نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• سلام به دنبال کنندگان فروم

مهراد جان،ممنون بابت این پست تحلیلی.
    اما یه نکته در مورد این قسمت پستت وجود داره

تحلیل: جنوب غرب و جنوب شرق تقریبا در شرایط مساوی هستن و پتانسیله جمعیتی خوبی دارن اما شانس خوبی که جنوب غرب داره سایده هم جوارش شمال غرب تیمی که قرار بود رجیستر کنه به دلیل نبود بات رجیستر نکرد و از لحاظ امنیتی وضعیتشون کمی بهتر از جنوب شرقه..اگر متایی صورت نگیره جنوب شرق باید خیلی بیشتر حواسش به کتیبه هاش و اکانتای مرزیش باشه.

باور کن هرکس این قسمت رو بخونه فکر میکنه این سرور 3 ساید بیشتر نداره.جنوب غرب/جنوب شرق/شمال غرب.
    طبق صحبتت همون شانسی که جنوب غرب داره،شمال شرق هم داره و همون 400 خونه مرزی که جنوب غرب با جنوب شرق داره در مورد دو ساید شرقی هم صادقه.
    انشاالله که سهوی بوده

پ.ن:لرد هادی عزیز،شما که باید میدونستی"از کوزه همان برون تراود که در اوست"

• سلام و دورود به اهالی سرور خب جریان استارت این سرور و علت بازی کردنش هم جالب بود دکتر هانی زنگ زد یه روز که بازی میکنی سروری که بچه ها راه انداختن گفتم اره شاید بتونم یه کمکی به کنم به اقا مهدی و ...یه سری از دوستامو دعوت کردم که هم سرور شلوغ بشه هم جذابت زیاد شه اما بازی دلمو زد دیگه .... یه ادم نمیدونم اسمشو بذارم ادم یا چی ( کوماتسو) دیشب جلو جمع و کلی شاهد هر چی لایق خودشو خانوادش بود به من گقت که باز جممع و حتی برگزار کننده سرور دیدن من کوچکترین بی ادبی نکردم البته حق میدم به این گونه افراد تو جامعه واقعی توانی ندارن وقتی میبینن تو محیط مجازی هم نمیتونن کسی باشن و هر سرور مجبور به خذف یا فرار میشن خود واقعیشونو نشون میدن البته برا من بیشتر از این خم شدن برا اینکه اندازه این افراد بشم دیگه بسه و تراوینو میدم به خودتون شاید در نبود من بتونیم بگید یکه بزنید یا گردن کلفتید یا هر چی که دنبالشید ... نمیدونم چرا هر کی تو بازی زورش نمیرسه شروع میکنه به فحاشی ..... بعد زئوس چشمون به جمال نوب بزرگ کوماتشو ساید خراب کن روشن شد تمام اکانتا تحت نظر مستقیم من 16 تا اکانت امشب رفت رو حذف ...و دیگه بازی نمیکنم تو این سرور مورد آخر شرمنده رفیقامم که یا رو من حساب کردن یا به خاطر من رجستر کردن آقا سپهر , بهزاد روبو , علی هانتر عزیز و بچه های آمرداد ( پیروز ) سرور 1 تراوین ایران محمد ترانتولا, میلاد, اقا مرتضی , فربود و خیلیای دیگه که الان اسمشون تو خاطرم نیست بازم ببخشید که همراهیتون نمیکنم در نهایت تشکر میکنم از دکتر هانی که تو بازی و بیرون بازی همیشه لطف داشته به من.... دلم با دوستانم در جنوب شرق بود اما همین مدت کم کنار شجاعان جنوب غرب لذت بردم به امید بازی مهیج و پر از دوستی و احترام دوطرفه

هادی جان و خانم محترمشون شما به حدی شخصیت دنیای مجازیتون بالاست که بنده و خیلی های دیگه حتی در دنیای حقیقی هم احترام بسیاری براتون قائلیم وای به حال اون کسایی که در محیط مجازی احترام برای خودشون قائل نیستن و نمیتونن مسائل را از هم تفکیک کنن و رو خودشون کنترل ندارن و همچون یک نوجوان تازه بلوغ یافته از روی فشاری که تو بازی بهشون امده فقط بدون فکردهنشون را باز میکنن .. در تماس تلفنی به هادی هم گفتنم حرف زده شده خیلی مهم از دهن کی بیرون اومده باشه بر فرض من برای حاج احمد احترام قائلم و فردی با شخصیت میبینمش و حرفاش هم به همون نسبت برام با اهمیت هست اما بعضی ها که کوچیکترین شخصیتی ندارن حرفاشون هم برام نباید کوچیکترین اهمیتی داشته باشد حکایت این هست که یک بچه که تازه حرف زدن یاد گرفته ناسزایی به شما بگویید شما ناراحت نمیشید چون میدونید عقلش نمیرسه و تنها چیزی که شنیده گفته این امثال ادمها هم عقلشون نمیرسه و فقط رشد فیزیکی کردن :D .. هادی و خانواده محترمشون بنده و جمعی از دوستان از اکانت هاتون مراقبت میکنیم تا خودتون برگردین حضور اسم شما حتی اگر هم بازی نکنید برای ما انگیزه هست تاعده ای ضعیف فکر نکنن میتونن با چهارتا حرف رکیک به مقاصدشون برسن ازقدیم گفتن فحش بچه دعاست نمی دونم خوشبختانه یا بدبختانه بنده این سرور تو جنوب شرق نبودم مگرنه نمی دونم در مقابل این بی حرمتی چجوری عکس عمل نشون میدادم ولی توی این سرور هستم دوست عزیز .. اشکان بروبچ رو جمع کن گویا باید کمی از فان بازی کردن تو این سرور بریم سمت جدی بازی کردن :thumbsup:

