تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• همه این افرادی که بهونه میارن میخوان برن به خاطر تغییر زمان استارت سرور از من میترسن زمان سرورو بهونه کردن

دیگه وقتشه به آرش (armlo) ایمان بیارین

اینا که میگن نمیان.همونان که نفر اول ثبت نام می کنن

اینا انقدر معتاد تراوینن که ۳ روزم نمی تونن دووم بیارن

• سلام بر دوستان

من آخرین بار که تراوین بازی کردم این افتخارو داشتم که برای اولین بار در خدمت تیم امرداد باشم و بسیار لذت بردم از دوستی با این تیم.

لذت بخش بود و امیدوارم این سرور بدون بات هم خیلی خوش بگذره.

پ.ن: آیدین یکی بزور بیارتش

• پدر زک اسنایدر اگه می دونست قراره از فیلم پسرش اینجوری استفاده کنی در جا خودش و پسرش و زنشو سقط میکرد(روحش شد که تا وقتی زنده بود نفهمید) \

دیوید ونهام هم اگه می دونست قراره جا صداش ؛ صدا خودتو بزاری .می رفت ......

:(

• پدر زک اسنایدر اگه می دونست قراره از فیلم پسرش اینجوری استفاده کنی در جا خودش و پسرش و زنشو سقط میکرد(روحش شد که تا وقتی زنده بود نفهمید) \

دیوید ونهام هم اگه می دونست قراره جا صداش ؛ صدا خودتو بزاری .می رفت ......

:(

من صحبت کردم حله عزیزم

شما ناراحت نکن خودشو سامورایی 😂❤️

• فوق العاده حميد جان

آمرداد

ملتي با شهامت در نبرد

و با سياست در خط پيروزي....

جايي كه شمشير آمرداد مي رفت نظم دنباله رو آن بود

قوي ترين تيم و منظم ترين تيم حال حاضر تراوين ايران

• سعید مولا اینجا پیدات کردیم دلتنگتیم

من به شخصه به امرداد احترام میزارم چون پلیرای خوب و هماهنگی داره ولی از همون سروری که امرداد با سوانز متحد شدن و سرور رو به حالت ایزی مود در آوردن دلگیرم ازشون و خیلی دوست دارم بشه توی یک سروری مثل این بدون بات جلوشون بازی کنم

در ضمن درسته که در اون متحد شدن مازیار دخالت آخر رو کرد اما من هنوزم معتقدم که سعید جان تو باعثش بودی که متحد بشیم سوانز و امرداد

• سلام

سوال اینجاست که ایا شما میخوای دو سرور ۳ ایکس و نرمال با هم پلی بدین؟؟ واقعا از پس هزینه و زمانش برمیایین؟ اگه اوکیه که چند روز دیرو زود نداره شما که اینقد وقت میزارین چند روز زودتر وقت بزارین

مدیریت تصمیم با شماست اما ما توی سایتی که روی حرفش نمیایسته پلی نخواهیم داد که فردا روز دوباره به مشکل نخوریم

جلوی ضرر از هرجا بگیری منفعته

سلام مدیریت یه تاریخ اعلام کرده فک کنم 70 در صد بیشتر خوستار عقب افتادن بازی هستن ایشون هم به نظر جمع احترام گذاشتن

این یعنی رو حرفش نمیتونه بیاسته ؟

بی ادبی نباشه اما به نظرم یکم پیاز داغشو زیاد کردید . خود مدیریت همین سرور رو تا اونجا که من خبر دارم به درخواست بچه ها ران کرده با این شرایط پس عمل کردن به خواسته جمع منطقیه . هیچ ربطی به این که رو حرفش واینمیسه ندتره

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام مدیریت یه تاریخ اعلام کرده فک کنم 70 در صد بیشتر خوستار عقب افتادن بازی هستن ایشون هم به نظر جمع احترام گذاشتن

این یعنی رو حرفش نمیتونه بیاسته ؟

بی ادبی نباشه اما به نظرم یکم پیاز داغشو زیاد کردید . خود مدیریت همین سرور رو تا اونجا که من خبر دارم به درخواست بچه ها ران کرده با این شرایط پس عمل کردن به خواسته جمع منطقیه . هیچ ربطی به این که رو حرفش واینمیسه ندتره

پیروز و دنباله دار باشید

اشتباه به عرضتون رسوندن و هیچ درخواست پلیری در کار نیست دلایلش فقط بیابون کردن ساید بقلیه😅😅

