نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• درود .

بار کج به منزل نمیرسه و اگرم برسه ، تاوان داره .

پاورقی : کناری وایسادیم و کار خودمونو می کنیم برا ساید ، حکایت دست غیب ، حکایتی هست که انگار تو طالع ما هستش برای هر دوره اجرا کردنش و بسته به حرکات دوستان گرامی .

پاورقی : هنوز وقت تاس انداختن نرسیده و یه کم مونده .

برقرار باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    چند نکته بود که باید توضیح میدادم اول اینکه جناب امیر علی خیلی آدم باید وقیح باشه اینطوری تو فروم نشر اکاذیب کنه شما فقط بیا توضیح بده چطور واندرت خالی شده برای من کافیه...
    دوم:شما تمام تلاشت را بکن که شمال شرق برنده نشه (آرزو بر جوانان عیب نیست)
    سوم :شما همونی نبودی تو تیم اسپیک شمال شرق التماس دعا داشتی چیشد؟ الان پیشنهاد بهتر دیدی؟ اکانت Gun for war صیغه ای بود اما walar رسمیه اره؟ آمدی دو روز تو تیم اسپیک ما مثلا جاسوسی کنی؟
    چهارم. شمال غرب را بخواییم کمتر از یک روز به بیابون تبدیلش میکنیمو احتیاجی به تحلیل عمو تورج ندارید زیادی به حمایت رفیق های جدیدت دل خوش نباش چون اونا نمیدونند با خودشون چند چندن
    .......
    پ. ن اکانت مردم را به درو دیوار کوبیدن افتخار ماس....
    پ. ن کثیف بودن و دروغگویی از صفات بارز ما میباشد
    پ. ن حیات خلوت بودن از قابلیت های ما میباشد
    پ. ن اکانت فشار آشنای قدیمی در ساید شمال شرق....
    پ. ن سنگ پای قزوین خیلی کمیاب شده
    ارادتمند فقط دوستان

• سلام
    کلاً اکانت خریدن تو هر سایدی کاملاً محکومه . هر چند من از ریز و درشت اکانت هایی که ج.غ و ش.ش تو شمال غرب خرید خبر ندارم و قضاوتی هم نمیکنم.
    ولی دیشب بین دو تا ساید غربی یک سری تبادلات اتفاق افتاد .
    جنوب غرب 2تا کتیبه چکمه کوچیک و چکمه بزرگ به شمال غرب داد و از اونور هم شمال غرب تنها جنگ بزرگ سایدش تحویل جنوب غرب داد
    بگذریم از اینکه این جنگ بزرگ چقدر به کار شمال غربی میومد که ادعای دف سازی میکنه و واندر سایدشم گرفته و ظاهرا برنامه های دراز مدت دارن
    ولی سوال من این هست که آیا متایی شکل گرفته ؟ و جنوب غرب با این 2 کتیبه چکمه ای که تقدیم شمال غرب کرده ، چه برنامه ای داره ؟
    جواب سوالای بالا اظهر من الشمسه!

پ.ن : یک دوست عزیزی میومدن تحلیل های قشنگ و حساب شده میکردن. اگر باز هم پست بزارن و فروم از این کسادی در بیارن ، خیلی خوشحال میشم!

• برای روشن شدن ذهنتون فقط توضیح میدم هیچ متایی درکار نیست و اکانت والار اکانت خود جنوب غرب هست نه خریداری شده نه متایی بسته شده

• برای روشن شدن ذهنتون فقط توضیح میدم هیچ متایی درکار نیست و اکانت والار اکانت خود جنوب غرب هست نه خریداری شده نه متایی بسته شده

خوب چند تا سوال پیش میاد . لطفا این سوالات هم برای روشن شدن اذهان عمومی جواب بدید : دی

1- چرا اکانت نفوذی شما در شمال غرب ، داخل اتحاد رسمی این ساید هست و هیچ زد و خوردی هم با شمال غرب نداشته ؟ ( با علم به اینکه شمال غرب میدونه این اکانت ماله ج.غ هست )
    2- اکانت نفوذی شما ، تنها جنگ بزرگ شمال غربو انتقال داده به جنوب غرب و شمال غرب هم هیچ اعتراضی به این داستان نکرده . اگر متا نیستید پس چی هستید ؟! : دی

پ.ن : ما به این رابطه متا هم نمیگیم البته . همون لفظ حیاط خلوت شاید برازنده تر باشه

• خوب چند تا سوال پیش میاد . لطفا این سوالات هم برای روشن شدن اذهان عمومی جواب بدید : دی

1- چرا اکانت نفوذی شما در شمال غرب ، داخل اتحاد رسمی این ساید هست و هیچ زد و خوردی هم با شمال غرب نداشته ؟ ( با علم به اینکه شمال غرب میدونه این اکانت ماله ج.غ هست )
    2- اکانت نفوذی شما ، تنها جنگ بزرگ شمال غربو انتقال داده به جنوب غرب و شمال غرب هم هیچ اعتراضی به این داستان نکرده . اگر متا نیستید پس چی هستید ؟! : دی

پ.ن : ما به این رابطه متا هم نمیگیم البته . همون لفظ حیاط خلوت شاید برازنده تر باشه

خیلی جالبه خوده لیدر شمال غرب براتون کتیبه زده بردین کسی نمیگه متا کردین شمال شرق ۶تا کتیبه اصلیشو برده کسی نمیگه متا
    درباره زدن اون اکانت شمال شرق میخواست بزنه دیوار شد حالا شمال غرب توانایی زدن اون اکانتو نداره
    فکر کنم نیازه لینکای شمال شرق گذاشته بشه
    در ضمن اگه یه کتیبه حیاط خلوت حساب میشه پس ۶تا چی حساب میشه
    در ضمن مگه به کتیبه های دیگه که خارج شد اعتراضی کردن

• خیلی جالبه خوده لیدر شمال غرب براتون کتیبه زده بردین کسی نمیگه متا کردین شمال شرق ۶تا کتیبه اصلیشو برده کسی نمیگه متادرباره زدن اون اکانت شمال شرق میخواست بزنه دیوار شد حالا شمال غرب توانایی زدن اون اکانتو نداره
    فکر کنم نیازه لینکای شمال شرق گذاشته بشه
    در ضمن اگه یه کتیبه حیاط خلوت حساب میشه پس ۶تا چی حساب میشه
    در ضمن مگه به کتیبه های دیگه که خارج شد اعتراضی کردن

خیلی خوبی شما ! اینکه سعی کنی مغالطه کنی و طفره بری از جواب دادن ، به عنوان یک لیدر قابل احترامه .

اول یک توضیح کوتاه بدم در مورد پارت اول حرفت . شمال غرب میدونست نمیتونه کتیبه هاش جمع کنه و خبر هم داشت ش.ش و ج.غ اکانت دارن تو سایدش ، اومد به جنوب شرق گفت این 2-3تا کتیبه ما لازم نداریم بیاین ببرید .ما هم در جواب گفتیم اکانت نداریم تو سایدتون و قرار شد چکمه کوچیک و مرتاض بزرگ کاتا کنن و جلوزن و هیروش از ج.ش بیاد
    که هر 2تا کتیبه زودتر توسط اکانت های ش.ش بلند شد . که شخصا هیچ اعتراضی به این داستان ندارم . یک اتفاق معمولی در تراوین تلقی میشه

ولی سوالی که من از شما دارم اتفاق معمولی در تراوین تلقی نمیشه : دی
    سوالی که هنوز سر جاش هست و جواب منطقی براش پیدا نمیکنم اینه که چرا والار که متعلق به جنوب غرب هست با خوبی و خوشی داره تو شمال غرب فعالیت میکنه و کتیبه های حیاتی شمال غرب به جنوب غرب انتقال میده ؟!

• این مغلطه رو که کاملا شما میکنید همین حرفارو امیرعلی به ما هم زد و گفت جز جنگ کوچیک هر کتیبه ای خواستین بزنید شمال شرق نبره و حالا شانس ما ۵خونه ای والار افتاد جنگ بزرگ
    حالا شما رفیقات تو شمال شرقن ۶تا کتیبه اونورو نمیبینی بحثش جداست
    و درضمن شمال غرب اونقدر این سرور کم هستن که دنبال درگیری با سایدی نباشن حالا با هر شرایط چه والار تو اتحادشون باشه چه نه تغییری نمیکنه

• خیلی جالبه بازی با کلمات و بعدش انگشت اشاره رو با عنوان مغالطه نشونه رفتن سمت دیگران .
    طنز ماجرا اینجاست که اگر مثلا بنده از تو خاک ج ش کتیبه بلند میکردم ، طبیعی بود و معمولی برای ج ش؟! اینو نوشتم چونکه قبلا و راندهای گذشته اینکارو کرد ج غ و واکنش هارو دیدیم تو ج ش که بنده یه راند مهمون بودم و احترام گذاشتن بچه های ج ش .
    اما خب ، دوست گرامی چندتا کتیبه از ش غ رفته و کجا رفته؟ ( کدوم ساید؟ ) ، همه رو حساب کن لطفا ، بازی با کلماتت خوبه و بهت تبریک میگم ، هدف پشت این بازی کلمات چیه؟ خب شما داری مشاهده میکنی تعداد کتیبه هایی که رفته ش ش چقدر هست اما ج غ رو ملزم به پاسخگویی میکنی که دوست گرامی ما هم جواب دادند .

پاورقی : مدیونید تصور کنید ش ش اکانت نداره تو ش غ .
    پاورقی : پروندن همر دیفالت ما و صفر شدن دیفالت هم یه حرکت خودجوش بود و ساید .. گناهی نداره ، فقط یه مقدار شیطونی کرد تو خاک ج غ ، اون همر مهم نبود چونکه جایگزینش کردم اما حرکتی که شد ، باز کردن سر شوخی بود ، پلیر اون اکانت هم یه پلیر ضعیف در دو به هم زنی در ساید که مدام جناب پارسا رو بعنوان مقصر زدن همر ما قلمداد میکرد . پست های این نفوذی که خطشو از ساید .. میگرفت ، هنوز هست تو فروم و سیاست نخ نما و کهنه و سخیف در دو به هم زنی و تفرقه .
    امیدوارم میزبان اصلیش ، راهش بده در جمعشون که انصافا جای همچین پلیرهای چیپی در ج غ نیست .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• اول من یک توضیح کوتاه بدم که هیچ مسئولیتی تو ساید ندارم و یک پلیر عادی هستم
    دوماً به عنوان یک پلیر ساده ترجیح من متا با ج.غ و یا متای ضبدری بوده تا متای شرق!
    این قضیه رو یک دور باطل افتاده . نه شما قبولش میکنی و نه میتونی مارو قانع کنی ! بحث بیشتر از این دوست ندارم کش بدم و پست آخرمه در این مورد.

این مغلطه رو که کاملا شما میکنید همین حرفارو امیرعلی به ما هم زد و گفت جز جنگ کوچیک هر کتیبه ای خواستین بزنید شمال شرق نبره و حالا شانس ما ۵خونه ای والار افتاد جنگ بزرگحالا شما رفیقات تو شمال شرقن ۶تا کتیبه اونورو نمیبینی بحثش جداست
    و درضمن شمال غرب اونقدر این سرور کم هستن که دنبال درگیری با سایدی نباشن حالا با هر شرایط چه والار تو اتحادشون باشه چه نه تغییری نمیکنه

یادتون نره اولین سایدی که از زده شدن کتیبه های ش.غ توسط ش.ش ضرر کرد ، خود جنوب شرق بود که دستش از 3تا کتیبه ش.غ کوتاه موند!
    من نمیخوام از این ساید دفاع کنم یا تخربیشون کنم اما تو سرورهایی که یک ضلع ضعیف تر وجود داشته باشه ، این اتفاقات میوفته . حالا این سرور ش.ش استفاده کرد یک سرورم یک ساید دیگه!
    ولی اینکه اکانت نفوذی شما بین 2تا ساید غربی در تعامل هست و به این راحتی کتیبه های راهبردی شمال غرب عوض میکنید ، قضیه فرق میکنه.

