نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• جالبترش میدونی کجاست دف بک شده رو دوباره فرستادیم واندر اما بازم بک شده میخوایی رنک رفاعی بگیری آیی ببین ما کجا با کیا بازی میکردیم چقدر سوژه داشتیم خبر نداشتیم اون میره میکوبه واندر انی واسه پوینت اون یکی ف بک می ه دف خودشو میذاره پوینت بگیره فقط این وسط مو سر کار بودیم رمز دادیم دست یمشت آدم نمک نشناس هر موقع دف خواستن اومدن رو اکانت هرمر خواستن لانچ کردن باز گفتیم ولش کن الان میفهم چقدر اینا واقعا ... تشریف داشتن ماهان که کلن در این مورد فروش سابقش خرابه که اگه از اول به من گفته بودن تو سرور من عمرا پامو ت این ساید نمیذاشتم سپهرم که آخر کا ی بدجور خودشو نشون داد

• جالبترش میدونی کجاست دف بک شده رو دوباره فرستادیم واندر اما بازم بک شده میخوایی رنک رفاعی بگیری آیی ببین ما کجا با کیا بازی میکردیم چقدر سوژه داشتیم خبر نداشتیم اون میره میکوبه واندر انی واسه پوینت اون یکی ف بک می ه دف خودشو میذاره پوینت بگیره فقط این وسط مو سر کار بودیم رمز دادیم دست یمشت آدم نمک نشناس هر موقع دف خواستن اومدن رو اکانت هرمر خواستن لانچ کردن باز گفتیم ولش کن الان میفهم چقدر اینا واقعا ... تشریف داشتن ماهان که کلن در این مورد فروش سابقش خرابه که اگه از اول به من گفته بودن تو سرور من عمرا پامو ت این ساید نمیذاشتم سپهرم که آخر کا ی بدجور خودشو نشون داد

با سلام خدمت دوستان گلم در sw
    من اهل پست بازی نیستم کلا این پستم در حمایت از سایدم میزارم که یه مشت حل وهوله در مورد دوستان ما نظر ندن میشه بپرسم رفیق تو که این همه حرف مفت میزنی چقدر همر ساختی چقدر دف اصلا کلا تو بازی چه کردی که اینجوری یه چیزم طلب کاری کلا یه چس همر ساختی یه کمی هم دف اونم با کلی سلام صلوات لطفا در مورد خودت حرف بزن نه ساید موقع هایی که کلا سپهرتنها رو واندر بود شما خواب تشریف داشتی برادریه جور میگی دف منو بک دادن هر کی ندونه فکر میکنه 3میل دف داده بودی کلا 200ک دف این همه دادو بیداد نداره جوری حرف میزنی انگار 6تا همر ساختی واسه ساید بعد در حقت ظلم شده عمو بیا برو تو پرانتز حوصله حرف مفتتو ندارم انتظارت خیلی مسخرس از سایدی که کلا 6نفرم نبودن به جایی که بیایی از بچه ها تشکر کنی و بگی مرسی که وقتتونو تو این سرور گذاشتید وبا تمام نامهربانیهای بد این سرور ساختید(وارد ریز مشکلاتش نمیشم) سپهر جان حسام جان بکس شومبول بهنام viva بهنام وارلاک اشکان هیدن عزیز اقا ماهان عزیز علی رضا و بقیه دوستانی که این سرور تلاش کردن دمتون گرم خسته نباشید سپهر بابت لانج همر هم بهترین کارو انجام دادی ودر اخر هم به ساید se برد رو تبریک میگم اونا هم تلاش کردن و بازی رو بردن ولی کاش سرور 2.5 به0.5 نبود و بازی جذاب تر میشد اگه هر بدی از من به دوستان شد معذرت میخوام و واستون بهترین ها رو میخوام

