نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• اکانتxXx که مدت زیادی کتیبه احمق روش بود حذف شد
    اکانت Alex هم که مدت زیادی کتیبه احمق روش بلا استفاده بود و در منطقه خاکستری بود که شمال غرب این کتیبه رو زد

این دو مورد رو یه توضیح بدیم بد نیست
    اکانت xXx مدت زیادی احمق روش بود؟؟؟
    والا ما هر چی چیف کردیم جنگ نشد که اومدن گفتن کارتون تموم شده ما ببریم!

و اکانت الکس
    که مال خود ان دبلیو بود رفیق
    سه تا همر و یه دمپایی زدم براش که بگیریم اما به هر دلیل لو رفت و کتیبه رو جابجا کردن و جلومون دف ریختن

• اکانت Alex هم که مدت زیادی کتیبه احمق روش بلا استفاده بود و در منطقه خاکستری بود که شمال غرب این کتیبه رو زد

اکانت الکس از اول سرور هم میلش دست من هستش و خب برای کتیببه زدن ساخته بودیم و خوشبختانه به هدفمونم رسیدیم . بنابه دلایلی زودتر ااز این نمیشد کتیببه رو جابه جا کرد

• وجود فقط یک کتیبه انبار در شمال غرب یکم ایجاد مشکل میکنه مخصوصا برای اکانت های متوسط چون تا صف اکانت های استراتژیک هر ساید تموم بشه عملا بالا کشیدن کپ ها به صرفه نخواهد بود یا صرفه کمتری خواهد داشت و برای ذخیره منابع و شارژ همرها هم دچار مشکلات بیشتری خواهند بود

اون یدونه انبارم ظاهرا نیست

• اکانت xXx مدت زیادی احمق روش بود؟؟؟

کلمه مدت زیادی رو اشتباه کردم و قبول دارم بیشتر منظور حذف شدن اکانت بود

اکانت الکس از اول سرور هم میلش دست من هستش و خب برای کتیببه زدن ساخته بودیم و خوشبختانه به هدفمونم رسیدیم . بنابه دلایلی زودتر ااز این نمیشد کتیببه رو جابه جا کرد

این مورد رو نمیدونستم و ممنون که گفتی
    در هر صورت علم غیب ندارم و اکانت روی هر ساید رو جزو همون ساید حساب میکنم مگرخلافش ثابت بشه

ادامه روند بررسی کتیبه ها رو با کتیبه های چکمه -چشمان- مرتاض-معماری (بزرگ و منحصر) و گیج منحصر ادامه میدم امیدوارم مفید باشه

کتیبه چکمه کوچک:
    جنوب غرب : 2
    شمال شرق: 2
    جنوب شرق : 1
    شمال غرب : 1

چکمه بزرگ:
    جنوب غرب:1
    جنوب شرق:1
    شمال شرق:1
    شمال غرب:1

چکمه منحصر: جنوب غرب

ساید جنوب غرب با داشتن 2کتیبه کوچک و یک کتیبه بزرگ و صد البته کتیبه منحصر اگر بتونه خوب از کتیبه هاش در صورت ایجاد درگیری استفاده کنه میتونه راحت تر به ساید مقابلش ضربه بزنه
    ساید شمال شرق هم نسبت به جنوب غرب کتیبه منحصر رو کمتر داره ولی نسبت به 2ساید دیگه اوضاع بهتری در این زمینه داره
    نکته جالب اینه که هنوز کتیبه های کوچک به نظرم فیکس نشده غیر از اکانت NaTaR-TEAM در شمال شرق که مختصات پایین بازی میکنه
    در مورد کتیبه های بزرگ و منحصر هم کتیبه ها روی اکانت های گول قرار گرفته که عمدتا شاکله اصلی اکانتشون دفاعی هست که احتمال داره یکی 2تا فیدر برای رعد و خفت هم داشته باشن

چشمان عقاب کوچک:
    جنوب شرق:2
    جنوب غرب:2
    شمال شرق:2
    شمال غرب:0

چشمان عقاب بزرگ:
    جنوب شرق:1
    جنوب غرب:1

شمال شرق:1
    شمال غرب:1

چشمان عقاب منحصر: جنوب شرق

در این بخش شمال غرب فقط یک کتیبه بزرگ داره که یک مقدارش کارش رو مشکل میکنه
    ساید جنوب شرق هم با داشتن چشمان یونیک دست بالا رو در این زمینه داره
    همه کتیبه ها هم روی اکانت های گول و رومن فیکس شدن و تنها اکانت توتن Cannabis از شمال غرب چشمان بزرگ داره که تنها کتیبه چشمان این ساید هم هست

مرتاض کوچک:

شمال شرق: 2
    جنوب شرق : 2
    جنوب غرب : 1

مرتاض بزرگ:

جنوب غرب : 2
    جنوب شرق : 1
    شمال شرق: 0

مرتاض منحصر: جنوب شرق

اکثر کتیبه های کوچک روی اکانت های دفاعی فیکس شدن و تنها اکانت های هجومی GRas و JägerM3ister هستند که مرتاض کوچک دارن که با توجه به راید بالاشون احتمال ساخت دفاعی روی این اکانت ها بسیار بالاست

کتیبه مرتاض منحصر هم در جنوب شرق هست که در اند گیم و واندر بسیار به این ساید میتونه کمک کنه و فیکس کردن دفاع سنگین با فشار کمتر روی تیم هولدری رو اسون تر میکنه

کتیبه معماری بزرگ:

جنوب غرب : 0
    جنوب شرق : 3
    شمال شرق: 0

معماری منحصر: جنوب غرب

ساید جنوب غرب با داشتن معماری منحصر در اند گیم میتونه ساید تعیین کننده باشه
    ساید جنوب شرق با زدن 3کتیبه معماری بزرگ باعث شده دست ساید شمال شرق از این کتیبه خالی بشه و عملا کتیبه اند گیمی در این ساید وجود نداشته باشه

گیج منحصر:شمال غرب
    بهترین استفاده در فیکس کردن نقشه ها هست

پینوشت:پست برای داغ کردن بحث فروم هست وگرنه ادعایی در مورد اشتباه نکردن ندارم

[size=14]

• با سلام خدمت ادمین گرام
    اقا خودت حتما یه اکانت تو بازی بساز بازی کن تو این تایم سرور اگر ۲۰۰ ک گرزی داشته باشی و کل مپ رو ناتار هاشو رید بدی نمیتونی گندم منفیتو تامین کنی . یه فکری براش بکن همه بچه های ما با تولید منابع نیرو میسازن و پارک میکنن . آبادی ها هم که خدا رو شکر همه رو زاد ولد هستن دو قلو هم بدنیا میارن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• من میخواستم با پسورد اکانتا جایی رو بزنم سرور پیشم همینکارو میکردم نه ایینکه به سعید کستل زنگ بزنم و بگم برو پسوردتو عوض کنیه سرور بگو توی تراوین های اورجینال که همر بک شده باشه , صدای عر عر خر در میارم رکورد میکنم تو فروم میزارم
    نه تو نه بزرگترت هم نمیتونستین و نمیتونین همچین کاری بکنین وقتی هر نییم ساعت کل مولتی های کل ساید توسط بچه هامون چک میشه
    ---
    اما در مورد ممد کوماتسو و پارسا : سعی کنین توی زندگی واقعی حرف از دهنتون در بیاد نه یه جای دیگه

Salam be hame dostan
    kheili bade ke agar moshkeli hast ono be kole yek said nesbat dad
    albate agar on moshkel zaede zehni khodemon bashe de badtar
    ehsan aziz ma age hamer kob bodim time atakemono pas wandereton nemizashtim
    in serwer bana be dalayele shakhsi nabodam ama in be in mani nist ke aslan hozor nadaram

• با سلام خدمت ادمین گرام
    اقا خودت حتما یه اکانت تو بازی بساز بازی کن تو این تایم سرور اگر ۲۰۰ ک گرزی داشته باشی و کل مپ رو ناتار هاشو رید بدی نمیتونی گندم منفیتو تامین کنی . یه فکری براش بکن همه بچه های ما با تولید منابع نیرو میسازن و پارک میکنن . آبادی ها هم که خدا رو شکر همه رو زاد ولد هستن دو قلو هم بدنیا میارن

سلام
    ادمین اگر بخواد یه اکانت توی بازی بسازه که اصلا روی قضیه خوش نمیشه.
    چطور شما با 200k گرزی این همه غارت دارید ؟
    یا منظورتون غارت 16تا اکانت اتحاد SE 4 هست ؟
    اگر واقعا دوست دارید مولتی بررسی کنه پیشنهاد میکنم 16 تا اکانت اتحاد SE 4 رو بررسی کنه.
    کمی صادق باشیم ! یا اگر قصد صادق بودن نداریم لااقل نیایم اینجا ریا کنیم !

• سلامادمین اگر بخواد یه اکانت توی بازی بسازه که اصلا روی قضیه خوش نمیشه.
    چطور شما با 200k گرزی این همه غارت دارید ؟
    یا منظورتون غارت 16تا اکانت اتحاد SE 4 هست ؟
    اگر واقعا دوست دارید مولتی بررسی کنه پیشنهاد میکنم 16 تا اکانت اتحاد SE 4 رو بررسی کنه.
    کمی صادق باشیم ! یا اگر قصد صادق بودن نداریم لااقل نیایم اینجا ریا کنیم !

فارسی نوشتم که همه متوجه بشن اما انگار باید عربی هم مینوشتم

نوشتم بچه ها نمیتونن نیرو بسازن نه من . من اگر مولتی هم دارم روش پلیر دارم یعنی چند نفر برام بازی میکنن که اونم به شما مربوط نمیشه ( مولتی رید دادنم نیرو میخواد ). برای جواب دادن این پست از مترجم فارسی استفاده کنید
    پ.ن : من به عنوان لیدر se تقاضایی کردم از ادمین . شما کاسه داغتر از آش کی شدی عزیزم

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• فارسی نوشتم که همه متوجه بشن اما انگار باید عربی هم مینوشتم
    نوشتم بچه ها نمیتونن نیرو بسازن نه من . من اگر مولتی هم دارم روش پلیر دارم یعنی چند نفر برام بازی میکنن که اونم به شما مربوط نمیشه ( مولتی رید دادنم نیرو میخواد ). برای جواب دادن این پست از مترجم فارسی استفاده کنید

پ.ن : من به عنوان لیدر se تقاضایی کردم از ادمین . شما کاسه داغتر از آش کی شدی عزیزم

دلیل این همه عصبانیتت چیه پسرجان ؟
    بچه ها ؟ شما از کی تا حالا دلسوز بچه ها شدید ؟
    دقیقا چند تا پلیر روی مولتی هاتون دارید ؟ طبق بررسی و آنالیزی که من انجام دادم تمام مولتی هاتونم IP مشترک خورده اما مولتی هانتر عزیز چرا بن نمیکنه خدا داند، اون حتما برمیگرده به سیاست حفظ پلیرش که پلیرهای سرور از دستش نره.
    این یکی از نقاط ضعف ساید اسپید ترا هست که همه حتی بچه ها هم میتونند بیان مولتی بازی کنند ، خیلی ساده مولتی هانتر یه بررسی کنه اون اتحاد رو میبینه همشون IP مشترک خوردن ؛ من از این بیرون راحت فهمیدم :D
    قرار نیست مولتی داشتن کسی به کس دیگه ای مربوط باشه ، محض جواب دادن پستتون گفتم که خودتون رو مظلوم گرفتید.
    سعی کن وقتی تقاضایی میکنی تقاضایی کنی که به ضرر خودت نباشه ، اگر دلسوزی بده ملت هم اون 16تا اکانت رو غارت کنند :D
    پست هات و حرفات شبیه به هم نیست :D

• دلیل این همه عصبانیتت چیه پسرجان ؟

بخاطر این که نخونده میای جواب میدی

بچه ها ؟ شما از کی تا حالا دلسوز بچه ها شدید ؟

وقتی کسی نمیشناسی اظهار نظر نکن حرف نزنی نمیگن ....

طبق بررسی و آنالیزی که من انجام دادم تمام مولتی هاتونم IP مشترک خورده

بررسی هاتو بنویس بنداز تو صندوق انتقادات . دقیقا میشه بگی ای پی های ما رو از کجا در آوردی خیلی بالای دیپلم حرف زدی

دقیقا چند تا پلیر روی مولتی هاتون دارید ؟

مفتش خواستیم حتما بهت خبر میدم

سعی کن وقتی تقاضایی میکنی تقاضایی کنی که به ضرر خودت نباشه

اینم باز به خودمون مربوطه به پستت که نگاه میکنم میبینم فققط وقت دیگران رو گرفتی . البته این برای امثال من عادیه که حسود و دشمن زیلد داشته باشم اما تو دیگه نوبر بودی

• بخاطر این که نخونده میای جواب میدی

وقتی کسی نمیشناسی اظهار نظر نکن حرف نزنی نمیگن ....

بررسی هاتو بنویس بنداز تو صندوق انتقادات . دقیقا میشه بگی ای پی های ما رو از کجا در آوردی خیلی بالای دیپلم حرف زدی

مفتش خواستیم حتما بهت خبر میدم

اینم باز به خودمون مربوطه به پستت که نگاه میکنم میبینم فققط وقت دیگران رو گرفتی . البته این برای امثال من عادیه که حسود و دشمن زیلد داشته باشم اما تو دیگه نوبر بودی

جواب آخر عزیز :
    وقتی که کسی این همه بی سواد هست اینطوری جواب میده !
    جواب سربالا !
    سعی کن توی زندگیت جواب درست بدی ، همه پست هات رو که بررسی کردم یه نکته مفید توشون ندیدم !
    اگر ادمین محترم اکانت هایتون رو بررسی کنه مشخص میشه که کی داره درست میگه !
    مشکل اسپیدترا همین هست که همه میان مولتی میزنند و مولتی هانتر هیچ بررسی نداره.

• سعی کن توی زندگیت جواب درست بدی ، همه پست هات رو که بررسی کردم یه نکته مفید توشون ندیدم !

جواب هر کسی رو اندازه فهمش میدن که سرگیجه نگیره . خدا رو شکر هستن هنوز کسایی که پست های ما رو بررسی میکنن . شما هم از این به بعد از پستی خوشت نیومد دیسلایک کنی کافیه تا وقت خودتو مردم رو بگیری
    پ.ن : طرف برسی کرده من با مولتی هام ای پی خوردم بعد دارم غارتشون میکنم دوتا سرور بازی کن بفهمی ای پی مشترک نمیشه غارت کرد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• albate agar on moshkel zaede zehni khodemon bashe de badtar
    ehsan aziz ma age hamer kob bodim time atakemono pas wandereton nemizashtim

رضا جان عزیز دلی شما . مشکل شما نیستی ولی از تو هم انتظار دارم سر حرفی که به حسام زده بودی بمونی :)
    زائده ذهنی یه حرف خنده داره وقتی خودتم میدونی اون دوتا حیوون کیا بودن . حیف که اینجا نمیتونم بگم (حسین توفان عزیز نیست و معذرت هم خواستم ازش)
    تو هم مثل من کسی نیستی که همر کسی رو بکوبی به جایی .همون طور که برای من ثابت شده این مورد برای تو هم ثابت شده ولی وقتی رضاانزلی رو به عنوان لیدر میشناسن نگو نیستم از یه لیدر انتظارات بیشتری میره نسبت به یه اکانت معمولی

• شاید بعضی ها منو یا تیممونو یادشون باشه قبل فیلترینگ تراوین

ولی تو عمرم اینقد ادمایی که بدردنخور باشن رو ندیدم متاسفم واسه ساید اس ای امیدوارم موفق باشن که...

