انجمن اسپیدترا

رویداد های اخیر

• P.Green

پسند (پست)
    من اگه هر سایدی بازی کردم گفتم پلیر اون سایدم. شماها تکلیفتون با خودتون مشخص نیست چیزیم میگیم فشاری میشید. دنبال دشمن فرضی میگردین برای متحد کردن خودون معلوم نیست ازونطرف میگید اومدیم وگنس کشون از یه طرف نپ میبندین و ازش بالا میرید و دنبال بهانه اید.

• P.Green

پاسخ به کامنت 33yed در دیوار پروفایل P.Green.
    پاسخ های پروفایل
    مجید سروری که تروریست بودیم امد باهامون یه سری مشکلات پیش امد هفته دوم رفت

مجیدم داستان زیاد داره بنده خدا
  • HoOomaN

پسند (پست)
    من اگه هر سایدی بازی کردم گفتم پلیر اون سایدم. شماها تکلیفتون با خودتون مشخص نیست چیزیم میگیم فشاری میشید. دنبال دشمن فرضی میگردین برای متحد کردن خودون معلوم نیست ازونطرف میگید اومدیم وگنس کشون از یه طرف نپ میبندین و ازش بالا میرید و دنبال بهانه اید.

• God kill m3

پسند (پست)

• 33yed

پاسخ به کامنت 33yed در دیوار پروفایل P.Green.
    پاسخ های پروفایل
    نه دقیق یادمه اکانت ارتوش خان بود ، سرور سه هم ریجستر کرد تنهایی ، فقط مجتبی پلی میداد ، مجید کجاست راستی، خبر داری ازش
  • من اگه هر سایدی بازی کردم گفتم پلیر اون سایدم. شماها تکلیفتون با خودتون مشخص نیست چیزیم میگیم فشاری میشید. دنبال دشمن فرضی میگردین برای متحد کردن خودون معلوم نیست ازونطرف میگید اومدیم وگنس کشون از یه طرف نپ میبندین و ازش بالا میرید و دنبال بهانه اید.

• P.Green

پسند (پست)
    (نقل قول از Eilya)

(نقل قول از Eilya)

ببین گل من کلام پایانی ما نه فشار روانی برد واندر رومون هست ! نه ترس از خوردن و دیستروی داریم نقطه مقابل مجید بریو هارت !!
    دنبال بهانه هم هستیم شمال شرق که وضعش معلومه !
    جنوب غرب هم که فروم…
  • jagen haqar

پسند (پست)
    خطاب به ایلیا عزیز ؛ ما واسه برد بازی نمی‌کنیم پس سعی کن زیادی به پر و پای بچه های ان دبل نپیچی چون هدف از لذت بردن تغییر می‌کنه رو نبردن SE

پ.ن : تا روز ده بازی .. 🤤
  • jagen haqar

پسند (پست)
    (نقل قول از Eilya)

(نقل قول از Eilya)

ببین گل من کلام پایانی ما نه فشار روانی برد واندر رومون هست ! نه ترس از خوردن و دیستروی داریم نقطه مقابل مجید بریو هارت !!
    دنبال بهانه هم هستیم شمال شرق که وضعش معلومه !
    جنوب غرب هم که فروم…
  • jagen haqar

پسند (پست)
    لعنت بهت رضا گارد

اینا شب منو میزنن الان

آقا یه دعوت نامه برای Green بفرستید
    من صلح طلبم