نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• داخل سرور میتونید انواع کلمات نامناسب رو رو اکانتتون بزارید و کیف کنید
    اثر هنری هنوز توی ماجراجویی ها کشف نشده با گذشت 7 روز از بازی
    قهرمان ها تو ماجراجویی 1 دونه لوح میاره یا پوچ چندین بار این حرکت تکرار شده

• بازی نمیکنم

با سلام

خیلی واسم سوال شده شما که ادعا میکنید تو سرور بازی نمیکنید چرا انقدر سر نحوه ی مولتی بازی دیگران حرص میخورید ,معلوم نیست اگه حضور داشتید چی میکردید
    نتیجه گیری که تو کل این 2 صفحه فروم نویسی خودتون از بحث های خودتون کردید این بود که "چرا اینجوری مولتی بازی میکنید, باید اونجوری مولتی بازی کنید"
    آقا اصن به شما چه ربطی داره کی چطور مولتی بازی میکنه اصلا شاید من شخصا عقده ی مدال غارت داشته باشم و دلم بخواد مولتی هامو رو منابع سطح 5 غارت کنم تا حداقل دو هفته تاپ غارت باشم
    ربطش به شما چیه دوست عزیز؟ ممنون میشم توضیح بدید

• با سلام
    خیلی واسم سوال شده شما که ادعا میکنید تو سرور بازی نمیکنید چرا انقدر سر نحوه ی مولتی بازی دیگران حرص میخورید ,معلوم نیست اگه حضور داشتید چی میکردید
    نتیجه گیری که تو کل این 2 صفحه فروم نویسی خودتون از بحث های خودتون کردید این بود که "چرا اینجوری مولتی بازی میکنید, باید اونجوری مولتی بازی کنید"
    آقا اصن به شما چه ربطی داره کی چطور مولتی بازی میکنه اصلا شاید من شخصا عقده ی مدال غارت داشته باشم و دلم بخواد مولتی هامو رو منابع سطح 5 غارت کنم تا حداقل دو هفته تاپ غارت باشم

سلام
    واقعیت وجودی فروم هم برمیگرده به بحث در مورد بازی
    حالا این دوستمون اومده از دیدگاه خودش اومده به یک بحث کاملا منطقی پرداخته . شما چرا ناراحت میشی ؟!
    اصلا شاید برای یک عده سوال باشه که چطوری 15کراپ یک اکانت که با ده دیفالتش حداقل 60خونه فاصله داره ، طی 10ساعت 200تا میاد رو جمعیتش . شما میتونی برای ما توضیح بدی تا ما هم یکچیزایی یاد بگیریم ؟
    اگر هم نمیتونی توضیح بدی دعوتت میکنم سکوت کنی تا این فروم حداقل از همین نیمچه تحلیل ها هم خالی نمونه

• چطوری 15کراپ یک اکانت که با ده دیفالتش حداقل 60خونه فاصله داره ، طی 10ساعت 200تا میاد رو جمعیتش

فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه ولی در هر صورت بهت میگم چطوری

دو راه هست واسه پیشرفت سریع و بدون نیاز به غارت کپیتال
    اولیش اینه که از دوستان و هم اتحادی هاتون درخواست منابع میکنید و اونا هم تا جایی که در توانشون باشه براتون منابع ارسال میکنن
    دومیش هم اینه که خودتون تعداد زیادی اکانت بسازید و با تاجر منابعشونو بفرستید به کپیتال خودتون

دیدید نیاز به 3 صفحه فروم نویسی و بحث الکی نبود خیلی ساده تر از چیزی هست که فکر میکنید
    به شخصه این روش رو بدون اینکه کسی بهم یاد بده تو سرور 5ایکس کلاسیک وقتی 12 سالم بود انجام میدادم
    افتخار نداره اینجور کار ها ولی همینه که هست
    سرور ایران و خارج و اسپید ترا و غیره هم نداره همه جا همینه که هست
    میتونید تراوین بازی نکنید ;)

