نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• خب سرور هم که بالاخره شروع شد
    ولی میبینم که سایدی که خیلی کل کل میکردو منم منم میکرد خالیه
    کجان بچه های شمال غرب خیلی زود جا زدین این بود تیم پانیشر
    اینجاست که پلیرا معلوم میشن بدون بات بدون فروش منبعو قفسو نیرو
    ببینیم کی جنمشو داره جلو تیم ما بازی کنه NE , NW یا SE
    خلاصه که امیدوارم فرار نکنید
    گفته بودم میایم تا همه افتخاراتو بگیریم

SEPEHR
    GREEN MAN

• سلام

سپهر جان مردم کار و زندگی دارن عزیز . میرن پی کار و زندگیشون ، در کنارش بازی هم میکنن . پس بازی بدون بات خیلی سخت و وقت گیره . نشدنی نیست اما وقت و کامل میگیره . پلیر هم دیگه اونقدر زیاد نیست که 5 نفر 6 نفر بیان رو یه اکانت نوبتی ، پس بات نباشه نمیشه بازی کرد .

اینجاست که پلیرا معلوم میشن بدون بات بدون فروش منبعو قفسو نیرو

ne دنبال دف سازه . پی ام هاش و برام فرستادن که گلد اش هم میزنن خودشون . میدونی چرا ؟ چون دیگه ir نیست 6 میل دفاع بخرن رو واندر بدون پانیش و بک خوردن نیرو ها از بن در بیان .

حالا اینا بکنار . داداش سرور پره باگه . فوق اش یکی رو ریپرت بدیم . دوتارو ریپرت بدیم . تنها برتری اینجا نسبت به ir نداشتن سیلور فروشه . تیم پانیشر دیشب ثبت نام کرد . حتی تاپ غارت هم نماینده داشتیم . اما تصمیم بر این شد همون ir بازی کنیم .

روز خوش .

• داداش سرور پره باگه

والا ماکه باگی ندیدیم تا اینجای کار، میشه لطف کنی بگی کجاش باگ داره ما هم بدونیم؟ تنها باگی که هست باگ پیشرفت کننده های تاپ ۱۰ هست که این توی روند بازی هیچ دخالتی نداره و تا امشب قرار شده درست کنن... به جز این شما باگ دیدی آیا؟

سپهر جان مردم کار و زندگی دارن عزیز . میرن پی کار و زندگیشون ، در کنارش بازی هم میکنن . پس بازی بدون بات خیلی سخت و وقت گیره . نشدنی نیست اما وقت و کامل میگیره . پلیر هم دیگه اونقدر زیاد نیست که 5 نفر 6 نفر بیان رو یه اکانت نوبتی ، پس بات نباشه نمیشه بازی کرد .

این حرفتون درست و منطقیه بات هم درحال نوشته شدن هست تا اونجایی که من میدونم.. البته خودم یه چندتا اسکیریپت زدم واسه بچهای خودمون که کار رو راه بندازه اگه میخواین بفرستم براتون

اما تصمیم بر این شد همون ir بازی کنیم

اگر نمیخواستین بیاین میگفتین، یه تیم حرفش باید حرف باشه... وقتی شما تصمیم گرفتین برین ir یعنی وقتشو دارین، والا من فکر میکنم اینا همش بهونه ای بیش نیست، دلیلش؟ عالمان دانند.

• باسلام به همه دوستان عزیز
    ما هم با تعدادی از دوستانمون تصمیم گرفتیم که این سرورو به یاد گذشته ها بازی کنیم و مثه همیشه تو ساید اس دبلیو
    امیدوارم که سروری خوبی بشه و مثه همیشه تلاشمونو میکنیم که ساید اسدبلیو برنده این راند باشه
    پ ن: شایعه شده که لوردهادی اس دبلیو ریجستر کرده، امیدوارم که اینطور باشه؛)

• سلام سپهر جان مردم کار و زندگی دارن عزیز . میرن پی کار و زندگیشون ، در کنارش بازی هم میکنن . پس بازی بدون بات خیلی سخت و وقت گیره . نشدنی نیست اما وقت و کامل میگیره . پلیر هم دیگه اونقدر زیاد نیست که 5 نفر 6 نفر بیان رو یه اکانت نوبتی ، پس بات نباشه نمیشه بازی کرد .

ne دنبال دف سازه . پی ام هاش و برام فرستادن که گلد اش هم میزنن خودشون . میدونی چرا ؟ چون دیگه ir نیست 6 میل دفاع بخرن رو واندر بدون پانیش و بک خوردن نیرو ها از بن در بیان . حالا اینا بکنار . داداش سرور پره باگه . فوق اش یکی رو ریپرت بدیم . دوتارو ریپرت بدیم . تنها برتری اینجا نسبت به ir نداشتن سیلور فروشه . تیم پانیشر دیشب ثبت نام کرد . حتی تاپ غارت هم نماینده داشتیم . اما تصمیم بر این شد همون ir بازی کنیم . روز خوش .

داداش ما هم داریم بازی میکنیم کو باگ ؟؟؟؟ یک راه دیگه برا فرار پیدا کن

• اگر نمیخواستین بیاین میگفتین، یه تیم حرفش باید حرف باشه... وقتی شما تصمیم گرفتین برین ir یعنی وقتشو دارین، والا من فکر میکنم اینا همش بهونه ای بیش نیست، دلیلش؟ عالمان دانند.

به نظرم تو ران شدن اینجا خیلی عجله شد . خود فرزاد هم گفت به رسول و مهدی که آقا بات اوکی شد ما هم هستیم . اوکی دادن ما هم فروم اعلام آمادگی کردیم . ما که بدمون نمیاد پرونده ی ir با کثافت کاریاش بسته شه که ... .

اینکه رفتن ir هیچ ربطی به خرید نیرو منبع و مولتی اک نداره

بله درسته . ما رفتیم فقط سیلور فروش بخریم . مولتی بکشیم . دو برابر اینجا هم خرجمون در بیاد .

پ ن : امیدوارم راند خوبی رو تجربه کنین .

• ما که بدمون نمیاد پرونده ی ir با کثافت کاریاش بسته شه که ... .

عزیز دل این همه پلیر به امید یک بازی جذاب از سمت تمامی ساید ها اومدن
    حرفم اینکه این دشواری های که شما بحثش رو میکنید رو همه ی پلیر ها در همه ساید ها دارن... این اولین سرور هست طبیعطا دشواری های خاص خودش رو اوایل بازی داره وگرنه همین الانشم خود ir باگ هایی داره که اینجا اصلاح شده. نمونش همون باگ گلد یا باگ باناس اتحاد که همین الانشم تو آی آر هست
    اما
    حدف از جمع شدن در اینجا این بود که هم دوستانی که این امکان برای پلیرها ایجاد کردن رو حمایت کنیم و هم جدا از سیاست های کثیف مدیریت آی آر و پولی بودن بازی با خرید منبع و غیره... رقابت جذابی رو بدون حاشیه داشته باشیم
    و این خیلی بده که اول یا علی بگید و بعد دست آدم رو بزارین توی حنا شخصا اومده بودم با ساید شما درگیر شم گفتن تیم خوبی داره میاد گفتم خوبه یه تارگت جذاب پیدا کردیم.
    سپهر فکر کنم نذارم واندرت ۱۰۰ شه :D

• خیلی واضح دارین میگین منبع فروش نیست بازی نمیکنیم مگه ما کارو زندگی نداریم بگین تقلب نمیشه کرد سختمون اون حرفای الکی هم بازی پاکو اینا دیگه جایی نزنین
    اقا راحت بگین ترسیدیم نیومدیم
    چون شما گفتین ای ار پلی نمیدین حالا میگین میرین ایران خیلی واضح ماجرا
    اونجام خبری نبود
    ازتون

• شما و افسانه خانم کلا کارتون درسته
    شمالشرق دنبال پلیر و دفسازه میگرده آره میگرده
    چون با برنامه اومده شما هم میتونستی بگردی!!!
    بعدشم شما که الان داری میری از ترس 0 شدنته کسگم!!!
    به عمو خرسی میگفتی خودش شخصا بیاد بگه ; من یه گلی خوردم شما جدی نگیرید
    بعدشم یه دوالی که کتیبه ها رو ندیده نبایددر مورد دف خریدن نظر بده چه برسه به واندر!!!
    البته بودنبود تیم د گرند پانیشر هیچ فرقی در روند بازی ایجاد نمیکنه

پ.ن :فارم خوبه ولی بزرگش مثل پانیشر
    پ.ن : فرار هم خوبه به سبک پانیشر
    پ.ن : 0 شدن خوبه به سبک پانیشر
    پ.ن : خفت شدن خوبه به سبک پانیشر(3سرور پشت سرهم همت میخواد!!)
    پ.ن : همر لانچ کردن رو واندر خوبه به سبک پانیشر (تصادفی میزنه این بازیکن!!!!)
    پ.ن : التماس کردن خوبه به سبک پانیشر (اسکرین نمیشه گذاشت )

پ.ن : در کل دنیا بهتر میشد اگه همه چی به سبک پانیشر بود ( ایییی خدا)

• حالا اینا بکنار . داداش سرور پره باگه . فوق اش یکی رو ریپرت بدیم . دوتارو ریپرت بدیم . تنها برتری اینجا نسبت به ir نداشتن سیلور فروشه . تیم پانیشر دیشب ثبت نام کرد . حتی تاپ غارت هم نماینده داشتیم . اما تصمیم بر این شد همون ir بازی کنیم .

سلام
    دوست عزیز بنده خودم دارم میگردم صفحه به صفحه و رفرش به رفرش باگ پیدا کنم نیرو زیاد بشه یا 2 تا ساختمون بسازیم یا طلا کمتر مصرف بشه یا منبع اضافه کنم..اما چیزی ندیدم فعلا..
    فقط چندتا ایراده گرافیکی و نقص در نوشته بوده و 1 مورد در وظایف مشکله جایزه دیدم که بعدا فهمیدم خوده ir هم اینجوری شده اینم میشه پای سرور اول بودن و نو ظهور بودن سایت گذاشت.و در عوض میشه بگیم این نقص ها در مقابل اون همه بازی کثیف که در سرور های تراوین ir میشه واقعا قابل قیاس نیست.

لطفا حالا که میگید باگ زیاد داره و تو 1 شب به این همه باگ دست پیدا کردید..خوشحال میشم چندتا از این باگ هاتونو به من بگید ببینم میتونم اکانتم رو بالا بکشم یا نه
    ^^

مرد باشید بیاید بازی کنید جتی اگر فکر میکنید میبازید.

ایستاده مردن بهتر از ترسیدن و فرار کردن هست. من خودم با فرزاد حرف میزنم اگر تونستم.

• dadash ye 2 ta az in bug haro mishe vase ma ham roo koni?
    tanha bugi keh didam male jayezeye kardan va top pishraft bood keh oonam tasire ziadi roo ravande bazi nadare
    age miyayn elam amadegi mikonin pas sare harfetoon bashino bazi konid
    che shoma bashid che nabashid ma be ravande bazimoon edame midim vali shoma mitoonestin targete khoobi bashin

• وااااااای نخندون دیگه . من که ادعای چیزی نکردم عزیزم . گفتیم به شرط میایم . اونم بات . اما حسین جان شما کلا بحث و عوض کردی دلبندم .

این پلن و یادت نرفته که ؟ تا صبح خودم اینارو زدم به تورج . قرار بود ظاهرا رکورد بزنه او راند
    لینک مربوط به راند 4

پ.ن : 0 شدن خوبه به سبک پانیشر

این عکس بالا صفر شدن به سبک تورج هست . من پسندیدم .