• با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    اینجور که مشخصه سرور در حال اتمامه وتا ساعاتی دیگر واندر 100 خواهد شد
    لازم میدونم از تمامی بازکنان ساید خودم که از اول بازی زحمت کشیدن تشکر کنم
    از الناز عزیزم که از اول زحمت کشید روی اکانتها و تعداد زیادی اکانت رو اداره کرد تشکر می کنم که سهم به سزایی در برد جنوب شرق داشت
    بقیه دوستان رو فقط اسم میبرم
    در ابتدا 13 نفری که تا آخر باهامون بودن رو اسم میبرم
    امید، نینا ، پدرام، پویا از تیم اکانت Lenin ، رضا ، محمد از اکانت se-guard ، آرش از اکانت effect ، مهمدی از اکانت mr.dj ، اشکان از اکانت a10r ، سیروان از اکانت gojira، سجاد از اکانت sajjad ، خودم و الناز
    بقیه دوستان هم که بسیاری از تایم بازی بودن و زحمت کشیدن نام میبرم مجید والکر، رضا انزلی، عرفان، امیر کیلر، محمد، مهراد، حمزه، محمدرضا، ایلیا، ابراهیم، حامد، یاسر، یاشارمحمد کوماتسو، علیرضا یویو
    از لرد کبیر هادی عزیز هم که اکانتاشو بنا به دلایلی به ما واگذار کرد تشکر می کنم ، تاثیر به سزایی در تغییر نتیجه بازی داشت
    .........
    از ساید شمال شرق تشکر می کنم که هر چند 90 درصد همرهاشون بر روی جنوب شرق لانچ شد ولی اونایی که دلشون با ما بود تلاش کردن که نشون بدن هنوز میشه روی رفاقت ها حساب کرد
    از میثم، پارسا، فراز، علی داوری، فرزاد، شهریار، حسین و ... بابت همکاریهاشون تشکر می کنم
    ما توی برد خودمون سهیمشون میدونیم
    .........
    ساید حنوب غرب هم ساید بسیار عالی و با ابهتی بود
    صرفا از این جهت که حریف بزرگ بود به بازی ادامه دادم، واقعا سپهر بسیار زیبا سایدو مدیریت کرد هر چند بعضی حرکتاشو نمی پسندیدم ولی واقعا وقت گذاشت و تیم خوبی رو جمع کرد
    پلیرهایی مثل حسام، اشکان، بهنام، امید، ماهان، ... پلیرهای بزرگین
    .........
    در مورد بسیاری از شبهات هم باید بگم که مطمینا لیدرای سایدها میدونن بازی چگونه رقم خورده و پلیری اگه توی سایدی بازی می کنه و اطلاعی نداره بهتره از لیدر سایدش بپرسه که چه سیاستهایی چیده شده نه اینکه توی فروم بی اطلاعی خودشو دلیل خیانت لیدرش بدونه
    .........
    از ادمینهای سرور، رسول و مهدی عزیز هم تشکر می کنم درسته که سرور ایراداتی داشت و بر هیچکس پوشیده نیست ولی خواستن با بعضی از بها دادنها رضایت همه رو جلب کنه که هر چند من به شخصه با این قضیه مشکل داشتم ولی از اونجا که اولین سرور جدی این سایت بود یه سری چیزهارو بهشون حق میدم
    بعضی از دوستان یه مقدار منصفانه در موردشون صحبت نمی کنن، مطمینا در آینده با درایتی که ازشون سراغ دارم خیلی از مشکلات رو حل خواهند کرد
    بیاییم خودمونو جای طرف مقابل بذاریم و کمک کنیم همونجور که سیاست این سایت این بوده که بر اساس دوستی دور هم بازی کنیم ، کمک کنیم هر چه بیشتر موفق باشن

البته بنده به احتمال زیاد دیگه بازی نخواهم کرد، یعنی تصمیم فعلیم اینه، ولی واسه موفقیت دوستمون تلاش خواهم کرد

همگی موفق و پیروز باشین

مخلص همگی دوستان
    هانی

• با سلام خدمت دوستان گلم در swمن اهل پست بازی نیستم کلا این پستم در حمایت از سایدم میزارم که یه مشت حل وهوله در مورد دوستان ما نظر ندن میشه بپرسم رفیق تو که این همه حرف مفت میزنی چقدر همر ساختی چقدر دف اصلا کلا تو بازی چه کردی که اینجوری یه چیزم طلب کاری کلا یه چس همر ساختی یه کمی هم دف اونم با کلی سلام صلوات لطفا در مورد خودت حرف بزن نه ساید موقع هایی که کلا سپهرتنها رو واندر بود شما خواب تشریف داشتی برادریه جور میگی دف منو بک دادن هر کی ندونه فکر میکنه 3میل دف داده بودی کلا 200ک دف این همه دادو بیداد نداره جوری حرف میزنی انگار 6تا همر ساختی واسه ساید بعد در حقت ظلم شده عمو بیا برو تو پرانتز حوصله حرف مفتتو ندارم انتظارت خیلی مسخرس از سایدی که کلا 6نفرم نبودن به جایی که بیایی از بچه ها تشکر کنی و بگی مرسی که وقتتونو تو این سرور گذاشتید وبا تمام نامهربانیهای بد این سرور ساختید(وارد ریز مشکلاتش نمیشم که میدونم ادمین فشار میاد بش پاک میکنه پست رو از نظر اون همر ادد کردن دف ادد کردن ومولتی کراپ 18 دادن یه چیز عادیه گلد رایگان که جزو اجیل های شب یلدا بازی بوده بگذریم؟) سپهر جان حسام جان بکس شومبول بهنام viva بهنام وارلاک اشکان هیدن عزیز اقا ماهان عزیز علی رضا و بقیه دوستانی که این سرور تلاش کردن دمتون گرم خسته نباشید سپهر بابت لانج همر هم بهترین کارو انجام دادی ودر اخر هم به ساید se برد رو تبریک میگم اونا هم تلاش کردن و بازی رو بردن ولی کاش سرور 2.5 به0.5 نبود و بازی جذاب تر میشد اگه هر بدی از من به دوستان شد معذرت میخوام و واستون بهترین ها رو میخوام

بچه جون فکر کردی دفی که تو گریزلی شد از ارث پدر تو بود همین الانش که دف لاست خورده 600کی دف تو ده هست پس زیاد دور ورت نداره زیپ رو ببند برو بزرگترت بیاد همر بد بخت اصلا ما واسه دف اومدیم اما بارم همون همر واندر انی رو صفر کرد یعنی همر 1میل گرزی کسی کا سنگشو به سینه میزنی با چس همر ما یک کار کرد پس بازم زیپ رو بکش خوب بیایم سر تو تو کی هستی بچه جون معرفی کن ؟ اما هزینه و وقت همشو آخر بازی یک جا گرفت بچه از تواب بلند شو کاسه داغتر از آش هم نشو دفاعی که تو منحصر بود مال کی بود و غیره کی کتیبه منحصرو خالی کرد و غیره بخوام بگم خیلیه کلاهتو بذار بالا بچه

• اون موقع که اربابت التماس میکرد بیایم بازی کجا بودی حالا گلدتو داده اما گلد منو که نداده آره بچه جون تو چیزی از دست ندادی اما من هم هزینه کردم هم وقت گذاشتم هم رکب خوردم هم آخر سر آره برو تا گند کاریهاتونو رو نکردم

حمزه شرمنده اشتباه کردم گفتی بیا پلی بدیم رو اسی گارد اما من فکر میکردم اینا بویی از انسانت بردن اما خیر
    هانی مون دمت گرم ببخشیید ت خاطرت عزیزه خودت میدونی اما اینا هم بازیو باختن هم اخلاقو میدونی که اکانت دهیروزو و
    سروری که توش ماهان و این آقای ناشناس باشه زیاد از این اتفاق ها میفته حتی در سرور فیک هم میشناسنش