• سلام به همه عزیزان
    جناب علی زنو بنده به هیچ وجه قصد تفسیر این تحلیل های آبکی شما را ندارم، اما چون اسم اکانت reload را آوردید مجبور به توضیح شدم.
    شما چون تراوین فقط در حد یک اکانت و 100 مولتی میبینی پس چیزی در مورد انواع تفکر بازی و شرایط استراتژی بازی چیزی نمیدونی، پس بهت حق میدم در مورد مولتی بازی و غارت بیشتر با اساتید دیگه بحث کنید نه در مورد مواردی که هیچ اطلاعاتی ندارید.
    مورد دوم هم باید متذکر بشم بنده تنها روی اون اکانت بازی می‌کنم بدون بات و مولتی و حتی جانشین و قرار دف سازی برای ساید هست و به عنوان عضو کوچک کنار عزیزان باشم، پس وجود یا عدم وجود 15 کراپ دردی را از من دوا نمیکنه، در مورد میزان تولید 9کراپ و 15 هم بحثی با شما ندارم.
    مورد سوم، بنده با روزی 2 ساعت بازی خالص این اکانت دارم و در انتهای سرور بازدهی این اکانت خواهی دید (باز هم بحثی ندارم چون تراوین سالم چیزی نمیدونی) میدونی چرا اکثریت تو ورژن قدیم چیزی برای نمایش نداشتند؟
    مورد آخر، در مورد اتحاد زوپیر هم باید خدمت عارض بشم جوجه را آخر پاییز می‌شمارند، این بازی جای ادعا و تمسخر کردن نیست چون دست بالای دست زیاده.......
    پ. ن مغز های کوچک زنگ زده فیلم قشنگی بود....
    پ. ن نیما God kill me داداش چرا تو شمال شرق نیستی؟
    پ. ن خدا این آخر هفته را از ما نگیر

• دیدید نیاز به 3 صفحه فروم نویسی و بحث الکی نبود خیلی ساده تر از چیزی هست که فکر میکنید
    به شخصه این روش رو بدون اینکه کسی بهم یاد بده تو سرور 5ایکس کلاسیک وقتی 12 سالم بود انجام میدادم
    افتخار نداره اینجور کار ها ولی همینه که هست
    سرور ایران و خارج و اسپید ترا و غیره هم نداره همه جا همینه که هست

دوست عزیز , قوانین رو مطالعه کنید!

با پوشر ها یا افرادی که از طریق "بازار" و به هر طریقی برای خودشون منابع ارسال کنند برخورد خواهد شد.

دلیل اصلی پوش کردن کپتون , فقط به خاطر اینه که شما تو "استارت زدن" ضعیف هستید. هزینه مولتی کشی الان به اون شکل زیاد نیست , هرکس بیکار تر باشه و اکانت های بیشتری بکشه و بیشتر خودشو پوش کنه قوی تر میشه! این سبک از بازی برای من "لذت بخش" نیست چون شما هیچ نیازی به هیچگونه مهارتی نداری و فقط با داشتن وقت کافی و کمی بودجه از کسی که سال ها بازی میکنه و چند برابر شما هم خرج میکنه بهتر نتیجه میگیرید.

در صورتی که برخوردی با پوشر ها انجام نشه , نشان دهنده اینهکه قوانین تراوین بر اینجا حاکم نیست!

نکته جالب , تولیدات قابل قبول آبادی و ناتارا ها هست. باید ببینیم نحوه نیروسازیشون به چه شکله , اگه واقعا با همین شیب ادامه پیدا کنه, شاید بتونیم غارت از "ناتار" و "آبادی" رو جایگزین غارت از مولتی یا پوش کنیم چرا که الان بهونه هامون برای مولتی کشیدن نبود بازیکن و سورس خوب هست.

خیلی خوب میشه کسی که سالم بازی میکنه بتونه همر قوی بکشه!

اجب چیزی اطلاعات کافی نداشته باشیم مجبور نیستیم بشینیم نقد و تحلیل کنیم

من بابت اسم نبردن از اتحاد شما عذر میخوام , کمی عجله کردم در تهیه نقد و تحلیل. به بزرگی خودتون ببخشید

ارادتمند شما,
    مانی

• دیگه این جریان داره از حالت نقد یا تحلیل خارج میشه رفته سمت دعوا و توهین به هم دیگه
    جذابیت فروم همین تحلیلاست چه غلط و چه درست به نظرم یکم باید ظرفیت خودمونو بالا ببریم این صحبتم کلی هست برای همه عزیزان

