نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• خب مهد کودک شمال غرب تقدیم میکند

من قصد نداشتم چیزی بگم اما این حجم از دروغ گویی و وقاحت بی سابقت دیگه پلن خودتونم تحریف میکنید فقط ار دوستان داخل سرور میخوام این پستو بدون هیچ جبه گیری عادلانه بخونن و قضاوت کنن کار به هیچ چیز دیگه ندارم

دیروز ۳ساعت به کتیبه ها روی اکانت فینگرز اتک میاد بعد به بررسی ساده متوجه شدیم اتک ها ساعت ۶.۳۷ یعنی ۷دقیقه بعد از کتیبه میخوره و از اونجایی که خود شمال غرب زحمت کشیده بود اون اکانتو تک ده کرده بود فقط کپ این اکانت که همرش بود باقی مونده بود ما مطمئن این ده نمیپره و فقط میمونه موضوع گندم منفیش و لاست نیروها و البته خزانه که مشکل خزانه هیلی راحت حل شد اکانتی جایگزین شد برای زدن کتیبه

و از همون لحظه اول برای این اکانت توی تک تک ثانیه ها منابع ارسال کرده بودیم که در صورت صفر کامل در عرض ۱ساعت به حالت اول بر میگشت

بعد این داستان یکباره سرور ۱ساعت کایبه هارو میندازه عقب حالا کی ضرر کرده ما چون اگه ده تخریب میشد همرو نمیتونستیم لانچ کنیم میدون سطح ۲۰ اردوگاه و ... پس شاکی عقب افتادن ما بودیم و دلیلشم گفتیم چون شمال غرب سوتی داده اینکارو کردن حالا من لینکارو میذارم قضاوت با خودتون ساعت اتک هارو ببینید و میزان تخریب اتک ها که خنده دار بود😂

دوتا عکس دیگه هم هست که خب بخوام بذارم میره توی یه پست دیگه به دلیل محدودیت فروم اون دوتام هر دو دیوار شده

حالا شما قضاوت کنید کپ 16 17 این اکانت دوتا از کراپاش خورده و بعد اتک ها 50کی مثبته و میزان زیادی منبع که توی راهش هست

دوستان شمال غربی خودتونو گول نزنید باگ اولو شما زدین که فیداری یه اکانتو پروندین که همر کپ داره :D

باگ دومو شما زدین که 7 دقیقه بعد کتیبه ها تایم لندتون بود

باگ سومو شما زدین که تمام موج ها جای اینسرت داشت

باگ چهارمو شما زدین با هدف هایی که برای موجاتون گذاشتین میدون تمرین 20 رو ول کردین

باگ پنجم شما زدین چون اگه این همرا برا لانچ کتیبه میموند احمق و جنگ بزرگتون رو خودتو میزدین

باگ شیشم رو شما زدین که همر رمتون بعد همر اول خورده چی دارین بگین واقعا

پس لطفا کولی بازی در نیارین سطحتون رو ببرین بالا

• این آقا کلا دورغ نمی دونه چی من تجربه بازی با ایشونو دارم اصلا اهل خریدو فروش ساید و کتیبه و اکانت این چیزا نیست مدیونید اگر حرف ایشان رو باور نکنید کلا هر چی میگه راست میگه این سرور که نبودیم ولی کلا شناخت داریم نسبت به ایشان

همه حرف های بالا رو فرض کنید دروغ 13 بدر امسال هست :D;(;(

• سرور قبل من رو اکانت امیر رپتور لوگین داشتم که اس ای بودیم امین و رضا و کیا ان دبل بودن حذف کردن سر کتیبه ک خبردارین داستانو سر رفاقت کتیبه رو دادن ب ما و ماهم ساید اس ای ک میشه این اقای xxx درخواست کرد و دادیم بهشون ایشونم مفت کتیبه رو به احسان پس دادن ک متا با اس دبل بود ایشون کلا به کتیبه اعتقاد ندارن فقط واسه چندتا رفیقمون تو اس ای ناراحتم

پارسا جان دمت گرم با وجود مشکلات حواست ب اس دبل‌ بوده:love:

امیدوارم سرور جذابی‌ بشه دورادور هستیم^^

• اگر نمیتونی مثل مرد بازی کنی

عزیزم اگه مولتی کشیدن تو سایدای دیگه به عنوان نفوذی و زدن اون کتیبه ها به این شکل مردونه بازی کردنه ما همون نامرد بمونیم بهتر;)

میتونین مثل یه بزدل حذف کنید و همین الان از سرور خداحافظی کنید

اینجوری که شما کتیبه زدی با کمال شجاعت بوده پس!

واقعا معنی بزدلانه بازی کردنو نمیدونستیم الان شما گفتی کاملا درک کردیم همگی :D:D:D:D

• یالا

چقدر داستان و حاشیه میرسیم به حرفی که اول سرور زدم.

هیچکس هیچی رو قبول نمیکنه.

هیچکس هیچ چیز رو گردن نمیگیره.

اعتماد تعطیله.

آدمای که ادائای رفاقت رو دارن تو این بازی دشمنی میشن که از دشمن قدیمیت هم بدتر.

جای این همه داستان تعریف کردن لینک اتکای که باهاش کتیبه دزدیدین یا خریدین یا فروختین رو بذارید.

یادش بخیر طرف با شات از لینک اتکا یا دیوار شدنا فقط میومد تو فروم کوری میخوند.

الان همش عین بچه کوچولوها دارید با هم دعوای لفظی میکنید و غر میزنید و گریه میکنید.

لینک دزدیدن معمادی منحصر ان دبل

لینک دزدیدن منحصر مرتاض

و ی سوال وقتی قرار شده جنگ آموز رو شمال بزنه پس چرا جنوب کلینش کرده؟ من واقعا متوجه نشدم. منو متوجه کنید

🤔🤔🤔🤔🤔🤔

لینک بذارید. من که بازی بلد نیستم حداقل از شما بازی بلدا بازی کردن یاد بگیرم.

حضرت علی میفرمایند:بین شنیده ها و دیده ها چهار انگشت فاصله هستش.

حضرت سروش هیچکس هم میفرمایند:همه دروغ ان

• با سلام و تبریک سال جدید به همه

امیدوارم در این ایام تو سلامت باشید

ماشالله به شمال شرق ، یه چند صفحه خوندم دیدم هنوز یه سری از فسیل ها تو بازی هستن ، خوشحال شدم

دمتون گرم که هنوز وقت و انرژی میزارید بازی میکنید

این آرش 10 خسته نشد هنوز کرررری میخونه لووووووول

امیدوارم از بازی لذت ببرید و حسابی بهتون خوش بگذره

پ ن : بچه های شمال شرق فراموش نکنید رفقا همیشه جزو بهترین ها و قوی ترین ها هستن ، کلی بازیکن این منطقه صادر کرده ولی بازم بهترین ساید هستش همیشه

تقریبا اکثر بازیکن های شاخ سایر مناطق ، بازی کردن رو از شمال شرق یاد گرفتن

شاد باشید

علی

ThE HeRoES

• پ ن : بچه های شمال شرق فراموش نکنید رفقا همیشه جزو بهترین ها و قوی ترین ها هستن ، کلی بازیکن این منطقه صادر کرده ولی بازم بهترین ساید هستش همیشه

به به ببین کی اینجاس

سلطان علی دهیروز آقا ارادتمندیم....

تقریبا اکثر بازیکن های شاخ سایر مناطق ، بازی کردن رو از شمال شرق یاد گرفتن

والا تا اونجایی که من یادمه یه سرور شمال شرق بودیم... اول سرور از خودت تا توتال ان ای رو هم فارم کرده بودیم که گفتین بیا تو تیم لیدری و از این حرفا (لینک های اون سرور رو مجید نگه داشته ها)....

زمان کتیبه همه گنده های شمال شرق کنار کشیدن لانچ کتیبه ها رو دادن به ما و حتی تا نحوه چطور بالا کشیدن واندر توی سرورهای جدید رو هم ما یادتون دادیم... به عنوان یک عضوی که یک سرور رسمی توی شمال شرق بودم باید بگم شمال شرق بازی رو از ما یادگرفت.

لینک دزدیدن منحصر مرتاض

داداشم یونیک مرتاض با شرایطی و با هماهنگی لیدر های ان دبل وارد اس دبل شد.

پ ن : علی جان شما عشقی ولی یه وقتایی یه حرفایی میزنی نمیشه جواب نداد

پ ن: تیم جدید ان ای لطفا به خودتون نگیرید.

• سلام به همگی دوستان

قصد پست گذاشتن نداشتم چون اصلا فروم نمیومدم الان هم مجبور شدم

از دیروز تلگرام کلی پی ام واسه من اومده که جنگ nw زدی دادی به ne گفتم جهت اطلاع رسانی به دوستان بگم بنده هیچ نقشی در زدن کتیبه نداشتم

همون روزی که اینجا اعلام کردم به دلیل پوشینگ آزاد و گلد مجانی واسه یه سری افراد خاص این سرورها بازی نمیکنم اکانت هارو دادم به آرمین و امیرعلی که به عنوان مولتی و دفساز ازشون استفاده بشه

تنها نقشی که داشتم این بود که از اونجایی که اکانت ها رو سیستم من بود روزی یکی دوبار بهشون سر میزدم و برنامه باتشونو آپدیت میکردم و آیتم ها رو میذاشتم حراجی خرج گلدشون دربیاد همین

من همون اوایل سروربا شناختی که نسبت به ارش10 داشتم میدونستم ترس از 3به1 شدن به ضررش داره به آرمین گفتم آرش قبل استارت متاشو با یه سایدی میبنده بعد میاد توو سرور که الان با جابجایی مرتاض بهم ثابت شد:d

با توجه به اتفاقات سرور و دشمنی شمال شرق با زیوس و کل کل با کلاهبردارا se میتونست با یه متا با شمال شرق خیلی راحت برنده این سرور باشه که از موقعیتش نتونست استفاده کنه

پارسا جان من هیچوقت تعصب خاصی نسبت به سایدی نداشتم ولی به عنوان کسی که که حداقل 80% بازیم توو ساید شمال شرق بوده خدمت شما عرض کنم شما آی آر بازی نکردی بیشتر وقتتو همین سرورهای فان گذروندی اگه 2تا سرور آی آر بازی کرده بودی میدونستی شمال شرق حاقل توو 90% سرورها یکی از دو ساید قوی بازی بوده حالا اینجا اینقدر نوب بودن که کلیه امور سایدشونو دادن در اختیار شما نشون از سطح پایین سرور داشته

پ ن: هادی جون هر وقت از زیر چادر اومدی بیرون بگو بیام منو بزنی :))))

• آرش قبل استارت متاشو با یه سایدی میبنده بعد میاد توو سرور که الان با جابجایی مرتاض بهم ثابت شد:d

سلام

دلیل جا بجایی کتیبه مرتاض رو کل سرور میدونن کجا سیر میکنی شما؟

پارسا جان من هیچوقت تعصب خاصی نسبت به سایدی نداشتم ولی به عنوان کسی که که حداقل 80% بازیم توو ساید شمال شرق بوده خدمت شما عرض کنم شما آی آر بازی نکردی بیشتر وقتتو همین سرورهای فان گذروندی اگه 2تا سرور آی آر بازی کرده بودی میدونستی شمال شرق حاقل توو 90% سرورها یکی از دو ساید قوی بازی بوده حالا اینجا اینقدر نوب بودن که کلیه امور سایدشونو دادن در اختیار شما نشون از سطح پایین سرور داشته

باز شروع شد. حتما باید توی هر بحثی شرکت کنی شما؟

والا بعد از چندین سال کام بازی کردن به دعوت امیر الون یه سرور آی آر بازی کردم دیدم سطحش چی بود. اون سرور راند یک اسپید بعد فیلترینگ معروف بود به سرور شاخ های تراوین آی آر دیگه اینکه نوب بودن یا نبودن قضاوتش با شما و اینکه چرا ان ای اون سرور برد و دیگه نبرد هم با شما.

پیشنهاد میکنم کلا توی چیزی که اطلاعات نداری و ربطی به شما نداره خودت رو دخالت نده که خودت رو کوچیک میکنی.

رزومه ما مشخصه چه دات کم چه آی آر چه اسپیدترا... گنده ترشو رو کن بعد بیا اسکی برو زیر هر پست ما

ما هستیم بی ادعا تا زمانی که کسی چیزی نگه ما دهنمون باز نمیشه و پیشنهاد میکنم نزارین باز شه ;)

پ ن: تو خوبی ;)

• جووونم پارسا

چطوری پسر ، خوبی ؟

حالا این همه آدم اینجا هستن ، چرا به دل گرفتی تو

این کرونا تموم بشه اون برنامه ی قدیمی رو پلی کنیم یه عشقی کنیم پارسا جون

نمیخوام کل کل کنم ولی لینک صفر شدن خودت از اکانت من رو نمیدونم اونم داری یا نه ... چون من عادت ندارم چیزی رو آرشیو کنم یا نگه دارم

شاد باش پارسا جون ، لبخند بزن

ماشالله لیدر یه ساید هستی ، به برنامه های سایدت برس :ایکس

این تراوین با این داستاناش هیچ وقت قدیمی نمیشه

ای کاش سرور رسمی بود ، شاید هوس بازی به سرم میزد ....

یا حق

علی

ThE HeRoES

• نمیخوام کل کل کنم ولی لینک صفر شدن خودت از اکانت من رو نمیدونم اونم داری یا نه ... چون من عادت ندارم چیزی رو آرشیو کنم یا نگه دارم

جااااااانننن؟ کی صفرمون کردی ما خبر نداریم؟ کی خبر داره بگو به ما هم خبر بده چون توی سابقه بازیم نبوده که دهم صفر شده باشه بگو شاید بزارم جزو افتخاراتم که علی دهیروز منو صفر کرد ^^

حالا این همه آدم اینجا هستن ، چرا به دل گرفتی تو

عزیز دلی علی جان اگه توی پستت بجای یادگرفتن از کلمه دیگه ای استفاده میکردی برنمیخورد بهم چون من هم یه سرور ان ای بودم

و افتخار هم میکنم که کنار هم بودیم کلی حال کردیم و بردیم

ای کاش سرور رسمی بود ، شاید هوس بازی به سرم میزد ....

والا رسمیش که به کائنات پیوست بیا دور هم باشیم تو اشاره کن خودم صفر میشم:love:

• دف نریز رو مولتیا !ویرایش جان

همین دوزار دف نگه دار یه جا به کارت میاد پسر جان

اون قد همر قل میدم بت در حال شارژه که خودتو اونی که بت یاد داده دف بریزی مولتی چوب دس بگیرین بیاین بازم نتونین سبکشون کنین

دفاتو نگه دار پسر جان نکن

خواه گیر پند خواه گیر ملال

• با دروود

دوستان از این پس مدیریت فروم به صورت جدی تری پیگیری خواهد شد و

همینطور استفاده از کلمات دور از ادب مخاطبین به شرطی که باعث توهین به شخص یا شخصیت افراد باشد پیگیری و در صورت تکرار با مجازات همراه خواهد بود.

کلیه موارد ذکر شده وسخت گیری ها صرفا بابت زیبا تر شدن روند بازی برای شما عزیزان می باشد.

با ارزوی لحظاتی خوش برای شما عزیزان

• سلام داداش خوبی ؟؟؟ واسه زیبا تر شدن بازی بهتر نیست یه فکری واسه گیر کردن رو 00:00:00 بکنید نه فروم؟

الان کتیبه ها ازاد شدن پلن ها شروع شده یه بار گیر کنه یه ساید به فنا مبره

ممنون

• با سلام

من قبلا به خودم میگفتم چرا سایدی پلن گسترده نمیره یا به قول معروف بزن بزن ها شروع نمیشه اما امروز خود بنده دوبار با صفحه سفید مواجه شدم که دلم به حال اون بنده خدایی سوخت که بخواد تو این موقعیت اینسرت کنه و از پریدن دهکدش جلوگیری کنه یا یکی بخواد دقیقه 90 کتیبشو جابجا کنه که این وضعیت سبب شه کتیبه رو از دست بده.

حالا به لیدرها و پلنرها حق میدم اقدامی نکنن چون درصد ریسک فوق العاده بالایی داره.:(

• با سلام

من قبلا به خودم میگفتم چرا سایدی پلن گسترده نمیره یا به قول معروف بزن بزن ها شروع نمیشه اما امروز خود بنده دوبار با صفحه سفید مواجه شدم که دلم به حال اون بنده خدایی سوخت که بخواد تو این موقعیت اینسرت کنه و از پریدن دهکدش جلوگیری کنه یا یکی بخواد دقیقه 90 کتیبشو جابجا کنه که این وضعیت سبب شه کتیبه رو از دست بده.

حالا به لیدرها و پلنرها حق میدم اقدامی نکنن چون درصد ریسک فوق العاده بالایی داره.:(

سلام واقعا فکر می کنم وقت گذاشتن و هزینه کردن تو این سرور خیلی حیف باشه چون مشکلات هیچ وقت تمومی نداره!

کتیبه ها آزاد شدن ما رو اکانتمون جنگ اموزه رید هامون نمی شینه!!!!

و قرار بود حدود 1ماه پیش این مشکلات برطرف بشه اما هر روز سرعت لود سرور پایین تر میاد و ما همچنان در قسمت اعلانات اکانت با این RESTART ENGINEسر و کله می زنیم.

فقط 20 روز پیش 48 ساعت درگیر بودیم که اخرین بروز رسانی های سرور انجام بشه ولی متاسفانه تایم ازاد سازی کتیبه 1 ساعت تغییر کرد این سئوالم پیش میاد که اخرین بروز رسانی ها انجام شده بود تغییر تایم کشور چرا پس لهاز نشدش همون تایم که به این مسئله برنخوریم؟؟؟؟؟

یا این که واقعا تو این سرور نباید پلن رفت؟؟؟؟؟

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• انقدر که احمق کوچیکای شمال غرب جنگ یونیک بودن جنگ یونیک شمال شرق جنگ نبوده نمیدونم واقعا این کتیبه ها احمق هستن یا سایرینو احمق فرض کردن

برا اینکه برگردین به سرور رفتین با بزرگترتون اومدین در حالی که کتیبه نه خریداری شده بود و‌نه هکی در کار بوده اشتباه خود پلیر بود پای همه چیشم وایسادم حتی بن شدن اکانتم ولی بخاطر رفاقتا و جمع صمیمی که توی شمال شرق هست و لذت دور همی بازی تصمیم گرفتیم برا اینکه قهر نکنید پس بدیم بتون تا از بازی همه لذت ببرن 😂 ولی قول بدین مشکلاتتون رو خودتون حل کنید نه برید دسه بزرگترتونو بگیرین بیارین بگین اینا مارو اذیت میکنن😂

امیدواریم که احمقای مام یکم روی خوش به ما نشون بدن البته شایدم تو مورد احمقا باز دسه بزرگترتونو گرفتین😂

• سلام علیکم

آخه این چه وضعیه دیگه :|

اسکات میزنیم . تایم لند مثلا 12.30 هستش . اما گزارش رو 12:40 بهمون میده

اتک میزاریم رو ناتار . از یه ده کاتا و از یه جا دیگه چیفر میزنیم . باز میایم نیگا میکنیم چیفر هنوز داره میچرخه و 10 دقیقست منتظریم بشینه !

شارژ نیرو هم همینطوری . این Restart Engine چه صیغه اییه دیگه ؟!!!!!

تایم کتیبه رو که دستکاری میکنین . اینا رو هم که اینطوری .

سرور وقتی نمیکشه ، بهتر نیست بیاید و با مولتی اکانتی و بات و وی پی اس های سنگین برخورد کنید تا اینطور بقیه پلیر های عادی رو اینطور از این سایت خسته نکنید ؟!

گیریم مدرکی برای مولتی بازی کردن و رید دادن ندارید ، آی پی های وی پی اس و نحوه کار بات که کاملا مشخص هستش . با اونا حداقل برخورد کنید، 30 تا مولتی با یه آی پی و یه برنامه میاد بالا ، حداقل یه کار کنید نتونن اینقدر هم آی پی باشن

زلدالو ^^ :thumbup:

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط MenTaL: تاکید روی تایم کتیبه به سفارش میلاد :)) ().

• تعداد مولتیا وحشتناکه!!!! رید تاپ تنو نگاه کنید!!!!! بدون شک عمر این سایت کم هست اگه روال عوض نشه. پلیرایی که مولتی باز نیستن نمیان این سایت بازی کنن!!!

سپهر عزیز من که نمیدونم منظورت از پستت چی بود ولی پر واضح بود داستان کتیبه یونیک! نمیدونم چی شد که برگشت ولی کار بزرگتره درست بوده امیدوارم بحثی که افشین و منم داریم حل شه!! امیدوارم مولتی بازی سخت شه تا کسی نکنه این کارو در این حدی که میبینیم!!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.