• بچه جون فکر کردی دفی که تو گریزلی شد از ارث پدر تو بود همین الانش که دف لاست خورده 600کی دف تو ده هست پس زیاد دور ورت نداره زیپ رو ببند برو بزرگترت بیاد همر بد بخت اصلا ما واسه دف اومدیم اما بارم همون همر واندر انی رو صفر کرد یعنی همر 1میل گرزی کسی کا سنگشو به سینه میزنی با چس همر ما یک کار کرد پس بازم زیپ رو بکش خوب بیایم سر تو تو کی هستی بچه جون معرفی کن ؟ اما هزینه و وقت همشو آخر بازی یک جا گرفت بچه از تواب بلند شو کاسه داغتر از آش هم نشو دفاعی که تو منحصر بود مال کی بود و غیره کی کتیبه منحصرو خالی کرد و غیره بخوام بگم خیلیه کلاهتو بذار بالا بچه

what's your mood؟؟؟؟؟؟
    کلاس چندمی عمو جون خیلی دوست داری دیده شی هی وول میخوری پست میزاری ایشالا میری کلاس اول تو صف نفر اول میگم بزارنت

• با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    لازم میدونم منم تشکر کنم از تمامی دوستانی که توی سرور بودن پلی دادن مخصوصا حسام و امید عزیز سپهر وبهنام .علی رضا بکس sw
    از نظر من این سرور اصلا جذابیت نداشت چون اصلا روند بازی دست اکانت های ساید نبود بخاطر همین انتظار بیشتری هم نداشتم
    تبریک میکم به هانی عزیز امیدوارم توی زندکی موفق باشید
    من از فراز عزیز تشکر میکنم که واندر ne تا لحظه اخر بالا برد
    یاداوری میکنم به دوستانی که هم دیگه رو زیر سوال میبرن میگن رفاقت فروختین و... این یک بازی و محیطی برای دورر هم جمع شدن بخاطر یک بازی یا یک تصمیم ساید رفاقت هارو خراب نکنین همیشه باید از بد و بد تر یکی انتخاب کرد ما بد انتخاب کردیم

سربلند و پیروز باشید

• سلام خدمت دوستان گلم <3

همونطوریکه که انتظار از se میرفت این سرور هم مثل خیلی از سرورهای دیگه برنده بازی بود :whistling: ولی باید بگم این برد شاید در درجه دوم اهمیت برای ما و تیم ما بود .ولی خیلی از رفیق های نیمه راه رو شناختیم که در اوج نیاز ول کردن و رفتن اسم نمیارم ...ولی با همین تعداد کم پلیر ادامه دادیم و کم خوابیها :sleeping: باعث شد همرهای زیادی خفت بشه و ...

تبریک میگم به بچه های sw که بازی رو جذاب کردن با پلن های قشنگ و خفت های خوبشون .‌.. :D

و تشکر ویژه دارم از دکتر هانی عزیز <3 که اول سرور همه زحمت ها رو دوشش بود و با خیلی از ناملایمتها کنار اومد ، خیلی از تهمت ها را به جون خرید و صبوری کرد .... خوشحالم که دو هفته پیش که اصرار داشتم بازی رو ترک کنم نزاشت تا شاهد این برد شیرین باشم ...

از دوستان دیگه هم تشکر ویژه دارم که کمک حالمون بودن....
    امید جان، رضا و محمد ،نینا، پویا ، سیروان ،پویا و رضا انزلی عزیزو ...دوستان دیگری که مخصوصا هفته اخر رو واندر نهایت کمک و تلاش و کردن ،خسته نباشید دوستان و امیدوارم خستگی این بازی از تنتون در اومده باشه با این بردشیرین ....و واندر زندگیتون صد باشه همیشه ... <3

از ادمین عزیز هم تشکر میکنم که فضای رو فراهم کرد تا دوستان در کنار هم از بازی لذت ببرن.. :)

• خب بالاخره این سرورم خداروشکر تموم شد ( کاشکی هیچوقت شروع نمی شد ) . به دکتر هانی عزیز از صمیم قلب تبریک میگم انشاا... واندره دلت 100 بشه .

