نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• با سلام خدمت عزیزای دلم

الان که برای متای NW و SE مثل روز روشن شده که توان زدن متای قدرتمند NE و SW رو ندارن و هیچ شانسی برای برد ندارن و از الان باخت رو گردن گرفتن به ادمین محترم سرور پیشنهاد میکنم سرعت سرور رو به 10 ایکس افزایش بدن

• قصه ما هم به سر رسید

سلام عرض ادب خدمت دوستان

بعد تصمیم که گرفته شد از این سرور و کلا از تمام سرور اسپید ترا برای همیشه خداحافظی میکنم.

از اولین سرور اسپیدترا تا این سرور بودم بالا پایین شو هم دیدم پا پس نکشیدم ولی شرایط فرهاد جان کاملا توضیح داد هر دوستی فکر میکنه بهانه هست به وجدان خودشون رجوع کنن ( وجدان تنها محکمه ای هست که نیاز به قاضی نداره) حالا دوستان از کجا راجب باگ لاست گندم خبر دارن قضاوت با خودشون ...

سخت جدایی از شما دوستان که سالیان سال هست کنارتون هستم .

ممنونم از همه تون بچه های کاپیتان همتون

رضا UnKnOwN . سجاد Mr.Sajad دوستون دارم

فرهادعزیز. امام هومن . محمد قطری. امید. میلاد. فرامرز. محمد Owldark. سعید شادو رفیق گلم مسعود بست پلیر

و حسین کینگ عزیز دوست داشتنی محمد کینگ ( منحصر ) 😂😂

پویا عزیز ممنونم دعوتم پذیرفتی داداش جبران میکنم قول میدم

مهدی تراکس عزیزم خوب شهری

مهرشاد تک شاخ دوست داشتنی خوش قلب

مهدی کلت یعنی رکورد کرونا شکوندی

ارمان عزیزم مهربون دوست داشتنی

کسری گان هیرو عاشقتم داداش

اقا کسری بزرگ کیچیم قارداش

دکتر هانی عزیز

حمزه دوست رفیق خوبم

دکتر مهرداد جات تو قلب ماس

یاشار عزیز

امیر کیلر دوست داشتنی دوست دارم با معرفت

سجاد پسر خوش قلب همدانی علیرضا عزیز

و تیم خوب امرداد تک تک تون دوست دارم باور کنید از سعید بگیر تا اشکان محمد حمید رضا عرفان حامد سرکتیبه ها یادش بخیر مرتضی فربود آرمین عزیز شهریار

جنوب غرب علیرضا یویو پارسا تیم ریبلز

محمد کوماتسو استیکر شو ساختم خود خودش هست 🤣🤣🤣 محمد سیگار ایرج عزیز و اون رعد هاش یادش بخیر یوسف محمد توهمی امیر متین شاهین شیرکش عزیز

اشکان سرلشگر عزیز خیلی فاصله افتاد از زمان فیلترینگ تا اسپید ترا ولی بعد اینکه شروع به کردیم تا این سرور هیچ وقت جدا نبودیم کنار هم بودیم

هر سروی شروع کردم شمال شرق برام حکم رقیب داشته ولی قابل احترام

ان دبل زئوس آرش تن نیستش ولی پاتوقش قهوه خونه نزدیک چهاراه نظام اباد یه سره دوسیب البالو میزنه 😂

همتون دوست دارم اسمی از قلم افتادعذرخواهی میکنم سن رفته بالا😂😂

آرش افکت عزیز دوست داشتنی ازت عذرخواهی میکنم ولی میدونی قلبی میخوامت

خبر امد خبری در راه است 👌👌👌

رضا سورنا بد قول نیستم ولی انشالله 👇👇👇

به امید دیدار تابستان ۱۴۰۱

کوچیک شما

آرش: CapitaN

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• سلام به تمام عزیزان محترم

اهل فروم نیستم بیشتر تمرکزم رو بازیه ولی لازم شد بیام یقه بعضیا رو بگیرم

شاید خیلی ها نشناسن ابتدا معرفی میکنم کاوه هستم از اعضای اصلی لیدری تیم خوب فونیکس و پلیر اکانت babak (کوچیک همتون).

ابتدا خیلی بی مقدمه مخاطب قرار میدم دوستان خوب و بعضا برخی از رفقای قدیمی در ساید خوب اس ای

هر باگی در سرور بوده برای کل سرور بوده و هیچ سایدی مبرا نبوده از این قضیه و داستان ها، قصه نبافین کف فروم مظلوم نمایی نکنید و ترس خودتون رو پشت دلیل واهی پنهان نکنید و فرار رو به قرار ترجیح ندید که با این کارتون شک نکنید بیشتر عشق میکنیم و قول میدم بتون یادبودتون رو تو واندر خودتون 100 کنیم که هر جا

بازخواستین بیاین 40 روز کف خواب فروم انواع تهمت ها رو بزنید به تیم ما و ساید ان ای، شاتش رو بکوبم تو فرق سرتون، بر خلاف اخلاق حرفه ای و ادب و رفاقت یه باتوم کنم بکوبیم تو سرتون...

از اول سرور برخی هاتون به سخره میگرفتین حذفهای پلیرهای حاظر در ساید ان ای رو سرور قبل، فروم نویسی میکردید واس ما مسخرشون میکردید تو پروفایلاتون، میزدید میخواین بازی یادمون بدید، میزدید افتخار ماست بازی در کنار شما و از این جور داستانا غافل از این که جوجه رو آخر پاییز میشمارن(هر چند هنوز اخر پاییز نشده) اومدید کلی جاسوس بازی و زدن ده با اسمای دون شخصیت و حتی گرو کشی بابت ....چاله با لیدرهای ساید ان ای، و تفرقه افکنی تو ساید....

