نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• اهات ولی با ان ای هم نمیبندم. یا با ان دبل حرف بزن باهاش متا کن. مطمئن باش ان ای و اس ای که نمیان متا کنن. اینا هم راه های سیاسی بنده برای ساید شما البته اگر ترسو نباشید که متاسفانه هستید. از قبل کتیبه ها رفتی با ان ای بستی کتیبه اس ای رو دادی به ان ای حالا واسه من ژست میگیری که نه اینا مولتی دارن؟؟؟ :))))

بسیار چالش زیبایی بود برای جنوب غرب

یوسف داداش ما مولتی باز نداریم به نظرم بیا با ما متا کن شرق رو هم بذاریم به حال خودشون میشیم 3 تا قطب

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام

جالب چرا سعی در زیر سوال بردن لیدر های جنوب شرق داری برادر ؟ من یک سوال جالب ازت برسم ؟ با این که توی شمال شرق دوستان زیادی دارم اما این سوال مطرح هست دستاورد شمالشرق چی بوده ! چه کار شاقی انجام دادن تا الان ! بیا تا یک مقایسه داشته باشیم با هم ببینیم تا الان چند چند هستین با جنوب شرق

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

بسیار چالش زیبایی بود برای جنوب غرب

یوسف داداش ما مولتی باز نداریم به نظرم بیا با ما متا کن شرق رو هم بذاریم به حال خودشون میشیم 3 تا قطب

سید جان چون ناخودآگاه با خوندنِ این حرفت خنده ی تلخی رو لبم اومد و بنظرم این بحث خیلی وقته که نخ نما شده و تکرارش به نوعی توهین به شعورِ همه ی ما میشه، لازم دیدم عنوان کنم که؛

ما مولتی باز نداریم رو کلا بندازیم دور لطفا دیگه!
    خیلی زشته وقتی ما با دوتا کلیک توی قسمتِ آمار > اتحاد ها > تاپ 10 میتونیم ببینیم کدوم اتحاد ها واقعی هستن و کدوم اتحاد ها مولتی و زیره راید، بیایم بعد از اینهمه صحبتی که تو فروم شد باز بگیم "ما مولتی باز نیستیم!"

یه نمونه از سایدِ شما که همچین ادعایی رو فرمودید با استفاده از همین نمونه نام میبرم؛
    اتحادِ FIFA21 و اتحاد M هر دو در سایدِ شما هستند، و به طرزِ جالبی هیچ کدوم هم در تاپِ غارت نیستن!
    در حالیکه پایین ترین غارتِ اتحاد در تاپ 10 (ینی رتبه 10 اش) با 5 تا عضو فقط 3850 تا غارت کرده! ینی منی که 53 روز دیر اومدم فقط 4 تا دهکده هم بیشتر ندارم 1850 برابره اون غارتمه
    ینی چی؟ ینی یا با 37 تا اکانت هییییچ کدوم غارت نمیکنن، یا داره ازشون غارت میشه و همه شون یا حداقل اکثریت شون مولتی هستن
    یا از ساید های دیگه اومدن تو سایدِ شما اتحادِ مولتی زدن!!

حالا من دوستِ عزیز اکانتِ fluid از سایدِ شما رو نام نبردم، گفتم اصلا ایشون کاملا سالم و صرفا با ناتار و فارم داره اونهمه غارت میکنه، اوکی

ولی دیگه وقتی اینقدر ضایع میشه فهمید چخبره، اونقدر زیبا آقای VaGNeS هم میاد یه اکانت رو (مشت نمونه خروار) آنالیز میکنه و یه صفحه تحلیل میکنه، خواهشن باز نیاید همچین حرفی بزنید!

دوستانِ اینجا همگی از قدیمی های آی آر هستن، پس لطفا صحبت ها و رفتار مون در سطحِ جمع باشه ممنون

NE Soldier

• یه نمونه از سایدِ شما که همچین ادعایی رو فرمودید با استفاده از همین نمونه نام میبرم؛
    اتحادِ FIFA21 و اتحاد M هر دو در سایدِ شما هستند، و به طرزِ جالبی هیچ کدوم هم در تاپِ غارت نیستن!

