نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• قربان تو جمع همه رفیقای پیدا میشه که هم کاهی اوقات امپر میچسبونن هم فحاشی میکن

عین حسین رپر که رفیق صمیمیت که ادعا داری پشت رفیقا هستی رو سر جاسوسی و بازی با ابرو احمد دراگون راهی بیمارستان کرد وشما هی ر ب ر میرفتی میگفتی احمد تو ساید ما بازی میکنه ..زنگ بزن ازش بپرس ببین واکنشش رو که بعد بفهم کسایی که پشت عمو عباس رو گفتن و پیشش بودن کار درستی کردن ؟ یا کسایی که پشت احمد موندن و عمو عباسو ترد کردن ؟ هادی اومد گفت نقشش بوده جالبیش اینجاس این شخص یک بار هادی و کل لیدرای جنوب شرق رو فوش ناموسی کشید .. همه شماها اینو توجیه نکردین؟ یا اصلا در جریان نبودین ؟ همه جاها پیدا میشه همچین حرکت هایی

نمونه حرکات اسم دوستتون ضربه زدن به من و رسول هستش که همه میشناسن هادی و سابقه حمایت کردن از کسایی که اخر سر فوشش دادن ( عین اینکه اومد گفت ارش تن بچه خوبیه و بنده از تیم زئوس بی ادبی ندیدم فردای اون روز فوش رو بهش دادن ) قطعا هر کنشی یه واکنشی داشته و داره .. حال من برام سواله شما ادعای رفاقت با احمد رو دارید با حسین رپر بازی میکنید؟ یا حال از کسی حمایت میکنید که از فردای خودش در پشت سر خیلیا حرف زده و حتی به صورت علنی پشت بنده در فروم مقدماتی سرور جهانی نوشته ( میتونی بری بخونی ) ...
    حرکات هر فرد نشان جواب گرفتن اون شخص در ایندس

بهتره شما توی رفیقات تجدید نظر کنی تا موضوع رو از دید بالا ببینی

واقعیت این شخص پشت سر من محمد و .. حرفای ناشایستی زده .. من و یه بنده خدایی سکوت کردیم به حرمت دو سه نفر ولی ما جوابگوی همه افراد نخواهیم بود ..
    حالا شما دنبال محکوم کردن حرکت محمد هستی یا ثابت کردن حقانیت شخص خودت؟ بخاطر اون شخص اگه اومدی بازیتونو بکنین بجای حاشیه رفتن .. یادت نره اینجا دنیای مجازیه خواستی گل و شیرینی میفرستیم در منزلتون که شاید لطف کردین و بخشیدین :)))) من نظرمو گفتم که دنبال ته خیار نباشین

پ.ن: بقیه دوستان که دم از لیدرای جنوب شرق میزنن اسماشونو شنیدن و شخصیتشون رو از دور دیدن میشناسن چطورن .. شمایی که ندیدیشون و شمارو نمیشناسن پس بشین رو اکانتت و وجه مارو تکون نده خواهشا
    LooL

• سلام مجدد
    دوست عزیز شما اینجا کفه فروم دراز کشیدی که از دوستات حمایت کنی نه بازی کنی؟
    بجای این حرفا برو یخورده دف بکش وقتی اتک اومد روتون زنگ نزنید التماس کنید که شما رو هر جور بندازن پایین چار چنگولی فرود میاید
    شما یا کلا فارسی بلد نیستین بخونید یا هرچی من بگم دوست داری برداشته خودتو بکنی
    من گفنم جلوی جمع نباید میگفتم در اینکه لیاقتشو داشته شکی ندارم چون خیلیا توی اون جمع نمیدونستن داستان چیه ولی خودش که میدونست با بغض حرف میزد مثل شما که الان با کینه تایپ میکنی

خدا رو چند هزار مرتبه شکر یه سریالی پخش شد توی ایران که شما یاد بگیری جدال احسن چیه و به معلوماتت اضافه شد و به من توصیه میکنی به شدت پرهیز کنم چشم استاد ولی اونی که بی دلیل و منطق صرفا تفکر دگم ه خودشو میخواد با حرافی و اراجیف بافی به کرسی بشونهه شمایی که نه سره پیازی نه ته پیازی نمیدونی چی بوده چی شده میای اینجا واسه به قول خودت که مردمو این شکلی میبینی عوام خطاب میکنی بلغور میکنی
    به بلغور کردنت ادامه به دوستاتم زنگ بزن بیان لایکت کنن شب مثل یه بچه اروم بخوابی میدونی که من و لایک نمیکنن به قول مدیر فروم اونوریت من شبا خوابم نمیبره 27ساعته شما مثل یه بچه ارروم میخوابی.
    شما تا 24ساعت فرصت دارید بریزید اینجا فله ای دسته همو بگییرید هل هله و شادی کنید ولی چیزی از اصل داستان دروغ گویی وخاله زنک بازی دوستتون کم نمیکنه.

