Posts by tondar

با سلام

کسری جان سلام

عذر میخوام باعث شدم بد برداشت بشه اما مطمعن باشید منظورمن اصلا دوستان این سرور یا سرور قبل نیستن

باز هم اگر بد برداشت شد عذر تقصیر منو قبول کنید

اما انتظار داشتم شما هم وقتی از اصل موضوع اطلاع ندارید شروع به طعنه زدن نکنید که ظاهرا انتظار بیجایی بوده

ضمنا مطمعن باش حذف یا بودن شما هیچ فرقی برای من به عنوان یک پلیر نمیکنه

اقای اردک و امثال اردک شما خیلی مدعی هستید اما بدون دو زار اطلاعات فقط خودتونو میچسبونید به کسانی که شاید بزرگ بشید حالا یا له یا علیهشون یا یکسری بهتون مزد میدن جاشون حرف یزنید که قطعا دارن بهتون میخندن.

شاید این صحبتهای اخیر من اسپم به نظر بیاد اما منظورم نتیجه گیری هست که الان میخوام بکنم

برعکس گفته های اقایون اتفاقا یکسری ادم عقده ای خود بزرگ بین مثل ایشون با یکسری دروغ تو ربعهای اسپیدترا نفوذ میکنن و در موقع مقتضی ضربه خودشون رو هم به این سرور و مدیرانش وهمه به اعضا میزنن به چند دلیل

اولا کسانی که تو تراوین ای ار با پنل و حذف اکانتهایی که همرشون رو واندر بوده و....چون این سرورها نمیتونن امکانات داشته باشن این سرورهارو تخریب کنن و بگن ما شاخ بودیم و اینجا نمیاییم

دوما کسانی مثل ایشون که قبل اسپیدترا و حقوق بگیریشون جز چند نفر کسی نمیشناختتشون مطرح میشن و این عقده باعث بازیچه شدنشون میشه

دو گروه بالا با اتحادشون اتحادی ناشگون برای تراوین ایران ایجاد میکنه

درنهایت تا این افراد تو اسپیدترا هستن تمام سعی خودشون رو میکنن تا این سرور رو خراب کنن یک مشت موریانه که فقط به فکر اسم در کردن هستن با کسب دستور از بزرگانشون

متاسفم که چنین افرادی هم وطن من هستن شاید هم ریشه یابی بشه نباشن البته.

من گفتنیهارو گفتم امیدوارم مدیریت سرور حواسش به این بادمجون دور قاب چینها باشه

بدرود اردک

میدونی حالبی داستان چیه ؟ فشاری که داری تحمل میکنی واقعا جالبه از گفتارت از پست های بی محتوا و تخرب شخصیت خودت واقعا واسه کسی که ادعای لیدریشو تریلی نمیکشه جالبه ببین یکی از دلایل بازنده بودنت توی همه سرور ها و همینطور دویل شدنت اونجا و همینطور پست بهت ندادن توی الیدرز همین بود شما در حد لیدری ساید های بزرگ نبودی و نخواهی بود چون وینر بودن به عنوان لیدر شخصیت و جنبه خیلی زیادی میخواد که متاسفانه شما نداشتی و نخواهی داشت :S

شما اگر ادعای در بازی داری باید میرفتی سایدی که ادعای اعتبار اونجا رو داشتی و تفکری اگر داستی پیاده میکردی نه اینکه اینجا با بلیط یکی دیگه بیای ادعا کنی ببین من به جرعت میگم هیچ تیمی در هیچ سایدی به لیدری مسقیم نه دکوری در هیچ سرور وینر نخواهد بود :D

داداچ من این سرور نه لیدرم نه ادعا دارم گزافه نگو من رو اکانت موکسی بودم؟

اخه جوجه من اصلا تو الدرز نبودم زمان الدرز من سکته کرده بودم رو تخت بیمارستان بودم اونم برای دومین بار چرا خودتو مضحکه خاص و عام میکنی اردک

چرا نمیری از بابا بزرگت بپرسی اینارو شاید اسکولت کرده

خخخخخ

وای پکیدم اقایونی که ایشون کامپیوترتونو گردگیری میکنن نمیخواید جمش کنید انقدر نخندیم بهش

خخخخخخ

شدی فارم درجه 7

من رو اکانت محمد موکسی؟

خواب دیدی؟

پاشو اردک غاز نشی مارو بخوری

بابا یکی اینو جمع کنه از فروم دیگه از خنده گذشته باعث ابروریزی که این بابا تو تیمتون بوده

:D:D:D:D:D

اردک جان من نه این سرور کاره ای هستم نه برد و باختش به من ربط داره اما حال میکنم کاری کنم سوتی بدی بخندم ببینم کی متوجه میشی ایستگاه شدی و اطلاعات غلط بهت میدن

مواظب باش اونوریا که کاراشونو میکنی ایستگاهت نکرده باشن بعد بندازنت دور.