عشقم اونا دفساز هستن حالا گیریم که مولتی اکانت باشن که نیستن باز هم ما از خود sw کمتر مولتی داریم یعنی پاک ترین در سرور

sw هم رفت قاطی پولدارها وکیل گرفت:)

بروبکس sw وقتی ما اومدیم تو nw به عنوان تیم دوم sw اومدیم همه ما sw بازیم پس اگر روی متا کسی میخواستید حساب کنید الویت ما بودیم ببینید چکار کردید با ساید عزیزمون که از شمال شرق میان از شما دفاع میکنن یوسف جان

ولی در کل برای همه شما ها تو زندگی واقعی آرزوی موفقیت میکنم ساید محبوبمون رو زیربلیط کردید رفت ما با اینکه nw رو ساید خودمون نمیدونیم شدید پایبندش هستیم اگر این سرور sw در حالت متا با ne واندر رو 100 کرد من دیگه تراوین بازی نمیکنم قول میدم

پ.ن : انشالله که sw حکم دستمال کاغذی ne رو نداشته باشه

جنوب غرب همیشه جای بازیکن های بوده که دل شیر داشتن الانشم همینطوره خودتون رو به خواب نزنید من تک تکتون رو میشناسم میدونم که هیچکدوم اهل زیر بلیط شدن نیستید و فقط بازی خوردید هر وقت متوجه اشتباهتون شدید رو من صفر تا صد حساب کنید در حد اندازه خودمون پشتتون هستیم چون ما رو به جنوب غرب میشناسن

اگر به خاطر ناصر نبود ما هم الان تو sw بودیم ناصر گفت بیاید اینجا مثه سرور پیش نشه ولی در کل با همیم

• عشقم اونا دفساز هستن حالا گیریم که مولتی اکانت باشن که نیستن باز هم ما از خود sw کمتر مولتی داریم یعنی پاک ترین در سرور

sw هم رفت قاطی پولدارها وکیل گرفت:)

بروبکس sw وقتی ما اومدیم تو nw به عنوان تیم دوم sw اومدیم همه ما sw بازیم پس اگر روی متا کسی میخواستید حساب کنید الویت ما بودیم ببینید چکار کردید با ساید عزیزمون که از شمال شرق میان از شما دفاع میکنن یوسف جان

مگه دفساز نمیتونه غارت کنه؟!
    من الان دارم دف میکشم، غارت هم دارم میکنم!
    نکنه دف هایی که NW داره میکشه با منابعِ دیفالتِ خوده دهکده هاست؟!
    اگر اینطوره که وای به روزه دفی که میخواد بیاد رو واندره NW

دوم اینکه من از کسی نه دفاع کردم نه منظورم فقط شما و سایدِ شما بود
    بنده همه رو خطاب قرار دادم اونم چه توی این سرور چه تو سرور های آینده...

سوم اینکه شما هم مثلِ SE زدید تو خطِ خراب کردنِ روابطِ خوبی که بینِ ما و SW هست، و با این شیوه میخواید این متا رو بهم بزنید اما به هدف تون نمیرسید
    فقط 20 درصدِ تراوین تروپ هست، 80 درصدش سیاسته که برنده رو مشخص میکنه و این سرور NE و SW سیاست مشترکی رو دنبال میکنن
    بجای تخریب بنظرم روی خودتون تمرکز کنید.