• با سلام خدمت همه دوستان و بازیکنان گرامی

با دعوت دوستان و خرابی بازار ") من هم چند ورزیه که استارت کردم با اقا ابراهیم عزیز

اول از همه به تیم مدیریت تبریک میگم، واقعا کیفیت سرور از ای ار با اون همه مکافات (مخصوصا تو ابتدای بازی که اکانت ها فعالن اکثرا ) بالاتر هستش

دوم از همه برای خودم این سرور جذابیت خاصی داره و اونم این هستش که بازی سالم بدون پوش و خرید منبع و دفاع محسوب میشه و عملکرد بعضی از دوستان غایب میتونست خیلی به جذابیت سرور اضافه کنه تا ببینیم غارتگرای میلیاردی اینجا با دست چجوری میخوان رید برن

حتی من نظرم مخالف اکثر دوستان ک منتظر اماده شدن بات هستن میگم ای کاش حداقل این سرور بات نداشته باشه .

به قول قدیما ک میگفتن اگر کنکور سخت باشه برای همه سخته .... اگر بات نباشه برای همه نیست ...دفاع واندر کم میشه از اون طرف سایز همرها هم متانسب بدون تقلب کم میشه....

حامد

• باهات کاملا موافقم حامد جان اما خب اکثرا به فکر نفس بازی و لذت بردن از مسیر نیستن وتنها هدف و نقطه پایان را میبینن و تو رویای ثبت رکورد هستن برای همین رو میارن به مواردی مثل مولتی و بات و وی پی اس و رید توافقی

به قول استاد محسن نامجو
    ببین حاطه کرده است عدد فکر خلق را

این قرار عاشقانه را عدد بده
    شور و حال عارفانه را عدد بده

• سلام دوستان.بهترین ها رو براتون توی این فصل هزار رنگ پاییز آرزو می کنم.امیدوارم مثل پاییز هزار رنگ نباشید!

یه سلامی هم بکنیم به توتال های فراری و واندر حذف کن ها در تمامی سرورهای گذشته از جمله سرور ۱ که می بینم آوازشون پیچیده و به قول یکی از دوستان رفتن تو ساید جنوب شرق تا حداقل از پیش بازنده نباشند‌.دیگه نمی دونم فشار از کجا وارد شده بهشون که اینطوری یقه جر می دن!
    چه خوبه که اگر بازی رو باختیم حداقل اخلاق رو نبازیم.مثل اینکه پندهای اخلاقی من رو توی سرور ۱ نادیده گرفتید و هر چیزی که لایق خودتون بوده رو به لرد هادی نسبت دادید.

دیگه لطفا وقتی میای توی فروم برای عموم متنی رو می نویسی لفظ قلم ننویس.خود واقعیت باش.اینقدر زور نزن تا خوانندت رو اقناع کنی با اون ادبیات قشنگت.

پ.ن:لرد هادی عزیز شما بزرگتر از این حرفها هستی که با حرفهایی از این دست از طرف این افراد خدشه ای در شخصیتتون وارد بشه.این ممد ترانتولا ویروس رو تنها نزار خخخ

پ.ن:ممد جون درسته تو ویروسی ولی منو نمی تونی بکشی تو بازی.

پ.ن:کتیبه ها کی میاد؟!