من رو اکانت موکسی دمت گرم شبمونو ساختی

اردک خودتو لایک نکن زشته

خخخخخ

خخخخخ

بازم دروغ مثل بنز متاسفم برات وقتی رییست اون باشه مریوس تو میشی

هر مدرکی داری بذار اگه نداری برو کامپیوتر بزرگتو گردگیری کن

مانی به ما گزارش میداد؟

کافر همه را به کیش خود پندارد

اردک رو با تیر نزنید گناه داره با تور بگیرید لطفا

خخخخ

این سرو

میخوام میخ اخر رو بکوبم به تابوت یک نوب دست 5(ببخشید قبلا گفتم چهار حرفمو پس میگیرم)

اقا فرهاد ما توی پیام خصوصی بعد پستهای اینجا باهم صحبت کردیم ایا توهینی به شما کردم؟

ایا ادعای اضافی کردم؟

ایا از حرفهای من بوی خود برتربینی و هر نوع بی ادبی حس کردید؟

اقای میلاد لطف کن در مورد فیکهای من در پلن اخر ان ای این توضیحی که الان خدمتتون عرض میکنم رو تو پلن قبل بدید

جز دو فیک تک موج گه طبق پلن گفته شد با یک دقیقه اختلاف زده بشه برای گمراه کردن حریف

ایا یک موج خارج از زمان لند پلن ارسال شده بود؟

لطفا اگر امکانش بود براتون تعداد فیکهارو هم بفرمایید

در حالی که به گفته خود مملی یکی از سخت ترین فیک لیستها برای اکانت من بود

تمام این حرفها نه برای خوب نشون دادن خودم بلکه برای این گفته شد که اگر خواهان سرورهای بهتر برای تراوین ایران هستیم اولین کار بیرون انداختن یک مشت کاسه لیس مانند محمد اردک که همیشه خودشون رو میچسبونن به تیم برنده سرور و اگر هم ورق برگرده با وقاحت هر گونه دروغی رو میگن هست این جماعت و پر کننده های ایشون افت تراوین ایران هستن.

جوجه هایی که تازه به دوران رسیدن برن از پویان سوال کنن ایا واندرزن اکانت بنده به واندر ایشون تو سرور یک خورد یا خیر.

برن از فریار بپرسن ایا وقتی همر من به واندر ایشون خورد تو سرور هشت با هم تو استخر بودیم یا نه

اقای اردک شما مضحک ترین و نوب ترین و به جرات جزو خنگترین پلیرهای تراوین ایران و حزب باد ترینشون هستید

لطفا تجربیات پاچه خواریتون رو ببرید تو دات کام فقط به اسم ایران نرو که ابروی ایران رو نبری به نظرم برو بچسب به روسها چون زاغ هستن و بهت میان

خخخخخ

لطفا گردگیری کامپیوتر بزرگترهات هم انجام بده نوب دسته 5

مرسی که هستی تا بخندیم

امرداد؟همینه دیگه میگم نوب دست 3 و 4 هستی بنده خدا

من با امرداد چیکار دارم

اونی که باید میفهمید فهمید اسم کارگروه رو نخوندی عه راستی فارم تو کارگروه نیست خبر نداری

تو کار بزرگترا دخالت نکن برو دوغتو بنوش

افتاد نوب خان

برو جاروی ازمایشگاه رو بزن مرسی

سلام

یک سری اسم اینجا میان به عنوان اسطوره و رزومه دار!!! تنها عکس العمل من فقط یک پوزخنده .

قلدری کوچه خالی وقتی کسی نیست جوابشو بده دعوت از نوچش و پر کردن نوار خالی که طرفی که مورد اتهامه نیست دفاع کنه قلدری کردن بردن با پنل و....شاخ شدن نداره شوخ شدن داره چه برسه به پلیرهای درجه 3 و 4 اون قلدرها.

تو سرور بعدی دو ایکس هر کی هر احد و ناسی که تو تراوین مدعی هست بیاد ما هم با تیممون میایم هرکی شاخه بیاد مارو با شاخش بزنه اما اگه شاخش شکست لطفا بره تو افق محو بشه و تو جایی که طرف صحبتش نیست شاخ نشه.

ما هستیم و میایم که بترکونیم هرکی میاد مارو بترکونه بسم الله لب و دهن تو گروهی که فقط خودتونید نباشید

پ ن.

بدون پنل مولتی هانتر شاخی ایا؟

پ ن1.

به به مخلص بهنام با اون لحن خاصش هستیم

پ ن2.

