Posts by ByCot

یه بار گفتم حرف نزنی نمیگن ...........
    همه اونایی که بازی میکنن میدونن آی پی مشترک هست وگرنه وی پی اس نمیخریدن گرچه بعید میدونم بدونی چی میگم . من به عنوان لیدر se با خیلی از بازیکن های se آی پی خوردم چون یک سری وظایف دارم بازم بعید میدونم بدونی چی دارم میگم . اگر نوب ها مولتی بکشن که ما هشتمین نوب سروریم. شما هم با اتوبوس برو بیا پول تاکسیت رو جمع کن شاید تونستی مولتی بکشی. و اما آقای ادریس ناتار مثه اینکه خیلی خوشحالی داری با دمت گردو میشکنی که لایک میکنی یا اینکه شما هم ای پی های منو در آوردی یا معتقدی تو سرور آی پی مشترک نداریم

پ.ن : به نظر شما 9 تا دیسلایک تو سه تا پشت سر هم ساکت شو تلقی نمیشه

فدای گوشای درازت نازنین
    شما توی توهمات و حرفات باش.
    خودت دقیقا میفهمی من چی میگم .
    یکم صداقت داشته باشی و با واقعیت درست برخورد کنی قشنگ مثل یه مرد میگی اره درست میگی نه اینکه کلا منکر میشی !
    مولتی هانتر که کاری نداره تو داری ای پی میخوری پس دردت چیه ؟
    راست گویی شده ارزو ، وقتی لیدر جنوب شرق اینطوریه خدا به داد بقیه پلیرهاش برسه.
    تو که لیدر جنوب شرقی من توی اتحادتونم میدونی اکانت من کدومه ؟
    عجب !
    خواستی گزارش غارت هاتم بدم:D

سلام عزیز
    اگر قراره بیام و بگم که تفاوتی بین من و شما نمیمونه :D
    روی اکانتشون لاگین نداره اما توی اتحادشون هستم
    دقیقا درسته هم اتحادی و ای پی مشترک رو نمیشه غارت کرد ، اما اینجا ظاهرا میشه ، شما دو تا اکانت بساز و تست کن.

جواب هر کسی رو اندازه فهمش میدن که سرگیجه نگیره . خدا رو شکر هستن هنوز کسایی که پست های ما رو بررسی میکنن . شما هم از این به بعد از پستی خوشت نیومد دیسلایک کنی کافیه تا وقت خودتو مردم رو بگیریپ.ن : طرف برسی کرده من با مولتی هام ای پی خوردم بعد دارم غارتشون میکنم دوتا سرور بازی کن بفهمی ای پی مشترک نمیشه غارت کرد

یا گوشات درازه یا فکر میکنی مبت گش درازن.
    همه دوستان برن دوتا اکانت بسازن ، ای پی مشترک هم بذاره بخورن ببینن میشه یا نه ؟
    بی سوادی یا گوش درازی خودتو پای دیگران نذار
    عجب!

جواب هر کسی رو اندازه فهمش میدن که سرگیجه نگیره . خدا رو شکر هستن هنوز کسایی که پست های ما رو بررسی میکنن . شما هم از این به بعد از پستی خوشت نیومد دیسلایک کنی کافیه تا وقت خودتو مردم رو بگیریپ.ن : طرف برسی کرده من با مولتی هام ای پی خوردم بعد دارم غارتشون میکنم دوتا سرور بازی کن بفهمی ای پی مشترک نمیشه غارت کرد

خوشحالم که خیلی فهمت بالاست :D
    خداراشکر که هستند که دلغک بازی شمارو ببینند :D
    اینکه با مولتی هات آی پی مشترک داری میخوری و همچنان غارت میکنی مسخره بازیه اسپید ترا هست که برای جذب پلیرها این ایتم هارو غیرفعال کرده تا ادمای نوبی مثل شما بخوان مولتی بازی کنند و زبون درازی ?(

بخاطر این که نخونده میای جواب میدی

وقتی کسی نمیشناسی اظهار نظر نکن حرف نزنی نمیگن ....