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

• سلام
    اینکه بنده رو فراری و واندر حذف کن خطاب مییکنید 2 حالت داره یا به چیزی که میگید اشراف ندارید مثل همون دوستون یا کلا روحیه مغرضانه حرف زدنتون غالبه به گفتن حقایق
    اگر ترواین واسه شما یه زندگیه که آرزوها و رویاهاتونو توش پرورش بدید واسه من یه بازی که میام واسه کیفیت بازی میکنم نه بیشتر کتمان نمیکنم که ناراحت میشم ولی شما سروری رو بازی نکردید که بخواهید بازی رو زیبا کنید بازی کردید که ببرید به هر قیمتی
    این به هر قیمتی بردن واسه من بی معنیه ولی واسه شما به شدت مهمه هرجایی بازی کردم طرح و برنامه هامو دنبال کردم و اصلا ادمی مثل شما واسم مهم نبوده و خللی تو کارم بوجود نیورده اگرم بحثی بوده درونه ساید بوده که خلاف اون دوست پر حرفه خالی از عملتون من علاقه ای ندارم بحث های درون ساید رو به فروم بکشم برای بزرگ جلوه دادن خودم
    بله بنده باختم بازیه سروره یک رو ولی چیزیو که میخواستم بهش رسیدم به همه ی اون دوستان که بنده در معیتشون بازی کردم گفتم که هدفم چی بود.
    لیاقت هر ادمی رو خودش تعیین می کنه لیاقت کسی که میشینه این و اون حرف هایی نادرستی رو میزنه که هیچ اطلاعی نداره ازشون فقط یاد گرفته چشمشو ببنده و دهنش رو باز کنه حرف نا مربوط بزنه همینه که یه جایی باید بفهمه کارهای ما عواقب داره و ما بعنوان یک انسان بالغ باید اینو بپذیریم که حرفی که میزنیم یا باید بر پایه واقعیت باشه و اطلاع ازش داشته باشیم یا دست از یاوه سرایی برداریم نمشه واقعا یه آدمی به سن و سال این آقا بشینه این و اون ور راجب بقیه حرف بزنه وقتی خودشونو میبینه شروع به بی تفاوتی کنه شاید بعضی از دوستانه قدیمش مراعاتشو کنن ولی من حاضر نیستم آدم دورویی مثل این ااقا به خودش اجازه بده بدون دونستنن چیزی از من بره یاوه سرایی کنه
    این یه بازیه ولی کارایی که ما میکنیم حرف هایی که ما میزنیم شخصیتمونه اونا دیگه بازی نیستن شما نمیتونید به بقیه توهین کنید و به بقیه دروغ ببندید بگید بازیه فقط
    راجب شخصیت من حرف زدید لازم میدونم جوابی بدم که متوجه بشید
    هر انسانی یه مود شخصیتی داره که دارای بال های متفاوتی هم هست مثلا خشکه منطق دارای بال مراقبه و این رو اصلا توهین حساب نمیکنم بیشتر از نظر من ضعف اطلاعات هه
    بله بنده یه شخصیت دارم که در بعضی از مواقع بستگی به شرایط بال های دیگه خودشونو نشون میدن ولی قالبا شخصیت اصلی سره کاره و کارا رو پیش میبره مثل من که خشکه منطقه
    اصولا همه ادما همین هستن از نظر روان شناسی مگر اینکه شما ادم نباشید البته معذرت میخوام
    بنده تحصیلات اکادمیک روان شناسی ندارم صرفا مطالعه آزاد بوده گفتم که در جریان برخورد های انسان های دور و برتون باشید نه اینکه اگر کسی کاری کرد به یک چشم ببینید.

موفق باشید.

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط KomatsU ().

• بحث ندارم باهاتون زیرا حرکتتون فوق العاده چیپ بوده و هیچ جای دفاع وجود نداره همین قدر که هیچ کس نه به خودش اجازه میدهد نه رویش میشه از این ناسزا گوییتون حمایت و دفاع کند اگر همچین کسایی وجود داشته باشن واقعا دوست دارم بشناسمشون به حدی کوچک هستید که جای شرمساری حرکتتون را تایید میکنید . دوست عزیز سکوت اختیار کن و هم نزن

معنی جدی نگرفتن بازی هم فهمیدیم :D خداروشکر زیاد جدی نمیگیرید بازی را و فان بازی میکنید مگرنه دست به گلنگ توی خیابان دنبال ملت میگشتی هه هه

• بحث ندارم باهاتون زیرا حرکتتون فوق العاده چیپ بوده و هیچ جای دفاع وجود نداره همین قدر که هیچ کس نه به خودش اجازه میدهد نه رویش میشه از این ناسزا گوییتون حمایت و دفاع کند اگر همچین کسایی وجود داشته باشن واقعا دوست دارم بشناسمشون به حدی کوچک هستید که جای شرمساری حرکتتون را تایید میکنید . دوست عزیز سکوت اختیار کن و هم نزن

معنی جدی نگرفتن بازی هم فهمیدیم :D خداروشکر زیاد جدی نمیگیرید بازی را و فان بازی میکنید مگرنه دست به گلنگ توی خیابان دنبال ملت میگشتی هه هه

سلام
    آدمای کوچیکی که نمیدونن چی درسته و چی غلط ه از نظر خودشون مثل شما دنبال این هستن بقیه تاییدشون کنن من نیازی نمیبینم کسی بیاد از من دفاع کنه
    اون حرف هایی که دوستت شنید جواب کاراش بود
    جواب شما هم همین جاا میدم که از بقیه بالا میرید خودتون سره سوزنی اسقلال فکری نداری حتی نمیدونی داستان چی بوده فقط بلدی بیای اینجا از دوستت حمایت کنی
    درک کن همه مثل تو کوچیک نیستن همه مثل تو اون دوستت نیازی نیست به کسی وصل باشن تا مقبولیت داشته باشن من نیازی به این جور کارا ندارم
    خلافف شماا خوب بلدم یه بحث رو چجور پیش ببرم ولی شما که شعور داری و حرکاتت بیگ و خفنه بلد نیستی 4تا کلمه کناره هم بچینی

گفتم که این بازیه ولی سوای بازی حرف امون و کارامون شخصیتمونه ولی شما حتی سواد فهم کلمات ساده هم نداری میای اینجا انگشتاتو میذاری رو کیبورد از نظر خودت واسه من کمدی الهی دانته رو مینوسی
    برو مرد کمتر منو بخوندن به قول لورکا به هیابانگ شور انگیز حسرت مخور بخسب

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• ۳ تا نکته پیرامون حرفهات!!!

نکته اول:آدم های کوچیک از نظر شما کسایی هستند که نمی دونن چی درسته و چی غلط!
    اما از نظر من آدم کوچیک کسیه که توانایی نشون دادن خودش رو توی بازی نداره و به جاش حرفهای رکیکی که حتی جلو خانوادش روش نمیشه به زبون بیاره رو به دیگران نسبت می ده!بعد میاد اینجا با افتخار می نویسه اون حرف هایی که دوستت شنید جواب کاراش بود!!!

