نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سلام به تمامی دوستان و رفیقان و رقیبان :*

چند سروری توی این سایت در خدمت شما بودیم و وقت رفع زحمت فرا رسیده :) امیدوارم از ادامه بازی لذت ببرید و پیشاپیش تبریک میگم به تیم برنده این سرور و امیدوارم که تمامی دوستان در زندگیشون موفق باشن ... توضیحات رو برخی از دوستان دادن و همه دوستان هم متوجه هستن قضیه از چه قراره ، اما خب طبیعتا الان تب و تاب سرور و کل کل ها اجازه نمیده که برخی واقعیت ها به زبون آورده بشه که شاید اگه ما هم جای شما بودیم همینطور بود ! بزرگترین اشتباه از جایی به غیر از چهار ساید و پلیراش هست ، که احتمالا در آینده نزدیک متوجه میشه که چه آسیبی به خودش زده ...

فرض کنیم که طبقه بالای یه خونه رو اجاره کردیم برای زندگی ... رسیدیم به فصل بارندگی و سقف خونه چکه میکنه ! شما میری به صاحبخونه میگی ، میگه امکان نداره ! میگی آقا ایناهاش بیا ببین دیگه ! میبینه میگه درستش میکنم ... بعد مدتی دوباره یه نم بارون میزنه ، میبینی که به به چکه نکرد ! بارون که شدید شد میبینی اوه اوه ، چه خبر شد ! خواسته یا ناخواسته ، اون سقف درست نشده ! میری میگی آقا اینکه داره آب میده وسایل من خیس شده ! صاحبخونه بگه خب وسایلت رو بزار اون سمت خونه ! بگی آقا یعنی چی ؟ من خونه نباشم بارون بیاد که خونه رو آب میبره ! بگه خب خونه باش !

شما وقتی ببینی خب یه عزمی هست برای رفع مشکلات خونه ، خودتم کمک میکنی ، بالاخره اگه بشه درستش میکنی و میمونی ! اما اگه یکسال ، دوسال ، بلکه تو سال سوم هم ببینی اینجوریه ، خب بهتری بری جایی که برات احترام قائل باشن و توش بتونی زندگی کنی ! شاید همسایه پایینی وقتی اینارو میفهمه ، بر حسب صلاح خودش همون لحظه بلند نشه ، اما آپارتمان فقط سقف طبقه آخر نیست ، شوفاژ و لوله کشی و هزارتا مورد داره اگه اگه درست بهش رسیدگی نشه ، ضررش برای کل ساختمونه ... اونم وقتی بتونه میره جای بهتر ، اما به وقتش ... حکایت ما ها هم شده همین ... آخرش صاحبخونه میمونه و یه ساختمونی که اونقدر بهش نرسیده که دیگه کسی حاضر نیست اونجا زندگی کنه ! بعد باید بشینه و فکر کنه که ارزشش رو داشت و سود کرده یا ضرر ؟

خلاصه که جدای از برد و باخت ، هدف لذت بردن گروهی و ایجاد یک سرگرمی تو زندگیه ، واندر 100 شده اونقدر داریم که آخرین درجه اهمیت رو داشته باشه برامون ... امیدوارم جای دیگه ای بتونیم در قالب یک گروه با هم همکاری و یا رقابت کنیم :love: اگر با کسی کل کل کردیم هم برای فان و هیجان قضیه بوده قصد توهین به کسی رو نداشتم هیچوقت :)

پ.ن : مجید جان آخیلیوس صحبت های قدیمی در باب کل کل و اینا بود ، به دل نگیری از ما ، یه وقتایی آتیشش زیادی میشه

پ.ن 2 : کسری اگه بخواد اسکرین اکانت رو میزاره ، چیز خاصی هم نداریم ، لاست زیاد بوده و وقت بازی کم ;( بیشتر جنبه سرگرمی و کناره هم بودن بود تا خیلی جدی بخوایم به بازی اهمیت بدیم

پ.ن 3 : اگر واقعا و بدون تبصره ، جایی بنا شد یک ساید رو به افراد بدون مولتی اختصاص بدین ، خوشحال میشم قابل بدونید در کنار هم بازی کنیم

پ.ن 4 : تشکر از تمام دوستانی که زحمت کشیدن برای ساید و جو خوبی که برقرار بود

پ.ن 5 : حمزه بپرس این سیب زمینیا آماده نشد ؟ :D

پ.ن 6 : دلمون برای تیزرای تیم محبوبمون آمرداد تنگ شده :love:

موفق و پیروز باشید همگی <3

• با تمام احترام نسبت به تمامی پلیرها

همیشه وقتی سایدی حس میکرد نزدیک به باخت هست ، بهانه جور میکرد و پا به فرار میگذاشت

در حال حاضر هم هیچ چیزی عوض نشده

سایدی که مطمئن بود بازنده سرور هست و لیدرهای بین المللی همین ساید که ادعایی همچون کشتی نوح داشتند پا به فرار گذاشته اند