بررسی هاتو بنویس بنداز تو صندوق انتقادات . دقیقا میشه بگی ای پی های ما رو از کجا در آوردی خیلی بالای دیپلم حرف زدی

مفتش خواستیم حتما بهت خبر میدم

اینم باز به خودمون مربوطه به پستت که نگاه میکنم میبینم فققط وقت دیگران رو گرفتی . البته این برای امثال من عادیه که حسود و دشمن زیلد داشته باشم اما تو دیگه نوبر بودی

جواب آخر عزیز :
    وقتی که کسی این همه بی سواد هست اینطوری جواب میده !
    جواب سربالا !
    سعی کن توی زندگیت جواب درست بدی ، همه پست هات رو که بررسی کردم یه نکته مفید توشون ندیدم !
    اگر ادمین محترم اکانت هایتون رو بررسی کنه مشخص میشه که کی داره درست میگه !
    مشکل اسپیدترا همین هست که همه میان مولتی میزنند و مولتی هانتر هیچ بررسی نداره.

فارسی نوشتم که همه متوجه بشن اما انگار باید عربی هم مینوشتم
    نوشتم بچه ها نمیتونن نیرو بسازن نه من . من اگر مولتی هم دارم روش پلیر دارم یعنی چند نفر برام بازی میکنن که اونم به شما مربوط نمیشه ( مولتی رید دادنم نیرو میخواد ). برای جواب دادن این پست از مترجم فارسی استفاده کنید

پ.ن : من به عنوان لیدر se تقاضایی کردم از ادمین . شما کاسه داغتر از آش کی شدی عزیزم

دلیل این همه عصبانیتت چیه پسرجان ؟
    بچه ها ؟ شما از کی تا حالا دلسوز بچه ها شدید ؟
    دقیقا چند تا پلیر روی مولتی هاتون دارید ؟ طبق بررسی و آنالیزی که من انجام دادم تمام مولتی هاتونم IP مشترک خورده اما مولتی هانتر عزیز چرا بن نمیکنه خدا داند، اون حتما برمیگرده به سیاست حفظ پلیرش که پلیرهای سرور از دستش نره.
    این یکی از نقاط ضعف ساید اسپید ترا هست که همه حتی بچه ها هم میتونند بیان مولتی بازی کنند ، خیلی ساده مولتی هانتر یه بررسی کنه اون اتحاد رو میبینه همشون IP مشترک خوردن ؛ من از این بیرون راحت فهمیدم :D
    قرار نیست مولتی داشتن کسی به کس دیگه ای مربوط باشه ، محض جواب دادن پستتون گفتم که خودتون رو مظلوم گرفتید.
    سعی کن وقتی تقاضایی میکنی تقاضایی کنی که به ضرر خودت نباشه ، اگر دلسوزی بده ملت هم اون 16تا اکانت رو غارت کنند :D
    پست هات و حرفات شبیه به هم نیست :D

با سلام خدمت ادمین گرام
    اقا خودت حتما یه اکانت تو بازی بساز بازی کن تو این تایم سرور اگر ۲۰۰ ک گرزی داشته باشی و کل مپ رو ناتار هاشو رید بدی نمیتونی گندم منفیتو تامین کنی . یه فکری براش بکن همه بچه های ما با تولید منابع نیرو میسازن و پارک میکنن . آبادی ها هم که خدا رو شکر همه رو زاد ولد هستن دو قلو هم بدنیا میارن

سلام
    ادمین اگر بخواد یه اکانت توی بازی بسازه که اصلا روی قضیه خوش نمیشه.
    چطور شما با 200k گرزی این همه غارت دارید ؟
    یا منظورتون غارت 16تا اکانت اتحاد SE 4 هست ؟
    اگر واقعا دوست دارید مولتی بررسی کنه پیشنهاد میکنم 16 تا اکانت اتحاد SE 4 رو بررسی کنه.
    کمی صادق باشیم ! یا اگر قصد صادق بودن نداریم لااقل نیایم اینجا ریا کنیم !