حالا که تو بازی عقب افتادین به خاطر، درایت لیدرهای ان ای صبر پلیرهای ان ای و تیم ورک عالی ان ای الفراررررررر!!!!!!

حالا چی شده یه باگ رو دستاویز فرارتون کردید برید به سلامت نمیخوردید به ما که اگه میدونستیم اینقدر طبل تو خالی هستید شل بازی میکردیم و اینقدر مام سفت بازی نمیکردیم. فدای همتون شم اگه میدونستیم که واندر لاست نمیده دف واندر اس ای رو که اینقد نمیزاشتیم، ثابت روی یک عدد بالاتر نگه میداشتیم که لینکای غارتتون رو که میدید رو واندر دود از سرتون بلند شه....

اگه میدونستیم لاست نمیده یا نفوذ داریم رو مدیریت که واسمون ایزی مدش کنه که 20 نفر ادم رو شبانه روز نمیذاشتیم روی هولدری واندر شمال شرق و کلی خمره و سه مسول مستقیم جهت تنظیم مسیرها.... اگه این باگ لاست نخوردن که ادعاشو میکنی وجود داشت در کل سرور جز ان ای،که خودم الان دو تا انویلم قد کل دف ریشف اکانت دفسازتون (200t) ضربدر 3 بود، اینقدم یقه ارگین و نمیگرفتم سر لاست رو چکمه ها .

این که برای مدتی لاست نداشته سرور کتمانش نمیکنم دلیلش رو خود مدیریت بیاد توضیح بده پس از ترست که میخوای در بری ننداز گردن ساید ان ای و مدیریت.

سر فروم نویسی سجاد عزیز و گفتنش برای رفتن و ول کردن اکانت همینجا ازش در خواست کردم بازی کنه اکانت mars رو خودش بچرخونه و خدا رو شکر موند حالا که نشستید دسته جمعی شور گرفتین و تصمیم فرار گرفتید، باس بگم به سلامت درم ببندید پشت سرتون که این سرور اصلا به ساید ان ای نمیخوردید....

هرچند اومدید همین جا

واس ما شاخ شونه کشیدید که کتک خورتون بودیم ولی باس بگم یه کلیپی هست که کلاغ نشسته رو شونه عقابه توکش میزنه هی بالا پایین میپره عقابه هم فارغ از دنیا چورت بعد شکارش رو میزنه

لب کلام یه سرور همین جا ان ای سه به یک شد یه واندر داشت باس 8 تا واندر رو میزد با زیوس بسته بودید و پارسا تا تهش واسادیم حتی وقتی همرمونو دس کاری کردن ولی تا تهش رو هر اتک رو واندر 10 میل دف میدادیم باز بک میکردیم بی گندمی تا تهش پرو پلیر بودیم و سربلند باختیم....

یه سرور باز اس دبل و پارسا قد کل سرور همر داشت و دف و معماری یونیک، و زورمون هیچ جوره بش نمیرسید که با ان دبلم متا بودو مثل مرد رو هر اتک دف ما میومد واندر اس ای دف امید میومد واندر ان ای کلی عشق کردیم دور هم....تهشم لوز بودیم ولی تا تهش بودیم....

اومدم یقه تک تکتون رو بگیرم که یا مردونه واسید این چرندیات رو که رو واندر همه بوده بریزید دور و اگه میخواین بازنده باشید سربلند باشید....نه که زودتر به سلامت و از مدیریت محترم در خواست دارم بعد کوچ ترسوهای امروز و چاقوکشهای دیروز سرور رو بکنه 10 ایکس که زودتر بریم پی زندگیمون....

پ ن: به خودتون بیاید احتیاجی به ریپلای نیست واس رفتن چیز دیگه بهونه کن!!!

پ ن: واندرتون رو دفشو براتون کم میکنم زودتر بیایید بگیرید قبل حذفتون با وجودا( قال سید) ((تعداد لایکام اگه بشه 20 تا دفشو کلا خالی میکنم براتون بابا قهر نکنید زشته....))

پ ن: تقاضای ویدیو چک داریم رو ادعاهای مطرح شده

• تاریخ تراوین؟

کوسه تو اکواریوم نکشی مارو

شما دنبال ثبت رکورد تو اسپیدترا هسی ما تو آی ار و دات کام خاطره داریم آکواریومی :))

کلا 50تا پلیریم هر پلنی هم رفتیم دوتا تارگت اگه به زور از توش درودیم که اونم نتونستید تشخیص بدید

بازم تشکر ویژه میکنم از تیم دفکوردی شمال شرق با دف خوبشون که تارگت های مارو تشخیص دادن و دهشونو پروندیم :D

• سلام و عرض ادب بر لب و دهن ها

موقع رفتن در رو ببندید.ممنون اه‌.

اینجا سوز میاد.🤣🤣🤣

واندر مرکزیتون🤦😁🤦 و قول میدم آپ کنم تا حسرت به دل حذف نکنید.

شب بخیر.