ولی بریم سراغ تحلیلی که کردین درباره اینکه این یه بازی کثیف هست ارسال منابع
    حالا بیاین اینطوری بهش نگاه کنیم
    توتن ها هفته اول چطوری توی تاپ غارت بودن ؟مگه غیر اینه با اکانتای مولتی واحه هارو خالی میکنن و غارت میکنن
    حالا نزاد گول یا رومن همچین قابلیتیو توی هفته اول ندارن حالا میگیم بجای استفاده قفس منابع همون مولتیارو پوش کردن
    پس به نظر من هم توتن غارتگر هم اونایی که پوش میکنن یجور هستن اگه اون خلافه اینم هست
    این نکته اول

نکته دوم جنوب غرب اگه پوش کرده باشه بنم شدن پانیش سنگینم خوردن

نکته سوم کسی که کام یا ای ار بازی کرده خنده داره همچین چیزی رو نقد کنه اینجا برا همون پوش هم باید زحمت بکشی چیزی که اونجا نیاز نیست پوش میلیونی میشی به راحتی با خرید منابع
    پس نزنید این حرفو که مدیریت ضعیف بوده میزان گیری که اینجا هست و میزان محدودیت تو فینال تورنومنتم نبود

نکته چهارم
    باتوجه به نقد و برسی شما اکثریت اکانتا پوشرن یه نمونش اکانت Yo_Yo ده ۴زده پا به پای غارت گرا جشن میگره کپ خوبی هم داره و مطمىنم بالا۶۰۰تا ردم نداره و ریدشم اونقدرا بالا نیست و طبق تحلیل شما واحه های دور کپ پر هستن

پس این اکانتم جز پوش هیچ کاری نکرده طبق دیدگاه شما

پس به نظرم این بحث هیچ جوره درست نیست

• توتن ها هفته اول چطوری توی تاپ غارت بودن ؟مگه غیر اینه با اکانتای مولتی واحه هارو خالی میکنن و غارت میکنن
    حالا نزاد گول یا رومن همچین قابلیتیو توی هفته اول ندارن حالا میگیم بجای استفاده قفس منابع همون مولتیارو پوش کردن
    پس به نظر من هم توتن غارتگر هم اونایی که پوش میکنن یجور هستن اگه اون خلافه اینم هست

بنظرم شما با تازه واردی یا تاحالا بازی درست نکردی الان اکانت ما توتن تو جنوب غرب هم هست اما یدونه رید از مولتی هنوز نزدیم و تو تاپ غارتیم از هیچ هیرویی هم واس خالی کردن آبادی استفاده نکردیم بچه ها زحمت کشیدن از همون شب اول بیداری کشیدن دونه دونه آبادی خالی کردن و غارت کردن
    پ ن:وقتی چیزی بلد نیستیم خودمون انجام بدیم به بقیه هم تهمت نزنیم که با تقلب اینکار کردن واس توجیه تقلب خودمون بقیه رو گناهکار نکنیم :thumbdown:
    پ ن :نوبت رید دادن مولتی ما هم میرسه حالا هی تو تاپ پوش کنید یهو برید بالا :thumbup:

• بنظرم شما با تازه واردی یا تاحالا بازی درست نکردی الان اکانت ما توتن تو جنوب غرب هم هست اما یدونه رید از مولتی هنوز نزدیم و تو تاپ غارتیم از هیچ هیرویی هم واس خالی کردن آبادی استفاده نکردیم بچه ها زحمت کشیدن از همون شب اول بیداری کشیدن دونه دونه آبادی خالی کردن و غارت کردنپ ن:وقتی چیزی بلد نیستیم خودمون انجام بدیم به بقیه هم تهمت نزنیم که با تقلب اینکار کردن واس توجیه تقلب خودمون بقیه رو گناهکار نکنیم :thumbdown:
    پ ن :نوبت رید دادن مولتی ما هم میرسه حالا هی تو تاپ پوش کنید یهو برید بالا :thumbup:

من گفتم هفته اول
    شما کارتون درسه مارو ببخشید

درضمن صحبت من کلی بود ادم نتیجه گیری رو با اکثریت میگیره نه یک نفر و بازم تاکید میکنم گفتم هفته اول
    و در ضمن شما واحه هایی رو دارین غارت میکنید که یه توتن دیگه با مولتیاش خالی کرده