• بله عزیزم دفسازهایی هستن که غارت نمیکنن همین امروزشم تو فارم های ما دف ریختن نیزه دار هم میخوره به ناتار میمیره کاتا هم ندارن که کاتا کنن . تازه بعضی از همر های ما هم غارت نمیکنن از این بحث بگذریم

شاید باورت نشه و میدونمم باورت نمیشه که یه نفر صادقانه صحبت کنه من واقعا ناراحت متا شما نیستم و نمیخوام خرابش کنم فقط نگرانم که از جنوب غرب استفاده ابزاری بشه . درسته الان میگی به تو چه ولی باور کن از روزی که وارد دنیای ترواین شدم تو جنوب غرب چشم باز کردم حتی یه سرور هم تو seبا اکانت کاپیتان همراه همین تیم فعلی seبودم با ne متا کردیم همرم رو رو swنزدم

دست خودم نیست رو swحساسم اگر قرار swبواسطه این متا بازی رو ببره که این ارزوی منم هست. ما به دلایل نا مشخصی سر از nw دراوردیم در حالی که باید تو جنوب غرب میبودیم

الان هم اینده سایدمون برای ما مهمه . از neهم بیزار نیستم اما با زحمتی که بچه های neکشیدن تو این سرور مشخصه نمیذارن sw 100 کنه که حق هم دارن ماشالله کلی وقت و هزینه کردن که قهرمانی هم حقشونه

• این پست مختص برای شمال شرقی های عزیز هست

دوستان ما هیچ خصومتی با شما نداریم با اینکه کثیف بازی کردید مثل اکانت زدن تو خاک ما ،دف ریختن تو مولتی هامون ، کتیبه زدید از سایدمون از اکانت های تو خاک خودمون ، تو اتحادمون اکانت داشتید حتی برای نقشه ها هم دارید یه حرکاتی میکنید ولی از شما ناراحت نیستم چون اینا هم جزو بازی هست شما تونستید کردید ما تنبل تر بودیم نکردیم از همین جا میگم دمتون گرم .

هم خودتون هم تیم لیدریتون زحمات زیادی کشیدن هر کی بیرون هم باشه متوجه پشتکارتون میشه

به قول جک اسپارو که میگه : تمام قوانین اینه کارهایی که یه نفر میتونه انجام بده و کار هایی که نمیتونه انجام بده شما تونستید ما نتونستیم

اگر هم اینجا درباره متا صحبت میکنم جنوب غرب خودش بخونه خودش جواب بده شما نگران نباشید که متا بهم بخوره انقدر پلیر هستن که بد رو از خوب تشخیص بده تنها دلیلی که نمیتونم هضم کنم در مورد متا و پست میذارم اینه که جنوب غرب و شرق به هر دلیلی متاشون خراب شد (به من ربطی نداره) تو اون متا ۳ تا ساید بودیم با ما چرا متا رو شکستید ما که نه کتیبه ای زدیم که ازمون زدن نه مولتی باز بودیم که غارت کل اتحادمون رو میبینی چرا بدون خداحافظی رفتی چی گفتن بهتون که حاضر نبودید از زبان خودمون بشنوی شاید ما هم همراه شما می اومدیم رو جنوب شرق سه به یک میکردیم، از ما به شما نزدیکتر مگه تو سرور بود اینجاست که یه جای کار میلنگه این که بدون خداحافظی رفتید

• درسته الان میگی به تو چه ولی باور کن از روزی که وارد دنیای ترواین شدم تو جنوب غرب چشم باز کردم حتی یه سرور هم تو seبا اکانت کاپیتان همراه همین تیم فعلی seبودم با ne متا کردیم همرم رو رو swنزدم

دست خودم نیست رو swحساسم اگر قرار swبواسطه این متا بازی رو ببره که این ارزوی منم هست. ما به دلایل نا مشخصی سر از nw دراوردیم در حالی که باید تو جنوب غرب میبودیم

الان هم اینده سایدمون برای ما مهمه . از neهم بیزار نیستم اما با زحمتی که بچه های neکشیدن تو این سرور مشخصه نمیذارن sw 100 کنه که حق هم دارن ماشالله کلی وقت و هزینه کردن که قهرمانی هم حقشونه