ای بابا

مجید جون عزیزم گویا کسی نمونده در رو ببنده داداچ

همه در رفتن

خودت که رو واندر مرکزیشون لاگین داری

برو درو ببند براشون خورشیدم خاموش کن تو تاریکی کسی نبینتشون موقع فرار 😂

پ.ن: از ادمین عزیز خواهش میکنم در صورت فرار رقبا سرور رو به 10 ایکس افزایش بدن 👍

• تاریخ تراوین؟

کوسه تو اکواریوم نکشی مارو

شما دنبال ثبت رکورد تو اسپیدترا هسی ما تو آی ار و دات کام خاطره داریم آکواریومی :))

کلا 50تا پلیریم هر پلنی هم رفتیم دوتا تارگت اگه به زور از توش درودیم که اونم نتونستید تشخیص بدید

بازم تشکر ویژه میکنم از تیم دفکوردی شمال شرق با دف خوبشون که تارگت های مارو تشخیص دادن و دهشونو پروندیم :D

تو که انقدر پلیر قابلی هستی که هرجا رو میزنی رد میشی

چرا داری فرار میکنی؟ 😂😂😂

جرات موندن داشته باشین و بجنگین و با افتخار بازنده باشین

قال کوروش کبیر: هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامت من باشد

• این‌جا ابهامی وجود داره که قابل درک نیست:

- شما چند بار اسکات کشیدید و دیدید که گندم صفر هست؟ اصلا دبل اسکات هم نه (که اختلاف گندم مثلا طی ایکس ثانیه مشخص بشه) بلکه یک اسکات از منابع. آیا بارها اسکات کشیدید و دیدید که گندم صفر هست؟

- اگر چنین بوده، چرا مجید و دیگر دوستان این قدر برای نگه داشتن ساپورت منابع واندر سخت گرفتن و حرص و جوش خوردن؟ حتی خاموش کردن مسیر تجارت چند دهکده (بابت منفی شدن گندم به علت جابحایی دف، یا گرفتنِ کتیبه‌ی جنگ آموز و انبار برای شارژ) باعث پیگیریِ سخت گیرانه تیم ساپورت واندر می‌شده..

- بیایید فرض کنیم که مسئولین ساپورت واندر داشتن فیلم درمیاوردن وقتی بابت نرسیدن گندم یا خاموش شدنِ موقتِ مسیر تجارت یک اکانت حرص می‌خوردن :دی خب من که خودم روی اکانت‌ها گردش دارم خیلی دهکده‌ها به صورت 24 ساعته بی‌وقفه هر یک ساعت یک بار دارن گندم می‌فرستن واندر! این گندم‌ها کجا می‌ره؟

اصلا بگیم تمام مدت باگ گندم منفی یا خاموش بودن تاثیر گندم منفی وجود داشته (که نداشته)، خب میلیون‌ها گندم طی روز که فقط خودم دارم هر یک ساعت یک بار با مسیر پوش می‌کنم کجا میره؟ اصلا بقیه هیچی :دی مثل یک بزرگ‌واری که در انتخابات گفتن شما صفر عدد رای داشی، گفت خب من که خودم به خودم رای دادم که اون یک دونه رای کو؟!

عزیزان اگر تاثیر گندم منفی متوقف شده بوده، برای تمام سرور بوده. اگر حساب کتاب نداشته یهو روی لاست می‌رفته، برای تمام سرور بوده. اگر واندرهای چیف شده حتی قبل از آزاد شدنِ نقشه‌ها حکم کتیبه مرتاض رو داشتن خب برای تمام سرور بوده.

تنها و تنها تفاوت این‌جا، در این نکته نفهته‌ست که واندر مرکزی ساید اس‌ای دست ماست، اما آیا زمانی که پلن چیف کردنش رو ریختیم، می‌دونستیم قرار هست در آینده چنین باگی پیش بیاد؟!!

این اصلا و ابدا برای حذف دسته جمعی یک ساید توجیه پذیر نیست..

نکته دیگر این که فرهاد جان اشاره‌ی شما به دنیای جرج ارول بسیار مشغوف کننده بود :) اما یک گریز بسیار کوچک شد در پستِ شما به "پلن لو رفته" لابد در این مورد هم دست داریم؟ آیا ما هم در ساید شما مایک شینودا داریم؟! یا اونم تقصیر دست‌های پشت پرده‌ست که باعث شده همه برابر باشن اما عده‌ای برابرتر؟

بنده جسارتا اصلا اصلا متقاعد نشدم که اس‌ای به این علت تصمیم به حذف دست جمعی گرفته.. فکر نمی‌کنید تنها برداشتی که میشه از این کار کرد، اعتراف به باخت هست؟ جسارتا بنده این طور فکر می‌کنم.

سرور قبل که اشکان سرلشکر گرامی مانند این سرور دف‌کورد جنوب شرق بود (با این تفاوت که اون‌جا متا بودیم این‌جا رقیب) تیم آکسفورد بعد از دیوار شدن‌های وسیع در امرداد، از دست‌های پشت پرده حرف زد و حذف کرد... اشکان جان اون‌جا شما موافق بهانه‌های جرج ارولی نبودی اما این‌جا هستی؟

• درود

متاسفانه تو این دوتا پستی که دوستان در نکوهش حذف ما گذاشتن گزاره ی درست رو با نتیجه گیری غلط نوشتن که لازم دونستم یکم بازش کنم.

