نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• تمسخری نبود

نظرم بود صرفا برای اینکه همچنان از نظرم معنی و مفهومی نداره که یک اکانت توی 4 تا ساید دهکده بزنه ! بخواد آمار در بیاره

من حرفم با سیاست شمال شرق یا جنوب شرق نیست

تایید میکنم از پتانسیل هرچند کم هم باید استفاده کرد وقتی رقابت نزدیک باشه

نظر من هم نظر سایدم نیست نظر شخصی هست چون برخلاف شما اسمم هیچ جای پروفایل اتحادها نیست بعنوان پلیر میتونم نظرم رو صرفا اعلام کنم

شما الان با این دوستان متا هستید من سرور نرمال باهاشون همکاری داشتم ته سرور مطمینم هم نظر میشیم !

روزگار به کام

• خطابم فقط به شخص شما نبود، بلکه به قول سهیل (که هر دو باهم الدرز هم بودیم :دی) دقیقا همین نگاه غرورآمیز و از بالا به پایین، شاید بزرگ‌ترین مشکل اس‌ای در سیاست‌ش باشه..

این‌جا از این خبرا نیست‌! قدرتی مثل الدرز در کار نیست.

الدرز یه تنه سه ساید رو حریف بودیم اما باز هم ادعا نداشتیم و هیچ وقت هم نگفتیم صد در صد می‌بریم.. توی فروم هم محکم اما متواضع بودیم.

تا الان کتک خور من بودید از الان به بعدشم همینید. فرقی نداره

حقیقتا پارسا جان خیلی وقت بود که خود ما هم منتظر بودیم بکشید زیر این متا و واقعا خوشحال شدیم.

میدونی پارسا جان بود و نبود شما زیاد فرقی نمیکرد صرفا یه بار اضافه بودید روی دوش ما که مجبور بودیم با خودمون بکشونیمش. سایدی که توانایی یه پلن زدن رو نداشت و اگر کمک بچه های ما نبود یه پلن هم نمیتونستید بزنید.

قول می‌دم تاریخ این سرور، این دو پست رو فراموش نمی‌کنه.

خیلی مراقب عباراتی که به کار می‌برید باشید!

آرمان عزیز دراومد گفت لیدرای ان‌ای بهتره برن هی‌دی بازی کنن، فرداش حجم فراوانی گندم‌خور در سیاهچاله دیوار شد و ترکس هم مفت چیف شد.

بلاچاو گستاخی کرد و شبش توسط توهمی خفت شد..

خیلی مراقب عباراتی که به کار می‌برید باشید..

• سلام مانی جان

شکر خدا این سرور میتونم بدون هیچ دغدغه ای تو فروم به عنوان یک پلیر پست بذارم.

مانی عزیز ایا همیشه متحدین باید قدرتهای یکسانی داشته باشند یعنی مثلا ترکیه و امریکا به دلیل تفاوت قدرتهاشون نمیتونن تو ناتو باهم متحد باشن؟

ایا شما اطمینان دارید که جنوب غرب یا شمال شرق کدوم قدرت بیشتری دارن(قدرت فقط قدرت نظامی نیست دیپلماسی و خیلی عوامل دیگه درش دخیل هستن)

جنوب شرق خیلی عالی سرور رو شروع کرد چینش اکانتها و خیلی موضوعات دیگه نشون داد که تیمی با برنامه هستند تو سرور از نظر دیپلماسی هم که تقریبا بار خودشون رو بسته بودن من در جریان قضایا نیستم اصلا اما بی شک عاملی باعث شد که که خودشون برد نود درصدی خودشون رو از دست بدن و کار رو برای خودشون مشکل کنند.

متاسفانه در ادامه هم دارن بیشتر این داستان رو ادامه میدن انقدر تخریب ربعی که باهاشون متا بوده به نظرم هیچ سودی براشون نداره امیدوارم دوستان یک باز بینی از اول سرور تا الان از حرکاتشون انجام بدند تا بتونیم در ادامه سروری جذاب در پیش رو داشته باشیم.

