نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• من شات بزارم تشریف میبری از بازی ؟ ما رو از حضوره دانشمند فرزانت محروم میکنی

گل پسر ...

خدایی جوابت دادم چون اسم حیوون و از اینها نبود اکانتت 🙏

به هر صورت اقا محسن دنیا با همین ادم ها قشنگه ..منطقه شما هم خوب داره اما خوبشم بما نمیرسه 😘

دوست عزیزم اکه من عگس گذاشتم دیدی ۷ تا مصری گراپ لاک شده قول میدی از بازی کردنت ما رو محروم کنی ؟ اقا محسن تو هنوز امار اتحادت رو نداری اومدی داری از چی دفاع میکنی ؟ بنظرت من که میام عنوان میکنم فیلم تخیلی دیدم ؟

یکم اول اصول رو یاد بگیرید بعد طبق اصول حرف بزنید

تو هنوز انالیز اتحادت رو نداری ....

شماها خیلی وقته باختید هم معرفت رو هم بازی رو هم سیاست رو ..

من زیاد فروم باز نیستم اما اینقدر دروغ و شایعه پخش میکنید ... مجبور میشم بیام یسری حرف ها رو بزنم ..

عزت مزید

• درود به همه دوستان

چقدر پلن جنوب شبیه ماجرای فرار ناو آمریکایی بود با این تفاوت که دولت ایران فقط تو کشور خودش و برای مردم خودش شلوغ کرد نه تو آمریکا چون اونجا همه می دونن چه خبره بهرحال ما که از گراپ لاک شدنمون خوشحالیم چون نمی دونیم چی هست اصلا گراپ لاک....

محمد اولدارک شما دیگه چرا شما که خودت کامل از همه چی خبر داری به قول یکی از دوستان از سنت خجالت بکش عزیزم....

• سلام دوست عزیز وقتتون بخیر

محبت میکنید عکسی واضح از کراپ زدن ۶ الی ۷ اکانت رو قرار بدید ؟شاخ درآوردم وقتی فرمودید چون خودم یکی از کسانی بودم که دفاع رو جابجا میکردم رو اون ۶ ۷ تارگتی که کلا اومدید (۱۱۲ تا کجا بود)

واقعا ممنون میشم بفرمایید کجا ۶ ۷ تا کپ زدید

:|:|:|

• دوست عزیزم اکه من عگس گذاشتم دیدی ۷ تا مصری گراپ لاک شده قول میدی از بازی کردنت ما رو محروم کنی ؟

والا ما عادت به حذف زود هنگام نداریم.

اگه لینک زدن ۷ تا کپ رو گذاشتی قول میدم ۷ بار واندرتون رو صفر کنیم، خوبه؟!

معرفت و سیاست رو اون کسی باخته که اول سرور روی عدم رجیستر اکانت توی ساید رقیب توافق میکنه و بعد اکانتهای اینچنینی از شمال سر در میاره: Yaghma

محسن

• :D:D:D بدون شرح.

مجید جان اگر میدونستم اینقدر خوشحال میشی ذوق زده میشی که زودتر از این ها ارایه میدادم خدمتتون

اون تیتاب رو فقط نوشابه بزن باهاش گیر نکنه

درود به همه دوستان

چقدر پلن جنوب شبیه ماجرای فرار ناو آمریکایی بود با این تفاوت که دولت ایران فقط تو کشور خودش و برای مردم خودش شلوغ کرد نه تو آمریکا چون اونجا همه می دونن چه خبره بهرحال ما که از گراپ لاک شدنمون خوشحالیم چون نمی دونیم چی هست اصلا گراپ لاک....

محمد اولدارک شما دیگه چرا شما که خودت کامل از همه چی خبر داری به قول یکی از دوستان از سنت خجالت بکش عزیزم....

سلام

تو دیگه چرا اونی که باید از سنش خجالت بکشه ماشالله تو سایدت شما زیادن که حتی سنش از من که هیچ‌ از نوح خدا بیامرز‌هم بیشتر حالا اون به کنار تریلی ماشالله ادعاشونو نمیکشه بعد میان اینجا گذاف گویی میکنن اونا باید خجالت بکشن

در ضمن سعید عزیزم بفرما و بشین و به تمرگ همه یک معانی میده اما اگر سر جاش استفاده نشه هر سه بی احترامی این رو‌گفتم که دفعه بعد اگر پستت به سبک نوشتاریت جواب داده شد ناراحت نشی و مثل دوئل ممدموکسی بالا و پایین نپری

مهم داشتن دل و جرعت بود واسه زدن تو این تایم که بچه ها دمشونگرم اینو داشتن

محمد owldark

• با دل و جرات کی بودی عسیسم

این تایم؟کپ مولتی مصری؟

۷ تارگت که ۵ تا دیوار ؟

دل یعنی شمال

جرات یعنی پلن شمال

وجود هم یعنی همر ۱۱ سرور وقت رو بلند کنی یک همر دیگه هم بی هیرو بلند کنی.