نپیچونید یکبار تو تراوین مردونه بدون امتیازات ویژه وایستید روبروی ما نوبهایی که همر بلد نیستیم بکشیم و...

پ ن3.

از اتحاد امرداد هم خواهش میکنم اگه لب و دهنها و مدعیهای پوچ که در بالا گفتم امدن حتما تو سرور حضور داشته باشن چون له یا علیه ما باشن فرقی نداره تنها اتحاد حال حاضر تراوین ایران که واقعا حرفه ای هستن نه لب و دهن خودشونن.

ودر نهایت دکون خودتونو اونور پهن کنید به ما نمیخورید شما که هیچ بزرگاتون.

هرکی مرد عمله نه لب و دهن مثل کارگروه بسم الله

لبو دهنو عشقه^^^^

یاد خفت نورالله تو سرور قبل بخیر تنها کسی که نورالله خفتش کرد همونی بود که زد تو دیوار و اصرار میکرد پلن من موفق هست چون تعداد دفاع کشته شده از نیروی هجومی من بیشتره^^^^^^

سلام دوستان ساید ما از روز اول با همین تعداد کم شروع به کار کرد به همین تعداد هم ادامه میده و به هیچ وجه با تغییر سرعت سرور موافق نیست

سلام دوست عزیز

من شناختی از شما ندارم و تو این فروم همیشه انتقاداتی به سیاستهای شما داشتم اما ( یک امای بزرگ رو اینجا باید بگم)روحیه جنگندگی و ثابت قدیمیتون رو همیشه و همیشه خواهم ستود و به نظرم با تمام اتفاقات بیشترین لذت را تا الان سرور بردید و قطعا از این به بعد هم میبرید.

کاشک میشد این پست رو سر در ورودی ثبت نام کل سرورهای تراوین نوشت تا دوستان جویای رزومه قبل از ثبت نام این رو بخونن

درود برشما

اگر اشتباه نکرده باشم اسم شریفتون اقا فرهاد هست محض احترام با نام خطابتون میکنم امیدوار اشتباه متوجه نشده باشم

فرهاد جان مهمترین وظیفه یک لیدر تبدیل تهدیدها به فرصت هست الان که تموم شده میگم خدمتتون اشتباه شما کجا بود که نهایتا کار رو به اینجا رسوند.

اولا قطع حملاتتون روی ان ای بزرگترین اشتباه شما بود قطعا وقتی شما به اتک زدن ادامه میدادید با توجه به اینکه ان ای و اس دبل تازه با هم متا شده بودن و هنوز با هم کامل هماهنگ نشده بودن نمیتونستن کاملا با هم هماهنگ بشن تو دفاع و.... این نکته به احتمال زیاد باعث ایجاد مشکلاتی در متا میشد که حتی ممکن بود به برهم خوردن متا بینجامه اما شما کاملا منفعل عمل کردید و عقب نشینی بسیار بدی انجام دادید

دوما بعد از گرفتن واندر شما پلنی رفتید که به قول شما دو همر واندر زن و به قول بچه های ان ای یک واندر زن و یک جنگی رو صفر کردید شاید به نظر شما پلنتون عالی بود اما از نظر شخص من بدترین پلن ممکنه بود شما اگر کینه هاتون رو کنار میذاشتید میتونستید به جای حمله به کلاب با همون حجم همر 4 تا 5 کتیبه از شمال شرق بزنید حتی امکان زدن کتیبه استحکام هم داشتید اما با چشم بسته و به خاطر لج بازی پلنی بسیار بد اجرا کردید.

شما با زدن چند کتیبه از ان ای جدا از افزایش پتانسیل سایدتون قطعا روحیه ان ای رو تضعیف و حتی شاید باعث ایجاد اختلاف نظرهای شدیدی تو ان ای میشدید که کاملا ورق رو برمیگردوند باور کنید اگر اون تعداد کتیبه خصوصا استحکام از ان ای بلند میشد کلا روند سرور با توجه به شرایطی که تو ان ای بود تغییر میکرد.

فرهاد جان بسیار موقعیتها داشتید برای برگردوندن ورق بازی اما متاسفانه استفاده نکردید و الان زمین و زمان رو مقصر جلوه میدید.

امیدوارم این روند حذف تیمهایی که احساس باخت میکنن تو سرورهای اسپیدترا یکبار برای همیشه جمع بشه راهکارش هم فقط و فقط انتخاب لیدرهایی جنگجو و بدون مهم بودن رزومه برد و باخت تو ربعها هست قطعا اگر لیدری به جای لذت بردن از بازی هدفش برد باشه که بگه رزومه من چنین و چنان هست وقتی قافیه رو تنگ ببینه برای خراب نشدن اون رزومه خیالی خودش دست به هزاران ترفند میزنه که بگه ما نباختیم مارو باختوندن برای همین رفتیم و این تو رزومه ما باخت محسوب نمیشه.

