نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• این سرو

میخوام میخ اخر رو بکوبم به تابوت یک نوب دست 5(ببخشید قبلا گفتم چهار حرفمو پس میگیرم)

اقا فرهاد ما توی پیام خصوصی بعد پستهای اینجا باهم صحبت کردیم ایا توهینی به شما کردم؟

ایا ادعای اضافی کردم؟

ایا از حرفهای من بوی خود برتربینی و هر نوع بی ادبی حس کردید؟

اقای میلاد لطف کن در مورد فیکهای من در پلن اخر ان ای این توضیحی که الان خدمتتون عرض میکنم رو تو پلن قبل بدید

جز دو فیک تک موج گه طبق پلن گفته شد با یک دقیقه اختلاف زده بشه برای گمراه کردن حریف

ایا یک موج خارج از زمان لند پلن ارسال شده بود؟

لطفا اگر امکانش بود براتون تعداد فیکهارو هم بفرمایید

در حالی که به گفته خود مملی یکی از سخت ترین فیک لیستها برای اکانت من بود

تمام این حرفها نه برای خوب نشون دادن خودم بلکه برای این گفته شد که اگر خواهان سرورهای بهتر برای تراوین ایران هستیم اولین کار بیرون انداختن یک مشت کاسه لیس مانند محمد اردک که همیشه خودشون رو میچسبونن به تیم برنده سرور و اگر هم ورق برگرده با وقاحت هر گونه دروغی رو میگن هست این جماعت و پر کننده های ایشون افت تراوین ایران هستن.

جوجه هایی که تازه به دوران رسیدن برن از پویان سوال کنن ایا واندرزن اکانت بنده به واندر ایشون تو سرور یک خورد یا خیر.

برن از فریار بپرسن ایا وقتی همر من به واندر ایشون خورد تو سرور هشت با هم تو استخر بودیم یا نه

اقای اردک شما مضحک ترین و نوب ترین و به جرات جزو خنگترین پلیرهای تراوین ایران و حزب باد ترینشون هستید

لطفا تجربیات پاچه خواریتون رو ببرید تو دات کام فقط به اسم ایران نرو که ابروی ایران رو نبری به نظرم برو بچسب به روسها چون زاغ هستن و بهت میان

خخخخخ

لطفا گردگیری کامپیوتر بزرگترهات هم انجام بده نوب دسته 5

مرسی که هستی تا بخندیم

• سلام

همیشه تو تراوین حرف حق زدم و سعی کردم پشت حق وایسم

که همین اخلاقم این سرور باعث شد با خیلیا که حتی نون و نمک همدیگه رو خورده بودیم بحثم بشه ولی اینجا و تو این لحظه حرفایی ک زده میشه حق خوریه در حق متای ان ای و اس‌دبل

و باید بگم حیف که هیچ وقت یاد نگرفتم تو فروم عکس اپلود کنم از مازیار‌میخوام که اینکار رو بکنه

ب واسطه اینکه من لیدر ان ای بودم تو گروه ها و کانال های زیادی حضور داشتم که بعد از مشکلاتی که پیش اومد من از چنتاشون یادم رفت لفت بدم

یک کانالی داشتیم که لینکا رو میزاشتیم

همین ۲ روز پیش بود فکر کنم که مملی اونجا خواست که همه واندر اس ای رو بزارن تو لیست مسیر تجارت

خیلی سادست اگه از این باگ با خبر بود دیوانه نبود که بیاد دنبال منبع باشه

حتی یادمه من ۲ بار مسیر های واندر اس ای رو خاموش کردم یک بار سر بحثی ک بین ناصر و مجید درست شد ناصر خاموش کرد و یک بار هم بعد از مشکلات اخیر

که مدارکش هست که در هر دوباری ک خاموش کردم واندر کلی لاست خورد و حتی دفعه اخری که جنگ اموز گرفتیم ناصر میخواست خاموش کنه چون تاجراش رو میخواست ولی مجید و جعفر نمیزاشتن چون میترسیدن تعادلش بهم بخوره( تازه تنظیم شده بود همه چیز)

و اینکه خود من و فقط اکانت نپی روز ۳ میل منبع ب واندر میداد بدون شک اگر میدونستم یدونه گندمم حروم اون مفت خورا نمیکردم چه برسه به روزی ۳ میل 😂😂

پس دوستان و عزیزان دنبال بهونه های شیک تر باشید لطفا

و من رو بعنوان یک بی طرف قبول کنین

مازیار جان لطفا اخرین اسکیرین پست مملی تو کانال رو اینجا بزار که پشت بندش من رو هم از کانال کیک کرد شاید این اقایون باور کنن😂😂

• سلام عزیز دلم

تا اونجایی که من یادم میاد من شمال غرب بمب اتم خورده رو تحویل گرفتم به گفته دوستان جنوب شرق و شمال شرق شدیم ژاپن سرور پست هاش هم موجوده !