ببینید عزیزان اینکه راجب گندم منفی میگید و اذعان دارید که برای هر 4 ساید بوده پس حلال است کاملا غلطه...این قضیه وقتی درسته که هر 4 ساید واندر سایدشون دستشون باشه و از فاصله یکسان گندمش تامین بشه نه اینکه واندر ما از 200خونه ای گندم داده بشه با اعمال شاقه :(

ایرج جان شما گفتید ایا ما میدونستیم که اقدام به چیف اون واندر کردیم و بعدش مصادف شد با این اتفاق؟"حیر شما نمیدونستید"

من در پست قبلی هم گفتم که قصد ندارم بگم غشی اتفاق افتاده گفتم این وضعیت اگر سهوی هم بوده خسارت غیر قابل جبرانی بوده که به ما زده شده و اینکه عذر های بدتر از گناه براش اورده میشه خیلی سنگین بود واسمون

اونم با وجود اینکه دو هفته تمام حسین و رضای عزیز اصرار داشتن به اینکه زودتر این باگ فیکس بشه که نشد و هر روز امروز فردا کردن دوستان مارو.

اما راجب گندم نصف!

چه طور میشه که این باگ یک بار از سمت ما گزارش شده و بر طرف شده!مرتاض رو روش بردیم و از صحت عملکردش مطمئن شدیم اما باز اخیرا دیدیم که این باگ هست.

و اینجا هم باز مثل قسمت اول میگید چون برای هر 4 ساید بوده حلاله!حقیقت من دیروز که این اتفاق رو فهمیدم و گزارش دادم به هیچ وجه فکر نمیکردم که اخر شب اکانتمون بره رو حذف،اما متاسفانه هر چه زمان گذشت عمق فاجعه بیشتر نمایان شد!

از دفاع هول هولی و بچگانه جناب مسئول که گفت نه نه این فقط باگ گندم واندر شماست که بگذریم میرسیم به اون دبل اسکات 2 ساعت بعدش اونم تو وقتی که به قول خودشون اپدیت ها تموم شده و لاست روشنه و در کمال تعجب در دابل اسکات یک ثانیه ای ما گندم صفر با تولید نزدیک به منفی 1 میلیون هیچ لاستی نمیبینه!(نمیدونم از چند وقت پیش اون باگ بوده ولی این دفی که شما دو برابر کردید روز های اخر نگید که مسیر گندمشو دوبرابر کرده بودی که بهت شک میکنم ایرج جان )حداقل یک ساعت از رفع باگ گذشته بود و از اینکه چه مدت اون گندم صفر بوده هم میگذرم و لطفا توجیه نیارید برای این بخش چون واندر خودمون هم صفر بود و لاست نمیداد!

تو جواب اینکه چرا ان ای لاست نمیده به ما گفتن خب شما هم لاست نمیدید!!!!

من اینجا نیومدم از کسی امتیاز بگیرم که چنین حرفی میشنوم...من اومدم بازی کنم در چارچوب قوانین...این جواب های چیپ و سطح پایین مثل این جواب یا اینکه من که نباید تو سایت هر لحظه دنبال باگ بگردم(اونم باگ به این مهمی) یا اگر بزن بودید همون اول میزدید منو به جاهای خوبی نمیرسونه.

نکته درگیر این که فرهاد جان اشاره‌ی شما به دنیای جرج ارول بسیار مشغوف کننده بود :) اما یک گریز بسیار کوچک شد در پستِ شما به "پلن لو رفته" لابد در این مورد هم دست داریم؟ آیا ما هم در ساید شما مایک شینودا داریم؟! اونم تقصیر دست‌های پشت پرده‌ست که باعث شده همه برابر باشن اما عده‌ای برابرتر؟

اما در مورد این نکته ایرج جان

تمامی اتفاقات اخیر اینجور نشون میدن که بله در ساید ما هم مایک شینودا وجود داره که مقصر اصلی این اتفاق غفلت تیم لیدریست،ولی ازونجایی که نه اون شخص معلومه و نه مدرکی دال بر این ادعا داشتم به "پلن لورفته"اکتفا کردم و از نظر من این بحث ربطی به برابری و برابرتری نداره هر چند که باقی دوستانم در این بخش نظرشون با من متفاوته!

در مورد پلن هم این سرور 6تا پلن داشته که هر 6تاش هدف ما محقق شده توی 4 تاش تارگتای مورد نظر دیستروی شده و توی 2تاشم تارگت مورد نظر شما دهش موند!

پلن های موفق شما به خفت و چیف واندر ما محدود میشد که خفت رو ما هم داشتیم،مورد دوم هم که بحث روزه.

اگه این باگ لاست نخوردن که ادعاشو میکنی وجود داشت

این که برای مدتی لاست نداشته سرور کتمانش نمیکنم

آها:rolleyes:

پ.ن(مخاطب خاص امیدوارم بخونه):شما اگر ریگ به کفشت نبود چتارو دو طرفه از پیوی رضا پاک نمی کردی،ولی متاسفانه یا خوشبختانه ازونجایی که رضا سوالای منو از شما میپرسیده طبیعتا اسکریناش رو برای من فرستاده ولی ما ادمی نیستیم که اسکرین از چت شخصی جایی بذاریم ،این سرورو که رفتیم ولی توصیه من به شما اینه که قدر رضا رو بیشتر بدون،کمتر دیدم کسیو که مثل رضا دلش صاف باشه.