جای تاسف داره که خیلی این رواج پیدا کرده متاسفانه .

امیدوارم بشه این معضل رو با تعویض لذت بازی به جای پر کردن رزومه ای که دوزار ارزش نداره حلش کرد در غیر اینصورت همیشه و همه جا چه تو اسپیدترا چه جاهای دیگه این اتفاق خواهد افتاد.

درود

ببینید عزیزان اینکه راجب گندم منفی میگید و اذعان دارید که برای هر 4 ساید بوده پس حلال است کاملا غلطه...این قضیه وقتی درسته که هر 4 ساید واندر سایدشون دستشون باشه و از فاصله یکسان گندمش تامین بشه نه اینکه واندر ما از 200خونه ای گندم داده بشه با اعمال شاقه :(

سلام دوست عزیز

تمام حرفهای شما بر فرض محال صحیح اما این قسمت رو میشه توضیح بدید؟

یعنی شما با فاصله دور به واندرتون با زحمت گندم میرسوندید؟

و ان ای به واندری که تو اس ای گرفته بود گندم نمیداد اگر اینه منظورتون که سخت در اشتباه هستید حتما تو گروه ان ای کسی رو دارید که بخونه صحبتهارو و درنتیجه حتما داد و بیداد دوستان برای مسیر گندم واندر رو خوندید پس این حرفتون اصلا معنایی نداره.

اگر هم اینه که شما از بعد مسافت دور منبع میفرستادید ان ای هم از همون مسافت بلکه هم دورتر واندر اس ای رو ساپورت میکرد.

استراتژی شما غلط بود سیاستتون به همین منوال به نظر بنده بقیش ایرادهای بنی اسراییلی هست.

پ ن.

خدمت مخاطب خاص سینه چاک پوچ پوچی که بقول اقا محسن شدیدا نگران پستهای فرومه فرق ما با شما اینه که به قول شما واندر ندیدیم اما با همون ندیدن واندر هر وقت بازنده بودیم چه تو شرایط سخت سه به یک چه تو شرایط چهار به یک(سه ربع به اضافه مولتی هانترو....)تا تهش واستادیم اینو یادبگیر;)

تو فقط یک درغوگی محضی نه چیزی بیشتر که از پشت هولت میدن میای اینجا خزعبل میگی همه اطلاعاتم بهت دروغ میگن که موجب خنده بشی

من بعد از سرور 2 هیچ جا بازی نکردم نه اکانت داشتم نه چیزی سرور اخر هم فقط یک ماه تو فروم بودم که شما رو پکوندم.

فارمای دیروز شدن مدعی امروز خوبه باز نمیگی الدرز رو من تو فرحزاد درست کردم

خدا روزیتو جایی که لیاقتته حواله کنه اقا

دایورت میشی تو بلک لیست کلا از ادمای مضحک خوشم نمیاد

من کاری به بقیه پستت ندارم مازیار جان اما این یک جمله شما یکم سنگینه لااقل واسه من میدونی که از سرور اول تو تیم پویان بودم اطلاعات هم تا دلت بخواد دارم هنوز هم به کهولت سن نخوردم که آلزایمر بگیرم و خوب همه چی یادم هست شما توی چندین سروری که جلو ما بودی به هر دلیلی به طور کامل در سمت لیدر نموندی عزیزم و وقتی روند به نفعت نبوده یا ساید دچار تزلزل شده سریعا جات رو عوض کردی و وقتی اوضاع دوباره به حالت عادی برگشته با یک کودتا برگشتی بالا و نمونه های هست که شما مدام با اردشیر و درادیس جا عوض کردی و یکی از دلایل دلایل واندر 100 نکردن تری داتی که بنیان گذارش نمایی بزرگ بود همین سیاست غلط شما بود که که اگر درست میبود و راه نیما ادامه دار میشد شاید تری دات قدرت بلا منازع میشد این یک نمونه بارز هست و بوده و همیشه پتانسیل تری دادت رو با خودخواهی های زیاد به باد دادی اگر میخوای این گودالی که آب زیاد خوبی هم نیست توش و با بهم زدن و برگشت به قبل هم بزنی مطمعن باش بوی مطبوعی ازش خارج نمیشه و ......