اول سرور با سیدسجاد صحبت هایی کردم که ترجیح میدم در پایان سرور این مطلب رو عنوان کنم

پ.ن 6 : دلمون برای تیزرای تیم محبوبمون آمرداد تنگ شده :love:

محض اطلاع میگم

تیم الانتون که هیچ

تیم بزرگتراتون هم بیاد باز هم حریف نمیشید

به هرحال دوستانی که دارن میرن حتما درب قلعه رو ببندن که سوز میه

حیف دستمون بستس یه سری حرفا رو نمیتونیم بزنیم :)

اخر سرور شفاف سازی میکنم براتون تا دیگه بهانه الکی جور نکنید

پ.ن: یاد قلعه الموت بخیر :))

پ.ن: در سرورهای بیابان نشین حتی حسین فستر هم شاخ میشه.اگر قدرت داشتید میموندین و از خودتون دفاع میکردین !

پ.ن: حکم پلیری که رو حرف لیدرش حرف بزنه چیه؟ 😆

بدرود :))

• سلام دوستان ساید ما از روز اول با همین تعداد کم شروع به کار کرد به همین تعداد هم ادامه میده و به هیچ وجه با تغییر سرعت سرور موافق نیست

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام دوستان ساید ما از روز اول با همین تعداد کم شروع به کار کرد به همین تعداد هم ادامه میده و به هیچ وجه با تغییر سرعت سرور موافق نیست

سلام دوست عزیز

من شناختی از شما ندارم و تو این فروم همیشه انتقاداتی به سیاستهای شما داشتم اما ( یک امای بزرگ رو اینجا باید بگم)روحیه جنگندگی و ثابت قدیمیتون رو همیشه و همیشه خواهم ستود و به نظرم با تمام اتفاقات بیشترین لذت را تا الان سرور بردید و قطعا از این به بعد هم میبرید.

کاشک میشد این پست رو سر در ورودی ثبت نام کل سرورهای تراوین نوشت تا دوستان جویای رزومه قبل از ثبت نام این رو بخونن

درود برشما

• درود به همه دوستان

تایم کمی داشتیم این سروروا سعی کردیم برخلاف رویه سابق اندک تایمی که وجود داره رو به جای فروم به همنشینی با رفیقای قدیمی و خاطره بازی تو سایدی که وقتی ثبت نام

میکنم داخلش بار مسئولیت میاره روی دوشم جایی که با بردش خوشحال میشم و از باختش ناراحت اما مهمتر از برد باخت احترام میزارم به پلیری که دعوت کردم و داره رو

اکانتمون و تیممون زحمت میکشه به ممبر ساده ای که چند ماه وقت گذاشته دلخوش به لیدری هست که اسمش اون بالاس

علاقه ای به بازی تو این سرورا نداشتم اما وقتی حسین ازم درخاست کرد نتونستم نه بگم این سرور هم حذف نمیکنم مگر اینکه اکانتی نمونه و کامل صفر بشم برم به زندگیم

برسم

جنوب شرق یه تفکره جنوب شرق یه مقاومته جنوب شرق جاییه که رفاقت رو معنی کرد برام تو برد هاش بودیم تو سختیاش هم هستیم.

-سربازان ما ایستاده میمیرند-

-سروش-

• با سلام

سلام خدمت خورنده ها زننده ها !

بعد مدت ها اومدم فروم زرت این پست رو دیدم :دی

شیطونه میگه....!

البته شیطونه غلط میکنه چون آمرداد تبدیل به افسانه شده !!

و همیشه راجب کسایی تبدل به خاطره و افسانه میشن میتونید

نفس کش بطلبید !

خودتونو بزرگ کنید و اونو اندازه یه مورچه کوچیک

بشید چنگیز خان و اولدورم اولدوم کنید!!

بشید داروغه شهر و از همه مالیات بگیرید

به هر حال عشق دنیا رو میتونید کنید

هیچ کسم نمی تونه بهتون چپ نگاه کنه

ما فقط نگاه میکنیم لذت میبریم و نیش خندی میزنیم و رد میشیم :)

سلام عزیز

بعد فرار کردن دوستان جنوب شرقی که دوشنبه اکانتاشون حذف میشه باقی اکانت هایی که توی 2 ساید مونده هم سه شنبه با واکنشی خشن اثری ازشون نمیمونه پس از ادمین خواهش میکنیم سرعت سرور رو از روز سه شنبه بالا ببره تا به کار و زندگیمون برسیم

پ. ن : حذف نکنید قول میدیم رضا گارد رو بدیم بهتون سرور بالانس بشه

پ. ن : چرا قبل نقشه ها فرار میکنید ؟ تازه خدا بهتون رحم کرده کینگ دانیال نیومده وگرنه قبل کتیبه ها باید فرار می کردید