شما که کلا تا 1 ماه بعد از کتیبه ها نپ داشتین از جنوب شرق چی کار کردید ما آمارمون با اون همه حدف شده بود 16 تا همر واندر زن و رمر و 12میل دف موقع حذف کلا روی هر دور اتک جنوب شرق 3 میل دف ثابت بهتون میدادیم 2 میل شناور بعد با لینک سبز میخوردید !!!!

1-تا اونجایی که میدونم لیدر پیشوا پرهام انجل هست دیگه برو پیداش کن بپرس من اون سرور اصلا بودم یا نه !

2- سرور نرمال از شمال شرق سرور رفتم بله درسته رفتم شمال غرب بله درسته سلایق بازیمون با سلایق لیدرهای شمال شرق یکی نبود حذف کردیم رفتیم ! شما چیکار کردید لیدرهای اون زمان شمال شرق هم هستن مازیار هست وگنس هست ایرج هست هرکدوم جوک های شما رو تایید کردند من کل پست شما رو تایید میکنم شما که پلیر خودی زدید همر ملت رو کردید تو درودیوار نصف ملت رو هم کردید اسمتون هم شده خادم و ....

3- عزیزم من تنها سروری که ساید عوض کردم سرور پیش بوده ! ایرادی هم نداره نمیشناسی اگه میشناختی جنوب غرب سرور بعدی رجیستر نمیکردی همین ناشناخته ها ست که انگیزه بازی به من میده گلم

4- به زبان شیرین فارسی دارم صحبت میکنم این تیم خادمی ببخشید لیدری الان کارنامه اش چی بوده بهتون برمیخوره کل سرور یه اتک روتون نیومده شانس بردتون چقدره ! من و علی فلوید تو شمال غربی که اکانتهای هجومی و اون همه پلیر رو از دست داده بود شانس اینو برای خودمون پیدا کردیم که برنده سرور باشیم یا یه وزنه قابل اعتنا باشیم الان که جنوب شرق حدف کنه بطور مثال وجودش رو دارید برای جذابیت بازی واندر به واندر بازی کنید یا از ترس کلین شدن واندر کلا واندر شمال شرق میره بالا؟؟؟ این آخریو جواب بده کل ملت بفهمن دارید خدمت میکنید به جنوب غرب یا باقالی کاشتید دو سرور تو این ساید

• ببین محمد جان عزیز دلم

تا اونجای داستان شما رسیدیم که کلا میگفتی تو سرور نیستم بعد اعلام کردی من رو اکانتی که زیر 18 ساعت لوگین نباشم میگم نیستم تو سرور !!

یکی از دلایل ضعف های جنوب شرق قطعا شخص شما بود که یه پای دلت پیش دوست جونت نفت جون بود تو شمال شرق یه پات تو جنوب شرق دو خط هم تایپ میکردی تو گروه سه خط تایپ میکردی به کسی نگید تو سرورم !! تو اول وجود داشته باش ! وقتی هستی بگو هستم اصطلاحا باش لات کوچه خلوت باش

مازیار که اسطوره بازی و لیدر اخلاق و خردمند با تجربه سرور نرمال بود با امرداد متا بود ! نقش افتاپ پرست چادر به سر و داری ایفا میکنی الان شده لات کوچه خلوت بعد خودت رو داری میچسبونی به امرداد !

ما به اینا میگیم حزب باد

خخخخ کی گفته بگید من نیستم خخخخ

ببین در این که ناصر و سهیل و جعفر و مهدی عشقی و ....... مشناسم شکی نیست ولی تا الان هیچ لاگینی نداشتم مثل مرد اومدم گفتم چون اونور لاگین داشتم درست نیست اینور لاگین کنم اما برسیم به شاه جناب شاه وقتی خبر میبردی میرسوندیربه مازیار جونت مکه من حرفی زدم وقتی داستان های توی چت روم رو میبردی اون طرف و قتیرهمه اکانت ها چراغشون آف بود و فقط شما توی تایم جاسوسی های ان ای آبی بودی ..... بگذریم یک بند خدایی از تری دات فیک واسم داستان جالب گفته اگر خیلی دوست داری تا داستانش رو بگم همینطور از فروش کتیبه اون اسطورت رو هم بگو حالا حالاها باید بدو تا برسه بگو فعلا تمرین همر سازی کن بتونی رکورد 40کی تو ارتقا بدی تا بعد بریم سراغ آموزش های پایه بعد تازه مونده تا لیدری. تو هم قول بده شاگرده خوبی باشی نری سر خود اتحاد بزنی اسمشو بذاری تری دات مه بزرگاش بیان بهش لقب تری دات فیک بدن بعد هم با ذلت ببازی و حذف کنی

پسری خوب و وفادار باش شاید یک روزی تو رو هم به عنوان خادم قبولت کنه شاه بودن پشکشت :D

اون اسطوره ای که واسه شما شده اسطوره واسه ما یک پلیر ساده با باخت های پی در پی هست اینجاست که کف خاطرات ما میشه سقف آرزوهات;)

شنیدم یزد سوغات خوبی داره حتما یدونه بگیر

محمد owldark:thumbup:

• سلام بر رفقا و رقبای چهار ساید

من شخصا روی واندر لاگین دارم و در حد توانم به دوستان کمک می کنم و باگ های رخ داده رو هم قبول دارم ولی شما هم بپذیرید که این باگ برای تمام واندرها یکسان بوده

باگ گندوم خور نصف رو به صورت ضربتی و بدون هیچ گونه اطلاعی فیکس کردن و چالش برانگیز شد ولی توانمون در این حد بود که مدیریتش کنیم :دی

کجا با این عجله! بودین حالا !!!

شخصا اگر میدونستم که در این حدین خیلی شل تر بازی می کردم!

در کل از نظر من راحت ترین راه برای شکست نخوردن شروع نکردن و نپذیرفتن چالشه! این که چالش رو بپذیری و برای پیروزیت بجنگی ارزشمنده حتی اگر نتیجه مطلوبت رو نگیری!!!

بین بچه های اکانت خودمون صحبتی شد مبنی بر چالش رو بازی کردن! :دی حالا این چالشه از این قراره که هر اکانتی با گذاشتن عکس آمار تروپ روز خودش میتونه اکانت دیگری رو به این چالش دعوت کنه و عکس روز آمار تروپش رو بخواد

کاوه جان و مهندس بابک عزیز من شما رو به این چالش دعوت می کنم، باشد که رستگار شوید

همر رنک 1 و 3 و 5 سرور و کوبیدم به عشقتون و چالش و دادم اساتید بیان دفسازی یادتون بدن8)

پ. ن 1 : دوستانی که فکر می کنند ما لاست ندادیم آنویلا رو نگاه کنند لاستی که از سرشون خورده معلومه

پ. ن 2 : بچه هایی هم که نگران گندوم خور اکانت ما هستن یه نگاه به مرتاض کوچیک و تاپ رید بندازن می فهمن که مشکلی نیست

• بازم دروغ مثل بنز متاسفم برات وقتی رییست اون باشه مریوس تو میشی

هر مدرکی داری بذار اگه نداری برو کامپیوتر بزرگتو گردگیری کن

مانی به ما گزارش میداد؟

کافر همه را به کیش خود پندارد

اردک رو با تیر نزنید گناه داره با تور بگیرید لطفا

خخخخ

• آب خنک

بعد آرام آرم باش

حرص نخور تو این سن واست خوب نیست سکته میکنید

آفرین که فیک دادی واقعا با این استدلالت من دیگه هیچ حرفی ندارم شما یک آدم حرفه هستی البته در از کوره در رفتن ادعای فرومت میشه اما با پست بالا دیگه ادعای فروم و پوکوندن در فروم رو هم نکن

من برم از پویان بپرسم :Sمن خودم بودم حی و حاضر 8o شما به قول خودت اصلا بازی نکردی به حز در سرورهای که باختی :D بازنده بازنده هست این بد نیست اما وقتی آدم چندین سرور رو پشت سر هم میبازه حتما یک جای کار میلنگه این تا اینجا