پ.ن:به نظرم هنوز دیر نشده که لیدرهای چهار ربع به توافقی برسن برای تعیین حد و مرز بازی کثیف تا سرور جذابتر از این که هست بشه

با سپاس

• سهیل جان من مانی هستم نه حسین

در مورد الدرز هم نظری ندارم واقعان چون همه پلیرهای قوی و بنام رفتن داخلش همه هم در ساختنش سهیم بودند هرچند به نظر من همون اتحاد هم لذت بازی رو گرفت همه پلیرهای ای ار رفتند داخل یه اتحاد با بقیه رو پایی زدند هر چند پلیرهای قوی مثل هادی لیو عضوش نشدند

روی صحبت من اصلا با شمال شرق نیست کار درستی کردید اصولا دارید از پتانسیل کتیبه ای دوستان هم میتونید استفاده کنید یا 4 تا لنگه دمپایی که دارند یا نهایتا دو تا همر واندرزن بحث من خود شاخ پنداری خود دوستان هست که دارند میگن یک ساید هستیم ! هر کسی هم که یک سرور بازی کرده باشه معنی ساید و ... رو میدونه

و من الله توفیق

سلام مانی جان

من زود ویرایش کردم کی دیدی اسمتو اشتباه گفتم کلک😂😂

در مورد الدرز کاملا حق با تو هستش خود من جزو اصلی ترین بانیان شکل گیریش بودم با مهدی عشقی و تیرداد

و همون جا تو باغ گیلاس خودم رو کشتم که اون اتفاق نیوفته و همه یک جا جمع نشن چون بدترین اتفاقش اینه که الان دیگه والسی نیست یا تری دات یا حتی اوژن و ایس و باعثش همون الدرز بود

ببین مانی جان من نمیشناسمت ولی تنها چیزی که برام مهمه لحن حرف زدن بچه هاست چه اینجا چه داخل فضای مجازی

نوع حرف زدنت درسته ولی اولا تکنیکی نیست شما تو کام هم نمیتونی بدون متا واندر ۱۰۰ کنی البته که اونجا ساید با ساید متا نمیشن گاها تو یک ساید چند تا تیم با هم میجنگن

و شما اینو بدون که الدرز با اون قدرتش نمیتونست متا نداشته باشه

و ما با اون حجم از قدرت همیشه به متامون احترام گزاشتیم در صورتی که همون شاخه ای که من لیدرش بودم به تنهایی یک ساید رو میزد با این حال خود شما ک اون سرور رو یا حضور داشتید یا شنبدید کلاهتون رو قاضی کنین که ایا نوع نگارش شما و دوستانتون درسته؟!

من تو تراوین حتی ب دشمنم هم احترام گزاشتم و حتی به عشق دشمنم اکانتم رو حذف کردم و خدا شاهده ب خاطر همون احترامی‌ ک میزاشتم همیشه احترام میدیدم

یادم نمیره زمانی ک تو ۱ راند ۲ اومدن منو بزنن من سفر بودم و مهران زرشک که تو ساید ان دبل بود و دوستانش لانچ کرده بودن رو من وقتی شنید ک من دارم لاست میدم اومد رو اکانت من و گلد‌خرید چون رو لاست بودم و اینترنت نداشتم حتی رو اکانتم بازی کرد ک لاست ندم

و متاسفانه تا الان نه همه ولی یکسری از هم تیمی های شما لحن صحبت جالبی نداشتن

عزیزم من فقط یک گوشه از اشتباهتون رو میگم

اگه شما متا میموندید ما تو بهترین حالت ممکن باید ۳ تا واندر رو میزدیم ولی الان حتی وقت و فرصتش روداشتیم که واندر شما رو هم بگیریم

خودت حساب کن برای زدن ۳ تا واندر تو بهترین شرایط ممکن اونم حداقل دوبار چه فشاری ب ساید ما وارد میشد

و اصلا شما نیازی ب انجام کاری نداشتید فقط کافی بود تعداد واندراتون رو بیشتر از ۳ تا بکنین ک تارگتا برای ما بیشتر بشن و بقیه سرور میشستید مسیر تجارت تنظیم میکردید و لذتش رو میبردین