اینجا نمیشه چیزی در مورد سرور گفت درجا ادمین پاک میکنه پست رو . انشاا... در فروم تراوین آی آر و دژکوب تمام کارهایی که تو سرور انجام شد تمام باگ ها ادد کردن نیرو گلد همه و همه اونجاها توضیح خواهیم داد.
    بای بای اسپیدترا

• هر

با سلام خدمت دوستان گلم در swمن اهل پست بازی نیستم کلا این پستم در حمایت از سایدم میزارم که یه مشت حل وهوله در مورد دوستان ما نظر ندن میشه بپرسم رفیق تو که این همه حرف مفت میزنی چقدر همر ساختی چقدر دف اصلا کلا تو بازی چه کردی که اینجوری یه چیزم طلب کاری کلا یه چس همر ساختی یه کمی هم دف اونم با کلی سلام صلوات لطفا در مورد خودت حرف بزن نه ساید موقع هایی که کلا سپهرتنها رو واندر بود شما خواب تشریف داشتی برادریه جور میگی دف منو بک دادن هر کی ندونه فکر میکنه 3میل دف داده بودی کلا 200ک دف این همه دادو بیداد نداره جوری حرف میزنی انگار 6تا همر ساختی واسه ساید بعد در حقت ظلم شده عمو بیا برو تو پرانتز حوصله حرف مفتتو ندارم انتظارت خیلی مسخرس از سایدی که کلا 6نفرم نبودن به جایی که بیایی از بچه ها تشکر کنی و بگی مرسی که وقتتونو تو این سرور گذاشتید وبا تمام نامهربانیهای بد این سرور ساختید(وارد ریز مشکلاتش نمیشم) سپهر جان حسام جان بکس شومبول بهنام viva بهنام وارلاک اشکان هیدن عزیز اقا ماهان عزیز علی رضا و بقیه دوستانی که این سرور تلاش کردن دمتون گرم خسته نباشید سپهر بابت لانج همر هم بهترین کارو انجام دادی ودر اخر هم به ساید se برد رو تبریک میگم اونا هم تلاش کردن و بازی رو بردن ولی کاش سرور 2.5 به0.5 نبود و بازی جذاب تر میشد اگه هر بدی از من به دوستان شد معذرت میخوام و واستون بهترین ها رو میخوام

قشنگم
    اول اینکه سایز دهنت رو بدون و بفهم چه چرتی از دهنت در میاد
    مفت تویی که نمیدونی با کی چجوری حرف بزنی !

تو که نمیدونی با پلیر چه اکانتی حرف میزنی لطفا ساکت شو بزار بزرگترهات بیان جواب بدن
    رفتی رو واندر 2ک گندم جابجا کردی حس مسئولیت گرفتت که بیای از آبروی نداشته ی بعضیا دفاع کنی !

توقع زیادی بود که واندر رو نفروشن ؟!
    ساید نصفه ای که پتانسیل برد رو هم داشت ولی آقایون به اصطلاح رفیق از همه نارفیق تر بودن و خیلی شیک گند زدن به همه چیز و شخصیت خودشونو نمیدونم به چقدر فروختن

• خب بالاخره این سرورم خداروشکر تموم شد ( کاشکی هیچوقت شروع نمی شد ) . به دکتر هانی عزیز از صمیم قلب تبریک میگم انشاا... واندره دلت 100 بشه .