بله میفهمم و باور هم میکنم
    چون منم از جنسِ شما هستم و روی سایدم تعصب دارم

در موردِ آخره بازی و واندر هم حتما لیدر ها به نتایجِ مشخصی رسیدن
    من با تیمی که این سرور توی NE هستن تا حالا همبازی نبودم، اما سرور هایی که بودم و دفعاتی که تو تیمِ لیدریِ سایدم حضور داشتم، هیچوقت ندیدم NE بخاطرِ برنده شدن بخواد آخره بازی متای خودش رو بزنه!
    حتی شده بود توی تیم اسپیک جلساتِ آخره سرور بچه ها میگفتن اگر اتکی از NE بلند شه ما میذاریم رو حذف چون آبرومون از بازی برامون مهم تره

مطمئن هستم الانم همونطوره و لیدر های محترم برای انتهای سرور هم برنامه ریزی هایی کردن تا یه بردِ جوانمردانه و جذاب رو برای متای قدرتمندِ NE - SW در پایانِ سرور شاهد باشیم..

• درود بر همه .

امیدوارم که حال و احوال همتون خوب باشه .

با توجه به اینکه در سرور حضور ندارم و اکانتی هم در سرور ندارم ، ممکنه دوستان محبت کنند و از شرایط سرور پستی ارائه بدند؟ توی چه مرحله ای از سرور هستید ، واندرها گرفته شده و نقشه ها اومدن؟

____ امیدوارم که بازی برای هر 4 ساید به صورتی خاتمه پیدا کنه که احترام ها همچنان حفظ و رفاقت ها هم همیشه ی ایام ارجحیت برا بازی که بهونه ی دور همی بودن هست داشته باشه .

مانا باشید همگی .

سیروان .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• درود آقا سیروان

سرور تو مرحله پایانیِ خودش هست
    یک ماه دیگه هم نقشه ها آزاد میشن
    هر 4 ساید واندر هاشون رو گرفتن، NE دوتا واندر گرفته یکی تو خاک خودش یکی تو سایدِ SE

بینِ NE و SW متا برقراره و SE و NW هم ظاهرا با هم متا هستن

• درود جناب پرهام گرانقدر .

یک دنیا سپاس .

برام خیلی جالب بود که متای ضربدری ، کم پیش اومده توی سرورهای ایران ، چه اسپیدترا چه سرورهای گذشته اما جالبه ، مدیریت همچین متاهایی هم تجربه میطلبه و درود بر هر 4 ساید بازی .

نظر شخصی : با توجه به اینکه ش ش و ج غ با هم متا هستند ، در واقع ابتکار عمل دارن تو بازی ، این به معنای ضعف متای ش غ و ج ش نیست چونکه پیش فرض هر 4 ساید قابل احترام هستند و قطعا در هر 4 ساید دوستان فهیم و با شخصیتی حضور دارند که درک درستی از بازی و از رقبا دارند و افق نتیجه پیروزی رو ترسیم کردن و امیدوارم که هیجان بازی بیشتر و بیشتر بشه برای هر 4 ساید .

منتهی اتفاقات و تصمیم های درون بازی و خارج از بازی ( ت ا ) همیشه از ابتدا تا انتها تعیین کننده بوده ( بیرون گود نشستم ، همین گودی که تجربه ش کردم ) ، امیدوارم که فارغ از هر نتیجه ای در انتهای این سرور ، دوستان پایه های رفاقتشون محکم تر از قبل باشه و تجربه هایی که از بازی بدست میآرن هم سازنده باشه و روی دیدگاهشون برای آینده هم تاثیر مثبتی داشته باشه .

پرهام عزیز یه دنیا سپاس که زیبا و کوتاه و بدون حاشیه و توی یکی دو جمله شرح دادید و این رفتار نوشتاریت قابل تحسین هست .

ارادت ها .