اما وقتی یک نفر همیشه تو تین برنده بوده حتما دلیلی داره مگه برنده از اول میدونسته که برنده میشه :/ آره پیر مرد فرق من با تو همینه :love:من جای تو بودم میرفتم مشکل کار رو پیدا میکردم ببینم چرا همش میبازم

شما فقط زیر بیلیت (کاسه لیسی به گفته خودت) رور اکانت های ممد موکسی و حالا هم چسبوندن خودت به بچه های ان ای قدیم تونستی همین یک ذره اعتبارت (متا وینری ) کسب کنی اونم تو سایدی که هیچ وقت بهش تعلق نداشتی با این وجود واقعا روی سنگ پای قزوین رو هم سفید کردی

اون موقع که من کام بودم شما هنوز داشتی فروم میپکوندی

پ.ن :

اکانت gambitسرور s5.com راند یک

اکانت return of kings سرورs1.comراند ۱

این رو واست گذاشتم تا اگر روزی خواستی کلاس بذاری بکی فلانی که من باهش کل مل میکردم کی بود تا واست رزومه بشه

محمدowldark:thumbup:

• راستی

یک چیزی رو یادم رفت بگم‌ اضافه کنم

پلن چیف واندر اس ای کار من و مجید بود

و به محض چیف کردنش هم من رو واندر لوگین کردم

و دقیقا یادمه ک ناصر نف از من پرسید واندر نصف میخوره یا نه و من گفتم که نه گفت تا چند ساعت دیگه نصف میشه خودش ک حتی اینو ب کاوه گفتم اون گفت امکان نداره( ناصر سرور قبل رو واندر اس ای لوگین داشت و با تجربه ای ک از اون واندر داشت حرف میزد) ولی ناصر رو حرفش موند که تو این سرور و این ورژن اینجوریه و دقیقا حرف ناصر درست از اب در اومد و بعد از تقریبا ۴ ساعت گندمش نصف شد و تا زمانی ک من بودم هم همچنان نصف میخورد

من نمیدونم چند نفر از تیم اس ای از سرور قبل اینجا هستن

سوالی ک برام مطرحه اینه که این باگ اون زمان درست بود الان غلطه

و اینکه با هر ماشین حسابی ک محاسبه کنین پوش واندر اس ای خیلی سخت تر از واندریه ک شما دارید

و اینکه واندرتون دست شمال شرقه از بازیه خوب ما و ناشی گریه خودتونه پس این حرفا رو بریزید دور

تازه یک چیز خنده دار تر

مگه نمیگید پوش واندرتون سخته؟ خب وقتی لاست نمیخورده ک به نفع شما ها بوده الان مشکلتون دقیقا کجاشه ک من نمیفهمم؟؟؟؟!!!!!!!😂😂

• وای پکیدم اقایونی که ایشون کامپیوترتونو گردگیری میکنن نمیخواید جمش کنید انقدر نخندیم بهش

خخخخخخ

شدی فارم درجه 7

من رو اکانت محمد موکسی؟

خواب دیدی؟

پاشو اردک غاز نشی مارو بخوری

بابا یکی اینو جمع کنه از فروم دیگه از خنده گذشته باعث ابروریزی که این بابا تو تیمتون بوده

:D:D:D:D:D

اردک جان من نه این سرور کاره ای هستم نه برد و باختش به من ربط داره اما حال میکنم کاری کنم سوتی بدی بخندم ببینم کی متوجه میشی ایستگاه شدی و اطلاعات غلط بهت میدن

مواظب باش اونوریا که کاراشونو میکنی ایستگاهت نکرده باشن بعد بندازنت دور.

من رو اکانت موکسی دمت گرم شبمونو ساختی

اردک خودتو لایک نکن زشته

خخخخخ

خخخخخ

• میدونی حالبی داستان چیه ؟ فشاری که داری تحمل میکنی واقعا جالبه از گفتارت از پست های بی محتوا و تخرب شخصیت خودت واقعا واسه کسی که ادعای لیدریشو تریلی نمیکشه جالبه ببین یکی از دلایل بازنده بودنت توی همه سرور ها و همینطور دویل شدنت اونجا و همینطور پست بهت ندادن توی الیدرز همین بود شما در حد لیدری ساید های بزرگ نبودی و نخواهی بود چون وینر بودن به عنوان لیدر شخصیت و جنبه خیلی زیادی میخواد که متاسفانه شما نداشتی و نخواهی داشت :S