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• سلام از من بنده است عزیزم :)
    عزیز دل امروز جمعه است ما هم گفتیم چی از این بهتر که برای برنامه ی اوقات فراغت خدمت برسیم اینجا شما یکم اسباب شوق و فرح ما رو مهیا کنی :)
    چرا دف بکشم دل انگیز ؟ تمام حضور من برا ناراحت نشدن دوستانمه که هادی هم جزو اوناست .... یه چندتا باگ بسیار پیش پا افتاده هم که فقط گویا از پس ذهن نوب و فرتوت بنده ی حقیر بر میومد که کشف شه کشف کردیم و خدمت مولتی گزارش دادیم !!
    زنگ و التماس چیه ؟؟ هنوز مثل اینکه نفهمیدی با کی طرفیا =))) تو که خوب زبل بودی ملوان میرزا :)
    کینه ؟؟؟؟؟ کینه ؟؟؟؟ از کسی که با ناله و تضرع میخواست خودشو به ما بچسبونه ؟ :D

مشخصا شما هنوز در جریان نیستی بنده کی هستم :) انشالله خداوند توفیق بهت بده و بفهمی :)
    خدا رو شاهد میگیرم که شاید در 4 ماه گذشته کمتر از 2 ساعت تلویزیون دیدم ... حالا سریال چی بود ؟ قشنگ بود ؟؟ اگه ارزش دیدن داره معرفی کن حتما سعی میکنم ببینم
    سوادی هم که بنده از فلسفه و علوم اسلامی دارم به سبب اون چند سالی بود که تو حوزه دانشگاهیان کنار رشته تحصیلیم درس خوندم :)

اما با اینکه موکدا بهت توصیه کردم شما باز همچو طفلی 3 ساله به صحرای کربلا میزنی و سفسطه میکنی :)
    بنده والا سر و ته پیازو که نمیدونم اما در جریانم که شما هر چی در شان خودت و خانوادت بوده به ایشون گفتی .. دیگه مشکلات گذشته و خاله زنک بازیو از کسی نشنیدم :)
    من لازم نیست حرفمو به کرسی بشونم .... شما اون چه که باید میگفتی رو گفتی .. کلا تو گنجینه ادبیات فارسی جمله ی " اشتباه کردم " رو به طرق مختلف میشه گفت که شما یکیش رو انتخاب کردی

تا دیروز لحن بیانت این نبود :) از دانته صحبت میکردی و به صحبت بقیه ایراد وارد میکردی :) پست قبلی درباره باطن حضرتعالی چند کلامی نوشتم که فکر میکنم الان خودتم مهر تاییدی برش زدی :) حالا که آمپر چسبوندی بالا اون لحنی که باهاش با اولیات صحبت میکنی رو نمایان کردی :)
    حالا شما به ما بگو بچه ... شخصیت حقیرت متعالی میشه ؟ کار زشتت فراموش میشه ؟
    شما بگو من زنگ میزنم لایک جمع کنم :) کجا حرفت خریدار داره ؟
    به گنجشکه میگن منار فلان ... میگه حاجی یه چیزی بگو بگنجه !!! =)))
    واقعا میگنجه که من تماس بگیرم برا ممد میرزا نویس؟
    ارجاع میدم حضرتعالی رو به پست های قبلی که خدمتت عارض شدم سعی کن حرف از دهنت در بیاد ... :))
    موفق و موید باشی
    انشالله خدا شما ، من و همه رو عاقبت به خیر کنه
    یا علی

افتادگی آموز اگر طالب فیضی
    هرگز نخورد آب زمینی که بلند است ....

• سلاام به همه عزیزان
    اگر اتفاقه مهمی افتاد ماروهم در جریان بزارید
    خوشبختانه این سرور با اینکه اصن وقت نکردم درس بازی کنم اما با کمک قدیمیهای اس دبلیو و اس ای ساید یه دست و قویی شده

از دوستان میخوام بازیو ادامه بدن و وارد درگیری الکی نشن

پ ن: یک عمر که میگرفتی اسم اکانت، دیدی که اسم اکانت ازت میخوان:)) جایه وروجک ارش اینارو کسی نمیتونه بگیره؛)

• سلام خدمت دوستان عزیزم
    یه سری مسایلی که بیان میشه واقعا واسه فضای بازی که یه فضای دوستانه و لذت بخش باید باشه تحمل ناپذیره
    من به شخصه خیلی اذیت میشم میبینم بین دوستان به خاطر مسایل پیش پا افتاده بازی اینجوری کدورت پیش میاد
    مگه ما از بازی چی میخواهیم جز اینکه حالمونو بهتر کنه
    فضایی باش که وقتهای آزادمونو به بهترین نحو توش سپری کنیم
    از همه دوستان خواهش دارم یکم مراعات همو بکنین
    توی دنیای واقعی هممون ناراحتیهای بسیاری داریم پس فضای مجازیو واس هم لذت بخش کنین
    اگه یکی از کوره در میره بقیه اونو به فضای رفاقت برش گردونید
    پستایی میبینم که با توجه به شناختی که از تک تکتون دارم برازندتون نیست
    از همه تقاضا دارم یه جور دیگه به بازی نگاه کنین
    هر کل کل بازی میخواهید با هم بکنین ولی اصلا برازنده نیست کل کلهای شخصیتی داشته باشین
    لطف کنین دیگه از این بحثای بی ارزش توی فروم خودداری کنین هر کسی هم کدورتی داره از کس دیگه فقط تو بازی باشه و برای بازی
    ممنون همتونم

• حسین یک سرور کنار هم بازی کردیم و پلیری حرفه ای و کاملا معقول بود و اگر پاش بیافته بازم باهاش بازی میکنم اما رفیق صمیمی را نمی دونم از کجا اوردی ؟
    نکته دوم که نمیدونم از کجا اوردی هرگز حسین رپر به هادی و حاج احمد حتی تو هم نگفت چه برسه فوش ناموس بهتره حدت را بشناسی این دروغت را فقط یک دروغ برداشت نمیکنم بی احترامی به رفقام برداشت میکنماااااااا X(