پ.ن : فرار هم خوبه به سبک پانیشر

حالا یه عکس هم از فارم همون راند بزاریم ؟

مرسی از مهدی مرلین لووووووووووووووول

راستی فرار هم خوبه اما به سبک TNT

یادته سره چی رفتی که ؟ 1 کا اتک رو ne گذاشتیم . پلن نشسته با جمعی از دوستان خدافظی کردی . آخرشم تورج خورد . فقط نمیدونم چرا وقتی خدافظی کردی رو تورج 200 کا دف بود :)))) .

• وقتی یه اسمی رو به دهن میاری اول دهنت رو آب بکش یا سایز دهنت رو بزرگ تر کن که پاره نشه. تو اصن صاحب اکانتارو نمیشناسی... آخرین اکانتی که به اسم تورج بوده اکانت KING OF NORTH بود تو راند سه که ۳ تا واندرزن داشت که یکی رو زد جنوب غرب تو سر زئوس و دوتاشم موند و ترشی شد که شما داشتن یکیش هم تو خواب ببینی چه برسه به ۳ تا تو یه اکانت

این اک مال کس دیگه ای بود که بعد از فرار زئوس و و فرار فرزاد افسانه به ۵۰۰ در ۵۰۰ دیگه بچه ها از بازی دلسرد شدن و ول کردیم رفتیم. بعضی حتی زحمت حذف زدنم ب خودشون ندادن چون براشون مهم نبود.

اون دفی هم ک میگی ۲۰۰ ک دف... اره داداش ۲۰۰ ک چیه ما اکنتای هجومیمونم تو فیدراشون تولید دف میشه و هر اک دف خودش رو داره. ۲۰۰ ک دف برا شما زیاده و باید از دفساز ارسال بشه... اینجاها ۲۰۰ ک دف به حالت پیشفرض رو هر اک هست....

گیرم ک اصلا زدین. خب ما بازم اینجاییم. بیا بزن :)

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().

• 1-لول اما اون سرور اصلا تورج نبود کی و زدی شما !!!(جنسش خوبه مثل جنس شما)
    3- اکانت هایی که که رو حذف بوده رو صفر کردی آفرین !!!
    2- زدی 5 کی نیزه خفت کردی ؟ ماشالله اونم با رعد ..لول(سطح شما در همین حده با رعد بزنی نیزه خفت کنی اونم 5 کی )
    3-اما صفر شدن شما یه چیز دیگه بود فک کنم 10 دقیقه مونده همرت بخوره تو واندر بعد صفرشدی نه؟!! (اخی)

4- اون راند لیداری بزرگترت که زئوس بودن همه حذف کردن رفتن
    بعد اونا هم جنوب غرب
    جنوب شرق هم دوستمون بودن
    دلیلی برای بازی کردن نبود

5- تنها دلیل بازی کردنتونم که واندرتون بود چیف کردیم پرچمو کردیم وسط خاکتون

6- اما خب سطحتون در حدی نبود که بخوایم بشینیم بازی کنیم
    همون بهتر که رفتیم عید دیدنی:
    )

• باسلام به همه دوستان عزیز
    ما هم با تعدادی از دوستانمون تصمیم گرفتیم که این سرورو به یاد گذشته ها بازی کنیم و مثه همیشه تو ساید اس دبلیو
    امیدوارم که سروری خوبی بشه و مثه همیشه تلاشمونو میکنیم که ساید اسدبلیو برنده این راند باشه
    پ ن: شایعه شده که لوردهادی اس دبلیو ریجستر کرده، امیدوارم که اینطور باشه؛)

سلام اقا بهزاد بله من و چنتا دوست نزدیکم این سرور در رکاب sw هستیم

امیدوارم کنار شما و سپهر عزیز و دیگر اساتید راند پر هیجان و دلچسبی داشته باشیم

ارادتمند هادی