نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• عزیزی که میگی قبلا سرور ۲۰,۰۰۰ پلیر فعال داشت اکانت پنل پلیر فعال نبود که

اعداد سال ۸۷ ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تا تو شلوغ ترین سرورا بوده به همراه اکانت های پنل

شما اون موقع ها فیلم هندی زیاد میدیدی

الانم سرور میتونه همون اکانتای پنل رو بسازه برنامه بده بهشون نیرو سازیم بکنن که هر بچه ای نتونه بزنه

ناتار و آبادیم نیرو سازی درست بکنن

تو کل سرور فیل نداره

وقتی ناتار نیرو نمیسازه بالا دادن سطح نیرو چه تاثیری داره به جز موقع کوبیدن

اصل بازی به سخت بودن غارت هست

به سخت بودن نیرو سازی

و به سخت بودن رفتن تو تاپ

سرور کاملا توانایی بازی مرقوب رو داره

ولی تو این بازی من هیچ پویایی نمیبینم

وقتی MM دفاعی کم شده

MM آموزشی کم شده

شما یه سر سرور ۲x دات کام رو ببینید

واندر ۵۰ ۵۰ نه ۱۰۰ ۱۰۰

مپ ۲۰۰ ۲۰۰

اینجا ۱۰۰۰ ۱۰۰۰ شده

خب اینجوری که جنگی نیست

همر تپل کنید بکوبید به هم

مولتی بکشید دف سنگین بکشید

واندر ۱۰۰ کنید

واقعا لذتی داره؟

بازی گردان باید تو نحوه ارائه بازی

قوانین بازی رو رعایت کنه

اگر قراره چیت تو بازی باشه

باید برای همه باشه

ولی به دست آوردنش سخت باشه

نه اینکه از وی پی اس استفاده کنی تا بن نشی

بازی که با تقلب ببری تو گلوت گیر می‌کنه

دوست گلم

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• به این میگن چند کلمه حرف حساب ، یاد فروم اتحاد و‌سایدها هم‌ بخیر ، ام‌ام و‌ تایم اینسرت و‌ کانتر و چیف تو چیف و‌......

این اون بازی نیست واسه ما، مشخصه که نسل جدید علاقه ای ندارن چون احتیاج به محاسبه و این چیزا نداره دیگه ، تنها کمیت مهمه الان ، شما بشینی محاسبه کنی پلن بچینی برنامه بدی به ساید ولی یه بات داره چهل میل دف میکشه خب چی رو محاسبه کنی؟ نحوه رفتن تو‌دیوار؟ راه حلش چیه؟ منم برم خشابی همر و‌دف بسازم رو بات ؟

اینها همش کمیت هست داداش گلم نه کیفیت

لیدرهای جدید هم که علاقه ای به اموزش دادن و‌ کلا هیجان ندارند ، فقط گاهی دیده شده بعضیاشون یه پرچمی بالا بردن برای مبارزه با یه چیزایی ولی در عمل با اون چیزها کنار اومدن و حتی در کنار اون‌دوستان چیزی شمشیر هم زدن

اون‌دوست عزیز از دات کام فکت میاره که بله اونجا هم غارت توافقی هست ، بله چه مشکلی داره، قدیم هم بود ، من دفساز زمانی که

هم سایدی واندر زنم کتیبه میرفت رو همرش میومد غارتم میکرد ، نه اینکه من دفساز چهل تا دیفندر داشته باشم و در از ازای هر دیفندر هم یه کپ مولتی ساخته باشم و الی برکت الله

بله اونجا هم مولتی اکانت هست ولی اون اکانت نمیتونه تو‌اتحادت باشه و‌نمیتونه هم پیمانت باشه یعنی گاو پیشونی سفیده ، دف نمیشه واسش فرستاد ، ازش هم دف نمیشه گرفت تا اینکه تایم لیمیتش پر بشه

نمیشه با بات بالا اووردش

در کل کسی منکر این نیست که مولتی اکانت تا قبل اسپید ترا وجود نداشته ولی فرق هست بین جنس سنتی تا صنعتی

جنس صنعتی اخرش میشه همین که اکثرا هم مینالید ازش ، اگر هم راضی هستید که نوش جان

این اون تراوین نیست ، آدماش هم‌ اونها نیستن ، همینید که هستید پس انقدر بهم گیر ندید ، همین که میبینید یه نفر پونصد تا مارکسمن میکوبه تو هزار تا پیاده خودش خیلیه و‌راصی باشید که همینو هم میبینید :دی

تامام ، اکانت افلاین شد

• سلام به همه فروم نشینان گرامی

ظاهراٌ اعتیاد این بازی به فروم هم کشیده شده و همچنان عده ای از این کل کل بیرون بازی لذت میبرن (امیدوارم به بیراهه کشیده نشه)

در مورد بحث تکراری مولتی بازی ... اگه قرار بود ثمره ای ماندگار داشته باشه باید بعد از نهضت سوانز مداوم پیگیری میشد اما خب ما پلیرهای قدیمی و جدید یا نمیتونیم یا نمیخوایم که جدیت به خرج بدیم. در نهایت فقط میشه باهاش کنار اومد و به این بسنده کرد که مثلا با بات انجام نشه و یا برای دفسازی باشه (چیزی که قبلا مسخره جلوه میکرد و افتخاری برای کسی نداشت).