پسرباغیرت این بحث های بچه گانه را برای من مطرح نکن همین را بهت بگم قدمت رفاقت من با حاج احمد اندازه دو سوم سنت هست میدونی یعنی چی ؟ من با حاج احمد اندازه دو سوم تجربت از زندگیت رفاقت دارم و همو میشناسیم پس برای من نیا بگو من پشت حاج احمد را خالی کردم ولی تویی که هنوز یاد نگرفتی احمد را با پسوند اقا یا حاجی خطاب کنی پشتش ماندی هرچی باشه راحت 15 سال ازت بزرگتر هست و حاج احمد و همین لورد هادی که میگی جایگاه استادی دارن برات ولی حرمت نمیشناسی خداروشکر جنوب شرق هنوز بزرگتر دارد وای به حال اون روز که هانی هم مثل حاجی و هادی بکشه کنار راستی از دوالت چه خبر ؟ ازش پرسیدی ؟

لپ مطلب نبینم بیای اکاذیب پشت احمد و هادی ببافی این بار میزنم به حساب بچگیت ولی ببینم داری اکاذیب بست میدی کلامون میره توهم احمد نکش تر از این حرفاست که کسی نه به خودش این اجازه را میده نه جراتش را داره باهاش اینجوری حرف بزنه افتاد :thumbdown:

این مطالب هیچ ارتباطی با فحاشی های کوماتسو نداشت ولی یک چیز را ثابت کرد که پست قبلیتون کاملا با مقاصد شخصی بود ولی می خواستی پشت سایدت قایم بشی ولی نشون دادی خودت را بحدی بچه گانه رفتار میکنی که حاضری به خاطر مقاصد شخصیت دو ساید را بگذاری جلوی هم البته من چون میدونم کاره ای نیستی گفتم برو بگو بزرگترت بیاد خیلی مسخره میشود که به خاطر مقاصد یه جوون این همه پلیر بیافتن رو سر هم :D :D مهم نیست چه اتفاقی در سرور میافته ولی نباید به خاطر عقده های یه ادم بد رزومه و یک بچه اینده سرور رقم بخوره الویت ما زیبا شدن و حفظ جذابیت های سرور تا روز اخر هست

بزرگترت هم گفت دیگه ادامه نده اگر ادامه دادی مواظب باش چی مینویسی چون اینبار دروغ و صفحه گذاشتن هات را نمیگذارم به حساب نا اگاهیت

• درود
    دوستان عزیز بهتره فراموش نکنیم که اینجا جمع شدیم تا بعد از مدتها یه بازی خوب بدور از مشکلاتی که تو سرور ir وجود داره رو تجربه کنیم،یه خواهشی از همه ی دوستان دارم،لطف کنید این بحث رو همینجا تموم کنید،دیگه کسی ادامه نده چون اینطور که داره پیش میره به احتمال خیلی زیاد به خراب شدن سرور و خراب شدن بازی حداقل 200-300 نفر دیگه می انجامه!
    به امید داشتن یک سرور خوب ، پر از هیجان و بدور از حاشیه

ممنون از دوستانی که با ادامه ندادن به این بحث به خودشون و به دیگران احترام میذارن <3

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT ().

• یه چند وقتی هست که جمعی از دوستان از موضوعاتی که باعث بر هم خوردن توازن سرور میشود گلایه میکنن و منم هم به نمایندگیشون این موضوع را در فروم عمومی میکنم حالا قضاوت با خودتون

وقتی این تایم سرور دیدم نوار زخم تو حراجی هست اصلا تعجب کردم و وقتی دیدم نوار زخم داره در بسته های 500 تایی گذاشته میشه و خیلی راحت یک نفر در عرض یک ساعت 20000 تا میخره کمی از اینده سرور و حفظ جذابیت های سرور و برقراری توازن بین بازیکن ها دل سرد شدم

یا قرار دادن پک های 250 تایی قفس و چکش های سنگین

از همه اینا بدتر قیمت اثر هنری هست یعنی طرف یک پک 600 تایی گلد میزنه برای خریدن یک اثر هنری ؟اثر هنری تو بازار با قیمت 60000 تا نقره هم مبادله میشه و طرف ظرف یک شب 4 تا ده زده

یکی از دلایلم بری حضور و حمایتم از این سرور مشگلات سر راه استفاده از بات و اسکریپ ها بود حداقل بطور موقت و تلنگری زدن به ادمین های تراوین ای ار برای اینکه فکر نکنن هیچ رقیبی ندارن و باید هر دو طرف برای بهبود سطح بازی تلاش بیشتری کننن ولی به نظرم سرور نباید به سمتی برود که تجربه وظرافت های تراوین جای خودش را کاملا بدهد به پول . هردو لازما ولی تجربه و ظرافت باید بچربد به پول اما متاسفانه با این اوصاف کسی که پول خرج می کند حتی اگه اشتباهات زیادی هم بکند باز جلوتر است از کسی که معقول خرج میکند ولی تر و تمیز بازی میکنه

وقتی وارد حراجی و امار پاپ باز ها میشم یاد زئوسی ها و گلد های مفتشون که تو حراجی کمتر کسی رو دستشون چکش میزد میافتادم

لپ مطلب هرچیزی حدی دارد و وقتی از حدش خارج شود باعث بر هم خوردن نظم و توازن سرور میشود .

• با عرض سلام و احترام خدمت بازیکنان عزیز ؛
    عارضیم خدمت عزیزانی که راجب توازن حراجی صحبت کرده بودن :

۱.تعداد بالای اجناس در‌حراجی به این دلیل بوده که بازیکنان (هرشخصی) یک باره خریدشون و بکنن و دیگه چکشی از سمتشون داخل حراجی زده نشه تا توازن حفظ‌شه و‌بازیکنان دیگر بتونن اجناس مورد نیاز‌خودشون رو خریداری‌کنند،چندتا اکانت از قطب های محتلف بازی‌این خرید هارو از‌حراجی‌انجام دادن که بنا به اختلاف‌بین آنها و‌سایر‌بازیکنان این اجناس خریداری شده ۹۰٪ کم خواهد شد و اجناس حراجی‌به حالت سابق‌خود باز خواهند گشت.

۲.راجب‌اثر‌هنری‌ هم باید عرض کنیم از اول‌بازی قیمت های گزافی بابتش‌داده شده از‌سوی کلیه اکانت ها و این مقصر‌ ما‌نیستیم درحالی که ۳ الی ۴ صفحه اثر‌هنری موجود گذاشتیم اما‌بازم با همان قیمت ها خریداری میشدند
    و اکثریت اکانت ها گلد های تعداد بالا خرید کردند.

با آرزوی‌ موفقیت برای‌ همه ی‌بازیکنان ارجمند

مدیریت اسپیدترا

• بزرگتر من را شما تعیین نمیکنی . مراقب حرفات باش

کاملا ب کماتسو ربط داشت داشت جلوه بدتون رو میشد ک بحثو میبری حاشیه
    وگرنه همون اکانت نیسان آبی نگم چه کردین ک از درون و مردونگی و شرف بر میگرده،نگم دیگه ... ;)

شما ادعا رفاقت با حاج احمد داری میدونسی حسین جونت باعث شد رفت بیمارستان ... دیگه نشنوم

هادی هم با رسول مشکل داره با مهدی خسروی داره با حسین ونوم داره (و کسایی دیگه ک چون بازی میکنن نمخوام اسم ببرن) این اواخر سر حسین رپر حاجی دلخور بود

هادی هم شهری منه با هم بیرون رفتیم دوستیم فضا بازی کل کل ما با دنیای واقعی فرق داره شما غرقی توش (من اصلا شخصیت نتیشو دوست ندارم)

بزگتریم ب عقل و شعور هست کاش همه کمی بهره میبردند

بحث حاجی دیگه نکن بزار بره آلمانش اینجا حداقل رفیق باش براش

والا من سنم بالا بود الان سر خونه و زن و بچم بودم
    بچسب ب دنیای واقعی مرد

#با_مرغابی_عکس_نگیریم8

• با سلام خدمت دوستان و عزیزان
    من زیاد اهل فروم نبودم و نیستم و این پست رو بنا به دلایلی که دوستان منو خطاب قرار دادند میزارم
    هدف خیلی از ماها تو این بازی غیر از جنبه فان ارتباط با دوستان قدیم و آشنایی با دوستان جدیده
    قسمت اول فان : هرکی یه جوری از بازی لذت میبره یه گروه تمام هواسشون به اینه که همش اون بالا باشن و تنها پلن بازیشون پاپ غارت و همره، عده ای هم با حساب و کتاب جولو میرن اروم ولی هرچی میگذره سرعتشونو میبرن بالا
    اینکه اکانتی پوش کنه یا غارت توافقی بزنه یا مولتی داشته باشه مگه یه چیز غیر معقوله تو ای ار با اون همه کنترل کسی براش مهم نبود اینجا که کسی مشکلی نداره پس شما هم بساز داداش من
    قسمت بعدی در مورد گلد و سیلوره خوب خریدیم برا پیشبرد بازیمون نه برا قشنگی هر فانی یه هزینه ای داره

قسمت دوم دوستان: واقعا بران خیلی سخته بخوام باور کنم که دوستان به خاطر یک بازی همچین برخوردی با هم داشته باشن. کل کل تو بازی خیلی خوبه هیچ وقت یادم نمیره علی ویسکی اومد یه ده منو چیف کرد فرداش با رسول و حسین نگار تو یه پلن ده همرشو چیف کردیم ولی به هم توهین نکردیم علی حذف کرد ولی بازی ادامه داشت برا سرور بعد . ولی واقعا بازی داره جهتش عوض میشه لطفا به هم احترام بزارین ما هر کدوم شخصیت فردیمونو داریم خودمونو با کارکترهای بازی اشتباه نگیریم
    به جا کپتال همدیگه به کپال هم نزنیم
    ❤❤

• ادمین سرور با توجه به پیشنهاد من نوار های 500تایی توی سرور میگذاشت که الان که فکر میکنم میبینم اشتباه کردم همچین پیششنهادی دادم ! (فقط نوار زخم پیشنهاد من بود و بقیه پیشنهاد کسی بود که واحد پولش فرانکه)
    پیشنهاد من مال زمانی بود که کسی سمت نوار زخم نمیرفت ولی بقیه اجناس مثل روال قبلی چکش میخوردن و میخورن! اینکار از حذابیت بازی کم میکنه و حرف جناب ممد ترنتولا را کاملا قبول دارم
    پلیرخوب پلیریه که بتونه همین تعداد نوار زخم رو توی 4 5 صفحه بخره و هیچ حرف و حدیثی توش نباشه

من الله توفیق

• درود بر همه .
    امیدوارم که از بازی لذت ببرید .

پ ن : دوست گرامی سرنا رو از سمت اشتباهش گرفتی و میزنی ( کمال همنشین در شما اثر کرده ) .
    پاورقی : از ما نام برده شد و هر جا رفتیم با دعوت دوستان بوده و بعضی جمله سازی ها صرفا تراوشات ذهن نویسنده بوده و صحت نداره .

لطفا ادامه ندید و به زیباتر شدن بازی کمک کنید .

برقرار و پایدار باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• ممنون بابت رسیدگیتان

خوشحالم حداقل یاد گرفتی کیش میش دم داره

چندین نفر بخصوص جناب هانی درخواست کردن بحث رو تموم کنیم ولی گویا شما حتی صحبت های لیدرت احترام نمیگذاری و تمام مشگلات از همین بی احترامی هاست

از این بیشتر بخواهم جوابت را بدم باعث پایین امدن شخصیت خودم و باقی عزیزان که پیشنهاد جمع کردن این موضوع را دادن و همچنین خواننده ها می شود

برای تمام شدن موضوع فقط میتونم بگم اره شما درست میگی راحت باش :D

رضا جان شما از دوستانی هستی که خیلی برام محترمی شما یک پلیر هستی و سعی در استفاده از تمام امکانات بازی برای پیشرفت و در نهایت لذت بردن از بازی هستی و هیچ ایرادی بهتون نمیشه گرفت . خیلی ها با افتخار میان میگن ما بات و اسکریپ استفاده میکنیم و غارت توافقی داریم شما در این زمینه طبق قواعد بازی داری پیش میری

هنوز لطفت را در سرور یک بابت habil , sahel فراموش نکردم <3 <3

ادمین سرور با توجه به پیشنهاد من نوار های 500تایی توی سرور میگذاشت که الان که فکر میکنم میبینم اشتباه کردم همچین پیششنهادی دادم ! (فقط نوار زخم پیشنهاد من بود و بقیه پیشنهاد کسی بود که واحد پولش فرانکه)
    پیشنهاد من مال زمانی بود که کسی سمت نوار زخم نمیرفت ولی بقیه اجناس مثل روال قبلی چکش میخوردن و میخورن! اینکار از حذابیت بازی کم میکنه و حرف جناب ممد ترنتولا را کاملا قبول دارم
    پلیرخوب پلیریه که بتونه همین تعداد نوار زخم رو توی 4 5 صفحه بخره و هیچ حرف و حدیثی توش نباشه

من الله توفیق

اگر اشتباه نکنم اسمتون احسان هست
    به امید هرچی زیبا تر بودن بازی و اینکه همانطور که اکثر دوستان هم موافق هستن بهتر کارهای خارج از عرف تراوین انجام ندیم حداقل تا جایی که می شود . زیرا ما همگی بازیکن های اصلی تراوین هستیم و حتی کوچیکترین تغییرات میتونه رو دید و حتی بازیمون هم تاثیر بگذارد
    در هر حال خریدن 20000 تا نوار بطور معمول در اسپید شاید نزدیک سه روز زمان بخواد و ممکن خیلی هاش لایی رد بشه و بعضی ها بتونن با قیمت بسیار پایین بخرن اما ارزه انها یک باره در بسته های تعداد بالا در یک ساعت باعث می شود تنها کسایی که توانایی چکش زدن سنگین را دارن موفق به خریدش شوند

• به به
    هیچ نام و نشونی از خودت نذاشتی .. اما این رنگ و این اسم و این فونت رو من میشناسم :)
    خوبی سیروان جان ؟؟
    خیلی خیلی زیاد دلتنگ اون گپ و گفتایی هستم که از شب تا صبح و از صبح تا شب میزدیم :)

من حقیقتا از بابت اینکه هانی عزیز و دیگر دوستان فرمودند قصد کرده بودم هر چی هم گفته شد ، چیزی نگم اما وقتی یوسر به این اسم دیدم 2 تا نتیجه میتونستم بگیرم !!
    یا یه نفر انقدر ناراحت بوده که رفته یه اکانت با این اسم ساخته
    یا اینکه به خودت گفته بیا اینجا ببینی :)

البته چون جانب ادب طبق معمول رعایت شده ، حدس من اینه که نویسنده خودتی !!!
    خلاصه اینکه سیروان جان .... شما بنویس تراواشات ذهن نویسنده اما من میگم گور بابای بازی ... شما تمبکتو بیار ، پنجه ها رو به حرکت در بیار که مستان سلامت می کنند :)

پ.ن : البته اون شبی هم که اومدید روم تیم اسپیک درباره ایشون باهات چند جمله ای حرف زدم ... اما هر دوی ما ترجیح دادیم دلتنگیمون رو برطرف کنیم ...
    اگه خواستی تو پرایوت بهت بگم کی ام که اگه احیانا خواستی بعدا پستی بزاری بنویسی " هر آنچه که از ایشان گفته شده و میشود حقیقتا و حقیقتا درست است (یعنی خودم ) . " =))))))
    یا علی مدد

• درود بر همه دوستان .
    ( درسته ، اکانت و آی دی شخص خودم هست )
    درود امیررضا گرامی( نوشته ت رو خوندم و تنها شخصی که به نظرم اومد امیررضا ) ، امیدوارم که اشتباه نکرده باشم و بازم برگردی و نوازندگی ت رو از سر بگیری ، یه وقت دوباره اسماعیلی رو نبینی و بهش بگی پروفسور تنبک چون باز یه نگاه نافض میندازه و یه سکته ناقص چاشنی میکنه :D ، ما چون مکتب و مرام و مسلک بهمن رجبی بزرگ رو شناختیم ، خب دیدیم که قابل قیاس نیستن با رجبی بزرگ ( ترک نکن ساز رو و برگرد )

همون شب تو روم ان دبلیو عرض کردم حضورت که این سمپاشی ها و این صحبت ها کذب هست در مورد محمد ، دو سرور رو کامل رو یک اکانت بازی کردیم ، نه از فروختن صحبتی شد و نه از نارو زدن و نه هیچ موضوع دیگه ای ، امیر رضا ( امیدوارم که امیررضا رو درست حدس زده باشم ) ، هرگز و هرگز باور نکن ، محمد گاهی نسبت به خود بنده و تحت شرایط خاص هم با تندی صحبت کرده ( هر دو هم سن هستیم و نگاه همو درک می کنیم ، گرچه به سن و سال نیست وفاکتورهای دیگه ای هم هست که تعیین کننده ست در رفتار و کردار و گفتار : که ساختار شخصیت هست ) اما تا به امروز توهینی ندیدم ، شخصا حضور نداشتم و نبودم و اتفاقاتی که افتاده رو نشنیدم اما توی سرور اسپید ( دو راند قبل ) خیلی نسبت به محمد کینه ورزی دیدم و شنیدم ، روم اس ای رفتیم و دعوت دوست دیرینه ( رسول ) ، رسول رو از ورژن قدیم میشناسم و همیشه هم کلام بودیم و دوست بنده بوده و هست ، دعوت کرد و رسم ادب رو بجا آوردیم و برام حرمت داشته و داره .

پاورقی : بنده این حق رو برات قائلم که طرفداری کنی از دوستت اما حقیقت رو دوجانبه ببینیم ، یکطرفه شرفیاب قاضی نشیم ( این در مورد خودم هم هست ) ، امیررضا گرانقدر ، امیدوارم که دوباره ببینمت و صحبت کنیم .

این موضوع تموم شد و هرگز کسی به بنده نگفته برو پست بذار چونکه خلق و خوی مارو میدونن و خواسته شخص خودم بود و امیدوارم که نوشته بنده رو توهین تلقی نکنی چونکه نیتم از نوشتن این نبوده ( تنها گفتم احتمال زیاد شخصی که اینو نوشته ، یا سنش کمه و احساسی نوشته :D همین ، که البته اینجا ننوشتم :D ) .

از بازی لذت ببرید و بازی رو برای دیگران هم جذاب کنید .

برقرار و پایدار باشید .

صائب تبریزی .

• آخ آخ آخ سیروان یادته ؟؟؟؟؟؟

عجب خاطره ای رو یاد آوری کردی :) خدا ازت نگذره =)))))))))))

حقیقتا من اصلا بحث اصلیم سر طرفداری و اتفاقاتی که افتاده نبود ... سر این بود که یه نفر به خودش اجازه میده بیاد و بگه " شما ها بلد نیستید 4 تا کلمه چنار هم بچینید "
    سیروان تو منو میشناسی کاملا .... بعضی رفتارا خیلی بد منو اذیت میکنه .... حالا من به احترام حرف تو همه چیز رو قبول میکنم ، اما جالبه که ایشون از بیخ منکر قضیه شد در حالیکه من و تو همونجا با هم حرف زدیم :)
    به احترام حق برادری که به گردن من داری تمام پیش فرض هایی که از ایشون به من داده شده رو دور می ریزم ! مضاف بر اینکه دیشب هم با رسول یه صحبت کوچولویی داشتم و گویا موضوع ابعاد دیگه هم داره ...
    اما کلیت ورود من از بابت این بود که کسی فکر نکنه داشتن کیبورد و چند کلامی از این و اون باعث میشه که این اجازه رو داشته باشه که به بقیه از بالا نگاه کنه ..
    اگر صحبتی هم هست جانب احترام رعایت بشه ...
    یا علی مدد

• درود دوباره .
    حافظه م بد نیست و خاطرات موندگاره ( خاطرات خوب ) .
    نوشته و صحبتت رو خوندم ، تموم شد امیررضا گرامی ، میتونم برات توضیح بدم تا کامل موضوع شفافتر بشه اما بهتر اینه که در یه فرصت مناسب و تو تیم اسپیک همو ببینیم و صحبت کنیم ( نه صرفا در رابطه با این موضوع چونکه تموم شده و حاشیه ست ، در رابطه با خیلی مسائل صحبت کنیم ) . در رابطه با احترام و حق ، نظر لطف و محبتت هست و سپاس .

پاورقی : اون شب که ما تو روم nw بودیم ، بنده و شما تو یکی از چنل ها خصوصی و تنها بودیم و صحبت کردیم ، البته قبلش تو چنلی بودم که بنده و محمد و فکر کنم سارنگ هم بود و 4 تا از بچه های زئوس بودن که یکی دو نفر بعد اضافه شدن اما بنده از شما پیام دریافت کردم ، شخصا شنونده بودم به همراه دوستان ، برا موضوع خاصی نرفتیم و صحبتی پیش نیومد ، پوزش خواستم از دوستان تو اون چنل و هر دو رفتیم تو یه چنل دو نفره ، قبلش شما تو یه چنل بودید و تک بودید ، درسته؟:)
    اون زمان ما جزء ان دبل بودیم و متای غرب وجود داشت . بالاخره همه برای لذت بردن تشریف میآرن تو بازی و برای ساید .

حاشیه ها همیشه وجود داشته و داره و نباید زیاد درگیرش شد ، امیدوارم که باز همو ببینیم .
    برات آرزو موفقیت و بهروزی می کنم .

برقرار و پایدار باشی .

صائب تبریزی .

• خطابه به ادمین سرور (اقا رسول)
    چطور استارتاپ خود را خراب کنیم؟
    امیدوارم متن زیر رو هم دوستان و هم ادمین عزیز سرور به عنوان یک انتقاد در نظر بگیرن و به راه حل های ارائه شده توجه کنن.

یک استارتاپ زمانی موفق هست که یا حاصل ایده خلاقانه و عامه پسند باشه یا قابل رقابت با یک خدمت عامه پسند. اسپیدترا جزء دسته دوم یعنی یک سرویس برای رقابت با سرور های آی آر هست اما آیا در این رقابت موفق بوده؟
    *ادامه این متن یک نظر کاملا شخصی هست و لایک های دوستان نشان دهنده میزان موافقت یا عدم موافقت با نظر بنده هست*
    خیر این سرور در آینده ای نزدیک مثل خیلی از سرور های دیگه به تاریخ می پیونده.
    اما چرا؟
    1- دخالت در روند بازی و تبدیل سرور به یک سرور غیر بالانس
    2- سرور ضعیف (حتما تاخیر های چند ثانیه ای در لود صفحات رو در مقاطعی از روز دوستان تجربه کردن)
    3- تاثیر پذیر بودن ادمین از کاربر ها

موارد بالا رو جداگانه بررسی می کنیم:
    متاسفانه در چند روز گذشته به دفعات دیده شد که در حراجی اجناس بصورت دسته جمعی و توسط سرور فروخته میشه و چکش های بسیار بسیار عجیبی روی این اجناس می خوره که متاسفانه اولا این شاعبه به وجود میاد که شاید این تزریق جنس برای جمع آوری پول از کاربران باشه (اینها فرضیه هست و الزاما صحیح نیست) دوما باعث از بالانس خارج شدن بازی با جمع کردن اجناس توسط چند پلیر خاص میشه و سوما شاعبه تزریق گلد به سرور رو ایجاد می کنه (که متاسفانه این مورد برای جذب پلیر حداقل در سطح کم انجام شده). این عدم توازن در نهایت باعث میشه پلیر های حرفه ای که به جای هزینه با تجربه یا دانششون بازی می کنن بازی رو ترک کنن و در نهایت سرور میمونه و 4 پلیر و سری بعد سروری وجود نخواهد داشت. دقت بفرمایید پلیر های این سرور بخاطر فرار ازدست سیلور فروشها اومدن و این سرور رو بازی می کنن.اگر قرار باشه همون سیستم اینجا مجددا به شکل دیگری برقرار بشه چه تفاوتی با آی آر داره؟

یکی دیگه از تغییرات صف ساخت هست که بدون پرداخت گلد میشه تا 5 مورد در صف ساخت گذاشت که باز هم باعث عدم توازن در بازی میشه و حق کسی که زمان بیشتری رو در بازی سپری می کنه پایمال میشه. ظاهرا محدودیتی برای مولتی و آیپی مشترک هم وجود نداره. متاسفانه نشانه هایی از استفاده از بات در بازی مشاهده شده و ظاهرا ادمین هم خودش بدش نمیاد از این موضوع ... قطعا اینکه ادمین یک سرور از چنین موردی حمایت کنه زیاد جالب نیست و نشون دهنده عدم پایبندی به قوانین اصلی تراوین هست و متاسفانه این شاعبه رو ایجاد می کنه در برخورد با مشکلات ایشون به چه صورت عمل می کنن؟ آیا طرفدار قانون هستند یا نفع شخصی؟برای تصور کنید همری لانچ شده و یک باره به حریف امداد غیبی برسه ... یا دار و دسته بعضی دوستان که عادت به لانچ و بن کردن اکانت دارن توی این سرور هم همین کارو بکنن. آقای ادمین طرفدار قانون هست یا دوستان خود؟ متاسفانه تا امروز تاثیر پذیری زیادی رو از دوستانشون دیدیم ...

مورد بعدی ضعف سرور هست که بعضا تاخیر های زیادی داره. این تاخیر ها ناشی از اینترنت نیست و مشخصا از سمت سرور هست.

و اما مهمترین بخش انتقاد راه حل:
    1- از دخالت در روند بازی بخصوص بازار و تزریق آیتم هایی مثل اثر هنری پرهیز کنن (هرچند که دیر شده) چرا که حراجی محل حراج اجناس هست نه عمده فروشی! حتی اگر عده ای پک گلد خریداری می کنن روند حراجی باید جوری باشه که برای این عزیزان شرایط ویژه ای ایجاد نشه.
    2- قوانینی رو وضع کنن و تمامی پلیر ها و مخصوصا خودشون!!! بهش عمل کنن و مخصوصا در قبال دوستانشون از کلمه نه! استفاده کنن.
    3- بهتر هست سرور ارتقا داشته باشه البته این ارتقا الزاما نیازی نیست سخت افزاری باشه و گاها نرم افزاری هم میشه. در مواقعی یک کلیک تا 10 ثانیه طول می کشه ...

