نمی‌فهمید چی می‌خونید از پست ما :))))

تو داری غر میزنی دسته خراب دستم بود وگرنه اگر اون یونیک دستم بود و اون هون فلان ها میکردم و فیسان ها میکردم اکانت اسکیری دسته خراب بود که هیچ هنری نشون ندادی؟بیشتر از این خودت و تیمتو سایدت رو تحقیر نکن بخدا اینقدر خودتون رو تحقیر کردید آدم دلش میسوزه براتون.

بیخیال.لپ تاپ بنده هم اکثرا می‌دونن سی پی یو و فن و باهم سوزوندم.مال الان هم نیست این قضیه دیگه چرا باید تو این مورد تهمت بزنید فردا بیا فاکتورشو هم میزارم اینجا :D:D:Dبابا بکش بیرون تو خوب مانوب

در حسرت مدال ۱ و پوینت موندید .

بقول آرشتون

یک ساید حریف ۲ نفر نشد.همین براتون بس

و از تبریک بابت بهترین اکانت سرور بقیه پلیرهاتون نیز بگذریم.برو بخواب در رو هم ببند سوز میاد داداشم:P8o

خراب اراجیفتم

سرور پیش ۴همر

روی ۴گیر کردی ؟

این سرور هم گفتی ۴ میل دف

گند کارت در اومد تر زدی به سایدت:D

بازم بقول آرشتون

کم آوردی سوت بزن

یا بزن بغل شیپور بزن

به تهمت زذناتونم عادت داریم

:love::love:<3<3شب بخیر عجیجم:D

• خب

پیشاپیش عذر خواهی میکنم از اهالی فروم بخاطر نقل قول کاملی که از ایشون کردمو وقتتون رو گرفتم با خوندنه دوباره این اسپم دوستمون:)

سلام

نمیزارین که آدم ساکت بمونه نصف شبی

مجید جان اگه پلنی از اکانت اسکری رویه تارتاروس نیومد فقط و فقط بخاطر برداشته اشتباه من از شخص مجید پرشیا بوده که حقیقتا با خوندنه پستت نه تنها ناراحت نشدم که هیچ😌

خوشحالم شدم که به اشتباهم پی بردم با این لحن پستی که گزاشتی😆

واقعا اونقدر داری یا داشتی که بزنیمون و نزدیمون؟؟

واقعا توتال یا اصن فکر نکنم البته توتال بوده باشی

واقعا لیدر ان ای بودی شما؟🤔

یکم ازون عرق نعناها هم خودت بخور خنک شی مرد

بیخیال بابا یه برده کشی بوده که به ما که پنهون نبود به بقیه هم که پنهون نیست دیگه الان

زدنه واندری که واسه یه پلیره اونم با کلی برده؟اونم نه واندر مرزی یا مرکزی متا؟

خالی کردنه دفه یه واندر که رقیبی که اصنم قدر نبوده پوینت نگیره؟

دف ریختن تو مولتیایه ساید رقیب که همرایه حریف (تکرار میکنم حریفی که قدر نبوده )بخاطر گرفتن لاست و گرفتن رنک همرش؟؟🤔

دس خوش عجب تیمه دوتایی خفنی بودین

بیچاره بقیه پلیرایه اکانت تارتاروس که اومدن وقتشونو گزاشتن رو اون اکانت که اخرش یکی بیاد همه چیو به اسمه خودش تموم کنه و من من کنه؟😆

بقیه پلیرا و اکانتایی گه اسمشونو نگفتی چی؟ حتی تو پروفایلتم نزدی اسماشونو بعد میگی دوتایی؟🤨

تا جایی که خبر دارم افشین منتال و.. اول سرور بردی واسه تو اکانت بکشن بالا و ...

دیدین یسریا تو شرایط بد اشتباهاتو میندازن گردن بقیه تو شرایط خوب میان هی خودشونو میندازن جلو که بگن من بودم و منم کاری کردم و ...؟

مصداق بارزش نقل قول بالاس😉

آدمی که به خودش مطمئنه تعریفی از خودش نمیکنه میزاره دیگران ازش تعریف کنن اگه تعریفی داشته باشه

اونیم که میدونه هیچی نیست میخواد یه خودی نشون بده همیشه جمعه ها هست شنبه تا پنجشبه غایب😉

راجع به تارتاروس بگم که تیمی بود رو یه اکانت ولی اسکری تیمی بود رو یه ساید بقوله خودت و اونقدر مفید بوده واسه سایدش که تصورش سخته واسه شما