اما خب چه میشه کرد؟ لحظه ای که تصمیم میگیریم بازی کنیم این چیزها رو هم قبول میکنیم. حالا یکی وقت داره، هزینه هم میکنه و مولتی سنگین میکشه؛ یکی هم کمتر و بعنوان پارکینگ و دفساز! هر دو یک معنی دارن: دیگه بازی اون لذت قدیم رو نداره و محاسبات و آنالیزی در کار نیست.

پی نوشت: وقتی گفته میشه 20000 پلیر بوده... شاید واقعا بوده باشه چون من خودم رو اکانت هایی بودم که 5 تا 8 پلیر فعال داشتن. لطفاٌ دقت کنید که تو تراوین هیچوقت تعداد پلیر با تعداد اکانت یکسان نبوده.

پی نوشت 2: الان این افرادی که پرچم ضد مولتی گرفتید، احیاناٌ تو Top 10 اکانتی چیزی ندارید؟ یا نکنه همه غارتی که دارید پاک هست؟

پی نوشت 3: به جای اینکه اینجا مظلوم نمایی کنید یا داعیه مبارزه علیه مولتی داشته باشید، تمرکزتون روی بازی باشه بیشتر نتیجه میگیرید چون این بازی خیلی تارگت هاش از همین فروم انتخاب شده :|

دِ لَست پی نوشت: احسان لعنتی همه چی تقصیر توئه :دی

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• ببینید اصلا این بحث کاملا بی فایدس حالا بهتون میگم به چه علت

اولا تراوین اصلی بالای 10 تا بات پر قدرت براشون ماهانه اپدیت میاد و با قابلیت های فراوونی که داره کرک و پر شما دوستان میریزه

حتی خواستید با مدرک بهتون نشون میدم که چه کار ها که نمیشه کرد تو تراوین دات کام

یه فقرش فقط اینه که ساختمون که اپ میکنه تبلیغ 25 درصد کاهش زمان ساختم میشنه میبینه میزنه ساخته شه به همین قشنگی

حالا این که ما بحث کنیم مولتی فلان هست مولتی بهمان هست یک چیز پوچی هست

بعدش الان در این سرور با این سیستم کنفدراسیون عملا مولتی برای رید گاو پیشونی سفید هستش چون نمیتونی دفی براش ارسال کنی

در کل بخوام جمع کنم یاد حرف مازیار جان میوفتم که تو همین فروم گفت وقتی تعداد پلیر این سایت به 200 نفر یا 100 نفر حتی به زور میرسه

هر 4 ساید به اندازه وقت و هزینه ای که میکنن برای جبران این کمبود باید اکانت ساپورتر بسازن یا همون مولتی خودمون که بشه از این بازی نیمه جون لذتی برده باشن

• بله اونجا هم مولتی اکانت هست ولی اون اکانت نمیتونه تو‌اتحادت باشه و‌نمیتونه هم پیمانت باشه یعنی گاو پیشونی سفیده ، دف نمیشه واسش فرستاد ، ازش هم دف نمیشه گرفت تا اینکه تایم لیمیتش پر بشه

نمیشه با بات بالا اووردش

سلام

۱)این سرور خوشبختانه از سیستم کنفدراسیون استفاده میشه و مثل دات کام مولتی غارت باید بیرون کنفدراسیون باشه

۲)این سرور به شخصه دو بات رو تست کردم هیچ کدوم جواب نداد(شاید بعضیا بات اختصاصی داشته باشن) در حالیکه دات کام بات های متنوعی براش پیدا میشه

******★******************************

به نظر بنده مدیریت با فراهم کردن شرایط بالا و همچنین بن تعدادی مولتی در حد توانش با مولتی اکانت مقابله کرده،بقیش برمیگرده به خودمون که فقط حرف از مقابله با مولتی بازی بزنیم یا عمل کنیم،اگه اهل عمل هستیم سیستم کنفدراسیون خیلی دستمون رو باز میزاره برای پلن رفتن روی مولتیا