نکته دوم:کسی که بلد نباشه ۴ تا کلمه رو کنار هم بچینه بی شعوره ولی کسی که بتونه ۴ تا فحش و ناسزا رو کنار هم بچینه،می تونه بحث رو پیش ببره و استقلال فکری داره!!!

نکته سوم:کسی که دانته و نیچه رو از بر باشه و سواد فهم کلمات پیچیده رو داشته باشه می تونه انگشتش رو بزاره رو دکمه تیم اسپیک و دهانش رو باز کنه و از بر برای بقیه سر درونش رو هویدا کنه!!!

باز هم میگم که وقتی میای فروم لفظ قلم ننویس!خود واقعیت باش!
    یا حق.

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts8.com
    TT 2014.com

• كسايي كه خرابكاري تيمشون روي اكانت ركوردي حريف، بازي كثيف، جابجايي ٢ تا منحصر و ١٠-١٥ تا كتيبه بزرگو كوچيك با تك هيرو، دف ريختن تو فارما، استثمار دو سايد و تامين دفاع و همر از اكانتايي كه زحمتش با ديگراو بوده و با چرب زبوني مفت مفت دستشون رسيده مدعي و علمدار اخلاقو شخصيت شدن، حجم تزوير و چاكرم مخلصم و كارايي كه در خفا ميكنين منو ياد وضعيت اوني كه الان تو سازمان ملله يا قبليش ميندازه،
    خجالت بكشيد
    به آقا اشكان خان قاجارم بگيد هنوز منتظر آدرسم

پ.ن:وقت بازي ندارم اما يكي از بهترين حركت ها بود اين سايت، مديران محترم دستتون درد نكنه

• كسايي كه خرابكاري تيمشون روي اكانت ركوردي حريف، بازي كثيف، جابجايي ٢ تا منحصر و ١٠-١٥ تا كتيبه بزرگو كوچيك با تك هيرو، دف ريختن تو فارما، استثمار دو سايد و تامين دفاع و همر از اكانتايي كه زحمتش با ديگراو بوده و با چرب زبوني مفت مفت دستشون رسيده مدعي و علمدار اخلاقو شخصيت شدن، حجم تزوير و چاكرم مخلصم و كارايي كه در خفا ميكنين منو ياد وضعيت اوني كه الان تو سازمان ملله يا قبليش ميندازه،
    خجالت بكشيد

پ.ن:وقت بازي ندارم اما يكي از بهترين حركت ها بود اين سايت، مديران محترم دستتون درد نكنه

پسر خوب شما یا هنوز تفاوت بین وقایع بیرون بازی و داخل بازی رو درک نکردی یا داری خلط مبحث می کنی و ماله به دست افتادی دنبال توتال فراری تا ماله بکشی!
    خجالت نکش،بگو فرارتون هم کار ما بود!یا اصلا می خوای بگو واندرتونم ما حذف کردیم!یه چیزی بگو که بهت نخندن.بر فرض که ما اینقدر کثیف بازی کردیم آیا شما الهه پاکی بودید؟!
    به قول دوستتون ،برو مرد کمتر مارو بخندون!
    بر فرض که ما کثیف بازی کردیم داخل بازی ولی خارج از بازی تو روی کسی فحش ندادیم!ما اگر داخل بازی بردیم یا باختیم ولی به خانواده کسی خارج از بازی بی احترامی نکردیم.
    چندین مورد بی احترامی و فحاشی از طرف دوستانتون توی کارنامتون موجود بود.اینم روش.اصلا خودتونو ناراحت نکنید.

بحث خرابکاری روی اکانت رکوردی حریف که میگی یک اپسیلون هم به این بحث ربطی نداشت!
    شیب! بام!

پ.ن:به قول ممد اینقد هم نزنید.

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts8.com
    TT 2014.com

خجالت بكشيد

به به میبینم اب گودال رو پیدا کرد واقعا درست میگن تیر و تخته رو برای هم ساختن وصف بد دهنی هاتون را خیلی ها شنیدن
    حالا چه ربطی داشت این پستت اصلا به این تایپیک و به این موضوع
    دوست گلد ساپرت اکانت رکوردی کدومه ؟ خیلی در فضا به سر میبری و واقعا باورت شد رکورد را می تونستید بزنید ؟

هنوز یادمه وقتی بچه های شمال شرق سرور 1 اومدن تو تیم اسپیکتون اخرش با فحش و ناسزا گویی بدرقشون کردید حالا کجا و کی قصد دارید به من هم نا سزا بگید هرچی باشه تا حالا تو بازی زورتون نرسیده ولی تو بددهنی تجربه بالایی دارید

به احترام ادمین و دوستان با شخصیت فروم زیاد پیگیر موضوع نمی شوم تا جو فروم بر هم نریزد مگرنه یه سر تو پی وی خودم و دوستانم بروم کلی ناسزا هست که از سمت امثالهم بهمون داده شده اما ما پوست کلفت تریم و تو عمل نشونتون میدیم

• سلام و علیکم
    شنیدی میگن طرف دست پیش میگیره که پس نیوفته ؟ ضرب المثل معروفیه ... حتما در مطالعات آزاد و شخصیتون گاهی به گنجینه ادبیات فارسی هم تفعلی بزن دوست گرامی
    منتهای مراتب شما دیگه کارت از این هم گذشته ... پس افتادی ناجورم پس افتادی :) حالا از کجا پس افتادی دیگه بماند ... برداشت آزاد xD
    یعنی واقعا هیچ شخصیت عاقل و بالغی هست که بتونه ازت دفاع بکنه یا کارتو توجیه کنه ؟ مشکل اینجاس که خود حضرتعالی ابدا موجه نیستی ...

راستی آقای هدفمند .. شما از کی بالا میری ؟ تا اوجایی که ذهن پیر و فرتوت بنده ی حقیر یاری میکنه موقعی که این سرور هنوز وجود نداشت به عنوان اخراجی جنوب شرق زیاد میومدی تیم اسپیک ما و با آرش بگو بخند میکردی .... حالا صحبت های دیگتون بماند ما که خبر ببر بیار نیستیم اینجا ... اگه اشاره ی ریزی زدم از بابت این بود که فک نکنی که شهر خلوته و میتونی هفت تیرتو بکشی بیرون .... ( مجددا برداشت آزاد :) )

اما در رابطه با مقبولیت که فرمودید ... دوست عزیز مقبولیت یعنی چی ؟؟؟ ما بین مطالعات آزادت در رابطه با این کلمه چیزی خوندی ؟ آخه راستشو بخوای من خوندم و مطالعه کردم و برام جالبه که چطور میشه یه نفر مثل شما رو که هیچکس به اندازه ی سرو سوزنی براش ارزش قائل نیست در توهمات عمیق خودش تصور کنه مقبولیت داره ؟ =))
    نکنه در منزل خودتون پیش اولیا محترم مقبولیت دارید ؟ :)
    دوست عزیز یادت باشه که مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار خودش بیاد از مقبولیتش سخنوری کنه :)

حالا از اینا گذشته کلمه چیدن شما رو هم دیدیم و مستفیض شدیم :)گزافه گویی بیش نبود :)

در آخر شما رو دعوت به مطالعه بیشتر میکنم تا انشالله جملات زیباتری از دانته و لورکا برامون بزاری فیض ببریم :)
    یا علی مدد

افتادگی آموز اگر طالب فیضی
    هرگز نخورد آب زمینی که بلند است ....

• سلام دوستان

من تا الان که حدودا 27 ساعت از پست محمد کوماتسو میگذره صبر کردم تا ببینم چه حمایتی از طرف دوستان و هم سایدی هاش از ایشون صورت میگیره.حداقل یک پست،لایک،یا دیسلایک پست های مخالف.
    ناسلامتی اینجا فروم سرور اسپید هست و همه ی پلیرها زمان زیادی روی اکانت هستند.گرفتار بودن پلیرها بهونه ی قابل قبولی نیست
    عدم حمایت از طرف ساید قشنگترین جوابی بود که ایشون میتونست در قبال این رفتارش دریافت کنه.
    حالا یه نمکدونی میپره وسط میگه انقدر بی اهمیت و کوچیک هستید که پست هاتون هم نمیخونن چه برسه به دیسلایک.به فرض که اینطور باشه.ولی قطعا اون شخص هم در نظر شما از همین جایگاه برخوردار هست چون حقیقت رو میدونید.
    بهتره این بحث رو تمام کنید.

پ.ن:تو فروم نمیشه گلد خرید عزیزم مخصوصا وقتی تو سرور نیستی

• هادی جان و خانم محترمشون شما به حدی شخصیت دنیای مجازیتون بالاست که بنده و خیلی های دیگه حتی در دنیای حقیقی هم احترام بسیاری براتون قائلیم وای به حال اون کسایی که در محیط مجازی احترام برای خودشون قائل نیستن و نمیتونن مسائل را از هم تفکیک کنن و رو خودشون کنترل ندارن و همچون یک نوجوان تازه بلوغ یافته از روی فشاری که تو بازی بهشون امده فقط بدون فکردهنشون را باز میکنن ..در تماس تلفنی به هادی هم گفتنم حرف زده شده خیلی مهم از دهن کی بیرون اومده باشه بر فرض من برای حاج احمد احترام قائلم و فردی با شخصیت میبینمش و حرفاش هم به همون نسبت برام با اهمیت هست اما بعضی ها که کوچیکترین شخصیتی ندارن حرفاشون هم برام نباید کوچیکترین اهمیتی داشته باشد حکایت این هست که یک بچه که تازه حرف زدن یاد گرفته ناسزایی به شما بگویید شما ناراحت نمیشید چون میدونید عقلش نمیرسه و تنها چیزی که شنیده گفته این امثال ادمها هم عقلشون نمیرسه و فقط رشد فیزیکی کردن ..هادی و خانواده محترمشون بنده و جمعی از دوستان از اکانت هاتون مراقبت میکنیم تا خودتون برگردین حضور اسم شما حتی اگر هم بازی نکنید برای ما انگیزه هست تاعده ای ضعیف فکر نکنن میتونن با چهارتا حرف رکیک به مقاصدشون برسن ازقدیم گفتن فحش بچه دعاستنمی دونم خوشبختانه یا بدبختانه بنده این سرور تو جنوب شرق نبودم مگرنه نمی دونم در مقابل این بی حرمتی چجوری عکس عمل نشون میدادم ولی توی این سرور هستم دوست عزیز ..اشکان بروبچ رو جمع کن گویا باید کمی از فان بازی کردن تو این سرور بریم سمت جدی بازی کردن

سلام خدمت دوستان
    اول اینکه امیدوارم تا اینجا لذت برده باشن
    و اما بحثی ک پیش اومده میبینم ک میخواین فروم ایجور داغ کنید

از قدیم گفتن میخوای یک موضوع حل کنی بزرگ منشانه برخورد کنی نه مثل بچه خورده ها زنگ بزنی بچه ها بیان دعوا هست (مگه چاله میدونه)
    یه بحثی پیش اومده اشتباه بوده کلماتی رد و بدل شده ک جایز نیست
    اینجا فضا مجازی هست میدونی ک چی میگم ...

پس اگه میخوای حلش کنی با بچه خورده ها تو فروم جو بدین میخوای آدرس تیم اسپیک بدم
    البته البته تو همون بچه هاتون مواردی هم هستن ک نقاط کوری دارن مثل عمو عباس ک ویساش هست فک کنم و دوستان دیگری ک قرار دعوا ریل میزارن

پس نتیجه میگیریم حرکی یه واکنشی داره توی اعصاب خوردی

لازم نیست بحث را انقدر کش بدید و با اینکارتون بحث را دارید سایدی میکنید ک توی این مورد بهتر ب لیدرتون بگی بیاد پست بزاره

و اگه شخصی هست بگید کدوم ساید هستید با ذکر اسم اکانت و خودتون

و در آخر این اشتباه دو طرفه بوده هرکی به نحوی ادامه دادنش ب پوچی میرسه

بحثی بوده شنیده شده . میشد اون مکان را رها کرد یا بحث نکرد و رفت. نه مظلوم گرایی کرد ک بشینی توی جمع اون حرفارو بشنوی

هر دو ب نوعی مقصرن امیدوارم بحثی نشنوم و اگه گفته شد راه کار را گفتم
    تا الان سکوت کرده ساید اس ای اما از این ب بعد سایدی نگاه میکنیم ب موضوع

• اون کس که بحث را منحرف کرد شمایید من یک پست دادم و تمام اما دوستان شما که میدونم با هم چه رفاقتایی دارید موضوع را هم زدن و حالا شما فقط پست بنده را ریپلای میکنی و کاملا از دو دوستت حمایت میکنی و باز هم برام جای تعجب هست که از ناسزا گویی ایشون بطور غیر مستقیم دفاع کردی و برای ماست مالی کردنش موضوع بین سایدی و مقصر هر دو سمت هستن را مطرح کردی

حالا که اینگونه میگی بزار منم بگم واقعا بزرگان جنوب شرق که هم من را میشناسن هم هادی . تایید میکنن با هادی که به نوعی مهمان بود این گونه در تیم اسپیکشون برخورد شود و اجازه دادن شما بیایید این پست را بدین ؟

پست شما در لفافه بطور غیر مستقیم دفاع از کماتسو و حرکتش هست خواهشا نپیچون و الکی نیا بگو هادی باید میرفت چرا باید از جایی که سالها خونش بوده به خاطر ادمی که دو روزه اومده اونجا بره ؟ شما به عنوان یک جنوب شرقی وقتی اونجا بودی به غیرتت بر نخورد که کوماتسو اون ناسزا ها را رگباری میگفت ؟

دوست عزیز صادق باش شما در این موضوع با وسط گرفتن و مقصر خواندن دو طرف می خوای از کوماتسو دفاع کنی ولی از درون قبول داری کاری بسیار نا پسند کرده و نمیتونی بطور مستقیم ازش دفاع کنی ولی من و خیلی های دیگه بطور مستقیم کار کوماتسو را نفی میکنیم و دنبال فرافکنی هایی مثل عمو عباس هم نیستم اما از دوالتم یه سوال کن یادشه فحش هایی که تو پی وی سر سرور 6 به من داد و تنها سکوت من جوابش بود

شما کاملا با مقاصد شخصی این پست را دادی و هیچ ربطی به سایدت ندارد به این دلیل که رفیق هات با شخص بنده و هادی در گذشته چالش هایی داشتن و پرت کردن البته خودت هم تو سرور 1 با هادی بحث هایی جزیی داشتی ولی اگر می خوای موضوعات شخصیت را به سیاست های سایدی بکشی بسم الله با دادن چند پست دیگر فکر کنم موفق بشی . نظر لیدر اصلی و بهتر بگم بزرگان جنوب شرق با موضوع سایدی کردن این اتفاق ودر نتیجه دفاع از بی احترامی به لورد هادی چه بطور مستقیم ( امیر علی ) و غیر مستقیم ( شما ) واضح است لطفا قبل از پستت با کسی که تو سایدت هم از نظر سن و سال هم از نظر تجربه ازت بالااتر هست و بهش میگن لیدر مشورت کن بعد بیا تو فروم دنبال مقاصد شخصی و تسویه حساب هاتون بگردید و یک ساید را تهدید کن

من در دوره ای بزرگ شدم که احترام خاصی برای بزرگ تر از خودم قائلم کاری هم ندارم تو بازی ازش بهترم یا نه تجربم تو بازی بیشتر ازش یا نه در هر حالتی به کسایی مثل حاج احمد و لورد هادی که چند سالی ازم بزرگترن احترام میگذارم ولی درخیلی از جوان های 20 تا 25 ساله الان دیگر این مرام هارو نمی بینم .

• سلام.

از زمانی که ما یادمون میاد جنوب شرق همیشه مهد ادب و اخلاق بوده امیدواریم هنوز هم به همون روال پیش بره.

برخورد بزرگ منشانه به این معناست که به جای سفسطه کردن و پای ساید رو پیش کشیدن بیای و عذرخواهی کنی و ابراز ندامت کنی از گفته هات.یعنی به جای اینکه بگی ما فحش دادیم ولی تو چرا موندی تو تیم اسپیک و فحش ها رو شنیدی بیای و معذرت خواهی کنی!بزرگ منشانه رفتار کنید.

البته بنده فکر نمی کنم که شما لیدر یا کاره ای باشی توی جنوب شرق پس این حرفهات رو پای بحث های بچه خورده ایت میزارم به قول خودت.

در مورد حل کردن این بحث هم به جای اینکه آدرس تیم اسپیک بزاری یکم بزرگ منشانه تر رفتار کنید و با یک عذرخواهی مسئله رو حل کنید.از این ساده تر راه حلی وجود نداره.البته کسی فکر نکنم علاقه ای داشته باشه تا بیاد توی اون تیم اسپیک تا بشینه و فحش بخوره بعد بگن ما فحش دادیم تو چرا نشستی!!!!

در بچه خورده بودنتون همین بس که دنبال اسم اکانت و ساید می گردی!بزرگتر های جنوب شرق علائم حیاتی دارید یا نه؟!

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts8.com
    TT 2014.com

• سلام و علیکم و رحمت الله
    عزیز دل انگیز والا من هر چی گشتم ندیدم کسی چیزی داغ کرده باشه ولی از شواهد و قرائن پیداست که ممد میرزا نویس یا همون کوماتسوی شما بدجوری سوخته :)
    بالاخره میگید داغ بوده دیگه :)

دل انگیز تیم اسپیک چرا ؟ تو بگو من بهت آدرس خونمو میدم :) میخوای بیای صحبت کنی بیا صحبت کن !! میخوای بیای دعوا کنی بیا دعوا کن :) پس از اولین ملاقات یاد میگیری هر چه که به ذهن مبارکت میاد رو نباید به صورت نوشتاری در بیاری =)))

این میرزاتونم زبون بسته شد میاد فقط لایک میکنه میره :) ما بین لایک ها بگو به شما هم یاد بده مثل خودش کلمه کنار هم بچینی که اینطوری نه دیگه ما به شما بخندیم نه ایشون به بقیه بخنده :)
    میشه یه بازیه 2 سر برد :)

پی نوشت : کسی به یاد داره تا به امروز کسایی مثل احمد دراگون ، مهدی خسروی ، حسین ونوم ، دکتر جون و امثالهم به این شکل پست بزارن ؟ :) شگفتا ... :)

• سلام
    تمامی بحث ما اینجا انگار اینه که شما با تلاشی مذبوحانه سعی در پنهان کردن حقیقتت داری و حقیقت چیزی نیست جز اینکه شما ضعف دوستتون رو بهتر از من میدونید ولی میخواید پشت کار من مخفیش کنید اینکه به قول خودتون سن و سالی ازش گذشته میتونه به سبکی و فرمایگی بشینه اراجیف به هم ببافه و دروغ بگه صرفا به این خاطر که با من مشکل داره و همون مشکلش که یکی از دوستانتون اشاره کرد البته به اشتباه فکر میکرد من آدم کسیم و اجیر شدم ساید رو به هم بزنم و هنوز با وجود اینکه خیلی ها بهش گفتن اشتباه میکنی بر اشتباه خودش استمرار میکنه بوجود اومده
    خیلی نمیتونم با شما بی پرده حرف بزنم به این خاطر که بعضی بحث ها و حرف ها جاش تو فروم نیست
    شما منو یاد پرنس میشکن میندازید تو کتاب معروف داستایفسکی به اسم ابله که بی حد به ادمای دورش اعتماد داشت
    چرا فکر میکنید من اصرار دارم بگم کارم درست بوده خیر بنده نباید جلوی جمع همچین برخوردی میکردم ولی به این فکر میکردم که دوست شما وقتی جلوی جمع میشینه پشت سره من و خیلی های دیگه دروغ میگه و تفکرات مریض و اشتباههه خودشو به همه نصبت میده لازم دونستم جلوی جمع جواب کاراشو بدم که همون طور که بد دهنی یه خصیصه بده انسانیه خاله زنک بازی و دروغ گفتن به همون اندازه یه خصیصه بده انسانیه
    شما میدونید دوستتون بی پروا و به شکل عجیبی این کارو میکنه یا از این خصیصش اگاهید و هیچی نمیگید که بت درست کردید و حاضر نیستید ایراد ه دوستتونو ببینید یا اگاه نیستید که ایراده بدتری بهتون وارده که همه ی این بحث رو در صورت عنوان مستتر میکنه پس من دیگه نگم
    شما و دوستاتون که مییاید اینجا به قول خودتون لایک میکنید و مقبولیت همدیگه و تفکرتون که بعید میدونم تفکری داشته باشه بالا میبرید و منو بی اعتبار می کنید خیلی با هوش خیلی زیرک خیلی با حالید ولی پشیزی واسه من اهمیت نداره.
    شما سعی کنید تلاش کنید خودتون باشید ولو بد باشید از نظر بقیه ذره ای از خوتون توی رفتارتون نمود پیدا کنه نه تقلید و ملعبه بودن من شما رو به جایی دعوت نمیکنم ولی اگه میخواید از صحت و سقم حرف های دو طرف اگاه بشید میتونید یه سر بیاید تیم اسپیک بشنوید نه اینکه لم بدید پشت کیببورد همه چیزو قضاوت کنید.
    دوست خفنه من که دنبال ادرس میگردی تو همین جوریشم مارو کشتی عزیزم نمیدونم کجا بودی کی بهت گفته من با معشوقه های زیوسیت برو بیا داشتم ولی الان اظهر و من االشمس ه که کی با کی بده بستون داره شما اکانتتو بکش بالا مرد زوده واسه کری خوندن
    رفتاره ادما موید تفکراتشونه نه حرفایی که میزنن

Friedrich W. Nietzsche

• سلام

سلام و علیکم و رحمت الله
    بعد از سلام یک بند برامون سفسطه کردی :) خدا قوت ... اگه انگشتات درد گرفت کرم رزماری بزن خوب میشه اوفف نمیشی :D

بنده نباید جلوی جمع همچین برخوردی میکردم

اون حرفی که باید اول میزدی رو آخر زدی :) اما چون میرزای خوبی هستی همین الان هم ازت میپذیریم .. چرا که آوازه ی بزرگ منشی ما رو همه شنیدن ... برا خودمون بده اگه قبول نکنیم :)

پشت سره من و خیلی های دیگه دروغ میگه

جدا ؟ من تا حالا همچین چیزی رو درباره هادی نشنیدم :) چه جالب !! هادی تو جدی جدی میشینی پشت بقیه دروغ میگی؟ :)

نصبت

چون اهل مطالعه هستی خدمتت عرض کنم که یه کوچولو غلط املایی داری ... نسبت مجید جان ... نسبت :)

شما میدونید دوستتون بی پروا و به شکل عجیبی این کارو میکنه یا از این خصیصش اگاهید و هیچی نمیگید که بت درست کردید و حاضر نیستید ایراد ه دوستتونو ببینید یا اگاه نیستید که ایراده بدتری بهتون وارده

این شیوه ی سخنوری حضرتعالی در واقع جدال غیر احسنه :) در فلسفه اسلامی شدیدا توصیه شده از این موضوع پرهیز بشه و جدال به صورت احسن باشه :) حالا جدال احسن چیه ؟ این که اگه یه نفر حرفی میزنی رو هوا نباشه ... بی اساس نباشه :)
    بخوام به زبون خودت بگم ... در واقع به زبون باطنی خودت ... آخه شما جلو عوام ، به خصوص با وسیله ای به اسم کیبورد شخصیت دیگه ای از خودت بروز میدی ...
    بگذریم ... بخوام به زبون خودت بگم حرف باید از دهن آدم در بیاد تا جدال احسن باشه :)
    متوجه هستی دل انگیز؟

لایک میکنید

نه که شما نمیکنید =)))))))))))))))
    به قدری صحبت های خنده داری میکنی که میخوام از این به بعد لقب پیامبر شادی رو بهت نسبت بدم :)

شما سعی کنید تلاش کنید خودتون باشید ولو بد باشید از نظر بقیه ذره ای از خوتون توی رفتارتون نمود پیدا کنه نه تقلید و ملعبه بودن من شما رو به جایی دعوت نمیکنم ولی اگه میخواید از صحت و سقم حرف های دو طرف اگاه بشید میتونید یه سر بیاید تیم اسپیک بشنوید نه اینکه لم بدید پشت کیببورد همه چیزو قضاوت کنید.

والا تا الان که خودمون بودیم :) شما داری موکدا تاکید میکنی میرزا جان ؟ :D
    در رابطه با دعوت هم هر وقت هادی جان رو رسما دعوت کردید با احترام و ایشون هم قبول کردن ... بنده ی حقیر هم اگر عمری باقی باشه و زندگی فرصت زنده بودن بده ، با یک بغل احترام و محبت خدمت میرسم

دوست خفنه من که دنبال ادرس میگردی

یا مجددا پست رو بخون ... یا به چشم پزشکی مراجعه کن :)

کی بهت گفته من با معشوقه های زیوسیت برو بیا داشتم ولی الان اظهر و من االشمس ه که کی با کی بده بستون داره

عزیزمممممممممممم :) کی بهت گفته که کسی بهم گفته ؟ :)
    قربون شکل ماهت برم من اونجا بودم .... حالا من گفتم صداشو در نمیارم ولی دلیل نمیشه که تو تخته گاز بری که :)
    فراموش کردی؟ با سیروان و فرزاد خرسیو یه علیرضا نامی اگه اشتباه نکنم اومدی پیش ما ... داشتی بد بچه های جنوب شرق و میگفتی ... خیلی ریز خودتو میچسبوندی به آرش که بلکه برات یه حرکتایی بزنه ... بازم بگم ؟؟؟؟
    باشه آقا حتما اون میرزا کوماتسو یکی دیگه بوده ، سیروانم یکی دیگه بوده ... اشتباه گرفتیم :)

شما اکانتتو بکش بالا مرد زوده واسه کری خوندن

ای ناقلا ... پیدام کردی؟ :D
    خیلی بلا شدیا :D

میرزا جان اکانت من در اختیار شما !! هر وقت که اراده کردی بزن صفرش کن ... دیگه سن که میره بالا و بالاتر آدم به جایی میرسه که حضورش در یک سرور فقط و فقط و فقط به خاطر تنها نگذاشتن دوستاشه .... پس بیشتر از این خودت رو کوچیک نکن و دنبال سوژه ی دیگه ای برگرد دل انگیز
    :)