سیروان .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• سلام آقا سیروان عزیز

ظاهرا شما هیچ دیتایی از سرور ندارید و کاملا فضای سرور برای شما مبهم است و حتی فروم رو هم ورق نزدید و نخوندید چون اگه حتی دو صفحه از فروم رو هم میخوندید خیلی چیز ها دستگیرتون میشد و نمیومدید از کسی گزارش بخواید که براتون توضیح بده

با این شرایط که شما دانسته هاتون از سرور در حد صفره چیز جالبی به چشمم خورد

نظر شخصی : با توجه به اینکه ش ش و ج غ با هم متا هستند ، در واقع ابتکار عمل دارن تو بازی ، این به معنای ضعف متای ش غ و ج ش نیست

الان یهویی چجوری متای ان ای و اس دبل شد ابتکار عمل ؟؟ چرا مثلا متای ان دبل و اس ای ابتکار عمل نبود که بخواد به معنای ضعف متای ان ای و اس دبل نباشه ؟؟

اینو من به عنوان شخصی دارم میگم که عین شما از اتفاقات سرور خبر نداره و نمیدونه چی در سرور میگذره

به شخصه اگه دیتای صفر داشتم و به من میگفتن دو تا متا صورت گرفته یقینا تا کسب اطلاعات بیشتر قدرت دوتا متا رو کاملا مساوی در نظر میگرفتم نه اینکه یکی رو ابتکار عمل در نظر بگیرم در صورتی که از لحاظ اقلیمی دوتا متا کاملا شبیه به هم هستن.

حالا نمیدونم منظور چی بوده، عمدی تو کار بوده یا چی ؟!

ولی انشالله که خیره

پ.ن : این حرف هارو صرفا به عنوان شخصی خارج از سرور زدم و صحبت دوستمون باگ بزرگی داشت اگه اینجا بازی مافیا بود یقینا روز اول با این فکت میاوردمش توی رای گیری.

پ.ن : پرهام جان بنده هم دفسازم که بدون غارت از منابع دهکده دفسازی میکنم و مشکلی هم ندارم و چن بار هم بچه هاتون رفتن تو دیوارم . الان چون غارت ندارم مولتی محسوب میشم؟؟ (البته بچه های ساید خودمونم نامردا منو مولتی صدا میکنن😂😂😂😂دیگه از شما ها انتظاری نیست)

• درود به شما دوست گرامی .

پیشاپیش بنده رو عفو بفرما بابت ریپلای کامل پستتون چونکه اجحاف هست در حقت اگر شیطنت کنم و تکه هایی از پستت رو مانور بدم .

دقیقا درست برداشت کردی که اصلا توی سرور نیستم و قبل تر عنوان کردم ، اما بعنوان خواننده فروم دنبال میکنم روند و اتفاقات رو .

احتمال به یقین هم هیچگونه بار روانیی نداره نظرم ، برای هر دو متای محترم سرور . صرفا نظر شخصیم بود و نظر شخصی بنده هم یقینا آیه ی منزل

نیست .

عرض کردم که چینش واندرها میتونه دست متای ش ش و ج غ رو باز بذاره در صورتیکه این تعداد واندر واقعا به صورت منظم تحت حمایت متا باشند که کار طاقت فرسایی هست ( تعیین واندر هدف یا واندر اصلی ، تعیین مقدار دف ، مقدار و یا تعداد ساپورتر هر واندر و و و و و ) .

متای ش غ و ج ش تمرکز داده تا الان ( چونکه تا این لحظه 2 تا واندر رو گرفته ) و اگر همچنان و تا آخر سرور با همین دو واندر قرار بر ادامه باشه ، متمرکزتر میره جلو .

سطحی و خیلی ساده و بصورت تئوریک و روی کاغذ ، سه خط بالا رو نوشته م و میدونم که شرایط میتونه خیلی متفاوت تر باشه .

صفحات فروم رو دنبال کردم و زد و خوردهای جالبی دیدم ( لینک هارو میدیدم ) ، جای خسته نباشید جانانه داره ، درود به هر چهار ربع بازی .