آیا شما دیدید توی ای ار یا . کام بیان نظرسنجی تعویق سرور بزارن؟ بله منم میتونم ۲۰ تا اکانت تو انجمن بزنم و با همشون به بله رای بدم

• اشتباه به عرضتون رسوندن و هیچ درخواست پلیری در کار نیست دلایلش فقط بیابون کردن ساید بقلیه😅😅

آیا شما دیدید توی ای ار یا . کام بیان نظرسنجی تعویق سرور بزارن؟ بله منم میتونم ۲۰ تا اکانت تو انجمن بزنم و با همشون به بله رای بدم

عزیزم من به غیر از فروم تا وتساپ هم هستم که گروه امادگی سرور هستن والله اونجا هم همه موافق هستن به عقب بیافته

اما در مورد ای ار و دات کام انقدر پلیر دارن که هر سروری راه مینداختن کلی پلیر بود ولی اینجا 100 نفر نیستن پس شرایط فرق میکنه.

والله انقدر که تو ای ار و کام بی عدالتی دیدم اینجا ندیدم

پ.ن : نمونش همین اشکان فریدوم عزیز مدیر فروم ای ار بود همه پست های ما رو حذف میکرد دری وری های شمال شرق رو نه :)

پ.ن : اشکان جون دوست داریم شاید اونا نزدیک تر بودن که هواشونو بیشتر داشتی ولی بخوای نخوای عزیزی

پ.ن : شما که فرقی براتون نداشت الان حرف از ساید بغل شد:)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سعید مولا اینجا پیدات کردیم دلتنگتیم

من به شخصه به امرداد احترام میزارم چون پلیرای خوب و هماهنگی داره ولی از همون سروری که امرداد با سوانز متحد شدن و سرور رو به حالت ایزی مود در آوردن دلگیرم ازشون و خیلی دوست دارم بشه توی یک سروری مثل این بدون بات جلوشون بازی کنم

در ضمن درسته که در اون متحد شدن مازیار دخالت آخر رو کرد اما من هنوزم معتقدم که سعید جان تو باعثش بودی که متحد بشیم سوانز و امرداد

سلام مسعود جان

خوبي كاكو؟

اون سرور پير شدم تا متحد شدن ولي به لذت اخرش مي ارزيد

البته تو يكي نبايد از امرداد دلگير باشي

به نظرم باس بيشتر وامدار اشكان و امرداد باشي:D

حالا باز نميكنم موضوع رو

خوشحالم اين سرور هستي

يه نكته : اين سرور با وجود هزينه بيشتر و در امد كمتر به درخواست خيلي از عزيزان توسط ادمين ران شده

و تعويق يك هفته اي سرور كمك به استمرار سرور ميكنه

بهتره كه هميشه يه سرور نرمال داشته باشيم تا اينكه اين سرور اخرين سرورمون باشه

• اشتباه به عرضتون رسوندن و هیچ درخواست پلیری در کار نیست دلایلش فقط بیابون کردن ساید بقلیه😅😅

دوست عزیز سلام

اول باید خدمتت عرض کنم که

از موقعی که بات و مولتی بازی رواج پیدا کرد

همه توی تراوین Ir خودشون رو خفه میکردن که سرورای بدون مولتی هم ران بشه

که بتونیم توانایی و قدرت افکارمون رو با هم مقایسه کنیم نه صرفا توانایی مالیمون رو

این در مورد اینکه این سرور به درخواست پلیرا نبوده.

دوم اینکه ادمین یه تایم پیشنهادی داده،مثل هر سرور دیگه ای،اما زمانی که مشاهده شد که خیلیا درخواست تغییر تایم دادن

برای مورد قبولی بیشتر سرور تصمیم به تغییرش گرفت.

نه مثل سرور ۳ایکس تاریخ رو تغییر بدن،بعد نظرسنجی بذارن.

و فکر میکنم که نباید هم این سایت رو با تراوین Ir یا com مقایسه کنید

چون واضحه که اونها سالیان طولانی ای توی عرصه این بازی بودن و مخاطبای خودشون رو دارن،اما این سایت در حال برندسازی هست

و امیدوارم با حمایت ازین سرور باعث بشیم که در آینده شاهد سرور های پر جمعیت تر و پر مخاطب تری باشیم.

چه بسا پلیر های خارجی رو بتونیم بیاریم اینجا در صورت قانونمند بودن.