شما اگر ادعای در بازی داری باید میرفتی سایدی که ادعای اعتبار اونجا رو داشتی و تفکری اگر داستی پیاده میکردی نه اینکه اینجا با بلیط یکی دیگه بیای ادعا کنی ببین من به جرعت میگم هیچ تیمی در هیچ سایدی به لیدری مسقیم نه دکوری در هیچ سرور وینر نخواهد بود :D

• میدونی حالبی داستان چیه ؟ فشاری که داری تحمل میکنی واقعا جالبه از گفتارت از پست های بی محتوا و تخرب شخصیت خودت واقعا واسه کسی که ادعای لیدریشو تریلی نمیکشه جالبه ببین یکی از دلایل بازنده بودنت توی همه سرور ها و همینطور دویل شدنت اونجا و همینطور پست بهت ندادن توی الیدرز همین بود شما در حد لیدری ساید های بزرگ نبودی و نخواهی بود چون وینر بودن به عنوان لیدر شخصیت و جنبه خیلی زیادی میخواد که متاسفانه شما نداشتی و نخواهی داشت :S

شما اگر ادعای در بازی داری باید میرفتی سایدی که ادعای اعتبار اونجا رو داشتی و تفکری اگر داستی پیاده میکردی نه اینکه اینجا با بلیط یکی دیگه بیای ادعا کنی ببین من به جرعت میگم هیچ تیمی در هیچ سایدی به لیدری مسقیم نه دکوری در هیچ سرور وینر نخواهد بود :D

داداچ من این سرور نه لیدرم نه ادعا دارم گزافه نگو من رو اکانت موکسی بودم؟

اخه جوجه من اصلا تو الدرز نبودم زمان الدرز من سکته کرده بودم رو تخت بیمارستان بودم اونم برای دومین بار چرا خودتو مضحکه خاص و عام میکنی اردک

چرا نمیری از بابا بزرگت بپرسی اینارو شاید اسکولت کرده

خخخخخ

• اقای اردک و امثال اردک شما خیلی مدعی هستید اما بدون دو زار اطلاعات فقط خودتونو میچسبونید به کسانی که شاید بزرگ بشید حالا یا له یا علیهشون یا یکسری بهتون مزد میدن جاشون حرف یزنید که قطعا دارن بهتون میخندن.

شاید این صحبتهای اخیر من اسپم به نظر بیاد اما منظورم نتیجه گیری هست که الان میخوام بکنم

برعکس گفته های اقایون اتفاقا یکسری ادم عقده ای خود بزرگ بین مثل ایشون با یکسری دروغ تو ربعهای اسپیدترا نفوذ میکنن و در موقع مقتضی ضربه خودشون رو هم به این سرور و مدیرانش وهمه به اعضا میزنن به چند دلیل

اولا کسانی که تو تراوین ای ار با پنل و حذف اکانتهایی که همرشون رو واندر بوده و....چون این سرورها نمیتونن امکانات داشته باشن این سرورهارو تخریب کنن و بگن ما شاخ بودیم و اینجا نمیاییم

دوما کسانی مثل ایشون که قبل اسپیدترا و حقوق بگیریشون جز چند نفر کسی نمیشناختتشون مطرح میشن و این عقده باعث بازیچه شدنشون میشه

دو گروه بالا با اتحادشون اتحادی ناشگون برای تراوین ایران ایجاد میکنه

درنهایت تا این افراد تو اسپیدترا هستن تمام سعی خودشون رو میکنن تا این سرور رو خراب کنن یک مشت موریانه که فقط به فکر اسم در کردن هستن با کسب دستور از بزرگانشون

متاسفم که چنین افرادی هم وطن من هستن شاید هم ریشه یابی بشه نباشن البته.

من گفتنیهارو گفتم امیدوارم مدیریت سرور حواسش به این بادمجون دور قاب چینها باشه

بدرود اردک

• با سلام

من هم به نوبه خودم اومدم از همه عزیزانی که توی فروم بودن و توی سرور بودن تشکر کنم این مدت کل کل ها شوخی ها و پلن ها و ...فقط توی بازی بود و یاد بگیریم به هم احترام بزاریم

ولی خوب قبل حرف هام چند تا ریپلی دارم

اول دوست عزیزم بیا کلا خودتو معرفی کن تا اینجای کار خودت شخص گمنامی برای من!!!!نه بازیت چنگی به دل میزنه نه تحلیلات و نه ...