من کار به همه حرفات دارم

اولا از این به بعد هرکی دروغ بگه چنان رو سیاهش میکنم که دیگه مثل اگهی تبلیغاتی هی نیاد اینجا وسط فیلمها رد بشه و خودشو با دروغ قاطی صحبت مردم نکنه که بگه ای ملت منم هستما

اولا الزایمر یک روند معمولی به علت کهولت سن که عارض همه میشه اره منم گرفتم چون چیز طبیعی هست اما اینکه کسی تو سرورهایی که بازی کرده یا گردگیر کامپیوتر بزرگای سایدش بوده یا جاروکش ازمایشگاه الان که بزرگتراش نیستن بیاد حیدر حیدر کنه و دروغ بگه مریضی نیست خصلت ناپسنده که از اول عمرش بوده و تا اخر عمرش به عنوان یک خصلت ناپسند تو جیبش هست.

سرور یک راند یک من لیدر وینگ بودم با اون همه تقلب تا تهش بودم.

سرور 8 لیدر کل بودم حتی با وجود اینکه همسرم وسط سرور سرطان گرفت تا اخر سرور بودم.

سرور 2 راند 3 اصلا قصد بازی نداشتم البرز زنگ زد(همبازی نیما رو اکانت سرور 1)که نیما حالش بده بیا بازی کن سرگرم بشه بله تو این سرور رفتم اما دلیلش باز هم به دلیل بهم نخوردن کل سرور بود مخصوصا بهم نخوردن بازی اتحاد ایس دلیلشو بهت میگم چون یک پلیر ساده بودی و بی اطلاع از مسایل روشن بشی و دروغ و غلط اینجا در افشانی نکنی که خیلی خفنی هم شما هم بقیه مدعی ها.

بهترین متارو اون سرور با ایس بستم تو مذاکراتی که با خدابیامرز نیما و پیمان عزیز داشتم قرار به زدن مشترک والس شد اینور من بودم و اردشیر چندتا پلن زده شد فقط بچهای تری دات اتک میزدن از ربع ما و تیم دیگه اصلا اتکهاشو نمیزد من رفتم با پیمان صحبت کردم که یک ماه به من فرصت بده یا شما هم نزنید یا تنها بزنید تا من ربع رو جمع کنم از طرف ایشون اوکی داده شد در اینطرف اردشیر با زدن بقیه پلیرهای ربع مخالف بود به همین دلیل مجدد با پیمان و محمد موکسی جلسه گذاشتم که اینور داستان اینه من نمیتونم رو حرف فلانی حرف بزنم باز هم پیمان و محمد پای حرفشون بودن و قصد شکستن متا به همون شکل نصفه و نیمه نداشتن و گفتن تا تو هستی متا هست که بنده گفتم این برد و متای اینچنین رو بنده نیستم و رفتم برو از بزرگات بپرس بعد صحبت کن جای عمومی.

سرور قبل هم که بعد بیابون شدن سرور بنده نرفتم تو رای گیری 80 درصد اعضا به علت حذف رقیب و بیابون بودن سرور رای به حذف دادن بنده هم به عنوان لیدر مجری رای اکثریت بودم.

یک کم از چسبوندن خودت به 4 نفر و اسم بردن ازشون که بگی خفنی دست بردار و خودت باش تو حد خودت

دیگه هم بحثی در مورد گذشته نمیکنم هرکی دوست داشت همه چیو تو خصوصی جواب میدم گذشته دایورت میشه باشه برای کسانی که با چسبوندن خودشون به این و اون میخوان خفن بشن.

تامام

سلام

دوست داری داستان ببافی اقا ناصر پس مردونگی رو هم از تری دات یاد میگرفتی تو که انقدر دنبال تلمذی.

نه کاره ای بودی نه خبر داری اگه دوست داری بدونی چی شد اون سرور بگو با فریار قرار بذارم بیاد تیم اسپیک بهت بگه که ما وقتی بچه های والس امدن گنبد باهاشون بستیم که با هم ببندیم دو ربع دیگه رو که شما هم شاملش میشدی شخم بزنیم بعد راه افتادن بچه ها سمت تهران فریار امد خونه من گفت من با ارش نکویی حرف زدم اگه متامون با جنوب غرب(دقت کن که ادمی که زیر و رو بکشه حتی برای کسی که خودشو براش به اب و اتیش زده هم ارزشی نداره اسمی از شما نبود فقط جنوب غرب)بهم بخوره من حذف میکنم فقط و فقط سر همین حرف فریار زنگ زدم به محمد که تو راه تهران بودن با ایدین و ایدین تی که پلن بریزن صاف و صوفتون کنن گفتم قضیه متحد شدن با والس منتفیه اگر هم یادت نیست یادت بیارم که تو فروم همون سرور بین بچه های والس و شمال شرق دعوا شد به دو دلیل

اولا چون اسمی از شما (,والس منظورمه چون شما ظاهرا شمال شرق بودی اما در واقع یک جاسوس به قول خودت زیر چادر بودی برای والس)تو واندرها نبود و دوما بابت تشکر از تری دات شما هم ظاهرا باید ارشیو فرومو نگه میداشتی.