پ.ن:بذارید ما بریم حداقل بعد بگید شما به درایت ان ای باختید زشته بخدا این همسایه های ما،مارو ول کردن اومدن پیش شما ک اینو بشنون اخه :)))

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

مخاطبم دوستانِ SE هستند که یه زمان اینجا گرد و خاک شون قطع نمیشد اما رفته رفته (از وسط سرور) دیگه تشریف بردن تو غار
    الانم اومدن باز یه حرفی زدن و مجدد پناه بردن به غار

دفعه ی قبل هم که شما اتهامِ همکاریِ ادمین با ما رو مطرح کردید تنها کسی که جدی پشتش رو گرفت و گفت بزن و در رو تموم شده و مردونه وایسید "اثبات" کنید من بودم
    الانم اگر یه پلیرِ واقعی بین تون پیدا میشه بیاد جوابِ منو بده؛

بهانه ی جدید تون اینه که سرور باگ داره و گندم رو روی واندر نصف حساب میکنه و لاست نداره و...
    اما تو صحبت هاتون خودتون اشاره میکنید که "برای ما (خودتون) هم همین شرایط وجود داره!"

الان یه نفر بیاد به من بگه وقتی شرایط برای کلِ سرور مشترکه، علتِ فرار تون برای همین برابر بودنه ست؟!
    یا دل تون هوای قوانینِ آی آر رو کرده اینجا ارضاء تون نمیکنه منتها یهویی یادش افتادید؟!

برادره من نوشته های فروم نویسان تون که خیلی وقته گذاشتن در رفتن هنوز ابتدای فروم هست! که خودتون زمانی که با SW متا بودید گفتید NE با این حجم اکانتی که داره، بعدا ما رو میبلعه
    خوده SW هم این گفته ی شما رو بعنوانِ یکی از دلایلِ متا تون تایید کرده!
    بعد ما با اینهمه اکانت مثلا لنگه رسوندنِ گندم به واندر هامون هستیم؟؟ آخه ذلت تا کجا باید باشه...

اگه میخواستی گندم کم برسه رو واندر SE و لاست بده که شما راحت تر چیف بک اش کنی، که خیلی دیر به این فکر افتادید چون اون واندر نهایت 24 ساعت بعد از چیف شما باید پس میگرفتیدش، که نگرفتید

اون موقعی که سرور 3 به 1 علیهِ NE بود و استاد ویچره شما اینجا پشتک بارو میزد و آقا هومن میومد میگفت همه تون کتک خوره من هستید و بلند گو گرفته بودید دست تون هی رجز میخوندید و به پلن های 3 به 1 تون (!!!!!) افتخار میکردید، نه ادمین با ما بود نه باگ های سرور مشکل داشت نه زمین کج بود نه هیچ چیزه دیگه
    الان که عرصه بهتون تنگ اومده یاد تون افتاده این حرفا رو بزنید؟؟

اوجِ ذلت اون جاییه که NE با وجودِ اینکه همه میدونستن تنها شده فقط یدونه کتیبه منحصر میفته براش (اون موقع ادمین کجا بود؟) اما کسی از شما جیک نمیزنه!
    اوجِ ذلت اون جاییه که با اشتباهاتِ فاحشِ مدیریتی گند بزنی به ساید و حالِ بچه هات که ازت فرار کنن بذارن برن، ولی شهامت شو نداشته باشی وایسی بگی خودم کردم
    اوجِ ذلت فقط وقتیه که وجود شو نداشته باشی با طرفت تو شرایطِ یکسان بازی کنی، ضعیف کش باشی، تا دیدی 3 به 1 شد رجز بخونی غیر این صورت فرار کنی
    لاتِ کوچه خلوت که میگن، دقیقا شما تشریف دارید...

پ ن: من بهتون گفته بودم بازی رو تموم شده بدونید، خودتون گوش ندادید!
    پ ن: تبریک به بچه های شمال شرق که تو سخت ترین شرایط وایسادن و به خودشون ایمان داشتن و نتیجه ش هم گرفتن
    پ ن: تبریک به بچه های با معرفتِ SW هم بخاطره اخلاق و هم بازیِ حرفه ای شون

NE Soldier

• سلام و‌درود

کاری به حذف در بازی ندارم انشالله زندگیتون بر وفق مراد و جیبتون پر پول و تنتون سلامت باشه

فقط سوالی که برای بنده پیش اومده و ترس از باگ عظیمتری هست اینه که آیا از واندر اس دبل هم دبل اسکاتی کشیده شده؟ و اگر بله ممنون میشم بزرگواری کنید و شات اون رو قرار بدید. تاکید میکنم فقط برای رفع شائبه ذهنی ما در مورد یک باگ عظیم تره

ارادت

پایدار و پیروز باشید

• به پایان آمد این دفتر .....

بله اکانت Brothers هم تا چند روز دیگر حذف و با خیلی و اندی گندم خور با این سرور خداحافظی خواهد کرد. اما علت حذف:

دیروز با همسایمون سر جا پارک ماشین دعوام شد و یکم دعوامون بالا گرفت

اولا چون دیدم در اینجا میشه پیام داد و هر مخاطبی از هر جایی در این کره زمین را خطاب قرار داد گفتم اینجا در مورد همسایم هم بنویسم که خیلی بی ادبی! خدا به راه راست هدایتت کنه!! میمردی یکم اونور تر پارک میکردی!!!

علت دوم هم چند نفر رفتن بیرون در هم وا !! خب ببند درو ، گرمه کولر روشنه! پَعَ ! حرص میدین بخدا !