• سلام میکنم به همه

در مورد مباحثی که مطرح شده از سوی جنوب شرق

من دقیقا در جریان نیستم ولی اگر باگی هم بوده که به این صورت عنوان شده ضرر سنگینی به سلامت سرور زده

فقط یک سوال دارم این باگ از باگ سرور قبل که باگ منابع و ساخت نیرو و جشن و ... بود سنگین تر بود ! مسلما خیر

من خواهش میکنم بعنوان یک دفساز جنوب شرقی اگر قرار به باختن باشه و ببازیم کسی ما رو نمیتونه نکوهش کنیم

حجم مولتی های کمتری داشتیم دنبال خاله زنک بازی توی ساید های دیگه نبودیم سیاستمون عین صداقتمون بوده

تا اینجای کار رو که با هم اومدیم از اینجا به بعد رو هم با هم طی کنیم تهش باخته دیگه میبازیم ایستاده

هرچند از الان کمر همت ببندیم با توجه به پتانسیل بالای جنوب شرق شانس برد برابر هم خواهیم داشت

این نظر من بود بعنوان یک پلیر

مورد بعدی دوستان گرانقدر شمال شرقی عزیزان من مشکلات داخلی شما اومد کم فروم یک نفر از جنوب شرق اومد تو تنور اختلافات به دمه ! و آتشی اگر بود رو شعله ور تر کنه به قول مازیار عزیز روی صحبت این پست ها با تیم مدیریتی سرور هست شما میتونید مثل بچه خوب به بازیتون برسید نه اینکه بقول مازیار مسابقه محله راه بندازید تو فروم

پ.ن. مشتاقانه منتظر واندر جنوب غرب هستم ببینم با چقدر دف میاد بالا !

پ.ن. سرور بعدی اگر عمری باقی باشه در جنوب غرب ثبت نام میکنیم به همراه تیم شنیدیم اونجا خادم و خدمتگزار زیاد داره نیاز به پادشاه داره فقط

• سلام عزیز

بعد فرار کردن دوستان جنوب شرقی که دوشنبه اکانتاشون حذف میشه باقی اکانت هایی که توی 2 ساید مونده هم سه شنبه با واکنشی خشن اثری ازشون نمیمونه پس از ادمین خواهش میکنیم سرعت سرور رو از روز سه شنبه بالا ببره تا به کار و زندگیمون برسیم

پ. ن : چرا قبل نقشه ها فرار میکنید ؟ تازه خدا بهتون رحم کرده کینگ دانیال نیومده وگرنه قبل کتیبه ها باید فرار می کردید

قدمتون بالای چشم . منتظرتون هستیم

درمورد سرعت سرور هم باید روند طبیعی خودش رو طی کنه ، ما و کسانی که از seدارن بازی رو ادامه میدن موافق نیستم با بالا رفتن سرعت بازی.

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان

قبل از شروع هر بحثی اعلام کنم هر پستی که گذاشته میشه اصلاً اهمیتی نداره چه میزان لایک و دیسلایک میگیره چرا که متاسفانه اغلب دوستان عادت کرده اند بنا بر منافع جمعی یا فردیشون و نه جذاب بودن مباحث یک پست را لایک و یا دیسلایک کنند.

دو روزی نبودم به دلیل جشن تولد دخترم اما از اونجایی که دیدم اغلب صحبت بر سر واندر چیف شده از جنوب شرق توسط شمال شرق هست خواستم به بیان حقایقی بپردازم که ازشون تا حد زیادی اطلاع دارم. آخه پلن این حرکت کار سهیل بود و با نظارتی که روش داشتیم به مرور تکمیل شد و به اینجا رسید.

لذا بر آن شدم تا علت اصلی این اقدام دسته جمعی رقبا در ج.ش را سوال کنم و به مطالب ارائه شده در فروم بسنده نکنم. به نظرم رسید تنها پستی که وضعیت سرور را تا حدی بهتر توضیح میدهد و بهانه تراشی های بی دلیل برای توجیه حرکت دسته جمعی ندارد همین پست بالا بود.

در پستهای مقدماتی اعلام امادگی برای سرور ندیدم صحبتی انجام شود مبنی بر اینکه این سرور بدون مولتی بازی و بات و ... هست ولی انجام بازی تا این لحظه از سرور حکایت از این نکته دارد که دوستان ج.ش با این موضوع کنار آمده و مشکلی نداشته اند. البته این دلیل بر عدم استفاده از مولتی اکانتهای گله ای توسط آنها مشابه آنچه در برخی پستها نسبت بهش اعتراض داشتند ؛ نیست و شاید فقط حجمش کمتر باشه.