متاسفانه با حرفهای بی ربطت تمام صحبتهایی که شب قبل با سامان و امروز با میثم عزیز و مهدی و محمد داشتم برای حل قضیه اکانت رو به باد فنا دادی از وقتی یادمه همیشه مخرب بودی تا سازنده دوست داشتی هم عرفان هم فریار دم دست هستند بگو جلسه بذارم بیایی که معرفت رو یادت بدم.

بقیه هم که بدون اطلاع اینجا حرف میزنن اول اطلاعات جمع کنن بعد نظر بدن.

سلام

خوب وقت شد من چند نکته رو عنوان کنم سعی میکنم بدون جانبداری حرفهامو بزنم در مورد چهار ربع بازی و روند سرور.

به نظرم جنوب شرق خیلی منسجم و قوی بازی رو شروع کرد من اوایل سرور بارها به دوستان گفتم خدا به دادمون برسه با این سیستم بازی جنوب شرق هم چینش اکانتهاش در لب مرز هم هجوم هم زمان اکانتهایشون به صفحه اول بازیکنان در پاپ و هم تاپ غارتشون که هم زمان با هم رشد کردن(در پاپ و غارت)نشون میداد بسیار با برنامه و هماهنگ بازی رو اغاز کردن در دیپلماسی هم که تونستن سرور رو سه به یک کنن علیه رقیبشون و اگر بعضی اشتباهات رو انجام نمیدادن میتونستن به احتمال زیاد متای برنده سرور باشن اشتباهاتشون به نظر من اولیش به علت غروری که بهشون دست داد اجرای سه پلن بود که هر چند تو فروم بسیار عالی کار کردن و جو خوبی به فروم دادن اما هر کدوم از قبلی موفقیتش کمتر بود یعنی اگر در پلن اون هشتاد درصد موفقیت براشون در نظر بگیریم در پلن دوم تبدیل به پنجاه و در پلن سوم تبدیل به سی در صد شد که همین موضوع باعث سست شدن پلنرها یا پلیرها(نمیدونم کدوم)در ادامه پلنها شد هر چند که بارها تو همین فروم دوستانی که بی طرف مطلب مینوشتن(بعضیها مثلا بی طرف و تعدادی واقعا بی طرف) گفتند که باید این حملات پشت سر هم و بی وقفه انجام بشه که دیگه انجام نشد(هر چند که قطعا دیپلماسی و مشکات اون هم تو قطع پلنها تاثیر بسزایی داشته).

جنوب غرب در ابتدای سرور در متای سه به یک و وینر بازی حضور داشت اینکه چرا و به چه علت این متا بهم خورد در حد من به عنوان یگ پلیر نیست که بخوام توضیح بدم چون در جریان اتفاقات نبودم اما برخوردهای بعد بهم خوردن متا دقیقا باعث این شد که هر خواننده فرومی متوجه بشه بازگشتی برای دو طرف این چالش امکان پذیر نیست و به نظرم جنوب شرق نباید انقدر با شدت با متای سابق خودش برخورد میکرد و منتظر میموند تا شاید در موقع مقتضی بتونه مجدد ربع جدا شده رو به متا الحاق یا دست کم متای شمال شرق و جنوب غرب رو از هم جدا و روند بازی رو تغییر بده که این امر هم ظاهرا در دستور کار لیدرهای جنوب شرق جایی نداشت.

تاکید بر زیر پرچم رفتن و..... اشتباه بزرگی در دیپلماسی جنوب شرق بود.

شمال شرق در ابتدای سرور با تعداد زیاد پلیر و کمبود یا بهتر بگم نبود کسانی که خواهان مقام یا لیدری در ربع باشن بازی رو اغاز کرد و در نهایت سهیل و بعد ایرج به عنوان لیدر در اتحاد شروع به کار کردن طبعا این موقعیت که نفر در تیم لیدری کم بود بهترین موقعیت بود برای جنوب شرق که تکلیف سرور رو روشن کنن اما از این موقعیت طلایی هم استفاده نشد و به مرور با امدن دوستان جدید و همکاری بعضی دوستان قدیم با تیم لیدری و بعضی جابجایی ها و اعطای مقام و قبول زحمت دوستان ربع به انسجام قابل قبولی رسید و باعث از دست رفتن فرصت طلایی جنوب شرق شد و در دیپلماسی هم که ورق برگشت و سیستم سرور تغییر کرد.