موضوع باگ :

خوب این باگی که به وجود آمده نتیجه عملی اش شده این که به فرض بخشی از دفاعی که توی واندر بوده تاکنون تلف نشده

اما آیا اس ای پلنی رفته بود که از این حیث متضرر شده باشه؟

آیا همرای شما بخاطر دفاع زیادی که احتمالا بخشی از آن تاکنون بدون گندم زنده مانده تو دیوار دفاعی ان ای رفته؟

میدونیم که جواب منفی هست

ان ای دف نسبتا بالایی تو واندر مرکزی اس ای قرار داده و گندم ان را هم تامین کرده ، فرض کنید بجای ساعتی یک میل گندم ساعتی 800 ک گندم به واندر میرسیده ولی نیرویی تلف نمیشده

خوب اس ای این وسط چه ضرری کرده؟

تنها اگر پلنی رفته بود میتونست مدعی شه همرای اون بخاطر دفاع بالای واندر از بین رفته

شما هم که مدعی هستید تابحال ان ای بخاطر باگ تونسته دفاعش رو اونجا حفظ کنه، حالا که باگ فیکس شده این گوی و این میدان

اگر نه برای رفتن بهانه دیگری مثل دعوا با همسایتون کافیست!:D

پ.ن : بد نیست تعاریفی چند از پلیر حرفه ای داشته باشیم:

یک پلیر حرفه ای کسی هست که وقتی ثبت نام میکنه کاری نداره تقی هست منم هستم! اگه تقی بره من نیستم!

یک پلیر حرفه ای وقتی ثبت نام میکنه بخاطر لیدر شدن و در راس قرار گرفتن نیست فقط به فکر اکانت خودشه

پلیر حرفه ای برای حذف، بهانه های پوچ و واهی نمیاره

پلیر حرفه ای حتی اگه سایدش بباره تا آخرین لحظه بازی میکنه و کار خودشو میکنه

در یک کلام پلیر حرفه ای به حرف نیست به بازیه!!

ارادت جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود

متاسفانه تو این دوتا پستی که دوستان در نکوهش حذف ما گذاشتن گزاره ی درست رو با نتیجه گیری غلط نوشتن که لازم دونستم یکم بازش کنم.

- شما فردی جوان اما باسواد و باهوش، و فروم نویس خوبی هستی. ممکن هست این طور نشون بدی که قصدت نکوهش مدیریت و مشکلات اسپیدترا هست فقط، اما در حقیقت به وضوح منظور اصلی شما تهمت به ان‌ای و نوک پیکان حرف‌های شما پارتی بازیِ ان‌ای هست. شاید همه قلعه حیوانات و 1984 رو نخونده باشن فرهاد جان، ولی مشخص هست منظور شما چیه :) در پست دوم سعی داشتی بگی حرف اس‌ای لزوما غش کردنِ فلان فرد به فلان سمت نیست، اما به وضوح منظور شما همین هست.

- حرف این نیست که اگر باگ برای تمام سرور هست "پس حلال هست"، منظور این هست که نتیجه این فَکت، در این نکته نهفته هست که "سیستم" به نفع تیم یا ساید خاصی غش نکرده! همین

- در مورد رزومه‌ی سرور هم، شما رو بارها بابت جسارتِ بسیاری که در پلن رفتن داشتید تحسین کردم، اما همون طور که سهیل هم گفت برنامه‌ی ما صبر بود و خفت و همر اندگیمی، و البته حرکات چریکی و ناگهانی مانند چیف ناتار در اس‌ای توسط اکانت سایلنس و گرفتن همر، چیف واندر اس‌ای، مثلا چیف ناگهانی نان کپ ترکس، بلند کردن چشمان و ..

اما دم شما هم بهرحال بابت صفر کردن اون دهکده‌ها طی پلن‌هایی که داشتید گرم. دو تای اول موفق‌تر بود و البته فراموش نکنیم که سه به یک بود، اما رفته رفته رمق شما کمتر و موفقیت پلن‌هاتون هم کمتر شد..

- در نهایت این که چنین مسئله‌ای انگیزه اصلی برای حذف دست جمعی باشه رو نمی‌تونم بپذیرم با اجازه..

• سلامی به گرمی گرمای تابستان و به حرمت قدمرنجه های دوستان

وقت ندارم بنشینم پستی کامل بنویسم

گهگداری پیام هایی تو فروم تو واتس اپ میبینم مبنی بر دری وری های کودکانه!

یک کلام من حرف بزنم و برم

سلام مرا به امامتون برسوند

و بفرمایید اگه عرضه داشت واندر یکی یدونه اش(اتاق فرمان گفت واژه دیگه بکار نبریم)رو پس می‌گرفت.بی عرضه کیش رو گردن باگ های سرور و مباحث چرت و پرت نندازه.

یادتون باشه

این همه کری خوندید

ولی عرضه داشتیم واندرتونو گرفتیم

شما هم عرضه نداشتید پس بگیرید.

جاوید گل گفت به حرف نیست به بازیه

شاهنامه همیشه آخرش خوشه

روز خوش

• درود

ببینید عزیزان اینکه راجب گندم منفی میگید و اذعان دارید که برای هر 4 ساید بوده پس حلال است کاملا غلطه...این قضیه وقتی درسته که هر 4 ساید واندر سایدشون دستشون باشه و از فاصله یکسان گندمش تامین بشه نه اینکه واندر ما از 200خونه ای گندم داده بشه با اعمال شاقه :(

سلام دوست عزیز

تمام حرفهای شما بر فرض محال صحیح اما این قسمت رو میشه توضیح بدید؟

یعنی شما با فاصله دور به واندرتون با زحمت گندم میرسوندید؟

و ان ای به واندری که تو اس ای گرفته بود گندم نمیداد اگر اینه منظورتون که سخت در اشتباه هستید حتما تو گروه ان ای کسی رو دارید که بخونه صحبتهارو و درنتیجه حتما داد و بیداد دوستان برای مسیر گندم واندر رو خوندید پس این حرفتون اصلا معنایی نداره.

