نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• سپهر جان منم حوصله بحث رو ندارم اگر یک زمانی داشتم باهات بحث میکنم که چرا بدون مولتی بازی تراوین بهتره
    • ولی شما اگه یک سرور بدون مولتی یا مولتی خیلی کم بازی کرده باشی خودت بهتر درکمیکنی [/b]
    • البته یه داستانی هم هست که که شما گفتی لذت مهم نیست بردن مهم که اگه راست واقعا جای بحث کردن نمیمونه :S

سید میگن فارم شدی راسته؟ 8o

• سید میگن فارم شدی راسته؟

فارم بودم که:)

بستگی داره راست چی باشه فارم چی باشه

یه دهکده پاپ 300 با زیر 500 تا هجومی ما رو بزنه اونم فیدر مثه مگسی میمونه که موقع خواب یه شیر داره اذیتش میکنه . آدم با همقد خودش همبازی میشه

دف های جنوب شرق هم جای درست خرج میشه همونجا که همرتون و کاتاهاتون دارن خاک میشن

بزودی لینک ها گذاشته میشه

من نمیدونم تو کی هستی که همه پستامو دیسلایک میکنی و الان داری با دمت گردو میشکنی اما من شنیده بودم فقط موفق ها دشمن دارن . خدایا ما کی اومدیم جز موفق ها :)

پ.ن : ما رو قاطی شاخها نکنید . حول ورمون میداره

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سید نگو این حرفا رو جایی موفق رو که نمیدونم ولی خیلی شاخی حتما که تو فیدر هات کاتا داری

67 تا کاتا برای ما حکم فیدر رو داره :)
    ده دیفالت تو اون شلوغی که قیدشو زدیم نتونست خرج خودشو در بیاره
    موفق بودن من رو هم زمان نشون میده شاید برای اولین بار شدیم شما هم دعا کن میگن دل بچه پاک میشه

پ.ن : باز خوبه اسکات میکشن 3 ک گرزی بیکار هست توش :)
    مخفیگاهم دارم تو دهه همرم :) (قشنگ معلومه نوبم )

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• 67 تا کاتا برای ما حکم فیدر رو داره :) ده دیفالت تو اون شلوغی که قیدشو زدیم نتونست خرج خودشو در بیاره
    موفق بودن من رو هم زمان نشون میده شاید برای اولین بار شدیم شما هم دعا کن میگن دل بچه پاک میشه

پ.ن : باز خوبه اسکات میکشن 3 ک گرزی بیکار هست توش :)
    مخفیگاهم دارم تو دهه همرم :) (قشنگ معلومه نوبم )

یجوری تکذیب میکنی انگار چیف کردیم ده رو میخوای بگی همر نداشته
    بالاخره که اون دمپایی بلند میشه
    کاتا هم یدونش هم تو اون نقطه مرزی خطر همین که با یه دیفالت بلااستفاده اون ها رو مشغول کنه و کاتاهاش بپرونه خوب
    پ ن :این بار لایک کردم دلگیر نشی

• داداش کی بپرونه اون اکانت کلا ۲۰۰ تاشوالیه داره. پلن هم پشتش نی neاگر میخواست ده مرزی منو بزنه یه اک بهتر با پلن بهتر اوکی میکرد این ها اتک های سر خودی هست و تو همه ساید ها هست . چراغ اکانت من خاموش نمیشه که کاتاهام خفت شن . صبح هم گرزی ها منابع اورده بودن یک ثانیه قبل اتک نشد خرج کنیم فقط جلوشو خالی کردم . قبلشم اسکات کشیدم دیدم دردسری برام نداره بذار بزنه منم یه هیرو خالی واسش زدم فاز وایکینگی بگیره به خودش
    من از همین تریبون به ne قول میدم که دیفالت من تهدید حساب نمیشه واسشون
    باورش سخته اما اکانتمم تهدیدی نیست

• شاید برا همتون جالب باشه که سرور اثر هنری رو خودش به صورت یارانه ای به بازار تزریق میکنه
    به این سیستم میگن قطره ای ، بازار رو تشنه نگه میداری و عرضه رو توش میبندی و بازار رو کاملا انحصاری میکنی تا قیمت های اجناس نشکنه و یه عده که پول بیشتری خرج میکنن مجبورن گلد بیشتری تبدیل به نقره بکنن
    سیاست نسبتا خوبیه برا کنترل بازار اثر هنری
    مدیونید فکر بکنید که بات سرور به هیچ کسی اثر نمیده ، نه اینطور نیست چون اگه حداقل اینجوری بود در روز برای عدالت بیشتر به جای مثلا 40 اثر هنری 2000 اثر هنری پخش میشد تا قیمت ها بیاد پایین و این کمبود اثر تو بازار جبران بشه
    ادمین های بازی بیشتر سیاست کنترل رو ترجیح میدن تا سیاست عدالت
    روز 24 بازی نه تنها من خیلی از هم سایدی هام و دوستام توی ساید های دیگه رنگ اثر هنری تو ماجراجویی رو ندیدن و این خیلی جالبه
    الان یه عده خوشمزه میان میگن الان اثر هنری اصلا نیاز نیست
    این پست هم بیشتر جنبه انتقادی به سرور داره و هدف از نگارشش تکون دادن ادمین ها به خودشون و اینکه فروم جاییه که توش لینک میزارن و تحلیل میکنن و کلی اتفاق های خوبه دیگه از فروم غافل نشید دوستان پست بزارید
    تا درودی دیگر بدرود