• داداش چقدر مقاومت میکنی خودمون خالی کردیم اکثرا بعد تایم ریدش جوری بوده دیگه حیوون نزده آبادی یا کم اومده
    هفته اول هم یادمخیلی کم با تاپ فاصله داشتیم اون هم سر اشتباه من که چند ساعت دیر تر استارت زدیم

• حالا اون SHELL یعنی نعمت اتحاد جلد کرده؟ گلوله نمک اتحاد:)؟

فک کنم میزان گلوله نمک بودن SHELL از کلماتی مثل عموی سوباسا و کاکرو و اینا کمتر باشه... میگیرین ک چی میگم؟ ;)

اکانت پاسارگارد هم نیز بن شده:)

هم
    لغت‌نامه دهخدا:
    هم . [ هََ ] (حرف ربط، ) (برهان ). لفظ فارسی است مرادف نیز.

مثال شما مثل مثال سربازی هستش که رو به روش یه میدون جنگ هستش ولی اون صاحباش رو گم کرده... ترسیده... رفته یه گوشه نشسته داره جنگ رو نگاه میکنه و با خودش Bullshit میگه.

پ.ن: عقده توجه نداشته باشیم

پ.ن: سفره پهن نکنیم ;)
    پ.ن: اگه اکانتمون به نظر کسی ضعیفه [که کور چه میدونه نور چیه] همینیه که هستیم... وسعمون همینه... شما ببخشید 8)

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• مرسی که وسط تحلیل رفقا مارو حسابی خندوندی :D
    یه تاپیک اموزشی باز کن اونجا بیایم بهمون یاد بده اینارو ناموسا :D

before filtering!!
    ts3......Deadlock
    ts1......oldwolf
    TT2012....deadriver
    after filtering
    ts3.....Godkillm3
    ts1 R1.....Trasilver
    ts1 R2 ......deadhammer
    (ts1 R3 .... boogh(wwww team
    ts1 R4 .... Jupiter

• با سلام

سلام عزیزم!
    "من به عنوان پلیر برای سایدی یا تیمی بازی نمیکنم اما چند تا نکته برام جالب بود بیان میکنم دوستان پاسخ گو باشند:)"
    اینکه شما اون تیکه "بازی نمیکنم" رو جدا کردید (مغلطه رو بغل کردید)یا فقط اون رو دیدی، مشکل از شماست:) واضح بخوام برات توضیح بدم یعنی من اکانتی با ایمیل خودم ثبت نام نکردم و منافعی در هیچ سایدی برای من وجود نداره در نتیجه یک نظاره گر هستم که میتونم بدون حب و بغض بررسی کنم :) اینکه هم تو فروم پست میزارم به درخواست چند تا از دوستان بود که فروم، بخش جذاب بازی سهم خودش داشته باشه:)که فعالیت دوستان حداقل در فروم به مراتب بیشتر شده و من رسالتم انجام شده!

سلام میثم
    متاسفانه روی اکانت Reload نوشته نشده بود که این اکانت توسط شما بازی میشه(!) و تحلیل اکانت شما کار اشتباهی هست (صدای خنده جمع)
    اینکه شما از نظر زمانی در محدودیت هستید توجیه خوبی برای اینکه اکانت بصورت اصولی بالا نیاد نیست
    نمیدوم چرا هر اکانتی رو بررسی میکنم با یه سری جمله که فرار رو به جلو هست (سبک با سبک فرق داره ، اکانت پیرمردی، ورژن قدیم، ورژن جدید، مولتی بازی، سنتی ، صنعتی)و با لحن های تند بجای پاسخ گویی و آگاه سازی از این جملات استفاده میکنند:)
    میخوام برات تحلیل آبکی انجام بدم ببینم شما که با استراتژی و تفکر بازی میکنید با خودتون چی فکر کردید:)))

این اکانت دارای سه دهکده هست دهکده دوم کنار دهکده اول (؟) و دهکده سوم در فاصله 26 خونگی دو دهکده دیگر می باشد و یک عدد 9 کراپ 100% هست که برای گرفتن 100% آبادی میتونند دو تا آبادی 50% بگیرند یا یک 50% آبادی گندم و دو تا 25% چوب و گندم که به صرفه تر هم میباشد با توجه به 9 کراپ بودن دهکده:)