اما در خصوص عدم لاست نیرو ناشی از نبود گندم در دهکده های دارای گندم منفی (استارو شدن نیروها) به نظر می رسد این موضوع تقریباً 10 روزی میشه در سرور حاکم شده و خب اینجا اندک تفاوتی حاصل شده تا حدی که برخی از دوستان از این موضوع اطلاع داشته و استعلام هم نموده بودند که پاسخ ناشی از تست سرور بوده و تبعات هر اتفاقی در این زمینه بر عهده بازیکن نهاده شده کما اینکه در خصوص خاموش شدن بات فارم لیستها نیز جواب دست اندرکاران همین بود (بماند که اون موضوع برای همه بود و فقط هوشیاری و اطلاع رسانی دوستان ش.ش به یکدیگر باعث شد تبعات منفی براشون نداشته باشه)

اینکه برو بچ ش.ش با اطلاع از این اتفاق برنامه ریزی کرده اند برای واندر چیف شده اتهامی هست که به دلایل مختلف و مستند رد میشه و به دفعات دیده شده حذف یک مسیر تجارت برای تامین گندم اون واندر موجبات اختلافات نظری در ش.ش را فراهم آورده است.

همچنین اتهام اینکه تامین اون گندم برای واندر با فاصله 200 خونه ای کاری نشد هست نیز با دلایل متقن و واضحی رد میشه کما اینکه در همین فروم قبلاً عنوان شد اکانت نپی به تنهایی قریب 3 میلیون گندم روانه اون دهکده می کرده است (حدود ساعتی 120 ک و معادل 40-50 درصد توانمندی اکانت برای این کار) پس تامین گندم در حد 500 ک ساعتی خیلی سخت نیست.

اما در خصوص اینکه این موضوع تذکر داده شده و مدعی شدند رسیدگی شده ولی اتفاقی رخ نداده رقبای ج.ش مُحق هستند.

در زمینه بحث مصرف گندم نصف روی واندر هم این موضوع را شخصاً سرور قبل رو اکانت ملّا تست کردم که چیزی حدود 3-4 ساعت از رسیدن نیرو به واندر که گذشت همان نیرو مصرف گندمش نصف میشه و بعید میدونم سایر دوستان ج.ش از این موضوع بی اطلاع باشند و خب درسته که قانون میگه تا زمان ظاهر شدن کتیبه نقشه های ساخت نباید مصرف گندم نصف بشوند ولی گویا این موضوع مستند به وجود باگ حتی در دات کام از کنارش برخی گذشتند.

علی ایحال چنانچه رقبای فعلی به رغم اینکه در محاسبات عددی حتی توانایی پیروزی در سرور برایشان وجود دارد تصمیم به حذف دسته جمعی گرفته اند تا نه به رقیبان خود بلکه به مجموعه دیگری برخی مطالب را بفهمانند ؛ میشه از حضورشون در تمامی این مدت تقدیر کرد و به نظرشون احترام گذاشت ولی اگر قرار باشه به محض اینکه هر تیمی از این پس در تراوین احساس کرد شرایط برایش کمی سخت شده میدان را خالی کنه به نظرم بایستی به گونه ای اقدام کرد که در سرورهای بعدی دیگه نتوانند حتی روز کتیبه ها را هم ببینند.

برداشت و تلقی من از پست شما موضوع اول بود هر چند که متاسفانه هیچ جایگاهی برای انتقاد از عملکرد تیم مدیریتی در هیچ کجای بازی وجود ندارد و کسی هم پاسخگو نیست. دست کم سرور قبلی بالای 50 مورد باگ سرور را گزارش کردم که متاسفانه اصلاح نشد.

با همه این اوصاف همچنان تقاضا می کنم دوستان با تمام این بی مهری ها که تا اینجای کار ساخته اند بقیه مسیر را نیز ادامه راه بدهند و شاهد بازی جذابی باشیم چرا که شواهد حکایت از آن دارد که برد ساده ای دست کم روی کاغذ برای مجموعه FHunter وجود ندارد.

بهنام جان خوش اومدی به فروم این سرور ;)

چند روز پیش صحبت می کردم با عزیزی گفتم اگر چند نفر پاشون را به میدون فروم بذارند احتمالاً عده ای از افق فروم محو میشوند. فکرش را بکن در مباحثی که بود و عده ای اومدن تاریخ تحریف کنند و جوابشون مونده برای آخر سرور، یکی مثل شما و آیدین نصیری و محمد خان تهامی کافیه بنویسید سلام :)

در خصوص آمُرداد هم بالاخره وقتی شهر بی کلانتر بشه همینه ، انتظار دیگه ای داشتی به عقلت شک می کردم.

آمرداد نشون داده در سرور با مولتی و بدون مولتی، رقیبی که توانمندی رقابت باهاش را داشته باشه فقط الدرز هست که باهاش مشترکات زیادی داره و میشه گفت حدود 30% بازیکنانشون مشترک هستند و امکان رودررو شدن عملاً امکان نداره.