• از طرفی تعداد اثر هنری زیاد بشه هم یکم بالانس به هم میخوره
    به نظر من مثل تراوین ورژن اصلی امکان استفاده از اثر هنری در روز محدود بشه همه چی بالانس میشه
    شما اگه مثل ورژن اصلی روزی فقط یه دونه اثر بتونی مصرف کنی نمیری رو ۱۰ تا اثر دونه ایی ۵۰۰۰۰ نقره( ۵۰۰طلا) بزنی.. روزی یدونه میخری ..

• از طرفی تعداد اثر هنری زیاد بشه هم یکم بالانس به هم میخورهبه نظر من مثل تراوین ورژن اصلی امکان استفاده از اثر هنری در روز محدود بشه همه چی بالانس میشه
    شما اگه مثل ورژن اصلی روزی فقط یه دونه اثر بتونی مصرف کنی نمیری رو ۱۰ تا اثر دونه ایی ۵۰۰۰۰ نقره( ۵۰۰طلا) بزنی.. روزی یدونه میخری ..

دقیقا به نکته خیلی خوبی اشاره کردین

• سلام علیکم گفتم خلوته یه موضوع رو مطرح کنیم چند خطی با هم هم کلام شیم
    همونطور که میبینید بعضی از دوستان بجز مدال های هفتگی مدال هایی مربوط به سرور های پیش رو گذاشتند که نشون دهنده اول تا سوم شدن در پاپ و حجومی هست اما الان دیدم سعید کستل از اکانت دلربا ۳ تا قهرمانی واندر گذاشته به نظر من که باید این مدال رو حذف کنن چون شخصی نیست یه اتحاد دهنش اسفالت شده مدالشو دارنده ایمیل کوبیده تو پروفایل . حالا شاید هولدرم بوده طرف ولی باز ملاک نیست . همونطور که قبلا دف سازها دف میدادن امتیاز رو کس دیگه ای میگرفت درستش کردن اینم باید حذف کنن به نظرم . . خودتون میدونید که حداقل ۱۰ تا اکانت پایه ثابت و کار کن تو هرسایدی و هر سروری هست این حق و ناحق کردنه خدایی

نظررررررررر؟

• سلام علیکم گفتم خلوته یه موضوع رو مطرح کنیم چند خطی با هم هم کلام شیم
    همونطور که میبینید بعضی از دوستان بجز مدال های هفتگی مدال هایی مربوط به سرور های پیش رو گذاشتند که نشون دهنده اول تا سوم شدن در پاپ و حجومی هست اما الان دیدم سعید کستل از اکانت دلربا ۳ تا قهرمانی واندر گذاشته به نظر من که باید این مدال رو حذف کنن چون شخصی نیست یه اتحاد دهنش اسفالت شده مدالشو دارنده ایمیل کوبیده تو پروفایل . حالا شاید هولدرم بوده طرف ولی باز ملاک نیست . همونطور که قبلا دف سازها دف میدادن امتیاز رو کس دیگه ای میگرفت درستش کردن اینم باید حذف کنن به نظرم . . خودتون میدونید که حداقل ۱۰ تا اکانت پایه ثابت و کار کن تو هرسایدی و هر سروری هست این حق و ناحق کردنه خدایی

نظررررررررر؟

درود

سجاد جان در جواب صحبت زیبات

درسته این مدال برای یک مجموعه هستش
    ولی اینم بهت بگم اول اینکه این مدال ها روی ایمیل اصلی من هستش
    دوم اینکه اتفاقا این مدال هارو باید شخص بنده بزارم پروفایل
    به چند دلیل که یکی از مهم هاشو برات میگم شاید همین جواب قانع کننده ی باشه برات

همین سرور پیش من از روز 45 سرور رو اکانت واندر بودم حتی یک نفر از من نپرسید خرت به چند منه که 24 ساعت رو اکانت واندری
    اصلا سر کار میری یا نه خواب داری یا زندگی

چند نفر گذاشته شدن برای تیم هولدری شاید فقط روزی یک بار میومدن رو اک واندر فقط حاضری میزدن میرفتن (به جز یک نفر که اگه اون نبود که دیگه منم نبودم ) خود بچه های ساید میگفتن اسکلی وقتت و پای اکی میزاری که کسی براش مهم نیس
    ولی روز اخر عشقشون شده بود واندر

پ ن > همین جا اعلام میکنم این ایمیل با اسم من و رضا انزلی دیگه رو هیچ واندر نمی فته مگر اینکه بخوایم برای تکمیل کردن لیست واندر ها یه دو ایکس دیگه بازی کنیم که اونم دیگه فکر نکنم عملی بشه