امیدوارم جوابگو بوده باشم.

آقا چی شد حالا،سرور هفته دیگست؟

اعلام کنید لطفا.

ممنون

• با سلام خدمت همه همراهان‌ و بازیکنان عزیز اسپیدترا

با توجه به تقاضای بازیکنان مبنی بر تجدید نظر در تاریخ استارت سرور نرمال آنتی بات ، تصمیم به برگزاری نظرسنجی گرفتیم تا تاریخ شروع طبق‌ نظر‌ شما تایین شود.

با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز با عنایت به پیشنهاد دوستان و نظرات شما سرور نرمال بدون بات به پنج شنبه 6 شهریور تغییر پیدا کرد.

آیا آماده ایید؟

تاریخ شروع : پنج شنبه 6 شهریور ماه ساعت 18:30 !

باتشکر از همراهان

مدیریت اسپیدترا

• مقاومت در برابر فهمیدن از مشخصات بارز ایرانیان است :D:D:D

سرور به خواست بچه های پاکباز داره ران میشه ، به خواست همون بچه ها هم تایم استارت سرور عقب افتاده ، حالا شما مشکلت چیه من واقعا نمیدونم ؟! نمیشه سرور بدون پلیر‌ استارت بشه اگه قرار باشه سایت از راه اندازی این سرور ضرر کنه خب کاملا معلوم دیگه همچین سروری ران نمیشه ، اگه واقعا دوست داریم تو همچین بستری که مدیریت محترم برامون ایجاد کرده بازی کنیم باید به فکر سود و ضرر سایت هم باشیم ، و گرنه که باید بریم قاطی مولتی بازا بازی کنیم که اخرشم هرچقدر زحمت بکشی پشیزی ارزش نداره .

دوست عزیزم واقعا فکر کردی که اینقدر بیکارن بچه ها که به خاطر عقب افتادن تایم سرور برن اکانت فیک بسازن؟! اونم تازه با سرعت نرمال !!!

الان منم باید فیک باشم احتمالا چون پست ادمینو لایک نکردم ^^^^^^

• قوربونت برم خارجی منن!!!

شعور مخاطبو میرسونه که وقتی کسی به حرفش گوش میده ازش با یه لایک تشکر کنه!! دیگه ما ایرانیا شعور نداریم واقعا مشکله کیه؟؟؟تاریخ استارت سرور خورد دوشب قبل تاسوعا!!!! بخاطر دوتا بچه بیکار با اکانت فیک!! موندم بشینیم بازی کنیم یا عذاداری!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• قوربونت برم خارجی منن!!!

شعور مخاطبو میرسونه که وقتی کسی به حرفش گوش میده ازش با یه لایک تشکر کنه!! دیگه ما ایرانیا شعور نداریم واقعا مشکله کیه؟؟؟تاریخ استارت سرور خورد دوشب قبل تاسوعا!!!! بخاطر دوتا بچه بیکار با اکانت فیک!! موندم بشینیم بازی کنیم یا عذاداری!!

شما عزاداري كن

دوشنبه اكانت بزن مدال پيشرفت هم گيرت مياد

• چیزی که مشخصه اینه که اینجا رنگ و بوی ترواین ای ار رو گرفته و از مدیریت سایت کمال تشکر رو داریم !

و قطعا کسی اینقد بیکار نیست که اکانت فیک بکشه بالا برای رای دادن یا هرچی

اینجا کلیه بچه ها هم دیگه رو میشناسن ، سایت دیگه نیست که کلا 10 نفر تو فرومش باشن !

جا محسن جوریاس خیلی خالیه کجایی بزرگوار ؟

خواستیم در‌رکابت باشیم که فک کنم بازی نمیکنی...

امیدوارم این و بفهمید

تاریخ شروع خیلی بهتر شد و همه روزای اول بازی رو تعطیل هستند

اما یک سوال :

اگه کسی از بات شخصی استفاده بکنه چه اتفاقی براش میوفته؟

• شما عزاداري كن

دوشنبه اكانت بزن مدال پيشرفت هم گيرت مياد

عاشورارو چیکار کنیم پس؟؟؟ میخوای یه هفته دیر بیایم اصلا؟؟؟ شاید شماها بازی یاد گرفتید!!! بخاطر دو روز بازیو عقب نندازین!!!

حالا که عقب انداخته شد بازی!!! ولی از این به بعد قبل اعلام تاریخ سرور نظر سنجی کنید رسول جان!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.