اگر هم اینه که شما از بعد مسافت دور منبع میفرستادید ان ای هم از همون مسافت بلکه هم دورتر واندر اس ای رو ساپورت میکرد.

استراتژی شما غلط بود سیاستتون به همین منوال به نظر بنده بقیش ایرادهای بنی اسراییلی هست.

پ ن.

خدمت مخاطب خاص سینه چاک پوچ پوچی که بقول اقا محسن شدیدا نگران پستهای فرومه فرق ما با شما اینه که به قول شما واندر ندیدیم اما با همون ندیدن واندر هر وقت بازنده بودیم چه تو شرایط سخت سه به یک چه تو شرایط چهار به یک(سه ربع به اضافه مولتی هانترو....)تا تهش واستادیم اینو یادبگیر;)

• سلامی دوباره

این آخرین پست بنده امروز می‌باشد

طبق صحبتهای انجام شده با ستاد خیرین شمال شرق و جنوب غرب

اگر این پست بالای ۳۰ لایک بخورد

واندر جنوب شرق رو پس خواهیم داد.

بیا اینم شانتاژ:))))

قول میدم خیلی هم اذیت نشید.:ایکس

ایام به کام

• درود بر همه عزیزان

حقیقتش متاسف و ناراحتم

نه به خاطر حذف رقیب و نه به این خاطر که با رفتن رقیب هیجان سرور تمام میشه.

ناراحتم ازین بابت که این قضیه داره تبدیل به عادت میشه، اینکه وقتی باختمون مسلم شد دنبال بهانه باشیم برای حذف و خالی کردن میدون.

آخرین سرور ۲ ایکس آی آر هیچوقت یادم نمیره، با اینکه جزو تیم بازنده بودم.

اس دبلیو بودیم (یک اتحاد نصفه نیمه) در مقابل متای قدرتمند شمال. باختمون قطعی بود ولی مثل فرفره توی اکانتها میچرخیدیم دف میساختیم و واندرو پوش میکردیم.

زمانی که اولین همر رقیب روی واندر ما لانچ شد موفق شده بودیم ۲۵ میلیون دف روی واندر مستقر کنیم.

در نهایت باختیم ولی سربلند باختیم و اون باخت تبدیل شد به یکی از دلچسب ترین و لذت بخش ترین تجربه های تراوین من و خیلی از کسانی که توی اون اتحاد بودن ...

بنظرم انگیزه ها در زمان استارت سرور باید تغییر کنه

وقتی برای بردن میایم و میبینیم نتیجه دلخواه حاصل نمیشه ترجیح میدیم میدون رو خالی کنیم، ولی وقتی برای "دور هم بودن" و "لذت بردن از بازی" بیایم نتیجه نهایی خیلی ملاک نیست.

جاوید تعریف خیلی قشنگی از پلیر حرفه ای کرد و کاملا با تعریفش موافقم.

شما دوست عزیز من، اگه صرفاً واسه بردن میای یک پلیر حرفه ای نیستی و مصیبت اونجاست که با این نگرش عهده دار لیدری هم بشی...

بنظرم یا نگرشمون رو عوض کنیم، یا هیچ سرور دیگه ای رو استارت نزنیم.

سربلند باشیم

محسن

• اما در حقیقت به وضوح منظور اصلی شما تهمت به ان‌ای و نوک پیکان حرف‌های شما پارتی بازیِ ان‌ای هست.

ایرح جان اول از همه ممنون از لطفت ولی خب"من این همه نیستم"

حقیقت از پست اول هم من دو فرضیه مطرح کردم که یا تعمدی در کار بوده یا ناشی از ندونم کاری دوستان بوده که در هر 2 صورت نتیجه گیری ما منطقی بوده ولی دیدگاه شخصی خودم همون بود که گفتم ،کاملا هم صادقانه...دوستانی که تو ساید شما منو میشناسن میدونن خیلی حرفامو تو لایه های پایین تر قرار نمیدم که نیاز به لایه برداری باشه.

در پاسخ به دوستانیتون که شزم شدن و دارن میگن اگر میتونستید میزدید و یا حالا بزنید هم باید بگم اگر شما زیرک هستید لطف کنید مارو هم مثه خودتون فرض کنید(حالا یکم کمتر:)) و اگر نیستید لطفا مارو مثه خودتون فرض نکنید(حالا یکم بیشتر:S)

اینکه تا یه وقتی نزدیم دلیلش این بود که میدونستیم گندم دادن از دور سخته برای شما و بیشتر از یه مقداری نمیتونید واندرو ساپورت کنید که در شرایط درست همراه با لاست روزانتون بود و اگر نبود هم هزینه داشت ازونطرف هم با حساب کتابی که داشتیم مدت زمان اماده سازی واندر هم مشخص بود پس هیچ عجله ای برای گرفتن نبود ...اینکه چرا الان هم نمیزنیم باز مشخصه...ما به وقتش میخواستیم بزنیم که با اماری که از واندرتون گرفتیم پیگیریای ما شروع شد.

و این موضوع که شمشیر میچرخوندید اون مدت هم که عاااای بیاید بزنید یا بر حسب تصادف مصادف با این باگ بوده که نمیشد زد یا اینکه میدونستید و میخواستید به زور مارو گرفتار کنید که در هر صورت زدن منطقی نبود و مقصرش هم کس دیگه ایه.