در مورد مدال غارت هم حق با شماس شما مولتی باز قدری هستی و این شکی توش نیست

و قطعا شگردی رو شما بلد بودی که ما بلد نبودیم و شیوه سنتی انجام دادیم که اونم فقط واسه اذیت کردن و سنجیدنه قدرت پوشینگه شما بود:))

فعلا باید بوق بزنی تا برسی😘

پ.ن: اِسکِری نه اسکیری یا هر چیزه دیگه🙂 سرور تموم شد و هنوز یاد نگرفتین تلفظ درستو😏

پ.ن: احترام احترام میاره

پ.ن: جمله معروف بت شدن و ... دقت نکردی مثکه یسری نکاتو میگم که نوت برداری کنی اینجوری ازشون میگذری؟🙂

Mr.ScarY

B O O M B

DR.ERROR

WITCHER

STORM

TAK SHAKH

KING BALA

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Witcher: یه جمله جا موند وسط متن🤪 ().

• سلام مهرشاد گلم

داداش من که میدونم شما کارت درسته حتی زمانی که تا روز آخر چراغ داشتی ولی کثافت کاری نکردی داداش حالا هم جریان جا خالی رو شنیدم و از کار سهیل ناراحت شدم و راستش رو بخوایی به صداقتش هم شک کردم تو این سرور با این داستانی که الان شنیدم:(

خوب یک مرور کنیم

اینجا سوتی دادی که اکانت توی اتحادهای شمال داشتید و از دست سهیل ناراحت شدی که چرا جاخالی داده و به صداقتش شک کردی

تا اینجا حله؟

محسن جان اون داستانی که شما میخوای الان راه بندازی فیلم نامه شو خودم نوشتم ;) بذار ببینیم این داستان دل و قلوه دادن شما و اکانت سهیل چی از اول سرور که دایما جانشینی و پسورد بوده تا منم بهت داستان جانشینی واسه یک دوست قدیمی رو برات بگم اما نه سو استفاده مثل داستان رید توهمی یا خفت های بعدش مه الان تازه بوش داره بلند میشه:D

اینجا دوباره هم به شمال هم به سهیل تهمت زدی هم امدی سوتی قبلیت در مورد اکانت تو شمال رو با مثلا گفتن داستان جانشینی بپیچونی

محمد داداش داری اشتباه میزنی اینی که پست گذاشته شهریاره

نیروهارو من جا خالی دادم و آرش کاپتان چرا شاید آرش چراغ داشته باشه بخاطر رفاقت با بکس شمال رو اکانت کسی لاگین داشته باشه اما والا من نداشتم:)

خدایی ی حرفی میزنی اولش نوشتی آرش بعدش کردی مهرشاد:|

اینجا دیگه انقدر سوتی سنگین بود اقا مهرشاد مجبور به توضیح شد و شما تازه اصل داستان رو فهمیدی

اینجا که دیگه کامل زدی به صحرای.....بعد این همه سوتی که دادی به من میگی امدم سوتی جمع کنم

سهیل هم یهوکی باز داداشیت میشه که ازش سو استفاده شده ولی بازم تهمت میزنی که پسورد داده و امار اکانت داده و....حالا ما قسم ابوالفضل و باور کنیم یا دم خروس نمیدونم!!!!

مجید جان داداش حالا چرا زنگ زدی چرا پسورد عوض شد لااقل میگفتی پسورد رو یک دفعه عوض نکنن ضایع بشه

میدونی داستان چیه گفتم بالا تو پستم اما بازم میگم تا نخوای آب گلالود کنی و ماهی بگیری

هم من سهیل رو میشناسم و هم تو اما این وسط تو من رو درست نمیشناسی ولی سهیل خوب میشناسه و اینجا یکم اوضاع فرق میکنه;)

اینم که از اون پستهای هرکول پوارویته که من ازش چیزی نفهمیدم حتما اونایی که باید بفهمن فهمیدن اما پیشنهاد میدم چیزی رو که میخوای فقط بعضیا بفهمن تو خصوصی بهشون بگو که ذهن خسته مارو درگیر هیچ و پوچ نکنی مرسی

مثلا به زیبایی بحث رو عوض کردی من ۴۰ تا پست قبلتر در مورد متا گفتم ربطش به این صحبتها و این نقل قول چی بود؟

اصلا ذهنیت شما نسبت به یوسف ربطش به سهیل و اکانت سهیل و....چیه؟!!!