اینکه بخوایم مولتی بازی رو فقط مورد نکوهش قرار بدیم به جایی نمیرسه،از نظر من هر کسی یه سبک بازی برای خودش داره،من به شخصه بازی برام زمانی لذت بخشه که بخوام کار خاصی انجام بدم،مثلا با غارت ناتار و سالم توی تاپ باشم ،یه نفر دیگه دوست داره رکورد بزنه و مولتی بسازه،بجای اینکه توی فروم بگین مولتی بده،داخل بازی مولتیا رو کاتا کنین

در مورد ناتارهای سرور هم چون تعداد پلیرها کم هست و مثل قدیم چیزی به نام فارم عمومی وجود نداره،ناتارها این خلا رو به خوبی پر کردن ضمنا تاپ هجوم و غارت ربطی به هم ندارن،میشه حیوون کشت و رفت تاپ هجوم ،میشه در طول هفته یک پوینت هجومیم نگیری ولی با غارت ناتار تاپ غارت باشی

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• مشکل از جایی شروع شد که یه سری پاک بازی کردنو با بد بازی کردن اشتباه گرفتن و آبروی پاکبازا رو بردن.

شما هر موقع آخر دو هفته اول که رید مولتی شروع نشده حتی یک سوم ۶۰ تا همر اول تو سایدت بود بیا بگو چوب مولتی بازیو خوردم.

شما با همین ناتار تپل همر بکش بعد بگو ناتارا باید مثل کام بشن.

شما یک سرور تورنومنت بازی کن بعد بگو پوش بده.

شما اول اجازه بده جمع غارت دو تا اکانت تاپت کمتر از نصف کل رید اتحادت بشه بعد بگو مولتی بازی بده.

شما اول ناتارا ساید خودتو خالی کن بعد دنبال رید مولتی باش.

پ.ن اول تراوینو یاد بگیر بعد لیدری کن

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• عرض ادب خدمت همه

نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

يا

نقد و بررسي فوايد و معايب مولتي و مولتي بازي ؟!؟!

كي ميخوايم ياد بگيريم از خودمون شروع كنيم تغيير رو نه با نقد ديگران ؟

ميگه تو كشورا ديگه وقتي يه چي گرون ميشه مردم خريد نميكنن تا قيمت به حالت اول برگرد ولي برا ما صف ميكشن برا خريدن دقيقا وقتي توي صف هم وايستاديم ميگيم خدا لعنتشون كنه چقد گرون شده …

دوست عزيزي كه مياي توي سايت ثبت نام ميكني بعد مياي تو فروم شروع ميكني به غر زدن و خراب كردن جو راه ساده تر نشون دادن اعتراضت اينه كه اصلا ثبت نام نكني و بازي نكني تا شرايط جوري كه دوست داري بشه . برو هر وقت سرور ها با ٥ ٦ هزار تا پلير ران شد بيا :saint::)

• درود

اگر اینکار رو (سیستم کنفدراسیون) انجام دادند که خیلی هم خوبه

در مورد باقی صحبتهای شما دوست گرامی هم که مخاطبتون من نبودم فکر کنم یجا جواب دیگران رو با ریپلای بنده دادید

بنده هم گفتم نوع بازی فعلا اینجوره و جای اعتراضی نداره

• با پاراگراف اخر صحبتهاتون موافق نیستم ولی دقیقا فعلا جو غالب همین هست و جای اعتراضی نیست برای کسی که داره بازی میکنه

• با سلام و احترام ؛

چند نکته ای که راجب مولتی اکانت هست که باید گفته شود .

اسپیدترا در هر سرور یک رویه جدید برای جلوگیری از مولتی کشیدن به بازی اضافه کرده !!!

اعم از بستن بات ها/بستن ایمیل‌های فیک/بستن راه های مولتی بازی و اضافه کردن کپچا در بخش های مختلف و حتی تغییر برخی‌ از کد های اسکریپت/سیستم کنفدراسیون/مسدود سازی اکانت ها ، بهتر کردن غارت از ناتار و آبادی ، جهت کمتر شدن مولتی اکانت و موارد دیگر...

و حتی راهکرد هایی که در آینده انجام خواهیم داد.

اما هیچ یک از بازیکنان نه تنها در این امر کمکی نکردند بلکه شدید تر به این نحوه از بازی پرداختند .

ما در هر سرور به صورت پلکانی با این موارد برخورد کردیم ، اما افرادی هستند که با هزینه گزاف بازم دست به این امر میزنند و قابل شناسایی نیستند .

ما از کلیه بازیکنان درخواست بازی پاک را داریم .

پینوشت یک : در صورت مشاهده ی مولتی اکانت به مولتی هانتر‌ گزارش کنید،درصورت بروز هرگونه آیپی مشترک مسدود سازی انجام خواهد شد .

پیونشت دو : در این تاپیک فقط به نقد و بررسی بازی بپردازید و به بحث‌ های حاشیه ای دامن نزنید.

با احترام

مدیریت اسپیدترا

• سلام شب بخیر

میگه حرف بنداز وسط صاحبش بر میداره ;);););)

توتاپ اکانت هم دارم صحبت من اینه بات تو سرور وجود داره اگه نباشه که مگه امکان داره طرف بالای 100 تا مصری داره خیلی خوشگل ترو تمیز بیاد اگه مولتی هست حداقل زحمتش گردن خودتون وقت بزارید بیارید بالا

دوستان راجب این مسله کاملا پخته صحبت کردن و کاملا نشون از اعتیاد به تراوین هست منم مثل یه تعداد از دوستان برا رفع خماری میام خیلی فرق بین رفع خماری تا نعشگی تو اون روحت پر فتوحت خاک فروش ^^^^^^

مولتی یه مشکل هست یدالله هم اضافه شده .

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• سلام

اگر تاریخ رو اشتباه نکنم فکر میکنم سال ۸۶ یا ۸۷ بود و از طریق تبلیغات یاهو با بازی تراوین آشنا شدم. اون زمان اولین سرور ایران راه اندازی شده بود و منم یه ۱۳ ساله و بچه مدرسه ای که عاشق گیم بودم و جذب این بازی شدم. و بعد کلی بد بختی و با اشنایی با یکی از لیدرای جنوب غرب در اون سرور تراوین رو یاد گرفتم و تا امروز همچنان دارم تراوین بازی میکنم به حز یه دوره چند ساله بین ۲ فیلتر تراوین که بازی نکردم.

سرورای اولی که تراوین بازی میکردم اگر درست یادم باشه نزدیک به ۱۰۰۰۰ اکانت در هر سرور رجیستر میشد و خیلی از سایدا متشکل از چند تیم بزرگ با تعداد زیادی پلیر بودن که هر کدوم از تیما از چند شاخه ۶۰ نفره تشکیل میشدن. و در این شرایط حتی رنک ۲ رقمی برای خیلیا ارزو بود. در این شرایط اما ۹۰ درصد اکانتا فارم بودن پلیرا خیلی راحت با فارم لیستای درست میتونستن غارت مناسب خودشونو داشته باشن و به راحتی همرشونو میکشیدن. در اون دوران با توجه به تعداد پلیر اکثر اکانتا تک همر واندرزن داشتن و به راحتی شارژ میکردن و همین تعداد اکانتا باعث میشد که فشار بسن پلیرا تقسیم بشه و هر اکانت واندرزن یه همر بکشه و اوضاع برای تیم ها خیلی راحت باشه.

امروزه با کاهش تعداد پلیر که دلیل اصلیش پیشرفت دنیای گیم و گرافیک و گیم پلی بازی های مختلف پلیرهای خیلی کمی جذب و تراوین میشن و رنج سنی پلیرهای تراوین بسیار بالاتر رفته. البته معدود افرادی مثل فرهاد و رضا (که به جرات میگم خوشفکر ترین پلیرهایی هستن که دیدم) به عنوان پلیرهایی با رنج سنی کمتر نسبت به بقیه مجذوب این بازی میشن.

طبیعتا با کاهش پلیر (که عمده دلیل اون پیشرفت دنیای گیم هست و هیچ ربطی به مولتی بازی نداره) تمام تیم ها برای جبران کاهش فارم و منابع داخل سرور به مولتی بازی رو اوردن (هرچند از اولین سرور ای ار هم شاهد مولتی بازی بودیم.) و اکثر اکانت های توانمند جور بقیه تیم رو میکشیدن و تعداد واندرزن های خودشومو افزایش میدادن. و تنها راهی که برای تامین منابع مورد نیاز چند واندرزن یا دف مورد نیاز ۱ ساید وجود داره مولتی بازیه.

در چنین شرایطی بنده اصلا اعتقادی به اینکه مولتی بازی باعث کاهش پلیر شده ندارم و اتفاقا بر عکس معتقدم کاهش پلیر باعث افزایش مولتی بازی شده و در کل هیچ مشکلی با مولتی بازی ندارم و خودم چندین سرور بالای ۵۰ تا مولتی داشتم و چون تجربه کردم میگم که انقدر سخت و زمان بر هست که هرکی مولتی بکشه نوش جونش چون زحمت میکشه حتی با وجود بات هم سختی های خودشو داره.

در طول ۶ یا ۷ سروری که اسپیدترا بازی کردم چیزی که دیدم این بوده که در شروع تمام سرور ها تعداد زیادی پست راجب مخالفت با مولتی بازی در فروم گذاشته شده و راجب این قضیه بحث شده و فکر میکنم دیگه شورش در اومده. برای همین یکبار برای همیشه خواستم راجبش صحبت کنم شاید در اینده دیگه این بحث تکراری رو دیگه نبینیم.

چیزی که به وضوح مشخصه بسیاری از پلیر های اسپیدترا یا حتی تیم های حاظر در این سایت ضعف های خودشونو گردن مولتی بازی سایر تیم ها میندازن.

مثلا پلیر توانایی کشیدن یک همر نیمچه واندرزنو نداره و اینو میندازه گردن بقیه که مولتی دارن. به نظرم این بحث بیشتر یک بهانه برای خیلی از عزیزانه که عدم توانمندی خودشونو مرتبط میکنن به نداشتن مولتی.

اینکه من مولتی دارم و ۳ ۴ تا واندرزن میکشم هیچ ربطی نداره به اینکه شما مولتی نداری و ۱ همرم نمیتونی بکشی. مخصوصا در اسپیدترا که ناتار ها خیلی راحت منبع میدن و شما اگر بازیکن باشی راحت میتونی با چندتا خمره منابع ساخت ۱ همر واندرزن خوشگلو سیو کنی و استفاده کنی.

سرور قبل اکانت بنده ۵ روز دیر رجیستر شد و بدون حتی ۱ مولتی همرم رنک زیر ۱۵ سرور بود و به راحتی شارژ میکردم اما سایدی که ادعای مبارزه با مولتی داشت حتی همری نزدیک به منم نداشت. پس همر‌ کشیدن یا دف کشیدن در همین اسپیدتراشم شدنی اگر شما بازیکن قابلی باشی وگرنه با ۱۰۰۰ تا مولتیم نمیتونی همر بکشی.

مسئله بعدی پلن زدن در این سرور های پر از مولتی هست. با افزایش تعداد مولتی دست پلنر برای فلج کردن ساید مقابل به شدت بازه و همونجوری‌که ۲ سرور پیش نشون دادیم به راحتی میشه با فکر کردن و پلن ریختن درست خیلی راحت پلن های موفق متعدد داشت (فکر‌ میکنم ۲ سرور پیش نزدیک به ۵ یا ۶ پلن زدیم که تمامش با موفقیت به سرانجام رسید.)

در‌کل میخوام بگم اینکه خیلیا توانایی بازیشون ضعیفه هیچ ربطی به مولتی بازی نداره بلکه به تبحر افراد در بازی بستگی داره و وجود تعداد مولتی زیاد در هر‌ ساید به همون اندازه که میتونه باعث افزایش قدرت یک تیم بشه به همون اندازه هم میتونه نقطه ضعف باشه. بستگی داره شما چقد بازیکن باشی که بتونی این نقاط ضعفو ببینی و ازش استفاده کنی.

وگرنه هرکسی که معتقده بخاطر مولتی بازی دیگران نمیتونه بازی کنه در واقع بهانه و سرپوشی پیدا کرده برای پوشش سطح بازی خودش.

ارادت

• صبح همگی بخیر

کنار دوستان اکانت M A D B O Y S استارت کردیم که خوب مشکلات کاری اجازه نمیده کنار دوستان باشم مطمن هستم با تیمی که دور هم جمع هستن نبود نوبی مثل من فرقی و تاثیری نداره با مشکلاتی که وجود داره شرایط اقتصادی فکر نمیکنم فرصت پیش بیاد اسپیدترا باشم برا بچه های خودمون بهترین ها رو آرزو دارم ممنونم از ناصر عزیز که واقعا یه لیدر خوب هست صادق عزیز رضا سورنا دوست داشتنی اینجا جاش نیست طلب شما از من سرجاش فقط خوشحالم تونستم تو و محمد دیابلو و تعدادی از دوستان که رفته بودن دور هم ببینم از دوستانی که محبت داشتن به حقر امدن کنارمون محکم پر قدرت ادامه بدین آرمان عزیز هست کنارتون بچه ها هستن مطمن هستم بهتر از قبل ادامه میدین اسم نمیبرم چون یه اندازه عزیز هستین حسین عزیز رفاقت سرمون میشه داداش .

خدا ازت نگذره مجید والکر که یدالله پلیر کردی:D:D:D

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• با سلام،

همه میگیم قبل فیلتر بعد فیلتر فلان طور بود!

من که سال ۸۶ با گوشی جاوا پلی میدادم و ولش کردم تا سال ۹۷ و سابقه خیلی کمتری دارم از خیلی ها

الان علاقه ای ندارم به سبک صنعتی جدید و ترجیه میدم خودمو به چالش بکشم با مدیریت منابع

ولی قدیمی ها چطوری اینقدر سریع کنار میان با این چیزا! که خیلی هاشون کنار نیومدن و بای دادن به تراوین

البته مهم نیست قصدم ازین پست این نیست کی چیکار میکنه!