و ان ای به واندری که تو اس ای گرفته بود اگر اینه منظورتون که سخت در اشتباه هستید حتما تو گروه ان ای کسی رو دارید که بخونه صحبتهارو و درنتیجه حتما داد و بیداد دوستان برای مسیر گندم واندر رو خوندید پس این حرفتون اصلا معنایی نداره.

حقیقت من به شنیده ها کاری ندارم اخرین اسکات پس از اینکه باگا رفع شد نشون میداد که اگر باگی نبود واندر هر روز چنین صحنه ای رو میدیدم یا اینکه اگرم میتونستید تامین کنید پتانسیل اضافه ای باید به کار میگرفتید که عمدا یا سهوا به نفعتون بوده.حالا اینکه جوابیم برای اینکه تو دبل اسکات لاستی نبود بماند.

ما صراحتا بهشون گفته بودیم که اگر سودی خلاف قانون به ما داره میرسه ما اونو نمیخوایم و اگر با نبودنش ضرر میکنیم مسئولیت اون ضرر به عهده ماست و نه کسی دیگه ولی اگر کسی ازین داستان بیشتر از بقیه سود ببره تمامی این سود متوجه شماس.

• درود بر تمام دوستانه عزیز به پایان آماد این حکایت هم اما تهش غمناک بود

خوب حرف زیاد هست اما گفتنش فایده نداره

از همین جا اگه به کسی بی احترامی کردم از همینجا معذرت خواهی میکنم

خوب دوستان زیادی پیدا کردیم این سرور و در کنار خیلی ها که قبلا بازی میکردیم دوباره بازی کردیم

اسامی زیاده نمیشه نام برد از قلم کسی نیوفته یک وقتی

اما از همه دوستان داخل ساید خودمون تشکر میکنم

و برا دوستانی که به بازی ادامه میدن آرزو موفقیت دارم

این آخرین پست من در این تایپک هست

از همینجا به تیم‌پیروز هر کسی بود تبریک میگم و اومید وارم در تمام مراحل زنگی هم موفق باشین

• اگر اشتباه نکرده باشم اسم شریفتون اقا فرهاد هست محض احترام با نام خطابتون میکنم امیدوار اشتباه متوجه نشده باشم

فرهاد جان مهمترین وظیفه یک لیدر تبدیل تهدیدها به فرصت هست الان که تموم شده میگم خدمتتون اشتباه شما کجا بود که نهایتا کار رو به اینجا رسوند.

اولا قطع حملاتتون روی ان ای بزرگترین اشتباه شما بود قطعا وقتی شما به اتک زدن ادامه میدادید با توجه به اینکه ان ای و اس دبل تازه با هم متا شده بودن و هنوز با هم کامل هماهنگ نشده بودن نمیتونستن کاملا با هم هماهنگ بشن تو دفاع و.... این نکته به احتمال زیاد باعث ایجاد مشکلاتی در متا میشد که حتی ممکن بود به برهم خوردن متا بینجامه اما شما کاملا منفعل عمل کردید و عقب نشینی بسیار بدی انجام دادید

دوما بعد از گرفتن واندر شما پلنی رفتید که به قول شما دو همر واندر زن و به قول بچه های ان ای یک واندر زن و یک جنگی رو صفر کردید شاید به نظر شما پلنتون عالی بود اما از نظر شخص من بدترین پلن ممکنه بود شما اگر کینه هاتون رو کنار میذاشتید میتونستید به جای حمله به کلاب با همون حجم همر 4 تا 5 کتیبه از شمال شرق بزنید حتی امکان زدن کتیبه استحکام هم داشتید اما با چشم بسته و به خاطر لج بازی پلنی بسیار بد اجرا کردید.

شما با زدن چند کتیبه از ان ای جدا از افزایش پتانسیل سایدتون قطعا روحیه ان ای رو تضعیف و حتی شاید باعث ایجاد اختلاف نظرهای شدیدی تو ان ای میشدید که کاملا ورق رو برمیگردوند باور کنید اگر اون تعداد کتیبه خصوصا استحکام از ان ای بلند میشد کلا روند سرور با توجه به شرایطی که تو ان ای بود تغییر میکرد.

فرهاد جان بسیار موقعیتها داشتید برای برگردوندن ورق بازی اما متاسفانه استفاده نکردید و الان زمین و زمان رو مقصر جلوه میدید.

امیدوارم این روند حذف تیمهایی که احساس باخت میکنن تو سرورهای اسپیدترا یکبار برای همیشه جمع بشه راهکارش هم فقط و فقط انتخاب لیدرهایی جنگجو و بدون مهم بودن رزومه برد و باخت تو ربعها هست قطعا اگر لیدری به جای لذت بردن از بازی هدفش برد باشه که بگه رزومه من چنین و چنان هست وقتی قافیه رو تنگ ببینه برای خراب نشدن اون رزومه خیالی خودش دست به هزاران ترفند میزنه که بگه ما نباختیم مارو باختوندن برای همین رفتیم و این تو رزومه ما باخت محسوب نمیشه.

جای تاسف داره که خیلی این رواج پیدا کرده متاسفانه .

امیدوارم بشه این معضل رو با تعویض لذت بازی به جای پر کردن رزومه ای که دوزار ارزش نداره حلش کرد در غیر اینصورت همیشه و همه جا چه تو اسپیدترا چه جاهای دیگه این اتفاق خواهد افتاد.