خخخ خدای مازیار دوره طلبه گی رو فکر کنم با نمره بالا گذروندی آخه دقیقا مثل اونا بحث باهات توی هر پست تغییر میکنه و مدام در حال عوض کردمچن موضوع هستی این خوبه ها اما جریانش میشه توپچی و ترقه

میدنی خوبه آدم وقتی اوضاع رو خیط میبینه یکم به اعصابش مسلط باشه و یدفعه خودشو خراب نکنه (باز نیای داستان کنی اینو مخاطبم کسی دیگه بود)

مهرشاد اکانت شما که شاخ بودبماند دیفالت اکانت gambit نزدیکترین ده بود ولی نمی دونم چرا جای نفت شد قبرستون ;)

خدایی من اگر اون دوره رو با نمره بالا گذروندم شما جزو کسانی بودی که دوست داشتی بگذرونی اما فقط یک قسمتشو با نمره خیلی بالا گذروندی و تو بقیه قسمتها رفوزه شدی

موفق باشی

;);););)

• الله وکیلی تازه دارم میفهمم با چه نخبه هایی رقیب بودیم

ب پیغمبر اگر اینجوری شناخت و توقع داشتم ازتون از همون اول شل میکردیم تو شمال راحت برنده بودیم کما فی سابق سرور پیش اینقدر زحمت برای برد نمیکشیدیم.

افشین لعنتی اون اکانتارو بیار بالا سرور تموم‌شد :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

برو بگو بزرگتون بیاد بچه خوش لحن و آواز:ایکس

این حرفهای مفت و تهمت هاتون فیلم هندی شده واسمون

بقیه محتوا‌بیشتر اعتراف جنوب به کارهایی که کرده میخورد و تهمت به من

در برخی زمینه هاش خوبه مدرکشم هست برای رو کردن.یعنی سنگ پا قزوین و له کردید.

بکش کنار بابا بقول اشکبوس سرمون درد گرفت بشین سر جات بچه خوش آواز اسکری<3:thumbup::love:

ارش من منتظر گونی هستم ای لاو یو آرش با گونی یا بی گونی:love:

• مجیده عزیز قربونت برم چرت و پرت میبافی مودبانه نیست سر همین توهینا بود که آرش خواست بکنت تو گونی اما خب دید کیسه فریزرم کافیه

قربونت بشم اگر تو 1 سروره این مدال هارو گرفتی داری بشکن میزنی ما خیلی وقته کارمون این بوده

مورد بعدی گفتی 1 ساید حریف دو نفر نشدیم؟:D حریف چیت نشدیم مثلا خداوکیل اینو جدی بهت میگم اصلا 1 درصدم روت حساب نمیکردم که چیزی بشی که بخوایم خودمون رو باهات رغیب کنیم الحمدالله تهشم میبینم که هیچی نشدی وقتی مقایست میکنم با اکانتای هون خفن که بی جنگآموز چی شدن واقعا تو در مقابلشون

خدا گواهه نصفشون هم نیستی(نه تو این سرور سرورای قبل رو میگم) از چیه خودت تعریف میکنی پسر خوب

به جان جفتمون نه یک ذره از رو حسادته نه هیچ چیز دیگه در کمال احترام دارم بهت میگم گندزدی قبول کن که گند زدی:D

ایشالا این حرفام باعث بشه سرورای بعد اکانت بهتری بسازی پسرخوب

شاید از رو سن پایینت و غرورت زیر بار نری الان توقع هم ندارم بری بلاخره داری برنده میشی

یکم سعی کن آروم باشی و فکر کنی و درست بحرفی کاملا دوستانه دارم بهت میگم توهینم نمیکنم بهت که برو شیپور بزن و اینا همونجور که گفتم دارید میبرید حق دارید

در آخر هم سوالم رو جواب چرا نمیدید با سهیل هماهنگه یا نه؟

پ ن:تهمت چی دقیقا بهت زدیم چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا پسر چی میگی؟:)

بازم تبریک میگم بردتون رو امیدوارم همیشه به شادی باشه

• حریف چیت نشدیم مثلا خداوکیل اینو جدی بهت میگم اصلا 1 درصدم روت حساب نمیکردم که چیزی بشی که بخوایم خودمون رو باهات رغیب کنیم

سلام

شما طبق صحبت هاتون میفرمایید که اصلا مجید رو حساب نمیکردید و طبق صحبت هاتون یک اتحاد کامل رو گذاشتید زیر رید تا بتونید ازش مدال یک غارت رو برای یک هفته هم شده بیگیرید و دیدید نمیتونید آخرشم با پوش خواستید بگیرید باز هم نشد که بشه.