اینجا نمیشه چیزی در مورد سرور گفت درجا ادمین پاک میکنه پست رو . انشاا... در فروم تراوین آی آر و دژکوب تمام کارهایی که تو سرور انجام شد تمام باگ ها ادد کردن نیرو گلد همه و همه اونجاها توضیح خواهیم داد.
    بای بای اسپیدترا

بای بای اسپیدترا

• what's your mood؟؟؟؟؟؟ کلاس چندمی عمو جون خیلی دوست داری دیده شی هی وول میخوری پست میزاری ایشالا میری کلاس اول تو صف نفر اول میگم بزارنت

جنسش خوب بوده عزیزم آره اون موقع که کبوتر نشونت میدادن من داشتم به بزرگترات درس میدادم برو زیادی کاسه داغ تر از آش نشو

• سلام خب بالاخره این سرورم داره تموم میشه و میتونیم بریم سراغ زندگیمون :D فکر کنم واسه خیلیامون این سنگین ترین سروری بود که داشتیم بدلیل تعداد کم پلیرها بار سنگینی روی دوش هممون بود و به شخصه خیلی خسته شدم :rolleyes: هرچند این سرور بدنبال برد و باخت نبودیم خداروشکر بازم برنده شدیم و یکم خستگی از تنمون در رفت راستش منم خیلی این پا اون پا کردم که ول کنم برم کنکورم بخونم اما موندیم تا اخرش به هر حال (ایشالا از فردا دیگه میخونم) تشکر از بچه هایی که واسه مقطعی رو اکانت کمکمون کردن سعیدشادو و مهراد رابینهود عزیز و همینطور حمزه نامرد که تو اوج سختی ولمون کرد و رفت..(حمزه قهرم باهات :D ) تشکر ویژه از محمد جان که تا اخرش کنارم بود اگه تو نبودی این نیروهاهم نبودن مرسی محمد و یه تشکر از بچه های سایدمون بکس تیمامید، پویا پدرام نینا، الی جان، آرش افکت عزیز، که تا اخرش تلاش کردن و در اخر تشکر میکنم از دکتر هانی عزیز که واسه ساید سنگ تموم گذاشت مرسی دکتر پاینده باشی

• درود بر همه .

خسته نباشید همه .

پ ن : سپاسگزار میشم که یوزرم پاک بشه تو فروم .

برقرار و پایدار باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست
    برد رو به بچه های اس ای تبریک میگم .
    سرور با تموم مشکلات و باگ هاش که به مرور حل شد از جمله باگ اثرهنری باگ آپ کردن واندرو... سرور خوبی بود و با وجود اینکه زیاد وقت نداشتم این سرور از بازی کنار دوستان هم سایدی و دوستان ساید سابق لذت بردم
    رفیقای خوبی هم مثل پارسا پیدا کردیم و بیشتر خوشحال شدیم
    ماهان سپهر علیرضا حسام اشکان امید جفت بهناما ,عشقم امیرلگن , حمیدسوزوکی ممد اولدارک و بقیه کسخلای ساید بهتون خسته نباشید میگم

اما در مورد آخر بازی یه سری شفاف سازیا باید بشه
    حمید جان چندساله با من رفیقی و منو میشناسی ؟ چندبار دیدی تا حالا ساید رو بفروشیم بریم ؟
    آخر این سرور حساب کتاب کردیم هرجوری همر های مونده رو میزدیم واندرمون لولش پایینتر از لول واندر اس ای میشد و الکی سرور طول پیدا میکرد . نه ما رمر داشتیم نه اونا . 3تا همر ما داشتیم و یدونه هم اس ای
    20میل دف با واندر لول 98 اس ای داشت و 10میل دف هم با واندر لول 60و خورده ای . سر همین فقط همر من لانچ شد و2تا همر دیگه لانچ نشد
    در آخر جا داره از ... ساید هم تشکر کنم (لرد هادی عزیز)
    پ.ن : کسی که سایدشو بفروشه ... فرقی نمیکنه کی باشه یا چندسالش باشه
    پ.ن2 : حمید,محمد از شما بعید دعوای الکی بکنید سر یه سرور فان