شب و روز گار خوش

سعید

• سلام به همه

دوست عزیز که اسمتم نمیدونم

AminS

گلم خاطره بدی از من داری ؟؟؟
    فازت چیه دیسلایک میکنی /؟؟؟؟
    این لایک دیسلایک گذاشتن برای موافق یا مخالف بودن حرف طرف من دیدم بیشتر پست هارو دیسلایک میکنی

مهم نیست نه برای من نه برای پلیرهای دیگه چون یهبار هم این بحث بود نمیخوام یه بارد یگه حرفش بندازم ولی حداقل درک فهم داشته باشید که حرف مهمه نه شخصی که اون میزنه چه یه دکتر بگه دزدی بده چه یه کارتن خواب دراینکه دزدی بده هیچ فرقی نمیکنه
    روز خوش

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام
    به نظر من به خودمون مربطوه و به بچه ها ی خودمون

بچه های شما قبل اینکه شما بازی رو شروع کنی منو میشناختن .( آدم با پاهای خودش را میره)
    و اینکه میگی حرف مهمه نه اینکه چه کسی میگه باید بگم الان من اومدم یه موضوع رو راه انداختم گفتم نظر سعید اومده نظر داده لایک گرفته اما شما فک میکنی حتما باید حرف بزنی بخاطر اونه دیسلایک میشی . حرفی نداری اسپم هم نده به خودمون مربوطه یعنی سید دهنت رو ببند این کجاش لایک داره که احسان و سعیدم لایکش کردن من نمیدونم . من نه به احسان نه به سعید بی احترامی نکردم اما میکن بز گر گله رو......

همین سرور پیش من از روز 45 سرور رو اکانت واندر بودم حتی یک نفر از من نپرسید خرت به چند منه که 24 ساعت رو اکانت واندری
    اصلا سر کار میری یا نه خواب داری یا زندگی

اما من تو فروم سرور قبل دیدم تو پیام های آخر بازی نوشته بودی این همر رو هم مدیون فلانی هستم چون بیست روز آخرو رو درگیر بودم نیومدم رو اک:)

شب و روز گار خوش

سعید منو تو کی رقیب شدیم . داداش اگر تو رو مثال زدم چون دوست داشتم و با تو تو سرور راحت ترم . گفتم که هدف از پست بیکار نموندن فرومه وگرنه تو که عزیز دلمی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• خاطره بد که من از شما ندارم ولی شما از ما خاطرات بد زیاد داری...
    یه دیسلایک که اینقدر فشاری شدن نداره...
    راستی کمی راجب خاطرات بد می خوام برات توضیح بدم ‌
    خوردن انبارات تو سرور 6 راند 1 که همرت تو راه بود با 50 درصد لاست رسید تو دهت...

تو سرور 6 راند 2 جمع شدن خودت و دوستات تو 10 روز اول سرور نرمال...

همر این سرورت هم بزار تو آلبوم خاطراتت :)

دیگه هم جوابتو نمیدم چون وقتم ارزشش از تو خیلی بیشتره...

خوش باشی

• بچه های شما قبل اینکه شما بازی رو شروع کنی منو میشناختن .( آدم با پاهای خودش را میره) و اینکه میگی حرف مهمه نه اینکه چه کسی میگه باید بگم الان من اومدم یه موضوع رو راه انداختم گفتم نظر سعید اومده نظر داده لایک گرفته اما شما فک میکنی حتما باید حرف بزنی بخاطر اونه دیسلایک میشی . حرفی نداری اسپم هم نده به خودمون مربوطه یعنی سید دهنت رو ببند این کجاش لایک داره که احسان و سعیدم لایکش کردن من نمیدونم . من نه به احسان نه به سعید بی احترامی نکردم اما میکن بز گر گله رو......

اما من تو فروم سرور قبل دیدم تو پیام های آخر بازی نوشته بودی این همر رو هم مدیون فلانی هستم چون بیست روز آخرو رو درگیر بودم نیومدم رو اک:)

سعید منو تو کی رقیب شدیم . داداش اگر تو رو مثال زدم چون دوست داشتم و با تو تو سرور راحت ترم . گفتم که هدف از پست بیکار نموندن فرومه وگرنه تو که عزیز دلمی

سجاد جون شما مو رو میبنی منم پیچش مو رو >دی

من تو رفیقیم ولی رقیب هستیم
    اون همر که مدیونم گفتم منظورم اکانت کستل بود نه اکانت واندر
    اگر گقتم درگیر دقیقا منظورم به در گیر بودن روی اک واندر و مولتی های دور و ورش بوده

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

• اهان پس شما هم از بازنده هایی دمت گرم
    دیسلایک کن
    حال کن
    واین که اسپم نیست جوواب پست دادم همونطور که شما وقتی کسی درموردت حرف میزنه میای جوابش میدی
    شب خوش :thumbsup:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی