Posts by OMIDREDCOAT

اگه مکس دور شیرینی بودم الان میشدم تو که دسمال یزدی دستت گرفتی از مال بقیه بالا میری من احتیاجی ندارم تورو بشناسم آخه اونا که باید میشناختمو شناختم اونایی هم که باید منو بشناشن میشناسن ): شما بهتر بری همون کبوتر تو ببینی یا نقش سیب زمینیو بازی کنی

باز داری شرو ور مینویسی اینجا فروم سرور اسپید ترا هست دفتر خاطرات ... نیست هر ارزویی که داشتی رو بش نرسیدی با همه در اشتراک بزاری تو بازی هیچ گوهی نشدی امدی دیده شی انجا فاز کنده ورت نداره بابا با 36 تا ده کلا 500 تا دف زدی یه چس همر امدی اینجا در مورد برد وباخت سرور حرف میزنی عمو تو اصلا تو بازی نبودی(کلا به چیز برگرمونم حسابت نمیکردیم) برو عمو همون قایم موشکت رو بازی کن خوش امدی برو لالا

بچه جون فکر کردی دفی که تو گریزلی شد از ارث پدر تو بود همین الانش که دف لاست خورده 600کی دف تو ده هست پس زیاد دور ورت نداره زیپ رو ببند برو بزرگترت بیاد همر بد بخت اصلا ما واسه دف اومدیم اما بارم همون همر واندر انی رو صفر کرد یعنی همر 1میل گرزی کسی کا سنگشو به سینه میزنی با چس همر ما یک کار کرد پس بازم زیپ رو بکش خوب بیایم سر تو تو کی هستی بچه جون معرفی کن ؟ اما هزینه و وقت همشو آخر بازی یک جا گرفت بچه از تواب بلند شو کاسه داغتر از آش هم نشو دفاعی که تو منحصر بود مال کی بود و غیره کی کتیبه منحصرو خالی کرد و غیره بخوام بگم خیلیه کلاهتو بذار بالا بچه

what's your mood؟؟؟؟؟؟
    کلاس چندمی عمو جون خیلی دوست داری دیده شی هی وول میخوری پست میزاری ایشالا میری کلاس اول تو صف نفر اول میگم بزارنت

جالبترش میدونی کجاست دف بک شده رو دوباره فرستادیم واندر اما بازم بک شده میخوایی رنک رفاعی بگیری آیی ببین ما کجا با کیا بازی میکردیم چقدر سوژه داشتیم خبر نداشتیم اون میره میکوبه واندر انی واسه پوینت اون یکی ف بک می ه دف خودشو میذاره پوینت بگیره فقط این وسط مو سر کار بودیم رمز دادیم دست یمشت آدم نمک نشناس هر موقع دف خواستن اومدن رو اکانت هرمر خواستن لانچ کردن باز گفتیم ولش کن الان میفهم چقدر اینا واقعا ... تشریف داشتن ماهان که کلن در این مورد فروش سابقش خرابه که اگه از اول به من گفته بودن تو سرور من عمرا پامو ت این ساید نمیذاشتم سپهرم که آخر کا ی بدجور خودشو نشون داد

با سلام خدمت دوستان گلم در sw
    من اهل پست بازی نیستم کلا این پستم در حمایت از سایدم میزارم که یه مشت حل وهوله در مورد دوستان ما نظر ندن میشه بپرسم رفیق تو که این همه حرف مفت میزنی چقدر همر ساختی چقدر دف اصلا کلا تو بازی چه کردی که اینجوری یه چیزم طلب کاری کلا یه چس همر ساختی یه کمی هم دف اونم با کلی سلام صلوات لطفا در مورد خودت حرف بزن نه ساید موقع هایی که کلا سپهرتنها رو واندر بود شما خواب تشریف داشتی برادریه جور میگی دف منو بک دادن هر کی ندونه فکر میکنه 3میل دف داده بودی کلا 200ک دف این همه دادو بیداد نداره جوری حرف میزنی انگار 6تا همر ساختی واسه ساید بعد در حقت ظلم شده عمو بیا برو تو پرانتز حوصله حرف مفتتو ندارم انتظارت خیلی مسخرس از سایدی که کلا 6نفرم نبودن به جایی که بیایی از بچه ها تشکر کنی و بگی مرسی که وقتتونو تو این سرور گذاشتید وبا تمام نامهربانیهای بد این سرور ساختید(وارد ریز مشکلاتش نمیشم) سپهر جان حسام جان بکس شومبول بهنام viva بهنام وارلاک اشکان هیدن عزیز اقا ماهان عزیز علی رضا و بقیه دوستانی که این سرور تلاش کردن دمتون گرم خسته نباشید سپهر بابت لانج همر هم بهترین کارو انجام دادی ودر اخر هم به ساید se برد رو تبریک میگم اونا هم تلاش کردن و بازی رو بردن ولی کاش سرور 2.5 به0.5 نبود و بازی جذاب تر میشد اگه هر بدی از من به دوستان شد معذرت میخوام و واستون بهترین ها رو میخوام