تاپیک آمادگی برای دور سوم (مقدماتی) سرور 3X اسپید ترا

• دوست عزیز من کدوم ساید پلی میدی ؟؟؟؟ اسمت اشناست فکر کنم سرور6 با هم بودی یا دشمن بودیم :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: به نظرم برای جلوگیری از مولتی سازی ایپی مشترک چون وپی اس هستش سخته شما باید بات هوشمند زارید هم برای ورود به بازی یا اگردر صحفه بازی تا مثلا 10 دقیقه کاری انجام نشد یه سوال بپرسه این جوری دیگه بات هم نمیتونه کاری بکنهچون هی از اکانت خارج میشه

داداش اشتباه گرفتی فک کنم چون ما کلا دشمن نداریم رقیبامونم رفیقامونن:) هنوز انقدر نشدیم دشمن داشته باشیم :). سرور ۶ توتال sw بودم که شایان شانگفی توتال se بود و مجید گانر هم nw البته حرف ماله هفت و هشت سال پیشه. اسم اکانتت و سایدتو تو سرور ۶ چی بود

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• نه اون زمان نمیگم سرور 6ای ار فکر کنم 2سال پیش

تو ای ار بعد فیلتر دوتا اسپید بازی کردم با یه نرمال سرور 2
    اما تو سرور 6 یک ماهی nw رو اکانت مجید گاننر بودم که نشد ادامه بدیم ( صفرمون کردن) :)

• با سلام

عزیزان سرور به هفته بعدی موکول شد

تاریخ شروع : پنجشنبه ۴ مهر ساعت 18:30

حد اقل بندازید روزجمعه که قویتر استارت کنیم . جمعه همه بیکارن:)

• با سلام

شما هر چقدر هم بندازی دیرتر مگه چقدر رو تعداد پلیر هات تاثیر داره آخه
    مرد باش قانون ها رو رعایت کن

یکی از اصلی ترین قانون ها اینکه هراکانت باید برای خودش بازی کنه نه کاملا برای یه اکانت دیگه

اگه همین رعایت کنی کل مولتی ها حذف میکنی راحت و کلی هم پلیر اضافه میشه

پ ن:
    الان خیلی ها میبینن باید کلی هزینه کنن واس مولتی و کلی هم وقت بیشتر بزارن خب معلوم میگن نریم چه کاری ‍♂️
    پ ن :یه سرور کامل بدون مولتی کنید میبینی چه حجمی از پلیر میان و تازه معلوم هم میشه کیا اگه مولتی بازی نباش جرعت بازی هم ندارن

• با سلام

سروری که حتی تاریخ شروعشو نمیتونن ثابت نگه دارن و به شعور بازیکنا بی احترامی میشه دیگه معلومه خود سرور چی میخواد بشه !!!

• درود

ما و جمع کوچکی از دوستان هم دوست داریم این سرور باشیم در ساید همیشگیمون شمال شرق، البته بعد اینکه جوایز سرور نرمال رو که 44 روز پیش تموم شد !!! رو گرفتیم ، وگرنه شرمنده اخلاق ورزشی همگی ...

به امید اینکه سرور خوب و جذابی باشه ؛

پ.ن : حالا 5-6 روز سرور عقب تر افتاد اتفاق خاصی نیست دوستان

• واقعا حداقل یه سرور کامل بدون مولتی بزنید که تراوین بازی کنیم نه این مسخره بازی رو
    واقعا دیگه شورش در اومده خیلی راحت هم میشه مولتی ها حتی با وی پی اس شناسایی و بن کردا ولی انگار نمی‌خوان بکنن

• یه جوری تریپ پاک بازی برداشتین انگار تراوین بازی نکردید :))
    حالا خوبه گفتن با آیپی مشترک برخورد میکنن ، نخوندین یا چی؟:|

یا بازی میکنی یا نمیکنی دیگه کل این تاپیک شده پست های شما ... فهمیدیم هستی برادر جان
    از الآن اینقدر نق میزنی در آینده چی میخوای بشی؟

ناراحتی بازی نکن زورت کردن مگه ؟

در Nw منتظر شما هستیم:دی

• فکر نکنم کسی تو رو صدا کرد که خودتو میندازی وسط ما هم منتظریم ببینیم کی
    دیگه خر نیستیم که میدونیم با ای پی مشترک برخورد شه هم راحت با وی پی اس میشه مولتی کشید
    تراوین بازی کردیم اما این کثیف بازی نیست
    این فقط باعث شاخ شدن یه سری مثل تو شده میخوام بدونم مولتی کلا بن شه هم حرفی دارید واس گفتن هیچکدوم؟

• جایی که عمومی داری ناله میکنی به همه مربوطه !
    تراوین بازی کردی پس بدون تراوین هم این مورد و کاریش نکرده راه رسیدن به مولتی‌زیاده!
    سبک صنعتی تو سرورای .کام خیلی بیشتر رایجه تا سرور های ایران
    درضمن تو‌ این ورژن با یه اکانت میخوای واندر زن بسازی؟
    مگه ورژن ۳.۶ عه ۳۰۰۰۰ پلیر باشه که بتونی غارت کنی؟
    بازی کثیف نیست به قول ارمین میتونن میکنن میتونی بکن
    ما شاخ نیستیم ادعایی هم نداریم تک اکانت دف ساز بازی میکنم
    اگه بازی میکنی تا همر بیام
    فعلا شما چادر سرت کردی بازی نمیکنی نه ما :thumbsup:

• ببین تو هر سرور خیلی خوب باش نهایت 20_30 تا اکانت صنعتی هست اگه همه مثل من بودن و گول نمی‌خورد برن تو سرور میشد سایدی 5تا اکانت کلا بعد آدم میشدن اونا هم نمیکردن ولی همین تک اکانت ها و پلیر های عادی میرن جذاب میشه واسشون بازی واس اون گفتم نابغه جون

• از حرفشم یه عده می ترسن که تقلب نباشه واقعا چرا اینجور شده همه عادت کردن به تقلب

یکی نیست بگه برادر تو که اینهمه سنگ مولتی بازا رو به سینه میزنی برو یه سرور فیک که آدم توش نیست تکنفره هی مولتی بکش هر روز واندر 100 کن :thumbsup:

• درود

ما و جمع کوچکی از دوستان هم دوست داریم این سرور باشیم در ساید همیشگیمون شمال شرق، البته بعد اینکه جوایز سرور نرمال رو که 44 روز پیش تموم شد !!! رو گرفتیم ، وگرنه شرمنده اخلاق ورزشی همگی ...

درود :thumbup:
    جایزه فکر میکنم رو ایمیل ذخیره باشه، مطمئن نیستم! به مولتی یه پیام بده
    ما هم شاید بیایم اگه بیایم میریم NW

• بعضیا واقعاا سرشونو کردن تو برف و نمیخوان حقایق رو ببینن
    االان کدوم سروری 30هزار تاا ممبر داره که بدون مولتی بشه همری بالا آورد ؟
    شرایط مولتی کشیدن سخت بشه که بااز هم بدتر میشه و فقط یه عده که میتونن کلی وی پی اس بگیرن و خرج کنن ااکانتاشون و همراشون بالا میاد. (در حالت عادی اگه کسی با 500ت هزینه بتونه همرای خوبی بکشه دیگه نمیتونه با 2 3 میل هم همرای خوبی بکشه! و فقط خرجکنای واققعی همراشون بالا میاد )
    مولتی کشیدن قوانینش سخت نباشه بدون گلد هم میشه مولتی بالا اورد و اکانتای خوبی ساخت! یکم فکر کنین بعد بگین مولتی کشیدن بده
    قوانین مولتی کشیدن خیلی سخت باشه من خودم 20 30تا وی پی اس میگیرم. ولی همه میتونن ؟
    کدومش بهتره؟ بدون تعصب و دوستی و دشمنی جواب بدین!

• خب چه کاری آخه ای ار نیست که دست بسته باش
    کامل مولتی و اینکارا رو ببنده و هیچ راهی براش نزاره و تا دید بن کنه مولتی هانتر
    در عوض واس همر و این کارا هم ناتار ها بیشتر کنه و چند برابر اینجوری شرایط واس همه یکسان میشه بعد معلوم میشه کی پلیر کی فقط مولتی باز و ادعا
    همر هم با تعداد بالا ناتار بالا میاد وقت هم کمتر میره و فقط باید بیشتر حواست به ناتار ها باش و کاتا و رم بزنی
    کاملا شرایط برای همه یکسان میشه

پ ن :فقط کافی همه قبول کنن و به مدیریت بگن حله دیگه لازم نکرده چند برابر هزینه کنی و وی پی اس بگیری