اون جمله آخرت هم منو یاد حکایت مُلّا و پسرک انداخت که زیر لب میگفت عاقلان دانند. :love:

پ.ن : همون بهتر که شیطونه غلط کرد8)

شاد و پیروز باشید

NAF

• سلام به تمامی دوستان و رفیقان و رقیبان :*

چند سروری توی این سایت در خدمت شما بودیم و وقت رفع زحمت فرا رسیده :) امیدوارم از ادامه بازی لذت ببرید و پیشاپیش تبریک میگم به تیم برنده این سرور و امیدوارم که تمامی دوستان در زندگیشون موفق باشن ... توضیحات رو برخی از دوستان دادن و همه دوستان هم متوجه هستن قضیه از چه قراره ، اما خب طبیعتا الان تب و تاب سرور و کل کل ها اجازه نمیده که برخی واقعیت ها به زبون آورده بشه که شاید اگه ما هم جای شما بودیم همینطور بود ! بزرگترین اشتباه از جایی به غیر از چهار ساید و پلیراش هست ، که احتمالا در آینده نزدیک متوجه میشه که چه آسیبی به خودش زده ...

فرض کنیم که طبقه بالای یه خونه رو اجاره کردیم برای زندگی ... رسیدیم به فصل بارندگی و سقف خونه چکه میکنه ! شما میری به صاحبخونه میگی ، میگه امکان نداره ! میگی آقا ایناهاش بیا ببین دیگه ! میبینه میگه درستش میکنم ... بعد مدتی دوباره یه نم بارون میزنه ، میبینی که به به چکه نکرد ! بارون که شدید شد میبینی اوه اوه ، چه خبر شد ! خواسته یا ناخواسته ، اون سقف درست نشده ! میری میگی آقا اینکه داره آب میده وسایل من خیس شده ! صاحبخونه بگه خب وسایلت رو بزار اون سمت خونه ! بگی آقا یعنی چی ؟ من خونه نباشم بارون بیاد که خونه رو آب میبره ! بگه خب خونه باش !

سلام دوست عزیز

از واقع بینی شما سپاسگذاریم ولی نباید توقع داشته باشید تیم روبروتون شما رو متلک بارون نکنند و کری نخونند

سرور نرمال قبلی پیش از کتیبه ها در حالی که سرنوشت سرور اصلا مشخص نبود و تیم شما زیر فشار بود ، تیم روبروتون که بنده هم جزئی از اون بودم بنا به دلایلی مشابه شما واز همون جایی نشات میگرفت که الان دلایل شما نشات میگیره عطای کار رو به لقاش بخشیدن ولی زیر هجمه متلک قرار گرفتن از سمت شما ، بر خلاف گفته ایرج جان هم دیوارهای پیاپی روی نداد کلا چهار تا همر دیفالت دیوار شده بود که اونها هم قبل از دیوار شدن حد اقل چهار پنج‌تا همر شما رو زده بودن ، یادمه محسن اینجا به همه شما دوستان در چهار ساید گفت در مورد مشکل به وجود امده همه پلیرهای سرور باید در یک‌جبهه باشیم ولی ......

در هر صورت تجربه را تجربه کردن خطاست و باهاتون همدردی میکنم ولی توقع نداشته باشید تیم روبروتون باهاتون همدردی کنه چون خودتون هم اینکار رو نکردید

• سلام

یک سری اسم اینجا میان به عنوان اسطوره و رزومه دار!!! تنها عکس العمل من فقط یک پوزخنده .

قلدری کوچه خالی وقتی کسی نیست جوابشو بده دعوت از نوچش و پر کردن نوار خالی که طرفی که مورد اتهامه نیست دفاع کنه قلدری کردن بردن با پنل و....شاخ شدن نداره شوخ شدن داره چه برسه به پلیرهای درجه 3 و 4 اون قلدرها.

تو سرور بعدی دو ایکس هر کی هر احد و ناسی که تو تراوین مدعی هست بیاد ما هم با تیممون میایم هرکی شاخه بیاد مارو با شاخش بزنه اما اگه شاخش شکست لطفا بره تو افق محو بشه و تو جایی که طرف صحبتش نیست شاخ نشه.

ما هستیم و میایم که بترکونیم هرکی میاد مارو بترکونه بسم الله لب و دهن تو گروهی که فقط خودتونید نباشید

پ ن.

بدون پنل مولتی هانتر شاخی ایا؟

پ ن1.

به به مخلص بهنام با اون لحن خاصش هستیم

پ ن2.

نپیچونید یکبار تو تراوین مردونه بدون امتیازات ویژه وایستید روبروی ما نوبهایی که همر بلد نیستیم بکشیم و...

پ ن3.

از اتحاد امرداد هم خواهش میکنم اگه لب و دهنها و مدعیهای پوچ که در بالا گفتم امدن حتما تو سرور حضور داشته باشن چون له یا علیه ما باشن فرقی نداره تنها اتحاد حال حاضر تراوین ایران که واقعا حرفه ای هستن نه لب و دهن خودشونن.

ودر نهایت دکون خودتونو اونور پهن کنید به ما نمیخورید شما که هیچ بزرگاتون.

هرکی مرد عمله نه لب و دهن مثل کارگروه بسم الله

لبو دهنو عشقه^^^^

یاد خفت نورالله تو سرور قبل بخیر تنها کسی که نورالله خفتش کرد همونی بود که زد تو دیوار و اصرار میکرد پلن من موفق هست چون تعداد دفاع کشته شده از نیروی هجومی من بیشتره^^^^^^

• فاز لاتی تو کوچه خالی

تا دیشب که نقش لایک دیس لایک بهت دادن حالا زبون بازی کردی تو بزرگترین افتخارت متا وینری بوده یا زیر بیلیط کسی شاخ شدن تو نمیخواد مبارز بطلبی اونم از آمرداد شما بذار یکم رزومت سنگین بشه یک واندر صد تو این سرورهای ... بیاد تو رزومت بعد بیا از افتخارات و رزومه و مبارز طلبی صحبت کن کلاغ که ادا عقاب در نمیکنه تو اگر بازی بلد بودی با لیدریت ۱۰تا دونه امانت لویال رو جمع میکردی نه اینکه بعد جر خوردن جلوشن بیای اینجا بکی آی فلان آی بیسار ما داشتیم بازی میکردیم و بیای اینجا درس بدی به یکی از با اخلاق ترین و با دانش ترین پلیر های ترا فرهاد و رضایی عزیز ببین تو حنی بلد نیست ۴تا اتک سیم سکندی بزنی هنوز ادعای چی داری اگر حرف نمیزنه حتما کسی سفارش کرده با فونت قهوه ای نقاشیت نکنیم

پ.ن : ناصر جون تخت فولاد داستانشو براش تعریف کن تا با اصطلاحات آشنا بشه

محمد. Owldark:thumbup:

• سلام عزیز

پلنگ این کاری که میکنی صداش تا اینجا داره میاد. نتتو قطع کن باد بردمون

• لیدر با شعور ندیدید که ادامه ی بازی رو بزارن به اختیار پلیرها وگرنه نمیگفتید پلیر روی حرف لیدر حرف زده

• امرداد؟همینه دیگه میگم نوب دست 3 و 4 هستی بنده خدا

من با امرداد چیکار دارم

اونی که باید میفهمید فهمید اسم کارگروه رو نخوندی عه راستی فارم تو کارگروه نیست خبر نداری

تو کار بزرگترا دخالت نکن برو دوغتو بنوش

افتاد نوب خان

برو جاروی ازمایشگاه رو بزن مرسی

• من نمی خواستم دیگه توی فروم هم پستی بزارم ولی بنا به ادب باید جواب شما رو می دادم :

دوست عزیز من هم نوشتم که طبیعیه این کری خونی ها و همه می دونن که توی سرور چه مشکلاتی هست، ولی خب طبیعیه جمعی که به نفعشون هست فعلا حرفی ازش نزنن، اما ته سرور که تب و تاب خوابید، می بینند که با اینهمه مشکل و عزمی که برای تصحیحش وجود نداره و تازه برخورد طلبکارانه هم هست، بازی قرار نیست چندان در سرورهای آینده جالب باشه و قطعا شاهد ریزش شدید پلیر خواهند بود...

اگر خاطرتون باشه من کلا متلکی یا چیزی نگفتم، گفتم یکی از مواردی که به شدت قبول دارم اینه که ارتباط با ادمین سایت نباید اینقدر راحت برای همه باشه! و نوشتم که لطفا اگر مدرک معتبری در مورد اضافه شدن نیرو و یا لو رفتن پلن هست برامون بزارین، اگر ثابت بشه که این اتفاقات افتاده، من قول میدم که ما هم حذف می کنیم چون واقعا لذت برد به سالم بودنشه، اما متاسفانه بحث همش به حاشیه می رفت و هر سمتی به دنبال نفع خودش بود! مثلا گفته شد که تارگت ها لو رفته اما خود ما واقعا تا آخرین لحظه داشتیم دونه دونه دفاع جمع میکردیم و تو گروه بحث می کردیم و قطعا به خاطر منطقه استراتژیک دهکده ها اگر پلنی لو رفته بود ، دفاع خیلی بیشتری روی اکانت ما می اومد. حق بدین وقتی با اون زحمت تونستیم دفاع کنیم، زیر سوال رفتنش بدون مدرک واقعا برامون غیر قابل درک بود. این بحث هارو دوباره نمیخوام پیش بکشم، فک کنم هر دومون به این نتیجه مشترک رسیدیم که وقتی احترام به پلیر و عزم جدی برای برطرف کردن مشکلات وجود نداشته باشه، ادامه دادن فایده ای نداره، نتیجه گیری هردومون این شده...

پستی هم که گذاشته شد صرفا جهت خداحافظی و احترام بود و توقع همدردی نداریم، چون دردی در کار نیست! صرفا برای خودمون احترام قائل شدیم تا زمان بیشتری رو اینجا هدر ندیم و بدهکار نباشیم! خب طبیعی هست بعضی دوستان خیلی هیجان زده بشن از اینکه بالاخره شاید برنده بشن و براشون اتفاق خیلی جدیدی باشه، اما خب خداروشکر به قدری سرور موفق داشتیم که نیازی به هم دردی احساس نکنیم...

تیم شمال غرب سرور نرمال برای شخص من به شدت تیم قابل احترامی بود و از رفتنتون خیلی ناراحت شدم، اما هنوز هم با یسری از دلایل حذفتون نتونستم کنار بیام و مدرکی براش ندیدم، با یسریش هم کاملا موافقم. واقعا وقتی به جای احترام به پلیر و قبول مشکلات موجود و تلاش برای رفع اونها، جواب های سربالا داده میشه و هیچ تلاشی برای رفع مشکلات دیده نمیشه، ادامه دادن توهین به خودمون هست! شما هم فک کنم بخشی از دلیل حذف کردنتون همین بود و ما الان به این رسیدیم و در این مورد حق با شما بود...

• پ.ن. مشتاقانه منتظر واندر جنوب غرب هستم ببینم با چقدر دف میاد بالا !

پ.ن. سرور بعدی اگر عمری باقی باشه در جنوب غرب ثبت نام میکنیم به همراه تیم شنیدیم اونجا خادم و خدمتگزار زیاد داره نیاز به پادشاه داره فقط

سلام بر پادشاه کوچه های خلوت و سرور های بیابون شده

انشالله که خداوند عمری بلند به شما بده که هر سرور بیای جنوب غرب ثبت نام کنی و شاهد نتیجه اعمالت باشی

از میان حرف های شما مانی جان اینجوری استدلال کردم که میخوای باقی مانده ی جنوب شرق رو زیر پر و بال خودت بگیری و ایندفعه با ترفیع درجه تبدیل به لیدر بیابون ها بشی که البته همین هم برای کارنامه ی شما بسیار سنگینه

گفتم کارنامه یه مقدار از کارنامه ی شماهم بگیم که دوستان بدونن بزرگ مرد عرصه های بیابون چه ها کرده

1.سرور یک راند 4 (ای ار بعد فیلترینگ):ثبت نام در جنوب غرب و زیر پرچم ما رو به همر سازی اووردن ایشون (اونموقع اکثر افراد تیم حاضر اس دبل در تیم پیشوا حضور داشتن و کسایی که اشنایی دارن میدونن هر کسی اجازه همر سازی نداشت اونموقع به خاطر سختگیری ها و بازرسی های متعدد )

به هر حال به ایشون اجازه همر سازی داده شد ولی به خاطر مشاجره با یکی از پلیر ها (امیر رول بک یکی از لیدر های فعلی اس دبل)کلا ایشون رو کیک اوت کردیم و اکانتشون حذف شد و رفتن شمال شرق اکانت ساختن (یعنی تعصب رو ساید ازیشون سرچشمه میگیره)

اون سرور هم متای جنوب برد و ایشون با چشم گریون دست اخر حذف اکانت کردن

2.سرور نرمال اسپیدترا:ثبت نام در شمال شرق و باز به دلیل درگیری لفظی پناهنده شدن به شمال غرب (یعنی اینهمه تعصب روی ساید منو داره میکشه)

افتخارات و کارنامه ی پر بار ایشون و فروم نویسیشون از همین سرور شروع شد که به دلیل حذف تیم اکسفرد برادرز در شمال غرب این ساید تبدیل به بیابون شده بود و ایشون به مقام پر افتخار دف کوردی در بیابون با 6 اکانت موجود در ساید دست پیدا کردن (که البته قابل تقدیره)

3. سرور دو ایکس اسپیدترا:برای اولین بار در تاریخ تراوین مانی عزیز در همون سایدی که ثبت نام کرده بود مونده(البته فعلا ) به دلیل این واقعه ی مهم دیروز در جلسه ای با قدیمی ها ما میخواستیم این سرور رو مبدا تاریخ تراوین قرار بدیم به افتخار این حرکت :)))

و باز مثل اینکه بعد از حذف اس ای و بیابون شدن ساید ایشون قصد دارن کارنامشون رو پر بار تر از قبل کنن (شاید این دفعه مسئول گروه چت سایدی با 8 تا اکانت)

خلاصه عزیزم این کارنامه ی زیباتو به هر کی نشون بدی تا سر کوچه ام باهات نمیان چه برسه به سرور بعد اونم تو جایی که ما هستیم (به شخصه از اول شروع بازی تراوین تاحالا تو هیچ سایدی بغیر از جنوب غرب بازی نکردم ,نه فقط من 20 نفر دیگه حاضر در تیم هستن که فقط خاک خورده ی اس دبلن و واسه این ساید دارن زحمت میکشن و اعتبارشونو تریلی نمیکشه )

اینکه عمو یوسف مشتی گری کرده و اسم توتال لیدر رو خودش نذاشته و گذاشته خادم بخاطر مرامو معرفت خودشه و رفاقتی که تو ساید هست(خیلی مهمه که هیچکس از هیچکس برتر نباشه تو ساید ولی باز با این حال حرفت برش داشته باشه و اینا هیچ کودوم میسر نمیشه مگر با رفاقتو و همدلی کل پلیرای ساید)

حالا تو کلا با 40 کیلو وزن که تاحالا یدونه سرورم تو همون سایدی که ثبت نام کردی تهشو ندیدی و اصلا معنی تعصب رو ساید و رفاقت و اعتبار سایدی رو نمیدونی میای و مینویسی که خادم زیاد داره پادشاه لازم داره :| (اصن میمیک صورتت به پادشاه میخوره جون داداش؟پاشو یه مین جلو اینه خودتو ببین حضرت عباسی :)) )

ختم کلام :

1.رزومتو واسه هم تیمیات بفرس ببین تا سر کوچه ام باهات میان په برسه سرور بعد

2.خیلی مشتاقم بعد از ثبت نام تو جنوب غرب به واتس اپم یه پیام بدی و اسم اکاتو تیمو بگی که برای بیعت خدمت برسیم ای پادشاااااه :|

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• ببین محمد جان عزیز دلم

تا اونجای داستان شما رسیدیم که کلا میگفتی تو سرور نیستم بعد اعلام کردی من رو اکانتی که زیر 18 ساعت لوگین نباشم میگم نیستم تو سرور !!

یکی از دلایل ضعف های جنوب شرق قطعا شخص شما بود که یه پای دلت پیش دوست جونت نفت جون بود تو شمال شرق یه پات تو جنوب شرق دو خط هم تایپ میکردی تو گروه سه خط تایپ میکردی به کسی نگید تو سرورم !! تو اول وجود داشته باش ! وقتی هستی بگو هستم اصطلاحا باش لات کوچه خلوت باش

مازیار که اسطوره بازی و لیدر اخلاق و خردمند با تجربه سرور نرمال بود با امرداد متا بود ! نقش افتاپ پرست چادر به سر و داری ایفا میکنی الان شده لات کوچه خلوت بعد خودت رو داری میچسبونی به امرداد !

ما به اینا میگیم حزب باد

• تیم شمال غرب سرور نرمال برای شخص من به شدت تیم قابل احترامی بود و از رفتنتون خیلی ناراحت شدم، اما هنوز هم با یسری از دلایل حذفتون نتونستم کنار بیام و مدرکی براش ندیدم، با یسریش هم کاملا موافقم. واقعا وقتی به جای احترام به پلیر و قبول مشکلات موجود و تلاش برای رفع اونها، جواب های سربالا داده میشه و هیچ تلاشی برای رفع مشکلات دیده نمیشه، ادامه دادن توهین به خودمون هست! شما هم فک کنم بخشی از دلیل حذف کردنتون همین بود و ما الان به این رسیدیم و در این مورد حق با شما بود...

مهربان عزیز در مورد مدرک‌ که اینجا حرکتی نمیشد زد بدلیل وجود دکمه ویرایش و دیلیت (‌دوستان مستندات گذاشتن ولی سیم سکند اعمال قانون شد;))

در مورد اون پلن اخر تا اونجا که من اطلاع دارم و البته مطمئنم که اینجور بوده چون بنده سالها هم اکانتی لیدر هستم، قضیه اون پلن خاص نبوده بلکه جمیع اتفاقات تا اون زمان بوده و البته همونطور که بچه ها هم اون زمان گفتن ، اتفاقات رو‌‌از سمت شما نمیدیدند و مثل الان شما به فرد دیگه ای اعتراض داشتند که به دوستان مسئول در سایدهای دیگه هم گفته شد ، در اخر تصمیم جمعی گرفته شد که قبل از دیر شدن و حاد تر شدن موضوع فرار رو به قرار ترجیح بدیم :D تا حرف و حدیث و ناراحتی کمتر پیش بیاد

پینوشت: دوستان عزیز و محترم و پیشکسوت تراوین‌ایران بنظرم‌ بهتر این هست که این چند اکانت معلوم‌الحال فروم که واقعا از دلایل اصلی زشت شدن تراوین ایرانی و سرورها هستن با نوع کلام و نگارششون ‌و صد البته که با این طرز فکر بطور قطع گیم پلیشون هم در همین لول هست رو نادیده بگیرید ، مطمئن باشید اونها دنبال همین هستند که شما ریپلایشون کنید یا جوابشون رو بدید تا دیده شدن رو حس کنند در این تاپیک ( تایپینگ:D) و ارجاعشون بدید به امضای محسن عزیز

نقل قول
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest