تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• درگیر هستین بازی نکنین!!! یک ایکس بازی که واسه دو روز بگه بازی نمیکنم عقب میمونم همون بهتر نباشه تو سرور!!! باید بره همون اسپید بازی کنه!!!

همه منظورشون یک ماه بود مثلا که سه ایکس بشه قبل کتیبه نه اینکه دو

الان خیلی باحال شد شما میگی یک تیمی که یک تایمی رو برای ما معلوم کردن که بازی کنیم و چون اکثریت میگن کمی تایم رو جابه جا کنن این جا به جا کردن اشتباه و نباید به حرف اکثریت احترام گذاشته بشه

ولی کاش دوستان کمی به تعداد ارا نگاه میکردن و میدیدن که در اقلیت هستن به نظر اکثریت احترام میگذاشتن

با سپاس

ویرایش شد

• سلام خدمت همه بزرگواران

مدیریتی که رو یه حرفش واینمیسته، هیچ تضمینی نمی تونه بده که رو بقیه حرفاش هم وایسته، فردا بات رو هم ازاد میکنه و خیلی دخالت های دیگه، دو هفته فرصت همه داشتن تیم جمع کنن،

پ.ن:بهونه واسه بچه هاست،

فکر کنم اولین سرورتون باشه

وقتی تعداد کسیر از افراد دارن تقاضا میشه باید عملی بشه

بهونه بازی هم واسه کسی میکنه که میدونه بازنده هست نه کسی چندین سرور خودشون رو نشون داده

• درگیر هستین بازی نکنین!!! یک ایکس بازی که واسه دو روز بگه بازی نمیکنم عقب میمونم همون بهتر نباشه تو سرور!!! باید بره همون اسپید بازی کنه!!!

همه منظورشون یک ماه بود مثلا که سه ایکس بشه قبل کتیبه نه اینکه دو روز!!

چند مورد بهتون بگم: تیم ما سرور اسپید نیست

فکر کنم تا الانم تو سرور های ir بازی نکردین

برین بپرسین که بین سرور های ir یا دات کام چقدر فاصله زمانی هست

ما با تیم ادمین حرف زدیم بین سرور ها باید فاصط بین ۲ هفته تا یک ماه باشه

ما ۹۰ درصد بازی هامون سرور معمولی بوده

کسی که جوش۲ روز رو میزنه همون ۲ روز زودتر حذف میکنه میره

• برای ما چند روز چندان فرقی نمیکنه اما اگه سرور به تعویق انداخته شه برای احترام به سایر پلیر ها و احترام به وقت خودمون توی سرور پلی نخواهیم داد

پ.ن ریش و قیچی دست خودتونه فردا نگین نیومدین واسه وارین نمیشع یه سرور معطل کرد

• برای ما چند روز چندان فرقی نمیکنه اما اگه سرور به تعویق انداخته شه برای احترام به سایر پلیر ها و احترام به وقت خودمون توی سرور پلی نخواهیم داد

پ.ن ریش و قیچی دست خودتونه فردا نگین نیومدین واسه وارین نمیشع یه سرور معطل کرد

سلام

خسته نباشی

تیم ما از وقتی که تراوین ir بسته شد هیچ جا بازی نکردیم

بنده چند سرور فقط چند بار به عنوان تفریحی باری کردم تو این سایت ولی هیچ کس وارین بازی نکرده

حدودا تو گروهی حرف میزدیم دیدیم چند نفر گفتن زمان اش بد هست گفتیم یک هفته عقب بی افته

• سلام

خسته نباشی

تیم ما از وقتی که تراوین ir بسته شد هیچ جا بازی نکردیم

بنده چند سرور فقط چند بار به عنوان تفریحی باری کردم تو این سایت ولی هیچ کس وارین بازی نکرده

حدودا تو گروهی حرف میزدیم دیدیم چند نفر گفتن زمان اش بد هست گفتیم یک هفته عقب بی افته

سلام

سوال اینجاست که ایا شما میخوای دو سرور ۳ ایکس و نرمال با هم پلی بدین؟؟ واقعا از پس هزینه و زمانش برمیایین؟ اگه اوکیه که چند روز دیرو زود نداره شما که اینقد وقت میزارین چند روز زودتر وقت بزارین

مدیریت تصمیم با شماست اما ما توی سایتی که روی حرفش نمیایسته پلی نخواهیم داد که فردا روز دوباره به مشکل نخوریم

جلوی ضرر از هرجا بگیری منفعته

• سلام

سوال اینجاست که ایا شما میخوای دو سرور ۳ ایکس و نرمال با هم پلی بدین؟؟ واقعا از پس هزینه و زمانش برمیایین؟ اگه اوکیه که چند روز دیرو زود نداره شما که اینقد وقت میزارین چند روز زودتر وقت بزارین

مدیریت تصمیم با شماست اما ما توی سایتی که روی حرفش نمیایسته پلی نخواهیم داد که فردا روز دوباره به مشکل نخوریم

جلوی ضرر از هرجا بگیری منفعته

سلام

بنده سرور اسپید نیستم

اونجا فقط یک اکانت جمعیت ۲ دارم که فقط میبینم چخبره

• قانون قانونه!!!! من موندم نظر جمع چیه دیگه!!! اطلاع رسانی شده و تیمها وقت گزاشتن رای گیری معنا نداره!!!!! اگه قسمت شد بازی کنیم میبینیم کی اهل حذفه!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• با سلام خدمت دوستان عزیز

چند نکته رو بگم خدمت اونایی که میگن که به تعویق افتادن زمان بازی اشتباهه .

اول از همه اینکه یه تایمی داده شده برای شروع سرور و این تایم جز قانون حساب نمیشه که میگیم قانون قانون هست اون اعلام تایم فقط اطلاع رسانی هست نه قانون .

و اما نکته دوم با دقت به اعلام آمادگی ها توجه کنین هنوز هیچ تیمی از شمال اعلام آمادگی نکرده اگر واقعا دوست دارین تو بیابون بازی کنین که بسم ا...

و اما نکته سوم که از همه مهمتر هست اگر دوست دارید واقعا به یاد قدیم یه تراوین درست و حسابی بازی کنیم و ۴ تا بچه ۱۶ - ۱۷ ساله نیان بهتون بگن ما میتونیم هزینه کنیم و مولتی بزنیم اگه شما هم میتونین بزنین و اگه نمیتونین برین از این سرور یکم صبر کنین . چون بالاخره ادمین داره یه سرور راه میندازه که در آخر براش سود هم داشته باشه اگر ببینه این سرور آخرش هزینه های خودشم توش در نیومده مطمعن باشین دیگه هیچ وقت سروری زده نمیشه که بتونی بدون مولتی بازی کنی و هیچ لذتی از تراوین نمیبری .

حالا باز هم تصمیم با خودتون هست دوستان عزیز

مخلص همه ناصر کلاهبردار

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• قانون قانونه!!!! من موندم نظر جمع چیه دیگه!!! اطلاع رسانی شده و تیمها وقت گزاشتن رای گیری معنا نداره!!!!! اگه قسمت شد بازی کنیم میبینیم کی اهل حذفه!!

مهدی جون عزیزم جوش نزن 😁 جوش بزنی خودم میام سراغت خخخخخخ

• سلام رفقای گل

راست میگن دیگه بچه ها من نه به اعلام زمان شروع سرور کار دارم نه به رای گیری ولی منطقی باشیم یکم! الان آره دو ساید جنوبی حدودا آماده هستن ولی طبق اعلام های داخل فروم دو ساید شمالی بیابون بیابونه!!! (از بیرون فروم اطلاعی ندارم متاسفانه شاید اونجا خبرهایی باشه! 🤔)

اول که رقابت کلا بین دو تیم به شدت کسل کننده هست اونم سرور نرمال که نیاز داره به نوسان و تغییر مواضع تیم ها برای هیجان!!!

دوم پتانسیل های دو ساید شمالی (کراپ ها، کتیبه ها، واندر و نقشه و ...) کلا تلف میشه!!!

و ...

یعنی اگه بخوایم تراوین بازی کنیم و دنبال جذابیت بازی هستیم اتفاقا باید یک صدا، بالاتفاق و بدون حتی یک رای منفی همه بگیم سرور باید عقب بیفته!

وحی منزل که نیست! ادمین زمان اعلام کرده برای شروع که تیم ها آماده بشن، حالا تیمی نیست که بازی کنه میخواید همین تعدادی که هستیم بریم با ناتار و خرس و ببرا بجنگیم یا مثل دوئل دو تیم وایسن روبه روی هم تک به تک همر روی هم بلند کنن؟!!! 🤦‍♂️

رای گیریم را ول کنید، منطقی نیست حرفتون خدایی!

ارادتمند همگی 😘

• وای ناصر

خداوکیلی چی میخوای از جون تراوین

بسه دیگه.همه جا هستی

لابد باز میخوای بری ج.غ؟ آره؟

میگما با اینکه خیلی واسم سخت بود ولی لایک ت کردم.ولی بپا با این طرز حرف زدن همین چارتا دونه پلیرم فراری ندی از سرور

• با سلام خدمت همه خوانندگان محترم این تاپیک

با توجه به نظرسنجی اخیر منم لازم دونستم چن تا نکته رو یاددآوری کنم.

• بهتره یه مقدار احترام به همدیگه رو یاد بگیریم و زمانی که اکثر جمع نظرشون بر انجام یه کاری هست نه و نوچ توی اون کار نیاریم.درسته نظر هر شخصی محترم هست اما به عقیده بنده نظر جمع به شخص همیشه ارجعیت داره.
    • تعویق سرور (بنده شخصا از مخالفین تعویق سرور بودم تا قبل از رویت نظر جمع) چند جنبه مثبت داره که بهتره اونا هم در نظر بگیریم.از جمله اینکه تیمایی که دیر بهشون اطلاع رسانی شده فرصت بیشتری برای برنامه ریزی و حضور قوی تر در سرور رو دارند و ضمنا امکان اضاف شدن تیم های جدید با تعویق سرور وجود داره.

در ضمن فراموش نکنیم ، این سرور از جمله سرور هایی هست که تکرار شدن یا نشدن منوط به هیجان انگیز بودنش هست.فلذا در صورت عدم استقبال از این سرور ، مطمینا در صورت ریست دوباره ، همین تیم های که قصد شرکت در سرور پیش رو را دارند در سرور های آتی حتی اگر شرکت نکنند ، با یک تجربه تلخ و اکراه شرکت خواهند کرد.

پس بهتره متوجه باشیم که تصمیم شخص میتونه پرونده سرور های آنتی بات رو ببنده یا فصل اصلی بازی که خیلی وقته فراموش شده رو ، دوباره احیا کنه !!!

همیشه از حضور نیمه اولی ها ، قهر قهرو ها و امثالهم استقبال نکردم و نمیکنم چراکه با حضورشون به ظاهر یه ساید رو پر میکنن و در میدگیم با قهر و حذفشون ساید رو از راند پرت میکنن بیرون.شاید خلوتی به نفع یه ساید و سرور باشه تا پر شدن توسط قهر قهرو ها

سپاس

پ.ن : اکسور رو منصفانه فروختیم یوسف جان :S این راند پایه پیاده اومدیم بدون کفش ببینیم مدعان شکننده شاخ دیو سپید و غول چراغ جادو ، چن مرده حلاجن

پ.ن : نمیدونم این تعویق سرور میشه بهونه واسه فرار یه عده ، یا فرصت واسه ورود یه عده جدید.نظر شما چیه ؟!!!

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• پ.ن : نمیدونم این تعویق سرور میشه بهونه واسه فرار یه عده ، یا فرصت واسه ورود یه عده جدید.نظر شما چیه ؟!!!

سلام اشکان جان

در مورد کلیت حرفاتون بنده موافقم..

نظر جمع همیشه ارجح هست و یه مقدار به سادگی دموکراسی معنا پیدا میکنه... در این زمانه سخت😑

و اما در مورد تیم های جدید بنده فکر میکنم تیم های زیادتری بیاند بخصوص تو شمال یا ساید های دیگه ولی احتمالا چراغ خاموش چه بسا برای استارت که ببینید وضعیت سرور چطوره و چقدر ساید های دیگه بالانس هستند..

امیدوارم سرور خوبی باشه و یادمان باشه ما همیشه خودمان پایه گزار هر چیزی چه مالتی بازی چه استفاده از بات..

پ ن : کسی از ایدین عزیز خبر نداره جالب بود این سرور اگر حضور پیدا میکرد یه جورایی انگار ارمان های سوانز تجلی پیدا میکنه...

پ ن : سیاست خوبه... سیاست زدگی بده...

یا اونم خوبه.. 🤔

پ ن :یه سوال ریز چالشی...

امرداد سرور 1 راند اخر مولتی داشت!

مولتی بده؟ خوبه؟ مقدارش مهمه؟

برای این داشت که رقابت کنه با مولتی بازا

بعد میدگیم /اتفاقات اون زمان/ باز چرا داشت؟

سوال جنبه شخصی داره جبهه شمشیر چاقو سرنگ نکشید لطفا....

پ ن :سخن بزرگان

هر کی تو سرور بازی نمیکنه تو فرومم حق پست گزاشتن نداره 😂

روز راست دست ها مبارک

Nvidia. Dr

❣️

• سلام دوباره

سرور 1 خیلی وقته که گذشته و خب از یه بازه ای به بعد هم سرور تمام شد.ضمنا جا داره خدمتتون عرض کنم سرور ۱ راند 4 سالار های میلیونی در خواب زمستانی بودند و پلن هایی که اجرا میشد که بدون هیچ نیرویی با فقط چن تا منجنیق و قهرمان کتیبه یونیک میزد.از طرفی لیدر ساید شمال شرقم ادعا میکرد که دست ما براشون رو هست و تولیدکننده محتوا اموزشی پلن های چیپی میزنه ولی بعد لند پلن چهرش شبیه یه استیکر پوکر (:|) میشد :D به هر جهت بهتره خیلی تو گذشته کنکاش نکنیم و چون دیگه گذشته و غیر قابل تغییره !!!

از اونجایی که دوست ندارم شعار بدم و با کلمات جواب شمارو بدم ، لازم میدونم با ارایه یه سری توضیحات و نحوه برخورد تیم ما ، یافتن پاسخ سوال رو به شما و سایر خوانندگان بسپارم !

از اونجایی که دوستان لطف زیادی به ما دارند از تیم ما در چندین راند دعوت شد تا به اسپید ها بیایم.چه اسپید قبلی ها ، چه اسپید فعلی.حتی شایعاتی قوی مبنی بر حضور تیم ما در سرور صورت گرفت و دوستان در ربع های مختلف لطف داشتند با ما تماس و دعوت کردند به ربعشون بریم.

اما الان تیم ما قصد داره تو سرور دیگه ای با شرایط کاملا متفاوت بازی کنه و خب فکر کنم با یه استدلال کوچیک نسبت به این قضایا ، دیدگاه ما نسبت به این موضوع مولتی روشن و مشخص هست.

سپاس

پ.ن : پوکر فیس کجایی :)
    پ.ن : وقتی کسی رو در طباخی میبینی مشخصه که اون فرد کله پاچه رو به هات داگ ترجیح میده :)

• سلام دوباره

:)

سلامی دوباره...

البته قبل صحبت اشکان جان من سبک بازی شما رو دوست دارم و شیزازی ها رو به جور دیگه دوست دارم.. 😉

این گذشته گذشته کاملا مورد قبوله و یکم خواستیم فروم حال و هوای بهاری بگیره...

فرمودید سالار ها خواب بودند و استفاده نشد ولی اشکان جان یادمون باشه داشتن همر های سنگین و استفاده نکردن ازش بلاتشبیه مثل داشتن بمب اتم و سایه سنگین تهدید داعمی همسایگانه...

اون زمان هم جنوب اینطور بود...

فرشید نیزه هم کم نزاشت ولی بعد خروج تیم های کذایی به هر دلایلی(محترم دلایلشون) یه مقدار دستش خالی بود...امید بود سوانز حرکت خوب بکنه که خوب اون هم نشد.. ولی در کل سرور خوبی بود و مرور خاطراتش جالب انگیزه...

در مورد تیم امرداد اتفاقا تیم بسیار خوب و هماهنگی هستید و حضورتون باعث مهیج شدن سرور و انگیزه برای تیم های دیگه است

این سرور با این شرایط خاص فکر. میکنم چالش خوبی برای شما هم باشه که یه مقدار برگردیم به سرورهای قبل فیلتر(مثلا منم قدیمیم)

ولی جدا از همه این ها نمیدانم یادتون هست یا نه من یکی از جذابترین سرورهای ایران رو سرور 8 کلاسیک و جدال معروف تری دات و والس بخاطرم است و اون فروم جذابش که فکر. میکنم بالغ بر 600 صفحه شد. و تحلیل های زیبای ایدین

امید دارم پست های زیبای شما رو باز تو فروم از جنبه نقد و بررسی ببینیم.

پ ن :تبریک به اسپید ترا و مسولین این سایت 💓

پ ن:اشکان جان پینوشت اخرت دگرگونم کرد.. پارداوکس جالبی بود من صبح کله پاچه خوردم... 😂

پ ن :و اما دوشواری نیست...

یه مستند ساختن فهمیدن آفتاب روی جهت حرکت مورچه ها تاثیر داره.

خب مرد حسابی آفتاب رو حرکت منم تاثیر داره، منم دوس دارم از سایه برم....

احساس میکنم شیراز زیاد بودم نه اشکان جان خاکش جذابه لامصب.. ❣️

• چلنجی که 80 روز اول راند 4 امرداد داشت هیچ سایدی نداشت

سوانز به لیدری ایدین اومده بود وسط اس ای و ما هم بودیم. و اینکه بخوایم 2دیدگاه متفاوت رو بهم بچسبونیم هم واسه امردادیا خیلی سخت بود و هم واسه سوانزی ها - ( میتونم بگم سخت ترین چلنج اون سرور چسبوندن امرداد و سوانز بود)

قشنگ جو اول سرور خلاف امرداد بود و سایه اتحاد 3 ربع + سوانز روی امرداد بود.

اواخر ما خودمون رو واسه درگیری 0.5 به 3.5 اماده کرده بودیم. اما درک بالای سوانزی ها و امردادی ها ( کمک ها و

پادرمیونی مازیار ) که درگیری اخرین گزینشون بود باعث شد یکم اونا کوتاه بیان . یکمم ما کوتاه بیایم و مجموعه یکی بشه

اما اینکه بگی یکی بمب اتم داره و این تهدیده واسه همسایه ها اصلا درست نیست و این بمب اتم باعث میشه نتونی مهارش کنی

نمونه واضح و بارزش مهار بمب اتم بدون اینکه بمب اتمی شلیک بشه ( تجزیه شوروی بود )

شوروی ابر قدرت صده 90 - قدرتش حدی بود که امریکا در برابرش جوجه بود . اما چی شد؟ ( قدرت این بشر - شوروی - انقدر زیاد بود که امریکایی ها خودشون واسه اینکه برن ایستگاه بین المللی فضایی از سفینه های شوروی استفاده میکردن و این امر تا چند سال پیش هم قبل بطور مداوم اتفاقق میافتاد - حالا جدیدا اسپیس ایکس میبردشون )

پ.ن: یکی بود راند 4 خیلی هم جو گیر بود تکی ساید شمال غربم پاچوند و بلایی که این سر شمال غرب اورد . شمال شرقیا نتونستن تو یه مرحله سر سایدشون بیارن ..... دلیل رفتنشم این بود میگفت امرداد سالار نداشته باشه میزنم نصف شه .... اونوووو بگید بیاد مارو بزنه !! ( فک کنم ارمنی هم بود یکیشون - هملت و فروزن )

پ.ن من واقعا دوست دارم ملت جمع شن 3 به 1 کنن رو امرداد بزننش طوری که اشکان اون یزره مو هم که داره بریزه ، بتونیم بیشتر بخندیم بهش

پ.ن: به هر حال ما به قولی که اون موقع به سوانز دادیم عمل کردیم ، سرور بدون بات و مولتی و سالار ...

• چلنجی که 80 روز اول راند 4 امرداد داشت هیچ سایدی نداشت

سلام بهنام جان

بعله من عرض کردم جذابیت سرور واقعا میتونه تو اون سرور حرکت سوانز و امرداد بوده باشه و اینکه بالاخره با هم به تعامل رسیدید نشون از حرفه ای بودن تیم های درگیر داشت

ولی

در مورد بمب اتم خوب من شما رو. میتونم به این مقاله در مورد کره شمالی و حواشی مربوط بهش

https://www.google.com/amp/s/www.isna.ir/amp/97042513829/

اتفاقا من بعد یه تایمی خارج شدم و اینکه امرداد همر سنگینی رو استفاده نکرد حتی به یوسف جان عزیز هم گفتم اون سرور رو سیاستش و خط تعامل افراد توی فروم نتیجه اش رو یه مقدار زود هنگام مشخص کردند..

به هر حال بهنام عزیز بهتون خسته نباشید میگم تیم شما جدا از همه مساعل به نظر شخص بنده یکی از تیم های استوار و با هماهنگی خوب در ایرانه و واقعا لذت میبرم اگر در این سرور دوستان استقبال کنند و بتونیم یه محک خوب به امرداد بزنیم.

بازی و چلنج..

هملت عزیزم اشناییت دارم شمالغرب اون سرور

شد شمالغرب.. جنوب غرب همیشگی...

و منم مخالفم... لذت بازی و چالش به اینه

حربف هر چقدر بد بدن تر... بازی مهیج تر..

پ ن :طرف رفت داروخانه گفت: آقا یک شیشه داروی تقویت مو بدید.
    داروخانه چی پرسید بزرگ یا کوچیک؟
    طرف جواب داد : نه کوچیکشو بدید، من اصلا از موی بلند خوشم نمیآد....

پ ن :بهنام جان از سوانز چه مقدار از تیم شما تو این سرور استارت میکنند؟

ایدین چطور! یا اقای مازیار!

البته این سرور میتونه یه تست برای این سبک. سرور ها تو اسپید ترا باشه.

• والا امار ورودی های امرداد و سوانزو رو اشکان میدونه ولی اکثریت سوانز میان

ایدین بهش گفتیم بیاد ، ولی مثل اینکه خیلی درگیره و شاید نتونه ولی ما همچنان اسرار میکنیم شاید راضی شد ( ایدین رو باید احسان راضی کنه ، احسانو راضی کنیم ایدینم میاد :دی )

مازیارم فروم هست و بهمون همفکری میده ولی تو بازی و اکانت داشته باشه براش امکان پذیر نبود

پ.ن : کره شمالیم تازه چند ساله شاخ شده ، یکم بزار بگذره ببینیم چی میشه

پ.ن: سارنگ فقط نخون پاشو بیا