نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• سلام عزیز
    اگر قراره بیام و بگم که تفاوتی بین من و شما نمیمونه :D
    روی اکانتشون لاگین نداره اما توی اتحادشون هستم
    دقیقا درسته هم اتحادی و ای پی مشترک رو نمیشه غارت کرد ، اما اینجا ظاهرا میشه ، شما دو تا اکانت بساز و تست کن.

• یه بار گفتم حرف نزنی نمیگن ...........
    همه اونایی که بازی میکنن میدونن آی پی مشترک هست وگرنه وی پی اس نمیخریدن گرچه بعید میدونم بدونی چی میگم . من به عنوان لیدر se با خیلی از بازیکن های se آی پی خوردم چون یک سری وظایف دارم بازم بعید میدونم بدونی چی دارم میگم . اگر نوب ها مولتی بکشن که ما هشتمین نوب سروریم. شما هم با اتوبوس برو بیا پول تاکسیت رو جمع کن شاید تونستی مولتی بکشی. و اما آقای ادریس ناتار مثه اینکه خیلی خوشحالی داری با دمت گردو میشکنی که لایک میکنی یا اینکه شما هم ای پی های منو در آوردی یا معتقدی تو سرور آی پی مشترک نداریم

پ.ن : به نظر شما 9 تا دیسلایک تو سه تا پشت سر هم ساکت شو تلقی نمیشه

فدای گوشای درازت نازنین
    شما توی توهمات و حرفات باش.
    خودت دقیقا میفهمی من چی میگم .
    یکم صداقت داشته باشی و با واقعیت درست برخورد کنی قشنگ مثل یه مرد میگی اره درست میگی نه اینکه کلا منکر میشی !
    مولتی هانتر که کاری نداره تو داری ای پی میخوری پس دردت چیه ؟
    راست گویی شده ارزو ، وقتی لیدر جنوب شرق اینطوریه خدا به داد بقیه پلیرهاش برسه.
    تو که لیدر جنوب شرقی من توی اتحادتونم میدونی اکانت من کدومه ؟
    عجب !
    خواستی گزارش غارت هاتم بدم:D

• با سلام و احترام
    چنانچه قطعی اینترنت متداوم باشد و تا ساعات آینده وصل نشود
    پس از اتصال سرور‌ها ، سرور ۳ ایکس بک آپ به قبل خواهد شد .

باتشکر از شما

ادمین عزیز اینترنت اکثرا در حال وصل شدن هست
    لطفا اعلام کنید چه زمانی سرور بک آپ خواهد شد که غافلگیر نشیم :D
    ممنون

• دوستان اومیدوارم که الان توی زمانی قطع اینترنت همچنان هست دارین بازی میکنین پاپ میزنید و رید میریرید
    سرور بک خواهد خورد و تمام نیرو ها و دفاع ها و پاپی ک زدین بی نتیجه خواهد بود تا زمان برقراری کامل نت و بک خوردن سرور

• شما نگران فاز خودت باش داداش گلم.
    اون اکانتهایی که دارن غارت میکنن رو بات هستند عشقی. وگرنه کسی بیکار نیست بیاد دستی رید بره تو سروری که بک خواهد شد.
    نه فقط شما هوش و حواست سرجاشه. بقیه هیچکی هیچی نمیفهمه... خخخ

• سلام خدمت همه اینجوری که مشخصه نت گوشی فعلا درست نشده و معلومم نیست کی درست بشه ادمین عزیز اینجا بیاد تایم دقیق رو اعلام کنه خوب میشه با خودمون حساب کتاب کنیم ک چند چندیم

لطف هم بکنن در مورد تایم واندر و نقشه هم بگن که چ مدت تاخیر خواهد داشت که شخصا امیدوارم طولانی نشه

• شما نگران فاز خودت باش داداش گلم.
    اون اکانتهایی که دارن غارت میکنن رو بات هستند عشقی. وگرنه کسی بیکار نیست بیاد دستی رید بره تو سروری که بک خواهد شد.
    نه فقط شما هوش و حواست سرجاشه. بقیه هیچکی هیچی نمیفهمه... خخخ

به به آروشا جان خوبی ؟ چخبر ؟

داداش از قدیم گفتن حرفو بنداز وسط طرف خودش برمیداره من که اسمی از کسی نیاوردم تو چرا خودتو الکی حرص میدی ؟ راستی رکرد دف و این سرور دیگه ایشالا میزنی ؟ ما خوشحال میشیم این سرور یه کاری ازتون ببینیم سرور قبل که تمام شد

• مث اینکه از بیکاری خیلی حوصله ات سر رفته دنبال یکی میگردی کل کل کنی وقت بگذره. از اون سرور هم بکش بیرون دیگه. تموم شده ها. شما ها تا چند سال از سرور قبلیتون یاد میکنید؟! دیگه زیاد کشش بدی خیلی لوس میشه. خخخ
    فعلا تو این سرور نکته جالبش اینه که من دف ساز بدون رفتن رو اکانت اومدم تاپ غارت. اصلا مهم نیست بک میشه یا نه . چون تو خنده دار بودن این قضیه فرقی ایجاد نمیکنه. :thumbsup:
    البته ماهم ادعا نمیکنیم مولتی نداریم ولی فقط برا پارکینگ استفاده میکنیم نه رید دادن.
    در مورد رکورد و این حرفا هم ما تا حالا دنبالش نبودیم وگرنه به جای اینکه دف رو بدیم به دوستانمون ، همه رو میدادیم رو واندر که امتیاز بیشتری جمع کنه. اونایی که فقط دنبال مدال و رتبه هستن دف رو ترشی میندازن تا ته سرور همه رو بریزن رو واندر تا از ناتار امتیاز مفت بگیرن. ما هیچوقت دفمون به ته سرور نرسیده. خخخخ.
    درآخر امیدوارم این سرور هم ببرید که بیشتر شاد بشید. ماهم با شادی شما خوشحالیم.
    :thumbup:
    کوچیک همه رضا

• سلام اقا رضا با عرض ارادت
    از قدیم گفتن قمارباز نگه به ... یجاش میسوزه.باشه اقا بیایید اینجا کیسه بوکس بشید برید هم ما خوشحال میشیم هم سرور یه حالی میبره لیدرتونم اب بندی میشه :D :D :D :D (منظور از لیدر شخص خاصی هستش به بقیه بی احترامی نشه یه وقت!)
    البته ما هم جای شما بودیمو میومدن رومون ترمز دستی میکشیدن کلا میخواستیم زود فراموش بشه اون سرور لعنتی :thumbsup: :thumbsup:
    دلیل اینکه ما یادمون مونده هم فروم نویسی اقا میلاد از اول سرور بود که تو خاطره ها موندگار شده.مثلا میفرمود یا ما میبریم یا ناتار :D :D :D :D :D یا میفرمود میخوام دکمه پایان بازی رو بزنم (که البته راستم میگفت زد :thumbsup: :thumbsup: ) یا اینکه این لیدر با تجربه فرمودن کسی رمر نشه !همگی بدون رمر برید تو دیوار واندری که راز یونیک داره ! :D :D :D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: <3 <3 <3
    دوستان جهت اطلاع از بقیه فرمایشات این بزرگوار برن تاپیک سرور نرمال رو بخونن واسه خنده و سررفتن حوصله خوبه :thumbup:

• حالا که بحث سرور نرمال باز شد یه یادی از دستمال چی ها کنیم که هر روز تو پی وی ما افتاده بودن دست به دستمال و منت کشی میکردن آخر هم با متای 3 به 1 و شخم خوردن بازی رو بردن ولی عشق و حال سرور رو ما کردیم :thumbsup: :thumbsup:
    تک تک تون رو .... هیچ کدومتون رو سالم نزاشتیم سرور قبل ،
    ما بازی میکنیم بکنیم توش حال کنیم :thumbsup: :thumbsup:

بخش کوچکی از خاطرات شیرین سرور نرمال ؛ که جای زخمش برای بعضی ها باقیه هنوز و ازش یاد میکنن =))

حق داری گلم منم اگر مثل تو هی چپ و راست خفت میشدم و دهم سبز میپرید، تا ده تا سرور بعدی هم یادم نمیرفت =)) زخم عمیقی بود خدایی بزرگ میشی یادت میره :thumbsup:

الانم بیا بگو نه نیرو های من نبودن اصلا اون اکانت من نبودم و حاشا کن =))

پ.ن ؛ و رومنی که رنک یک مهاجم شد و ... همه توتن ها موند :thumbsup: :thumbup:
    پ.ن ؛ حرف رو انداختم وسط پلیر های اکانت hitman بیان بردارن =))))

• بابا تو دیگه چقدر روووت زیاده خداوکیلی با ناتار زنی شدی رنک ۱ امدی افتخار میکنی بدبخت رشتی ؟ اسکل اون خفتا ماله اکلنت استفان بود نه اکانت من ده چیف شده هم که بعدش امدیم بیگ همرتونو پروندیم کاکتوسو میگم البته اینم بگم که دفه بعدی با ۱۱ تا همر امدین ده همر اصلیو بزنین حتی لینک هم نگرفتین . البته نمیدونم تو اینارو یادته یا نه اخه تو مشغول ناتار زنی بودی یا داشتی ۲ هدفه واندرو میزدی خخخخخخخخخخ . میشه بیای مختصات کپ و ده همرتو بگی یکم بخندیم لیدر بزرگ خخخخخخ

• رومنی که رنک 1 مهاجمین شد ولی کسی ندید همرش چقدر بوده و کیو زده!! تو همون زورت به ناتارا میرسه :)))))
    11 تا همر زدی ب ما لینک نگرفتی میخوام بدونم از ناتارا لینک گرفتی یا نه ؟؟؟:))))))
    ذوق کن اخر بازی 2 تا لنگه دمپایی پروندی از ما.اینو به عنوان بزرگترین افتخاراتت تو ذهنت نگه دار :))))))
    ساید sw خوشحال باشید که همچین پلیر و البته لیدر قابلی دارید :D :D :D :D
    یه عکس از بیگ سرور نرمال واسه همه میزارم که بدونید واقعا این همرهای خفت شده عددی نبودن در مقابلش

• بابا تو دیگه چقدر روووت زیاده خداوکیلی با ناتار زنی شدی رنک ۱ امدی افتخار میکنی بدبخت رشتی ؟ اسکل اون خفتا ماله اکلنت استفان بود نه اکانت من ده چیف شده هم که بعدش امدیم بیگ همرتونو پروندیم کاکتوسو میگم البته اینم بگم که دفه بعدی با ۱۱ تا همر امدین ده همر اصلیو بزنین حتی لینک هم نگرفتین . البته نمیدونم تو اینارو یادته یا نه اخه تو مشغول ناتار زنی بودی یا داشتی ۲ هدفه واندرو میزدی خخخخخخخخخخ . میشه بیای مختصات کپ و ده همرتو بگی یکم بخندیم لیدر بزرگ خخخخخخ

از بی ... مثل تو که قصم ناموسش رو به یه بازی میفروشه انتظار حرف حساب ندارم ، مرسی که سوژه خنده ما میشی =))

قبل از اینکه بیای زر زر کنی گفتم میای حاشا میکنی، دقیقا ثابت کردی این کاره هستی، الان میگه همر های من نبود =)) والا خودت از اساتید فن ناتار زنی تشریف داری دو تا ده واندر کیلین کردی 5-6 تا کتیبه و نقشه بعد میگی ما ناتار زدیم، خوبه شیپور ناتار دائما دست هیروت بود =))

من تو پست قبلی گفتم، ولی از اونجایی که فهم و شعورت در حد جلبک دریایی هم نیست دوباره میگم، هیچ کی از اتحاد متای سه گانه نبوده اون سرور که ما نزده باشیمش از اون رنک آخرت تا رنک اول پاپ تون رو ما ازش ده و همر پرونده بودیم =)) بعد کلا یه همر پروندین ادعات هم میشه ؟ والا ما تک هدفه میزنیم توش طوری که صدا طبل بخوره ، پلیر اون اکانت هم خودش اومد تو فروم گفت که دو هدفه زدن اشتباه خودش بود این برچسب ها به ما نمیچسبه بچسبون به پشتت واسه رشدت =))

تا جایی هم که یادم میاد ساید تو (nw) و ساید SE کلا زیر پرچم جنوب غرب بودین و دسته بیل هم دستتون نبود چه برسه به واندر که ادعای واندری میکنی ، من اومدم توی ساید nw و SE ده زدم از همونجا شما رو زدم جرعت فیک زدن هم نداشتین =)) الان سرور تموم شده شاخ شدی لینکاش هستا !!

رومنی که رنک 1 مهاجمین شد ولی کسی ندید همرش چقدر بوده و کیو زده!! تو همون زورت به ناتارا میرسه :)))))
    11 تا همر زدی ب ما لینک نگرفتی میخوام بدونم از ناتارا لینک گرفتی یا نه ؟؟؟:))))))
    ذوق کن اخر بازی 2 تا لنگه دمپایی پروندی از ما.اینو به عنوان بزرگترین افتخاراتت تو ذهنت نگه دار :))))))
    ساید sw خوشحال باشید که همچین پلیر و البته لیدر قابلی دارید :D :D :D :D
    یه عکس از بیگ سرور نرمال واسه همه میزارم که بدونید واقعا این همرهای خفت شده عددی نبودن در مقابلش

11 تا همر زدیم دست مریزاد داشت زدنمون، توله همر هامون موند اند گیم کلفت شد طوری زدیم که تا قبل رسیدن همرا از ترس تو دسشویی قائم شده بودی =))

رومنی که رنک یک مهاجمین شد و رو دم همه توتن ها موند =)) درک میکنم فشار خیلی عمیقی بود تا چندین سال دیگه هم این خاطره تلخ تو ذهنت باقی میمونه ولی این چیزا که واسه تو آرزوست واسه ما خاطرست :thumbsup: <3 <3

افتخار ؟ جدیدا رفتی تو کار طنز و دلقک بازی انگار =)) من جایی بگم حریفم تویی که واسم افت داره =))
    حرفایی که به فسقلی زدم هم به خودت بگیر

پ.ن؛ بازم تاکید میکنم متای سه به تک ؟! =))

• اخه اسکل چرا خودت خودتو خراب میکنی من ۲تا نقشه زدم واسه واندر یه واندر کلین کردم ۴تا کتیبه ردم اما بازم آخر کار واندرتونو صفر کردم تو اخه نقشت چی بود ؟ بیچاره ما کلا ۴تا پلیر بودیم و هممونم کار داشتیم مثل تو الاف نبودیم صبح تا شب یا ناتار بزنی یا مولتی چک کنی از ترست . اخه چرا اینقدر دروغ میگی یه اصطلاحی هست میگن توشو حاشا ؟ آره ۳ ب ۱ بود اما کل اکانتایه اصلی و مولتی ما اندازه اکانت های اصلی شما نبود اما چون ان ای یه الاغی لیدرش بود و خیلی نوب بود به بدترین شکل باختین . اینقدر زدم زدم میکنی آخرش چی شد ؟ کی واندر ۱۰۰ کرد و هنوز ۵تا واندر زن دیگه داشت ؟ با اینکه بعد کتیبه ها ما کل همرامونو کردیم تو دیوار ما کلا ۳۰۰ کی دف داشتیم اما بازم تو بازی حالیت نبود و جسبیدی به ناتار زدنت و دشمنیتو با ناتارایه بدبخت ادامه دادی :D اگه یکم بازی حالیت بود همون موقع بازی تمام بود اما اون بیچاره هایی که تو نوب لیدرشون بودی بازی و بخاطر نوب بودن تو باختن . من ۶ بار همر بلند کردم بازم واندرتونو صفر کردم تو بیا بگو چه نقشی تو بازی داشتی

پ.ن : مختصات کپ و ده همر اصلیتو نگفتی بخندیماااا :D :D :D :D :D

• تف توی سرورای 1 ایکس بره. بکشین بیرون از ما و این سرور
    تا یه بادی میوزه سریع میاین بحث سرور 1ایکس رو میکشین وسط. سرور 1ایکس چه ربطی به این سرور و اینجا داره ؟ یا کلا چرا فکر میکنین مسائل سرور 3ایکس میتونه برای ما جالب باشه ؟
    باهم جنگ و دعوای 1ایکس دارین برین پی وی همدیگرو مورد عنایت قرار بدین . ولی بکشین بیرون از اینجا :|

• تف توی سرورای 1 ایکس بره. بکشین بیرون از ما و این سرور
    تا یه بادی میوزه سریع میاین بحث سرور 1ایکس رو میکشین وسط. سرور 1ایکس چه ربطی به این سرور و اینجا داره ؟ یا کلا چرا فکر میکنین مسائل سرور 3ایکس میتونه برای ما جالب باشه ؟
    باهم جنگ و دعوای 1ایکس دارین برین پی وی همدیگرو مورد عنایت قرار بدین

ناراحتی نخون کسی واست نامه فدایت شوم نفرستاده سرو بندازی پایین بیای پستا مارو بخونی . در ضمن شما برین تو روز صلح اسکات بکشین

پ.ن: نیم وجب باش ولی مرد باش