دلاوری هم یعنی بچه های شمال که هرکسی بود خودش همر داد کسی نرفت یقه بچسبه برای پاره دمپایی های لب نقشه.

جوک سال و دیدیم و شنیدیم امروز

• خخخخ

شمال ! پلنتونم دیدیم خخخخ ! نخوندون خدای ما رو .

اینایی که گفتی اسمش دل و جرعت نیست اسمش ناشی بودن پلنر آره مشتی بلند کردی و زدی تو دیوار بدونه داشتن نتیجه اینو ما بهش میگیم (ببخشید اصلاحه نارحت نشو ). پلن رو پلنر جوری میبنده و اون همر ها رو بلند میکنه که تهش باختش و بردش ۱۰۰ و۱۰۰باشه نه اینکه ۱۰۰درصد سوخت بده

والا جوک ما به خوش. خنده ای جوک شما نبود ببخشید

محمد owldark

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار نهایی - بار چهارم ().

• محمد عزیز شما منو میشناسی خوبه خوب ادب همیشه سرلوحه کارم بوده حالا نمی دونم چرا ازم ناراحت شدی بهرحال اگه نوشتار من باعث رنجش شما شده معذرت می خوام

لذت بازی به همین فرومش هست بهرحال هنوزم من دوست دارم

• سلام

کم کم دارم عاشقت میشم!!!

یعنی گذافه گوتر از تو داریم اصلا؟!!

پلن استاد مسلم تراوین که فقط ادعایی اصلا تو اسپیدترا پلن زده میشه؟

۴ تا همر اونم دوبار تو کل سرور پلنه؟

نه شمال پلن رفته نه جنوب جفتش بازی بازی بوده اما فرقش چیه شمال زد نیومد کلی چاخان سر هم کنه دیوار هم شد چیزی نگفت.

جنوب همچین میگه زدیم ادم فکر میکنه سرور از پلن شما هنگ کرد!!

شمال مولتی نزد جنوب با شجاعت هرچه تمام تر مولتی زد و دیوار شد!!!

یعنی خدایی تهشی شما مرسی که شادمون میکنی.

پ.ن:جالبه از هرکی در مورد بعضیها میپرسم از قدیمیها که میشناسنش میشنوم بدرد لیدر وینگ هم نمیخوره اما.......ولش کن گناه داره

خخخخ

• بعضی مواقع سوخت ندادن بهتر از سوخت دادن .

شما بهونه نیاوردین !

با تنها چیزی که موافق بودم تو پستت پلن نزدن کلی هر چهار ساید هست البته مثل پلن های آی آر اما باز هم مقاییه اشتباه چون تعداد پلیرها یکی‌ نیست مثل قدیم

اونا که باید بشناسن میشناسن شما زحمت نکش من هنوز لینک همرهام توی آی آر موجوددهستش اما شما بزرگنرین افتخارت دوئل ممد موکسی بودنه کل دوران تراوینت هم همری بالای ۵۰کی نکشیدی حتلا شاید از صدقه سر هم بازیت این‌سرور یک بخاری بلند بشه از اکانتت وگرنه اگر به خودت باشه همون ۵۰ کی رو هم این سرور نمیبینیم ازت خخخخخ

محمدowldark;)

• داداچ برو هایپر مارکت سالار دم پل خواجو هست یه آب انبه به حساب من بزن اول ریلکس شو آروم بشی بعد بیای مارو به توپ ببندی قربونت اعصاب خط خطیت برم که همیشه از مال کسی بالا میری.

فرومو شلوغ کردی دلیلش چیه من منتظر ۱۱۲ تارگتتون ولو فیکش هستم و همچنان منتظر زدن ۶ ۷ کپ مصری ۱۵۰ درصد.بدون عکس دیگه سکوت کن اینقدر شلوغش نکن که جو رو عوض کنی بخاطر گل به خودی هایی که میزنید.

زنده باد جنوب یکپارچه

زنده باد جنوب غرب یکپارچه

زنده باد سلطان جنوب غرب یوسف

زنده باد سلطان جنوب کسرا

زنده باد نپی موسس تشکیل متتتااااا

چند پادشاه در یک اقلیم.فیلم هندی شد.عصر خوش.

اینو چه من چه بزرگترانت میدونن مازیار اگر اکثرا پلیری نکرده دلیلش لیدری فوق العاده اش بوده و مدیریت چند صد بازیکن سرکش که از ابتدا تا انتهای سرور اکثرا مقابل ۳ سرور درگیر بودند بعضی وقتا وینری به معنی ۱۰۰ شدن نیست وقتی اینقدر وجود داری جلوی ۳ ساید بازی کنی و کم نیاری وینری اره اینو بدون مازیار اگر پلیری نکرده قبلا قبول منتهی نه تو لیدری نه تو پلیری ناخن انگشتش وقتی نمیشی اینقدر ازش بالا نرو.میدونم آقا مازیار الان دلخورم میشه از این حرفم چون کلا حساااابت نمیکنه که بخاد بیاد تفسیر کنه حرفاتو ولی من کردم تا بدونی

بخدا به پیغمبر اینقدر مثل روغن رو ماهی تابه جلز وبلز(بمعنی بالا پایین پریدن بیش از حد) نزن چون پستات جوکی بیش نیست.

ارادت

--مجید پرشیا

• آرم باش آرام

ماست پونه بزن سر دل نکنی .

اونی که بالا میره تو پست مشخص ؟

لیدر کرده کدوم ساید لیدری کرده ؟ کدوم سرور ؟ اصلا کدوم سرور با لیدری ایشون تمام شده ؟ ولکن نخندون ما رو ایشون هر سرور وسط‌سرور جیم زده فقط و فقط به خاطر لیدری ضعیف سایدو داده و رفته شاید شما نبودی ندیدی ولی ما دیدیم . داردیس کجاست الان ؟ از این که مارو میخندانی متشکرم توصیه من به شما بعد از ماست و پونه استفاده از معجون موز و کنجد هست تا حافظت برگرده تقویت بشه :D

محمدowldark:S

• یه کلام ختم کلام

مرد هستید عگس و شات گذاشتم حذف کنید ؟ یا لااقل با انالیز بعدا بیایید حرف بزنید ‌..؟

من منتظرم اوکی بودید اعلان کنید من در خدمتتونم

والا واسه ما شات گذاشتن افتخار نیست چن به هدفمون رسیدیم ..

مهم همینه و بس ..

پیروز و سربلند جنوب😍💪

• خوب الوعده وفا ...

بازم حرفی هست فکر کنم تازه الان خبر دار شدید 🤣🤣🤣

همیشه این بوده ادعا کردید بعد که ثابت شده ...

عشق ها هم بازی ها ،، من هیچ ادعای ندارم اما از روز اول هم گفتم تو بازی حرفامو میزنم

اگر ۹ بار واندر ما رو میخواهید صفر کنید 🤣🤣 هیچ پیشگشتون .. اما برید اتحادتون چک کنید بعد 😉 ادعا کنید

امیدوارم در کمال خونسردی بازی کنید و در کمال احترام

چیزی که همیشگی هست ادب هست ..

در ضمن اتک ها ۸ موج هست و گراپ لاک ..

• درود به همه دوستان

کراپ لاک چیست؟؟؟؟؟ به این معنی که اگر یه دهکده مورد حمله منجنیق قرار بگیرد و تولید گندمش منفی شود، و این بدان معناست که شما دیگر قادر به ساخت سرباز نخواهید بود.

زدن چند تا اکانت دفساز اونم از زیر شاخه های اتحاد اوه شما رو خوشحال کرده براتون آرزوی موفقیت می کنم.

پ. ن: چقدر به مجید فحش دادم گفتم این یجا رو کراپ لاک کرده تو به ما نمی گی، مجید دلبندم حلال کن داداش

پ.ن1: البته شاید منظور همون گراپ لاک باشه که من شناختی با این واژه ندارم

• درود به همه دوستان

کراپ لاک چیست؟؟؟؟؟ به این معنی که اگر یه دهکده مورد حمله منجنیق قرار بگیرد و تولید گندمش منفی شود، و این بدان معناست که شما دیگر قادر به ساخت سرباز نخواهید بود.

زدن چند تا اکانت دفساز اونم از زیر شاخه های اتحاد اوه شما رو خوشحال کرده براتون آرزوی موفقیت می کنم.

پ. ن: چقدر به مجید فحش دادم گفتم این یجا رو کراپ لاک کرده تو به ما نمی گی، مجید دلبندم حلال کن داداش

پ.ن1: البته شاید منظور همون گراپ لاک باشه که من شناختی با این واژه ندارم

سعید جان از صبحه دارم فروم رو میخونم و میرم گزارش ها رو چک میکنم . اصلا به شک افتاده بودم شدید

اما در نهایت فهمیدم گراپ لاک کردن نه کراپ لاک

این دوست عزیز حتی معنی چیزی که میگه رو نمیدونه بعد شما داری دنبال کپ هایی که خورده میگردی ؟! :)))

پ ن 1 : امکانش هست که اینا توی یه سرور دیگه دارن مجید رو میزنن و اشتباهی اینجا دارن میگن

پ ن 2 : از کی تا حالا زدن کپ دفساز اتحاد زیر شاخه افتخار داشته ؟!

پ ن 3 : سعی کنین اگر دف ساز میزنین لااقل روش دیوار نشید خوبیت نداره :)

از اتاق فرمان اشاره کردن که همین الان یه گراپ لاک دیگه هم کردن . بابا یه خورده یواش تر . نمیرسیم چک کنیم حتی :)))

پ ن : عکس دکوری است و فاقد هر گونه ارزش :)

• سلام منتال عزیز

اولا که عزیزم کراپ لاک کردن مال ورژن قدیم بود و اینجا کارایی نداره چرا؟ چون خیلی راحت قهرمان از کراپ لاک دهکده رو خارج میکنه به واسطه تولیدش پس شما هم سوتی دادید;)

حالا ما پست قبلی رو جواب ندادیم دلیل بر فشار زیاد روتون بود گفتیم یک موقع تشنج میکنید آره دیگه خواهشا کراپ لاک رو اینجوری توضیح ندید ممنون :D

خدایی نوری کجاست همون که با ۴تا اکانت همتونو فراری داد حتلا به ماند ما به روری لیدر بزرگ و قدرتون نمیاریم ولی خوب شما هم زیاد تند نرو

محمدowldark

• درود مجدد به دوستان

خب محمد عزیز همین رو قبلا به پلیراتون یاد می‌دادید که پلن گراپ لاک کردن مارو نچینن بنده های خدا کلی زحمت کشیدن اونم برای کاری که شما خودت فرمودی بی حاصله، ای بابا

• محمد جان دقیقا کجاشو تند رفتم ؟

سرعت مجاز چند تاس ؟

شما که اینقدر خوب بلدی به پلیراتونم یاد بده عزیزم

این خاطره ایی که از نوری تعریف میکنی رو هم میشه بگی کدوم سرور بوده ؟

مورد داشتیم سایدم همه حذف کردن باز من موندم و دف ساختم . یه دف ساز رو چه به فرار خداییش ؟ :))

برو به روی لیدر بزرگمون بیار ، حالا اینکه لیدرمون شمارو به کلیه چپش هم حساب نمیکنه بماند

خدا رو شکر سرور قبل جنوب شرق بودم و شمال شرق برد بازیو :)

اما اونجا هم خبری از نوری نبود . اما خیلی اگر دلت براش تنگ شده شمارشو دارم بفرستم واست . بیاد یه سرور با شما بازی کنه شاید کراپ لاک هم تونستین بکنین

الان من اصلا کراپ لاک توضیح دادم ؟! اصلا گفتم شما کردین یا نکردین ؟!

خداییش 3 تا گندم رو از 17 مثلا بکنین 14 که ما با تخفیف اصلا میگیم 0 کردین . بازم میشه بگی کراپ لاک ؟

بدون زدن انبار و 15 تا گندم زار چطوری اسمش میشه کراپ لاک . حالا اینکه این تایم سرور چه ورژن قدیمش چه ورژن جدیدش یه کار بی فایدس بماند

من یه دفسازم که یه نیمچه کمکی هم به تیم هولدر میکنم . اصلا برام مهم نیست 4 تا کپ دف ساز بخوره . تازه اگر بخوره !

صرفا برام سوال بود که زدن مولتی اونم در حد 4 دونه گندم زار اینقدر خوشحالی داره جدیدا ؟

یادش بخیر یه زمانی این کارا رو بد میدونستن . اگر میزدن هم کسی گردن نمیگرفت :))

سرور دات کام هم نیست که بگین جبران اون 4 دونه گندم زار کار سختی باشه . به 2 ساعت میاد بالا .

در کل کسی که روی دف ساز زیر شاخه دیوار میشه بیشتر فشار میخوره :)

موفق و موید باشید