نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• سلام خدمت همه دوستان
    لطفا کل دوستان حوصله کنن و بخونن.
    یک راست میرم سر اصل مطلب
    امروز متوجه شاهکار مدیریتی وبسایت شدم.
    و این پست مستقیما برای ادمین سایته و اگه اصلاح نکنند و تا شب پاسخگو نباشند اکانت های ساید ما ازحذف خارج نمیشن

1-اول از همه تعدادی اکانت ظاهرا هک شدن ولی همر هاشون برگردونده شده! با 10 سال سابقه تو تراوین اولین باره همچین چیزی میبینم که همر رفته شده که با پسوورد رفته شده و نه باگ , برگردونده میشه ! نمیشه فقط پوسته سایت از تراوین الگو برداری بشه و قوانین اولیه رعایت نشه!
    به عنوان مثال اکانت نیسان آبی تو سرور 1 که خیلی هاتون میشناسین اکانتو و اون اکانت هیچوقت همرش توسط تراوین برگردونده نشد
    ولی این سرور ظاهرا سلیقه ایی میره جلو و مدیر محترم سایت به جهت راضی کردن دل همه و حفظ پلیر داره بازیو از روند عادی خارج میکنه

2- حالا میرم سراغ مطلب دوم ! نحوه بسیار عجیب چینش کتیبه ها!
    به صورت طبیعی در تراوین ارجینال وقتی یک ساید کتیبه یونیک میگیره از همون نوع کتیبه کوچیکشو یک دونه میگیره نه دو تا !!
    حالا تو این سرور !!!

Ne : جنگ یونیک 1 تا جنگ کوچیک 2تا
    علاوه بر اینکه احمق یونیک هم تو این سایده
    و این ساید 3 تا احمق کوچیک هم داره
    SW :1 چکمه کوچیک 2تا چکمه یونیک
    SE:مرتاض یونیک و 2 تا کوچیک
    NW : معماری یونیک و 2 تا معماری کوچیک !!!!!

حالا کتیبه ها به تفکیک نوع کتیبه:

احمق:
    یونیک : NE
    کوچک:
    NW:2 NE:3 SE:3
    SW:2

جنگ آموز
    یونیک : NE

کوچک:
    NW:1 NE:2 SE:1 SW:
    2

مرتاض
    یونیک:SE

کوچک:
    NW:1 NE:2 SE:2 SW:1

چکمه

یونیک:SW

کوچک:
    NW:1 NE:2 SE:1 SW:2

چشمان

یونیک : SE

کوچک:
    NW:2 NE:1 SE:2 SW:1

معماری

یونیک:NW

کوچک:
    NW:2 NE:2 SE:1 SW:1

گیج

یونیک: NW

کوچک:
    NW:2 NE:2 SE:1 SW:1

حالا ساید شمالغرب باید همر هاشو با معماری کوچیک شارژ کنه یا با گیج کوچیک ؟!
    دوستانم تو ساید ان ای بهم زنگ زدن گفتن خودمونم پخش میکردیم انقدر تابلو نمیکردیم !
    این هم بگم این پست به دلیل بدشانسی اوردن تو پخش کتیبه های نیست بلکه به دلیل اشتباهاتی هست که رخ داده
    و ما با اصلاح یک مورد کنار نمیایم و باید هر دو مورد ذکر شده اصلاح بشه و سرور یک روز به عقب برگرده .

از طرف کل ساید NW"

• به این توضیحات باید اضافه کنم تعداد ۱۳ کتیبه کوچیک در ساید شمال غرب هست که ۶تاش معماری کوچیک و گیج کوچیک و انبار هست

اما به طور مثال در ساید شمال شرق ۱۵تا کتیبه هست که فقط انبار و چشمان یکی هست و از بقیه ۲ و ۳تا افتاده که خیلی جالبه جنگ کوچیک 2تا در صورتی که جنگ یونیک اونجاست
    3تا احمق کوچیک در صورتی که احمق یونیک اونجاست
    اینا بر اساس شانس نیست توی حالت خوش بینانه باگ سرور هست و در صورت درست نشدن ادامه سرور برای ساید شمال غرب مقدور نیست

• سلام ببخشید من الآن متوجه نشدم همر یه عده رو دیوار شده یا کردین الآن اعتراض شما سر اینه که برگشت خورده و تعادل بهم خورده
    راجب کتیبه ها هم بگم این عکس مال سرور 6 ای ار همونطور که میبینید مرتاض یونیک و 2 مرتاض کوچیک تو جنوب شرق بود که خودم نوشته بودمش
    پس این مورد که هرکی یونیک داره صرفا باید حتما یک کوچیک داشته باشه اشتباهه
    مورد اول رو باید ادمین ها پاسخگو باشن من در جریان اوضاع نیستم
    با تشکر