نقد اصلی باید به لیدرای شمال غرب کرد که سایدشون کردن بازیچه بقیه .

• نیما جان جوابت خیلی سادس. چرا اینقدر شلوغش میکنی!
    ش.غ با توجه به نوع بازی ش.ش که کتیبه هاشونو این مدلی بلند کردن و اکانت خریدن تصمیم گرفته به دوتا ساید دیگه کمک کنه که ش.ش صد نکنه . واسه همین طبیعیه با اکانت walar کاری نداشته باشن
    یا به عببارتی بهتر از این ضرب المثل استفاده کردن : دیگی که واسه من نجوشه سر سگ توش بجوشه

• والا بیشتر شبیه حیاط خلوت شماست ما کلا یه جنگ ازش اوردیم شما که 6تا کتیبه ازش زدین تازه با همرایی که خریده بودین ما دسه کم اکانتی نخریدیم :thumbsup: فقط همین بس که یه چکمه یه جنگ کوچیک و یه چشمان و انبار و مرتاض بزرگ زدین ازش اونم با اکانتای خریداری شده
    حالا کی حیاط خلوت کی هست

سپهر داداش

جدا از هر چیزی این رو باید برات بگم ما جنگی از ان دبلیو نزدیم الکی برا خودتون نبریدو ندوزید جنگ بزرگ رو فقط شما زدید

کلا سه تا کتیبه رو زدیم یک مرتاض بزرگ * چکمه کوچیک * چشمان کوچیک

انبار هم دیروز با 500 تا رعد 50تا کاتا اوردیم عکس شو میثم لطف کرد گذاشت
    ولی این دلیل نمیشه که ان دبلیو دو دستی ساید شونو دادن به شما اعم از اکانت های جنگی دار و همر های سنگین تر و به یغما بردن کتیبه هاشون از طرف شما
    شما اونقدر خیالتون راحت باشه چکمتونو بیارین ان دبلیو که بخوایین پلن برید

این از جواب شما

یاها :))

امیرعلی جان برادر اینجا ویرایش شد نیست داداشم که ویرایش شد بخاطر همینم جوابتو نمیدم و کلا دایورت میشی

• سلام بر زور گیران NE
    داداش یه چاقو ضامن دار گذاشتی پر شالت از ساید های دیگه زور گیری میکنی ؟!
    ما آخرین خبری که از شما داشتیم داشتی حذف میکردی چی شد تصمیم به ادامه بازی گرفتی ؟!!
    !

معلومه هنوز فشار سرور قبل رو متحملی
    CLEAN کردن واندر هم از صفات بارز ماست
    ما به زیر فشار گزاشتن شما هم عادت
    داریم

• چند نکته بود که باید توضیح میدادم اول اینکه جناب امیر علی خیلی آدم باید وقیح باشه

وقیح اونه که اکانت های حریفو میخره و در ازای پس دادنش کتیبه میخواد من تا بحال بازی کن ها و لیدر هایی که اینقد تو بازی کثیف همدل باشن و متفق القول حاضر به انجام هر کاری برای پیروزی باشن ندیدم

چهارم. شمال غرب را بخواییم کمتر از یک روز به بیابون تبدیلش میکنیم

نخوریمون یه موقعی چقدر ترسو واهمه برم داشت!
    از چی داری میترسونی مارو؟‌:))
    کلا دو تا تارگت اینجا داریم که کار شماها نیست زدن این دو تا تارگت
    بقیه هم دفسازن یا ۴ تا دمپایی که پلیر حال کرده برا خودش بکشه هزینه بلند شدن همرای شما از خسارتی که میزنید کمتره.
    پس شما چه مارو بزنید چه نزنید ضرر میکنید عزیزم ما نه میخوایم واندر بگیریم نه هیچ چیز دیگه ای هدفون صرفا نشون دادن اینه که بازی کثیف تو این حجم آخر و عاقبت نداره!!!
    امیدوارم یه روزی پلیر ها و لیدر ها به خودشون بیان و بفهمن زحمات و وقت و هزینه دیگران رو ناجوانمردانه خراب کردن روح بازیو از بین میبره.
    من بار ها این موضوع رو اعلام کردم که این موضوعات خرید اکانت تو ساید حریف و خرابکاری هایی ازین قبیل داره ریشه دار میشه بین یه عده آدم
    که جز عقده ای صفتی براشون پیدا نمیکنم که گویا دنیای سرگرم کننده بازی رو با محلی برای کینه ورزی . انتقام و طمع اشتباه گرفتن
    شمال شرق کثافت کاری کرد تو این سرور و وقت و هزینه چندین نفر آدم واقعی رو با کارهاش خراب کرد