در اینجا من از تمام لیدرها و زحمتکشان ربع شمال شرق کمال تشکر رو دارم و لازمه یک تشکر ویژه از سامان عزیز داشته باشم که به عنوان دست پشت پرده ربع در این هماهنگی داخل ربع و دیپلماسی بسیار تاثیر گذار بودن(خلاصه بعد یک عمر گدایی شب جمعه رو گم نمیکنم و میتونم حتی با دیدن متوجه یکسری داستانها بشم)

در نهایت مجدد از تیم لیدری شمال شرق تشکر میکنم که تونستن کاملا ورق بازی رو برگردونن.

و اما به نظرم بدترین ربع این سرور از نظر دیپلماسی ربعی نیست جز شمال غرب(با عرض پوزش از دوستان شمال غرب)

شخصا اگر لیدر شمال غرب بودم با توجه به تعداد کم پلیر ربع مطبوع خودم نهایت تلاشم رو میکردم در جنگ اعلام بی طرفی کنم واگر مجبور میشدم در متایی شرکت کنم با توجه به ضعف قدرت نظامی سعی در بهتر کردن دیپلماسی میکردم که کمترین اسیب رو ربع و بازیکنان ببینن به این صورت که با گفتن واقعیتها از کمبود نیروی هجومی(این مطلب رو از گفته های لیدرهای شمال غرب در همین فروم برداشت کردم)نهایت حمایتم از متای خودم رو محدود به ارسال دفاع و منابع میکردم که هم به متا کمک کنم هم بتونم از نظر نظامی کم کم ربع رو به حد مطلوبی از نیرو برسونم.

اما طبق پستهای فرم و لینک حملات نه تنها این کار انجام نگرفت که ظاهرا جدا از حدت و شدت حملات روی شمال شرق حتی در جلسات با شمال شرق هم لیدرها شرکت نمیکردن و همین باعث بسته شدن کامل درب دیپلماسی برای ایشان شد.

الان هم چون جنگها به صورت پارتیزانی و خفت داره ادامه پیدا میکنه هیچ کمکی از متای خودشون نمیتونن بگیرن(هرچند که با شروع جنگ منظم بین شمال شرق و جنوب شرق قطعا از حجم فشار رو شمال غرب کم میشه ولی قطعا جنوب شرق به دلیل کمک به متایی که خودش همش تو فروم دم از ضعف قدرت نظامی میزنه این ریسک رو قبول نخواهد کرد)

درنهایت امیدوارم در ادامه سرور از این حالت سکون خارج و شاهد پلنها و لینکهای زیبا از هر دو طرف باشیم

با سپاس

سلام

ببخشید من وسط صحبتهای بزرگان دخالت بیجا میکنم با عرض پوزش یک کوچولو وقت شریفتون رو بگیرم.

وقتی میشه به یک رویداد اعتراض کرد که بر له یا علیه گروه خاصی صورت گرفته باشه ولی وقتی برای همه یکسان اتفاق میفته دیگه تبعیضی انجام نگرفته و نکته کلیدی در این مواقع نحوه برخورد با بحران یا اتفاق بوجود امده هست تو ربع ما دوستانی که مقام در اتحاد دارن با خوابیدن غارت اتوماتیک به تمام اعضا به هر نحو ممکن اطلاع دادن که رید اتومات خوابیده و مواظب باشید همرهاتون تلفات نده خود شخص من امروز درگیر کتیبه بودم و اگر این اطلاع رسانی از طرف دوستان انجام نمیشد قطعا عواقبی گریبان گیر اکانت خود من میشد پس اولین مطلب اینکه تمام کسانی که اینجا تو فروم دارن مطلب مینویسن ایکاشک مثل لیدرهای این طرف به پلیرها اطلاع رسانی میکردن.

مطلب دوم فرض بفرمایید خفتی انجام نمیشد با توجه به موجودی غارت شده انبار گندم اون نیروها از چند وقت بعد شروع به لاست دادن میکردن و زحمت پلیر به باد فنا میرفت قبول کنیم سبک مدیریت و اداره یک مجموعه در مواقع بحران هست که تفاوت خودش رو نشون میده.

و مطلب مهمتر اتفاقا خود این اکانت باعث شد حساسیت روش ایجاد بشه نتیجش این خفت بود ایا اکانتی که فیک روی کتیبه های ربع دیگه میذاره و ایجاد حساسیت میکنه نباید به اکانتش سر بزنه و ببینه عکس العمل ربعی که روش فیک گذاشته در مقابل عمل ایشون چیه و باید اکانت فیک دهنده به امان خدا رها بشه؟

به نظر من راحتترین برخورد در برابر مشکلات اینه که ادم از پنجره سرش رو بیاره بیرون و اولین اشخاصی رو که میبینه متهم کنه و....

اما بهترین راه این نیست بلکه اینه که ادم تو ایینه نگاه و عمل کرد خودش رو مرور و اشتباهات را اصلاح کنه.

متاسفانه تو تراوین حذف شده تنها گزینه برای مواقع سخت و بحرانی کاری که یک زمانی بسیار نکوهیده بود در تراوین انشاالله که سرور به زودی از اینی که بوده جذابتر بشه.

با سپاس

سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده

سلام اقا سید عزیز اگه اشتباه نگفته باشم اسمتون رو

یک لیدر به هیچ عنوان به رقیبش حتی اگر بهترین دوستش باشه امار اکانت و کلا اطلاعات بازی رو نمیده و در ضمن بغل این چنین همری دفاع و جاسوس هم میذاره

بچه شدی داداش حذف کجا بود مارو با sw اشتباه گرفتی . اون کنایه بود وگرنه که ما نمیذاریم شمال شرق ۱۰۰ کنه هنوز تو این سرور مرد پیدا میشه که با همین تعداد کم بیان جلوی شمال شرق وایسن . شمال شرقی ها شما هم یادتون باشه این چند نفری که جلوتون داری بازی میکنن حتی اگر ببازن هم جنوب غربی هستن و خواهند بود . ما کاری به جنوب غربی های فعلی نداریم تصمیم گرفتن پشت شما قایم بشن اونا هم یه روز به خودشون میان که امیدوارم دیر نباشه . ولی ما نمیذاریم نامردها راحت بازیو ببرن

به عنوان لیدر شمال غرب انقدر تاکید شما روی جنوب غرب اصلا کار جالبی نیست اینکار برای یک پلیر هم قباحت داره چه برسه به لیدر ضمنا تفکیک کردن خودتون به مرد و رقیبتون به نامرد حرکتی بسیار سخیف و چیپ هست به عنوان لیدری کار بلد باید این رو بدونید خودتون

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

ساید neعادت دارن کلا هر کیو مخاطبت کنی یکی دیگه میاد جواب بده مثلا با سهیل کاری تو فروم رضا رو نقل و قول کن با ایرج کار داری راید سامان رو نقل قول کنی

مت به رضا انگ زدم تهمت زدم هر چی زدم خودش میاد حرف میزنه دیگه این چه سیاستیه دیگه تو فروم دارید

بله بله دوستان حرف های منو باور نکنید چون ne انقدر پرو پلیر هستن که میتونن ۵ دقیقه بعد از خروجت از اکانت بزنن . بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم . حالا حتی اگر رضا هم واتساپ منو چک نکرده باشه چراغ داخل اتحاد رو چک کردن

به مولا که این طور بردن هیچ افتخاری نداره

بسیار حرف ناپسند و زشتی زدید در مورد لیدرها واقعا جای تاسف داره

اما به عنوان لیدر این رو باید بدونید اگر تو یک مکان عمومی صحبتی میکنید هر شخصی حق پاسخ داره اگر کار خصوصی دارید لطفا در قسمت پیامهای خصوصی پیام بدید ممنون

لطفا بیشتر لیدر باشید

سپاس

سلام

نظر خودم رو به عنوان یک پلیر ساده شمال شرق میگم.

همچنین پلنی رو قبل گرفتن واندر اس ای پیش بینی کردم.

پلن خوب بود اما نه بی نقص.

دفاع ما خوب بود اما نه بی نقص.

قطعا در ادامه بازی هم پلنها نقص هاشون کمتر میشه هم دفاعها

تبریک به هر دو طرف بازی که جذاب کردن بازی رو(خفتها این وسط فراموش نشه که هم خیلی مهمه هم خیلی جذاب)

پ ن:یک بنده خدایی پست گذاشت من تقصیم کردم چادر و....من که نفهمیدم چی گفت اما نکته مهم اگه کسی ازت تعریف کرد باد نکن دادا شاید داره گول میماله سرت کل کاری که کردی سرور قبل کار دو ساعت یک پلیر بازی بلد بود بادت کردیم که بترکی

مملی با ریتم بخون

گلابی گلابی انار برام بیاری ایشالا ایشالا

خخخخ

همونی که ادیت خورده و بجز من چار نفر دیگه هم دیدن!
    همین که ری اکشن سریع نسبت به پست من دادید پس قطعا یه چیزی بوده و اومدی همزنتو زدی تو برق
    استدلال بعدی اینکه سریع میان پست شمارو لایک میکنن :)))
    مافیاتو بشناس

دوست عزیز من چون ندیدم پست رو از شما سوال کردم و متوجه نشدم این همه عصبانیت و تحلیل های اب دوغ خیاری شما برای چی بود.

در نهایت گیریم حرف شما درست باشه(فرض محال محال نیست)شمارو ارجاع میدم به یکی از ترانه های شاهکار بینش پژوه که میگه

من(اینجا بذارید ما شمال شرق یا هرچی که صلاح میدونید)اگر باده خورم باده پرستم........