نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• مثل اینکه عکس های راند دوم زدن واندر SE رو کسی نزاشت ...

صرفا جهت اطلاع رسانی در فروم دارم عکسا رو میزارم ؛

تشکر از پلیر های هر سه اکانت بابت همر های قشنگشون

پ.ن : کسی موصی فسقلی رو ندیده شنیدم خفت شده اونم با چی با نون خور های اضافی اکانت های دف ساز :دی

• مخاطب شمال شرقی گفته:

اس دبل صد نمیکنه، صبح بد میخوره واندرش اونجوری که بچها گفتن کلا از دور خارج میشه

سلام بر همگی

باز هم متای شرق حماسه آفرید... حرکت امروزشان مشتی بردهان استکبار بود، خودکشی اینبار روی کپ واندر با معماری یونیک . ?(
    امروز صبح متای شرق روی سه تارگت متای غرب اومدن واندر، کپ واندر برای زدن معماری قبل خوردن اتک واندر و همر Unbelievable.

روی معماری یونیک به شدت دیوار شدن بدون اینکه لاست قابل توجهی بخوریم و همر Unbelievable قبل از صفر شدن خورد به واندر شرق
    و ۱۱تا واندر زن لانچ کردن روی واندرمون ۵ تا رمر که یکیش حیف شد و ۶ تا واندر زن کاتا، بعد از اینکه روی همر من با معماری یونیک دیوار شدن درس عبرت نشد اینبار هم دیوار رو تا ۱۶ بیشتر نتونستن پایین بیارن اونم با رمر ۳۳کا.

غرب هم در پاسخ واندر شرق رو زد با یک رمر اینجانب که خفت شده بود و همر غیور یاشار که بازم خفت شده بود و همر Unbelievable که اونم لاست بی گندمی خورده بود.

اینم از خبری که در راه بود. :thumbsup:

خب بریم به بحث جذاب لینک ها
    به دلیل محدودیت پیوست ها عکس ها رو چسبودنم که هی پست نذارم

قسمت اول:
    این قسمت دیوار شدن همر های شرق روی کپ واندرغرب. با ما همراه باشید....

قسمت دوم:
    متای شرق به امید زدن کتیبه معماری با قدرت تمام ۱۱ همر لانچ کرد به امید صفر کردن واندر اما....

قسمت سوم:
    غرب از حرکت شرق بسیار خشمگین شد و واندر شرق را به خاک و خون کشید.

این داستان ادامه دارد.......

پرده آخر:

جمع بندی شرق از پلن امروز صبح:

دوستان شرقی واندر بدین بالا ۹۵ شد زنگ بزنید بیایم بزنیمتون فعلا

شب و روزگار خوش.

• با عرض سلام بعد ی مدت طولانی سری به اینجا‌زدیم که ببینیم چی به چیه متای غرب خوب کار کرده امیدوارم سرور خوبی بشه متاسفم برای ساید اس ای که با بی مدیریتی الان ضعیف ترین ساید از امیر عزیز هم معذرت میخوام ولی بازی کردن تو این سرور اشتباه بود

به امید برد ساید موردعلاقم درگذشته :thumbsup:

• جا داره منم خدمت احسان شانیز و مجید والکر عزیر و همه بچه های شمال غرب تبریک بگم . سایدی که تو چند سرور گذشته خالی بوده و به عنوان پارکینگ و مولتی استفاده میشد رو ساید برنده بازی کردید البته برای خیلی ها هم روشنه که ساید شما خیلی هاشون حذف کردن. یه روز بهم گفتی یه نفره باید جای ۵۰ نفر پلی بدم خوش حلالت باشه داش احسان .