تا اینجا نقطه مبهم نحوه دهکده گرفتن این اکانت بود:)

با توجه به شکل هم خبر از وجود یک 15 کراپ 50% اونم در فاصله یک خونگی دهکده اول هست:) جدا از بحث تولیدات دو دهکده 15 کراپ 50% و 9 کراپ 100% که دوستان میتونند به کیریلوید تراوین مراجعه کنند و مقایسات اونجا انجام بدند که تفاوت چندانی در تولیدات نیز ندارد اما موضوع مورد بحث سرعت رشد و زمان رسیدن به تولیدات دلخواه هست یعنی اگر به عنوان مثال سطح 15 سطح دلخواه تولیدات ما باشد کدوم از این دو دهکده زودتر به این میزان ازمنابع در زمان کمتری میرسند:) (باید توجه داشت که در 9 کراپ عمارت سطح 20 ممکنه مورد نیاز باشد و همچنین میزان گلد مصرفی هم 15 کراپ قطعا مصرف بیشتری دارد) اما با توجه به شرایط اکانت مورد بررسی، قطعا 15 کراپ در فاصله یک خونگی میتونست در تحقق این امر تاثیر بسازیی داشته باشه:) حالا این اکانت دفاعی بازی کنه یا جنگی تفاوتی در بحث ما نخواهد داشت:)

نکته : اگر اکانتی بررسی میکنم یا تحلیل انجام میدم دلیل به این نیست که حتما تفکرات من در مورد اون اکانت درست هست (!)چون از جزییات و برنامه ریزی دقیق اون اکانت خبر ندارم صاحب اون اکانت میتونه بیاد و توضیح جامع تری از طراحی که برای بازیش داره ارائه بده، نهایت تبادل اطلاعات انجام میدیم:) اما واقعا دلیل توهین و لحن نامناسب درک نمیکنم یعنی انقدر سخت بیاید توضیح بدید یا ببینید میتونستید بهتر بازی کنید:)
    نکته: یک زمانی من برای تیمم(زئوس) تو فروم مینویسم و اون زمان ممکنه جانب داری کنم یا غرض ورزی، چون بر اساس شرایط ایجاب میکنه این کار انجام بدم اما اینجا من ذینفع نیستم و فقط برای کمک به جذاب شدن بازی این کار انجام میدم، پس مهربون تر باشیم:)

متاسفانه منظورت نمیگیرم :) تو ادم پیچیده ای هستی:) من در مورد تیم شما و اکانت هاشون باهات صحبت میکنم تو میای از من اشکال نگارشی میگیری و چند تا تیکه خیلی لوس تو پ.ن مینویسی:) حالا مثلا که چی؟

دردم از یار است و درمان نیز هم
    دل فدای او شد و جان نیز هم
    این که می‌گویند آن خوشتر ز حسن
    یار ما این دارد و آن نیز هم

اگر از حافظ شما توانایی ادبیت بیشتر هست من حرفی ندارم:)
    من از اونی که به تو تراوین معرفی کرد که الان باشی، تشکر میکنم:) راستی میشه یازم از اون چک نویس هات که توش محاسبات کرده بودی برامون بزاری خدایی خیلی سخت بود رمزگشایش=))

• روز ریلیز اثر هنری

این لینک فروم دات کام هست که تو قسم سوالات متداول در مورد اثر هنری و نحوه امتیاز دهی در سرعت های مختلف رو توضیح داده که در انتهای اون نوشته تا روز 14 در سرور نرمال اثری پیدا نخواهید کرد و در ادام توضیح میده که در سرعت های مختلف این تعداد روز کوتاه تر خواهد بود:) و با توجه به تحقیقات و بررسی هایی کردم سرور های اسپید در روز 5 بازی اثر هنری آزاد میشد و با توجه به تجربه شخصی خودم که اثر هنری ها رو انبار میکردم تا به 1000 پوینت برسه و بعد روی اکانت استفاده میکردم فکر کنم کمی از زمان ورود اثر هنری به بازی گذشته و این ممکنه تعادل بازی رو برای اکانت هایی که قرار واندر زن بسازند و زیر ساخت نیاز دارند تحت تاثیر قرار بدهد:)

دوستان میتوانند با نامه زدند به مولتی هانتر و آگاه سازی در این مورد کمک کنند به متعادل شدن بازی

• این اکانت دارای سه دهکده هست دهکده دوم کنار دهکده اول (؟) و دهکده سوم در فاصله 26 خونگی دو دهکده دیگر می باشد و یک عدد 9 کراپ 100% هست که برای گرفتن 100% آبادی میتونند دو تا آبادی 50% بگیرند یا یک 50% آبادی گندم و دو تا 25% چوب و گندم که به صرفه تر هم میباشد با توجه به 9 کراپ بودن دهکده:)

وِیرایش شد رو از عووووقاااب به ارث بردی
    نه خدایی چجوری حساب کردی که دوتا 50درصد میشه گرفت؟!(بلند با خودت تکرار کن 1 2 3، از هر طرف) بعد دکتر جان اگه دهکده ای بتونه دوتا 50درصد گندم بگیره و دوتا 25 درصد گندم و چوب هم در دسترس باشه، هیچ وقت یه 50درصد و دوتا 25 درصد نمیگیره (دکتر جان دوتا 50 میگیره با یه 25درصد)
    کلا میدونی که معتقدم مغز محاسباتیت یه باگ اساسی داره،رو همین حساب بقیه پستاتو به بقیه واگذار میکنم.
    خطاب به بقیه : اینو عوقاااب رو انقدر جدی نگیرین، یه باگ اساسی داره مغزشون

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: :به کار بردن کلمات نامناسب ().

• حرافی رو از عووووقاااب به ارث بردینه خدایی چجوری حساب کردی که دوتا 50درصد میشه گرفت؟!(بلند با خودت تکرار کن 1 2 3، از هر طرف) بعد دکتر جان اگه دهکده ای بتونه دوتا 50درصد گندم بگیره و دوتا 25 درصد گندم و چوب هم در دسترس باشه، هیچ وقت یه 50درصد و دوتا 25 درصد نمیگیره (دکتر جان دوتا 50 میگیره با یه 25درصد)
    کلا میدونی که معتقدم مغز محاسباتیت یه باگ اساسی داره،رو همین حساب بقیه پستاتو به بقیه واگذار میکنم.
    خطاب به بقیه : اینو عوقاااب رو انقدر جدی نگیرین، یه باگ اساسی داره مغزشون

ممنون از نکته ای که بهش اشاره کردید قطعا اشتباه من بود :) و شما درست بهش اشاره کردید اون هم به خاطر این بود که یکی از ابادی های 50% درصد که در شکل میبینید توسط اکانتی گرفته شده بود و ذهن من درگیر اون شده بود:) تاثیری هم در نتیجه تحلیل نداشت :) اما فکر نمیکنم تو در جایگاهی باشی که بخوای من تحلیل کنی یا حتی ذهن من رو:) متاسفانه من سطح شما رو از زمانی که حتی با کیریلوید آشنا نبودی شناخت داشتم تا الان که مثلا استفاده از ماشین حساب یاد گرفتی ادعای محاسبات داری:)

• بذار یه خاطره تعریف کنم از سرور دو، یه 15 کراپ رزرو شده بود و پلیری مهاجراشو فرستاده بود، شما هم فرستادی مهاجراتو و ده رو زودتر گرفتی (با امین لئو) بهت میگن چرا زدی دهو میگی من زودتر زدم ، بهت میگن دکتر مشخصه اون بنده خدا زودتر زده! میگی نه اگه زودتر زده بود زودتر میرسید، و سارنگ (توتال ساید) استفاده از کیریللوید (نه کیریلویود) برای محاسبه مسافت رو بهت آموزش میده و حالا یه سری حرفا هم رد و بدل میشه .
    بماند، دکتر قلابی جایگاه افراد رو شما مشخص نمیکنی دوست من.
    زمانی که شما محاسبه فاصله با کیریللوید رو یاد گرفتی من به عنوان تحلیلگر اقتصادی استخدام شدم. (پیدا کنید پرتقال فروش را؟!)
    خداشاهده حالش نیست وگرنه میخوندم صحبتاتو و باگهاشو بهت میگفتم
    یه نمونه :
    اختلاف تولید 9گندمی با 100 درصد گندم و 50 درصد چوب با 15گندمی (25 درصد گندم 25 درصد چوب معرفی شده توسط شما، اینجا هم نتونستی تا 3 درست بشماری) تو سطح 17 ،34ک در ساعته (12.5% تولید بیشتر در هر ساعت)
    با فرض درست شمردن شما (15گندمی 50 درصد گندم) اختلاف تولید میشه 10ک در ساعت (4 درصد تولید بیشتر ساعتی، یعنی تقریبا هر 24 ساعت، یه ساعت تولید بیشتر)، نکته جالب میدونی چیه؟! نکته اینه که اون بالا گفتی به جای دوتا 50 درصد گندم دوتا 25 درصد چوب و گندم با یه 50 درصد چوب بگیرن (افزایش تولید 10ک در ساعت به خاطر پلاس 50 درصد چوب با هزینه 1.6 میلیونی بابته 15 به 20 عمارت) ولی اینا بدون هیچ هزینه ای طبق محاسبات تو (با باگ شمارش تا 3) 10ک تولید بیشتر دارن با فاصله 26 خونه ای !
    من نمیفهمم خودتو زدی به خواب یا ... ! 26 خونه تو اسپید فاصله محسوب میشه ؟! فکر میکنی فاصله با تاجر چقدره ؟!
    در نهایت بهترین گزینه ممکنه همین کاری بوده که این دوستان انجام دادن، حالا باگ ذهنیت نمیذاره این حقیقتو بفهمی هیچ کس مسئول نیست.
    برو بشین سر درسات نزدیک امتحاناست :)

• راستش من یادم نمیاد چون سرور 2 که شما میگید اسم اکانتم blue Jin بود یادمه تا قبل حذف رنک یک سرور با اختلاف 3 تا دهکده بود و همین طور 3 تا همر داشتم فقط همین یادم هست که همر من روز کتیبه 95 کی گرزی بود و همر دوم من نزدیک 60 کی تبری اون زمان همر توتالی که شما میگید توتال بود (سارنگ) تک همر به سایز28 کی تبری بود:) حالا اختلاف سطح بازی بماند اما سارنگ بیاد اینجا بگه من بهت اموزش دادم که کیریلوید چجوری استفاده کنی تمام حرف های شما صحیح هست:) و من تو مع ازت معذرت خواهی خواهم کرد:)توتال وقت اون زمان هم ممد کماتسو بود:)
    من تکرار میکنم اینکه یاد گرفتی با کیریلوید کار کنی خوبه اما متاسفانه نه برای من:) میدونی فرق تو با من چیه>؟! تو نشستی با ماشین حساب(رفتی تو سایت کیریلوید) اینا حساب کردی اما من بصورت ذهنی و تقریبی محاسبه کردم (چون پوینت تحلیل من این موارد نبود)حالا با خودت مقایسه میکنی:)

حالا رفتی سراغ ماشین حساب ببینیم چیکار کردی:)

من میخوام دقیقا بدونم چجوری به اختلاف 34 کی در ساعت رسیدی؟!!!!!!! یعنی چجوری تو 7 کی اختلاف رو 34 کی دیدی؟!!!!!

بیا بدترین حالت حساب کنیم یعنی کارخونه های 15کراپ هم نزنیم:)

تو این حالتم تقریبا 12 کی اختلاف دارند در ساعت:) هر چی سطح رو بالاتر در نظر بگیری اختلاف میتونه بیشتر بشه:) حالا برو سطح 19 بیا بگو ببین اینقدر فاصله دارند!
    شایدم فقط امدی 15 کراپ کراپ رو سطح 17 در نظر گرفتی منابع اپ نکردی که اختلاف شده 34 کی ساعتی! خب پسر خوب اگر اینطوری فرض کردی اختلاف منبع مورد نیاز این دو دهکده با هم تفاوت در حد 9 میلیون منبع دارند یعنی حداقل 3 تا فیدر میتونه 15 کراپ فول کنه:))) میبینی هنوز در حد تحلیل نیستی:)))) زمان فاکتور مهمیه که تو در نظر نگرفتی چون فقط بلدی از ماشین حساب استفاده کنی:)

