Posts by HIDDEN

پس فارم ما بودی ؟ خوب بیشتر ب

اگه مکس دور شیرینی بودم الان میشدم تو که دسمال یزدی دستت گرفتی از مال بقیه بالا میری من احتیاجی ندارم تورو بشناسم آخه اونا که باید میشناختمو شناختم اونایی هم که باید منو بشناشن میشناسن ): شما بهتر بری همون کبوتر تو ببینی یا نقش سیب زمینیو بازی کنی

گفتم بیا ts احمق دم دست فروم جای بچه بازی تو نیست که اومدی کولی بازی میکنی بهم بگو بابا تا خرجی بدم بهت دیگه نیایی دستمال کشی بقیه بکنی خودت مستقل بشی پسرم حرف اضافه نزن

تو میخوایی بزرگ بشی من عکسامو گرفتم بازیهامو هم کردم شما برو فکر خودت باش چادرت رو هم بردار زشت لچک مال مرد نیست آره بچه جون مونده برات آنچه واسه ما خاطره هست واسه بعضی هو شده آرزو
    اون روز که ما از رو گزارش رید میدادیم شما رو داشتن کبوتر بهت نشون میدادن همون روزی که نه فارم لیست بود نه مولتی بازی آره بچه جون برو جوابتو دادم بزرگ شدی برو حال کن

پس فارم ما بودی ؟ خوب بیشتر بگو بقیه نو دوگانگی قرار نگیرن
    تو مگس دور شیرینی هستی یک موشت اوسکل دمه دست ما چادر نیستیم برو از همه بپرس من کیم

عمویی تو قهویی کنی تو خودت گل بودی برو با بزرگترت مشرورت کن بعد بیا اینجا بلبلی کن بچه جون 200کی داشت عمویی من الان رو کدوم اکانت بازی میکردم میشه بگی تا یکسری عکس بذارم تا قهوهای که هیچ بشی رنگین کمان در حد من نیستی بچه دایورتت کردم برو بزرگترتو بگو بیاد سپهر کمک من کرد سپهر بغیر از زمانی که احتیاج به دف داشت یا میخواست همر ما رو لانچ کنه کار خواسی نکرد ولی انگار واسه شما یک کارایی کرده آخه زیاد بالا و پایین میپری برو اول اسم اکانت منو پیدا کن بعد بیا بگو کلا 200کی دف داشت اکانتی که همین الان با کلی لاست و دفاع تو گریزلی و غیره 600کی دیگه دف توش لاتی رو هم که گفتی جا داره خواستی بیا ببینمت لاتی هم برات پر میکنم تو که عددی نیستی

بیا ts پسرم
    عکساتو بزار هرچی داری خوب با اکانتا عکس گرفتی میگم اسکن کن بزار تو دفترچه خاطراتت خخخخخخخخخخخخخخخخ

جنسش خوب بوده عزیزم آره اون موقع که کبوتر نشونت میدادن من داشتم به بزرگترات درس میدادم برو زیادی کاسه داغ تر از آش نشو

اول از همه حرف دهنتو بفهم اینقدر تو فروم چرت پر ت نگو حرفتو مزمزه کن چون یک بار دیگه حرف بزرگ تر از دهنت بزنی تو فروم قهویی میشی
    یک جوری حرف میزنی هرکی ندونه فکر میکنه تو لات زوردگون هستی بچه جون یک اکانت فارم داشتی که با دستمال کشی سپهر 200 کی دف ساختی دیگه کولی بازی واسه چیه
    وقتی میگی بخاطر سپهر اومدم تو این ساید یعنی خفه خون مرگ یعنی بخاطر ساید فدا شدن پس اینقدر حرف اضافه نزن
    من موندم این NOOB کی تو فروم راه میده این سرور کلا همه رفیق بودن رفاقتی بازی کردن برای کسی برد باخت مهم نبود بعد یک بچه که هنوز نمیدونه با بزرگ تراش چطوری باید حرف بزنه اصلا رفاقت چیه میاد هی میگه من 200 کی دف داشتم چرا بک دادین بچه جون اون همر یک میل مال اکانت ما بود سنگشوو به سینه میزنی به تو ربطی نداره ما با همرمون چکار کردیم تو یک فارم بودی پس حرف اضافه نزن تو کار بقیه دخالت نکن

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    لازم میدونم منم تشکر کنم از تمامی دوستانی که توی سرور بودن پلی دادن مخصوصا حسام و امید عزیز سپهر وبهنام .علی رضا بکس sw
    از نظر من این سرور اصلا جذابیت نداشت چون اصلا روند بازی دست اکانت های ساید نبود بخاطر همین انتظار بیشتری هم نداشتم
    تبریک میکم به هانی عزیز امیدوارم توی زندکی موفق باشید
    من از فراز عزیز تشکر میکنم که واندر ne تا لحظه اخر بالا برد
    یاداوری میکنم به دوستانی که هم دیگه رو زیر سوال میبرن میگن رفاقت فروختین و... این یک بازی و محیطی برای دورر هم جمع شدن بخاطر یک بازی یا یک تصمیم ساید رفاقت هارو خراب نکنین همیشه باید از بد و بد تر یکی انتخاب کرد ما بد انتخاب کردیم

سربلند و پیروز باشید