• خوب من جواب پست دوستان رو خلاصه میکنم که بحث به درازا نکشه

1- بحث اصلا استفاده از پتانسیل هرچند محدود تیم یا دسته یا گروهی نیست ! این یه بازیه قسمتیش به سیاست برمیگرده قسمتیش به پتانسیل تا اینجا رو که همه قبول داریم اینکه هر دو ساید شرقی خواهان استفاده از پتانسیل محدود سایدهای غربی هستند حرفی درش نیست مسلما یک تک نیروی دفاعی که از ساید جنوب شرق کم شه یک تک نیروی دفاعی به ساید شمال شرق اضافه میشه روی صحبت من اصلا با شمال شرق نیست کار شما منطقی بود از پتانسیل جنوب شرق کم کردید به پتانسیل شمال شرق اضافه کردید دمتون گرم بحث دقیقا سر این هست که من سر پست اولم در مورد قطع همکاری دو تا ساید غربی گفتم جا نماز آب نکشید دوستان محترم جنوب غربی بحث بازی پاک و کتیبه و ... رو بهانه قرار ندید مثل مرد سرتون رو بالا بگیرید بیاید بگید خیر و صلاح ما به این بوده با شمال شرق متا ببندیم در ادامه بازی نه جنوب شرق !! وقتی عزیزانی تا خرخره خودشون جاسوس داشتند تو سرورهای دیگه تلاش کردند کتیبه با اکانت جاسوس بلند کنند از ساید دیگه ! به گفته خودشون باگ سرور پیش رو فهمیدند شروع به استفاده کردند توسط جاسوسی که در ساید مقابل داشتند به جای گزارش اول خودشون استفاده کردند بعد که شروع به بن شدند کردند اومدند داد و هوار راه انداختند رول حضرت مسیح رو برقرار نکنند در فروم ! بگن نهضت پاک باز و ....

اینجا اگه با قسمتی از حرف های من مشکلی دارید من دیگه حرفی ندارم

2- بحث اصلا این سرور نیست دیگه حداقل دومین سروری هست که من دارم بازی دوستان رو میبینیم اگر سطح بازی این هست که اول سرور گروه واتس آپ بزنیم بیایم یه ساید رو بکنیم خونه خاله که غارتش و رشد و پتانسیلش برابر با 4 یا 5 اکانت خوب باشه حداقل اسم خادم ساید و لیدر ساید رو به دوش نکشیم مثالش هم همون ژنرال و دریا سالار تو زیمباوه هست و آمریکا ! بله مازیار جان ممکن هست آمریکا به دلایل مشترکی که داره و منافع کشورش بره با زیمباوه هم پیمان همکاری ببنده ! ولی زیمباوه دلایل قطع همکاریش با روسیه رو نباید بگه نقض حقوق بشر توسط روسیه یا سلطه طلبی روسیه که !!

یه جایی هم به این دوستان باید گفت این اسمش خادم بودن ساید نیست که هر سری جنوب غرب رو زنگ تفریح سایدهای دیگه کنید اگر دوست دارید به هم پیمانانتون حداقل لیدری و ساید داری رو یاد بدید سرور سوم اینجوری نباشند کم هم پلیر و لیدر با تجربه نداره شمال شرق

• سلام و نمیه شب بخیر

نصفه شبا میایم یه سری میزنیم به عنوان یک دنبال کننده بی آزارِ بی طرف می‌بینیم دوباره بساط اون حرفای تکراری و نخ نما پهنه

خداروشکر شمال شرق هم از اکانت جاسوسش رونمایی کرد و که ایشالا دیگه فضای فروم از ننه من غریبم بازی و سیاه بازی به سمت حرفای منطقی بره ایشالا چون خوانندگان دیگه به نظرم خسته شدن ازین داستان ها

و اما

بعله قطعا درسته

اونوقت سلطان یه سوالی برام پیش اومد🤔

شمال غرب که نه تو سایدتون جاسوس داشت نه اکانت ساخته بود.

پس طبق این منطقی که آوردید به چه دلیل اکانت خوشگل پسر رو داخل سایدشون خریدید و باهاش کتیبه زدید؟

تایم مرتاض کوچیکی هم که ازشون زدید هم مؤيد اینه که امکان نداشته کاتا حتی از نزدیک ترین نقطه توی سایدتون روی اون کتیبه لانچ شده باشه.

در مورد اکانت ادمین باید بگم که بازیکن اون اکانت با بازی اشنایی کافی نداره و از سرور قبلی میشناسمش و ب اکانتش کمک میکردم

تقریبا بعد از کتیبه ها بود ک بمن نامه داد ک من محمد هستم برا این که مطمن بشم خواستم واتساپ مسیج بده و داد و گفتم پسورد اکانتت رو بده و اون بنده خدا بارها از من پرسید ک وقتی من اصلا همر ندارم و تو یک ساید دیگم پس اکانتم ب چه دردتون میخوره و جالبه که حتی وقتی توضیح هم میدادم باز متوجه نمیشد هدف چیه😂

چه داستان آموزنده و سرگرم کننده ای

یکم روش کار کنی سهیل ایشالا میتونی بفرستی برای مجله فکاهی

طرف بعد 50 روز تازه یادش افتاده شما هم هستی و اومده ازت سوال پرسیده؟!

چقدر داستان منطقی ايه من یکی که کاملاً با عقلم جور در میاد👌 یک درصد هم شک نکردم.

فقط من متوجه نشدم این داستانا رو گفتی که مثلا خودتو تبرعه کنی؟

چون الان اعتراف کردی از یک بازیکن تازه کار که از همه جا بی خبر بوده سو استفاده کردی برای استفاده از اکانتش تو پلنتون😂

بازم ما هرکاری کردیم حاصل زحمت خودمون بود حداقل

پست مایک شینودا رو خوندم و همین جا یک حرفی هم با اون دارم

اگه هنوزم اسمت صادقه😂😂

باید بگم از بازی باهات لذت بردم و درسته کارت اصلا اخلاقی نبود ولی با اینحال دوست دارم تو یک سرور دیگه کنارمون بازی کنی ولی قطعا نه ب عنوان جاسوس😂😂

برات ارزوی موفقیت میکنم

من وقتی انقدر صادقانه خودم بهتون اعتراف کرده بودم نفوذی ام واسه چی باید در مورد اسمم دروغ بگم؟

در مورد اون قسمت اخلاقی که ولمون تورو حضرت عباس خودت اینکاره بودی شیطون و بهمون نمیگفتی

در مورد جمله بعدی هم که چرا که نه

کلا قضیه واسه من که تفریح و فانه

شمایید که جدی گرفتید

کلامی با بچه های جنوب غرب🌹:

دوستان بابت اتفاقاتی که تو سایدتون افتاده متاسفم ولی لطفا بدون مدرک به افراد اتهام نزنید چون آبروی دیگران بازیچه نیست.

سرور قبلم همین اتفاق تو سایدتون افتاد به زمین و زمان تهمت زدید و آخرش معلوم شد از داخل سایدتون منشا گرفته و ناصر کلاهبردار به نمایندگی از سایدتون مجبور شد بیاد عذرخواهي کنه از همه

پ.ن: یکی از دوستان نگران تایم و هزینه اکانت مایک بود.

بنده تنهایی با یه گوشی بازی میکردم روزانه میانگین 3 ساعت تایم بیشتر نمیبرد که مثل بقیه از بازی لذت میبردم و خستگی در میکردم.

کل گلدی هم که خرج اکانت شد حدود 6کی بود که خوراک یک روز یه اکانتی مثل club و مولتی هاشه.

گفتم بهت بگم از نگرانی در بیای

شب خوش❤️

• سلام

خب دیگه اسمت رو شک ندارم😂😂

ببین صادق جان یک نگاهی اگر ب دعوای یکسری از دوستان بندازی کاملا با متراژ دیوار حاشا اشنا میشی

ولی من صادقانه این موضوع رو شخصا گردن گرفتم شماره خودت رو هم دارم دوست داشتی از تمام چتهام (نامه اول داخل بازی بوده و پاک شده) برات اسکیرین میگیرم میفرستم تا ببینی من دروغی ندارم ب کسی بگم من نه از کسی میترسم نه با کسی مشکلی دارم اخلاقم تا حدودی دستت اومده

این بنده خدا سرور قبل اکانتش رو واگزار کرد بمن ولی چون نمیرسیدم بازی کنم سعی کردم کمکش کنم خودش بازی رو بهتر یاد بگیره( کاریه ک خیلی دوسش دارم و حتی زمان ساپورتریم واقعا با علاقه اینکار رو انجام. میدادم) این دوستمون هم همون حدودا بمن نامه داد و فرداش هم تو واتساپ مسیج داد

گفتی که این بازیکن تازه کار بوده اینجور ک من فهمیدم بازی میکرده ولی نه حرفه ای

ولی جالب ک امشب باهاش حرف زدم‌گفت بیشترین لذت رو تو این سرور برده

من دنبال تبرعه نیستم حداقل اینجا ( اگه قراره تبرعه بشم ترجیحم اینه تو دادگاهی ک تا ۱ ماه دیگه دارم تبرعه بشم چون ۷ سال جلو میوفتم 😂😂) من فقط میگم میشه حتی کار بد کرد ولی صداقت داشت و گردن گرفت

برو فروم چند صفحه قبلی فروم رو بخون میبینی که از کتیبه یک توپ ساخته شد و بین دوتا ساید شوت میشد من بیشتر از بازیه کثیف با این دروغ مشکل دارم

در مورد ساید ان دبل هم صادق جان من یک پست گزاشتم و گفتم اون زمانی ک هی رفتیم گفتیم بیایید مرز بندی کنیم حتی موفق ب پیدا کردن اسم توتالشونم نشدیم چه برسه ب جلسه و زمانی ک توافقی نداریم با کسی رعایت کردن مرز بندی هم خنده داره

حالا از حق نگذریم بچه های جنوب شرق حداقل تو جلسه اومدن و طبق گفته خود حسین عزیز یک جلسه کاملا محترمانه و بدور از حاشیه داشتیم ک حالا بنا به هر دلیلی به نتیجه نرسیدیم دو طرف

• سلام به همه همراهان و بازیکنان و اهالی سرور و فروم آرزوی سلامتی برای همه در این روزهای سخت و قبولی طاعات و عبادات دارم.

متاسفانه مطلع شدم یوسف ریتالین عزیز سوگوار پدربزرگ محترمش شده

یوسف عزیزم تسلیت میگم بهت و از خداوند منان آرزوی شادی و علو درجات برای ایشان و صبر برای شما و خانواده محترمت دارم.

• سلام علیکم

این رکب های پوسیده شما برای ما خاطرس خودمون جادش رو آسفالت کردیم 8)

جنوب غرب یک ساید مقتدر و با بازیکنان حرفه ای و پتانسیل عالی هستند و ما به متا با این دوستان افتخار میکنیم برید آبتون رو دم خونه خودتون تو هاونگتون بکوبید نمیدونم چرا یاد این مثال می افتم که یه بیمار میخواد پزشکش رو روانکاوی کنه ;) باور کنید ما این راه هایی که شما میرید رو خودمون آسفالت کردیم و به جای اینکه بتونید روح و روانمون رو به سخره بگیرید اسباب شادی و خنده ما را فراهم میکنید ...

تبریک به جنوب شرق مقتدر ( الکی 8o ) که ده تا همر گولاخ دیوار کردند و دو تا همر گولاخ ما رو که تبریک میگم به بچه های کلاب و گانز بابت دفاع زیبا و همرهای قشنگی که زحمت کشیده بودن ساخته بودن پروندن ! چیه فکر کردید ما مثل شما کشکی میپریم وسط زحمات بچه هامونو زیر سوال ببریم بگیم چیزی نبود یه ده الکی بود با چهار تا دونه دفاع فدا سرمون !؟ خیر ولی خدایی مگه چقدر پتانسیل دارید که نصفشو گذاشتید از ترستون رو همر جنگی های رده سوم چهارم گانز و کلاب که با اقتدار هنوز پیشرو هستن و به زودی میبلعند دفاعتون رو !؟ :|

راستی جاسوس اینقدر خوشحال !؟ حتی زحمات خودشم زیر سوال میبره روزی 3 ساعت با موبایل ... الکـــــــــی :D فقط زحماتی که روز کتیبه یه تیم ملی آدم رو اون اکانت کشیدن فکر کنم از تیم خفن شمال شرق که بیشترین کتیبه رو جم کرده بیشتر بوده بابا چرا خود زنی میکنی اسم و رسم که برات نمیمونه باید بیای بگی من صادق هستم یک جاسوس حد اقل مثل ساسان ایلیدان کبیر با افتخار بیا بگو بگو زحمت کشیدم بگو جر خوردم تا اسمم رو کنار اسم ادمای منفور تراوین ایران ثبت کنم :thumbup:

پ.ن : من یه عادت بدی دارم یکی بخواد بره رو مخم در جا بلاکش میکنم پستاش رو نبینم دنیا برام خیلی زیباس نمیخوام چشمام به دیدن پستای بی ارزش کسانی که در حد خودم و تیمم نمیدونم عادت کنه برای مثال یه دوستی که ازش اسم میبرید و کاملا جانبدارانه میاد گزارش مینویسه صفحه پر میکنه و قشنگ معلومه کدوم طرفی توپ میزنه مدتهاس برای بنده بلاک هست پس به نظرم تحلیلای خودتونو ببرید دم خونه خودتون پهن کنید با احترام

پ.ن : یوسف عزیز تسلیت بنده را پذیرا باش

پ.ن : تبریک میگم به اتحاد ، همدلی ، انسجام ، یگانگی و قدرت بالای بچه های حرفه ای متای شمال شرق و جنوب غرب قدرتمند و حرفه ای و سالم ! این سالمش خار میشه تو چشم خالی بندا :)

پ.ن : باز هم در آخر تبریک به خفتای خفن و قشنگ بچه های جنوب غرب و زحمات تیم گانز و کلاب دفاع قشنگشون و همرای زیبایی که قراره در آینده نزدیک دوباره خار تو چشم ترسوها کنند و تبریک به تیم لیدری پلنری و غیره که اینقدر قشنگ بازی نمیخورید و بازی میدید :thumbup::love::saint:

پ.ن : بیائید با هم بخندیم نه اینکه به حرفای یه سری که خودشون به حرفاشون با تعجب میخندن بخندیم 8)

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

• سلام
    تبریک میگم به پلن چهارم موفق جنوب شرق ;( (:D)

پ.ن: پنج صفحه فروم عقبم.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• سلام

من این سرور فکر کنم کلا فروم نیومدم ولی حرکت زدن واندر در ساید دیگه نه منو سوپرایز کرد نه تیم توانمند اس ای رو

ولی با این حال تبریک میگم به تیم ان ای بابت اجرای پلن چیف واندر اس ای

ایرج جان این بازی کشتی نیست که رقص پا کنی بری از پشت حریف دربیایی

این بازی بازی سیاست هست

شما واندر زدی گرفتی دمت گرم ایا میتونی نگهش داری ؟؟؟ایا فکر نکردید شاید اس ای خودش تمایل به زدن واندر نداشت با این که دور واندر ده زده بودو پر کرده بود؟؟

منم کلاسیک بازم شاید سن تراوینیم بیشتر نباشه کمتر از شما نیست! تجربه همچین پلنی رو هم داشتم و بلدم چطور از این پلن شما برای ساید اس ای استفاده کنم

فعلا شما فکر کن اون واندر رو گرفتید

ما هم میگیم گرفتید

• فک کنم با توجه به پست وگنس اقا ایرج از کرسی لیدری کنار گذاشته شده (متاسفانه پرتش کردن)
    بنده به شخصه از بیرون به ساید ان ای نگاه کردم ایرج کم وقت نذاشته برای سایدش و اینکه یکی بیاد اینقدر زشت و بدون رعایت احترام صحبت از اعضای تیم لیدری بکنه واقعا جای تاسف داره!!!
    امیدوارم برداشتم از پست وگنس کاملا اشتباه باشه

• فک کنم با توجه به پست وگنس اقا ایرج از کرسی لیدری کنار گذاشته شده (متاسفانه پرتش کردن)
    بنده به شخصه از بیرون به ساید ان ای نگاه کردم ایرج کم وقت نذاشته برای سایدش و اینکه یکی بیاد اینقدر زشت و بدون رعایت احترام صحبت از اعضای تیم لیدری بکنه واقعا جای تاسف داره!!!

سلام

شما از کدوم پست این برداشت رو داشتید میشه پست وگنس رو نقل قول کنید؟

• سلام.

خیلی دیدیم و شنیدیم این چند روز . به وقتش تک تک جواب میدیم!

منتظریم

کشتی سیاست‌هاست..

فک کنم با توجه به پست وگنس اقا ایرج از کرسی لیدری کنار گذاشته شده (متاسفانه پرتش کردن)

نه حمزه جان من سر جای خودم هستم! کافی هست پروفایل اتحادها رو نگاهی بیاندازی. این‌جا کسی کسی رو پرت نمی‌کنه بیرون..

پ.ن: امیر کیلر جان منم همه‌تون رو دوست‌ دارم.

• درود عزیزان و اساتید هر چهار ساید

نمیدونم چرا اینکارا رو دارید میکنید، ساید SE درسته آسیب جدی دیده، سیاست هاش علیه خودش درومده و تیمش هم با پلنِ واندره NE گیج شده (که وانمود میکنه نشده)، اما واقعا وضع تون اینقدر خرابه که همچین کاری میکنید؟!

فک کنم با توجه به پست وگنس اقا ایرج از کرسی لیدری کنار گذاشته شده (متاسفانه پرتش کردن)

دوست عزیز این چه جمله ایه اصلا؟؟
    کار تون با SW اونجوری به سرانجام رسید، حالا نوبتِ سیاست تون برای جنگ داخلی و اختلاف افکنی تو NE رسیده؟؟؟
    اینکه آقا ایرج چرا خواسته بره یا چه اتفاقی افتاده اول به خودش بعد هم به سایدش مربوط میشه نه به شما!
    هر اختلافی هم وجود داشته باشه ساید مسئول حل اختلاف داره و مسائل رو مثلِ اختلافاتِ یک خانواده بین خودش حل میکنه
    نمیدونم در موردِ ما چی فکر میکنید، ولی همچین کارای ضایعی که بعدش تو فاصله 1 دقیقه یکی دیگه از دوستان تون میاد کاور میکنه که مثلا جو سنگین تر بشه از سایدِ SE و لیدراش بعیده!

پ ن: از برگشت آقا ایرج عزیز خوشحال شدم
    پ ن: سیاستت وقتی رو بشه، خودتو آتیش هم بزنی فقط یه بازنده ای...

• سلام

شما از کدوم پست این برداشت رو داشتید میشه پست وگنس رو نقل قول کنید؟

همونی که ادیت خورده و بجز من چار نفر دیگه هم دیدن!
    همین که ری اکشن سریع نسبت به پست من دادید پس قطعا یه چیزی بوده و اومدی همزنتو زدی تو برق
    استدلال بعدی اینکه سریع میان پست شمارو لایک میکنن :)))
    مافیاتو بشناس

• خب سلام عرض میکنم خدمت تمامی عزیزان در ۴ساید سرور

امیدوارم تا اینجای بازی لذت کافی رو برده باشید

تبریک به تیم جنوب شرق بابت همرهای زیبایی که ساخته بودن

و تبریک ویژه به ۲تیم گانز و کلاب بابت دفاع عالیشون

سلام.

خیلی دیدیم و شنیدیم این چند روز . به وقتش تک تک جواب میدیم!

فعلاً فروم دست خودتون و با متاتون عشق بازی کنین

دوست عزیز اگر جوابی داشتی حتما تا الان میدادی پس اگر جوابی نداری حرفی از آینده هم نزن.دمتم گرم

سلام

دیدی پست گذاشتی بعضیا از غار اومدن بیرون😂

ای کاش زودتر پست میذاشتی ممد

WoW

چه ذهن زیبایی

این همه هوش و ذکاوت رو از کجا اوردی برادر؟ اصلا تنهایی فکر کردی یا نه جمعی بوده؟😂😂

انشالله که همینطوره

چون ما ایرج رو خیلی دوسش داریم :دی

به به دوستان یکی یکی پیداشون میشه

خیلی هم زیباست اصلا

خب در جواب شما باید بگم که اول از همه پیام های زیبایی که واسه ایرج میفرستادین رو خوندیم و اینطور که مشخصه ایرج رو همه دوست داریم

اما این که میاید در تیم لیدری شمال شرق دخالت میکنیم یکم برام عجیبه😂

مثل این ک بگیم چرا هومن پست نمیذاره و فلانی پست میذاره پس هومن دیگه هیچکارس و اون شخص همه کاره ساید اس ای😆

لامصب این تحلیلایی که میارین واسه خود لقمان هم قفله.شما از کجا به این نتیجه های پوچ رسیدین خدا داند.

از قدیم گفتن کم بخور همیشه بخور

دوستان اس ای نمیخواین بیاین از پلن موفقتون ( خنده حضار) تعریف کنید و شات اتک هارو بذارید؟

یه ملت منتظرن که بخندن ها.

هیچوقت در کار خیر و شادی تاخیر نیندازید( پیامبر اکرم (ص) )

خب تا الان ۲تا از اکانت های جاسوسی اس ای رونمایی شده

پس به قول بچه ها ( کوچیکا) ۲تا داریم دوسش داریم منتظر سومیشیم😂

بله از اتاق فرمان اشاره میکنن ما خیلی ضرر کردیم سر این پلن 😔☹️

خب از همینجا عذر میخواین که پای کوبان پریدیم وسط حرفاتون

پ.ن: ظاهرا بعضیا از شدت فشار پلن موفق،به مغزشون فشار وارد شده و توی فروم فحاشی میکنن.هومن عزیز به من ربطی نداره ها ولی بهتره کنترل کنی

پ.ن: ممد توهمی یدونه ای😂❤️ خودت میدونی چرا

پ.ن: ممد ونگس زودتر برس به این صفحه که قراره خیلی اتفاقای جدید ببینی

تا پلن موفق بعدی شما

بدرود

• نکشیمون بچه ناکازاکی
    میشه بگید با کدوم ده دفاع کردید؟ هرچی میگردم پیداشون نمیکنم

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان

بعد از مدتها خماری گفتم یه سری به فروم بزنم و تقریباً اکثر مباحث غیر خاله زنکی را مطالعه کردم و امیدوارم اوقات خوشی را بتونیم در کنار هم بسازیم.

سلام

چرا پس ویرایش کردی عزیز دلم؟

هم شما میدونی و هم من و خیلیای دیگه که اگر وجود پیرمرد تراوین در ش.ش نباشه همه این پست و مقامها دو قرون هم ارزش ندارند. پس به احترام اون بزرگوار کلاه از سر بردارید که گویا این سرور قراره مدل جدیدی ازش ببینیم.

در خصوص فروم هم تا اینجایی که من مطالعه کردم جز یکی دو صفحه آخر واسه الباقی وقت تلف کردی چون هنوز بازیکن فرق نفوذی و جاسوس را نمیدونه و ادعا و اصرار داره بگه من نفوذی بودم شاید لازم باشه بفرستندش کلاس ادبیات و فرهنگ پارسی تا به معانی و مفهوم لغات دقت نظر بیشتری پیدا کنند.

حالا که بازرس شدی ناقلا فقط اکانتها را می گردی یا ملت را هم تفتیش می کنی؟;)

اجازه هست ما بیاییم جاسوسی؟ 8)

نمیدونستم جدیداً زدی تو خط رشته عمران و جاده ای شدی;)

قبل از هر چیز به طرفین این درگیری تبریک میگم و امیدوارم مثل لینکهای خوشگل خفتی که برو بچ ج.غ گذاشتند اگر اتفاقاتی میوفته برای ناظرای بیرون بازی هم نمایشگر لحظه لحظه های اون جدال و رقابت باشیم.

بگذریم خودت که میدونی قشنگی پست به گذاشتن عکس و تحلیل هست ولی گفتن چندتا همر دادیم چندتا گرفتیم بدون بوم بوم ازت بعید بود. عکس بذار حال کنیم البته با اجازه مهاجم که کلی زحمت کشیده و اون همر را ساخته. :)

دست کم یه عکس از تاپ 10 بذار ;(

سلام

...

شما واندر زدی گرفتی دمت گرم ایا میتونی نگهش داری ؟؟؟ایا فکر نکردید شاید اس ای خودش تمایل به زدن واندر نداشت با این که دور واندر ده زده بودو پر کرده بود؟؟

منم کلاسیک بازم شاید سن تراوینیم بیشتر نباشه کمتر از شما نیست! تجربه همچین پلنی رو هم داشتم و بلدم چطور از این پلن شما برای ساید اس ای استفاده کنم

فعلا شما فکر کن اون واندر رو گرفتید

ما هم میگیم گرفتید

کسری جان با شناختی که ازت داشتم بعید بود این شکلی صحبت کنید چرا که خودت میدونی «وای به خونی که ازش یک شب بگذره» حالا دیگه بحث واندر و به قول یکی از عزیزان ناموس ساید <X هر چقدر زمان بدید بعد باید اشغال دونی تحویل بگیرید. دور از ذهن هست اگر تصور کنید بازیکنان با تجربه تیم ش.ش انتظار دارند تا آخر سرور اون واندر را دستشون بگیرند پس قاعدتاً به گونه ای رفتار خواهند کرد که بیشترین خسارت به ج.ش وارد بشه.

از فیلم سرور قبل چه خبر؟ :love:

پ.ن : خبر دار شدم میثم مرغ آتش کرونا گرفته لذا از همه عزیزان میخوام واسش دعا کنند و ضمناً آقا یوسف درگذشت پدر گرانقدرتون را از صمیم قلب تسلیت میگم و آرزوی علو درجات را برایشان از خداوند متعال مسألت می نمایم.

شاد و پیروز باشید

NAF