نکته ای که من توی محاسبات در نظر گرفتم رسیدن به سطح 15 بو که فکر کنم ساعتی 4 کی تقریبا تفاوت در تولید داشته باشند که صرف نظر کردم حتی از در اختیار داشتن منابع برای رسیدن به این سطح ها هم صرف نظر شد :) یعنی به هر حال شما برای رسیدن به اون تولید و سطح باید منابع مورد نیازش تامین کنی خوب اون به زمان رسیدن به سطح مورد نظر اضافه میشه:)(مثلا عمار 20 با سطح مارت سطح 15 تفاوت منبع داره) و اینکه بحث در مورد این بود که اگر این 15 کراپ در فاصل یک خونه ای میگرفتند زودتر به سطح تولیدات دلخواه میرسندیا 9 کراپی که در فاصله 26 خونه ای هست:) تفاوت در زمان رسیدن به تولیدات دلخواه بود نه مقدار تولیدات :) طبق صحبت های که انجام دادم:)

برو عمو جوون در خونه خودتون بازی کن :))))) اون زمانی که در حد یک تصمیم بودی من تراوین بازی میکردم(!)

• سلام دوباره به عزیزان
    پیرو پست قبلی، علی جان عرض کردم، تحلیل های شما آبکی هست ولی بدین معنا نبود که اجازه ندارید اکانت منو تحلیل آبکی کنید؟ به این میگن یک مغالطه که خواستم گوش زد کنم حالا اون حضار شما به من می‌خندند دمشون گرم که اکانت نا چیز من باعث شادی دل آنها شده....
    در مورد چرا اکانت من دو ده در لب مرز و یک 9کراپ در 26 خانه ای زده شده؟ و اینکه تا دقایقی دیگر ده چهارم هم زده میشه در کنار اون 9کراپ و بقیه دها هم کنار اون 9کراپ خواهد زده شد(بین 25 تا 30 ده) دلیلش را الان نمیتوانم بگم چون یک تحلیل شخصی خودم بود و کسی پلن اکانت خودش چه درست و چه غلط در فروم نمینویسد.... اما تحلیل سایدی آن را بهتون میگم.
    اول اینکه این اکانت هیچ کتیبه ای را نخواهد گرفت، چون صلاحیت گرفتن را ندارد بدلیل کمبود وقت و دف ساز بودن (البته در خالی کردن کتیبه از ناتار ها به اندازه توانم تلاش خواهم گرفت)
    دوم اینکه به علت ازدیاد پلیر در ساید مخصوصا همر ساز های عزیز به هیچ وجه مهاجر ها را روی 15 کراپ لانچ نکردم چون به این عقیده داشتم که اولویت با تیم های شلوغ تر و واندر زن بود بهمین دلیل با کمی آرامش پلنی که داشتم زدن ده دوم کنار ده اسپان را عملی کردم.
    دلیل سوم به علت کمبود وقت و عدم هدر رفتن گندم به هیچ وجه قصد گرفتن 15 گندم را نداشتم مگر اینکه زیر 30 خانه فاصله 9کراپ پیدا نمیکردم، که خدا را شکر آن را پیدا کردم
    نکته چهارم، ایمان عزیز میزان تولیدات را برای شما تشریح کردند خیلی ازش تشکر میکنم (البته چون باگ شما را در محاسبات میدونستم قبلا عارض شده بودم که باهاتون بحثی در این مورد ندارم)
    علی جان من هم از شما سوال داشتم البته میدونم خیلی الان دیره، چطور ممکنه یک اکانتی مثلا Miracle در سرور کذا و کذا که ما 100کردیم با حضور شما روی اکانت و دیده شدن چراغ آبی اکانت همزمان همرهای آن خفت می‌شود، اگه میشه پس از خارج شدن از چند خونه ای اکانت من این را هم توضیح بدهید؟
    البته شما مجاز هستید هر 5 دقیقه اکانت من را که باعث شاد شدن دل حضار منتسب به خودتان میباشد را نقد کنید، و بنده به هیچ وجه درباره اکانت خودم پستی را نخواهم گذاشت.

پ. ن نقد باید نقد باشد نقدی که نقد نباشد نقد نیست (خنده حضار منتسب)
    پ. ن به دنبال 15 کراپ، فیلم امشب سینماهای ایران و جهان (خنده حضار منتسب)
    پ. ن فواید 9کراپ اثر میثم سینیور (خنده حضار منتسب)
    پاینده باشید تا تحلیل های آبکی بعدی (خنده حضار منتسب)