شما طبق صحبت هاتون میفرمایید که اصلا مجید رو حساب نمیکردید و طبق صحبت هاتون از ترس اینکه مجید فاصلش با شما زیاد بشه بدو بدو رفتید روی اکانت سهیل و برده هارو بک دادید که مجید نکشه ؟ در ضمن طبق صحبت هاتون شما اصلا مدال و اینا براتون مهم نیست درسته ؟ (نقل قول کردم)

قربونت بشم اگر تو 1 سروره این مدال هارو گرفتی داری بشکن میزنی ما خیلی وقته کارمون این بوده

بعید میدونم اگر عقده نداشتی نمیرفتی پوش کنی یک غارت رو بگیری یا بدویی برده بک بدی.

در نهایت هم این ممد 250ک تبری (سوپر همر ^^^^^^) با تو تک شاخ (مدل اسبش منظورته؟) یک مدرک بیارید که مجید برده کشته یا حتی کوچکترین پوینت توافقی گرفته. اصلا برید به ادمین گزارش کنید. مطمئنا هم امتیاز توافقی و هم کل امتیازاشو پاک میکنه. پس زور نزن. الکی دیگه دیدی به هیچ جایی راه ندارید شما دوتا نوب اعظم اومدید دارید یه سری دروغ و تهمت بی پایه و اساس سر هم میکنید تا یه خورده مجید و افراد اینور رو ناراحت کنید. جهت اطلاعت داریم میخندیم.

جنوب این سرور هم اخلاق رو باخت هم اعتبار و هم بازی !

دست به هرکاری زدید برنده بشید. تمام توافقات رو گذاشتید زیر پا که ببرید. من یکی فکر نمیکنم هیچکدوم از لیدرهای حال حاضر شمال شرق کوچکترین اعتمادی به این افردا دیگه داشته باشند.

• کاملا درسته بزرگترین اشتباه متا با sw بود

• عزیز جان به اسم صدات نمیکنم چون زشته

اینکه 1 اتحاد زیر رید بوده بهتره یا اینکه 3 اتحاد دف مولتی بکشی واسه واندرت و رید؟

زحمت شما بوده درست مبارکتون این از این دوم اینکه واقعا فکر کردی ما 1 اتحاد گذاشتیم

زیر رید مدال بگیریم؟که این داره سطح فکریتو از بازی نشون میده درضمن من گفتم کار به پوینت قبلش رو ندارم که برده کشی بوده یا نه اما وقتی خودم با چشای خودم دیدم

که لانچ کرده با همر اصلیش رو برده های سهیل اونم با توافق خود پلیر اکانت همین شهریار روی واندر بود و ازم خواست بک بدم وگرنه اصلا بک نمیدادم

حالا جدا از این که حرکتتون اصلا جوان مردانه بوده یا نه منم کار بهش ندارم فقط میخوام بدونم در ازای این قضیه آیا به سهیل وعده ای داده شده؟

چرا باید بعد بک دادن دف رمز عوض میشد و اینکه آیا بازم شما میزنید برده هاشو بکشید که ما برده کش صداتون کنیم یا نه؟

و آیا شما عشق مدالید؟

پ ن:در مورد بند آخر پستت هم یاد قضیه تهمت مجید به اکانت ما افتادم که تهش معلوم شد اکانت ما هیچ دفی نریخته بوده اکانتی هم که میگفتید دف ریخته 30 رو قبلش صفر شده بوده بعد شما اومدین شروع کردین دف ریختن که رنک همرا رو اینجوری عوض کنید:)

باشد که همه ما آدم شویم:) بقول همون

پایان جر و بحث با شماخفن ها خواهشا کشش ندید منم ریپلای نکنید جان جدتون بازی تمام شد

• پایان جر و بحث با شماخفن ها خواهشا کشش ندید منم ریپلای نکنید جان جدتون بازی تمام شد

بعید میدونم اگر عقده نداشتی نمیرفتی پوش کنی یک غارت رو بگیری یا بدویی برده بک بدی. خودت اعتراف کردی. حرف مهم نیست. عملت داره نشون میده رقابت خیلی شدیدی با مجید داشتید (11نفری). ولی هیچ کاری نتونستید بکنید.