وقتی بحث محاسبات و مدیریت منابع میشه و ...

وقتی بحث فارم واقعی توی گذشته و دلیل تراشی برای اون بازی میشه

باید بگم الان دیگه محاسبات خلاصه شده توی این که اسمشو نبر رو کی و لول چند بندازیم زیر رید و بین علما اختلاف پیش میاد و آخرش تصمیم این میشه چند درصد بره زیر رید بقیه آپ بشه

پلیر واقعی هیچ وقت فارم نمونه! مگه میشه؟:))

خب یا طرف توانشو داشت دف می‌کرد و خسارت میزد یا حذف می کرد، نمی گفت به به چه همر خوشگلی داره منو رید میکنه!

یکیو میخواستی رید کنی هی اسکات بکش، پاپشو چک کن، بعد با کلی ترس لانچ می کردی و اگه توتن بودی کل نیروتو اگه میزدی و اگه دف جلوت نبود تازه ۵۰ درصد راه رو رفته بودی و تا برگشتن نیروهات باید ۸۰۰ تا ورد و دعا میخوندی که یه آدم مریض با رعد و شوال کورس نزاره با گرزی هات توی برگشت :)))

بعد یه چند ک غارت سالم داشتی!

که اونم طرف اکثرا حذف می‌کرد اگه زیاد میزدی و باید بهش یه فرصت میدادی که ترک نخوره و ادامه بده :))

حالا این داستان ها رو گفتم که نگیم این اسمشو نبر همون فارم واقعی گوگولی قدیمه خودمونه و همه هم میدونیم

و نگفتم که بگم نمیدونستم شرایط رو و هرکسی هرجوری بازی کنه، پلیرایی که سبکشون رو نمی‌خوان عوض کنن این کارو نمیکن!

اگه همرامون ۱ به ۴ نشد و شد ۱ به ۸ و ۱ به ۳۸ به بزرگواری خودتون ببخشید :))

#همش تقصیر رضا سورناست گفت بیا :)) من داشتم تارگتمو میزدم.

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 21 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 782

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 922
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21 سرور: 996

پس تعداد 74 اکانت در این هفته ثبت نام کردند.

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 570

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 710

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 21 سرور : 741

پس تعداد 31 اکانت در این هفته به اکانت های فعال سرور اضافه شدند.

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 555

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14سرور : 636

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 692

پس 56 اکانت به مجموعه اتحاد های سرور اضافه شدند

پس 49 اکانت فعال در سرور هنوز در هیچ اتحادی نیستند.

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم ، مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم ، مجموع غارت اکانت های داخل تاپ 10 بر مبنای میلیون

نمودار دهم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت فردی

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون عذرمیخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

یا حق

یوسف

• حرف از سرور های آی آر قدیم شد

چند تا یادش بخیر اومد تو ذهنم گفتم اینجا بگم باهم یادشو بخیر کنیم :D

یادش بخیر طرف با غرور خاصی تو پروفایلش میزد غارت مثبت و 35 تا گلد اولیه موجود است

یادش بخیر وسط رید کال جلو 60 70 تا آدم یهو آهنگ بر طبل شادانه بکوب پلی میشد به خاطر اینکه یه همری رفته انبار گندم تارگتشو تخریب کرد و برگشت

یادش بخیر ام ام اتحاد میدادیم به تمام شاخه ها که تارگت های مشخص شده رو باید با 5 موج کاتا فیک بدن و کسایی که نمیدادن فارم ساید اعلام میشدن و اتک بهشون آزاد بود و بچه ها واقعا به طرف اتک میدادن و فارمش میکردن

یادش بخیر روی 7 کراپی های نزدیکمون هم برنامه داشتیم چه برسه به 15 و 9 کراپی

یادش بخیر هیرو تو عمارت قهرمان ساخته میشد

یادش بخیر هر کی همر سه چیفر داشت یه شیرینی توپ میگرفت

یادش بخیر پارکینگ اندازه 5ک گندم خور هم کلی ارزش داشت

یادش بخیر یه جراح قلب بود (اسمش یادم رفت) وسط عمل قلب به بهونه دست شستن میرفت با گوشی تعدیل میزد که تروپش لاست گندم نده :D

یادش بخیر کلاس دوم راهنمایی بودم زنگ تفریح ها میرفتم تو دستشویی لیست غارتمو میزدم :D

واقعااااااا یادش بخیر یه بار مدیر مدرسه فهمید گوشی میارم خفتم کرد بازیو براش توضیح دادم معتاد شد :D:D:D

یادش بخیر s4.ir اکانت AnToNiO فکر کنم دو سه تا داداش مشهدی بودن روش بازی میکردن اسم یکیشون مهدی بود اسم بقیه رو یادم نیست ، اکانت T-BaG اگه اشتباه نکنم هادی بود اسمش ، اکانت Gladiator04 اکانت SANA اکانت Jumung و ...