هرگز توی پست قبلی نگفتم که متای محترم ش غ و ج ش هیچ شانسی نداره و یا ضعف داره ، چنین چیزی هدفم نبود توی نظرم ، اگر تلویحا چنین برداشتی پیش اومده ببخش . بر عکس ، جواب دادم به ذهنیتی که ممکنه اینطور تصور کنه .

امیدوارم دوستان عزیزی که اشراف بیشتری بر روند اتفاقات سرور دارند ، تشریف بیارند و محبت کنند و تحلیل جامع تری ارائه کنند ( بدور از تعصب :) ) . سپاس .

_____ دوست خوبم ، بدون تعصب و جانبداری نوشتم توی پست قبلی م ، تماما سعی کردم بدون هیچ تعصبی بنویسم و روشن نظرم رو ابراز کنم اما خب حق میدم که برداشت شخصی صورت بگیره .

ارادتمند .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• سلام عرض میکنم خدمت تمامی عزیزان در ۴ساید سرور

خسته نباشید میگم به بچه های Suicide Squad ۲ساید شمال شرق و جنوب غرب

صبح خود را با دیدن چندین خفت زیبا شروع میکنیم

دم همگی دوستان که همرهاشون رو در اختیار گذاشتن گرم و تشکر از تیم اسکاتر ساید

پ.ن: آیا بیگ رعد سرور به فنا رفت؟ یا بزرگتر از این مقدار رعد هست هنوز؟!

و من الله توفیق

رضا گارد

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard ().

• سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده

• سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده

سلام سید جان

والا اشتباه از خودت بوده داداش

وقتی میگن با هر کسی هم کلام نشو معنیش میشه همین

من توی پست های قبلی پیام های با همین شخص رد و بدل کردم و کاملا شخصیت واقعی این شخص رو دیدم و حتی دیدی که دیگه جوابش رو ندادم چون شخصیت من بالاتر از این حرفهاست که با همچین اشخاصی هم کلام بشم

سرور نرمال یادت رفته بود!!!!

به نظر من ادامه بدید در اینده نچندان دور شاهد روزهای جالبی خواهیم بود فعلا بزار این روزها بگذره

• دروودی بی انتها به عزیزان هر ۴ ساید سرور

امیدوارم تا اینجای کار لذت کافی رو از بازی برده باشید.

تبریک ویژه و خسته نباشید خدمت تمام عزیزای دلم در بخش خفتورهای متای فوق‌العاده حسرت برانگیزمون.

عرضم به حضور شما ما برامون تکراری شده هرجا رو بزنیم نفت در بیاد نمیایم تو بوق کرنا کنیم و هوار هوار راه بندازیم.ولی همانند خودتون توقع داریم زیر و رو نکشید و سفسطه بازی در نیارید.

سید عزیز بزرگوار لیدر محترم شمال غرب(مطمئنم نیستم لیدر باشی)

شما تا حدود ساعت ۲ با رضا گارد چت داشته آید چتش موجوده من ساعت ۱.۵۰ آخرین پیام به رضا دادم و دیدم رفته بخابه.ساعت ۲ ونیم خودم رید اون اکانت رو آف کردم تا بچه ها دم صبح بزنند.

الان از اکانت داخل اتحاد کشیدید بیرون شده چراغ چک واتس اپی؟??????????o.O

حضرتعباسی یچیزی بگید آدم ژست ترول های خنده نگیره براتون.(برای سید ژست ترول گریه بگیرید)

خلاصه اگر تبریک و خسته نباشید نمیگید (که نبایدم بگید زور داره می‌دونم) گزافه گویی هم نکنید.

الآنم قطاری میان میگن چراغ واتس اپ و فلان کثیف بازه شمال شرقیو فیسانه.

ایام به کام.

پ.ن: شرمنده اگر پست بی روحی گزاشتم چون سری اولم هست با گوشی میزارم ۲ ساعت طول کشید.

پ.ن۲: جوخه انتحار ۲۴ای کار‌کنین نه فقط شبانه.