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سعید جان تا جایی یادمه سرور پیش ک ما اس ای بودیم گفتید اس ای نمیزنید اما دقیقه آخر با چکمه زدین مارو
    پس حرف از نارو بازی مردونه ان ای نزنه بهتره واسش

در آخر برد غرب اونم با اقتدار مبارک

پ.ن :این فیلما واسه زمان قدیمه .. منتظر زدنتون هستیم مثل روال گذشته تون .اکانت تریدر

پ.ن: سابقه خراب ابرو ادمو میبره بهتره با ابرو و با ثبات بازی کنیم :))) که حرفامون حرف باشه الان بگین نمیزنین بعدا بزنین دیگه جوبی نیست اب توش برگرده هرکسیم بخونه بعدا ببینه میفهمه سایدتون قابل اعتماد نیست

• به نام خدا سلام خدمت همه ی عزیزان
    منم به نوبه ی خودم به غرب تبریک میگم امیدوارم واندر زندگیشونم همیشه 100 بشه خوب به نظر میاد شرق پر ادعا جلوی غرب بی ادعا شکست را پذیرفت ما هم عضو کوچکی از جنوب غرب برای سایدمون تمام تلاشمونو کردیم و خوشحالم که به ثمر نشست و واندر غرب 100 میشه
    از علیرضا یو یو پارسا عادل عزیزمحمد بزرگوار محمد کوماتسو که به عشقش این سرورو بازی کردیم و همه ی بچه های گل اس دبل تشکر میکنم که باهم خیلی خوب بودن
    امیدوارم اگر روزی باز هم کنار هم بازی کردیم از بعد از کتیبه ها درگیری ها شروع بشه حداقل معنای واقعی تراوین رو بچشیم و همینطورم امیدوارم پلیر ها و تیم ها تحت تصمیم خودشون پخش شن و باکسایی که دوست دارن بازی کنن نه برای بالانس شدن بازی کنار هم پخش شن چون لذت تراوین فقط تو بالانس بودن سایدا نیست لذت تراوین تو بالانس شدنه بازی تو سروره با تصمیمات و سیاستا دف ها پلن ها
    پ.ن:دم تک تک بچه های اس دبل گرم که هرچقدر سخت بود 35 میل دفوباهم تو واندر نگه داشتیم
    پ.ن:آرمین جان پلن جلو استاد؟ :D باشد که رستگار شوی:)))
    با تشکر
    دانیال

• دوست گرام هیچ موقع جمع نبند . کجا تموم شرق با ادعا هستن و کجا تموم غرب متواضع .همه جا خوب و بد هست همه جا هم ادعا و بی ادعا هست .از تاپ غارت مشخصه که شرق همره بیشتری نسبت به غرب داره(پوش کردن هم نیرو میخواد نمیشه با ۱۰۰ ک گرزی این منابع رو غارت کرد ) اما دلیل اینکه جنوب شرق نمیزنه مجید واحسان هستن که ۱۰۰ کردن شمال غرب برای ما کم از صد کردن جنوب شرق نیست . من با ne کاری ندارم اما اخرین قرار ساید ما اینه که به شمال غرب اتک نداده و نمیدیم .
    این رو هم بدون که دل من همیشه با جنوب غرب هست پس سمت من جبهه نگیر. این سرور کم سعادتی من بود تو جنوب غرب نباشم . قسمت بر این بود با بچه های گل se آشنا تر بشم خدایی خیلی خوب بودن دمشون گرم

• دوست گرام هیچ موقع جمع نبند . کجا تموم شرق با ادعا هستن و کجا تموم غرب متواضع .همه جا خوب و بد هست همه جا هم ادعا و بی ادعا هست .از تاپ غارت مشخصه که شرق همره بیشتری نسبت به غرب داره(پوش کردن هم نیرو میخواد نمیشه با ۱۰۰ ک گرزی این منابع رو غارت کرد ) اما دلیل اینکه جنوب شرق نمیزنه مجید واحسان هستن که ۱۰۰ کردن شمال غرب برای ما کم از صد کردن جنوب شرق نیست . من با ne کاری ندارم اما اخرین قرار ساید ما اینه که به شمال غرب اتک نداده و نمیدیم .این رو هم بدون که دل من همیشه با جنوب غرب هست پس سمت من جبهه نگیر. این سرور کم سعادتی من بود تو جنوب غرب نباشم . قسمت بر این بود با بچه های گل se آشنا تر بشم خدایی خیلی خوب بودن دمشون گرم