• به به ببین کی اینجاس الهه بازی پاک تراوین ایران تو که قرار نبود بازی کنی چی شد دوباره آمدید، هنوز پیام هات سرور قبل دست به دست میشه.......
    سرور 3 ایکس قبلی را من جای تو بودم اصلا در موردش حرف نمیزدم انواع کثافت کاری ها را خوب و به نحو احسنت انجام دادید، اکانت های خودمون خردید به خودمون زدید تازه یک مرحله جلو رفتی پسورد هم خرید و فروش کردی با مال مردم آمدی داری پز میدی، با شر خر هایی مثل شما باید عین خودتون برخورد بشه فکر نکنید خبریه.....
    هنوز بوی کثافت کاریتون داره میاد.... دیگه زیاد بازش نمیکنم میترسم به مغنی احتیاج بشه
    خدا را شکر وجود آدم هایی امثال شما باعث گند زدایی شمال شرق شد و امروز شمال شرق قدرتمندی که شاهد آن هستیم به خاطر خدمت های شما بوده.... پس جا نماز اب نکش غلاف کن و خود واقعیت باش تا همه چهره زیباتون بشناسن
    راستی جنوب غرب همیشه برنده.... (خنده حضار) همون سرور هم منو فراز نخواستیم شما ببرید و انتها باختید (باز هم با اون همه خرید و فروش اکانت و پسورود)
    پ. ن هیچ وقت از نداشته هامون مایه نزاریم
    پ. ن دیفالت پر، کپ پر (به قول شاعر این تازه شروع...)
    پ. ن مشق امشب (جنوب غرب همیشه برنده)
    پ. ن جنوب غرب پاک ترین ساید تراوین(خنده حضار)
    پ.ن لینک های ساید شرقی به زودی در فروم
    پ. ن در مورد محیط زیست صحبت کنیم بهتره..

• من بار ها این موضوع رو اعلام کردم* که این موضوعات خرید اکانت تو ساید حریف و خرابکاری هایی ازین قبیل داره ریشه دار میشه بین یه عده آدم که جز عقده ای صفتی براشون پیدا نمیکنم

به نظرم خوب نیست کسایی این عمل رو نکوهش کنن که توی راند 2 ایکس ir که هم خودشون بودن هم من ، و با SE درگیر بودیم. توی گروه تلگرام عکس موجودی حساب میذاشتن و میگفتن کل سایدشون رو میخریم و از تو خودشون ، خودشون رو میزنیم.

بالاخره تاوان اسم در کردن با موجودی از حساب همین میشه دیگه... وقتی حسین تی ان تی تو دیسکورد اومد گفت به فلانی رای بده... باید میفهمیدیم کیارو داریم الکی گنده میکنیم... حرفی نیست...

از ماست که بر ماست

پ.ن*: موجودی حساب رو نمیدونم اما از لحاظ اعتبار و سطح بازی در حدی نیستین که چیزی رو بارها اعلام کنید. باید چندین سال بهتون اعلام بشه تا به اون درجه برسین

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T ().

• سلام
    وقت همه پلیرای سرور به خیر
    خسته نباشید به همه‌گی

به اطلاع علاقه‌مندان و پیگیران سرور میرسونیم طبق رایزنی‌های انجام گرفته لیدران ساید جنوب شرقی با لیدران ساید شمال شرقی ، به این نتیجه رسیدند تا اطلاع ثانوی شرق نقشه رو متحد کنند و از امروز به بعد دو ساید شرقی به صورت متحد ساید شرق رو تشکیل میدهند