• سلام ببخشید من الآن متوجه نشدم همر یه عده رو دیوار شده یا کردین الآن اعتراض شما سر اینه که برگشت خورده و تعادل بهم خوردهراجب کتیبه ها هم بگم این عکس مال سرور 6 ای ار همونطور که میبینید مرتاض یونیک و 2 مرتاض کوچیک تو جنوب شرق بود که خودم نوشته بودمش
    با تشکر

سلام دانیال
    من سرور ۶ یادم نیست کتیبه هاش ولی این سرور کل یونیک ها با ۲ تا کوچیک همراه شده ! ساید شمال غرب این سرور از دار دنیا ۱ دونه جنگ کوچیک داره
    سرور تراوین ارجینال کتیبه ها بر حسب یونیک ها بود و فقط زاویش رو مپ عوض میشد و میچرخید ولی فاصله ثابت به یونیک ها داشت ولی اینجا اینجوری نیست
    قضیه همر هم اینکه ۴-۵ تا همر تو راه بودن سمت ما که مدیریت سایت گرفته اتکارو حذف کرده که دوستان با خیال راحت کتیبه هاشونو بلند کنن
    یه نگاه به کتیبه ها بنداز خداییش ! و این اتفاق همر و کتیبه تو ۲۰ دقیقه افتاده و کل ساید رو عصبانی کرده

• سلام ببخشید من الآن متوجه نشدم همر یه عده رو دیوار شده یا کردین الآن اعتراض شما سر اینه که برگشت خورده و تعادل بهم خوردهراجب کتیبه ها هم بگم این عکس مال سرور 6 ای ار همونطور که میبینید مرتاض یونیک و 2 مرتاض کوچیک تو جنوب شرق بود که خودم نوشته بودمش
    با تشکر

دانیال جان سلام
    تو همون ای ار که بهش استناد میکنی میدان تمرین زیر 20 خونه هیچ تاثیری نداره ولی اینجا میدون تمرین تاثیر داره زیر 20 خونه
    تو همون ای ار اتکی زده میشد برگشت نمیشد
    کتیبه یونیک ساید ما به اس دبیلو نزدیکتره تا ان دبیلو
    تو همون ای ار کلی اتفاقات عجیب غریب نمی افتاد
    اینارو به مرغ پخته بگی پا میشه برات تخم میکنه

• سلام و درود خدمت دوستان بعد از مدت ها امروز اتفاقی اومدم دیسکورد و متوجه شدم که کتیبه ها آزاد شدند فروم رو خوندم که برام کمی عجیب بود رفتار دوستان در راستای صحبت های دانیال سرور آخر ای . آر سرور ۴ یا همون ۲ ایکس که دوستان حضور داشتن ساید ما جنگ یونیک و ۲ کتیبه جنگ آموز کوچک داشت همچنین سرور یک ای ار راند آخر ساید ما چشمان یونیک و ۲ کتیبه چشمان کوچک داشت و حتما لزومی نداره که سایدی که کتیبه یونیک داره حتما باید یه کتیبه از اون نوع رو داشته باشه همچنین شمال غرب هم کتیبه برگ برنده راز یونیک رو داشت و با توجه به غارتش می تونست جای شلوغ کردن کمی همراشو تکون میداد و جنگ آموزاشو زیاد میکرد! یا با سایدی میتونست متا کنه به دلیل داشتن راز یونیک قطعا همه ی ساید ها با آغوش باز ازشون استقبال میکردند و از کتیبه ی هم استفاده میکردند...

اما این صحبت ها مبنی بر حمایت تیم مدیریت نیست .( ویرایش شد )

ما که این سرور اسممون هم الکی زده شده داخل پروفایل و اصلا رمز هم ندارم :دی ولی امیدوارم برای دوستان از حالا به بعد سرور جذاب و پر زدو خوردی باشه به نظرم شمال غرب حداقل میتونه با همراش یه حالی به جنوب غرب بده :دی و حداقل سایدی رو که مخالفش هست نگذاره بازی کنن پلنر هم خواستن در حد یکی ۲ تا رو می تونم کمکشون کنم :دی و این سرور و به چالش بکشیم :دی وبعد حذف کنن :دی این جوری جذابیتش برا ما که سالی یه بار میایم فروم هم بیشتره..

پ.ن: آقا نمیدونم ممد تایم یا چی! زیاد از ما دور نیستیاا :دی

آخرین بار ویرایش شده توسط ادمین :دی (دلیل صحبت درباره ی تیم مدیریتی)

• خیلی فانی ارمین چی میگی ساید ما معماری یونیک داشت توی 2 ایکس و جنگ ان ای بود که بعدم اس ای زد ازش
    الزایمر داری عزیزم یا می خوای دفاع خرکی کنی درست فکر کن یادت بیاد چی شده

• یعنی لعنت به من اگر دیگه تو سرورای ایران بازی کنیم با این چینش کتیبه یه ساید ۴ تا جنگ داره که یکیشم یونیکه یه ساید یدونه باز خوبه nw بجز جنگ کوچیکش احمق یونیکم داره من شاید حذف نکنم اما از این به بعد میرم زولا بازی میکنم .

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• یعنی لعنت به من اگر دیگه تو سرورای ایران بازی کنیم با این چینش کتیبه یه ساید ۴ تا جنگ داره که یکیشم یونیکه یه ساید یدونه باز خوبه nw بجز جنگ کوچیکش احمق یونیکم داره من شاید حذف نکنم اما از این به بعد میرم زولا بازی میکنم .

حالا درسته گفتیم باگ ول عزیزم احمقو ما از ان ای زدیم تو ساید ما نبود که

• یکی ادعای شاخ بازیش یکی دیگم ادعای لیدریش لایه اوزون رو سوراخ کرده بعد نمی تونند یه ده تو خاک NE رو صفر کنند.(دهی که از خودشون چیف شده) - من جای شما بودم حذف میکردم تا این قدر خار و ذلیل نشم.

تبریک میگم سپهر جان حرکت زیبایی بود :thumbup:

• حالا درسته گفتیم باگ ول عزیزم احمقو ما از ان ای زدیم تو ساید ما نبود که

میدونم داداش گفتم باز خوبه شما اونو زدید من برای جنگ یونیک رفتم نیم ساعت دیر رسیدم . اوضاع شما بهتر از ماست . اصلا حالمونو خراب کردن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• یکسری از دوستان میگن ‌چرا همر هک شده بک خورده
    مثل اینه که بگن چرا پولی که از تو بانک دزدیده شده رو برگردوندین
    همر خودت هم بود اینقدر ناراضی بودی ؟
    والا ما واسه دشمنمونم نمی‌خوایم ‌این داستانو
    اون دوستی هم که لانچ کرده بدونه که بردن واسه ما هم مهمه
    ولی‌ نه با کثافت کاری

• یاد اوری

میدون تمرین بیشتر از بیست خونه میزنی تآثیر داره روی مسافتی که بیشتر از بیست خونه طی کردی یعنی اگه 21 خونه بزنی توی اون 1 خونه فقط میدون تآثر داره

و چکمه هم بعد بیست خونه تآثیر داره ولی روی کل مسافت طی شده تآثیر داره یعنی 21 خونه بزنی روی کل 21 خونه تآثیر داره

من اینجا تست کردم و هیچ تفاوتی یا باگی پیدا نکردم

لطف کن قبل از پست گذاشتن بازی رو تست کن

• مهدی یا رسول از ادمینای سایت
    :دی
    اولین پست اونم حماییتی

• 2- حالا میرم سراغ مطلب دوم ! نحوه بسیار عجیب چینش کتیبه ها!
    به صورت طبیعی در تراوین ارجینال وقتی یک ساید کتیبه یونیک میگیره از همون نوع کتیبه کوچیکشو یک دونه میگیره نه دو تا !!
    حالا تو این سرور !!!

بهترین کتیبه بازی که سرنوشت کل بازی بهش وابسته هستش و میتونه احتمال برد یه ساید رو افزایش بده افتاده تو شمال غرب

پس بهونه کتیبه نیار

سیستم تقسیم کتیبه رندوم هستش و مهم ترین کتیبه تو شمال غرب بودش

اگر ادمین پولی بود بیشترن پول رو از این کتیبه میتونست در بیاره با این تفاسیر توضیح بده چرا مهم ترین کتیبه تو شمال غرب بود

• مهدی یا رسول از ادمینای سایت:دی
    اولین پست اونم حماییتی

عزیزم به تعداد سرور هایی که شما بازی کردی من تو همون nw تو ir توتال بودم

مرد بازی کردن هستی بشین رو به روم بازی کن اگه هم نه حذف کن برو

دیگه این بازی ها که حذف میکنم حذف میکنم چیه این وسط

AdelV