حاجا قا به خدا اگه 1 درصد احتمال برد میدادین میزدین خودتونم نمیزدین میگفتین شمال شرق بزنه . اون همراییم که دارید همش بی کیفیته همینه که باید 11 تا همر بلند کنید واسه 30 لول واندر(البته دف عالیه ما هم بی تاثیر نیست) من اهل کل کل و پست گذاشتن و اینا نیستم ولی دیگه دوستان یه چیزایی میگن که به شعور آدم بر میخوره واقعا . دوست داشتم مردونه تا تهش میرفتید که متاسفانه وقتی فهمیدید شانسی ندارید کنار کشیدید در کل هم غرب برنده شد و بدونه شک قوی ترین تیم تیم اس دبل بود . تشکر از دوستای جدیدم عادل و دانیال و پارسا وعمو کامل که ارادت ویژه بهشون دارم و در آخر داداشم و دوسته قدیمیم علی رضا جان افتخاری بود در کنارتون 3>

محمد

• سعید جان تا جایی یادمه سرور پیش ک ما اس ای بودیم گفتید اس ای نمیزنید اما دقیقه آخر با چکمه زدین مارو
    پس حرف از نارو بازی مردونه ان ای نزنه بهتره واسش

سلام علیرضا جان
    تا جایی که خاطرم هست جایی گفته نشد که ان ای و اس ای در راند قبل سه ایکس متا هستن که بخوای خورده بگیری ما با اک تریدر که لانچش با من بوده گفتیم اس ای رو نمیزنمیم یا اس دبل رو نمیزنم
    حالا اگه سعید قولی به شما داده و از اکانتهای خودش زده حق داری یقشو بگیری
    ما هم به نوبه خودمون از طرف تیم خودمون 100 کردن واندر ان دبلیو رو به دوستان تبریک عرض میکنیم خصوصا احسان عزیز و مجید که خیلی ما رو اذیت کرد و مبارکشون باشه سیاست عالی داشتید امیدواریم همه دوستان در همه سایدها سرور خوبی رو گذرونده باشن و دور همیه خوبی بوده باشه.
    اینکه میفرمایید متا قدرت مند غرب برنده بازی بودن رو بگذارید من مورد نقد قرار بدم و بگم که دوستان جنوب غرب به واسطه ترس از خوردن واندرشون از سمت شمال غرب به این متا تن دادن و الان استرس اینو دارید به راحتی سروری رو که به حق عالی بودید و باید انصافا بگیم برترین سایدو دارید واندری رو صد میکنید که در اصل تهه دلتون راضی نیس میدونم سخته ولی خوب حق میدم لبخند تلخ بزنید با این پتانسیل بالا و خوشحال نشون بدید 100 شدن واندرتون رو اونم تو خاک ساید دیگه!
    در ضمن این سرور هم متایی نداشتیم ما با سایدی مثل سرور گذشته و هر کس توقعی داشت دوستانه کمک کردیم و توقعاتی داشتیم که دوستانی پذیرفتن و دوستانی نه
    که برای همشون آرزوی به روزی داریم
    در آخر تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تو این سرور پلی دادن و باعث شدن روز های خوشی در کنار هم داشته باشیم از لیدر های همه ساید ها ممنونم که با سختی مضاعف روز های خوبی رقم زدن

کاوه

• کاوه جان من حس میکنم یا فراموش کاردین یا که کلا علاقه ای به واقعیت درون بازی ندارید . سرور پیش تمام دوستانتون اعلام کردن واندر اس ای رو نمیزنن و صد تا قسم " اگه صد کرد نوش جونش یادتون رفته؟ و دقیقه اخر با نامردی اینکه ما دیگه همری ندارین و شخص رضا انزلی رو جلو فرستادین که همری نمونده با( دکتر مهرداد حرف زدین ) و اوردن دروغ داخل بازی .. اخر سر صد کردین حافظه ما در این حد یاری میده که یادمون نرفته باشه میتونی از دوستانی که مسند داشتن مثل رضا تورج و سامان بپرسی تا بهت بگن .. این سابقه از طرف تیم فونیکس بوده و به پاش نوشته شده وماندگاره قطعا حالا فرار از واقعیت کاری بیهودس و بد تر از اون واقع جلوه دادن اشتباهات و قول های صد من یک شاهی.