یادش بخیر امیر ونوم و حمید سوزوکی و ممد اولدارک که اینجا هم یوزرشو دیدم نمیدونم پلی میکنه یا نه ( ممد تو روحت :D تو عمرم دو بار گوشیمو از دستم قاپیدن هر دوبارش وسط صحبت کردن تلفنی با تو بود :D:D )

بعد آی آر هم افتادم تو دام وارین و دژکوب و الانم که در خدمت دوستان گلم تو این سایت هستم 3>

• البته دوستان اعتقاد دارن اونجا اینجوری بازی میکردیم که کپ کراپ ۱۷ با پنج شش تا فیدر و دیفندر نه و‌ پانزده کراپ رو میکشیدیم با کلی بدبختی بالا اخرش هم خیلیا فارم میشدیم و میرفتیم به امان خدا بدون‌ری اکشن خاصی بعد اون همه وقتی که گذاشته بودیم نه چهارتا مخفیگاه میزدیم و دف میکشیدیم که از فارمی در بیاییم نه اکانتو حذف میکردیم بلکه همه رفاقتی بعد کلی وقت و‌هزینه از رو‌ مرام اکانتو یادگاری میذاشتن واسه اون که بازیشو‌خراب کرده ، الان چون پلیر کمه فارم نیست خودشون چهارصد تا پونصد تا فارم درست میکنن و‌البته خیلی هم‌لذتبخشه و کلی هم‌پلن زدن

فقط طبق اماری که اینجا سرچ کردم اون دوستی که اینارو گفت سایدش دوبار صد کرده توی این سایت ، یکیش که سه به یک‌روی شمال شرق بودن و البته چون تیم خوب جنوب غرب که این سرور رفته جنوب شرق و شمال غرب قدرت اصلی این سه به یک بودن و با هم به تفاهم نرسیدن گفتن اصلا بذاریم جنوب شرق صد کنه.

یه سرورم هم‌که یه تیم دیگه بوده تو‌نرمال صد کرده

روی صحبتم تنها با اون شخص خاص بود که این صحبتهارو کرد و گفت ما کلی هم پلن زدیم و میزنیم و ترکوندیم ، نه داداش اگر اینکاره بودی نمیگفتی چون‌همه میدونستن

اینجا به رگ غیرت جنوب شرقیا بر نخوره چون اتفاقا کلی از دوستان خوبم توی همین سرور جنوب شرق هستن ولی باید جواب اون دوست عزیز‌رو میدادم و‌منظور فقط اون‌عزیز بود وگرنه با امثال نیما گاد و صادق وانتد و‌دوستانشون قطعا جنوب شرق این سرور رو با اقتدار میبره و‌ باعث خوشحالی من هم هست❤️

پینوشت: یه امضا قدیم داشتم اینجا جاش هست بذارم

در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• از امار شما استفاده کردم و چند نکته است که گفتنش خالی از لطف نیست

متوجه شدم گویا ادمین هم خیلی سوسکی چند اکانت از ان دبل هم بن کرده پس فقط از اس دبل نبوده (از اس ای هم شنیدم که بن شده اما در امار مشخص نیست)

نکته بعدی روند پیشرفت جمعیت که ان ای با تعداد کمتر پلیر جمعیتش رو دو برابر کرده بر خلاف بقیه سایدها که تقریبا ۱.۷ برابر بوده شاید بگید خیلی زیاد نیست اما نشون از عظم بالای ان ای برای ادامه بازی داره

نظر شخصی من اینه که ان ای به دو دلیل در صورت متا با سایدی غیر از اس ای شاید بتونه زیر میز بزنه و نتیجه بازی که احتمالا برد اس ای هست رو عوض کنه

۱.تعداد حداقل ۲۰ میل دفاعی که میتونه به واندر مشترک یا متاش ارائه بده

۲. کتیبه منحصرش و کتیبه های کاربردیش

۳. بعد روانی

عه شد سه تا

نکته بعدی میزان‌ غارته که مجموع غارت سه ساید دیگه به اندازه اس ای نمیشه!!!

و همونطور که مستحضر هستید میزان غارت تابعیه از قدرت هجومی یک ساید

احتمالا ۷۰ درصد همرهای بالای رنک ۲۰ در اس ای باشه و احتمالا هم همینطور بمونه هم به دلیل انتخاب سنتی نژاد توتن و پوینت بالای توتن در واحد زمان و هم مهارت همر کش های باتجربه اس ای

البته الان هنوز همرهای نانکپ هنوز رنک نگرفتن اما اس ای مثل همه سرورها کمبودی بابت تعداد واندرزنها نداره و تنها راه مقابله با این قضیه بالابردن دفاع واندر هست مثل واندر سرور پیش ان ای که البته همچین نیروی انسانی (نکته : سرور گذشته اکانت های مولتی با بات کشیده شده بودن که گویا بات های سرور پیش در این سرور کار نمیکنه) در هیچ کدام از سه ساید نیست

امار مدافعین اتحادها که البته زیاد قابل استناد نیست نشون از فشار روی ان ای و اس دبل داره

نکته بعدی که توجهمو جلب کرد دو اکانت هون از ساید اس دبل و ان دبلن که در نزدیکی واندر مرکزی اس ای ده زدن(هماهنگ شده یا نشدشو نمیدونم!! ) تلاشی هم برا زدنشون هم فعلا از طرف تیم لیدری اس ای صورت نگرفته

پ.ن : برخلاف بقیه فقط یه چیزو میتونم تبریک بگم اونم مدال طلا دف و پاپ اکانت عمو فرامرزه مبارکت باشه:*

پ.ن ۲ : تمامی نظرات من شخصی و بدون هیج هدف خاصی بوده

پ.ن ۳ : بحث مولتی بازیو ول کنید همتون الان بهتون مولتی بدن میزنید ^^^^

پ.ن۴ : بیاید حیوانات را برای تاپ مهاجمین نکشیم!!!

پ.ن ۵ : روی ۱۵ کراپ چوب بالا ندیم (مخاطب خاص)^^

پ.ن ۶ : حسین کینگ بالا نبینم کم فروغ باشی بیا یه پست بزار

• سلام و عرض ادب

خداروشکر پس از چند پست بالاخره یه پست در مورد این سرور دیدم :دی

ممنون از تحلیل شما و ممنون از حسن توجه شما ، چقدر خوبه که بتونیم رو همین موضوعات تحلیل کنیم و حتی تحلیل ها رو ریزتر کنیم و اکانت به اکانت بررسی کنیم . واقعا دوس داشتم چند تا اکانتو از اول سرور به همین شکل نمودار کنم و اکانتو ببریم زیر ذره بین !

در مورد ساید ان ای زیاد مطمئن نیستم در نتیجه نمیتونم نظری بدم . تنها یک نفر از اون افراد اومد تو فروم پست گذاشت که اونم طبق شنیده ها از اعضای قدیم تیم ربلز بوده ... پس به احتمال زیاد میشه گفت شرق یکپارچه است . البته قضاوت زود هنگام نمیکنم و این حرفم صرفا بر اساس چیزی بود که شنیدم و هیچ استنادی نداره این حرفم پس فعلا بنا رو میزاریم رو این که جنوب شرق با شمال شرق در ارتباط نیست .

نکته ی بعدی در مورد غارت جنوب شرقه که خب اگه دقت کنید شبیه به پیک ششم کرونا در ایران شیب صعودی عجیبی داره و هر هفته هم داره این شیب بیشتر و بیشتر میشه . البته میشد چنین چیزیو با توجه به بارورشدن باغ های جنوب شرق پیشبینی کرد و چیزی دور از انتظار نبود .

در هر صورت میشه پیش بینی کرد بیشترین همر از ساید جنوب شرق میاد بیرون و دست جنوب شرق برای پلن خیلی بازه ، البته باید دید استراتژی استفاده از این همر ها چیه ، جنگی ؟ واندرکوب ؟ کودوم سهم بیشتری داره ؟

یا حق

یوسف

• حاجی چقدر حرف میزنی تو بشین یه گوشه نون و ماستتو بخور دیگه

لیدر به به این سبکی ندیده بودیم هر نیم ساعت کف فروم از سایدای دیگه حرف بزنه

نکته ی بعدی در مورد غارت جنوب شرقه که خب اگه دقت کنید شبیه به پیک ششم کرونا در ایران شیب صعودی عجیبی داره و هر هفته هم داره این شیب بیشتر و بیشتر میشه . البته میشد چنین چیزیو با توجه به بارورشدن باغ های جنوب شرق پیشبینی کرد و چیزی دور از انتظار نبود .

در هر صورت میشه پیش بینی کرد بیشترین همر از ساید جنوب شرق میاد بیرون و دست جنوب شرق برای پلن خیلی بازه ، البته باید دید استراتژی استفاده از این همر ها چیه ، جنگی ؟ واندرکوب ؟ کودوم سهم بیشتری داره ؟

تورو سَنَنَه؟

و دیگر هیچ .....

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: محترمانه تر پست بزارید ().