در نهایت: تمامی اینها پیشنهاداتی برای ماندگار شدن اسپیدترا هست. ادامه وضع موجود می تونه باعث ریزش پلیر ها و ادامه دار نشدن فعالیت اسپیدترا بشه که خب ما هم به عنوان پلیر و هم به عنوان دوست امیدواریم اسپیدترا پایدار بمونه و هم برای صاحبانش سود ده باشه و هم برای پلیر ها اوقات پرهیجانی رو ایجاد کنه.

• سلام به شما دوست عزیز
    با یک خط از پستتون موافقم و بقیش تا جایی که خوندم مخالف و دلایل رو تک تک بهتون میگم برای مخالفت انشالله که قانع کننده باشه

دخالت در روند بازی و تبدیل سرور به یک سرور غیر بالانس

دخالتتون به چه معناست؟ یعنی نیرو یا منبعی به کسی اضافه شده ؟ یا زدن کسی رو غیر منصفانه بن کردن؟ یا گلد مجانی و نا محدود برای بازیکنایی خاص زدن؟(تراوین آی آر مجید گانر همیشه اینجوری بود)
    اگر در مورد دخالت در بازار میگید پایین توضیح میدم.
    اگر شما این دخالت رو ببینی دیگه چی میگی؟
    Rec 0006~3.mp4 - آپلود عکس و فایل رایگان
    سرور 1 دوستان مثل ماست دفاع میخریدن و به این ضایعی ریپورت میدادیم و داشتیم میدیدیم اما مولتی هانتر چون مجید جونش توی ساید حریف بود فقط میزد حذف مدیریتی که میتونید توی این فیلم ببینید که 4 روز دفاع میموند توی دهکده دشمن تا اکانت سیلورفروش حذف بشد..عملا یعنی هیچ :D

لطفا وقت بگذارید و نگاه کنید همتون

- سرور ضعیف (حتما تاخیر های چند ثانیه ای در لود صفحات رو در مقاطعی از روز دوستان تجربه کردن)

عزیزم سرور های اوله تراوین شما چون دیال آپ داشتید و هنوز اینترنت های پرسرعت نبود متوجه ضعف سرور نمیشدید..و گذشت تا تراوین به این درآمد رسید که براش 5 میلیون در ماه چیزی نباشه..البته من این تاخیرهای چند ثانیه رو ندیدم فقط 1 یا 2 بار فروم ارور داد که بعد از رفرش درست شد.

3- تاثیر پذیر بودن ادمین از کاربر ها

فکر کنم شما دوست عزیز باید یکی مثل سورنا بالا سرت باشه که یه نامه میدی و 1 هفته بعد دیگه نهایت 3 روز بعد جوابت رو بده و بگه از آلمان رسیدگی میکنیم.....
    اما خوب من نمیگم که اون حرکت که 500 تا نوار گذاشتن درست بود..اون جرکت رو میگذاریم به پای تجربه اول بودن در ضمینه مدیریت سرور و از نظر من این که به سرعت حرکت خودشون رو اصلاح کردن و در فروم اعلام کردن بسیار پسندیده و قابل ستایش بود.
    مجید آخیلیوس توی صفحه سورنا اعتراض کرده که چرا مجید گانر و احسان دارن توی بازی دخالت میکنن و توی فروم یک طرفه همه چیزو ویرایش و بن میکنن و چرا مجید مولتی داره اما برای دیگران مولتی داشتن جرمه..اما در جواب سورنا گفته جریان بازی و فروم اصلا به هم ربطی نداره و کلا قضیه رو پیچونده...در حالی که خودم یکی از قربانی های ویرایش ها و بن های 1 ماهه بخاطره هیچی بودم در سرور 1 که خوشبختانه بردیم و با خاک یکسانشون کردیم.

2- قوانینی رو وضع کنن و تمامی پلیر ها و مخصوصا خودشون!!! بهش عمل کنن و مخصوصا در قبال دوستانشون از کلمه نه! استفاده کنن.

بله با این خط موافقم...قوانین مکتوبی من ندیدم و باید روی این قضیه یکم وقت گذاشته بشه...البته قوانینی که همه ما میدونیم هست و اجرا هم میشه تا حدی که باعث کاهش جذابیت سرور ها نشه..در خصوص مولتی اگر میفرمایید والله از نظر من هرکس مولتی بیاره بالا از شیره مادرم براش حلال تره..چون ما دهکده های خودمونو با بدبختی میکشیم بالا.

در ضمن: این سایت نه برای فامیله منه...نه 1 ریال ازش به من میرسه. اما اینو بدون هیچ وقت تراوین آی آر که 10 12 سال تجربه کاری و شرکته بازی سازی داره رو با اسپیدترا که یک سایت نوظهوره از لحاظ کیفیت امکانات مقایسه نکن
    اما در خصوص مدیریت هرچقدر خواستی انتقادای منصفانه بکن.

هرکدوم از دلایلم رو که نپسندیدی توضیح بده ..خوشحال میشم
    الان ساعت 2:48 دقیقه شبه خوابه خوابم ?(