• در آخر برد غرب اونم با اقتدار مبارک

کاوه جان من حس میکنم یا فراموش کاردین یا که کلا علاقه ای به واقعیت درون بازی ندارید . سرور پیش تمام دوستانتون اعلام کردن واندر اس ای رو نمیزنن و صد تا قسم " اگه صد کرد نوش جونش یادتون رفته؟ و دقیقه اخر با نامردی اینکه ما دیگه همری ندارین و شخص رضا انزلی رو جلو فرستادین که همری نمونده با( دکتر مهرداد حرف زدین ) و اوردن دروغ داخل بازی .. اخر سر صد کردین حافظه ما در این حد یاری میده که یادمون نرفته باشه میتونی از دوستانی که مسند داشتن مثل رضا تورج و سامان بپرسی تا بهت بگن .. این سابقه از طرف تیم فونیکس بوده و به پاش نوشته شده وماندگاره قطعا حالا فرار از واقعیت کاری بیهودس و بد تر از اون واقع جلوه دادن اشتباهات و قول های صد من یک شاهی.

اگر با این توجبهات میخواید احیانا همر بلند کنید رو واندر ان دبلیو باید عرض کنم حرکت شایسته ای نیست، بزنید خوب چرا از ما خرج میکنید
    در خصوص راند قبل هم خاطرم نیس جایی گفته باشم همر ندارم یا جایی گفته باشم کی و میزنم کیو نمیزنم
    هر کی ادعایی داره مستند بگه حرف باد هواست
    نظرم اینه شمام اگر عمری بود برای آینده تصمیم بگیرید و برنامه بریزید
    و این سرور رو در شادی دوستان شمال غرب سهیم باشید

• حاجا قا به خدا اگه 1 درصد احتمال برد میدادین میزدین خودتونم نمیزدین میگفتین شمال شرق بزنه . اون همراییم که دارید همش بی کیفیته همینه که باید 11 تا همر بلند کنید واسه 30 لول واندر(البته دف عالیه ما هم بی تاثیر نیست) من اهل کل کل و پست گذاشتن و اینا نیستم ولی دیگه دوستان یه چیزایی میگن که به شعور آدم بر میخوره واقعا . دوست داشتم مردونه تا تهش میرفتید که متاسفانه وقتی فهمیدید شانسی ندارید کنار کشیدید در کل هم غرب برنده شد و بدونه شک قوی ترین تیم تیم اس دبل بود . تشکر از دوستای جدیدم عادل و دانیال و پارسا وعمو کامل که ارادت ویژه بهشون دارم و در آخر داداشم و دوسته قدیمیم علی رضا جان افتخاری بود در کنارتون 3>

محمد

محمد جان عزیز دلم هنوز آخر بازی نشده که پیام تبریک رو بگم و از جنوب غرب هم بابت دف قشنگشون تشکر کنم (البته که نوبت اونم میرسه) اما دف خوبه شما و راز یونیک شما دلیل بر بی کیفیتی همر ما نیست. همر های بالای ۶۰۰ ک گرزی بالای ۱۵۰ تیکی بالای ۲۵ ک کاتا اگر از نظر شما بی کیفیته که هیچ حرفی برای گفتن نمیمونه .میذاشتی یک ساعت از پست بچه هاتون میگذشت که فرمودن بچهای پر ادعای شرق و بی ادعای غرب. برد یک ساید دلیل بر بی کیفیت بودن ساید دیگه نیست من خودم همیشه sw بودم اما واقعا کار تیمی رو تو se دیدم . ما همر داریم که به nw بزنیم ولی نمیزنیم چون به نظر شخصی من احسان وقتی که حذف نکرد بازی رو برد و همین مجید والکر عزیز من رو از sw کشوند آورد توse
    حتی اگر متا هم نبودید باز هم نمیزدیم چون حساب کتاب ما با شمال غرب جوره دیگه ای بود .خواهشا مثل اکانتت بزرگوار باش و کسی رو قضاوت نکن

• با سلام
    دوست دارم به این خیمه شب بازی های فرومی با این پست تمومی بدم و امیدوارم آخرین پست من باشه.
    مطالب رو در دو موضوع خلاصه میکنم واقعیت های درون بازی و واقعیت های خارج از بازی

درون بازی:
    خب شاهد این هستیم که متای شرق بد کم آورد و دست به سیاست هایی زدن که ۱۰ سال قبل اجرا میشد. گفتین که ان دبل رو نمیزنین و میزارین صد کنه... خیلی هم عالی...