و آیا شما عشق مدالید؟

فعلا تروپ شماست که داره گزارشش اینور اونور میاد

asdasdas_hfy5.jpeg

مثل اینکه خیلی حرصت گرفته افتادی وسط فروم عربده کشی

• مازیار عزیز سنت که رفته بالا ظاهرا تاثیر گذاشته روت چون هر چیزی رو که دوست داری از پست یر میداری و مابقیشو رها میکنه آره مشتی این کارت من یاد حهیزیه سوخته شده دختر این بنده خدا توی تلویزیون انداخت

توی این سن ورزشتو عوض کن مازیار اسکی تو این سن سنگین یموقع باعث شکستگی میشه

این بنده خدا زیادی فازی لاتی ورش داشتس فک کردس حایی خبری نه دادا هیچجا خبری نیست فیلتیلهدلاتی رو بکش پایین چون اینایی که الان تو سنی تو فازی لاتی برداشتن ما یک فکری دیگه میکنیم راجبشون (مازیار عزیز این آخری مخاطب شما نیستی) با لهجه برات نوشتم زیاد جو نگیردد;)

• قربونت برم عزیز دلم چرا نمیخوای مطلب رو بگیری واضح خدمتت گفتم پلیر اکانت شهریار گفت بک بده منم بک دادم اصلا هم نه بحثم سر پوینته نه چیز دیگه این عکس اتکی هم که گذاشتی قبلش خدمت مازیار گفتم آیا با شما هماهنگ شده که برده بریزید جلومون پوینت بگیریم؟نشده شما میتونستی کل دف واندرتو مو بدی رو این واندرت که پونت نگیریم متاسفانه یکی از دوستان قبل ما اینو صفر کرد حالا این چیش عیب داره نمیدونم عملکرد من هرچی رو نشون میده درسته

سعی داری موضوع رو بپیچونی خیال کردی همه مثل خودتن اون سوالای بالارو نه تو جواب دادی نه لیدرت پس معلومه کی داره تقلب میکنه کی پوینتش حقه اصلا هرچی

پوینته بگیر واسه خودت اون سوالا منو ج بده بدونن ملت چه خبره

داستان نباف اربده رو که تو مجید دارید میکشید ما که سرمون پایینه داریم تبریک میگیم بهتون بخاطر بازی خوشکلتون چی مگه گفته شده

بجز 4تا سوال که دارید از زیرش در میرید؟ لطف کن این بحثارو بذار کنار چیزی که باید دیدم رو دیدم اکانت مجیدتون تو هم نمیدونم چیکارشی

تا دیروز سهیل بهت ینجه تعارف میکرد الان شدی هواخواهش میگی چرا دفشو بک دادم که پوینت از برده نگیره تارتاروس؟ دارم میگم شهریار پلیرساید و اکانتش گفت منم هم انجام دادیم علتش چون هم حرکتی بود که حق مطلب رو تو سرور نشون نمیداد و دوم اینکه شهریار خواست و سوم اینکه درسی باشه براتون که پوینت توافقی

نگیرید و مرد باشید اگر قرار به زدنه درست بزنید

دیگه ریپلای نکن منو دوست عزیز واقعا خسته کنندس این بحثای آخر بازی تو فلان و تو بیسار

بازم این شعر بیت رو میگم

ای شیخ هرآنچه گویی هستم آیا تو همان که می نمایی هستی؟

موفق باشید پست پایانی من بود از همینجا از همه دوستان خداحافظی میکنم

امیدوارم موفق باشید همگی

• کاملا درسته بزرگترین اشتباه متا با sw بود

سعید عزیز سلام وقت بخیر

یک سوالی ا دیشب پرسیده شده من ترجیح دادم به پست شما جواب بدم هرچند بی ربط هست با شما اما شما آدم حسابی این چند نفر هستی که ازدیشب حرف میزنن

من هیچ توافقی با سهیل برای برده کشی نکردم و حتی یک برده هم نکشتم

فی البداهه عمر لانچ کردم روش روحشم خبر نداشت اما اومدن دفاع رو بک دادن از عقده ی رنک یک شدن تارتاروس

بعد از اون تهمتها شروع شد منم گفتم اگر تا الان برده کشتم ریپورت بدید از سگ کمترم حذف نکنم

اگر ریپورت ندارید ببندید دهنتون رو.

سعید جان اگر منطقی هست حرفم به دوستان عزیز بفهمون.ممنونم.

بچه جون اون همر ه تارتاروس بود که به سهیل زدم

همر اصلی رو فرق سر خودت زدم نکنه نفهمیدی هنوز

هرچند مثل شما نبود ۱ لول ۲ لول‌بزنه

:D:D:D:D

هم اخلاق

هم شخصیت

هم معرفت

هم بازی رو باختید

امیدوارم بقیه دوستان مودب و با شخصیت جنوب به خودشون بیان سرور بعد حداقل این افراد تو سرور موجود نباشن.

تویی که میخای برای نپی شعر بخونی

سرور الدرزی که بچه سالی بیش نبودی با داداشت توش شاخ تک جونم‌نپی لیدر سایدت بود.

دهنتو آب بکش بعد حرف بزن.