پ.ن۳:چراغ واتس اپ چک نکنید :)))))))

پ.ن۴:چشمان که رفت.ناموس جنوب شرق رو چکارش کنیم؟؟!!!

پ.ن۵: دسته خرابه دست اینا بوده الان قهر می‌کنند

پ.ن۶:خوردید حذف کردید.لاقل فحش ندید.:)))بعیده از سید اولاد پیغمبر فحش هم بده اونم‌ للللیییدرررر

و من الله التوفیق

• بچه شدی داداش حذف کجا بود مارو با sw اشتباه گرفتی . اون کنایه بود وگرنه که ما نمیذاریم شمال شرق ۱۰۰ کنه هنوز تو این سرور مرد پیدا میشه که با همین تعداد کم بیان جلوی شمال شرق وایسن . شمال شرقی ها شما هم یادتون باشه این چند نفری که جلوتون داری بازی میکنن حتی اگر ببازن هم جنوب غربی هستن و خواهند بود . ما کاری به جنوب غربی های فعلی نداریم تصمیم گرفتن پشت شما قایم بشن اونا هم یه روز به خودشون میان که امیدوارم دیر نباشه . ولی ما نمیذاریم نامردها راحت بازیو ببرن

نیازی نبود لینک اسکات بذارم اما میذارم تا قبل تهمت زدن،حداقل یه تفکری بکنی

اسکات همر اولت که خفت شد توسط بچه ها

این زمان شما هنوز روی اکانت نرفته بودی به گفته خودت! پس انگ خیانت در رفاقت و این چیزا به من نچسبون

اینم همر دومت

زمان رو دقت کن عزیزم

کنار همرت هم اسکات بذار که بفهمی

پلیری نیستی که بخوایم بازی یادت بدیم پس جای پست نوشتن توی فروم و عجز و ناله کردن حواست به اکانتایی که دستته باشه

منباب این که بنده از دیشب رو اکانت Ne Guard هیچ کاری نکردم

وقتی گفتم من کاری ندارم باید باور میکردی که به من ربطی نداره دیگه

من توی پست های قبلی پیام های با همین شخص رد و بدل کردم و کاملا شخصیت واقعی این شخص رو دیدم و حتی دیدی که دیگه جوابش رو ندادم چون شخصیت من بالاتر از این حرفهاست که با همچین اشخاصی هم کلام بشم

سرور نرمال یادت رفته بود!!!!

به نظر من ادامه بدید در اینده نچندان دور شاهد روزهای جالبی خواهیم بود فعلا بزار این روزها بگذره

دوست عزیز اول از همه احترامی که داری رو حفظ کن

مورد دوم اخرین پستی که گذاشته شد از طرف شما بود و بنده جواب ندادم

حتی دوستانتون اعتراض کردن که فروم رو به چت روم تبدیل نکنم و احترام گذاشتم به حرفشون

اون کسایی که باید من رو بشناسن میشناسن و هیچ ترسی از هیچ شخصی نه داخل و نه خارج بازی ندارم

شما حالا که انقدر از ما بالایی یه ۲تا نارگیل بنداز پایین و پرچممون که اون بالاست رو گردگیری کن

دم همتونم گرم

• حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

ساید neعادت دارن کلا هر کیو مخاطبت کنی یکی دیگه میاد جواب بده مثلا با سهیل کاری تو فروم رضا رو نقل و قول کن با ایرج کار داری راید سامان رو نقل قول کنی

مت به رضا انگ زدم تهمت زدم هر چی زدم خودش میاد حرف میزنه دیگه این چه سیاستیه دیگه تو فروم دارید

بله بله دوستان حرف های منو باور نکنید چون ne انقدر پرو پلیر هستن که میتونن ۵ دقیقه بعد از خروجت از اکانت بزنن . بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم . حالا حتی اگر رضا هم واتساپ منو چک نکرده باشه چراغ داخل اتحاد رو چک کردن

به مولا که این طور بردن هیچ افتخاری نداره