شاید بازی رو باخته باشیم ولی ادب رو هرگز

همگی موفق باشید

• جواب هر کسی رو اندازه فهمش میدن که سرگیجه نگیره . خدا رو شکر هستن هنوز کسایی که پست های ما رو بررسی میکنن . شما هم از این به بعد از پستی خوشت نیومد دیسلایک کنی کافیه تا وقت خودتو مردم رو بگیریپ.ن : طرف برسی کرده من با مولتی هام ای پی خوردم بعد دارم غارتشون میکنم دوتا سرور بازی کن بفهمی ای پی مشترک نمیشه غارت کرد

خوشحالم که خیلی فهمت بالاست :D
    خداراشکر که هستند که دلغک بازی شمارو ببینند :D
    اینکه با مولتی هات آی پی مشترک داری میخوری و همچنان غارت میکنی مسخره بازیه اسپید ترا هست که برای جذب پلیرها این ایتم هارو غیرفعال کرده تا ادمای نوبی مثل شما بخوان مولتی بازی کنند و زبون درازی ?(

• خوشحالم که خیلی فهمت بالاست :D خداراشکر که هستند که دلغک بازی شمارو ببینند :D
    اینکه با مولتی هات آی پی مشترک داری میخوری و همچنان غارت میکنی مسخره بازیه اسپید ترا هست که برای جذب پلیرها این ایتم هارو غیرفعال کرده تا ادمای نوبی مثل شما بخوان مولتی بازی کنند و زبون درازی ?(

با سلام خدمت همه دوستان حاضر در سرور :)
    آقا من اصلا توی سرور نیستم . ربطی هم به من نداره
    اما یه سوال دارم از این دوست عزیز . میشه بیایی بفرمایی چطوری میدونی 33yed با مولتی هاش آی پی خورده ؟!
    هر طور حساب میکنم راهی جز اینکه روی اکانت ایشون لوگین داشته باشی وجود نداره تا ببینی این داستان رو :)
    مام اینجا بازی کردیم یه سرور تا جایی که یادم میاد Ip مشترک و هم اتحادی رو نمیشد غارت کرد .
    میشه لطف کنی و دلیل و سند بیاری برای این صحبتتون ؟

آنتی اسپم :

• خوشحالم که خیلی فهمت بالاست
    خداراشکر که هستند که دلغک بازی شمارو ببینند
    اینکه با مولتی هات آی پی مشترک داری میخوری و همچنان غارت میکنی مسخره بازیه اسپید ترا هست که برای جذب پلیرها این ایتم هارو غیرفعال کرده تا ادمای نوبی مثل شما بخوان مولتی بازی کنند و زبون درازی

یه بار گفتم حرف نزنی نمیگن ...........

همه اونایی که بازی میکنن میدونن آی پی مشترک هست وگرنه وی پی اس نمیخریدن گرچه بعید میدونم بدونی چی میگم . من به عنوان لیدر se با خیلی از بازیکن های se آی پی خوردم چون یک سری وظایف دارم بازم بعید میدونم بدونی چی دارم میگم . اگر نوب ها مولتی بکشن که ما هشتمین نوب سروریم. شما هم با اتوبوس برو بیا پول تاکسیت رو جمع کن شاید تونستی مولتی بکشی. و اما آقای ادریس ناتار مثه اینکه خیلی خوشحالی داری با دمت گردو میشکنی که لایک میکنی یا اینکه شما هم ای پی های منو در آوردی یا معتقدی تو سرور آی پی مشترک نداریم

پ.ن : به نظر شما 9 تا دیسلایک تو سه تا پشت سر هم ساکت شو تلقی نمیشه