مانی عزیز رو من از سرور هفت ای ار میشناسم فکر کنم سال 87یا86.

پلیر خیلی عالی بود.یکی از کسانی بود که جنوب شرق رو تونست جمع کنه!و بعد چند سرور یکی از کسانی بود که درتشکیل اتحادهای والس تلاش زیادی کرد.

مازیار ترقه هات تموم شد بگو برات از بازار بخرم دادا.

زیادی داری جو میدی حالا خوبه بچه ها زدن روی حذف اگه میزدیشون چیکار میکردی!!!؟؟؟

با سلام خدمت عزیزای دلم

الان که برای متای NW و SE مثل روز روشن شده که توان زدن متای قدرتمند NE و SW رو ندارن و هیچ شانسی برای برد ندارن و از الان باخت رو گردن گرفتن به ادمین محترم سرور پیشنهاد میکنم سرعت سرور رو به 10 ایکس افزایش بدن

لابد دیدیم شما توی بازی هستی فرار کردیم!!!!

من که کل دهکده هاتو اسکات زدم امار کامل اکانتت رو دارم باید همون روز اول فرار میکردم!!!:D:D:D:D:D

ناقلا یکم بازی یاد بگیر حرف بزن

توکه منو کشتی بلا!!!!

خوب باقی صحبت ها نه ارزش خوندن داشت نه ارزش ریپلی

من دیشب توی جلسه چند نقطه به تیم اس ای گفتم ولی خوب تصمیم عوض نشد و بخاطر مشکلات به وجود اومده حذف اکانت تصویب شد تا خواب زده ها بیان و اینجا های و هوی کننددرصورتی که اگه پلن من اجرا میشد و همه پلن من رو کاملا قبول داشتند که پلنی بود که برنامه سرور رو عوض میکرد ولی خوب تصمیم عوض نشد!!!

این چند هفته که اعلام کردم وقتم ازاد هست و میتونم توی پلن ها باشم خفت های شبانه به شکل وحشیانه شروع شد

من از کسی توی اس ای گله ای ندارم جز خودم که چرا به سایدم دیر کمک کردم و تمام تمرکزم توی دفاع سازی و پاپ بود

هم سایدی های عزیز عذر من رو بپزیرید.

اکانت من نیز روی حذف رفت تا برای اولین بار اکانت من توسط خودم حذف شود.

اول از بچه های ان ای تشکر میکنم بابت همه زحمت های که کشیدن

از سهیل و ناصر عزیز که با این که بلیط گرفته بود و هی میرفت و می اومد من همیشه پشتش بودم توی فروم

از دوست خوبم مازیار و رضا اشکبوس عزیز

از رضا گارد که همیشه اینجا حرف هاش بی منطق بود ولی خوب میگفتیم رضا هست دیگه

از مجید پرشیا عزیز که سرور قبل بعد مدت ها دیدمش و اینجا هم باهاش دوباره رو در رو شدم

و ...

داداش اون در رو ببند اینا سردشون میشه

😅😅😅😅😅

نچاییی!!!!

از بچه های ان دبل تشکر میکنم

از سید عزیز

از محمد عزیز و همه عزیزان که بودن و تلاش کردن

از جنوب غرب هم تشکر میکنم

بابت خفت های کودکانه!!!

که کل سایدشون رو شخصا روشن کردم توی یک هفته و فقط دو یا سه اکانتشون خوب بودو چیزی برای گفتن نداشتن

و اینجا حرف مفت همش میزدند

البته بهترین اکانت اس دبل اکانت لرد بود

تبریک میگم محمود جان کارت عالی بود

راستی معنی foxمیشه روباه گلم که لقب من بود و هست لول

از بچه های گل اس ای تشکر ویژه دارم

در حین حال که برنده میتونستیم باشیم تصمیم به حذف گرفتیم و در اوج حذف کردیم اون هم با اون همه حجم دفاع و همر!!!!

هومن و فرهاد عزیز،رضا و سجاد و ارش عزیز،اشکان سرلشکر،سعید گل،هومن عزیز،مرتضی داداش خودم،فرامرز دوست داشتنی،مهدی با مرام،مانی عزیز،محمد سپاهی گل،افشین و میلاد عزیز،حسین عزیز،مهرشاد گل،کسری و مهربان عزیز،حمزه و امیر کیلر و ...

تیم خودم محمد جواد گل ،صالح عزیز و کسری کینگ

دوستان ان ای و اس دبل میتونند خاله بازی کنند چون تیم های اس ای و لن دبلیو که توی سرور هستند تمایلی به سرعت ده ایکس شدن سرور ندارند

شب همگی خوش

موفق و موید باشید

سرور خوبی داشته باشید

• ببین محمد جان عزیز دلم

تا اونجای داستان شما رسیدیم که کلا میگفتی تو سرور نیستم بعد اعلام کردی من رو اکانتی که زیر 18 ساعت لوگین نباشم میگم نیستم تو سرور !!

یکی از دلایل ضعف های جنوب شرق قطعا شخص شما بود که یه پای دلت پیش دوست جونت نفت جون بود تو شمال شرق یه پات تو جنوب شرق دو خط هم تایپ میکردی تو گروه سه خط تایپ میکردی به کسی نگید تو سرورم !! تو اول وجود داشته باش ! وقتی هستی بگو هستم اصطلاحا باش لات کوچه خلوت باش

مازیار که اسطوره بازی و لیدر اخلاق و خردمند با تجربه سرور نرمال بود با امرداد متا بود ! نقش افتاپ پرست چادر به سر و داری ایفا میکنی الان شده لات کوچه خلوت بعد خودت رو داری میچسبونی به امرداد !

ما به اینا میگیم حزب باد

مانی جان محمد عزیز از افراد و ارکان اصلی تیم امرداد هست

سرور قبل هم اکانت ریکی مال محمد عزیز بودو روی واندر هم حضور داشت

من امردادی نیستم ولی بعد از مدت ها که برگشتم و از تیم امرداد سر در اوردم و به این تیم افتخار میکنم

البته اگه منو از اعضای خودش بدونه

• ببین عزیز دلم یه دونه رفیقت ناصر نف هست دیگه !

میگن مادر رو ببین دختر رو بگیر ! مرد رو هم از رو رفیقش بشناس

گلم اکانت من که آمارش مشخصه پلنش هم مشخصه لیدرهای ساید جنوب شرق هم مشخصن ! امید هست آرش گادفادر هست میلاد دویست تی هم هست بیان اراجیف شما رو تایید کنند من قبول میکنم !

شما مگه نمیگفتی تو سرور نیستم بیجا کردی اکانت زدی تو جنوب شرق روی اکانتت هم بودی وجود نداری بگی هستم چادر سرته دیگه سرور پیش آویزون امرداد بودی این سرور چادر به سر

ما آخر نفهمیدیم طبق پست علی زد کینگ که شما لایکش کردید ما رو از شمال شرق انداختن بیرون !! الان شما میگی جاسوس شمال شرق بودم !

تا زمانی که اون دهنت رو باز نکرده بودی چرندیات راجع به تری دات نگفته بودی نگفتم چادر رو سرته ! این داره فشار میاره بهت

ناصر نف که نوشت چادر به سر بوده تو هم دومیش

بوس بای بای

• با سلام

کسری جان سلام

عذر میخوام باعث شدم بد برداشت بشه اما مطمعن باشید منظورمن اصلا دوستان این سرور یا سرور قبل نیستن

باز هم اگر بد برداشت شد عذر تقصیر منو قبول کنید

اما انتظار داشتم شما هم وقتی از اصل موضوع اطلاع ندارید شروع به طعنه زدن نکنید که ظاهرا انتظار بیجایی بوده

ضمنا مطمعن باش حذف یا بودن شما هیچ فرقی برای من به عنوان یک پلیر نمیکنه

• تصمیم به حذف گرفتیم و در اوج حذف کردیم اون هم با اون همه حجم دفاع و همر!!!!

سلام

تصمیم شما قابل احترام هست امیدوارم که باز پشیمون بشید و به سرور برگردید و مارو از خاله بازی خارج کنید....

فقط یه مطلب حالا که دارید تشریف میبرید ممنون میشم یه شات از اون همه دف اکانتت بگزاری ممنون میشم.

دوستانی که رو حدف هستن انشالله منصرف بشن و سرور رو بعد سه ماه با یه مشت حرف ترک نکنن این رو از ته قلب میگم و هنوز به برگشتتون امیدوارم.

منتظر شاتت هستن اهالی فروم کسری جان ایشالله همیشه در اوج باشید.

من که کل دهکده هاتو اسکات زدم امار کامل اکانتت رو دارم باید همون روز اول فرار میکردم!!! :D :D :D :D :D

ناقلا یکم بازی یاد بگیر حرف بزن

پ ن :فتوشاپم قبوله ازت چون فک نمیکنم تروپت از تعداد اسکاتای اکانت اسکات امیرحسین تریدر بیشتر باشه...ما رو از گمراهی درار فدات شم.

• با سلام خدمت شما دوست عزیز خدمتتون عارضم که واندر شمال غرب اولین واندری بود که چیف شد و از روز اول بصورت نرمال کار کرد

یعنی نه گندم خور نصف کرد نه تلفاتش اف بود یه سری صفر شد ۲۰ ک دیده بان تلف شد و هیچوقتم نصف حساب نکرد واسه ما

عزیز ما 3 تا واندر دستمونه از بچه های متا هم خبر دارییم که بیشترم میشه تعداد واندرا ...

کلا لاست نخوردن چند ساعت بیشتر نبوده اونم اینجوری نبوده که کلا نخوره جای هر ثانیه داشت هر 30 ثانیه میخورد
    خب که خیلی کمه
    باگ نصف کردن گندم خور هم بود که یهو ضربتی بدون هیچ اطلاعی درست شد .... قطعا تمام واندر ها یه جوره عزیز
    این خیلی مسخرس که بگی واندر ها با هم فرق داشته باشن
    ما هم خیلی لاست دادیم ولی جنبشو داشتیم :دی
    الان که این سرور واقعا باگ کمه، خیلی خوب شده اسکیریپت تراوینشون

تو این اسپید ترا چه چیزاکه ندیدیم :دی چه سرورهایی که ریست شد و بعضا هم برگشت به چند هفته قبل
    اوایل که خیلی اسلات های ساختمون باگ داشت تایم ساختا.... بخوام دونه دونه بگم که کتاب باید بنویسم

ولی اینا بهونس عزیز، کسی که میخواد بره بهونشو پیدا میکنه ...
    لازم به گفتن دلیل رفتن هم نیست ، دلیلش پیداس ...

• نکشیمون افسانه جون 😂

یواشتر پیاده شو باهم بریم

چقد خوبه که اینقد این پستا سوزونده میبینیم از در و دیوار و غار نشینان چند ماهه هم صدا در میاد

بسوزید که عجیب لذت بخشه

راستی افسانه جان

به رفقات بگو لااقل قبل در رفتن دردونه تونو (ببخشید به رسم بازی جوانمردانه نمیشد اسم واقعیشو بگم) پس بگیرن

یوقت زشت نباشه تو خاک خودتون واندر 100 کنیم 😂😂😂

• من هیچ وقت شات یادعکس نمیزارم دوستانی که روی اکانت من بودن میدونم دفاع من در چه حدی بود!حدود ده یا پانوزده روز کتیبه جنگ روی اکانت من بود

اگه روزی فقط از پنجاه دهکده من یک کا پیاده ساخته میشد!کافی بود!شات یا عکسی در کار نیست چون نمیخوام روی اکانت لاگین کنم.شما نمیتونی بفهمی چی میگم چون هنوز درکت از بازی درحد همون شات هست.اگه اسکات از اکانت من میکشیدید که صد در صد کشیدید دفاع من کلا پارک بود روی کتیبه ها روی واندر روی کپ اکثر بچه ها و موقعی که بک میخورد من نمیدونستم چیکار کنم!!!این که جاسوس ارزشمند شما توی روم بهتون خبر می اورد که اقا ایشون دفاع نداره و ... حرف مفت بود چون پلن ما همین بود که یه سری حرف ها زده بشه که رفیق ... شما اطلاعات بی اساس کسب کنه!که گاهی وقت ها از دهن یه سری از بچه ها حرف های در میرفت که نمیشد جمع کرد!ولی شما در نظر بگیر کلا خالی بود اکانت.هیچ تفاوتی برای من نداره!

مازیار جان خواهش میکنم عزیز

من که چیزی نگفتم من دیدم داری همه رو میترکونی گفتم یه شوخی بکنم،ما که سن تراوینیمون خیلی نزدیک به همه نباید از هم ناراحت بشیم داداش