همین که اعتراف کردین کم آوردین کافیه، همین که درون بازی (از لحاظ کیفیت بازی) تحقیر شدین کافیه، همین که ساید ما یک تنه دو ساید رو به خاکستر تبدیل کرد برای ما کافیه، ان دبل بالای ۸۰٪ پتانسیلش حذف کرد وگرنه به همین شکل هم ان دبل از روتون با بلدزر رد میشد...
    این که فکر کنید اگر شما نزنید ما میزنیم تفکرات شمال شرقیه، ما متا هستیم دست دادیم و حرف زدیم، قبلا هم همینو گفتین ولی تا دیدین ما به ان دبل معماری دادیم دیدین نه حناتون رنگی نداره. اگر ما میخواستیم ان دبل رو بزنیم بهشون معماری نمیدادیم دف نمیدادیم توی مید گیم ما با ان دبل نپ داشتیم ولی به دلایلی معماریشون رو زدیم اما در عوض اونا مارو نزدن گفتن ما با پارسا نون و نمک خوردیم هم تیمی ماست. الان هم همه میدونن که ما هم میتونیم ان دبل رو بزنیم هم ۲ ساید دیگه، میدونید که سوپر همرامون لانچ نشده اما نمیزنیم به حرمت اینکه مید گیم نزدن احسان هم هم تیمی منه... یکی اون وسط گفت اس دبل از ترس خوردن همرای ان دبل نمیزنه داداشم صورت مسئله رو پاک میکنی؟ وقتی متا هستیم برای چی بزنیم و وقتی متا هستیم از چی بترسیم؟ Loophole ایجاد نکن عزیزم انیشتین یدونه داشتیم مرد.

اگه راست میگین ان دبل رو نزنین همین الان لانچ کنید رو ما... =))

به قول محمد کوماتسو سرور برای ما روی Easy Mode بود... برد و باخت برای ما اونقدر معنی نداره که جاهای دیگه داره وگرنه اس دبل چندین سروره که قدرتمند ترین ساید هست و حتما باید متا دو به یک شکل بگیره تا جلوی برد ما رو بگیرن پس این چیز تازه ای نیست برای ما عادت کردیم می بینید که بازم اینجاییم.

احسان جان خیالت تخت اس دبل مثل بنز پشتته اینا میزنن داداش شل نگیر ما شمال شرق نیستیم که لیدر متا ببنده پلیر بزنه یا یه لیدر متا ببنده اونیکی لیدر بگه من قبول نداشتم اینجا یکدسته و حرف از دهنمون درمیاد نه جای دیگه... تبریک رو هم زمانی بهت میگم که ایشلا صد شده باشه

بیرون بازی:
    درصورتی که سرورتموم شه شاید نرسم اینارو بگم الان میگم، اول از همه از دو لیدر توی ساید های دیگه تشکر میکنم.
    امید x3x از جنوب شرق بخاطر صداقت و رک و راست بودنش و اینکه حرفش حرفه تا وقتی نپ داشتیم همه جوره اوکی بود. امید جان عالی بودی این سرور با اینکه دست تنها بودی...
    سعید کستل از شمال شرق خیلی دوست داشتم این سرور میومدی جنوب غرب ولی نشد. کل کل جزوی از طبیعت این بازیه مساعل درون بازی رو با رفاقت قاطی نکن عزیزم تو نور چشمی...

احسان هم که صد کرد ماچش میکنم البته اگر سیبیلش نره تو چشمم :D

برسیم به ساید خودمون:

محمد کماتسو: بزرگ جنوب غرب اگر چنین سایدی منسجم می بینید حاصل تلاش محمد هست (عمه ها فدای او ...)
    عادل Vampire: اول سرور ریز میومد اما یهویی ترکوند یه عادلو یه معماری یونیک سرور بعدی هم نمیده بهتون =))
    علیرضا YoYo: نیمی از زحمت های دف و گندم واندر گردن این بیچاره افتاد, علیرضا و محمد بزرگوار هم از لحاض دفایی هم همر کولاک کردن
    دانیال Norse: آچار فرانسه ساید :P کم مونده بود آشپزی کنه دیگه تو ساید بنده خدا.. خیلی خیلی زحمت کشیدی عزیزم مرسی که بودی
    مجید Unbelievable: امیلی که فارسی بلد نیست بخونه به خودت میگم نبود مثل شما و نخواهد آمد. تمام.
    میلاد WolfLand: قاتل شمال شرقیا... انقدر کتیبه از شمال شرق زد که میگفتم بسه حاجی ولشون کن :D

مرسی از پویا Drunk kings،حامد Marava، صادق MrKiller، حسین فستر و عمو کامل عزیز و باقی دوستانی که ساید رو با کمکشون چرخوندیم .

امیدوارم سرور هرچه زودتر تموم شه. ترکوندین بچها

با احترام

• درود [/u]
    بحث من از نارو زدن اصلا منظورم جنوب غرب نبوده
    منظورم به تیم سپهر بود دقیقا این دومین یا سومین
    سرور بود این بلا رو سر احسان اوردن
    در هر صورت تبریک

سعید[/sup]

• اما دلیل اینکه جنوب شرق نمیزنه مجید واحسان هستن که ۱۰۰ کردن شمال غرب برای ما کم از صد کردن جنوب شرق نیست .

سجاد جان خاطرت برام عزیزه و این جمله هم از لطف شماها به ماست ولی ممکن بود از این جمله سو برداشتی بشه و بقیه دوستان فکر کنن پشت پرده خبرایی هست(چون من یه عمر اس ای بازی کردم و هرکی اسپید تراوین ایران حتی یه سرور هم بازی کرده باشه اینو میدونه) خواستم شفاف سازی بشه که هر دو طرف متا تا لحظه ی صد شدن واندر به متاشون پایبند هستن .

پینوشت : پست اصلی و توضیحات کامل تمامی اتفاقات سرور بعد از اتمام سرور

• سجاد جان خاطرت برام عزیزه و این جمله هم از لطف شماها به ماست ولی ممکن بود از این جمله سو برداشتی بشه و بقیه دوستان فکر کنن پشت پرده خبرایی هست(چون من یه عمر اس ای بازی کردم و هرکی اسپید تراوین ایران حتی یه سرور هم بازی کرده باشه اینو میدونه) خواستم شفاف سازی بشه که هر دو طرف متا تا لحظه ی صد شدن واندر به متاشون پایبند هستن .
    پینوشت : پست اصلی و توضیحات کامل تمامی اتفاقات سرور بعد از اتمام سرور

داداش اگر ناخواسته مشکلی واست درست کردم عذر خواهی میکنم . من فقط سه سرور پیش که sw حذفیدن و تو پروفایلت نوشتی یادم نمیاد تا حالا حذف کرده باشم و با هم موندیم و اینجا هم سپهر حذف کرد باز تو موندی . این اخلاقتو دوس دارم وگرنه خدا بالای سر شاهده من و احسان دوتا چت کوتاه تو این سرور بیشتر نداشتیم . ساید های دیگه خیلی زحمت کشیدن دمشون گرم اما صد شدن واندر سایدی که اخرین گزینه متا برای هر سایدی بود واقعا لذت بخشه . وایسادی جوابشم گرفتی
    پ.ن: اقا من فقط یه سرور با احسان پلی دادم اونجا کمتر از این جا حرف زده بودیم باز اینجا یه سری اول بازی که دعوتم کرد sw و یه سری هم موقع کتیبه ها دلگرمی دادم بهش بابت موندنش

• با سلام خدمت همه عزیزان
    اخرین روزی هست که میتونم پست بذارم و چون برد متای غرب به نحوی از نظرم قطعی هست گذاشتن پست رو اخربه سرور موکول نمیکنم و تبریک ویژه به ساید جنوب غرب میگم که بی شک با اختلاف بهترین ساید بازی از هر نظر بود و تبریک دوم به متای غرب که پیروز بازیه و طبق روال پست های انتهای سرورم از عزیزان تشکر میکنم و سپس راجع به اکانت توضیحاتی میدم امیدوارم مفید باشه

محمد کوماتسو عزیز Sennheiser تشکر ویژه دارم ازت کل سرور حامی پلیرهای حرف گوش کن :D و ساید بودی و عادل عزیز که مغز متفکری هست واسه خودش
    پارسای عزیز CatChMe-TeaM که مستر دیلیت باید اسمش رو بذارم :D
    مجید Unbelievable عزیز که در مورد کمک به من و اکانتم سنگ تموم گذاشت و دف وحشتناکی هم ساخت
    علیرضای عزیز Mumbo Jumbo و FaRa که اگر نبود همرهای من از یکم این ماه به بعد چون خدمت سربازی بودم :D به لانچ نمیرسید
    دانیال خوش حافظه :P NorSe که واقعا زحمت اصلی ساید اخر بازی روی دوشش بود و رسما اذیت شد و پژمان گل که پاپ باز خوبیه 8|
    میلاد Bad Wolf و و عمو کامل عزیز C A C T U S و تیم خوبشون که طول کشید تا به من اعتماد کنن و من تلاشم رو کردم که راضی باشن

در اخر هم از بچه های تیم خودمون که این سرور به اصرار زیادم اومدن تشکر ویژه دارم و اگر از شرایط سرور راضی نبودن (شرایط اداره سرور توسط اسمش رو نبر و عدم درگیری میدگیم) همینجا عذز خواهی من رو بپذیرید
    حسین و کمیل عزیز Heretic که چشم من رو دور دیدن و پاپ زدن جلو :D بودنشون واسه تیم ما وزنه سنگینی هست در مواقع حساس و بغرنج همیشه به گرفتن یه تصمیم قاطع کمک میکردن و بخاطر من بیابونی بازی کردن که اوج همکاری تیمی رو از این 2بزرگ مرد نشون میداد
    سروش Feral عزیزم که بخاطر من این سرور بیابون بازی کرد و دف قابل توجهی کشید
    حسین گلم Lollipop که هم روی اکانتش ترکوند و دف سنگینی واسه من کشید توی بیابون و هم روی اکانتم کاری نبود که از جونش نکشم :D
    قباد و برادر بزرگوارش Gooor ، امیر i_am_ace ، کیانوش (کیانای معروف) Kiyanoosh که محبوبیت تیمی رو معنای برعکس کرده و کشتمون از بس حرف میزنه <3 ولی عشقه و این سرور بازی رو بهتر یاد گرفته بود ، کیارش رفیق نیمه راه Delta legion و SPEAR که 2تا اکانتش خیالمون از دف پایین رو جمع کرد ولی از وقتی رفت فشار مضاعفی به من اورد ، احسان FallenAsh که با ما بی ادبی رو یاد گرفت :D و حمید فراری Black_SOS X(

توضیحاتی راجع به اکانت:
    ابتدای سرور 3نفره با سامان و علی دراگون شروع کردیم و قرار بود کمترین تایم رو بخاطر شرایط کاریم من بذارم که طبق معمول از یجایی به بعد کل اکانت و مولتی ها رفت توی پاچم ;(
    قصد اکانت کشیدن 2همر واندرزن روی مختصات بالا و یه همر دیفالت جنگی با توجه به مختصات مرزی بود که بنا به شرایط سرور درگیری نداشت همر جنگی فشار سنگینی بهمون اورد و تبدیل به نیمچه همر واندرزن شد که تونست برای ساید مفید واقع بشه

همرهای اکانت هم قرار نبود به این سرعت لانچ بشه و قطعا هرکدومش میتونست خیلی سنگین تر بشه توی این مدت ولی بخاطر دست تنها بودنم و قطعی اینترنت کشور که سرور رو طولانی کرد اجبارا این تصمیم رو با تیم لیدری گرفتیم که همرها لاست نخوره یا خفت نشه و اواخر هم بدون کتیبه و حالت عادی شارژ شد
    سعی کردیم اکانت ما به ساید فشار اضافه ای نیاره و به همین دلیل کتیبه جنگ اموز حتی 1ثانیه هم روی اکانت نیاوردم و هر 3همر با کتیبه احمق کوچک شارژ شد که با توجه به شرایطم از اکانت راضی هستم و امیدوارم ساید هم از اکانت و شخص خودم راضی باشه چون همگی دیدن تا جایی که تونستم در جهت منافع ساید کمک و عمل کردم و مطیع دستورات بودم :D

پویا
    DrunK KinGs